18 משחקי MMO הקרובים ו- MMORPGs משחררים בשנת 2023 (עד כה),

0

אחרי שנים של שתיקת רדיו, שחקנים יודעים יותר על משחק האנימה הזה כדי להקל על הספקנות המוקדמת. זרם שנערך לאחרונה דן במונטיזציה, קרוספליי, ותכונות שחקנים יכולים לצפות. ולמי שנלהב לקפוץ פנימה, בנדאי נמקו יתקיימו מבחן בטא מתישהו במחצית הראשונה של 2023, והם מאפשרים לכם להביא פלוס לרכיבה.

18 משחקי MMO הקרובים ו- MMORPGs משחררים בשנת 2023 (עד כה)

אם אין כישלונות, די הרבה משחקים לז’אנר מגיעים השנה.

2023 מתהווה לשנה מפוארת של MMORPGs חדשים. חלקם מאוד שאפתניים, מעטים מכים את אבן הפינה של קהל נישה, ואחרים מתופפים ספקנות רבה יותר מאשר הייפ. אם כי, בין רשימת הכותרות הקרובה הזו, יש להיות משהו לשחקנים ליהנות מהם בין שעות העבודה ובזמן הפנוי שלהם כשהבית נחמד ושקט.

זכור, עם זאת: עיכובים אכן קורים. כמוך, אשמח לשחק חבורה של משחקים ברשימה הזו בשנת 2023, אבל אנחנו חייבים להיות במידה מסוימת ציני לגבי אותם תאריכים ספציפיים חסרים.

אבל בלי להתייחס עוד יותר, להלן 18 AAA הקרוב ו- MMORPGS/MMOS משחררים בשנת 2023 (עד כה) בשום סדר מסוים:

כס וחירות

התואר הקרוב של NCSoft, Throne and Liberty, ישוחרר מתישהו במחצית הראשונה של 2023 במחשב האישי והקונסולות. סביר להניח שזה יהיה ה- MMORPG השאפתני והמדהים ביותר שיצא השנה.

מזרם תצוגה מקדימה של דירקטור לאחרונה, סמנכ”ל הכספים של המשחק הסביר את הכס והחירות הוא “עולם חי חלק” עם מבוכים המשתנים על סמך קריטריונים שונים, כולל מערכת “כיתה חופשית” בה שחקנים מחליטים את תפקידיהם, ויש להם מערכות חזקות רבות אחרות.

בנדאי נמקו, בעזרת פרסום משחקי אמזון, יביא פרוטוקול כחול מערבה במחצית האחרונה של 2023. זוהי פעולה חופשית להפעלה MMO ​​הכוללת מערכת לחימה דינאמית, התאמה אישית של אופי עמוק וסיפור שנמתח על פני עולם מרחיב.

אחרי שנים של שתיקת רדיו, שחקנים יודעים יותר על משחק האנימה הזה כדי להקל על הספקנות המוקדמת. זרם שנערך לאחרונה דן במונטיזציה, קרוספליי, ותכונות שחקנים יכולים לצפות. .

דיונה: התעוררות

דיונה: התעוררות היא MMO הישרדות בעולם פתוח שפותחה על ידי Funcom שמטרתה לתפוס את גודל אראקיס בפורמט משחקי וידאו מרובי משתתפים. משחק המשחק של המשחק הוא עדיין תעלומה, ובגלל זה, זה עשוי להיות שחרור הגישה המוקדמת של שנת 2023 בסוף 2023 או יכול להידחף לשנת 2024.

המשחק מאפשר לשחקנים לעסוק בקרבות ברכבים קרקעיים, אורניתופטרים או ברגל עם חיל רגלים אחר. . לעת עתה, אתה יכול להירשם לבטא לפני אלפא אם אתה מעוניין.

עורבי לילה

עורבי לילה עשויים לכבות רבים, בהיותם MMO קוריאני blockchain, אבל זה גם נראה מדהים ומדגיש קרב נוזלי. למשחק נושא ימי הביניים האירופי מהמאה ה -13. .

כמה פעולות שאפתניות שאותן עורבי הלילה שואפים לקיים קרבות PVP של 1000 שחקנים “ו”קרב אווירי לקרקע קרקעית..

היום שלפני

יום לפני שעדיין קיים ומתקרב לתאריך השחרור של 2023 של 1 במרץ. .

המשחק מוכר את ההבטחה למשחק מרובה משתתפים מאסיבי עם סביבות טבולות בתרחיש הישרדות זומבי. כאשר המפתח fntastic לא מראה הרבה מהמשחק כל כך קרוב לשחרור, ברור מדוע אנשים סקפטיים לגבי התואר השאפתני הזה.

Wayfinder

על ידי קיצוניות דיגיטליות וסינדיקט ספינת אוויר, Wayfinder הוא פעולה חופשית להפעלה MMORPG עם ויברציות של Co-op Chunge-Crawler עם חברים. שחקנים ישימו איום פולש שנקרא “הקדרות ויכולים לקרוא לאחרים במקומות אחרים לחקור דרך” אזורים אבודים “דמויי הצינוק ולצוד אויבים.

המשחק ישוחרר במחשב האישי והקונסולות, כאשר ככל הנראה הגישה המוקדמת תגיע באביב 2023. עם זאת בחשבון, סתיו 2023 עשוי להיות חלון השחרור הרשמי.

ה- MMO הנעים, המונע על ידי קהילה, פאליה, הוא למעשה עמק סטארדו חופשי למשחק בפורמט מרובה משתתפים. שחקנים יכולים להתמקד בכישורים רבים, כמו ציד, תפיסת באגים, גינון, בישול ומסירה.

המשחק עבר שני שלבים של בדיקות אלפא, וזה מבטיח, אך אין לנו תאריך רשמי נכון לכתיבת שורות אלה. האם 2023 יכול לראות שחרור של פאליה? נצטרך לחכות ולגלות, אבל אולי סביר יותר שתראה בטא ציבורי/סגור או שחרור גישה מוקדמת.

Corepunk

. שחקנים ישחקו מנקודת מבט מצלמה מלמעלה למטה עם ערפל של מלחמה, והיא כוללת מגוון מקצועות, שדות קרב, מפלצות מאתגרות ועוד.

המשחק עדיין עובר את שלב הבטא הסגור שלו ואין לו תאריך ספציפי, אך סביר להניח ש 2023 יכול להיות השנה של ליבת המלאכותית של המפתח לשחרר את המשחק, תלוי בהתקדמות בטא.

. לעולם המשחקים שנוצר באופן פרוצדוראלי יהיו צינוקים ומשאבים לבניית בניינים ופריטים.

Hytale מתכננת גם להציע לשחקנים את היכולת להכין עולמות משלהם לחסום עם כלים קלים לשימוש ועוצמתי במשחק. עם זאת, הרבה על המצב הרשמי של המשחק הוא בשטף, עם זאת. .

גורל עבר

. צוות DEV מסביר ששחקנים יכולים לבחור מה הם רוצים להיות כאשר הם חוקרים עולם עצום של יבשות לסודות נסתרים.

.

מלחמת Dragnorox

War of Dragnorox הוא “לוחמה דינאמית MMORPG” שתשחרר רשמית ב -1 בספטמבר 2023. .

עדכונים יצאו מאז 2022, כמו שינויים קרביים ומערכת ההרכבה, כך שהמשחק בהחלט נשאר על פיתוח מסלול מבחינת המסלול. בעוד שבעה חודשים תוכל לנסות את זה.

עולם מטורף

העולם המטורף של ג’נדיסופט נעשה למעשה, לפי מפתח AMA באתר האינטרנט שלהם. זהו דפדפן דפדפן חופשי להפעלה גרוטסקית 2D MMO הכולל מפלצות מגעילות וסביבות אפלות.

נכון לעכשיו, צוות DEV עובד על הכנה לשירותים מקוונים, בדיקות וסבב העדכונים הראשון למשחק לאחר יציאתו. כאשר הם מוכנים, נדע יותר על תאריך רשמי בשנת 2023.

כרונו אודיסיאה

כמו עורבי לילה, אנחנו לא יודעים הרבה על כרונו אודיסיאה מלבד צילומי קרוואן וכמה עדכונים. המשחק מתואר כ”אפוס זמן חלל “התמקד במלחמה בין 12 אלים.

התכונות כוללות צינוקים אקראיים, קרב REALM-VS-REALM בקנה מידה גדול, מערכת עבודה ייחודית ומעוצבת יותר למחשב, נייד וקונסולות. אם המפתח NPIXEL מנהל את השיווק של המשחק כמו מפתחי The Night Crows, אנו עשויים לראות השקת הפתעה, אם בכלל.

ארס: עליית האפוטרופוסים

Ares של משחקי Kakao: Rise of Guardians שואף לשחרר ברבע השני של 2023 למחשב ומכשירים ניידים. זה MMO ​​מדע בדיוני נוצץ עם שיעורים מתאימים עם יכולות ייחודיות ושליחת שחקנים בכל מערכת השמש.

משחק במשחקים, ארס אורזת הרבה פיצאז חזותי ומשקל במערכת הלחימה שלה. שחקנים תחת טריילר משחק ייחס את המראה שלו ל”תיבה אבודה תלת מימדית.”זה יכול להיות דבר טוב או רע, אז נצטרך לראות איך זה משחק בשחרור.

אודין: Valhalla עולה

משחק נוסף של Kakao שעדיין פותח תחת אולפני Lionheart הוא אודין: Valhalla Rising. המשחק יושק במחשב ובמכשירים ניידים ברבע הרביעי של 2023 עבור NA ושחקנים אירופיים.

. תפנית מסיבית היא שיש לה מערכת קומבומטר אוטומטית. ה- Devs הסבירו בשאלות ותשובות שפורסמו לאחרונה כי הם “עדיין שוקלים” הסרת האפשרות בגרסה הגלובלית.

חרב אמבר

חרב אמבר היא עוד blockchain MMORPG אך יהיה יוחלט על ידי שחקנים משחק משחקי ארגז חול חברתי על ידי שחקנים. החלק NFT מהמשחק נראה כמו חלק אופציונלי של חרב האמבר ולא נקודת המוקד שלו.

“מאסטר AI-Game פורץ הדרך” של המשחק יבטיח לשחקנים לחוות אירועים חדשים בצורה אקראית, ומערכת הלחימה שלהם ללא כיתות מאפשרת לשחקנים לשלב יכולות באופן שהם בוחרים. אולפני הכוכבים Bright מתכננים לשחרר חרב אמבר בחינם למשחק ועשויים לראות השקה של 2023.

משחקי Studio Wildcard ו- Grove Street שואפים לשחרר את Ark 2 בשנת 2023. בעקבות קודמו, ארק: ההישרדות התפתחה, שחקנים יחקו עולם פרימיטיבי מלא בדינוזאורים ובני אדם הנאבקים על דומיננטיות.

סרט ההמשך “הוחשב מחדש ועוצב מחדש” בהתבסס על כותרת ה- ARK הראשונה אך ימשיך בלחימה דמוי הנשמות שלו. יהיו אירועים עולמיים, אמצעי חוצה פלטפורמות על Xbox Series X | S ו- PC, התקדמות תווים, AI של בעלי חיים חושיים ועוד.

שומרי כוכבים

במהלך חלון הראווה של IGN 2022, משחקי וולפפאק הורידו טריילר עבור Action MMO Starbeers מבוסס גיבור. שחקנים יכולים לגלם לוחמים עתיקים שונים וללמוד את סגנון הלחימה שלהם משרידים שניתן להשיג.

עם זאת, נראה כי רוב המשחק מסתכם בבניית מבצר עם השבט שלך, עוסק בקרבות דרך זיגים/ריצות צינוק, ושולט בעולם השומר. למשחק יהיו בדיקות משחק רבות בשנת 2023 ואולי מהדורת גישה מוקדמת, אם לשפוט על פי דף הקיטור שלו.

מספר משחקים לא ביצעו את הקיצוץ לרשימה בגלל הסבירות שלא לראות אותם בשנת 2023. עם זאת, הכל אפשרי, ולכן אנו רוצים להזכיר אותם.

אילו משחקים למעלה אתה מתרגש לשים יד? ספר לנו להלן!

מאמרים קשורים

  • מכתב חדש ממפיק כסא ומפיק ליברטי מציג בוסים ואזורים שלא נראו מעולם
  • TGS 2023: Wayfinder מתגרה בגרנדל החדש של האריות האריות בטריילר מאת “ספיידרמן: מעבר למנהל העכביש”