13 שנים אחרי ‘אווטאר’, יותר ממחצית האמריקאים עדיין מתכננים לראות את סרט ההמשך שלה, כמה זמן יהיה אווטאר 2: דרך המים תהיה בתיאטראות?

0

. טוב יותר מחצי ממך.ג. .

13 שנים אחרי ‘אווטאר’, יותר ממחצית האמריקאים עדיין מתכננים לראות את סרט ההמשך שלו

. שלוש עשרה שנה לאחר מכן, סרט ההמשך שלו – אחד הסרטים היקרים ביותר שנעשו אי פעם – מוכן להכות שובב שוב.

.

. טוב יותר מחצי ממך.ג. .

.ג.
לוגו של התייעצות בבוקר

הסקר שנערך בדצמבר. 8-10, 2022, בין מדגם מייצג של 2,213 U.. . .

סטרימינג הוא עדיין שיטת הצפייה המועדפת על “אווטאר: דרך המים”

  • ואילו “שומרי הגלקסיה: כרך. .
  • ובכל זאת, כמעט פי שניים אמריקאים (37%) אמרו שהם מתכננים לראשונה לראות את סרט ההמשך בבית או בשירות סטרימינג, ולא בתיאטרון. ואילו “אווטאר: דרך המים” עשוי להיות יותר סרט תיאטרון מאשר יריבותיו, כמו כל דבר אחר, נותר בעיקר סרט u.. .
  • יותר ממחצית האמריקאים (52%) אמרו שהם ראו את “האווטאר” הראשון ונהנו ממנו, בעוד 11% נוספים ראו את הסרט אך לא נהנו ממנו.

U..

. .. . .

  • בעוד 34% מהאמריקאים שהצביעו שהם מתכננים לראות את סרט ההמשך “אווטרי” בבתי הקולנוע אמרו שהם יראו אותו בקולנוע סטנדרטי, 14% מתכננים לראות את זה בבתי הקולנוע התלת -ממדיים, 29% בתיאטראות IMAX ו- 23% בתיאטראות IMAX תלת מימד. . חלק מהסרט של קמרון צולם בקצב מסגרת גבוה יותר מאשר 24 פריימים בסטנדרט בתעשייה לשנייה.
  • באופן כללי, מרבית האמריקנים עדיין מעדיפים לראות סרטים גדולים בתקציב בבתי הקולנוע הסטנדרטיים. יותר מ -2 מכל 3 מבוגרים (68%) אמרו שהם מעוניינים לצפות בסרטים בבתי הקולנוע הסטנדרטיים, לעומת 58% ו -48% המעוניינים ב- IMAX ו- 3D, בהתאמה.

למרות מיעוט קולני לכאורה של ספקנים מקוונים, אין ספק כי סרט ההמשך של קמרון יופיע היטב בקופות העולמיות. אבל ברור גם שהצרכנים מעדיפים יותר ויותר לצפות בסרטים בנוחות בתיהם – אפילו אחד כמו “אווטאר: דרך המים”, שהיא החוויה התיאטרלית המובהקת. אם זה לא יכול לשבור את המגמה הזו, שום דבר לא יכול.

. .

. הגדרות בית עשויות להשתפר אך הן לא יכולות לשכפל את החוויה של סרט שנראה בפורמט מתמחה כמו IMAX, במיוחד לסרטים שנועדו להיראות כך.

…”הבמאי כריסטופר נולן, בינתיים, חשף לאחרונה שהוא עבד עם איסטמן קודאק קו. .

. , .. .

?

להיות בתיאטראות? הסרט האחרון של ג’יימס קמרון אווטאר: דרך המים משחקת כרגע בבתי הקולנוע ברחבי העולם, לאחר המתנה של למעלה מ 13 שנים מאז שיצא האווטאר המקורי. ?

?

. Avatar 2 ככל הנראה יישאר בבתי הקולנוע גם לאחר שההמשך ישוחרר באמצעות סטרימינג על דיסני פלוס. . . מכירות הקופות Avatar 2 ברחבי העולם בסוף השבוע הראשון שלה הסתכם ב -435 מיליון דולר, הצלחה מאסיבית בכל הערכה.

. כך גם בלהיט הקודם של דיסני/מארוול, פנתר שחור: וואקנדה לנצח. . מבחינת התחרות, הסרט היחיד שיכול באמת למשוך את תשומת הלב מ- Avatar 2 הוא שובר הקופות הבא של דיסני, אנט-מן וה- Wasp: Quantumania. . . לאווטאר 3 יש תאריך שחרור של 20 בדצמבר 2024.

.

צילום מסך מאווטאר 2

.

יתכן שלא מתנפץ על רשומות הקופות . בלומברג מפרטי ההפעלה.

. במקום להשעות שחקנים מכבלים כדי לדמות תנועה תת-מימית, כפי שמשמש בדרך כלל בהוליווד, הצוות של קמרון מילא במקום זאת בריכת 900,000 ליטר כדי להשקיע את המופיעים שלובשים חליפות Mo-Cap מעוצבות במיוחד. , בידור שבועי.

דחיפה נוספת של אפקטים מיוחדים עיקריים באדיבות הסתמכותה לסירוגין של כמה סצינות סרטים על מהירויות ההקרנה הגבוהות של קצב הפריים (HFR), שהן כפולות מהמהירות של קצב 24 FPS הסטנדרטי. . Engadget .

. .

אמנם כרגע לא ברור אילו תקלות טכניות ספציפיות התרחשו, בלומברג אווטאר 2 בסוף השבוע. . .

גִלגוּל .

אנדרו פול הוא סופר הצוות של המדע הפופולרי המכסה חדשות טק. .. . הוא חי מחוץ לאינדיאנפוליס.