בדיקה עצמית מודדת את הלחץ, המתח, החרדה או הדיכאון שלך., מבחן של 15 דקות Tiktok: על מה המבחן? ואיך אוכל לעשות את זה?

0

ככה לעשות את 15 הדקות 4 ME מבחן שכולם עושים ב- Tiktok

לא ידוע כמה זמן המבחן נמצא ב- Tiktok אבל אנשים כוללים אותו בסוף הסרטונים שלהם לאחר ששיתפו לפעמים תמונה שלהם נראית שמחה כדי להוכיח שהופעות לא תמיד חושפות את המצב הנפשי האמיתי של אנשים.

בדיקה עצמית מודדת את הלחץ, המתח, החרדה או הדיכאון שלך

“15 דקות 4 אותי” פיתח פשוט מד מתח מקוון כך שתוכלו לקבל מעקב שבועי או חודשי בחינם.

בדיקה עצמית מודדת לחץ ושחיקה

כרופא אתה נתקל בקביעות באנשים בתרגול שלך, שם אתה מרגיש באופן אינטואיטיבי כי לחץ הוא גורם חשוב להסביר את מחלותיהם. בדרך כלל התחושה הזו צודקת, אבל זה לא אומר שהמטופל מסכים איתך. אנשים תחת לחץ רב, כלומר רמה זו של מתח רגיל. עם זאת, זה לא אומר שגופך מסכים איתך. כדי להבדיל בין לחץ בריא לתחושות שליליות של מתח, מבחן קצר ופשוט הוא כלי מועיל. בדרך זו תוכלו לראות אילו היבטים של לחץ עשויים להיות או לא נוכחים. זה גם הופך את הגישה לטיפול בה פחות קשה. דוגמה קצרה מבהירה זאת:

קיבלתי היום שיחת טלפון מחבר זר שביקש עזרה כי הוא הרגיש כל כך רע ונשרף. שְׁחִיקָה? הוא שאל אותי. מרחוק היה לי קשה למדוד זאת באופן אובייקטיבי. ביקשתי ממנו למלא את מד הלחץ המקוון ולשלוח לי דוא”ל את התוצאות. גם במתח ובחרדה, הוא הגיע לאזור האזעקה האדומה של הגרף. לדיכאון באזור הכתום. אז העדיפות הראשונה בטיפול הייתה המתח והחרדה. שאלתי אם הוא מוכן להשקיע 15 דקות ביום בפתרון הנושא שלו, והוא היה מוכן להפוך את זה לעדיפות העליונה שלו מייד. לאחר שדיברתי על המבחן, שאלתי אם הוא יכול לקחת מספר ימי חופש מהעבודה. נראה שזה לא היה אפשרי ללא השלכות חמורות. אז המשכנו לחפש פתרונות קטנים שיכולים לעזור לו. הוא החליט לעשות את הדברים הבאים במהלך הימים שלאחר מכן, לבדוק אם הם יכולים להשפיע על רמות המתח שלו: טיול יומיומי, ללכת לספא מדי פעם ליהנות מהסאונה והג’אוזי, לוקח קצת יותר זמן בשביל הדברים הקטנים והרגילים בחיים. תוך מספר ימים היינו מעריכים מה הייתה ההשפעה של פעילויות אלה. כשמדובר בחרדה, לימדתי אותו תרגיל אנטי-נעלי באמצעות סקייפ כדי שיוכל להתמודד עם החרדה שלו מייד ברגע שהוא יראה את עצמו. יתר על כן הוא נרשם לתכנית הטיפול המקוון כדי לוודא שהמחויבות שלו לא תפסיק לאחר שיחה אחת זו. החלטנו לקרוא אחד לשני כדי להעריך כיצד רמת הלחץ שלו מתפתחת. האם הוא נשאר באזור האדום? או שהציון שלו יורד לרמה נמוכה יותר?

בדיקה עצמית מודדת את המתח שלך

כפי שאתה יכול לראות בדוגמה שלמעלה, מבחן הלחץ מודד את המתח הפסיכולוגי והפיזי שלך. ברגע שאתה יודע שמתח קיים, מתברר שאתה צריך לצמצם את זה. במיוחד כאשר רגשות חרדים או מדוכאים נמצאים במשחק, מכיוון שלכל סוג של לחץ יש השפעה שלילית על חרדה ודיכאון.

בדיקה עצמית מודדת את רגשותיך החרדים

חרדה היא צורה מיוחדת, היפראקטיבית “של לחץ. עם כמה שאלות ספציפיות, מד הלחץ יכול למדוד את רגשות החרדה שלך ועל ידי חזרה על הבדיקה על בסיס קבוע, אנו יכולים למדוד אם החרדה שלך מפחיתה או מחמירה במהלך הטיפול שלך או עזרה עצמית.

בדיקה עצמית מודדת את רגשותיך המדוכאים

דיכאון הוא סוג של מתח פסיבי מאוד “מפיל”, פסיבי. לוקח את האומץ והיוזמה שלך לעשות משהו משם. ניתן למדוד גם תחושה מדוכאת זו ביד כמה שאלות קצרות. על ידי ביצוע גרף הרגשות המדוכאים שלך אתה יכול להעריך אם הטיפול שלך או העזרה העצמית שלך מצליח. בניגוד לחרדה שיכולה לצמצם מהר מאוד, הפחתה ברגשות המדוכאים נוטה לקחת קצת יותר זמן, עד כמה שבועות לפעמים. אֲפִילוּ.

מד המתח במבחן העצמי עוקב אחר ההתפתחות שלך

אם אתה לוקח את זה פעם אחת, תראה תמונה של הרגע שאתה נמצא בו, כך שתוכל למדוד כיצד מצבך היה בימים האחרונים. אם אתה לוקח את זה שבועי או חודשי, אתה יכול לעקוב אחר גרף עם השיפור שלך במהלך התמיכה, הטיפול המקוון או תוכנית העזרה העצמית שלך. אתה יכול גם להחליט לא לעקוב אחר תוכנית או הדרכה כלשהי ולבדוק בשבועות שלאחר מכן אם אתה מצליח לשפר את הציונים שלך ללא עזרה. אל תהסס לבדוק את זה!

תמונת סרגל צד

לא מרגיש טוב עם עצמך? מדוד את הדיכאון, הלחץ, החרדה או שחיקה שלך היום עם הבדיקה העצמית המקוונת החינמית שלנו!

תוכנית עזרה עצמית יומית “15 דקות 4me.com “

חודש אחד 15 דקות הדרכה ליום

תוצאות מדידות בפחות משלושה שבועות

רק 77 € לחודש אחד

השירותים שלנו באתרים עובדים רק בעזרת עוגיות. אני מסכים!

אפליקציה אישית שפותחה על ידי רופאים. בדוק את הסיכון שלך ללחץ, חרדה או דיכאון באמצעות הבדיקה החופשית ונקוט בפעולה לאחר מכן באמצעות האפליקציה היומית. עשרות אלפים כבר הלכו לפניכם בתוכנית היומית.

ככה לעשות את 15 הדקות 4 ME מבחן שכולם עושים ב- Tiktok

מבחן של 15 דקות Tiktok

יתכן ששמת לב לטיקוק לאחרונה שבמקום הריקודים הרגילים, בדיקת החברים הטובים ביותר והמעשיות, בדיקת בריאות הנפש היא אכן משתלטת על הדף שלך עבורך. המבחן של 15 דקות מתפרסם על ידי אנשים כדי להעלות את המודעות לרווחה נפשית.

עם המגיפה ועוד נעילה נוספת שתתחיל באנגליה השבוע, בריאות הנפש נמצאת בחזית השיחות הרבות ואנשים מעודדים אחרים לדבר ולדאוג לעצמם במהלך הזמן שעשוי לבודד ומפחיד זה.

ועכשיו אנשים ב- Tiktok חולקים את תוצאותיהם מבדיקת בריאות הנפש לצד תמונות שלהם שנראו שמחים להזכיר לאנשים חיוכים יכולים לכסות הרבה כאב וחשוב לבדוק את החברים והמשפחה שלך.

אבל איך בדיוק אתה עושה את המבחן? ומה המוזיקה המוזרה שכולם משתמשים בהם לצד תוצאותיהם? זה כל מה שאתה צריך לדעת על המבחן של 15 דקות ב- Tiktok:

מה המבחן של 15 דקות בטיקוק?

המבחן של 15 דקות הוא מבחן לגיטימי שהוא חלק מתוכנית מקוונת שתוכננה על ידי רופאים להציע לאנשים 15 דקות של עזרה עצמית מקוונת בכל יום.

אנשים מבצעים את המבחן לאחר שהופנו על ידי הרופאים שלהם או מגלים אותה באופן מקוון, כמו שיש למשתמשים רבים בטיקוק, לפני שהם מתחילים את הטיפול. תוצאות הבדיקה מעניקות למשתתפים סולם לסטרס, דיכאון וחרדה ומגלה איזה אחוז הם מיועדים לכל אחד בקנה מידה.

לא ידוע כמה זמן המבחן נמצא ב- Tiktok אבל אנשים כוללים אותו בסוף הסרטונים שלהם לאחר ששיתפו לפעמים תמונה שלהם נראית שמחה כדי להוכיח שהופעות לא תמיד חושפות את המצב הנפשי האמיתי של אנשים.

אבל אחרים משתמשים בזה כדי להראות כמה רחוק הם הגיעו למסע הבריאות הנפשי שלהם ולכן רוצים לחגוג. הרבה מהסרטונים מלווים בגרסת האטה של ​​השיר של ג’יימס ארתור רכבת.

איך אוכל לבצע את המבחן של 15 דקות מ- Tiktok?

כדי לבצע את המבחן החינמי בצע את הצעדים הבאים:

2. לחץ על מבחן חינם

3. קח את המבחן וענה על 26 שאלות לגבי כמה אתה מסכים או לא מסכים להצהרות מסוימות

4. ברגע שתקבל את התוצאות שלך, שמור על עצמך לעצמך או שתף בטיקוק, כך או כך, תשמור על עצמך

עם זאת, יש לזכור כי הבדיקה אינה אבחנה ואם אתה נאבק אנא פנה לרופא שלך

אם אתה או מישהו שאתה מכיר הושפע מהסיפור הזה, אנא דבר עם מישהו או צור קשר עם השומרונים ב- 116 123 בכל עת. אתה יכול גם ליצור קשר עם חרדת בריטניה בטלפון 03444 775 774, Mind בטלפון 0300 123 3393, ורוגן (קמפיין נגד לחיות באומללות, לגברים בני 15 עד 35) בטלפון 0800 58 58 58.

כלי Take-A-Test

בדוק את רמות הלחץ, החרדה והדיכאון שלך כדי לראות אילו מהתוכניות שלנו עשויות לעזור בכלי Take-A-Test האנונימי שלנו.

בצע מבחן כדי לעזור לך לבחור תוכנית

כשאתה לחוץ ולא מרגישה כמוך בדיוק זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות. כדי לעזור לך לבדוק את רמות הלחץ, החרדה או מצב הרוח הנמוך שלך ולראות אם אתה עשוי להפיק תועלת מללמוד כלים ספציפיים כדי לשפר את האופן בו אתה מרגיש, פיתחנו כלי טייק ומבחן חינם ואנונימי.

על הכלי Take-A-Test

 • Take-A-Test הוא כלי תומך החלטות מקוון שיעזור לך לזהות איזו מהתוכניות שלנו עשויה להועיל לך על סמך תחושת הרגשת.
 • ראשית, יישאלו 10 שאלות לגבי רמות הלחץ האחרונות שלך.
 • לאחר מכן תהיה לך אפשרות לענות על שאלות נוספות על רגשות שונים הקשורים לחרדה ודיכאון.
 • המבחן מורכב מ 41 שאלות בסך הכל ויכול לקחת עד 15 דקות להשלים.
 • בסוף הבדיקה המערכת שלנו תציע הצעות לאילו מהתוכניות שלנו מלמדות את האסטרטגיות לנהל את הסימפטומים שדיווחת.

בדוק את הציונים שלך

אם ברצונך לבדוק את רמות הלחץ, החרדה והמצב הרוח הנמוך שלך, ולקבל הדרכה באיזו תוכנית לבחור, לחץ למטה כדי להשלים את השאלונים המקוונים.

שאלות נפוצות

 • K10: זה מודד עד כמה היית במצוקה בסך הכל.
 • PHQ-9: זה מודד את רמת תסמיני הדיכאון שחווית.
 • GAD7: זה מודד את רמת תסמיני הדאגה והחרדה שחווית.
 • PDSS: זה מודד את רמת תסמיני הפאניקה שחווית.
 • מיני ספין: זה מודד את רמת תסמיני החרדה החברתית שחווית.
 • PCL-2: זה מודד תסמיני לחץ הקשורים לאירוע טראומטי שחווית.
 • מיני OCI-R: זהו מדד להתנהגויות כפייתיות.
 • וויטלי -7: זהו מדד לחרדה בריאותית שחווית.
 • ISI: זה מודד איזה סוג של נדודי שינה אתה חווה, כמה זה חמור ואיך זה משפיע עליך.

כאשר התוצאות שלך מראות ציון “מוגבה”, פירוש הדבר שאתה חווה קשיים פסיכולוגיים חזקים יותר או תכופים יותר ממה שנחשב ל”בריא “או” ממוצע “ביחס לאוכלוסייה הכללית.

זה אומר שיש סיכוי טוב שתסמינים של דיכאון או מצב חרדה קיימים ועליך לבדוק אותם עם רופא המשפחה או הרופא שלך.

שימו לב, ציון מוגבה בפני עצמו לא בהכרח אומר שיש לך את המצב או המחלה של בריאות הנפש – תוצאות אלה צריכות להיחשב בהקשר של הבריאות הכללית שלך, אורח החיים, ההיסטוריה ומה שקורה לך בחיים שלך לאחרונה לאחרונה.

זכור, רק איש מקצוע מוסמך לבריאות הנפש יכול לאבחן מצבים בריאותיים הנפשיים על בסיס הערכה יסודית באמצעות מגוון של כלי הערכה שונים.

אם אתה מודאג מהתוצאות שלך או מהדרך בה הרגשת, אנא אל תעכב את הדיבור עם ספק הבריאות הרגיל שלך.

ציון מוגבה מצביע על כך שעליך לתעדף את בריאות הנפש שלך על ידי תזמון בדיקה אצל רופא המשפחה או הרופא שלך ולקחת זמן להתמקד, להבין ולהתייחס לאופן ההרגשת ישירות.

ככל שתקדימו להתייחס לרמות הלחץ שלך או קשיים בבריאות הנפש, כך קל יהיה לשלוט בתסמינים שלך.

התוכניות המקוונות שלנו נועדו לעזור לך להתחיל ללמוד אסטרטגיות מעשיות לניהול הסימפטומים שלך מייד בזמן שאתה מסדר לראות על ידי איש מקצוע בתחום הבריאות, שלעתים קרובות יכול לקחת זמן מה.

אם אתה מודאג מהתוצאות שלך או מהדרך בה הרגשת, אנא אל תשהה את הדיבור עם ספק הבריאות הרגיל שלך כדי לקבל הערכה וייעוץ בהתאמה אישית כלשהי.

אם הכלי Take-A-Test הציע אפשרויות מספר רב של תוכנית, אנו ממליצים להירשם לתוכנית המתמודדת עם תסמינים המשפיעים עליך או מפריעים לחייך הכי הרבה כרגע או לבדוק את התוכניות שלנו לגבי חרדה ודיכאון, המתמודדות עם שתי קבוצות הסימפטומים.

אם הבדיקה הציעה גם תוכנית רווחה (ה.ז., נדודי שינה, מיינדפולנס) ותכנית טיפולית (ה.ז., תוכנית החרדה החברתית), אנו מציעים להירשם תחילה לתכנית טיפולית מכיוון שהיא תלמד אותך את הכישורים להביא לשליטה על הסימפטומים שלך, לפני שתוכל לטפל בשיפור רווחתך הכללית.