היכן ניתן לצפות בסיפור האימה האמריקני זרם זרם 12, איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ברשת – בכורה תאריך ושעה | מדריך טום S

0

איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ברשת – תאריך ושעה בכורה

Contents

למופע היו כמה רגעים שנוי במחלוקת, כמו ב , שם עריכה עבדים אלמותיים דלפין ללאורי מופיעה ואז נאלצת לצפות בה שורשים. הסדרה כולה משלבת תערובת טובה של העל -טבעי, הרוע, המוות וההיעלמות. .

איך ואן לצפות סיפור אימה אמריקאי עונה 12 ועונות קודמות בשנת 2023

אם אתה מוכן להתמודדות חדשה של דרמה ואימה מסדרת AHS, עונה 12 כמעט כאן. אתה יכול להזרים סיפור אימה אמריקאי בכמה פלטפורמות, אך Geoblocks עשוי להיות נושא. מדריך זה משתף כיצד ואיפה לצפות סיפור אימה אמריקאי עונה 12 ברשת.

מאת סנדרה פטיסון (עורכת)
-עודכן אחרון: 20 SEP’23 2023-09-20T13: 00: 00+00: 00

סיפור אימה אמריקאי

 • עונה 12 של סיפור אימה אמריקאי מתחיל בספטמבר. 20 על fx. אתה יכול לצפות בו למחרת בהולו ב- U.ג., וגם עונות ישנות יותר זמינות.
 • אתה יכול גם להזרים סיפור אימה אמריקאי עונה 12 על זלילה מספטמבר. 21. זה יהיה בדיסני פלוס במדינות אחרות, אבל אנחנו לא בטוחים מתי.
 • אם אינך נמצא באף אחת מהמדינות האלה או שאתה רוצה לגשת לשירות ספציפי, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לצפות בו. ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לתפקיד, ואחריו NORDVPN.

לא זמין במדינה שלך?

שעון סיפור אימה אמריקאי עכשיו ב- Disney+ ובפלטפורמות סטרימינג אחרות.

סטטוס נבדק 2023/07/12:

אם אתה רוצה לצפות סיפור אימה אמריקאי בספריית שירות סטרימינג מחוץ למיקום המדינה שלך, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לגשת אליו ולעקוף Geoblocks.

כיצד לקבל גישה מיידית ל סיפור אימה אמריקאי:

 1. הירשם ל- ExpressVPN והורד את האפליקציה.
 2. התחבר לשרת מהמדינה המתאימה.
 3. התחל את דיסני+ או פלטפורמות סטרימינג אחרות וצפה סיפור אימה אמריקאי.

אוהדי האימה ישמחו שעונה חדשה של סיפור אימה אמריקאי עומד לבכורה. עונה 12, עָדִין, אמור להתחיל ביום רביעי, ספטמבר. 20. זו סדרת אנתולוגיה, כך שהיא לא תימשך מהעונה הקודמת. אתה מקבל סיפור חדש לחלוטין. אם אתה רוצה לדעת איך ואיפה לצפות סיפור אימה אמריקאי עונה 12, מדריך זה מיועד לך.

למופע היו כמה רגעים שנוי במחלוקת, כמו ב AHS: Coven, שם עריכה עבדים אלמותיים דלפין ללאורי מופיעה ואז נאלצת לצפות בה שורשים. . נצטרך לראות מה יש עונה 12 בחנות.

בנימה צדדית, אין לערבב את זה עם סיפורי אימה אמריקאים סִדרָה. זו סדרת אנתולוגיה אחרת ב אהס זיכיון שיש בו סיפור אימה אחר לכל פרק.

סיפור אימה אמריקאי תלוי איפה אתה נמצא. יש כמה אפשרויות, אך הן מוגבלות לאזור, כלומר תצטרך להשתמש ב- VPN העליון אם אתה רוצה לגשת אליו מאזור אחר. .

איפה לצפות סיפור אימה אמריקאי

כפי שרק הזכרנו, GeoBlocks ממלאים חלק גדול בו תוכלו לצפות סיפור אימה אמריקאי, .

לרוב, Geoblocks מוצבים כדי למנוע מהצופים לגשת למופע באזור בו שירות הסטרימינג אינו מחזיק בזכויות להראות זאת. .

על ידי שימוש ברשת פרטית וירטואלית (VPN), אתה יכול להתחבר לשרת באזור בו הוא זמין ולגשת אליו. אתה בעצם שולל את השירות לחשוב שאתה באמת נמצא באזור הנכון.

סיפור אימה אמריקאי?

עונה 12 של סיפור אימה אמריקאי . בשבילך.ג. הצופים, הפרק הראשון עולה לראשונה בערוץ ה- FX ביום רביעי, ספטמבר. 20 ב 10 עמ ‘.M. EST, וארבעת הפרקים הבאים ישודרו מדי שבוע. אנחנו עדיין לא יודעים מתי חלק שני יעלה בכורה.

. לחלופין, תוכלו לצפות בו למחרת בהולו. כל 11 העונות הקודמות זמינות גם בהולו. כאשר כל האפשרויות הללו נמצאות ב- U.ג., תצטרך להשתמש ב- VPN אם אתה לא במדינה.

אהס .ג., אבל רק עונות 1 עד 10 הן בחינם עם פריים. עונה 11 זמינה רק לרכישה, ואנחנו לא יודעים מתי עונה 12 תהיה בשירות.

במקום אחר, אתה יכול להזרים סיפור אימה אמריקאי על דיסני פלוס. בדקנו את ה- U.ק., קנדה וצרפת, אבל זה צריך להיות באזורים אחרים של דיסני פלוס, למעט ה- U.ג., איפה שיש להולו את השוק, ואולי גם באוסטרליה, שם העונה החדשה נמצאת על ידי ספטמבר. 21 (עונות ישנות יותר יש גם). .

הוא סיפור אימה אמריקאי בנטפליקס?

לא, למרבה הצער, סיפור אימה אמריקאי הסדרה אינה זמינה בנטפליקס. זה היה בעבר על הרציף, אבל רישיון נטפליקס להזרים את המופע הסתיים בתחילת מרץ 2022. כאשר דיסני רוכשים את פוקס והחברה עושה מאמץ לשמור על תוכנו בדיסני+, נטפליקס אהס הרישיון לא התחדש.

אנחנו לא בטוחים אם זה אי פעם יחזור לפלטפורמה בגלל דיסני+ ועוד כמה שירותי סטרימינג אחרים הזכויות עליה, אבל אתה יכול לפקוח עין על נטפליקס למקרה. זה כולל בדיקת ספריות של אזורים אחרים.

כיצד לגשת לספריות נטפליקס אחרות

בדיקת ספריית נטפליקס אחרת היא משימה קלה כל עוד יש לך VPN הגון בהישג יד. כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת במדינה שברצונך לבדוק ואז היכנס לחשבון Netflix שלך כרגיל.

נטפליקס תחשוב שאתה ממוקם בפועל במדינה ההיא ותראה לך תוכן זמין שם. אם אתה רוצה לבדוק ספריה אחרת, התחבר לשרת אחר ונסה שוב.

איך לצפות סיפור אימה אמריקאי בחינם

אתה לא יכול להזרים סיפור אימה אמריקאי .

Hulu מציעה ניסיון בחינם ללקוחות חדשים ללקוחות חדשים. .ג. אמצעי תשלום להירשם. אם אין לך כזה, אתה יכול להשתמש ב- U בתשלום מראש.ג. כרטיס אשראי. עם זאת, 30 הימים רק יעבירו אותך דרך כל חמשת הפרקים. תצטרך לחכות עד שהפרק הראשון ישודר כדי להבטיח שתוכל לצפות בכל זה.

אם אתה זקוק ל- VPN כדי לגשת ל- Hulu ב- U.ג., .

איך לצפות עם VPN

בחלק זה אנו נספק את הצעדים הדרושים לך כדי להזרים סיפור אימה אמריקאי .ג. השתמשנו ב- Hulu VPN הטוב ביותר, ExpressVPN, בדוגמה זו. אם אתה רוצה לצפות בסדרה בשירות אחר, פשוט שנה את הצעדים במידת הצורך.

לך אל אתר ExpressVPN ו- . אתה תהיה מכוסה על ידי ערבות בחזרה של 30 יום למקרה שתשנה את דעתך.

הורד את אפליקציית VPN במכשיר שלך ולהפעיל אותו התחבר לחשבונך.

.ג. ניתן למצוא את רשימת השרתים המלאה של ExpressVPN כשאתה לוחץ על שלוש הנקודות. לאחר מכן תוכל לגלול ברשימה או להשתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא את מה שאתה צריך. לחץ על שרת כדי לחבר או לחץ על כפתור “ההפעלה” אם הוא לא מתחבר אוטומטית.

עם ניסיון חינם. זכור, אתה צריך U.ג. אמצעי תשלום. .. כרטיס כמו Statecard, הכולל גם U.ג. כתובת חיוב שתוכלו להשתמש בהן בהרשמה.

על הולו ו התחל לזרום .

ה- VPNs הטובים ביותר לצפייה סיפור אימה אמריקאי

יש הרבה VPNs בשוק, חלקם טובים, חלקם לא כל כך טובים. חיוני לבחור אחד שיש לו מספיק מהירויות כדי לספק זרם הגון ויכול לבטל את חסימת שירותי הזרמת בקלות. .

1. ExpressVPN

 • יכולת חסימת חסימה מעולה
 • מהירויות סטרימינג מהירות
 • אפליקציות קלות לשימוש

לא משנה מה שירות סטרימינג שתרצה לצפות בו הלאה, אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN כדי לגשת אליו. הסיבה לכך היא שלא מתקשים לחסום שירותי סטרימינג, ועם אלפי שרתים בלמעלה מ- 90 מדינות, יש לך המון אפשרויות. .

העלות של ExpressVPN אינה כל כך גדולה. . ובכל זאת, אתה מקבל שירות איכותי עבור הכסף שלך, ובמה שתוכנית תבחר, אתה מכוסה על ידי אחריות הכסף של 30 יום אם אתה לא אוהב את זה. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

תוכניות ExpressVPN
59 דולר.94 מחויבים כל 6 חודשים
99 דולר.95 מחויבים 15 חודשים ראשונים ו -12 חודשים לאחר מכן

2. Nordvpn

 • גישה לאפליקציות סטרימינג
 • קשה להשתמש במפת שרתים בנייד

NORDVPN הוא VPN נוסף שאנחנו מדרגים מאוד, וזה גם זול יותר. זה יכול להיכנס לשירותי סטרימינג ברחבי העולם בקלות, יש שרתים ב -60 מדינות ולעתים קרובות יש לו את המהירויות המהירות ביותר ברחבי העולם. אתה מכוסה גם על ידי אבטחה מהשורה הראשונה ואפליקציות זמינות לסוגי מכשירים רבים.

עם זאת, האפליקציות שלה זהות כמעט בכל המכשירים וכוללות מפת שרת אינטראקטיבית. . .

ל- NORDVPN יש תוכנית זולה לשנתיים, אם לא אכפת לך להירשם כל כך הרבה זמן. אם אתה קצת לא נוח בזה, דע שיש ערבות של 30 יום בחזרה. קרא את סקירת NORDVPN שלנו לקבלת מידע נוסף.


59 דולר.88 מחויב כל שנה
86 דולר.13 מחויבים כל שנתיים

סיפור אימה אמריקאי

נוצר על ידי ראיין מרפי ובראד פאלצ’וק, אהס היא סדרת אנתולוגיה שיש לה סיפור אימה שונה לחלוטין בכל עונה. .

עונה 12, עָדִין, הוא מותחן המבוסס על הרומן של דניאלה ולנטיין מצב עדין. הסיפור מבוסס בניו יורק ועוקב אחר השחקנית אנה אלקוט כשהיא נאבקת ללהטט בקריירה שלה ולהפריה חוץ גופית (IVF). לאחר העברת המינויים ולכן היא מתגעגעת אליהם ותרופות נעלמות, היא בטוחה שמישהו שם בחוץ נחוש למנוע ממנה להיכנס להריון ואפילו חושד שהיא עוקבת אחריה.

סוף סוף היא נכנסת להריון, אבל עוד יותר נוגעים לדברים שקורים, ואחרי שנאמר לה שיש לה הפלה, אנה בטוחה שהיא עדיין יכולה להרגיש את התינוקת נעה. הסימפטומים שלה מחמירים. היא בטוחה שיש משהו לא בסדר, אבל אף אחד לא יקשיב, אפילו לא בעלה. ?

צוות השחקנים עבור סיפור אימה אמריקאי אהסחבר צוות השחקנים הארוך ביותר. בילי לורד, דניס או’האר ואמה רוברטס חוזרים שוב לעונה ה -12. הנה רשימת הקאסט המלאה לעונה 12.

אופי שַׂחְקָן
אמה רוברטס
Siobhan Walsh קים קרדשיאן
מג קארה דלבינגן
אולימפיה בילי לורד
דקסטר הרדינג מאט צ’וצ’רי
ד”ר. קרופורד דניס או’האר
קורה מיכאלה ג’יי רודריגז
אמילי צ’פמן לסלי גרוסמן
ד”ר. קרלה היל דברה נזיר
טליה דונובן ג’וליאנה קנפילד
Io preecher ג’ולי ווייט
אדליין ג’ודה אנאבל דקסטר-ג’ונס
גרייסי וולש אודסה עזיון
גלוי לב דומיניק בורג’ס
לא ידוע

בכמה עונות יש סיפור אימה אמריקאי?

עם עונה 12 של סיפור אימה אמריקאי סדרה כמעט כאן, אנחנו כבר יודעים כמה עונות יש. עם זאת, מכיוון שלכל עונה יש סיפור משלה, אולי אתה רוצה לדעת בדיוק איך נקראת כל עונה. הנה רשימה של כל סיפור אימה אמריקאי עונות.

עונה תואר עונה שנת שחרור
1 בית רצח
2 מקלט 2012
3 ברית 2013
4 מופע מוזרויות 2014
5 מלון 2015
6 רואנוק
7 כת 2017
8 2018
9 1984
תכונה כפולה 2020
11 NYC 2021
12 עָדִין

אנו כבר יודעים שתהיה גם עונה 13, כאשר FX תודיע כי יהיו עוד שלוש עונות בשנת 2020, ותעבור אותה לעונה 13. עם זאת, מוקדם לדעת את תאריך השחרור לעונה 13. השביתה של אגדת הסופרים המתמשכת של אמריקה עשויה להיות פירושה שעלינו לחכות קצת יותר מהרגיל.

מחשבות סופיות

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להבין את הדרכים השונות שאתה יכול להזרים סיפור אימה אמריקאי. ניתן ליהנות ממופע ה- FX למחרת בהולו ב- U.., .

אם אתה לא במדינה שיש , VPN יכול לעזור לך לגשת אליו. אנו ממליצים על ExpressVPN, שיש לו ערבות של 30 יום בחזרה לשקט נפשי.

סיפור אימה אמריקאי? האם תזדקק ל- VPN כדי לגשת אליו? ? יידע אותנו בקטע התגובות, וכמו תמיד, תודה שקראת.

שאלות נפוצות: זרם סיפור אימה אמריקאי

 • איפה אני יכול לצפות בכל העונות של סיפור אימה אמריקאי?

אתה יכול להזרים סיפור אימה אמריקאי .ג., זלזול באוסטרליה ובדיסני פלוס במדינות מרובות, כמו צרפת, קנדה ו- U.ק.

כן, עונה 12 של ועונות ישנות זמינות לזרם על הולו.

כן, אתה יכול להזרים סיפור אימה אמריקאי עונות בדיסני פלוס מחוץ ל- U.ג., אם כי איננו בטוחים מתי עונה 12 נוחתת על השירות.

?
ספר לנו אם אהבת את הפוסט. זו הדרך היחידה שנוכל להשתפר.

מחשבה אחת על “איך ואיפה לצפות סיפור אימה אמריקאי עונה 12 ועונות קודמות בשנת 2023 ”

איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ברשת – תאריך ושעה בכורה

קים קרדשיאן בסיפור האימה האמריקני: עדין

הגיע הזמן להחזרתו של סדרת האנתולוגיה הפרובוקטיבית, העגומה והפרצת הדרך של ראיין מרפי. סופרסטאר טלוויזיה ריאליטי קים קרדשיאן מצטרף לצעקה המלכה אמה רוברטס בסיפור זה של פרנויה אימהית המבוססת על הרומן החדש הבלתי מעורער של דניאלה ולנטיין. מחוץ למדינה? אתה יכול לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ברשת מכל מקום עם VPN.

סיפור אימה אמריקאי עונה 12 ערוץ, זמן התחלה ואפשרויות סטרימינג

סיפור אימה אמריקאי: הבכורה העדינה ביום רביעי, 20 בספטמבר בשעה 10 עמ ‘.M. ET / 7 P.M. Pt.

• • עָרוּץ – fx

• • U.ג. .טלוויזיה, או הזרם למחרת על הולו.

נוצר על ידי מרפי ובראד פאלצ’וק ושודר ב- FX מאז 2011, הסדרה המופרעת להפליא הצליחה לשמור על דברים טריים כמו קבר מעורפל במשך שתים עשרה עונותיה.

הוטלנו על ידי רוחות רפאים בבית רצח, בהשתתפות עם צאצאי משפטי המכשפות של סאלם, ביקרנו בתכנית פריק של שנות החמישים, נבדק במלון עינויים ונרדף אחר מחנה קיץ היישר מסרט סלש של שנות השמונים.

! זה מבוסס על המצב העדין החדש של דניאלה ולנטיין, שתואר כ”אמיתי מזעזע, “מפותל” ו”עדכון פמיניסטי לתינוק של רוזמרי “.

עדין רואה את אמה רוברטס משחקת את השחקנית ברשימת A אנה. החלום שלה להקים משפחה קרוב להתגשם בזכות טיפול IVF. ובכל זאת זמן קצר לאחר שנכנסה להריון, חייה הופכים לסיוט פרנואידי כשהיא מוצאת את עצמה עוקבת על ידי דמויות תואמות ומוטלות על ידי חזיונות מקפידים.

בין אלה שביים את סיפור האימהות הרופף בעונה זו הם ג’סיקה יו (פוסה/ורדון, ראצ’ד) וג’ניפר לינץ ‘(בתו של דייוויד לינץ’!), עם קים קרדשיאן בכיכובו כחבר הכי טוב סיובהאן לצד קארה דלבינגן ובוגרי AHS דניס או’האר ובילי לורד.

קרא את המדריך שלנו כיצד לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ברשת, מכל מקום שאתה נמצא בעולם.

איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 מכל מקום

אם אתה מחוץ לבית ואל תקבל FX או Hulu ואינך יכול לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12, אתה לא צריך לפספס את זה. השימוש ב- VPN הטוב ביותר הופך את זה כך שתוכל להראות שהוא גולש באינטרנט מעירך, כך שתוכל לגשת לאותם שירותי סטרימינג שאתה כבר משלם עבורם.

ExpressVPN ראשון במעלה. במהלך הבדיקות שלנו, ראינו זמני חיבור מהירים, ואנחנו מתרשמים מהיכולת של השירות לגשת ליותר מ -3,000 שירותים הפרוסים על פני 160 מיקומים ב 94 מדינות. יש ערבות בחזרה של 30 יום אם אינך מרוצה.

איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ב- U.ג.

אמה רוברטס חוזרת לפרק האחרון של סדרת האנתולוגיה של הלהיט הזה. סיפור אימה אמריקאי עונה 12 הופך לראשונה יום רביעי, 20 בספטמבר בערוץ ה- FX, ששודר מ 10 עמ ‘.M. ET וכן 7 עמ ‘.M. Pt.

יהיו 10 פרקים בסך הכל, אם כי סיפור האימה האמריקני: עדין מחולק לשני חלקים של חמישה פרקים כל אחד, כשההצגה עברה הפסקה אחרי 18 באוקטובר וחזרה במועד מאוחר יותר.

. .

תוכנית המקצוען הרגילה של FUBO כוללת FX בנוסף למעלה ממאה ערוצים. ואז יש את הטלוויזיה הקלע הידידותית לתקציב, המספקת FX כחלק מהחבילה הכחולה של Slining, שהיא בדרך כלל 45 דולר לחודש.

לחלופין, צפו בפרקים חדשים לפי דרישה יום לאחר מכן עם מנוי להולו.

כרגע אתה יכול לחסוך 50% במנוי טלוויזיה קלע ולשלם רק 22 $..

באחד משירותי הסטרימינג הטובים ביותר עם FX, ל- FUBO יש את כל ערוצי הרשת הנכונים וערוצי הכבלים שאינכם רוצים ללכת בלעדיה. ? לא מנויי FUBO. ניסיון חינם בן 7 ימים אז אתה לא צריך לשלם מלפנים.

לאחר שודר ב- FX, פרקים של סיפור אימה אמריקאי עונה 12 יהיו זמינים לזרם למחרת בהולו.

האם אוכל לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 ב- U.ק.?

.ק. המעריצים יכולים לתפוס את העונה האחרונה של סיפור האימה האמריקני. בדרך כלל יש כמה חודשים בין ה- U של התוכנית.ג. שידור ושחרורו בסופו של דבר ב- Disney Plus ב- U.., שהוא כרגע ביתם של 11 העונות הקודמות של הסדרה. מנוי עולה 7 פאונד.99 בחודש.

אמריקאים בחו”ל יכולים להשתמש בשירות הסטרימינג שבחרתם, בתנאי שהם התחבר באמצעות VPN כמו ExpressVPN.

איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 בקנדה

הפרקים האחרונים של סיפור האימה האמריקני מגיעים מ יום רביעי, 20 בספטמבר ב- FX בקנדה, בהתאם ל- U שלהם.. לְשַׁחְרֵר.

אם FX הוא חלק ממנוי הכבלים שלך, אתה יכול גם לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 לפי דרישה עם שירות הזרמת FX עכשיו בעת שימוש באפליקציית FX Now.

איך לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 באוסטרליה

הצופים למטה יכולים לצפות בסיפור האימה האמריקני עונה 12 באינטרנט מ . פרקים חדשים יתווספו ל- Binge, המציע משפט נטול 14 יום למנויים חדשים. בהמשך, חברות עולות מ- AU 10 $ לחודש.

סיפור האימה האמריקאי עונה 12 לוח הזמנים של פרק

עונה 12 של סיפור האימה האמריקני תתפצל לשני חלקים. כל אחד מהם יכלול חמישה פרקים, כאשר הסדרה תבצע הפסקה אחרי הפרק של 18 באוקטובר ותחזור במועד מאוחר יותר.

 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 1: 20 בספטמבר
 • סיפור האימה האמריקני עונה 12 פרק 2: 27 בספטמבר
 • סיפור האימה האמריקני עונה 12 פרק 3: 4 באוקטובר
 • סיפור האימה האמריקני עונה 12 פרק 4: 11 באוקטובר
 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 5: 18 באוקטובר
 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 6: TBC
 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 7: TBC
 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 8: TBC
 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 9: TBC
 • סיפור אימה אמריקאי עונה 12 פרק 10: TBC

אמה רוברטס מגלמת את אנה אלקוט, כוכבת עולה הנואשת להביא ילד לעולם. אנו רואים אותה מקבלת טיפול חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ גופית מרופאים מרושעים לפני שאנה ובעלה חושפים אחר כך את ההיריון המוצלח שלה. עם זאת היא לא יכולה לטלטל את התחושה שמשהו רע צומח בתוכה. “תפסיק להיות היסטרי” בן זוגה נרתע כשהיא חווה חזיונות של דמויות נסתרות וגדלה שברירית פיזית. .

סיפור האימה האמריקני עונה 12 שחקנים

אישיות התקשורת קים קרדשיאן מצטרפת לקארה דלאביין ובוגרי AHS בפרק השניים -עשר הזה של סדרת האימה המשכנעת של ראיין מרפי.

 • אמה רוברטס בתור אנה ויקטוריה אלקוט
 • קים קרדשיאן בתור סיובהאן וולש
 • קארה דלבינגן כמג
 • מאט צ’וצ’רי בתור דקסטר הרדינג
 • מיכאלה ג’יי רודריגז בתפקיד טליה דונובן
 • אודסה עזיון בתור גרייסי וולש
 • זכרי קווינטו כ- TBC
 • בילי לורד בתור TBC
 • דניס או’האר בתור TBC
 • לסלי גרוסמן בתור TBC

 • מה לצפות בספטמבר 2023
 • 9 סרטים חדשים שיזרמו השבוע
 • שירותי הסטרימינג הטובים ביותר

!

גישה מיידית ל- Breaking News, הביקורות החמות ביותר, מבצעים מעולים וטיפים מועילים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

דניאל פטמן

דניאל פטמן היה סופר עצמאי מאז 2018. כיום הוא עובד במגוון מותגים כולל Techradar, T3, Gamesradar, איזה Hi-Fi? ו- CineMablend, שם הוא מסתובב באופן קבוע כיצד לצפות במאמרים על היכן הקוראים שלנו יכולים להזרים את הסרטים והתכניות הטלוויזיה החדשים האחרונים, כמו גם להפיק מדריכים מפורטים על שירותי הסטרימינג הטובים ביותר, מ- Disney Plus ל- Netflix. הוא קיבל תואר ראשון במדעי הרוח והתקשורת בשנת 2013 מאוניברסיטת בירקבק ובהמשך תואר שני בספרות ותרבות עכשווית. .