קבל Neverwinter | Xbox, 8 Best Xbox One MMORPGS – Gameranx

0

8 הטוב ביותר Xbox One MMORPGS

. זה פותח על ידי אולפני קריפטי ושוחרר בתחילה ב- 20 ביוני 2013 במחשב.

Neverwinter

Neverwinter הוא חוויית Dungeons & Dragon. חקור את העיר העצומה של Neverwinter ואת האזורים הסובבים אותה, נלחמים באויביה הרבים, והיה חלק מההיסטוריה של תחומי השכחה. ניסיון בצינוקים ודרקונים כמו מעולם לא – Neverwinter הוא פעולה MMORPG שמגשרת קרב אינטנסיבי עם משחק D&D קלאסי. מסע בעיר Neverwinter ותת היבשת האגדית של Faerün, ומתמודד מול היריבים הגדולים ביותר מ- D&D Legend. . בין אם אתם צדים דרקונים ומתבוננים בתוך צינוקים מתפוררים או נאבק בשחקנים אחרים בהגעה הקפואה של אייספיר שיא, תוכלו לגלות מדוע Neverwinter הוא חווית הצינוק והדרקונים המוחלטת. . משחק האקשן המהיר בקצב של Neverwinter ממופה לבקר ה- Xbox One, ומעניק להרפתקאות את היכולת להסתובב בשדה הקרב ולהטיל כישופים עוצמתיים בקלות. נגני Xbox One יכולים גם להשתמש ברשימת החברים שלהם ב- Xbox One כדי למצוא ולמסיבה עם אחרים כשהם חוקרים מיקומים איקוניים של היקום של Dungeons & Dragons. משחק זה תומך באנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית ורוסית. דרישות מערכת נוספות: חיבור אינטרנט מינימלי בפס רחב של 512 Kbps נדרש כדי לגשת לכל התכונות.

פותח על ידי

תאריך הוצאה

ניתן לשחק ב

יכולות

  • שיתוף פעולה מקוון (2-5)
  • מרובי משתתפים מקוונים (2-5)
  • אופטימיזציה לסדרת Xbox x | s
  • משלוח חכם
  • אקסבוקס לייב

8 הטוב ביותר Xbox One MMORPGS

תוכלו למצוא המון אפשרויות MMORPG שונות הזמינות בפלטפורמת המחשב, אך הדברים יכולים להיות קצת מוגבלים כשאתם עוברים לפלטפורמות קונסולת משחקי הווידיאו. אם אתה רוצה לשרוט את הגירוד MMORPG ב- Xbox One אז כיסינו אותך. להלן תמצאו כמה מכותרות MMORPG הטובות ביותר שתרצו לבדוק את הפלטפורמה היום.

#8 מסע בין כוכבים ברשת

מסע בין כוכבים הפך לתופעה עולמית. . ראינו אפילו כותרות משחקי וידאו משחררות עבור ה- IP ובסופו של דבר זה מוביל ליצירת מסע בין כוכבים ברשת. משחק וידאו זה עוקב אחרי אירועי מסע בין כוכבים: סרט נמסיס. אמנת הפדרציה המאוחדת של כוכבי הלכת עם האימפריה של קלינגון נפלה והשניים חזרו למלחמה. שחקנים ייקחו את התפקיד של קפטן הספינה שלהם כאשר הם חוקרים את הגלקסיה ויתחילו במשימות לקרב נגד כוחות עוינים. כתוצאה מכך, אתה יכול לצפות לתערובת של קרבות טיסה בחלל יחד עם חוויות RPG בגוף שלישי כשאתה חוקר כוכב לכת מהספינה.

משחק הווידיאו המקוון הזה של מסע בין כוכבים היה במקור תואר פרימיום אך מאז הועבר למשחק חופשי למשחק. בדומה למשחקים אחרים ברשימה זו, ישנן גם הרחבות אשר יעניקו לשחקנים תוכן וסיפורי סיפורים חדשים להתקדם. אמנם למשחק הזה אין קבלת פנים כמו כותרות אחרות ברשימה זו, אם אתה בכלל מעריץ של זיכיון מסע בין כוכבים, אתה צריך לנסות את המשחק הזה במיוחד מכיוון שזה לא יעלה לך כלום להשיג התחיל.

#7 ברוך שחרור

ברוך שחרור, באופן מעניין, הוא משחק שפותח לקונסולות ולא למחשב. MMORPG זה אמור לפגוע במחשב האישי בשלב מסוים בשנת 2021, אך לעת עתה, המשחק הזה זמין לפלטפורמות Xbox One ו- PlayStation 4. עם עולם פנטזיה מלא חיים וגבוה, השחקנים יוכלו לצלול לפעולה ולהשתתף במשימות ומשימות חדשות לאחר שבחרו תחילה את מחלקת הדמויות שלהם והתאמה אישית של גיבור לטעמם.

בדומה ל- Black Desert Online ו- TERA, זהו משחק לחימה בזמן אמת עם שחקנים שמתחמקים ושליחת מגוון של מהלכי התקפה בסגנון שונים נגד היריב שלהם. .

#6 DC Universe Online

גיבורי העל הם גדולים כרגע, עם קו הקופות של הסרטים, אינספור סחורה ושלל ספרי קומיקס שיוצאים, אתה לא יכול לברוח מהגיבורים האדירים האלה. האם ידעת שיש MMORPG המבוסס על IP של DC Comics? DC Universe Online מציב את השחקנים בשליטה על אופי גיבורי העל או הנבל הייחודיים המותאמים אישית שלהם בהתחלה יחד עם איך זה נראה מבחינת מראה. אחר כך, אתה מגיע לצבוט את כוח הדמות שלך, ומכוון אתה נשלח לעולם המשחק. המשחק הזה קיים כבר כמה שנים לאחר שיצא בתחילה לשוק עוד בשנת 2011.

עם זאת, משחק זה עדיין פעיל ותומך כיום. תגלה שיש המון תוכן לעבור עם המשחק הזה. צוות הפיתוח הוציא סדרת פרקים שהם סיפורי סיפורים שמבוססים על דמויות מסוימות מההרכב או הפלגים של DC Comics. כמו כל משחק וידאו בחינם למשחק, MMORPG זה רכישות במשחק כדי להגביר עוד יותר את החוויה והמשחקים שלך, אך אתה עדיין יכול למצוא לא מעט הנאה מבלי לבזבז שום דבר. עם זאת, המפתחים עדיין מספקים עדכונים למשחק הזה וייתכן שיהיה משהו שכדאי להשקיע בו במהלך 2021.

#5 מדבר שחור

כאשר נחשף ראשית המדבר השחור הוא זכה לתשומת לב מאסיבית באופן מקוון לכמות ההתאמה האישית של הדמות הזמינה לשחקנים לצלול לתוכו. מבחינה ויזואלית המשחק היה מושך וצבר די חזק בעקבות השנים. זהו משחק פנטזיה גבוה העוקב אחר הטרופים הרגילים שאפשר היה לצפות להם. הם ממלכות מנוגדות, מפלצות ענקיות, NPCs הפזורים מוכנים לחלוק משימות, קהילה פעילה של שחקנים וכמה מכניקת לחימה מבוססת פעולה גבוהה. יש כמות טובה של תוכן לשחק דרך והכי טוב, המשחק הזה תומך במשחק חוצה פלטפורמות, כך שאם יש לך חברים עם המשחק הזה ב- PlayStation 4, עדיין תוכל להתחבר ברשת ולעבור את משימות הקמפיין.

בעוד שמשחק זה עדיין פעיל כיום, המפתחים המשיכו מאז לעבוד על הפרויקט הבא שלהם בשם Crimson מדבר. בתחילה, המשחק היה אמור להיות פריקוול לסיפור המדבר השחור, הוא הותאם מאז להיות פרויקט עצמאי עם סיפור עלילה חדש ודמויות ייחודיות. לרוע המזל, תואר המדבר הארגמן הקרוב הזה לא יהיה זמין לפלטפורמת קונסולת Xbox One כפי שהיא מיוצרת לדור האחרון של פלטפורמות קונסולת משחקי הווידיאו יחד עם המחשב.

#4 טרה

טרה היא משחק שנמצא מאז 2011 בפלטפורמת המחשב, אך בסופו של דבר, המשחק מצא בית בפלטפורמות קונסולות בשנת 2018. משחק הווידיאו הספציפי הזה הוא MMORPG פנטזיה גבוהה עם מודל חופשי למשחק. מבחינת הסיפור, נרטיב המשחקים מעט מעניין שכן הסיפור האחורי שמגדיר את הכותרת הוא על שני טיטנים שנרדם. בינתיים, כאשר הם ישנו חלומותיהם החלו להתבטא בחיים האמיתיים שיצרו אלים ויצורים בני תמותה. השחקנים יחליטו על איזה מעמד תמותה שהם היו רוצים להשתלט ולצאת למסעם.

בהיותך משחק שנמצא כבר כמה שנים בפלטפורמת ה- Xbox One Console, תוכלו למצוא שחקנים ותיקים יחד עם שילוב של חדשים. עם זאת, הידיעה מתי להצטרף יכולה להיות די מכריעה מכיוון שתמצאו אירועים המתרחשים כדי להציע לשחקנים ניסיון רב יותר מה שהופך את הפילוס למהיר משמעותית במיוחד אם אינכם רוצים לבזבז כסף עבור מיקרו -טרנסקציות. בינתיים, המשחק די דומה למדבר שחור ברשת, מכיוון שיהיה לך קרב בזמן אמת שיכול להרגיש קצת כמו כותרת פריצה וסלאש ביחס מסוים.

#3 מגילות זקנים ברשת

זיכיון Scrolls Elder הוא מסיבי שמשתרע על מספר תשלומים. . זהו משחק קנייה למשחק כך שלא תצטרכו לדאוג לשכר חודשי, אך ישנם כמה פעולות מיקרו זמינות יחד עם שירות מבוסס מנוי המצורף לחיבור שחקנים. . בתחילה, נרטיב המשחק עוקב אחר גורל העולם יחד עם השתלטות על כוחו של תמריאל.

. ובכל זאת, המשחק הזה פועל בדומה לכותרות RPG אחרות שכן נותנת לך עולם בסגנון ארגז חול לחקור עם NPCs כדי להיפגש לאורך הדרך ומעניקים לך משימות וציוד חדשות כדי להגדיר אותך להתקדמות העלילה העיקרית. .

#2 Phantasy Star Online 2

כוכב פנטסי ברשת היה להיט מיידי עבור המעריצים ברחבי העולם. כאשר המשחק הושק בשנת 2000, האוהדים הרימו במהירות את Dreamcast יחד עם ההיקף ההיקפי המצורף למקלדת ועברו את המשחק. בשוקע אינספור שעות לתואר, הכותרת הזו נמשכה הרבה יותר זמן ממסוף Sega Dreamcast. עם זאת, בסופו של דבר, האוהדים סיימו עם המשחק וחיכו להמשך המשך. למרבה המזל, המשך זה הוכרז ובסופו של דבר שוחרר בשנת 2012. החדשות הרעות הן שההמשך הזה היה זמין רק לשווקים היפניים. .

. בתוך המשחק, Phantasy Star Online 2 העניקה לשחקנים חוויה חדשה לגמרי מלאה בתוכן לשחק. .

#1 Phantasy Star Online 2: Genesis חדש

אמנם פשוט גידלנו את Phantasy Star Online 2, אך ראוי לציין שיש צעד להביא שחקנים לכוכב Phantasy Online 2: New Genesis. . באופן דומה, שני הכותרות יישארו פעילים כדי לתת לשחקנים סיכוי לצלול לסיפור המשחק מההתחלה. למרבה המזל, אם הייתם נכנסים ל- Phantasy Star Online 2, אז אינכם צריכים לדאוג שהמשחק יורד מכיוון ששני הכותרות הללו אמורים להתקיים יחד. שוב, אם תחליט לעבור את המשחק הראשון, תגלה שאפשר להביא את כל הציוד וההתקדמות שלך מ- Phantasy Star Online 2 ל- Genesis החדש.

משחקי MMO/F2P MMO/Multiplayer Free/F2P עבור Xbox

רשימה של חופשי לשחק אוֹ MMO בחינם או RPG מרובה משתתפיםs עבור קונסולות (Xbox One, Xbox XS וכו ‘), כולל RPG פעולה (JRPG), RPG טקטי או יפני (JRPG), RPG סרק, להיות הם מקוונים / לא מקוונים, שהוזמנו מהטובים ביותר לגרוע על ידי דירוג המשתמש.

פילטר> מחשב חלונות לְנַחֵם Xbox אחד פלייסטיישן החלף נייד IPhone & iPad דְמוּי אָדָם

נתיב הגלות הוא MMO חופשי להפעלה ופעולה של שחקן יחיד. זה מפותח על ידי מפתחים עצמאיים מבוססי ניו זילנד משחקי ציוד טחינת הילוכים והוא משחק להורדה חופשי להפעלה הנתמך על ידי “מיקרו-טרנספורמציה אתית”.

חלונותפלייסטיישן 4

Star Trek Online הוא MMORPG חופשי למשחק בו יקום מסע בין כוכבים מופיע לראשונה בקנה מידה מסיבי באמת. במשחק המקוון המולטי -משתתפים הזה מאולפני קריפטי, שחקנים יכולים לחלוצים את גורלם שלהם כקפטן […]

חלונות Xbox אחד

Trove הוא חופשי לשחק, voxel voxel mmorpg על ידי Trion For Pc (Windows, Mac), Xbox One, PS4 ו- Nintendo Switch. טרוב כולל אינספור תחומים מלאים במשימות, שידות ואויבים גדולים וקטנים. חקור וצור את הדרך שלך […]

חלונותמקXbox אחד החלף

DaUntless הוא שיתוף פעולה דמוי צייד מפלצת חופשי-למשחק. DaUntless מתרחש בסגנון פנטזיה, שם אירוע קטקלימי קרע את העולם זה מזה, ומשחרר בהירות דמויי דינוזאור […]

חלונות החלף

Bless Unleashed הוא חופשי לשחק* Fantasy MMORPG שיצא ב- Xbox One בשנת 2019 ובמחשב האישי ב- 06 באוגוסט 2021. פותח על ידי סטודיו סיבוב 8 של Neowiz, שחקנים צוללים למסע מרובה משתתפים אפי ברחבי עולם מתמשך תוסס שבו […]

חלונות Xbox אחד

התחום הגולה של ארבוראה (TERA) הוא הרפתקה ופעולה של פנטזיה MMORPG שפותח על ידי סטודיו Bluehole. טרה היא פעולה אמיתית MMORPG, המספקת את כל עומק ה- MMO בעוצמה והסיפוק של משחק פעולה. שחקנים […]

חלונות Xbox אחד

Phantasy Star Online 2 הוא משחק מונע על ידי פעולה לשחק במשחק תפקידים מקוון מרובה משתתפים מאת Sega עבור Xbox One ו- Windows (Steam ו- Epic Platforms). Phantasy Star Online 2 כולל קרב פעולה מהפכני מרגש ותכונות התאמה אישית של תווים שאין דומה לה ב- […]

חלונות Xbox אחד

DC Universe Online הוא MMORPG חופשי למשחק המבוסס על היקום הבדיוני של DC Comics. המשחק מספק מערך קרב המופעל על פיזיקה ללא תחרות ב- DC Universe ™. המשחק המגדיר הז’אנר הזה מכניס את כוחם של גיבורי העל והנבלים של DC ל […]

חלונותפלייסטיישן 3פלייסטיישן 4Xbox אחד החלף

Neverwinter הוא צינוקים ודרקונים חופשיים למשחק (D&D) משחק תפקידים מקוון מרובה משתתפים (MMORPG) עבור Microsoft Windows, PS4 ו- Xbox One Systems. זה פותח על ידי אולפני קריפטי ושוחרר בתחילה ב- 20 ביוני 2013 במחשב. מבוסס על הבדיוני […]

חלונותפלייסטיישן 4 Xbox אחד

Phantasy Star Online 2-Genesis New הוא חופשי להפעלת מדע מדע מדע-משתתפים מונע פעולה MMORPG מאת SEGA עבור Xbox One ו- Windows (Steam ו- Epic Platforms). Phantasy Star Online 2 Genesis חדש נקבע 1,000 שנה לאחר אירועי […]

חלונות Xbox אחד

. Skyforge מעביר שחקנים ליקום מדהים, מלא בעתיד […]

חלונותפלייסטיישן 4Xbox אחד החלף

Warlander הוא חופשי לשחק* MMO PVP RPG של PS (PCESS), PLANSTATION 5 ו- Xbox Series X | S פותח על ידי Toylogic Inc. ופורסם על ידי Plaion. Warlander משלב את Hack’n Slash and Castle Sieglay Gameplay שנקבע בעולם פנטזיה מימי הביניים […]