האם מגילות הזקנים המקוונות ששווה לשחק בשנת 2023? Dexerto, הוא The Elder Scrolls Online ששווה לשחק בשנת 2022? | מגמות דיגיטליות

0

האם מגילות הזקנים המקוונות ששווה לשחק בשנת 2022

?

האם מגילות הזקנים המקוונות ששווה לשחק בשנת 2023?

הזקנים מגלגלים ברשת שווה לשחק בשנת 2023

זנימקס

The Elder Scrolls Online היה חלק מסצנת ה- MMO כבר למעלה מתשע שנים, וברור שהמשחק ממשיך לקבל את פני שחקנים חדשים מדי יום – אבל הוא מגילות Elder Online ששווה לשחק בשנת 2023?

MMOs נמצאים בשפע כשאנחנו פונים לשנת 2023. מעולם Warcraft ל- Destiny 2, כולם נהנים מרובי משתתפים מקוונים ומייצרות שונות שונות על הז’אנר.

מגילות הזקנים ברשת ממשיכה להיות אחת מהן והיא ללא ספק אחת מ- MMO הפופולריות ביותר שם, עם למעלה מ- 21 מיליון שחקנים סה”כ. למעשה, זה ממשיך להיות הצלחה נלהבת עם כל פרק חדש, DLC ושחרור תוכן, לכאורה פוגע בסימן בכל פעם.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם מאות שעות במגילות הזקנים ברשת ועוד מחשבות רבות לגבי בניית אופי, צינוקים ומיקומו היפה, קל לי לשבח את ה- MMO מנקודת מבט של שחקן מנוסה. אז מה עם אלה שרוצים לקפוץ חזרה אחרי שנים של היותם לא, או השחקנים שרוצים לנסוע לתמריאל בפעם הראשונה? לשם כך, יש לשאול את השאלה – האם ESO שווה לשחק בשנת 2023?

מעבר דרך תמריאל

Summerset מקוונים מגילות קיצוניות מקוונות

האזורים העצומים של תמריאל מושלמים לקרבות, חקר וכל כך הרבה יותר.

לפני שתסתדר אם אתה רוצה לשחק ב- ESO, כדאי לדעת למה לצפות ולמה המשחק מורכב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Alder Scrolls Online הוא MMO פנטזיה בו אתה יוצר דמות מותאמת אישית בעקבות שיעור ספציפי. שיעורים אלה נותנים את עצמם לתפקידך שנמצא במדכירי ז’אנר כמו תמיכה, התלהבות נזקים ומכל טנק. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם הדמות שלך אתה מועבר לעולם העצום של מגילות הזקנים, במיוחד תמריאל. בתוך תמריאל, תפגוש דמויות מעניינות שיעזרו לך להסתדר או לנסות להרוג אותך איפה שאתה עומד.

קָשׁוּר:

11 עורות CSGO היקרים ביותר בשנת 2023: סכינים, AK-47, AWP ועוד

המאמר נמשך לאחר המודעה

באשר לשחקנים אחרים, ESO הוא בעיקר PVE MMO עם מיקום ייעודי של PVP כולל MINIGAME כמו לכידת הדגל כדי להתמודד בו. ישנם אויבים מנוקדים ברחבי העולם, חלקם הרבה יותר קשים מאחרים – אבל האויבים הקשים ביותר מגיעים בצורה של בוסים עולמיים, המסומנים בנוחות על המפה.

על גבי אויבים נלחמים, תוך כדי חקר, אתה יכול גם להתחרות בצינוקים שהם מיקומים ייעודיים שנמצאים להילחם. אתה ושלושה אחרים מתמודדים עם אזורים אלה, כל אחד עם קו החיפוש שלהם, ומונחים להשלים אותם על ידי הוצאת הבוסים ולעתים קרובות קבלת החלטות קשות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתם מחפשים להתרחק משפיכות דמים לזמן מה, תמיד יש זמן לקצת יצירה מבישול לנפח. או שתוכלו לעבור למים ולתפוס כמה דגים לבשל או למכור עבור זהב. למי שמעדיף את הצד הבדיקה, הם תמיד יכולים לקחת חלק בעתיקות המשחקים, מיניגום ציד שריד מלא בפאזלים ובלווה נוספת לאנשים עם עין נלהבת.

בסופו של דבר, אם יש דבר אחד מגילות קשישים ברשת זה לא זה פשטני – המשחק מלא הרבה מה לראות ולעשות, כלומר כל אחד יכול פשוט לקפוץ פנימה ולתת לו ללכת.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

סולו או בקרב חברים

קשישים מגלגלים משחק סולו מקוון

מגילות קשישים מקוונות מתאימות לשחקני סולו וגם לשותפים, אך נותנים יותר לשחק עם חברים.

אחד האלמנטים המסובכים ביותר של ESO הוא אופי מרובי משתתפים. בטח, MMOs נועדו להיות לכל אחד, לא משנה מה המיומנות, הניסיון או העדפות המשחק שלך, אך MMOs לא נקראים מרובי משתתפים באופן מאסיבי ללא סיבה.

כדי לחוות באמת מגילות זקנים ברשת במלוא הדרו, סביר להניח שתרצה לשחק עם חברים. מרפא, טנק ו- DPS ייעודי הוא מרכזי במהלך קרבות וישאיר את המסיבה שלך קדימה דרך הקשים ביותר של הבוסים העולמיים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אל תבינו אותי לא נכון, מגילות הזקנים ברשת בהחלט מהנה כנגן סולו, אבל עם עולם כה גדול וכל כך הרבה מה לעשות זה יכול לגרום לשחקנים להשתעמם ולהסתובב בטמריאל ללא מטרה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אף על פי כן, אם שחקנים מעדיפים לחוות את המשחק בעצמם, זה בהחלט אפשרי. השיעורים נוצרים ומוקדשים לשחקני כל הסיבוב ובוודאי שתוכלו להצליח בעצמכם. הצינוקים הקבוצתיים עשויים להיות קצת מעצבנים כששחקנים אחרים לא עובדים כקבוצה, אך ככל הנראה החוויה של כל הכל יהיה חיובי, לא משנה העדפתך לקרבות או לחקירה.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. זו באמת חוויה פנטסטית שמשחקת את ESO כקבוצה של שלושה או ארבעה ומומלצת מאוד אם אפשר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מכריע למתחילים

קשישים מגלגלים לחימה מקוונת

מגילות קשישים ברשת יכולות להיות די אינטנסיביות כשאתה מתחיל, אך תמצא במהירות את הדרך שלך.

עבור רבים, המחשבה להתחיל MMO מן המניין היא מפחידה להפליא. תמיד יש כל כך הרבה מה לעשות ולחקור שלעתים קרובות זה יכול להרגיש מהמם במיוחד עבור אלה חדשים לרב -משתתפים מקוונים כמו ESO. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

המשחק כולל שש שיעורים ייחודיים, שלכל אחד מהם קווי מיומנות משלו יחד עם יצירת יצירה, איסוף שונה, צינוקים, ניסויים ומאות משימות, כולם מעורבבים בעולם עצום מלא באגודה משובצת עמוקה המשתרעת על עשרות שנים של משחקים פופולריים בזכיינית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם לשחקנים יש מישהו שכבר טבוע ב- ESO, לעבוד איתם את השעות הראשונות הוא אידיאלי. אם לא, הקפד לקחת אותו לאט ולחקור כל אלמנט בקצב שלך. מומלץ מאוד להתחלה על ידי שהייה באזור הראשון שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האופי המוחץ של התכונות של Scrolls Online של Elder אינו משמש להפעלת האופי הידידותי למתחילים של הפקדים. כל כישוף, מיומנות והתקפה פשוט לתפוס ויש לו את ההתאמה המושלמת בין לחימה מיומנות לפשוט שיש לו מספיק כוח כדי להוריד את זעם הקרח ההוא (שלעולם אין מספיק כוח, הדברים האלה חזקים מדי). בזכות ההקדמה והפקדים הפשוטים למדי, תוכל להכיר את טמריל במהירות וביעילות. ואז כל מה שאתה צריך לעשות זה ללמוד את האומנות של נפחות, קסמים, עבודות עץ, יצירת תכשיטים, בישול, רכיבה על סוסים, חיפוש, לחימה וכל כך הרבה יותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

MMO של פרקים רבים

מגילות זקנים פרקים מקוונים

ישנם שישה פרקים פנטסטיים לחקור ב- ESO, כאשר כל אחד מהם מספק חוויה בלתי נשכחת.

זה לא אלמנט חדש לצפות ש- MMO יתמלא בתוכן או יותר. Alder Scrolls Online מצליח להציג תוכן חדש בצורה מושלמת. רבים מגיעים בצורה של DLCs קטנים יותר כמו אגדת הגנבים הפותחת קווי מסע, מיומנויות וחזה לפתיחה תוך כדי חקר טמריאל, בעוד שאחרים מגיעים בצורה של פרקים. אלה כוללים את האי הגבוה האחרון, ומתרחבים לעדכון Elsayr הפנטסטי או להומאז ‘Skyrim, Greymoor.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בסופו של דבר, ESO מצליחה להכיל את המיקום המועדף על כל מיקומו של אוהד הזקנים ולאפשר לכל שחקן את ההזדמנות לחקור את העולמות המרחיבים האלה בזה אחר זה. כל פרק מציג אויבים מפורסמים כמו Mehrunes Dagon תוך הטמעת דמויות חביבות ומלחמות באתגרים דרך כל מסע ראשי או צדדי. נוסף. אם אתה מעדיף צינוקים אז יש חדש בכל פרק, אבל אם אתה מעדיף PVP אז זה זמין גם כן. אם אתה פשוט אוהב להתרוצץ ולחקור, יש מפה מרחיבה שכנראה גדולה מספיק כדי ליצור משחק שלם בפני עצמה, עם אלפי שקיון, ספרי גרעין, נקודות עניין ודמויות לקיים איתם אינטראקציה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם שישה פרקים ליהנות עכשיו, זה בטוח לומר ששחקנים של מגילות זקנים ברשת לעולם לא יתקעו בלי לעשות משהו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש גם את ההטבה לגבי שחקנים חדשים. אם אתה קונה את הרחבת האי הגבוה, אתה מקבל גישה לכל הפרקים הקודמים, כלומר רכישה אחת היא כל מה שצריך, במקום שתצטרך לעבור את המשחק ולבחור כל פרק שאתה רוצה לבטל את הנעילה. כמובן שאם אתה לא רוצה לפתוח את כל מה שאפשר גם כן. זה משהו שגורם לאוסף ההרחבות המפותל של Destiny 2 להיראות קצת מטופש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם מגילות הזקנים המקוונות ששווה לשחק בשנת 2023?

במילה? בהחלט. ללא ספק, ללא ספק, מגילות אונליין כדאי לשחק בשנת 2023. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

הרעיון שתוכלו לקנות את ההתרחבות האחרונה ועדיין לקבל גישה לכל הפרקים הקודמים מבלי לרכוש בנפרד הופך את ESO לעסקה שכל MMO או מעריצי מגילות אלדר צריכים לקנות ולנסות.

לקבלת טיפים ומדריכים נוספים על כל הדברים שגלולים זקנים ברשת, כמו גם את החדשות האחרונות ב- Elder Scrolls 6, עיין במדריכים אלה:

האם מגילות הזקנים המקוונות ששווה לשחק בשנת 2022?

ג'ון ביטנר

מגילות הבכור באינטרנט הוא לא ה- MMORPG החדש ביותר ב- Block, אבל זה בין המשחקים הכי מרגשים לשחק בשנת 2022. לא רק שהיא גדלה באופן אקספוננציאלי מאז ההשקה בשנת 2014, אלא שהשנה נצפתה הגעת אי גבוה – הפרק השישי ב ESO סאגה שהביאה שחקנים לאזור שלא נחקר בעבר בכל זיכיון הגלילה הזקנה.

 • מה זה ESO?
 • הרחבות אינן דורשות תווים ברמת מקסימום
 • בלקווד הקלה על ESO עבור החדשים
 • האי הגבוה הציג אזור שלא נראה לפני כן בשנת 2022
 • תוכן ESO מתמודד עם כל תכניות המשחק
 • איך זה נערם ל- MMORPGs אחרים?
 • 2022 הוא זמן נהדר להתחיל לשחק את Eso Show 2 פריטים נוספים

למרות גילו ועשרות הכותרות בעלות פרופיל גבוה שהושקו השנה, ESO עדיין שווה לשחק בשנת 2022. בין אם אתם מחפשים את התיקון התחרותי הבא שלכם או דרך מרגיעה להירגע אחרי יום עמוס, מציע שפע של תוכן לשחקנים מכל הסוגים. זה גם מכבד באופן מפתיע את זמנך – משהו MMOs בדרך כלל נאבק איתו – גורם לזה להתבלט בשוק MMO הצפוף.

לקריאה נוספת

 • מדריך למתחילים של ESO: כיצד להתחיל במגילות הזקנים ברשת
 • מדריך יצירה של תכשיטים של ESO: כיצד ליצור תכשיטים במגילות הזקנים ברשת
 • הדמות הטובה ביותר בונה עבור מגילות הזקנים באופן מקוון

מה זה ESO?

Khajiit גניבת מרכיבים של אספקת

מגילות הבכור באינטרנט הוא MMORPG שיצא לראשונה על ידי אולפני Zenimax Online בשנת 2014. זה מאפשר לך לחקור חלק גדול של תמריאל (כולל כמה מיקומים מוכרים לאורך כל ההיסטוריה של הסדרה) תוך כדי צלילה לצינוקים, משתתפים ב- PVP בקנה מידה גדול, או להירגע עם חבורה של איסוף רכיבים או יצירת הילוכים.

באופנת MMO אמיתית, ישנן אלפי דרכים לבלות את זמנך ESO ומיליוני דרכים ליצור את הדמות המושלמת שלך. אתה יכול לשחק כ- Necromancer ארגוני, להפשט דרך הצללים ולכוס NPCs בלתי מעורערים. אתה יכול להפוך למכשף שדון גבוה עוצמתי ולטפס בשורות אגדת האגדים. או שאתה יכול לעשות משהו מחוץ לקילטר ולבנות מסלול לילה של אורק שמתרחש עם צוות הרס ומרים פרחים לאלכימיה-כל מה שתדמיין, ESO נותן לך את החופש להפוך את זה למציאות.

בין אם אתה לוקח את הדמויות האלה בהרפתקה סולו, חבר עבור PVP או בונה צוות עבור PVE ברמה גבוהה, מגילות הבכור באינטרנט מציע כמעט את כל מה שבאתם לצפות מ- MMO מודרני. במילים אחרות, זו גרסה מרובה משתתפים של Skyrim עם כמה MMO-stylings שנזרקים למידה טובה.

הרחבות אינן דורשות תווים ברמת מקסימום

אלדר מגלגל שחקנים מקוונים נלחמים עם בן לוויה

אחת הסיבות העיקריות ESO ממשיך להיות כל כך פופולרי לאחר שש שנים נובע ממערכת הפרקים הייחודית שלה. ההרחבות השנתיות הללו אינן מחייבות אותך להיות ברמה מקסימאלית כדי ליהנות מהתוכן שלהם-כלומר כל מי שרוכש אותם זוכה לגישה מיידית לעשרות שעות של תוכן טרי. כמובן שחלק מהתכנים מיועדים בדרך כלל לדמויות ברמה גבוהה-כמו ניסויים, שהם הצורה הקשה ביותר של PVE-אך לא תצטרך לרוץ להרוג חזירים כדי לרמת הכוח שלך לקראת חדש הַרחָבָה.

תחושת החופש הזו הופעלה על ידי עדכון Tamriel One לפני מספר שנים, שמגדיל את יכולות הדמויות ומאפשר לך להתמודד עם כל מסע או לקפוץ לכל אזור בכל פעם שתרצה. יותר כמו Skyrim, ESO. זה לא אומר שההתקדמות לא מרגישה מתגמלת – הרווחת ציוד חדש וללמוד מיומנויות חדשות עדיין יהפכו אותך לחזק יותר – אבל זה נהדר לראות MMO כל כך ידידותי לשחקנים מזדמנים.

בגלל היעדר שומרי רמה, כמות התוכן העומד לרשות המצטרפים החדשים יכולה להיות מכריעה. להלן מבט מהיר על חלק מהתוכן שנפל ESO מאז ההשקה:

 • דיור בבעלות שחקנית הניתנת להתאמה אישית נוסף.
 • מערכת תלבושת להתאמה אישית מעניקה לך דרך קלה לשנות את המראה שלך.
 • שדות קרב מציעים תוכן PVP בקנה מידה קטן לכל השחקנים.
 • מערכת המשפט תניח שפע על הראש שלך לכיס או להרוג NPCs – בדומה לאופן שבו זה עובד ב Skyrim.
 • מערכת Mount מעובדת מחדש שמקלה על פילוס כישורי הרכיבה שלך בכל התווים בחשבון.
 • ESO כבר לא דורש מנוי.
 • כמה אזורים חדשים, כולל אלסוייר, בלקווד וסקירים.
 • אירועים עונתיים לקידום חקר אזורים חדשים או סגנונות משחק.
 • מאות עדכוני איכות החיים כדי לשפר את הביצועים הכוללים ואת הנאמנות הגרפית.
 • שיעורים חדשים כמו Necromancer ו- Warden.
 • .
 • יכולת להרוויח פריטי קוסמטיקה פרימיום באמצעות מטבע במשחק.
 • הצגת סיפורי מחווה, משחק קלפים תחרותי.

מאותה רשימה קצרה, צריך להיות ברור למדי כי העולם של ESO עדיין חי וקיים. עדכון מאסיבי של הג’ור הבא רק הפך את המשחק לפופולרי יותר, והיכולת לצלול לכל תוכן חדש ללא הרבה טחינה פירושה שהוא ימשיך לצמוח בשנים הקרובות.

אתה יכול גם להפוך לחבר ESO Plus Premium כדי לקבל גישה לכל התוכן הזה-מינוס האי הגבוה-מבלי לבצע רכישה עצמאית. ההצטרפות לשירות הפרימיום אינה חובה, אך היא באה עם כמה הטבות במשחק שהופכות את הדברים לקצת יותר נוחים לשחקנים ייעודיים.

בלקווד הקלה על ESO עבור החדשים

מלווה Eso מתכונן לקרב

מגילות הבכור באינטרנט הציג את פרק בלקווד בשנת 2021, והוא הביא כמה שינויים קיצוניים למשחק. לא רק שזה הציג אזור חדש וקו קו, אלא שהוא גם הביא למערכת לוויה למשחק. זה מאפשר לך לטייל בעולם עם חסיד NPC לצידך שיעזור במהלך הקרב. הם יגיבו גם להתנהגותך במשחק שלך. בצע פעולות שהם מנוגדים, והם לאט לאט לא יאהבו אותך. עם זאת, הישארו לטובתם ותזכו באפשרויות דיאלוג ייחודיות ובונוסים אחרים במשחק.

מעריצים ותיקים של מגילות זקני השבט יאהב את פרק בלקווד בגלל התפאורה הבוצית שלו ושובו של לייווין – מיקום פופולרי מ מגילות הזקנים III: שכחה. העיירה שוחרה נאמנה, אם כי היא קצת יותר מאוכלסת מכפי שתזכור – ESO מוגדר בפרק זמן שונה מהמקור שִׁכחָה, וכמה חירויות יצירתיות נלקחו כדי למשוך את העיירה למאה ה -21.

שחקנים חדשים ל ESO ייהנה גם מקטע הדרכה מעובד מחדש שמאיץ את עקומת הלמידה וזורק אותך לפעולה מהר יותר מבעבר. מצפה להתרוצץ לעשות כל מה שתרצה תוך פחות משעה – אם כי אנו ממליצים לך לצלול ראש קודם למסע הראשי לפני שתצאת לבד.

עם זאת, דבר אחד שלא השתנה הרבה מאז ההשקה הוא מערכת הלחימה. עבודות חוזרות וציוצים קטנים נעשו במהלך השנים האחרונות, אך שחקנים רבים בקהילה עדיין חושבים שהפעולה מרגישה “צפה” וחסרת השפעה. קרב אולי לא יכול להיות קרביים כמו במשחקים אחרים, אך הוא עדיין דורש הרבה מיומנות ותכנון מדוקדק כדי להצליח-בלקווד עשתה צעדים גדולים עבור ESO בשנת 2021 אך לא עשתה הרבה כדי לטפל בחששות הלחימה ארוכי הטווח האלה.

האי הגבוה הציג אזור שלא נראה לפני כן בשנת 2022

אם אתה משחק ESO בשנת 2022 תרצה לצלול להתרחבות האחרונה, האי הגבוה. זה מביא את האוהדים לביתם של הברטונים – חלק שלא נבדק בעבר של תמריאל. ג’ונגלים צפופים ויערות מרושעים מהווים את הארכיפלג, יחד עם כמה יישובים בהשראת פנטזיה גבוהה. זה לא כמו כל מה שראית בעבר במשחק, וברור שלקבוצת Dev עדיין יש חומר מרתק לעבוד איתו (למרות ESO‘מפה כבר מאסיבית).

מלבד שינוי הנוף, האי הגבוה ביצע כמה שינויים גדולים ESO. הראשון הוא תוספת של סיפורי מחווה, משחק קלפים המאפשר לך להתמודד עם שחקנים או NPC אחרים על מגוון תגמולים. ללמוד כיצד לשחק סיפורי מחווה זה פשוט (בזכות כללים בסיסיים ומדריך הניתן לשירות) אבל יש תקרת מיומנות גבוהה למי שמחפש אתגר.

כמו כל הפרקים, זה הביא קו חיפוש חדש, דמויות חדשות, תוכן PVE חדש, אירועי עולם חדשים והרבה שינויים קטנים יותר ESO. אין שום דבר שמשתן משחק כמו בני לוויה, אבל זה נהדר לראות שזנימקס עדיין מחויבת לעדכונים איכותיים ושנתיים.

עם זאת, מעריצים רבים מתחילים לראות דפוס מרתיע עם העדכונים הגדולים הללו. למרות שהם ללא ספק מציגים תוכן נהדר, כולם דבקים באותה נוסחה בסיסית – כלומר לפתוח אזור חדש, מציעים קו חיפוש חדש ומערבבים כמה תוספות למגוון. זה לא דבר רע עבור המצטרפים החדשים, אבל ותיקים עשויים להרגיש כאילו הם עוברים באותו תוכן אבל עם לוח צבעים חדש.

תוכן ESO מתמודד עם כל תכניות המשחק

צמחי איסוף נגן ESO

מגילות הבכור באינטרנט יש את כל המלכודות של MMORPG מודרני, אבל איך בדיוק זה נראה? אם אתה סקרן לדעת כיצד תבלה את רוב זמנך בתמריאל לאורך 2022, הנה מה שאתה יכול לצפות קדימה:

שדות קרב וסירודייל (PVP)

ישנן מספר צורות של PVP ב מגילות זקנים ברשת, . שדות קרב בציג שלוש קבוצות של ארבע זו מול זו במגוון מצבי משחק – כולל גרסאות של לכידת הדגל, מלך הגבעה ומוות מוות.

Cyrodiil, בינתיים, הוא סכסוך בקנה מידה גדול שרואה מאות שחקנים המוקמים טירות, מציב ציוד מצור, תיקון מבנים פגומים ומשתלט על המפה לאט לאט. זו חוויה מהנה להפליא שרק הופכת טובה יותר עם הגיל, אם כי אולי תרצה לחכות עד שאתה ברמה גבוהה יותר להצטרף לפעולה. לכל הפחות, אתה צריך שיהיו לך כמה שחקנים ותיקים לצידך-אחרת, קל להכות על ידי יריב אחד ברמה גבוהה.

מבוכים, ניסויים ובוסים עולמיים (PVE)

, ושני הצינוק והניסויים המשיכו לצמוח מאז ההשקה. צינוקים הם מיקומים המופקדים הרואים מפלגה של ארבעה מתמודדים עם משימה מוגדרת ופונה מול בוסים קטלניים בדרך. . .

. בין אם אתם מנותקים את הבוסים העולמיים הקשים, מחפשים כמסיבה, או מחכה שעוגן אפל יירד ואויבים שיצפו מקולדרבור, לא חסרים תוכן שיתופי .

כמו רוב ההיבטים של ESO, . . . .

בין אם אתם מתרוצצים איסוף רכיבים, מפרק ציוד לא רצוי לחלקים או לחקור תכונות יקרות ערך, יצירה מספק תחושה מתמדת של התקדמות והיא חלק שלא יסולא בפז מהמשחק במצבו הנוכחי. .

איך זה נערם ל- MMORPGs אחרים?

חיילים שעומדים להילחם עם ענק ברקע

. עם שפע של כותרות נהדרות אחרות בשוק, תרצה לוודא שאתה בוחר את הנכון לסגנון המשחק שלך – ללהטט יותר מ- MMO אחד זה לא משימה קלה.

לרוב, כל מי שמשחק מגילות הבכור באינטרנט . . הנה איך ESO מתערער על התחרות ומדוע אתה עשוי להעדיף אותה על פני התחרות:

 • :ESO כולל סיפור שקל יותר להיכנס אליו, אבל . , משתמש במערכת מיקוד לשונית מסורתית, ואילו . , , Ffxiv .
 • : עם כמה מהקרב הטוב ביותר בכל המשחקים, BDO . זה מהיר וקרני, ועם הגרפיקה המרשימה שלו, אין עוד MMO שאכן נלחם טוב יותר. זה גם משחק מצוין עבור שחקנים שנהנים מעשייה, עם כלכלת שחקנים חזקה ומאות מתכונים לגלות. למרות זאת, . BDO .
 • . השקפות לטווח הארוך. לְעוּמַת ESO .
 • Runescape: , . ESO . אם אתה מחפש משהו קצת יותר מודרני, עם זאת, Runescape ישאיר אותך לאחל לעוד.
 • ארון אבוד: לחימה פנימה ארון אבוד משוחק מנקודת מבט מלמעלה למטה והוא מהיר בהרבה מ . . זה ללא ספק אחד ה- MMO הפופולריים ביותר בשוק, ואם אתה יכול להסתכל מעבר לשינוי נקודת המבט, יש לו הרבה מה להציע למעריצי הז’אנר.

מגילות הבכור באינטרנט מוציא כמה מהתוכן הטוב ביותר שלו בשנת 2022. האי הגבוה לא טלטל את הסירה גַם . . עם זאת, שחקנים הבודקים את ESO לראשונה בשנת 2022 ימצאו מאות שעות של תוכן לחקור, כולל מאמץ סולו, שיתופי פעולה ותחרותי. ESO, .

המלצות העורכים

 • מגילות הזקנים 6: ספקולציות תאריך שחרור, שמועות, חדשות ועוד
 • העדכונים של ה- Elder Scrolls Online של 2023 מחזירים את השחקנים ל- Morrowind