Minecraft עשויה סוף סוף לקבל שדרוג Gen הנוכחי, לפחות ב- Xbox Series X | S – Gamespot, Minecraft 1.

0

Minecraft 1.20: תכונות, המונים חדשים, ביומים, תאריך שחרור ועוד

Contents

. למרות שהמשחקים אינם קשורים ישירות, היזם ידוע בהעברת אספסוף ממשחק למשחק. אבל במקום להוסיף את אחד ההמונים שראינו באגדות או בטיזרים של צינוקים בעבר, Minecraft מוסיף אספסוף חדש לביומה המדבר.

Minecraft עשויה סוף סוף לקבל שדרוג Gen הנוכחי, לפחות על Xbox Series X | S

Minecraft עשוי סוף סוף להגיע לקונסולת הדור הנוכחית, אם יש להאמין בדירוג עידן חדש.

. למשחק אין עדיין גרסאות ילידיות לדור הקונסולות הנוכחי, ולכן דירוג זה מרמז שזה עשוי להשתנות בקרוב. עם זאת, גרסאות ה- Xbox One ו- PlayStation 4 של המשחק ניתנות לשחק באמצעות תאימות לאחור על Xbox Series X | S ו- PlayStation 5, בהתאמה.

Gamespot פנה למיקרוסופט למידע נוסף.

במהלך ניסוי ה- FTC בנוגע לרכישת מיקרוסופט של Activision Blizzard, פיל ספנסר של Xbox האשים את סוני בהיעדר גרסת פלייסטיישן 5 של Minecraft. הוא הצהיר כי סוני לא שלחה את מיקרוסופט כל ערכות פיתוח של פלייסטיישן 5 לקראת השקת הקונסולה בשנת 2020.

מכיוון שהדירוג רק מזכיר גרסת Xbox Series X ערכות.

הכניסה האחרונה בזכיינית Minecraft היא Minecraft Legends, משחק אסטרטגיה בזמן אמת. בסקירת אגדות Minecraft של Gamespot, אמרנו, “Minecraft Legend.”

Minecraft 1.20: תכונות, המונים חדשים, ביומים, תאריך שחרור ועוד

Minecraft 1.20 עדכון שם רשמי - Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים

Minecraft 1.. למרות שלעדכון זה לא היה נושא או שם רשמי כאשר הוכרז לראשונה באוקטובר 2022, הוא מביא כעת מעל תריסר תכונות חדשות. .עדכון 20 הוא תוצאה שלומדים מהטעויות שלהם מעדכוני העבר, במיוחד Minecraft 1.19 עדכון פראי (מבטיחה ומתחתים). אבל זה לא המקרה כאן. .עדכון 20 שבילים וסיפורים.

כללנו תכונות מאושרות, שינויים שהוכרזו ותאריך השחרור הרשמי של ה- Minecraft הקרוב 1.. השתמש בטבלה שלהלן כדי לגלוש בקלות בתכונות המאושרות השונות.

הערה : המאמר הזה עודכן לאחרונה ב- 7 ביוני 2023 בשעה 8:00 בבוקר PST כדי לכלול את כל הפרטים הרשמיים לתאריך השחרור ותכונות חדשות, כולל The Sniffer, The Sniffer, The Cherry Brossom Biome, תכונות ארכיאולוגיה, תכונות Crimor Trim & Banner חדשות.

מהו Minecraft 1.20 עדכון שנקרא?

.עדכון 19 היה שונה באמת מכל עדכוני משחק אחרים בעבר. הוא הוסיף חבורה של תכונות חדשות, כולל ביומים, בלוקים ואפילו האספסוף החזק ביותר של Minecraft, הסוהר. עם זאת, מרבית הקהילה חשבו שהיא לא עומדת בתואר שלה “עדכון פראי”. לכן, למד מהטעות שלה, מפתחי Minecraft הציגו את העדכון הבא ללא שם רשמי ו .

ובכן, מוג’אנג סוף סוף הכניס את כל השמועות לנוח וחשף את שמו הרשמי של ה- Minecraft 1.עדכון 20. Drumroll, בבקשה!! נקבל את .עדכון 20 שבילים וסיפורים בשנת 2023, הכולל את תכונות הארכיאולוגיה המיוחלות, שני אספסוף חדש-גמל ורחרח, ביומה חדשה, תכונת התאמה אישית של שריון ומגן, ועוד ועוד. אתה יכול לגלול מטה ולקרוא עוד על כל התכונות החדשות.

המונים חדשים במיינקראפט 1.20 (אושר)

למוג’אנג יש כרגע שלושה משחקים בזכיינית Minecraft, כולל Minecraft, Minecraft Bungeons ו- Minecraft Legends. . .

גמלים מגיעים למיינקראפט

Minecraft מביא גמלים למשחק. כפי שניתן היה לצפות, הם באופן טבעי רק יזרמו בביומים מדבריים. הם אחד ההמונים הגדולים ביותר במשחק, ותהיה מחוץ להישג ידם של המונים עוינים תוך כדי רכיבה עליו בלילה. כאשר מאולף, שני שחקנים יכולים לרכוב על גמל אחד בו זמנית. אתה יכול להשתמש במדריך שלנו כדי ללמוד כיצד לרכוב על גמל במינקראפט 1.20 תוך זמן קצר. אך קחו בחשבון שבניגוד לסוסים, גמלים איטיים בהרבה מסוסים בשטח מורכב.

גמלים מגיעים למינקראפט

אם כי, בזכות יכולת המקף שלהם, הם יכולים לכסות אזורים שטוחים יחסית מהר יותר. אותה יכולת גם מאפשרת להם לקפוץ מעל נקיקים. שלא לשכוח, אתה יכול לגדל גמלים במיינקראפט באמצעות קקטוס כמזון בביומים מדבריים ליצירת גמלים לתינוק. לכן, בנסיבות הנכונות, הם יכולים בסופו של דבר להיות חוות גידול המונים נפוצים במשחק.

עם למעלה מ- 50% מהקולות, סחרר זכה בהצבעה של Minecraft Mob 2022 ומגיע למשחק עם העדכון הבא. אספסוף זה כולל גם גרסת תינוקות (בוקעת דרך ביצי ריחוי), ופותחת אפשרויות גידול נוספות לשחקנים. מבחינת המשחק, הרחרח אמור לרחרח זרעים לצמחים חדשים וייחודיים בעולם העולמי. אנו שמחים לראות כמה סוגים חדשים של חוות Minecraft.

רחרח במיינקראפט

[עדכון | 21 בינואר, 12:00 בבוקר PST] בסוף ינואר, ידיות המדיה החברתית הרשמית של Minecraft העניקו לנו את המבט הראשון על הרחרח במשחק (תמונה למעלה), וההתרשמות הראשונה שלה מרגשת. . בשל גודלו, שחקנים רבים עשויים לתהות לגבי יכולת הניתוח שלה, מה שלא סביר לקרות, אך הפקודה החדשה של הרכיבה במינקראפט 1.20 יכול לתת לך דרך לעקיפת לעקיפת הרחרח.

משאיר את המראה שלו בצד, הרחרח יכול שכב על האדמה כאשר הוא רוצה לנוח, כמו אספסוף הגמלים החדש. אחרת, זה מסתובב באופן אקראי. יתר על כן, תנועתה איטית, ונחיריו מקפצים מעט בזמן שהמרחרח “מרחרח” סביב זרעים חדשים שנוספו – צמח פרפלור וצמח קנקן. התבוננות בהמון חדש זה בפעולה מאמתת עוד יותר את בחירת הקהילה בהצבעת ההמון האחרונה.

אם האספסוף החמוד והרופף הזה מעניין אותך, קרא את המדריך המעמיק שלנו לרחרח ב- Minecraft 1.20 עכשיו. הקדשנו גם מדריכים כיצד למצוא ביצי רחרח ולגדל את האספסוף הבוגר עכשיו.

ביומים חדשים במיינקראפט 1.20 (אושר)

במהלך השנים, Minecraft הקניט כמה ביומים חדשים ומחזקים, אך הם מעולם לא הגיעו לשחקנים. למרות שקיווינו בתחילה לראות עדכוני ביומה עבור המדבר, הסוואנה או באדלנדס, Minecraft 1.20 הפתיע אותנו בהוספת ביום פריחת דובדבן חדש. קרא הכל על הביומה החדשה הזו ממש כאן:

פריחת דובדבן ביומה

כמתנה בלתי צפויה של יום האהבה, ג’אנג חשף כי Minecraft 1.20 מקבל ביומה “ורודה” חדשה בצורה של פריחת דובדבן. כפי שניתן לצפות, זהו ביומה של יער העולם העולמי הכולל את עצי פריחת הדובדבן האייקוניים עם העלים הוורודים שלהם. יתר על כן, הפרחים בביומה זו הם גם ורודים. באשר לאספסוף, אנחנו לא מקבלים שום שרוף אספסוף בלעדי כאן, אבל לפי צילומי מסך מוקדמים, אתה יכול לצפות לראות ארנבים ודבורים בעיקר.

פריחת דובדבן ביומה

מכיוון שביומה זו מביאה את עץ פריחת הדובדבן החדש למשחק, אנו מקבלים גם סט עץ דובדבן. סט עץ זה כולל בלוקים ופריטים ורודים בהירים. כבונוס, אתה מקבל גם את השתיל פריחת הדובדבן החדש והדובדבן מהביומה הזו. שלא לשכוח, בהשוואה לביומים אחרים של יער, פריחת הדובדבן יש עצים ארוזים בעבירה עם דור ייחודי מבוסס ענף. זה לא רק יפה אלא גם מתאים ליצירת בסיס נסתר בהם.

Minecraft 1.עדכון 20: תכונות חדשות (אושרו)

.עדכון 20 יביא למשחק חבורה של תכונות חדשות. למרות שיש תכונות רבות המתוכננות לכך, המפתחים רק חשפו כמה מהן. הם לא רוצים להתבטא ולהתבצע יתר על המידה, כפי שהם עשו בעבר. תכונות נוספות לעדכון זה ייחשפו בחודשים הקרובים. .עדכון 20.

1. תכונות ארכיאולוגיה

לאחר שנים של המתנה, Minecraft מוסיפה סוף סוף את תכונות הארכיאולוגיה הצפויות מאוד למשחק. עם זה, אתה יכול להסתובב בעולמכם ומחפש חול חשוד וחסימות חצץ חשודות. הבלוקים החדשים האלה, כאשר הם מאובקים, חושפים שרידי חרס (חרס חרס, כפי ש- Minecraft שינה אותם) שאתה יכול לשלב אליו צור סירים מעוטרים עתיקים במיינקראפט

אבל אתה לא יכול לאפות אותם. עדיין לא, לפחות. לכל סיר מעוטר יש עיצוב ייחודי המשקף משהו ממיינקראפט. יתר על כן, מערכת הארכיאולוגיה מביאה כלי “מברשת” חדש ב- Minecraft לתהליך האבק. כַּיוֹם, ישנם 20 עיצובים ייחודיים לסיר, והם נראים מגניבים. .

ארכיאולוגיה במיינקראפט 1.20

יתרה מזאת, בניגוד לאתרי החפירה של הארכיאולוגיה המוגננת ב- Minecraft Live 2020, תוכלו למצוא חסימות חול וחצץ חשודות במקדשי המדבר הקיימים, חורבות אוקיינוס ​​ומיקום חדש. כן, מערכת הארכיאולוגיה מוסיפה מבנה חדש ל- Minecraft – חורבות שביל, שאתה צריך לחפור כדי לגשת למכלולו. . עליכם לקרוא את המדריך הייעודי שלנו כדי למצוא חורבות שבילים ב- Minecraft 1..

2. חיתוכי שריון והתאמה אישית

זמירה והתאמה אישית של שריון

לאחר שנים של שימוש בשריון למראה רגיל, Minecraft 1.20 סוף סוף מביא התאמה אישית של שריון למשחק. לכל חתיכת השריון שלך, אתה מקבל 16 עיצובים דפוסיים בעשרה צבעים ייחודיים. בהתחשב בסוגי השריון השונים במיינקראפט וכיצד תוכלו לערבב ולהתאים פריטים, תוכלו בקלות להשיג עשרות סגנונות לבחירת השריון שלכם.

תכונת התאמה אישית של שריון זו אפשרית בזכות א פריט חדש המכונה ‘שריון לקצץ’, וריאציה שמורידה כמעט בכל מבנה מרכזי בעולם Minecraft.

. . לדוגמה, שימוש בקצוות זהב בשריון שלך לא הופך אותו לידידותי להפיגין. ובכל זאת, שריון מעוצב באופן ייחודי יהיה להיט גדול בשרתי ה- Minecraft הטובים ביותר של PVP כמדי צוות.

3. עץ במבוק ורפסודות

עץ במבוק במיינקראפט

Minecraft 1.20 מביא משפחה חדשה של עץ במבוק במיינקראפט, הכוללת קרשים, בלוקים משלהם ועוד. הם חלק מהניסיונות של המפתחים להביא לייצוג מדויק יותר של סוגי עץ למשחק.

יתר על כן, מערך עץ זה מיוחד עוד יותר בגלל מערכות הבלוקים הבלעדיות שלה. אתה יכול להשתמש בעץ הבמבוק יכול להיות כדי ליצור יצירה בלוקים לפסיפס במבוק דקורטיביים. אין חסימה כזו לסוגים אחרים של עץ במיינקראפט, מה שהופך אותו למיוחד באמת. שלא לשכוח, אתה יכול גם להשתמש בעץ במבוק כדי ליצור רפסודות במיינקראפט. הם עובדים כמו סירות במיינקראפט אך הם פתוחים יותר למראה במראה.

4. מגני באנר

Minecraft 1.20 מוסיף גם תכונה נוספת המבקשת בהרבה-היכולת החל באנרים על מגןS במהדורת הסלע. .20.0.20 בתחילת אפריל. לאחר יצירת כרזה צבעונית באמצעות נול, תוכלו לשלב את הבאנר עם מגן על שולחן היצירה כדי לשים כרזה על מגן. יחד עם חיתוכי השריון, זה מוסיף עוד יותר אופי לפרסונה שלך במשחק.

5. תלייה ועריכה שלטי

תלייה של שלטי Minecraft

פיתרון הבעיה המתמיד של לא למצוא את המקום הנכון לשים את השלט שלך, ניתן לתלות את הסימנים התלויים בכל בלוק. אתה יכול למקם אותם בצד ואפילו בתחתית מהבלוקים. אתה כבר לא צריך לשים אותם על האדמה. יתר על כן, אתה יכול ליצור חבורה של פריטים דקורטיביים על ידי הצבת שלטים תחת שלטים, ויוצרת מבנה דמוי לרוח. יש לנו הדרכה שיעזרו לך ללמוד כיצד להכין ולהשתמש בשלטים תלויים ב- Minecraft.

יתר על כן, Minecraft 1.20 יאפשרו לך גם ערוך שלטים ושכתב את הטקסט מחדש עליהם. לא תצטרך עוד להשמיד את השלט וליצור חדש. אתה יכול להוסיף טקסט שונה לשני צידי השלט.

6. מדף ספרים מסותת

מדף ספרים ממולא באופן אקראי

סוף סוף, מדפי הספרים מועילים ב- Minecraft. לאחר יצירת מדף הספרים החדש המסותת, אתה יכול לאחסן ספרים רגילים וקסומים בהם. . עם זאת, זה לא אומר שכל משבצת שווה. כל חריץ אחסון של מדף הספרים שולח אות רדסטון עם חוזקות שונות. לכן, עם המכונאי הנכון, תוכלו להשתמש במדף ספרים מסותת כדי ליצור דלתות סודיות (כפי שמוצג במהלך Minecraft Live 2022) ועוד ועוד.

. מלאי יצירתי מחדש

 • אבני בניין: בלוקים ופריטים נפוצים המשמשים ביצירת מבנה
 • בלוקים צבעוניים: מגוון בלוקים שיש להם גרסאות צבע מרובות כמו מיטות, נרות, טרקוטה וכו ‘.
 • בלוקים טבעיים: כל הבלוקים המייצרים באופן טבעי בתוך העולם העולמי של Minecraft וממדים אחרים
 • בלוקים פונקציונליים: בלוקים שניתן להשתמש בהם למגוון מטרות הכוללות חסימות אתרי עבודה, משואות, חסימות קלות וכו ‘.
 • חסימות רדסטון: כל הבלוקים המשמשים או משפיעים על מעגל רדסטון

מיינקראפט

 • כלים ושירותים: פריטים שמישים שונים שממלאים מגוון מטרות ב- Minecraft
 • לחימה: כלי נשק, טילים, שריון ופריטים אחרים שניתן להשתמש בהם במהלך קרב במיינקראפט
 • כל הפריטים שניתן לצרוך במשחק כולל שיקויים (כל הסוגים), תבשילים ואוכל
 • רכיבים: פריטים המשמשים כמרכיבי היצירה והבישול הנפוצים ביותר
 • ביצי שרצים: כמעט כל האספסוף Minecraft בצורת ביצי שרצים
 • כלי עזר למפעילים: חסימות כמו אור, מחסום, חסימות מבנה וגושי פקודה שונים המשפיעים על מאפייני ברירת המחדל של Minecraft World.

8. ראשי אספסוף חדשים וטובים יותר

ראשי אספסוף, שכמה האספסוף נופלים כאשר נהרגים על ידי מטפס טעון, היו חלק ממינקראפט כבר זמן מה. אבל מלבד השימוש בהם כמסיכה או כפריט דקורטיבי, מטרתם הייתה די מבולבלת. למרבה המזל, הדבר משתנה עם Minecraft 1.20, כפי שהוא מאפשר לנו חבר את ראשי האספסוף עם חסימות פתק כדי ליצור צלילי האספסוף הסביבה. . לדוגמה, גולגולת השלד משמיעה את צליל החץ המפוטר.

MOB-HEADSIN-MINECRAFT-1.20-SNAPSHOT-22W46A

.20 מרחיב גם את ספריית ראש ההמון על ידי הבאת ראשי פיגין למשחק. כדי להשיג אחד כזה, אתה צריך ללכת לסט. ראש חדש זה הופך את Piglin לצלילים ומנדנד את אוזניו כאשר הוא מופעל על ידי אות רדסטון.

9. חיישני סקולק מכוילים

Minecraft 1.20: תכונות, המונים חדשים, ביומים, תאריך שחרור ועוד

משפחת Sculk Block ב- Minecraft גדלה בעדכון 23W12A בתמונת המצב, שמוסיפה גם את חורבות השביל כדי להרחיב עוד יותר את מערכת הארכיאולוגיה החדשה ולהפוך חפירה לדבר במשחק. הבלוק החדש של Sculk מגיע במיינקראפט 1.20 הוא חיישן Sculk המכויל, רכיב חדש של Redstone המאפשר לך “סנן תנודות על סמך רמת התדר שלהם.

חיישני Sculk מכוילים אינם נמצאים באופן טבעי בעולם של Minecraft, ואתה צריך ליצור אותם באמצעות חיישני Sculk ו- Amethyst Shards.

10. קשה יותר לשימוש ב- Netherite

במיינקראפט 1.20, יהיה לך קשה יותר להשיג פריטים נודריים. זה בגלל הצגת תבנית השדרוג החדשה, שהיא כיום פריט חובה לייצור שריון נטריט או חרב נולדיט על השולחן. לכן, במקום ליצור רק מטילי נטריט, כעת תצטרך לאסוף את תבנית השדרוג משריד המעוז. שלא לשכוח, הם לא קלים לאיסוף ואתם זקוקים לאחד לשדרוג פריט.

11. למלא את הפקודה Biome

הוצג באמצעות Minecraft Snapshot 22W46A, אתה יכול להשתמש בפקודה “/fillbiome” כדי לשנות ידנית את הביומה של כל אזור נתון בעולם Minecraft שלך לכל ביומה אחרת של Minecraft. כדי שזה יעבוד, אתה צריך קבע את הקואורדינטות לשתי נקודות שביניהם אתה רוצה להחליף את הביומה.

זה דומה לפקודת המילוי הפופולרית ב- Minecraft, למעט שהוא מתמקד בביומים במקום בלוקים. בהרחבה על כך, הפקודה החדשה “מילוי ביומה” מאפשרת לך גם להביא ביומים מממד אחד למשנהו. עם זאת, ביומים אלה אינם משפיעים על התכונות הממדיות כמו מיטות מתפוצצות במנדט.

12. שרוף אספסוף קבוע בפורטל Nether

העדכון הקרוב נותן נרף מרכזי לחוות הולנד במינקראפט, יפחית משמעותית את ההשרת ההמון סביב פורטל הולנד. כפי שאתה יכול להיות מודע, כל אספסוף עוין במיינקראפט מחייב את האור להיות מתחת לרמת בהירות מסוימת כדי להוליד את עצמו. אז, העדכון הקרוב מוריד את מפלס האור להשרצת אנדרמנים, שלדים ושלדים קמלים לרמה 9 בממד החוץ יותר.

רמת האור הזו הייתה 11 בגרסאות הקודמות, זהה לרמת האור של פורטל הולנד. בגלל השינוי הזה, האספסוף הזה לא יכול להשריץ ולטפל בטלפורט ישירות לפורטל הולנד. אם היית משתמש במכונאי הקיים לחווה, כעת תצטרך לתת תמריץ לאספסוף זה לכניסה לפורטל.

13. רדסטון משתנה

 • Jukeboxes מייצרים כעת אות Redstone בהתאם לדיסק המוזיקה שמנגן בו, אשר משווה יכול לזהות.
 • רוב האותות של רדסטון המיוצרים על ידי תנודות השתנו.
 • כניסה ויוצאת מהישויות (מיינקארטים, סירות, אספסוף הניתן להיפטר) מפעילה כעת גם חיישן Sculk.

14. עורות ברירת מחדל חדשים

במשך עשור שלם, השחקנים נאלצו לבחור אחד מתוך שני עורות איקוניים אגדיים, סטיב ואלכס. עם זאת, עם Minecraft 1.עדכון 20, הקהילה מקבלת קבוצה חדשה של עורות ברירת מחדל שהם יכולים לשחק כמו. הדמויות האלה הן נור, סאני, ארי, זורי, מקנה, קאי ואפיי.

Minecraft 1.

ב 2-3 השנים האחרונות, המהדורות של Minecraft Java ו- Bedrock הפכו דומות מתמיד. מוג’אנג פעל לביטול ההבדלים העיקריים בין שתי הגרסאות, לבין Minecraft 1.20 עדכון בונה על זה.

מצב צופה והארדקור

כאמור, מצב הצופה של Minecraft כבר נמצא בפיתוח לעדכון הבא. אז זה לא יפתיע אם מצב זה ישוחרר לצד מצב המשחק של הארדקור עבור Minecraft Bedrock.

מצב המשחק הארדקור לא מציע שום תכונה מרכזית מלבד מוות קבוע. אבל במהדורת Java, מצב המשחק של הארדקור כולל את מצב הצופה כתכונה פנימית.

מהדורת Bedrock מקבלת את אחת מתכונות הווניל העיקריות הייחודיות ביותר אי פעם במינקראפט – מצב עורך. כלי זה מאפשר לך לבנות ביתר קלות ובמהירות על ידי צביעה עם בלוקים. בדרך זו אתה מסוגל ליצור בניינים גדולים תוך דקות ספורות. אתה יכול גם לבחור חלקים מסוימים בעולם, לשכפל אותם ולהתחיל להדביק אותם.

זהו כלי שלא ייאמן שגורם לך לשאול אם זה באמת תכונת וניל. זה מיועד בעיקר לסייע ליוצרי מפות בבניית מפות גדולות זמינות לכל הקהילה.

Minecraft 1.20: תכונות, המונים חדשים, ביומים, תאריך שחרור ועוד

כן, קראת נכון. . שחקנים יתחילו כעת לזחול כשהם בפער בלוקים אחד (שתוכלו ליצור באמצעות דלת מלכודת או בוכנה). Minecraft 1.20 מביא גם אנימציית זחילה חדשה ומהירות זחילה יהיו זהים להתגנבות.

מתכון סירה קבוע

מוג’אנג עושה כל שביכולתו להביא זוגיות בין גרסאות ג’אווה לסלע. שינוי זה מביא את הסלע בקנה אחד עם Java, ומפשט את מתכון יצירת הסירות. אתה כבר לא צריך להשתמש באת בעת יצירת סירה במשחק. החברה עדכנה גם את מתכון עבודת החבית.

ביטול נעילה מתכון

Minecraft 1.20: תכונות, המונים חדשים, ביומים, תאריך שחרור ועוד

זוהי תכונה ידועה בקרב משתמשי Java, אך כעת היא זמינה עבור שחקני הסלע כתכונה ניסיונית. משמעות הדבר היא שתראה כעת הודעה “מתכון לא נעול” בפינה השמאלית העליונה כשאתה אוסף חומרים חדשים בעולם Minecraft שלך. יתר על כן, תכונה זו מלמדת אותך גם כיצד ליצור פריטים או כלים שאתה מקבל מחברים.

פקודות

 • /מַצלֵמָה (מהדורת סלע) – מאפשר לשחקנים לשנות את זווית המצלמה
 • /נֵזֶק (מהדורת Java) – מאפשרת לשחקנים להתמודד עם נזק לישות ממקור מסוים
 • / /מילוי (מהדורת Java) – מאפשרת לשחקנים לשנות את האזור מביומה אחת לביומה אחרת

שינויי זוגיות אחרים כוללים הצגת חלקיק פתק מעל תיבת הג’וק בג’אווה של Minecraft, הסרת קורי עכביש להיפוך מיתרים בסלע, ועוד כמה שינויים קלים אחרים.

עם זאת, אתה מכיר כעת כל תכונה אפשרית שהוצגה ב- Minecraft 1.עדכון 20. היזם בטח לקח את הזמן המתוק שלו לחשוף את כל התכונות החדשות, אך מדהים לראות כל כך הרבה תוספות חדשות למשחק. .20 זרעים שיערנו כאן. יתר על כן, בתגובות למטה, הודע לנו על התכונה המועדפת עליך בעדכון זה.

Minecraft 1.20: תאריך שחרור ופלטפורמות

במהלך אירוע ה- Minecraft Live 2022 באוקטובר, חשף מפתח המשחקים מוג’אנג כי Minecraft 1 הבא הבא.עדכון 20 לא ישוחרר עד 2023. ובכן, זה התברר כנכון, כשמוג’אנג התגלגל ובדק שלל תכונות חדשות במהלך החודשים הקרובים. אבל לאחר המתנה ארוכה, ה- Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים . תאריך השחרור זהה ל- Minecraft בשנה שעברה.עדכון 19, שהביא את Allay.

תאריך השחרור של Minecraft 1.20 עדיין

 • אקס בוקס
 • פלייסטיישן
 • מתג Nintendo
 • iOS
 • דְמוּי אָדָם
 • חלונות
 • Chromebook +
 • MacOS*
 • לינוקס*

+ רק מהדורת סלע

. אבל, התוספת הגדולה ביותר מגיעה בצורה של תמיכה רשמית ב- Chromebook. מוג’אנג פרץ את התמיכה הרשמית במערכת ההפעלה של Chrome ב- 7 ביוני, ומאפשר למשתמשי Chromebook לשחק רשמית על Minecraft Bedrock במכשירים שלהם. אז, אילו תכונות אתה הכי מתרגש לנסות ב- Minecraft 1.עדכון 20? .

Minecraft 1.העדכון של 20 ‘שבילים וסיפורים’ הוא רשמית כאן

עדכון התוכן המסיבי מתגלגל כעת לכל השחקנים.

תמונה של Minecraft 1.20

(קרדיט תמונה: אולפני משחק Xbox)

מה שאתה צריך לדעת

 • Minecraft 1.20 “שבילים וסיפורים” הוא עדכון התוכן העיקרי האחרון ששוחרר עבור Minecraft בכל הפלטפורמות.
 • .
 • העדכון מביא אספסוף, חסימות, מכניקה, תכונות התאמה אישית, מתכוני יצירה ועוד ועוד ועוד.
 • לצד העדכון, Minecraft: מהדורת Bedrock משחררת רשמית ב- Google Chromebooks.

עדכון, 7 ביוני 2023, בשעה 10:15 א.M. CT – נאמן למילה שלה, אולפני מוג’אנג נמצאים כעת בתהליך של שחרור ה- Colossal 1.עדכון 20 “שבילים וסיפורים” למינקראפט בכל פלטפורמה ולכל שחקן. העדכון נמדד בסביבות 960MB בגודל, או קצת פחות מ -1 ג’יגה -בתים. יתכן שייקח זמן עד שהעדכון יופיע עבור כל השחקנים. .

לצד העדכון, Minecraft: מהדורת Bedrock משאירה גם גישה מוקדמת ב- ChromeOS, מה שהופך אותו לזמין במכשירים נוספים ומעניק לו זוגיות תכונות עם כל הפלטפורמות האחרות.

המאמר המקורי שלנו נמשך להלן.

Minecraft לא הפכה לאחד המשחקים המצליחים והנמכרים ביותר בכל הזמנים ללא סיבה, ונהנתה יותר מעשור של חיים בריאים בגלל זרם תמיכה מתמיד של יוצריו והקהילה שלה. ביום שישי, אולפני מפתח Minecraft Mojang גילו סוף סוף בדיוק מתי השחקנים יכולים לצפות לשחרור הרשמי של עדכון התוכן העיקרי הבא של Minecraft.

ה- Minecraft 1.עדכון 20 “שבילים וסיפורים” מגיע רשמית 7 ביוני 2023, לשני Minecraft: Java Edition ו- Minecraft: Bedrock Edition. זהו עדכון ענק, אז אני לא אעסוק את הכל, אבל הנה סקירה מהירה של כמה מהתכונות המרגשות ביותר שמגיעות ל- Minecraft במהדורה זו.

 • . חורשת הדובדבן היא ביומה חדשה ונדירה המגיעה לעולם העולמי הכולל עצי דובדבן מקסימים. עצים אלה מביאים עץ חדש וורוד המוגדר ל- Minecraft שניתן להשתמש בו לבנייה, ובכן, את כל העץ שניתן להשתמש בו ב- Minecraft. יש גם אפקט פריחת דובדבן נופל ייחודי שניתן למצוא רק בגרובי דובדבן.
  • שחקנים יכולים גם למצוא חורבות שבילים חדשים בביומים מסוימים כמו טייגאס, ג’ונגלים ועוד, שיכולים להיות מוקפים באבני חול חשודות ובקציצות שריון, דיסקי מוסיקה ועוד
  • רחרחים הם המון ארוך שנכחד ששחקנים יכולים להחזיר לחיים על ידי מציאת ביצי רחרוח והניקה אותם לחיים, ולהשתמש באף החזק שלהם כדי לרחרח זרעי צמחים עתיקים שניתן לגדל לשני סוגים שונים של צמחים נדירים ודקורטיביים
  • שחקנים יכולים ליצור את כלי המברשת החדש ולמצוא חול חשוד כדי להבריח, לחשוף את מה שמוסתר מתחת
  • בעזרת ארכיאולוגיה, שחקנים יכולים למצוא טונות של אוצר, כולל ביצי רחרוח רדומות ושרדי חרס שניתן לשלב אותם לסירי חימר ייחודיים ודקורטיביים
  • שלטי תלייה, שהם גרסאות מגוונות יותר וניתנות להתאמה אישית של שלטים רגילים
  • כל השלטים יכולים גם לעדכן את הטקסט שלהם לאחר היותם מקומות, יש טקסט וצבעים שונים מכל צד, ולהחיל שעוות דבש כדי למנוע עריכות נוספות
  • מדפי ספרים מסותרים, שהם מדפי ספרים פונקציונליים לחלוטין שיכולים אפילו לקשור למניעות רדסטון
  • סט עץ במבוק מלא, כולל רפסודה במבוק ייחודית במקום הסירות מערכות עץ אחרות מקבלות
  • תחנת Smithing עובדה מחדש כדי להפוך לתחנת עבודה של כל אחד לשדרוגי שריון וציוד פיזיים ושינויים
  • חיישני Sculk קיבלו המון שדרוגים ושיפורים כדי להיות שימושיים יותר לשחקנים
  • חיתוכי שריון מאפשרים לשחקנים למצוא תבניות נדירות להתאמה אישית של השריון האהוב עליהם עם צבעים ועיצובים ייחודיים, עם עשרות שילובים אפשריים
  • עבור שחקני מהדורת הסלע, כעת ניתן לשלב את Shields עם הבאנרים המועדפים עליך כדי לתרום את העיצוב שלהם

  אתה יכול לראות רבים מהתכונות והשיפורים החדשים הללו בתמונות למטה.

  שחקני Minecraft לא רק מקבלים עדכון ענק מלא בתכונות – אנחנו אפילו מקבלים פלטפורמה חדשה עליה ניתן לשחק. Minecraft בוחנת את Chromebooks כבר זמן מה, אך המשחק משחרר רשמית על המחשבים הניידים והטאבלטים של Google-Fied עם יציאת עדכון Trails & Tales. זוהי מהדורת הסלע, כמובן, ולכן היא כוללת משחק חוצה ומצבים צולבים מלאים עם כל שאר פלטפורמות המהדורה של הסלע.

  Minecraft מקבלת גם חמישה שירים חדשים עם עדכון זה, שהלחין על ידי אהרון צ’רף. אם אינך יכול לחכות לשמוע אותם, אתה יכול למצוא את שירי ה- Minecraft החדשים ברוב שירותי הסטרימינג ברגע זה. אתה יכול לבדוק את המוזיקה החדשה בזמן שאתה מרוויח את הישגי ה- Xbox החדשים שנוספו בעדכון זה.

  למקרה שפספסת את זה, נושא חם ארוך טווח בקהילה Minecraft שוב ביצע את הסיבובים כאשר נמצאו קבצים עקבי ריי ב- Minecraft: Bedrock Edition. .

  . זה פשוט אחד המשחקים הגדולים בכל הזמנים. 1.עדכון 20 “שבילים וסיפורים” אינו העדכון הגדול ביותר או הכי שאפתני ש- Minecraft ראה אי פעם, אך הוא כולל המון תכונות חדשות המתמקדות בהרחבת הביטוי, היצירתיות והייצוג של השחקנים, כמו גם עשרות רבים מתחת ל שינויים בגין שיפור החוויה הכוללת.

  Minecraft 1.20 “שבילים וסיפורים” משחררים רשמית ב- 7 ביוני 2023, וזה מגיע לשחקנים ב- Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC, PS5, PS4, Nintendo Switch, Android ו- iOS פלטפורמות. שתי המהדורות של Minecraft זמינות גם דרך Xbox ו- PC Pass Pass, מה שמאפשר לך עוד יותר דרכים לשחק.

  עדכון זה משחרר גם את יום לאחר להגיע דיאבלו 4, ולכן Minecraft הוא רשמית מתחרה דיאבלו (בנוסף לצינוקים של Minecraft, אני מתכוון). שמעת את זה כאן קודם.