התקפה על טיטאן (מדריך תארים ותאריכי אוויר), 16 ההתקפה הטובה ביותר על פרקי טיטאן, מדורגת

0

16 ההתקפה הטובה ביותר על פרקי טיטאן, מדורגת

“שמש חצות” עוסק בבחירה בלתי אפשרית, עם שתי חייהם של שתי דמויות פופולריות שונות תלויות במאזן. נכון לצורה, הדרך בה “התקפה על טיטאן” מציגה את השאלה לא כל כך למי להציל, אלא למי לתת למות. אף על פי שהמחלוקת עצמה מאוד רגשית, הרזולוציה מביאה שלווה הנדירה לסדרה זו. “שמש חצות” נפתח בתוך כאוס וקטל אך נסגר בשלום יחסי, ומעניק לפרק קשת יפה משלה.

התקפה על פרק טיטאן

Epguides.com ו- TVMaze מתנה

התקפה על טיטאן

(מדריך תאריכי כותרות ותאריכי אוויר)

עודכן לאחרונה: יום חמישי, 14 בספטמבר 2023 -1: 00

תאריך התחלה: אפריל 2013

סטטוס: בוטל/הסתיים
רשת (ים): MBS (JP)

פרקים: 25 EPS
ז’אנר (ים): אנימציה, דרמה, מדע בדיוני

רשימת פרקים ופרטים מאת: tvMaze • טֵלֶוִיזִיָה.com

אתרי הבית של מדריך זה הם https: // epguides.com/לקבלת מידע על הצגה ו- https: // www.TVMaze.. צור קשר: כדי לתקן כותרות פרק לחץ על הפרק והגיש תיקונים באמצעות ספק הרשימה הספציפית. לדאגות ותיקונים אחרים, לחץ כאן.

ועידת נוסטלגיה אמצע אטלנטית, 7 – 9 בספטמבר, 2023, עמק האנט, MD

הצהרת אחריות: אין לנו קשר עם המופע או הרשת. אנו רק מספקים מידע, שאנו מקווים שהמעריצים ימצאו שימושי. איננו יכולים להתחייב לחוויית המשתמש המסופקת על ידי אתרים חיצוניים.

מדריך זה עשוי להיות מופץ ולהועתק בחופשיות, בשלמותו, לשימוש אישי. כל המידע המקורי של המחבר וזכויות היוצרים חייבים להישאר שלמים. כל מכירות או שימוש אחר במסמך זה אסורות במפורש, ללא הסכמה ספציפית של המחברים / ים.

16 ההתקפה הטובה ביותר על פרקי טיטאן, מדורגת

התקפה על טיטאן ארן מכינה אגרוף

“התקפה על טיטאן”, שמבוסס על סדרת המנגה הנמכרת ביותר של חג’מה איסאיאמה, מתאר את ההיסטוריה של עולם Steampunk בו ממלכות יריבות שופעות מלחמה זו בזו באמצעות צבאות אנושיים ויצורים נמרצים בשם טיטאנים. עם כוחם העצום, גודל הגרגנטואני, וסיבולת שאין שני לה, הטיטאנים מבזבזים לערים שלמות, וטרפו את כל בני האדם שחוצים את דרכיהם. .

עם סכומים עגומים ונטייה להרוג דמויות אהובות בדרכים מבעיות, “התקפה על טיטאן” היא נסיעה אלימה שלא באופן מפורש. הסדרה עוקבת אחר ארן יגר, מגייס גדוד צופים חדש שאיבד הכל כאשר הטיטאנים תקפו את ביתו. במשך ארבע עונות, ארן וחבריו חווים את זוועות המלחמה ממקור ראשון תוך פגיעה ללא הרף במוסר שלהם כדי להשיג ניצחון. להלן 16 הפרקים הניצחניים, שוברי הלב והסך הכל הטוב ביותר של “התקפה על טיטאן.”

16.

התקפה על קואורדינטות גדוד צופי טיטאן עם ארן

“התקפה על טיטאן” מונעת על ידי קורבנות גבורה יותר ממה שאפשר לספור באופן סביר. . עם כלי הנשק החדשים של ארן וחיל שאינם מסוגלים לעצור את האויב, המפקד ארווין סמית ‘מסכים לעמוד במשימת התאבדות. כאשר הקפטן לוי אקרמן עובר למצב כדי להרוג את הטיטאן, ארווין מוביל את המגויסים החדשים בתשלום המשמש הסחה יקרה.

“משחק מושלם” לוכד כמה טוב “התקפה על טיטאן” ממחיש נחישות והתרסה לנוכח תבוסה מסוימת. . . הרגעים האחרונים של ארווין מרגשים באופן מתאים, וקוראים ישירות את הנושאים העיקריים של התוכנית.

15. הצהרת מלחמה (עונה 4, פרק 5)

התקפה על טיטאן ארן מתעמת עם ריינר

. התככים הפוליטיים בין ממלכות יריבות היא דאגה לא פחות. “הצהרת מלחמה” חושפת את ההיסטוריה האנטגוניסטית בין מארלי לאי פרדיס באמצעות מחזה במה בהובלת ווילי טייבור. . שני קווי העלילה המקבילים בונים בעוצמה, מראים צד חדש לארן לפני שכל הגיהינום משתחרר בהכרח.

“הכרזת מלחמה” נמנעת מאבדת בתערוכה על ידי שמירה על ליבו של הסכסוך המרכזי. המפגש הלא נוח של ארן וריינר הוא השיא האמיתי של הפרק, כאשר מכת המנחה מגיעה בסוף הפרק. ארן וריינר לכאורה מגיעים להחלטה בדיוק כמו שווילי נשא נאום לוהט על הבמה. בהבזק, ארן משגר לתוכנית האמיתית שלו. הנרטיב שלו מתנגש באלימות עם ווילי, משנה את גורלו של מארלי ואי פרדיס לנצח.

14. תקיפה (עונה 4, פרק 7)

ישנם המון פרקים כבדים קרביים של “התקפה על טיטאן”, כאשר הקהל הטוב ביותר שומר על אצבעות הרגליים כגאות הקרב משמרות ללא הרף. . כאשר גדוד הצופים מכוון לטיטאן החיה, ארמין ארטלטלט מעלה את הטרנספורמציה שלו כטיטאן הקולוסאלי. עם זאת, למארלי יש טריקים משלהם כדי להילחם בכוחות מפרדיס, כאשר הסכסוך המחודש מסלים.

. למרבה המזל, למרות כל היצירות הנעות, האקשן נותר קל לעקוב אחריו כאשר הקרב מתפשט והפתעות. בצורה מרשימה יותר, “תקיפה” מבהירה כי אין בחורים טובים ורעים טובים, ומכפילים את העמימות המוסרית של התוכנית. העונה הרביעית של “ההתקפה על טיטאן” מניחה את הכפפה למלחמה הרסנית ו”התקיפה “צוללת אל הקטל שמאחורי החלטה זו עם זעם בלתי פוסק.

13. הפרקים הסופיים: מיוחד 1 (עונה 4, פרק 29)

התקפה על קונסולות טיטאן לוי

. הראשון מכונה “Special 1”, וממשיך את סדרת השינויים בעונה בתוכנית. . אבל אפילו העוצמה המשולבת שלהם אינה תואם את ארן וצבא הטיטאנים הקולוסליים שלו, המוביל המפקד להנג לעמוד בעמדת אחרונה מעוררת השראה. כאשר הניצולים מתארגנים מחדש, ארן פונה אליהם, נותן להם הצצה אחרונה על חברם כשהוא מזמין ברצינות את חבריו לשעבר להרוג אותו.

למרות שארן מופיע כאנטגוניסט הראשי של העונה האחרונה, “Special 1” מבהיר שהוא קורבן כמו תוקפן, מונע על ידי כוחות מעבר לשליטתו. עם זאת, רמת ההרס שהוא גורם מדגישה כיצד גורל העולם תלוי במאזן, וכי ניתן להשיג שלום אם גדוד הצופים הורג את חברם. ההקרבה של האנג מניעה את הנקודה הביתה תוך מתן דמות אהובה על המאוורר. “מיוחד 1” מכסה הרבה קרקע, אך עושה זאת במומחיות תוך כדי סיום מה שבטוח יהיה סיום סדרה מחריד ורגשית.

12.

התקפה על טיטאן ארן עומדת בגשם דם

. ככל שהפינוי הופך להיות נואש, המפקד הרפורמי של מארליאן, תיאו מגת ‘, מוותר על חייו לקנות את כוחותיו יותר זמן לברוח. . לנוכח מוות מסוים, מגת משקף את האופן בו הוא תרם לסכסוך ומבקש כפרה על מעשיו.

. על ידי התמקדות באנטגוניסטים אנושיים, “התקפה על טיטאן” הופכת להיות יותר סיפור מלחמה פשוט, ומאפשרת הפסקה מבורכת מהנורמה. אף על פי שההקרבה ההרואית של מגאת משמשת כשיא הלוהט לפרק, ההכרה בין אנני למיקאסה היא התשלום האמיתי. שתי הנשים עוברות בין חברים ויריבים ברחבי הסדרה, ולראות אותן מתבצעות על האלימות הממושכת וכל מה שאיבדו גורם לקודה נוגעת ללב נוגעת.

11. הצד השני של הקיר (עונה 3, פרק 22)

התקפה על גדוד צופי טיטאן ברכיים

אחרי שלוש עונות של נאבק בטיטאנים, עישון הסוכנים הכפולים בשורותיהם, והחזרת שטח אבוד, “התקפה על טיטאן” מעניקה לדמויות שלה ניצחון ברור בגמר העונה השלישית. עם הטיטאנים באי פרדיס מיגור ברובו, הכוחות יכולים לחקור בבטחה את האדמה שמעבר לחומות העיר, ובסופו של דבר מגיעים לחופי פרדיס. עם זאת, למרות שהשלום שוחזר, ארן רוצה לקחת את המאבק ישירות למארלי, שלדעתו היה האויב האמיתי לאורך כל הדרך.

“הצד השני של הקיר” מרגיש כמו מסקנה מספקת לסיפור שנבנה מאז הבכורה של הסדרה. . כמובן ש”התקפה על טיטאן “זה מה שזה, ואפילו ניצחון נקי עדיין מרגיש חלול, במיוחד עם ארן שכבר היה עסוק במאבק הבא. ככל שהעונה האחרונה שלה מתנשאת, מסקנה חתרנית זו משמשת תזכורת מפוכחת כי “התקפה על טיטאן” לעולם לא תהיה סוף טוב.

10.

התקפה על טיטאן טיטאן מציץ סביב בניין

לאחר שאיבד את אמו בבכורה בסדרה, ארן מתאמנת לנקום בה על ידי הורג טיטאנים כחלק מגדוד הצופים. סוף סוף הוא מקבל את ההזדמנות שלו לנקמה בפרק החמישי של הסדרה כאשר לוקח על עצמו את הטיטאן הקולוסאלי, סכסוך שמעניק גם לחבריו של ארן סיכוי להוכיח את עצמם נגד הטיטאנים. ארן מוכן להקריב את ההקרבה האולטימטיבית כדי להציל את חבריו, אבל הדברים לא כל כך ברורים.

. “המאבק על הטרוסט, חלק 1” מובן שהסדרה היא הרבה יותר מזה. אין באמת מצוק טוב יותר מאשר לראות את הגיבור נטרף בצורה גופית. למרות שהדברים נראים רע עבור ארן, הוא ו”התקפה על טיטאן “הם רק מתחילים – זה כאשר המופע באמת תופס את תשומת ליבו של הצופה, וזה אף פעם לא מרפה.

9. שחר האנושות (עונה 4, פרק 28)

התקפה על אשת טיטאן נטרפת

העונה האחרונה של “ההתקפה על טיטאן” עברה להפוך את ארן מגיבור התוכנית לנבל האחרון שלה. יותר ממה שמוכן להחזיר את ההרס שמרלי נגרם על פרדיס פי עשרה, ארן מעביר כל יומרות של איפוק ב”שחר האנושות.”ההשלכות שמאחורי הבחירה של ארן משחקות כשהוא והחבר הכי טוב שלו, מיקאסה, נזכרים איך חייהם בהתאמה הובילו אותם לרגע זה. עם זאת, טיול זה במורד הזיכרון נבדק במהירות בצד, כאשר ארן עולה להוביל את הטיטאנים הקולוסאליים במאמץ למחוק לא רק את אויביו של פרדיס, אלא האנושות בכללותה.

עוד לפני שנולד, ארן שימש והתעלל בו, עבר מניפולציה לאורך העונה הרביעית עד שהוא מחליט להיכנס לאפוקליפסה. אפילו עבור סדרה שמזהי מזעזע שוב ושוב את מעריציה עם פיתולי עלילה שוברי לב, החיבוק של ארן לצד האפל שלו הוא פיתול כואב של הסכין, ומנוגד את ירידתו של ארן לטירוף עם זיכרונותיו של מיקאסה מהחברות שלהם מדגישים בדיוק את הבגידה של ארן שוברת לב. “התקפה על טיטאן” תמיד נסבה סביב העברת אמונים ותעלות אחורית מתמדת; אפילו הגיבור האמור שלו לא הופך לבוגד נבל.

8. צעקה (עונה 2, פרק 12)

התקפה על טיטאן ארן צורחת על הטיטאן המחייך

“התקפה על טיטאן” מתחיל בכך שארן מאבד את אמו לטיטאן המחייך המפחיד, והוא מתאחד עם הרוצח של אמו בפרק העונה השנייה “SCREAM.”אחרי שהטיטאן המחייך צורך את חברו המשפחתי של ארן, האנס, זעמו של ארן פותח במפתיע את היכולת לפקד על טיטאנים אחרים. התגלות זו מתרחשת במקביל לחקירתו של ארווין סמית ‘על טבעו האמיתי של הטיטאנים; העניין של ריינר בברן מוסבר גם הוא.

“לצרוח” לא רק מסמן את השלמת המשימה של ארן לנקום את אמו, אלא גם מעלה שאלות נוספות לגבי מערכת היחסים שלו עם הטיטאנים. התסכול של ארן בכך שהוא לא מסוגל להפוך לטיטאן הוא מוחשי, מה שהופך את הפרק להרגיש גולמי במיוחד. ואז, היכולות החדשות של ארן מציגות טוויסט טרי, חוטף ניצחון מוואסי התבוסה ומלט את חשיבותו בעולם הזה. העונה השנייה של “ההתקפה על טיטאן” מתרכזת בתעלומות גדולות; הסיום מבטיח תשובות לשאלותיו הבלתי פתורות ומשאיר את הצופים שהושקעו קדימה.

7. משאלה (עונה 3, פרק 7)

התקפה על גדוד צופי טיטאן שנלחמים במערה

קני אקרמן, דודו של לוי אקרמן ההרואי, אה כן, רוצח סדרתי, הוא אחד הנבלים המצמררים ביותר ב”התקפה על טיטאן.”קני רודף אחרי אחיינו לאורך כל העונה השלישית, עוקב אחריו בפרק” משאלה “לקרב בלתי נשכח במערה גבישית. דו קרב אימתני זה קוטע את מאמציו של רוד רייס לעצור את בתו היסטורייה לתפוס את הכוח המייסד של טיטאן מארן כלוא על ידי אכילתו. עם כל האימה שהוא היה עד – ונגרם – ארן נמצא בנקודה נמוכה, מוכן לקבל את המוות האיום המתוכנן עבורו.

“התקפה על טיטאן” חותכת בחוכמה את התערוכה עם קטעי סט מרגשים, ו”משאלה “היא דוגמה חזקה למה שהופך את הטכניקה הזו ליעילה כל כך. למרות אנושיותו, קני מפחיד, והמצוד האובססיבי שלו אחר לוי מספק לפרק פעולה ומתח. בניגוד יפה, כאשר לוי נלחם על חייו נגד דמותו של אביו הפונדקאית, היסטורייה מתרחשת נגד התוכניות המדממות של אביה שלה. למופע ממוקד מאוד באופן בו חברי הדור הצעיר מתמרנים על ידי הוריהם, שתי ההתפתחויות יתקבלו בברכה ומעצימות, גם אם התקווה שהם מביאים היא רק זמנית.

6. לוחם (עונה 2, פרק 6)

התקפה על קבוצות גדוד צופי טיטאן

לגדוד הצופים היו סוכנים כפולים בין הדרגות שלו מאז העונה הראשונה, אך ההסתננות מתרחבת לקצוות קטלניות בשנייה. כפי שהחיילים מבינים כי ריינר וברתולדט הובר הם טיטאנים בתחפושת, השניים ניגשים באופן פרטי את ארן ומנסים לגייס אותו לצד שלהם. ארן מסרב לבגידה של חבריו, מסרב את ההצעה שלהם ומוציא אותם לעימות אפי.

“לוחם” אינו פרק כבד בפעולה, במקום זאת משחק כמו פרוצדוראלי שכן גדוד הצופים מחבר בין הנקודות ומגלה את הסוכנים הכפולים. ריינר וברתולדט הם חלק מהחברים הראשונים שארן עושה כשהוא מתגייס לגדוד הצופים. כצופים, אנו יודעים כי בונד עומד להיות תחתון על ידי בגידה, מה שהופך את הגילוי כל כך הרבה יותר קרקע לב. “לוחם” מוכיח שלא כל אגרופי הבטן ב”התקפה על טיטאן “נובעים ממוות ואלימות ומעלה במידה ניכרת את ההימור הרגשי.

5. שמש חצות (עונה 3, פרק 18)

התקפה על גג גופו של טיטאן לוי ארווין

“שמש חצות” מתרחשת בעקבות התבוסה של ברתולדט. ההתכתשות עם הטיטאן הקולוסאלי הידוע לשמצה הותירה את ארמין וגם ארווין פצוע אנושות, וגדוד הצופים מתלבט שחיים לחסוך במינון האחרון שלהם של סרום טיטאן. הוויכוח מתחמם, ולוי, ארן ומיקאסה מגיעים למכות כשהם לא מסכימים על מי מחבריהם צריכים לשרוד. בסופו של דבר, הם מגיעים להחלטה, והקלה וייאוש מתערבבים כאשר גדוד הצופים מביא הפסד נוסף.

“שמש חצות” עוסק בבחירה בלתי אפשרית, עם שתי חייהם של שתי דמויות פופולריות שונות תלויות במאזן. נכון לצורה, הדרך בה “התקפה על טיטאן” מציגה את השאלה לא כל כך למי להציל, אלא למי לתת למות. אף על פי שהמחלוקת עצמה מאוד רגשית, הרזולוציה מביאה שלווה הנדירה לסדרה זו. “שמש חצות” נפתח בתוך כאוס וקטל אך נסגר בשלום יחסי, ומעניק לפרק קשת יפה משלה.

4. ממך, לפני 2000 שנה (עונה 4, פרק 21)

התקפה על עננים מוסתרים של טיטאן מפלצת

ברגע שארן סוף סוף נשבר רע מתרחש כמה פרקים לפני שהוא מצווה על הטיטאנים כדי להרוס את ממלכת מארלי. הפרק “מכם, לפני 2000 שנה” מספק שיעור היסטוריה אחרון על הטיטאנים כאחיו של ארן, זקם מבין שארן שיחק אותו בשקט. לאורך כל העונה הרביעית, ארן קשורה לנבואה על אירוע קטצימי המכונה פשוט “הרעש.”עם זיק אאוטמנה, ארן נשען לתפקידו המפעיל את ארמגדון, ונדר להשמיד כל מי שנמצא מחוץ לפרדיס.

למרות שארן מאבד שליטה על עצמו ביתר שאת ככל שהעונה מתקדמת, “ממך, לפני 2000 שנה” קובע שהוא כבר רחוק מדי. ארן עבר מניפולציה על ידי זיק מזה זמן רב, ולכן רואה אותו מעלה את אחיו מביא לתחושה מנצחת קצרה, אבל זה מהר מאוד מפנה את האימה על מה שהפך ארן. “התקפה על טיטאן” עוסקת בתוצאות כבדות, ולקיים את התוכניות של זייק לאירן אחורה ודחף את ארן לנבל מספקות את סוג השירה הטרגית שהסדרה משגשגת עליה.

3. זיכרונות העתיד (עונה 4, פרק 20)

התקפה על טיטאן ארן זק מסע בזמן

קדמה לתפנית העקב של ארן טיול המותאם לכוח בזכרונות עם זיק לשיחה אחרונה עם אביהם, גרישה. שקוע בעבר, זיק רואה את ארן נהנה מהילדות המאושרת יחסית שמעולם לא היה לו. עם זאת, אין זמן לקנאה, שכן ארן משתמש ביכולות הנסיעה שלו כדי לעודד את גרישה להסלים את הסכסוך עם מארלי, לטלטל את ציר הזמן.

מוקדם יותר בסדרה, “התקפה על טיטאן” מבססת את גרישה כאב הנורא האולטימטיבי, והופך בסתר את שני בניו לנשק חי כדי לקדם את הוונדטה שלו נגד מארלי. אף על פי ש”זיכרונות העתיד “לא פדה את גרישה, זה כן מראה את הצד האנושי יותר שלו, ונותן לו הזדמנות להתנצל בפני זק. זה גם מספק את הדיסק העיקרי הראשון של אופן נפל ארן; הוא כבר לא הגיבור הרחב, אלא במקום זאת צמא דם יותר מאביו. גרישה מתחננת בזק לעצור את ארן ואחריו העימות הרגוע המצמרר של ארן עם אחיו מעניק לפרק מצוק מפעיל לב.

2. גיבור (עונה 3, פרק 17)

התקפה על טיטאן חיה טיטאן מת

שיאו של העונה השלישית של “התקפת טיטאן” הוא קרב שיגאנשינה, שבמהלכו משחרר גדוד הצופים את מחוז טיטאן-אוברון ולוקח על עצמו את החיה של זק וטיטאן הקולוסאל של ברתולדט. כפי שכוסה בעבר, ארווין מוביל את המגויסים החדשים שלו באשמה הרת אסון ביודעין נגד זיק כדי למשוך את תשומת ליבו. הנפילה מההתקפה של ארווין מתרחשת בפרק “גיבור”, כאשר ארווין נפצע אנושות על ידי זק וארמין מקריב את עצמו כדי להציל את ארן. כאשר האבק מתיישב, שני הטיטאנים הנבלים היו מובסים, והביאו את הקרב המחריד לסיום.

יש משהו קתרטי להפליא ב”גיבור.”ההסרה של לוי וארן זייק וברתולדט היא אכזרית להפליא ובאמת מרגישה מרוויחה. הקרב על שיגאנשינה הוא קשת מרובת-פרקים מחרידה ואינטנסיבית, ו”גיבור “מביא עמו תחושת הקלה עצומה שהקטל סוף סוף נגמר. עם תערובת המחזה ושברון הלב שלו, הקרב עוטף כמעט את כל מה שגורם ל”התקפה על טיטאן “נהדר.

1. שני אחים (עונה 4, פרק 19)

התקפה על ראש חבוש טיטאן קולט

בלב “התקפה על טיטאן” תמצאו שני אחים: ארן וזקה יגר, ששניהם מחזיקים בתמורות ויכולות טיטאן משלהם. בסיכויים ברחבי הסדרה כולה, השניים מתאחדים בפרק העונה האחרונה “שני אחים”, בו זייק לוכד את אחיו הצעיר. אי פעם הטקטיקן הערמומי, זאקה חושף את צבא טיטאן משלו שנועד להרוס את מארלי כשהוא ממשיך עם תוכניותיו לארן.

יש כל כך הרבה פיתולים ומזויפים ברחבי “שני אחים” שהפרק מצווה על תשומת ליבם המלאה של הצופים ומשאיר את לסתותיהם על הרצפה כל הזמן. לא כל מופע מתאר את ראש גיבורם מתפוצץ לחלוטין – ושורד! זה בדיוק סוג ההלם ש”התקפה על טיטאן “משגשג עליו, וזה אפילו לא הרגע הזכור ביותר בפרק. מרגש ללא נשימה מההתחלה ועד הסוף, “שני אחים” עמוס בפעולה בומבסטית והיפוכים מונומנטליים. זו נקודת השיא של הסדרה.