12 משחקים כמו Wordle | טכנולוגיית Popsugar, אלטרנטיבות של Wordle: 16 המשחקים הטובים ביותר והחידות לשחק

0

אהבה וורדל? להלן 16 משחקי מילים נוספים בחינם שתוכלו לשחק

משחק גיאוגרפיה ומשחק מילות החלומות של המטייל העולמי, Worldle Saiss שחקנים כדי לנחש את המדינה או השטח המבוסס על מתווה חזותי. יש לך רק שישה ניסיונות, אבל Worldle נותן לך רמזים לאורך הדרך, כמו כמה קילומטרים הניחוש שלך היה והאם הניחוש שלך ממוקם יותר צפון, דרום -מערב וכן הלאה מהמדינה המוצגת.

12 משחקי ניחוח מילים כדי להחזיק אותך עד וורדל של מחר

נערת נוער היספנית של אלף המילניום בודקת מדיה חברתית מחזיקה סמארטפון בבית. אישה לטינית צעירה מחייכת משתמשת באפליקציות טלפונים ניידים משחק משחק, קניות ברשת, הזמנת משלוח להירגע על הספה

מה שהתחיל כמשחק ניחוש מילים מהנה ויומיומי הפך לאובססיה ויראלית לילה. Wordle, שנוצר על ידי מהנדס התוכנה ג’וש וורדל, מאתגר את השחקנים לנחש מילה של חמש אותיות של היום. הבועט? אתה מקבל רק שישה ניסיונות. עם זאת, רמזים ניתנים לאורך הדרך על ידי סדרה של אריחים צבעוניים (אפור, צהוב או ירוק). המשחק המקוון הוא מוחלל וממכר במיוחד, בלשון המעטה.

עם הפופולריות הגוברת שלו, ל- Wordle יש כעת ספינופים כמו Taylordle, פאזל מילים העוקב אחר אותם כללים כמו Wordle אך מותאם לכל הדברים טיילור סוויפט. עם זאת, החיסרון היחיד ש- Wordle (ורוב הווריאציות שלו) הוא שיש רק חידה אחת ביום. כדי לעזור לספק את התשוקה למשחק המילים שלך, מצאנו 12 משחקים אחרים כמו וורדל שהם באותה מידה, מגרה ומאתגרים באותה מידה. נסה אחד – או הכל – מהמשחקים האלה בזמן שאתה מחכה בשקיקה לורדל של מחר יירד!

1. מילים עם חברים

בזמן שאתה מחכה לוורדל של מחר, הפוך משחק מילים עם חברים עם עמיתים לעבודה, שותף לחדר, משפחה או חברים. המשחק דמוי התשבצים, אותו ניתן לשחק בדפדפן אינטרנט או באמצעות האפליקציה, הוא בעצם Scrabble וירטואלי, ומעניק נקודות שחקנים לכל מילה שנוצרה.

2.

שלום Wordl עוקב אחר אותה פורמט ואסטרטגיה מדויקים כמו Wordle. עם זאת, שחקנים בוחרים כמה אותיות מילת המסתורין לפני שהם מתחילים לנחש. המינימום הוא ארבע אותיות, והמילה הארוכה ביותר יכולה להיות היא 11 אותיות. כמו כן, אין כובע כמה פעמים אתה יכול לשחק ביום.

3. ארכיון וורדל

כפי שהשם מרמז, משחק דפדפן האינטרנט הזה כולל כל וורדל שמושמע עד היום. ארכיון וורדל נהדר עבור מי שקפץ על העגלה של וורדל מאוחר או לאלה המעוניינים לשפר את מיומנויות המהירות והנחישות שלהם (וגאלים את עצמם מניסיונות עבר).

4. Worldle

משחק גיאוגרפיה ומשחק מילות החלומות של המטייל העולמי, Worldle Saiss שחקנים כדי לנחש את המדינה או השטח המבוסס על מתווה חזותי. יש לך רק שישה ניסיונות, אבל Worldle נותן לך רמזים לאורך הדרך, כמו כמה קילומטרים הניחוש שלך היה והאם הניחוש שלך ממוקם יותר צפון, דרום -מערב וכן הלאה מהמדינה המוצגת.

5. מאסטר מילים

בדומה ל- Wordle, המשתמשים עוקבים אחר אותו פורמט בלוק אותיות מקודדות צבע ועליהם לנחש את מילת המסתורין מתחת לשישה ניסיונות. הדבר היחיד שהופך את המילה למאסטר שונה מוורדל הוא שאתה יכול לשחק כמה פעמים שאתה רוצה.

6. טיילדל

Taylordle הוא בדיוק כמו וורדל, למעט כל המילים מכוונות למוזיקה של סוויפט, הישגי קריירה, תחומי אהבה לשעבר ועוד. אותם כללי Wordle חלים, כל כך מזל טוב, סוויפיות!

7. Lewdle

Lewdle הוא משחק מילים בלבד למבוגרים. המילה פאזל מאתגרת את השחקנים לנחש את אוצר המילים של גולש, מזויף ואוצר אוצר אוצר. כללי Wordle רגילים נמצאים במשחק, ואתה מקבל רק מילת מסתורין אחת ביום.

8. דורדל

מחפש משהו קצת יותר מאתגר? דורדל מעז למשתמשים לפתור שתי מילות מילות במקביל לשבעה ניסיונות בלבד.

9. קוורדל

תאמינו או לא, מישהו מצא דרך להפוך את הדורדל עוד יותר מתלהב. הזן: קוורדל. בקורדל, מעלה את ההימור וכוח המוח, מאתגר את השחקנים להשלים בהצלחה ארבע מילות מילות במקביל. למרבה המזל אתה מקבל תשעה ניסיונות במקום שבע.

10. Subwle

אם אתה גר בעיר ניו יורק, תיהנה מ- Sublaindle. ב- Subwled, השחקנים חייבים להבין כיצד להגיע מנקודה A לנקודה B באמצעות מסלול הרכבת התחתית הנכונה. כמו בוורדל, אריחים הופכים צבעים בסוף כל ניסיון לתת לך רמזים. עם זאת, כדי להפוך את הדברים למורכבים יותר, חידות ששיחקו במהלך השבוע מבוססות על לוחות זמנים של רכבת בצהריים, ואילו חידות שיחקו בסוף השבוע עומדים על ידי לוחות הזמנים של הרכבת בסוף השבוע. אתה מקבל רק שישה ניסיונות.

11. תחרות איות

נוצר על ידי “ניו יורק טיימס. אתה מרוויח נקודות עבור כל מילה שאתה עושה, אבל מילים ארוכות יותר שוות יותר נקודות. הפאזל היומי משתחרר ב -3 א.M. ET.

12. Wordle מותאם אישית

מה יותר מצחיק מלהטפח את החברים שלך? ב- Wordle Custom, אתה אחראי על בחירת המילה שיכולה להיות בכל אורך. לאחר מכן המשחק מייצר קישור הניתן לשיתוף שאתה יכול לשלוח למי שאתה רוצה! אותם כללים מוורדל חלים, אך אתה וחבריך יכולים ליצור כמה שיותר משחקים מותאמים אישית ביום שאתה רוצה.

אהבה וורדל? להלן 16 משחקי מילים נוספים בחינם שתוכלו לשחק

אלטרנטיבות למילה הפופולרית של משחק ניחוש נושאים כמו תחנות הרכבת התחתית של ניו יורק, טיילור סוויפט ואוצר מילים LGBTQ.

איך לשחק Wordle, המשחק החדש שלוקח את האינטרנט בסערה

. 11, 2022, 21:15 UTC / עודכן 11 במאי 2022, 15:58 UTC UTC

אנשים ברחבי העולם מתעוררים, או נשארים ער עד חצות, עם דבר אחד בראשם: הוורדל החדש של היום.

המשחק המקוון פשוט. יש לך שישה ניחושים להבין את המילה הסודית של חמש אותיות היום. אם מכתב הופך לירוק, זה אומר שניחשתם את המכתב בצורה נכונה והיא ממוקמת במקום הנכון. אריח צהוב פירושו שהמכתב נמצא במילה אך ממוקם במקומות אחרים. ואם זה הופך לאפור, זה חוזר ללוח השרטוט.

ממשק המשתמש תואם את הפשטות של המשחק. האתר פשוט, ללא מודעות או גרפיקה שצצים לקלקל את הכיף. ומכיוון שיש רק מילה אחת ביום, המעריצים צריכים להפיק את המרב.

מכיוון שהמשחק התפוצץ בפופולריות במהלך החודשים האחרונים, וכתוצאה מכך רכישה של שבע ספרות של המשחק על ידי הניו יורק טיימס, כך גם עניין בחידות מילים דומה. אתרי Spin Off צצו ברחבי האינטרנט, כל אחד מהם מוסיף טוויסט או נושא ייחודי למשחק.

עם משהו קטן לכולם, הנה 16 משחקים אלטרנטיביים הדומים לורדל:

אבסורדל

וורדל נוצר במפורסם על ידי ג’וש וורדל עבור בן זוגו, שאוהב חידות. אז אם נוצר וורדל למטרה חביבה ואוהבת, אבסורדל דומה יותר לתאום הרע שלו.

אבסורדל היא גרסת “יריב” של המשחק, שהומצא על ידי קידוד תחת הכינוי QNTM. ב Wordle, המשחק מזהה מילה אחת מבנק המילים שלו שהשחקן צריך לנחש אז. ב- AbsuRdle, המשחק נועד להימשך זמן רב ככל האפשר על ידי שימוש בכל אחד מהניחושים שלך נגדך. האלגוריתם מוצא קבוצה של מילים סודיות מבנק של יותר מ -2,000 מילים עם כמה קווי דמיון לניחוש שלך. כדי לנצח, אתה צריך “לרדוף אחרי אבסורדל לפינה” עד כדי נשאלת רק מילה סודית אחת אפשרית, על פי המתודולוגיה של המשחק.

אבסורדל, התאום הרשע של וורדל

תערובת

בתשבץ, השחקנים חייבים להבין שתי מילים קשורות וכיצד הם מצטלבים בפורמט תשבץ בכמה שפחות ניחושים. אם אתה מקבל תוצאה צהובה, המכתב יכול להיות באחת המילים הסודיות, ומספק אתגר נוסף.

Crosswordle כולל שתי מילים קשורות שעל השחקנים לנחש

Wordle מותאם אישית

אמנם אפשרות זו אינה מיועדת לאנשים המקווים להקניט את המוח שלהם עם יותר חידות, אך אלטרנטיבה זו מאפשרת לך להפוך למאסטר הקוד ולגבש את חבריך. משחק זה מאפשר למשתמשים להזין מילה בכל אורך, אם כן, הוא מייצר קישור הניתן לשיתוף לגרסה של משחק Wordle הקלאסי כדי שאחרים יוכלו לשחק בהם.

Wordle Custom מאפשר למשתמשים ליצור משחק Wordle משלהם המבוסס על מילה סודית לבחירתם

דורדל

שקול לדלדל צורה של וורדל למולטי -סיסקים. במקום לפתור חידה אחת, השחקנים צריכים לפתור שניים, בו זמנית. כל ניחוש חל על שתי המילים הסודיות, כלומר המוח שלך צריך לעבוד זמן כפול כדי לפענח שתי תעלומות. אם זה נשמע קשה, אל תדאג, במקום שישה ניחושים, דורדל מציע שבעה.

כדי לשחק את דורדל, השחקנים מקלידים ניחוש אחד שיחול על שתי המילים הסודיות, וינסו להבין את שתי התשובות בו זמנית בשבעה ניחושים

גב

האם גאה את עצמך ביכולות “Songpop” שלך? אם כן, Heardle – גרסת עולם לאופקים מוזיקלית – עשויה לפנות אליך. שחקנים צריכים לנחש שיר שמשתמש רק צלילים מההקדמה. ככל שאתה מנחש מהר יותר את השיר, כך הציון שלך גבוה יותר. אם אתה מקבל את זה בשנייה הפותחת, אתה זוכה אוטומטית בזכויות התרברבות.

שלום Wordl

שלום Wordl פועל ממש כמו המשחק המקורי עם חריג אחד: שחקנים יכולים לבחור באורך המילה הסודית שהם רוצים לנחש. מילות מסתורין פוטנציאליות נעות בין ארבע ל -11 אותיות, כך ששחקנים יכולים לבדוק את גבולות אוצר המילים שלהם מעבר למילים שהם רק חמש אותיות.

שחקנים יכולים לבחור את אורך המילה שהם רוצים לנחש ב- Hello Wordl

Lewdle

אם המילים היחידות של חמש אותיות אתה יכול למצוא את עצמך חושב עליהן משולבות בגסות, Lewdle עשוי להיות בשבילך. Lewdle משתמש בבנק של מונחים מזויפים בלבד כדי לשחקנים לנחש מהם. המשחק מקבל רק מונחים גסים, אך יש אפשרות ל”מצב מוגן “, אשר יקבל ניחושים שאינם וולגריים.

לורד הטבעות

לורד של הטבעות הוא דוגמא אחת לאלטרנטיבה של וורדל מבוססת פנדום, המחייבת את השחקנים להביא גם את הניחושים הטובים ביותר שלהם וגם את הידע באוצר המילים של טולקין. מילות מסתורין אפשריות ותשובות מקובלות הן מונחים ושמות מהטקסט העיקרי של “שר הטבעות.”

Lordle of the Rings מציג מילים סודיות מדי יום מהטקסט של J. R. R. Tolkien Classic

נרד

אם חידות מילים אינן הדבר שלך, נרדל מחליף אותיות למספרים. במשחק הזה, שחקנים מנסים לנחש משוואה מתמטית בת שמונה ספרות באמצעות תערובת של מספרים וסמלים. החישוב חייב להיות נכון שהאתר יירשם את הניחוש שלך. ושכח את הנכס המצטבר שלמדת בחטיבת הביניים. הזמנה עניינים כאן, כלומר במשחק זה, 10+20 = 30 לא יספיקו אם התשובה היא 20+10 = 30.

נרדל מחייב את השחקנים להיכנס למשוואה של שמונה ספרות כדי לנסות למצוא את החישוב הסודי

פודל

אוהבי אוכל, זה בשבילך. מרתה סטיוארט היא מעריצה של משחק הניחושים הזה, שיש בו מילים בלעדיות הקשורות למזון.

היא פרסמה אינסטגרם משתולל על המשחק, שהושק במאי 2022. “אם אתה רוצה שמשחק מילה חדש ישחק, ומי לא!, נסה https: // phoodle.נטו, “כתבה. “תחיה היום. הרבה כיף במיוחד אם אתה אוהב אוכל. ”

פודל

Querdle

הכותרת העצמית “Yassification of Wordle”, Queerdle כוללת מילה חדשה בכל יום שמשתנה בין ארבע לשמונה אותיות באורך, אך תמיד קשורה לתרבות וקהילה LGBTQ+. המשחק נוצר על ידי ג’ורדן בובייה, שאמר לאחרונה למגזין XTRA כי הפרויקט הוא הרחבה של החוויה של להתיידד דרך האינטרנט.

“מבחינתי זו ההזדמנות האחת שלי ביום ליהנות קצת כיף וקצת חריפות”, הם אמרו.

Queerdle מכונה

קוורדל

אם ניחוש מילה אחת קל מדי והאפשרות של דורדל לנחש שתי מילים בבת אחת עוֹד זה לא מספיק אתגר, תמיד יש קוורדל. עם קוורדל, לשחקנים יש תשעה ניחושים לנחש ארבע מילים בו זמנית. אם מצליחים, הזוכים מתחברים לחברים עם לוח שהושלם המורכב מארבע פעמים את מספר הריבועים הירוקים.

שחקנים מנחשים ארבע מילים בבת אחת בקורדל

Star Wordle

אם “דארת ‘” או “ויידר” הם מילות ניחוש ראשונות עבורך, נסה את Star Wordle. המילים הסודיות למשחק אלטרנטיבי זה כוללות מונחים ושמות הקשורים לזכיינית מלחמת הכוכבים ותרבות המעריצים. מילות דוגמה מהוראות המשחק כוללות “סאבר” ו”גרוגו.”

Star Wordle כולל מילה סודית חדשה הקשורה למלחמת הכוכבים בכל יום

Subwle

אם אתה מחשיב את עצמך כמומחה למערכת הרכבת התחתית בניו יורק, בדוק את יכולת התחבורה הציבורית שלך עם Sublaindle. לשחקנים יש שישה ניסיונות לנחש טיול רכבת תחתית תקף שכולל שלוש רכבות להגיע מיעד אחד למשנהו. לדוגמה, הפאזל של יום שישי מבקש מהשחקנים להגיע משדרת ג’פרסון לוול סטריט בשתי העברות.

הנחיה של סוולר ל -11 בפברואר

טיילדל

Taylordle הוא סיבוב מרכזי של טיילור סוויפט במשחק המסורתי, שם המילה הסודית תמיד שומעת על “היקום Swiftie.”מילים סודיות קודמות היו כותרות שירים, כמו” סגנון “ו”שלום”, או שהיו אזכורים לאנשים הקשורים אליה כמו “Alywn”, שם המשפחה של החבר הנוכחי שלה.

גרסה זו של המשחק נוצרה על ידי הפודקאסט Swift הקדוש, המנתח את שיר הדיסקוגרפיה של טיילור סוויפט על ידי שיר.

Taylordle נוצר על ידי הפודקאסט המהיר הקדוש

אשף וורדל

אידיאלי לחובבי הזכיינית “הארי פוטר”, Wizarding Wordle הוא סיבוב “קסום” במשחק. מילים פוטנציאליות כוללות שמות, לחשים ומילים אחרות של חמש אותיות שניתן למצוא בדפים או על המסך של ספר או סרט “הארי פוטר”.

Worldle

אם הגיאוגרפיה היא אחת התשוקות שלך, Worldle עשוי להיות בשבילך. למרות שיש רק מכתב נוסף נוסף המפריד בין שם העולם למקור, המשחק שונה באופן משמעותי. במקום לנחש מילים של חמש אותיות, לשחקנים יש שישה ניסיונות למנות נכון מדינה על בסיס צורתה. אחרי כל ניחוש, במקום אריחים צהובים וירוקים, השחקנים יקבלו שלוש חתיכות מידע: כמה רחוק הניחוש שלהם הוא מהתשובה, כיוון המדינה היעד ביחס לניחוש שלהם ואחוז קרבת הניחוש לתשובה.

משחק העולם העולמי ב -16 בפברואר מעניק לשחקנים שישה ניסיונות לנחש את שמה של מדינה זו על סמך צורתו

Wordle ללא הגבלה

אם אתה באמת רק רוצה יותר מפאזל וורדל אחד לפתור כל יום, Wordle Unlimited היא פלטפורמה עם אותם כללים כמו המקור המאפשר לשחקנים לנסות להבין מילת מסתורין שוב ושוב.

Wordle Unlimited מאפשר לשחקנים לשחק את המשחק המסורתי בחזרה

מדדי אליס היא עורכת בסוף השבוע ב- Today Digital.