I M HOME – S2 EP2 – התקפה על טיטאן, הורד התקפה על טיטאן עונה 2 (שינגיקי לא קיוג’ין עונה 2) כל הפרקים בחינם | תת ודוב | 720p 1080p

0

הורד התקפה על טיטאן עונה 2 (Shingeki no Kyojin עונה 2) כל הפרקים בחינם | תת ודוב | 720p 1080p

Contents

ארמין ומיקאסה מדברים עם ארן, אך נדהמים ממה שהוא אומר. ביער, לוי שוקל להאכיל את החיה טיטאן למישהו חדש, אך לזייק יש תוכניות אחרות בראש.

התקפה על טיטאן

עם הופעתם של טיטאנים בתוך וול רוז, סשה וקוני רוכבים כמסרים כדי להזהיר את כפריהם מהאיום הממשמש ובא.

= דורש כניסה של ספק כבלים

עונה 4

EP 1 הצד השני של הים

כאשר מארלי נלחמת בברית אמצע המזרח כדי לסיים מלחמה של ארבע שנים, קבוצת מועמדים לוחמים בקווי החזית מתחרים להיות ממשיכיו של הטיטאן המשוריין.

למרות ששמחה שהמלחמה הסתיימה, גם הלוחמים האלדיאנים וגם פליז מארלי מבינים כי לאף אחד מהם אין עתיד אלא אם כן הם יסיימו את התפקיד של החזרת הטיטאן המייסדת.

EP 3 דלת התקווה

ריינר משקף את עברו, זוכר מה דחף אותו להיות לוחם ולהמשיך להתקדם כשכל התקווה אבודה.

EP 4 מיד ליד

ביקור פתאומי ממשפחת טייבר מנער את צבא מרליאן. בינתיים, פלקו מבריח מכתבים לחבר ועוזר לשני חברים ותיקים להתאחד.

EP 5 הצהרת מלחמה

.

EP 6 The War Hammer Titan

. .

EP 7 תקיפה

כוחות הפרדיס מתחילים את תקיפתם אך הלוחמים עומדים על אדמתם. כאשר חיילי מארלי נסגרים סביבם, ארן נאבקת לשבור את ההגנות של פטיש המלחמה.

EP 8 כדור מתנקש

בלי שנותרו טיטנים לאיים על בריחתם, הצופים נסוגים על ספינת האוויר. נחוש בדעתו לגרום להם לשלם עבור רמיסת ביתה, גאבי רודף אחרי עם אקדח ביד.

EP 9 מתנדבים אמיצים

כאשר פרדיס עוסק בעקבות הפשיטה על ליבריו, ארמין מביט לאחור בעבר כדי לפגוש את החיילים המתנדבים שעיצבו מחדש את עולמם.

EP 10 טיעון קול

לפני שנתיים, פרדיס בירך על המבקר הראשון שלהם שהופתע לראות אחד משלהם. קבלת עזרתם תהיה קריטית בתכנית לשלושה חלקים להגנה על פרדיס.

EP 11 רמאי

לכוד באי המסוכן ביותר בעולם, פאלקו וגאבי יעשו הכל כדי לשרוד. במקום אחר, הציבור דורש תשובות כאשר הם לומדים את מושיע פרדיס נעצר.

מדריכי EP 12

בזמן שהאנגה ופיקסיס חותכים יחד את כוונותיו האמיתיות של זק, המתח בונה מחוץ למרכז בו ארמין ומיקאסה מתחננים לאישור לדבר עם ארן.

EP 13 ילדי היער

גבי ופאלקו מחפשים אחר מארליאן שמופתע לראות מועמדים לוחמים. האמת של מה שקרה ברגאקו עשויה לשפוך מעט אור על התוכניות הסודיות של זק.

EP 14 פראות

. .

מבט לעברו של זייק מראה את מאבקו להפוך ללוחם. תוכניותיו לסיים את סבלם של כל האלדים נובעות מחברות מקרית שנעשתה בצעירותו.

EP 16 מעל ומתחת

. אך לפני שזה יופעל, ארן מגויסים עוזרים לשטוף את הפולשים בקרבם.

EP 17 פסק דין

ארן נתפס על ידי מתקפת ההפתעה של מארלי, ומונה את הטיטאנים שלהם בלבד. ככל שהקרב מתרחש לעיל, הצופים מחשיבים את המניעים של ארן מהצינוקים המחתרתיים.

EP 18 התקפת התגנבות

החיה טיטאן מצטרפת לקלחת, אך הגנרל מגת ‘נחוש להוריד אותו. בינתיים, עם העיר בלהבות, קולט וגאבי ממהרים להציל את פלקו שהוחזק בשבי על ידי היגרסטים.

EP 19 שני אחים

. כל אותו זמן, חיילים וטיטאנים מתנגשים בקרב כאשר ארן נאבק ליצור קשר עם אחיו.

זייק לוקח את ארן בזיכרונותיו של גרישה כדי להראות לו איך הוא שוטף במוח. אבל בכך, זייק מגלה משהו על ארן שהוא מעולם לא ידע.

EP 21 ממך, לפני 2,000 שנה

במשך 2,000 שנה מחכה המייסד ימיר-עבד לאלה עם דם מלכותי. עם זאת, הכמיהה של ארן לחופש נותנת לה בחירה שיכולה לנער את העניינים.

EP 22 THEW

. בקרב הכל, גאבי נחוש בדעתו למצוא ולהציל את פלקו בכל מחיר.

שקיעה EP 23

. כאשר היגריסטים משתלטים על האי, קוני מירוצים לעבר ראגאקו כדי להאכיל את פלקו לאמו הטיטאן.

EP 24 Pride

שלושה חברים מצטרפים לחיל הסקר כדי לנסות להחזיר את עולמם מהטיטאנים.

EP 25 לילה של הסוף

עמוק ביער, מנסח לא סביר של סטרגגלי מארלי ונמלטים של איים להפריע לשנאתם ולדבר סביב מדורה מבלי להרוג אחד את השני.

EP 26 בוגד

. אם הם רוצים להימנע משפיכות דמים, הם לא יכולים להרשות לעצמם לתכנית שלהם להשתבש.

EP 27 רטרוספקטיבה

כדי שהסירה המעופפת תמריא, המכניקה זקוקה לחצי יום כדי לשרת אותה. בידיעה שלעולם לא יחזיקו מעמד כל כך הרבה זמן עם תגבורת יגרסט בדרך, הצוות נאלץ לשנות את תוכניותיהם.

EP 28 שחר האנושות

לא משנה היכן הכל התחיל, ארן מתחייב לדרך ההרס שלו בביקור הראשון של הצופים ביבשת מארליאן, ומשאיר את מיקאסה לתהות אם הדברים יכולים להיות שונים.

עם התקדמות הרעש, חברי גדוד הצופים מתמודדים עם השעון עם בעלי בריתם של מרליאן ואזומביטו כדי להדביק את ארן ולהפסיק את הרעש לפני שאר העולם נמחץ מתחת לרגלי הטיטאנים של הקיר.

עונה 1

EP 1 לך, בשנת 2000 שנה: נפילת שיגאנשינה, חלק 1

לאחר 100 שנות שלום, האנושות נזכרת לפתע בטרור להיות ברחמי הטיטאנים.

EP 2 באותו יום: נפילת שיגאנשינה, חלק 2

לאחר שהטיטאנים פורצים את החומה, אזרחי שיגאנשינה חייבים לרוץ על חייהם. אלה שעושים זאת למקום מבטחים מוצאים חיים קשים שמחכים להם, עם זאת.

EP 3 אור עמום בין ייאוש: הקאמבק של האנושות, חלק 1

ארן מתחיל את אימוניו עם חיל הצוערים, אך שאלות על עברו הכואב מציפות אותו. כשהוא נאבק בתרגיל מתמרן, Berholt ו- Reiner מציעים עצות חביבות.

EP 4 ליל טקס הסגירה: הקאמבק של האנושות, חלק 2

אנני מוכיחה את מיומנותה במפגש סקר, ז’אן חולמת לשרת לצד המלך, ויום הסיום מביא גילויים מזעזעים – יחד עם התפרצות פתאומית של אלימות!

EP 5 קרב ראשון: המאבק לטרוסט, חלק 1

ארן מתמודד מול הטיטאן הקולוסאלי לאחר שהוא מופיע משום מקום ומפיל חור אסטרטגי בשער קיר הוורדים. כאשר הטיטאנים נחילים את העיר, הצוערים החדשים שנקראו להילחם בקרב אכזרי שלא יהיה ללא נפגעים.

ארמין מנסה להתמודד עם אובדן חבריו ובני בריתו לאחר שטיטאנים טבחו את החוליה שלו. במקום אחר בעיר, מיקאסה מצליחה להוציא כמה מהמפלצות, מה שמחזיר זיכרונות טרגיים מעברה והפעם הראשונה שהיא פגשה את ארן.

EP 7 להב קטן: המאבק לטרוסט, חלק 3

אחרי שנשמע פעמון הנסיגה, צוערים רבים מוצאים את עצמם ללא מספיק דלק כדי להגדיל את הקיר בחזרה למקום מבטחים. מיקאסה מתחילה לאבד תקווה ברגע שתשמע את מקרי המוות בסגל של ארמין, אך הופעתו של סוג חדש של טיטאן מכהן את רצונה להילחם.

EP 8 אני יכול לשמוע את פעימות הלב שלו: המאבק לטרוסט, חלק 4

ארמין מציגה תוכנית מסוכנת שמציגה את טיטאן נגד טיטאן כאשר הצוערים הנטושים מנסים להחזיר את המטה שלהם. כניסה לבניין עשויה להיות אפשרית, אבל לצאת מהחיים ולתדלוק פירושו להתמודד עם יותר מהענקים.

EP 9 היכן היכן בזרועו השמאלית: המאבק לטרוסט, חלק 5

חזרה מופלאה נפגשת בכעס ופחד. תותחים קבועים על ארן כשהוא נאבק לזכור מה קרה לו בתוך בטנו של מפלצת ואיך הוא סיים את האויב של האנושות. שאלה אחת היא כל מה שחשוב: האם ארן אנושי או טיטאן?

תגובה EP 10: המאבק לטרוסט, חלק 6

צוערים מגיבים לשינוי האימתני של ארן בספק ובפחד כשהוא נאבק להבין זאת בעצמו. אם ארמין לא יכולה לדבר על המפקד להשתמש בכוחות החדשים של ארן לטובת המין האנושי, כל התקווה לעצור את הטיטאנים עלולה ללכת לאיבוד.

EP 11 אליל: המאבק לטרוסט, חלק 7

תוכניות נוצרות כדי להשתמש בכוחות הטיטאן של ארן כדי לאטום את החור בקיר בניסיון לשחזר את הטרוסט. אך עם ההיסטוריה המוטלת על ידי הממשלה והתנגדות הקוליות בשורות הצבאיות, האיום הגדול ביותר על המין האנושי עשוי להיות לא הטיטאנים.

התוכנית להשיב טרוסט מתפרקת כאשר הכוחות החדשים של ארן הופכים אותו לענק חסר מחשבה. כאשר הטיטאנים ממשיכים לנחם את העיר, זה תלוי בארמין ומיקאסה כדי לוודא שהצוערים שטופים במהלך המשימה לא מתו לשווא.

EP 13 תשוקה ראשונית: המאבק לטרוסט, חלק 9

ז’אן נוקט בצעדים נואשים כדי להחליף את מכשיר התמרון השבור שלו. בינתיים, ארן מסוגל לחבר את החור בקיר בזכות עזרת חבריו הצוערים, אך עלות הניצחון הראשון של האנושות נגד הטיטאנים תהיה ענקית.

EP 14 עדיין לא יכול להביט בעיניו: ערב ההתקפה הנגדית, חלק 1

בית משפט צבאי מיוחד יחליט על גורלו של ארן. המשטרה הצבאית קוראת להוצאתו להורג בזמן שגדוד הצופים טוען שהוא משאב רב עוצמה למין האנושי, ומיקאסה מונחת במקום כשנשאלת על אירועי משימת הטרוסט.

. האנזי מבקרת ומגלה שהיא העבירה שני טיטאנים שנלכדו דרך סדרה של מבחנים וניסויים – חוויות שהיא רוצה את עזרתו של ארן.

. בינתיים, הצוערים בוחרים לאיזה חיל הם יצטרפו, אך לאחר האירועים המחרידים במתקפת הטרוסט, רבים אינם בטוחים באיזה סניף לבחור.

EP 17 טיטאן נשי: משימת הצופים החיצונית ה -57, חלק 1

כאשר גדוד הצופים מתחיל את הדחיפה שלו לעבר שיגנשינה, הם נתקלים בטיטאן נשי אינטליגנטי שלא כמו כל אחד מהם ראו בעבר. כאשר ארמין משער שמדובר באמת באדם שהפך לטיטאן, הוא, ז’אן, וריינר מנסים לעצור את זה.

EP 18 יער של עצי ענק: משימת הצופים החיצונית ה -57, חלק 2

כאשר הטיטאן הנשי ממשיך לקרוע את דרכו בגדוד הצופים, לוי מקבל החלטה נועזת לפצל את הדרגות ולשלוח את ארן ואת עגלות האספקה ​​דרך יער ענק. האם גאון האסטרטגיה שלו, או שהוא מאיית מוות מסוים עבור הצופים?

EP 19 BITE: משימת הצופים החיצונית ה -57, חלק 3

זיכרון של ארן שבדק את טיטאן פאוורס שופך אור חדש על אופן פעולתו של יכולותיו. כאשר הטיטאן הנשי ממשיך לשחוט את חברי גדוד הצופים, ארן מתמודד עם החלטות קשות: האם הוא סומך על חבריו לקבוצה או פועל לבד?

EP 20 ארווין סמית ‘: משימת הצופים החיצונית ה -57, חלק 4

הטיטאן הנשי נלכד, ומטרתו של ארווין לברר מי האדם אורב בתוכו. בינתיים, הצופים מבינים שהסיבה שלוי לא אמר לאיש על המשימה האמיתית שלהם מחוץ לקיר היא מכיוון שיש מרגל בין הדרגות שלהם.

EP 21 מכה מוחצת: משימת הצופים החיצונית ה -57, חלק 5

בוגד הסתנן לגדוד הצופים, והרס את שורותיהם מבפנים. כאשר היא פונה, היא שוב מקבלת צורה של הטיטאן הנשי – אבל הפעם, ארן לא מתכוון לתת לה להתרחק בלי להילחם אכזרי אחד בטירוף.

EP 22 המובס: משימת הצופים החיצונית ה -57, חלק 6

לאחר שצפה בארן נבלע על ידי הטיטאן הנשי, מיקאסה ולוי עוקבים אחר המפלצת האכזרית בתקווה שהוא עדיין חי בתוכה. כאשר גדוד הצופים מנסה להתאושש מההפסדים ההרסניים של הפעולה, רגשות פועלים גבוה.

EP 23 חיוך: תקיפה על סטוס, חלק 1

לאחר משלחת הצופים הכושלת, ארן והממונים עליו מוזמנים לבירה. אנני עדים עד כמה השחיתות העמוקה פועלת במשטרה הצבאית, ומסכימה להצטרף לארמין במזימה להתריס נגד הממשלה – אבל שום דבר לא נראה כמו שזה נראה כמו שזה לא נראה.

. ארן מהסס להילחם בה, אבל ארמין ומיקאסה משליכים את עצמם לקרב בניסיון נואש לעצור את המפלצת המתנשאת.

קיר EP 25: תקיפה על סטוס, חלק 3

ארן הולך ראש בראש עם הטיטאן הנשי בקטטה ההורסת את מחוז סטוס בתוך וול סינא. מכיוון שמספר הנפגעים Skyrockets ואנני מנסה לברוח מעל החומה, ארווין צריך להתמודד עם השלכות התוכנית שלו.

הורד התקפה על טיטאן עונה 2 (Shingeki no Kyojin עונה 2) כל הפרקים בחינם | תת ודוב | 720p 1080p

הורד אנימה בחינם בתת ודוב. כל הפרקים והסרטים בכל התכונות (360p, 480p, 720p, 1080p) זמינים.

הורד התקפה על טיטאן עונה 2 (Shingeki no Kyojin עונה 2) ב- Sub ו- Dub. אתה יכול לקבל את כל פרקי ההתקפה על טיטאן עונה 2 בכל התכונות (360p, 480p, 720p ו- 1080p) בחינם. . .

האנימה שודרה לראשונה מה -1 באפריל 2017 עד 17 ביוני 2017 והיא סיימה לשידור. .5 ציון מדירוג MAL. משך הפרק אורכו 24 דקות. האנימה הופקה על ידי סטודיו סטודיו לשנינות

Shingeki no Kyojin עונה 2 עלילה

. שלושה חומות אדירות – וול מריה, רוז ושנה – סיפקו שלום והגנה על האנושות במשך למעלה ממאה שנה. . נאלץ לסגת מאחורי רוז הקיר, האנושות חיכתה בנשימה עצורה לטיטאנים להופיע שוב ולהשמיד את מקלט הבטוח שלהם פעם נוספת. ב- Shingeki No Kyojin עונה 2, ארן ייגר ואחרים מחיל ההדרכה ה -104 רק החלו להפוך לחברים מלאים בחיל הסקר. . כאשר חיל הסקר מתרוצץ להצלת החומה, הם חושפים יותר על הטיטאנים הפולשים והסודות האפלים של חבריהם שלהם. [נכתב על ידי MAL REWRITE]

התקפה על טיטאן עונה 2
תואר יפני
סוּג טֵלֶוִיזִיָה
מקור האנימה הזו מנגה
סה”כ פרקים 12
סטָטוּס סיימו לשידור
משודר 1 באפריל 2017 עד 17 ביוני 2017
מֶשֶׁך 24 דקות לכל EP
דֵרוּג R – 17+ (אלימות וגסות)
ציון 8.5
הוקרן בבכורה אביב 2017
מפיקים הפקה i.G, Dentsu, Mainichi מערכת השידור, קניון פוני, קודנשה, סאונד טכנו, מפעל קניון פוני
אולפנים סטודיו לשנינות