36 משחקי כיף כמו Wordle עבור כל סוג של חובב פאזל, עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגות על ידי קושי

0

עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגות על ידי קושי

קוורדל, אוקטורדל, ו- SEPECORDLE עובדים באותה צורה, אבל אתה מנסה לנחש ארבע, שמונה ו -16 מילים, בהתאמה.

משחקי וריאציה של Wordle

כמה מעריצי וורדל העמיקו את אהבתם למשחק על ידי ניסויים באסטרטגיה, ניתוח רשתות עבר ובאופן כללי נכנס לכל הדברים ש- Wordle. אחרים החלו לחפש במקום אחר אחר מאותו מהומה של סיפוק שאתה מקבל כשאתה פותר את המשחק היומיומי.

בשלב זה, יש מספיק משחקים כמו Wordle. גלול על 36 מהחלופות המשעשעות והיצירתיות ביותר באינטרנט.

1. מִשְׂחָק מִלִים

משחק WordPlay הוא ממש כמו Wordle-Six ניחושים למילה בת חמש אותיות-אבל אתה יכול לשחק כמה פעמים שאתה רוצה.

2., 3., 4., ו -5. דרדל, קוורדל, אוקטורדל, ו- SEDECORDLE

דורדל דומה גם לוורדל, אבל אתה מקבל שבעה ניסיונות לנחש שתי מילים של חמש אותיות. כל ניחוש מופיע בשתי הקופסאות – אז להתקרב לפתרון מילה אחת פירושו לעתים קרובות להזין אותיות שאתה יודע לא יעזור לך לפתור את האחר.

קוורדל, אוקטורדל, ו- SEPECORDLE עובדים באותה צורה, אבל אתה מנסה לנחש ארבע, שמונה ו -16 מילים, בהתאמה.

6. ו 7. שלום Wordl and Speedle

אם נמאס לך לנחש מילים של חמש אותיות, בדוק את שלום Wordl. אתה צריך לבחור את מספר האותיות במילה, מארבע כל הדרך עד 11. (אבל עדיין יש לך רק שישה ניסיונות לנחש את זה נכון.)

Speedle הוא פחות או יותר אותו משחק, אבל המטרה היא לנחות על התשובה מהר ככל האפשר. בנוסף לטיימר, יש מספר הגדרות אחרות שתוכלו לשנות כדי להקל על המשחק או קשה יותר, תלוי ברמת העניין שלכם.

8. מְשׂוֹכָה

וורדל אומר לך בדיוק אילו אותיות נמצאות במקומות הנכונים ואילו יש להזיז. משוכה, לעומת זאת, מספר לך רק כמה אותיות ממוקמות נכון וכמה צריך לזוז – זה תלוי בך כדי להבין לאילו מכתבים זה מתייחס. אתה מקבל שמונה ניסיונות לנחש את המילה בת חמש אותיות.

9. תערובת

תשבץ הוא בעצם משובח הפוך. נותנת לך רשת מלאה בלוקים אפורים, צהובים וירוקים, כאשר רק המילה הסופית התמלאה. התפקיד שלך הוא לעבוד בדרך שלך לאחור, למלא את כל הרשת בתגובות שגויות כמו שאתה הולך.

10. Adverswordle

Adverswordle הוא סוג אחר של Wordle הפוך: אתה חושב על מילה בת חמש אותיות, ובוט מנסה לנחש את זה. אתה אחראי לחשוף כמה אותיות ירוקות, צהובות ואפורות עבור כל ניחוש.

11. וַפל

וופל מעניק לך רשת בצורת וופל של אותיות חוצה חוצה המודגשות בירוק, צהוב או אפור. ב -15 מהלכים או פחות, אתה צריך להחליף את האותיות מסביב כך שהם יוצרים שלוש מילים אופקיות ושלוש מילים אנכיות.

מאמרים נוספים על וורדל:

12. אבסורדל

כמו וורדל, אבסורדל כרוך בניחוש מילה בת חמש אותיות. אבל שלא כמו וורדל, המילה הזו משתנה ככל שאתה הולך. תגיד שאתה מתחיל עם חולם. ה- AI מציג את כל הפתרונות האפשריים שאינם מכילים אף אחד מאותם אותיות – שהם רבים – ואפורים את כל המילה. אז אתה מנחש shunt. אם עדיין יש פתרונות אפשריים שאינם מכילים אותיות מן חולם אוֹ shunt, הניחוש השני שלך יהיה גם אפור. ככל שהמכתבים מתדלדלים, ה- AI בסופו של דבר יוכל לבוא עם פתרונות לַעֲשׂוֹת מכיל כמה מהמכתבים הנחשקים שלך, וזה יצטרך לתת לך כמה בלוקים ירוקים וצהובים. זה נמשך עד שניחשתם את המילה היחידה שנשארת. בעיקרון, אם יש יותר מפתרון אפשרי אחד, ה- AI יאלץ אותך להמשיך לנחש עד שזה כבר לא יהיה המקרה. (למרבה המזל, אתה מקבל ניחושים בלתי מוגבלים.)

13. תחרות איות

איות דבורה, המתארחת על ידי הניו יורק טיימס, נותן לך אוסף של שש אותיות אפורות ופיזור צהוב. אתה צריך להמציא כמה שיותר מילים (או ארוכות יותר) של ארבע אותיות (או ארוכות). בכל משחק, יש לפחות מילה אחת שמכילה את כל שבע האותיות.

14. גב

נחשו את השיר המבוסס על תחילתו של זה. עם כל ניחוש שגוי, Heardle ישחק אותך קצת יותר מההקדמה.

15. ארטל

ארטל, שנוצר על ידי הגלריה הלאומית לאמנות, מראה לך יצירות אמנות מקולקציות הגלריה ומבקש ממך לנחש את האמן. לכל תשובה שגויה, תוצג לך יצירה נוספת של אותו אמן.

16. מְמוּסגָר

מסגרת מבקשת מכם לנחש את הסרט המבוסס על מסגרת יחידה. עם כל ניחוש שגוי (אתה מקבל שישה), מוצגת לך מסגרת אחרת.

17. משחק קופות

משחק קופות הוא עוד פאזל מהנה לחובבי סרטים. הראו לך את הרווחים של הקופות (ועוד כמה נתונים סטטיסטיים אחרים) עבור חמשת הסרטים המובילים בבתי הקולנוע במהלך סוף שבוע מוגדר. יש לך 1000 נקודות סה”כ להוציא על רמזים – גנרה, שחקנים וכו ‘.- זה יעזור לך לנחש מה הם.

18. קליל

חובבי המטאורולוגיה יאהבו את קלול, שמכנה עיר ומבקשת מכם לנחש את תחזתה החמישה הימים הקרובה בשישה ניסיונות. האפשרויות שלך דומות לסמלים שהיית רואה בתחזית בפועל: שטוף שמש, מעונן, מעונן בחלקו וכו ‘.

19. ו 20. Worldle and Gobble

Worldle מראה לך את המתווה של מדינה ונותן לך שישה ניסיונות לנחש את זה. עם כל ניחוש שגוי, תגלה את המרחק בין המדינה שלך למצב הנכון (פלוס לאיזה כיוון תצטרך לנסוע כדי להגיע לשם).

גלובל גם גורם לך לנחש מדינה, שהיא חושפת אז על גלובוס אינטראקטיבי בצבע שמתאים עד כמה היא קרובה למדינה הנכונה. הצבעים נעים בין כתום בהיר לאדום כהה; ככל שאתה קרוב יותר, כך המדינה תהיה אדומה יותר.

21. ו 22. נרדל ומספר

עם נרדל, יש לך שישה ניסיונות לנחש משוואה בסיסית, שיכולה לכלול תוספת, חיסור, כפל ו/או חלוקה. אף אחד משמונת הבלוקים לא מתמלא כבר בתחילת הדרך, אז אתה מנסה להבין את המספרים וכן הסמלים.

Numberle היא אותה הנחת יסוד בסיסית, אך בעוד שנרדל מאפשרת לך להשתמש בנכס הקומוטטיבי – e.ז. (2 + 4 = 6) זהה ל- (4 + 2 = 6) – Numberle דורש את התגובה שלך להיות בסדר מסוים.

23. שחץ

שבח מראה לך לוח שחמט ונותן לך שישה ניסיונות לנחש את מהלכי הפתיחה לשני השחקנים. ירוק פירושו שקיבלת את זה נכון; צהוב פירושו שהמהלך נכון, אבל המיקום או השחקן לא היו.

24. לורד הטבעות

לורד של הטבעות זה ממש כמו וורדל בכך שאתה מנסה לנחש מילה אחת בת חמש אותיות בשישה ניסיונות. שלא כמו וורדל, כל המילים האלה מגיעות מ- J.ר ‘.ר ‘. של טולקין שר הטבעות טרִילוֹגִיָה.

25. חרב

עם חרב, מלחמת הכוכבים המעריצים מקבלים שישה ניסיונות לנחש מילה בת חמש אותיות מה- מלחמת הכוכבים עוֹלָם.

26. טיילדל

קורא לכל המהירות: Taylordle נותן לך שישה ניסיונות לנחש מילה של ארבע עד שמונה אותיות שקשורה איכשהו לדיסקוגרפיה או לקריירה של טיילור סוויפט.

27. BTS Wordle

לאוהדי BTS יש גם חורש משלהם: יש לך שישה ניסיונות לנחש מילה בת חמש אותיות הקשורה ללהקת K-Pop.

28. Squirdle

עם Squirdle, יש לך שמונה ניסיונות לנחש את הפוקימון. בכל פעם שאתה מנחש בצורה לא נכונה, תגלה מה המשותף ליצור הנכון שלך – דברים כמו סוג, גודל ודור.

29. שהם יא?

שהם יא? דומה מאוד לסנאי, אבל עבור אוהדי הכדורגל. נחשו שחקן כדורגל מאחת מחמש הליגות הגדולות באירופה (ליגת העל של אנגליה, לה ליגה בספרד, בונדסליגה הגרמנית, הסרייה A של איטליה, ולייגה 1 של צרפת), ותגלה מה יש לשחקן הזה המשותף לתשובה הנכונה עם התשובה הנכונה – צמר, עמדה, לאום וכו ‘.

30. יהודי

Johdle נוצר על ידי שלום, ארגון המוקדש ל”טיפוח חיים יהודיים ולמידה בצורה מכילה “בקרב סידני, הקהילה היהודית של אוסטרליה. יש לך שישה ניסיונות לנחש מילה בת שש אותיות ש”יכולה לנוע בין אנגלית לעברית לידיש לארמית וכל מה שביניהם “, מסביר האתר. “נסה שמות של טקסטים, חגים, סלנג, תפילות, כל מה שאתה יכול לחשוב עליו. כל מילה יהודית היא משחק הוגן ב- Johdle!”

31. Querdle

לשחקני Querdle יש שישה ניסיונות לנחש מילה ארבע עד שמונה אותיות הקשורה לקהילה LGBTQIA+. “לעיתים ניתן להרכיב שתי מילים אם מתחשק לי”, אומר היוצר ג’ורדן בובייה באתר, שם תוכלו למצוא גם טופס כדי להציע מילים להוסיף לרשימת הניחושים המקובלים.

32. ו- 33. Sweardle and Lewdle

Sweardle מיועד במיוחד למילים נשבעות בעלות ארבע אותיות, שעליך לנחש בארבעה ניסיונות בלבד. Lewdle הוא קצת יותר רחב יותר, ומאפשר מילים מעט ארוכות יותר ומקיפות את כל המילים המלוכלכות שניתן להעלות על הדעת.

34. סיסמא

עם סיסמאות, יש לך שישה ניסיונות לנחש את אחת הסיסמאות הנפוצות ביותר עם חמש תווים הכוללות אותיות, מספרים או שניהם. זה לא דַי עד כמה שזה נשמע: אם אתה מנחש שילוב שאינו במאגר המשחקים של המשחק, הוא לא יקבל אותו (יאפשר לך לבחור משהו אחר בלי לבזבז ניחוש).

35. Redactle

Redactle נותן לך דף ויקיפדיה מחודשת, אותו אתה חושף בהדרגה על ידי ניחוש מילים שנמצאות בו. להיכנס קרב, לדוגמה, וכל מופע של המילה קרב יתקבל ללא צמצום. אתה מנצח ברגע שאתה מנחש את כותרת הדף.

36. Moviedle

Moviedle מראה לך סרט שלם דחוס לשנייה אחת וגורם לך לנחש מה הוא. יש לך שישה ניסיונות לתקן את זה, והסרט מאט מעט עם כל תגובה שגויה.

גרסה לסיפור זה התנהלה בשנת 2022; זה עודכן לשנת 2023.

עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגות על ידי קושי

מי ידע שיש כל כך הרבה דרכים לקרוע את שיערך בניסיון לנחש מילה בת חמש אותיות?

עודכן 31 באוגוסט 2023
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

הרבה קרה בעולם של וורדל מאז שפרסמנו לראשונה סיבוב של הווריאציות הטובות ביותר במשחק המילה האייקוני עכשיו . מסתבר שיש יותר דרכים לנחש מילה בת חמש אותיות ממה שחשבנו שאי פעם אפשרי, החל מהכיף והטריוויאלי ועד השטחי השטני. אז בואו ניצול סיור בעשרה מהחלופות הטובות ביותר של Wordle, שדורגתי מהקל ביותר לקשה ביותר.

גלגל

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

Wheeldle הוא פיתרון פשוט לכל מי שרק רוצה את וורדל, אבל יותר מזה, ובכל זאת בבת אחת. המסך מוגדר כמו משחק וידאו: כשאתה מנחש נכון מילה, מספר מתווסף לדלפק ריצה ומקבל רשת חדשה וריקה. למלא רשת מבלי לנחש נכון, וזה המשחק. אתה יכול לשחק כמה פעמים שאתה רוצה, ולכוון לציון גבוה.

קוורדל

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

כשעשינו את הסיבוב הראשון שלנו, הרעיון לעשות שני מילות מילות בבת אחת – משחק שנקרא דורדל – היה חדש, מרגש ומתסכל. אבל ברגע שאתה מקבל את זה, זה הופך להיות קל בדיוק כמו Wordle המקורי, ואתה צריך לחפש דברים חזקים יותר. קוורדל הוא הנקודה המתוקה עבורי, באופן אישי: g uessing ארבע חידות בבת אחת פירושו שכל ניחוש עשוי להביא לך ירוק או צהוב אי שם.

מְשׂוֹכָה

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

המכשול נותן לך חמש חידות למחיר של אחת . אבל אני מדורג את זה קשה יותר מ- Wheeldle for the Twist בסוף: אחרי שפתרת את הארבעה הראשונים (בהם הפיתרון של כל פאזל הופך למתחיל שלך למשנהו), מוצגת לך רשת בה כל הארבעה של הפתרונות הקודמים כבר מתמלאים. עכשיו יש לך רק שני ניחושים לעבוד איתם כשאתה מנסה לפנות את המשוכה הסופית.

וַפל

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

וופל הוא קוביית המילים של הרוביק, רשת בה כל חלק מכל תשובה לפניך, אם רק אתה יכול להבין איך להעביר הכל למקום הנכון. מותר לך 15 החלפות לפני שהמשחק יסתיים, ואתה מתוגמל בכוכבי זהב אם אתה יכול לפתור אותו בפחות.

SEDECORDLE

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

זכור את דורדל (שתי חידות בו זמנית) וקורדל (ארבע)? אנחנו הולכים לדלג ממש על פני אוקטורדל לרגע, כי אני מכריז על שיא הפורמט כ- SepeCordle (16 חידות). כן, יש כל כך הרבה חידות שאתה יכול לראות רק שניים מתוך 16 על המסך בכל עת – ואתה מקבל כל כך הרבה ניחושים, תלוי בגודל המסך שאתה עובד איתו, אתה לא יכול אפילו בהכרח לראות כל לוח משחק שלם. אבל יוצרי המשחק נתנו לנו בחביבות לוח תוצאות בראש המראה אילו מהחשדות כבר פתרת, וכמה ניחושים נשארת. אם זה עדיין לא מספיק בשבילך, יש כמובן duotrigordle .

אבסורדל

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

הצגנו את זה בסיבוב המקורי, אבל הוא מופיע שוב מכיוון שהמשחק הזה לא נהנה ממש עד שתבלה הרבה זמן על זה. אם ניסית את זה רק פעם אחת, אתה באמת צריך לחזור אליו כשיש לך ערב בחינם.

ההתקנה של AbsuRdle היא שאתה משחק נגד מחשב שממשיך לשנות את הניחושים שלו, אבל הוא צריך לעמוד בכל רמזים (אותיות ירוקות וצהובות) הוא כבר נתן לך. זה אומר ש אתה למעשה יש שליטה על המשחק. אל תחשוב על עצמך כ”נחש “את המילה; חשבו על זה כגיבוי ל- AI לפינה, כרתו את הגישה שלה למילה משפחות שגורמת למשחק להיגרר (חילוף, ספייד, סקייט). יום אחד מצאתי סדרת מהלכים שהבטיחו שאנצח בחמישה ניחושים; זה היה יום טוב.

לָרִיב

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

מוכן להיות תחרותי? ב- Squabble אתה משחק וורדל נגד אנשים אחרים, וכנגד השעון. יש טיימר, אבל הוא מתויג כמד בריאות. כשאתה מנחש נכון, אתה מרפא את הנזק שלך ומטפל בנזק לשחקנים אחרים. המנצח הוא האחרון שעומד.

p3nto

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

אפליקציית שני שחקנים זו היא משחק ניחוש מילה תחרותי נוסף. זה מקדים את וורדל, אבל היוצר הוסיף “מצב וורדל” המאמצת את המכניקה של המשחק שאנחנו מכירים ואוהבים. עם זאת, קשה יותר: אתה משחק עיוור. אין ריבועים ירוקים וצהובים או מקלדת מקודדת צבע, רק הודעה מוקפצת שמספרת לך כמה אותיות ניחשת במיקומים הנכונים. זה בהחלט קשה יותר מאשר וורדל רגיל. בהצלחה.

.

סקווארד

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

Squardle הוא כמו התאום הרשע של וופל . המילים של חמש אותיות מסודרות ברשת, אבל זה מתחיל ריק. עליכם לנחש שתי מילים בבת אחת (הניחוש הראשוני שלכם נכנס לשורה הראשונה וכן עמודה ראשונה) ובתמורה אתה מקבל רמזים מקודדים צבעוניים המחוברים לכל ריבוע. התנגדות לעומס המידע הוא חצי מהכיף. זה הוא אפשר לנצח את המשחק הזה, אני מבטיח.

אנטי -מילים

תמונה למאמר שכותרתו עשר האלטרנטיבות הטובות ביותר של Wordle, המדורגת על ידי קושי

אמנם הקדשתי מחשבה רבה לדירוג ברשימה זו, אך משחק אחד הובטח למקום האחרון-אחרון: AntiWordle הוא ממש בלתי אפשרי לנצח . הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להאריך את התבוסה שלך. זה גם מטריד לשחק: אם אתה מנסה להחזיק מעמד מנחש את מילת היום זמן רב ככל האפשר, אבל המזל עשוי פשוט לנעול אותך לחבורה של ריבועים אדומים ממש בהתחלה. אני שונא את זה. זה מעולה.