ילוסטון 1923 עונה 2: כל מה שאנחנו יודעים – Dexerto, 1923 עונה 2 חדשות, צוות שחקנים, פרטים, תאריך בכורה

0

1923 יחזור לעונה שנייה

המרכז האזרחי של בוט, שנקבע לשמש כבמת צליל להפקה כאשר במקור אמור להתחיל לצלם ביוני הקרוב, סיים את הסכמתם עם המופע בגלל עיכובים מתמשכים בהפקה, על פי KXLF Butte. על פי הדיווחים הקודמים, הסדרה שילמה Butte-Silver קשת 75,000 $ לחודש עבור השימוש במרכז האזרחי עד סוף השנה הקלנדרית, וכבר ביקשו הארכה על חוזהם כאשר הייצור התעכב לראשונה בחודש שעבר. לדברי KXLF, כעת הם ישלמו עבור המרכז עד סוף אוגוסט, כאשר הם צפויים לפנות את המתקן.

ילוסטון 1923 עונה 2: כל מה שאנחנו יודעים

הריסון פורד בתור ג'ייקוב דטון בשנת 1923

Paramount

1923 עונה 2 הוא הפרק השני הצפוי ביותר של הספינוף של ילוסטון – אז הנה מה שאנחנו יודעים, כולל כל עדכוני תאריך שחרור, ספקולציות צוותיות ועלילה ועוד.

1923 הוא ממשיך דרכו של 1883, כאשר שני הספין-אוף הם מוקדמים לג’ולסטון, המופע המערבי של טיילור שרידן על פרמונט של טיילור שרידן ב- Paramount.

בדומה לקודמתה מהמאה ה -19, הסדרה מרכזת דור מוקדם יותר של משפחת דוטון, עם צוות שחקנים בהובלת הריסון פורד והלן מירן.

בעוד מופע הדגל מסתיים, עונה 2 1923 בדרך – אז הנה מה שאנחנו יודעים עד כה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם יש תאריך שחרור עונה 2 משנת 1923?

1923 עונה 2 אין תאריך שחרור כרגע, ויכול היה להיות זמן מה שנראה אותו, מכיוון שהייצור התעכב בגלל שביתת הכותבים, כמו גם שביתת Sag-Aftra.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לפני השביתות, התחזיות הציעו שהיא יכולה להגיע למסכים בסוף 2023, אם לא 2024. עם זאת, ביוני 2023 נחשף כי הפרק השני של המופע יתעכב ללא הגבלת זמן, וזה הודגש רק על ידי שביתות ה- WGA ו- SAG-AFTRA האחרונות. אנו יהיו בטוחים לעדכן את החלק הזה כאשר המצב משתנה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בניגוד לשנת 1883, שהוא סיפור עצמאי למעט הבס ריבס ספינוף, חידוש העונה השנייה לשנת 1923 אושר מוקדם יותר בפברואר. בהתחשב בבכורה שלה היה הנצפה ביותר משנת 2022 ברחבי ארה”ב בכבלים, מצייר 7.4 מיליון צופים, זה לא מפתיע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ייצור מקדים בעונה הראשונה התחיל ביולי 2022, עם פרק 1 ואז השיק ב- Paramount+ בדצמבר.

1923 צוות עונה 2: מי נמצא בזה?

1923 צפוי להחזיר את מרבית צוות השחקנים שלה לעונה 2, כולל:

 • הלן מירן כקארה דטון
 • הריסון פורד בתור ג’ייקוב דוטון
 • סבסטיאן רושה כאב רנוד
 • דארן מאן בתור ג’ק דטון
 • מישל רנדולף בתור אליזבת סטראפורד
 • אמינה ניבס כמי גשם של טאונה
 • ברנדון סקלנר בתור ספנסר דוטון
 • רוברט פטריק כשריף ​​וויליאם מקדואל
 • ג’רום פלין בתור באנר קרייייטון
 • טימותי דלטון בתור דונלד וויטפילד

אדם אחד שלא יחזור הוא ג’יימס באג ‘דייל בתור ג’ון דוטון SR., שנהרג בפרק 3. גם לא נראה לנו את מארלי שלטון כאמה דוטון בעונה 2, שכן דמותה לקחה את חייה שלה בעקבות מותו של ג’יימס, ולא אחותה של ג’ניפר אהל מרי, כשהיא נרצחה במעשה נקמה על ידי טאונה.

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

בראיון ל”הוליווד ריפורטר.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

“לקחתי את העבודה בלי תסריט על שניהם, באמונה שהאנשים שיצרו את הפרויקטים הולכים למסור לי תסריט טוב. באמת לא הבנתי כמה עבודה 1923 הולכת להיות, ואני בהחלט מרגיש שזה שווה את זה. אני נרגש לעשות עונה נוספת של שניהם, “הוא אמר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כשדיבר עם העיר והארץ, אמר מירן כי חידוש התוכנית היה “חדשות שמחות מאוד מבחינתי.”

“ביצוע עבודה מסוג זה הוא מסע אל הלא נודע. אני מרותק לראות לאן קארה הולכת. טיילור [הראווה של טיילור שרידן] אכן אמרה שהיא מאוד מהתקופה שלה, היא מטפלת בבית. זה מה שתפקידה. אבל אז הוא אמר, ‘רגע, הדברים הולכים לקרות.’אז נראה, “אמרה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

1923 עלילה עונה 2: במה מדובר?

אין לנו תקציר רשמי לשנת 1923 עונה 2, אך הוא צפוי לעקוב אחר המשפטים המתמשכים של התלאות של שבט דוטון ומלחמת הטווח.

התקציר העונה הראשונה אומר כי הוא “יציג דור חדש של משפחת דוטון ויחקור את המאה העשרים המוקדמת כאשר מגיפות, בצורת היסטורית, סוף האיסור, והדיכאון הגדול מכה את ההר ווסט, והדאטונים שקוראים לזה הביתה הביתה.”

אנו נעדכן את המרחב הזה עם שיתוף פרטים נוספים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם יש טריילר עונה 2 משנת 1923?

לא, אין עכשיו טריילר לעונה 2 של 1923, אבל אנו נעדכן את המרחב הזה ברגע שהוא משותף באופן מקוון. תוכלו לצפות בטריילר לעונה הראשונה למטה:

המאמר נמשך לאחר המודעה

איך לצפות ב -1923 עונה 2

1923 עונה 2 תהיה זמינה לצפייה ב- Paramount+ עם יציאתו, כאשר הפרק הראשון ככל הנראה יגיע לראשונה ברשת Paramount לפני שהריצה שלו בלעדית לפלטפורמת הסטרימינג.

זה כל מה שאנחנו יודעים על 1923 עונה 2. בינתיים, בדוק את רכזות ילוסטון האחרות שלנו למטה:

1923 יחזור לעונה שנייה

ה ילוסטון פריקוול התחדש לפרק שני.

מאת קרוליין הלמן שפורסם: 21 ביולי 2023

סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה לשנת 1923 - טריילר רשמי (Paramount+)

ילוסטון אולי מסתיים, אבל היקום של דוטון של טיילור שרידן ממשיך להתרחב. מה שהתחיל במופע אחד בעקבות הדרמות של משפחת דוטון המודרנית בחוות מונטנה שלהם, כולל כעת ספין אוף מרובות, כולל עונה שנייה הקרובה של 1923, הלן מירן והריסון פורד פרדונט סדרה פריקוול בעקבות דור מוקדם יותר של דוטונים שמבססים את שורשיהם במערב האמריקני.

לקראת הסיום של עונה ראשונה מוקדם יותר השנה, אישר Paramount+ כי המופע, ש”חוקר את ראשית המאה העשרים, כאשר מגיפות, בצורת היסטורית וסיום האיסור מכה את כל ההר מערב, והדוטונים שקוראים לזה הביתה, ” יחזור לפרק נוסף.

עם זאת, היו כמה טלטולים מאחורי הקלעים שעלולים לגרום לסיבוכים של העונה השנייה של הסדרה.

המרכז האזרחי של בוט, שנקבע לשמש כבמת צליל להפקה כאשר במקור אמור להתחיל לצלם ביוני הקרוב, סיים את הסכמתם עם המופע בגלל עיכובים מתמשכים בהפקה, על פי KXLF Butte. על פי הדיווחים הקודמים, הסדרה שילמה Butte-Silver קשת 75,000 $ לחודש עבור השימוש במרכז האזרחי עד סוף השנה הקלנדרית, וכבר ביקשו הארכה על חוזהם כאשר הייצור התעכב לראשונה בחודש שעבר. לדברי KXLF, כעת הם ישלמו עבור המרכז עד סוף אוגוסט, כאשר הם צפויים לפנות את המתקן.

“הם פשוט לא יכלו לבנות הכל, להיות מוכנים לצלם לפני נובמבר”, כאשר הפקה מתוכננת כרגע, אמר מנהל המרכז האזרחי ביל מלווין, “הם איבדו את העיתוי של זה.”

המרכזיות בעיכובים הם השביתות המתמשכות של גילדות הכותבים וגם של שחקני המסך. כחלק מהשביתות, סופרי האיגוד לכל סדרת הקולנוע והטלוויזיה בארה”ב עצרו את העבודה בתחילת מאי 2023. אם כי לא הוכרז באותה עת אם התסריטים עבור 1923 עונה 2 הושלמה, העובדה שתאריך הצילום של התוכנית ביוני התעכב. ואז, ביולי, גם גילדת השחקנים יצאה לשביתה, מה שהופך את המבצעים לא זמינים גם הם. נכון לעכשיו, אף אחת מהשביתה לא נפתרה, והותירה את השאלה מתי 1923 יכול להתחיל לצלם מאוד באוויר.

הנה, כל מה שאנחנו יודעים עד כה על העונה השנייה של התוכנית:

טרם הוכרז על תאריך הבכורה.

בשלב זה, נראה כי לא סביר מאוד שנראה יותר מהדמויות האהובות עלינו מ 1923 לפני 2024. בהתחשב בכמה פרויקטים שיש לשרידן כיום ביצירות, שנעות בין אחרות ילוסטון-סדרה קשורה כמו 6666 להופעות מקוריות כמו ראש עיריית קינגסטאון, טולסה קינג, וכן אופציות מיוחדות: לביאה, לא ברור מתי לוח הזמנים שלו ייפתח כדי לעבוד על מה שאחריו של הדוטונים של 1923 ברגע שהוא מסוגל לחזור לעבודה.

בשלב זה זה הניחוש הטוב ביותר של מישהו לגבי המופע סוף סוף להחזיר.

עונה 2 תהיה האחרונה של התוכנית.

כשנשאל על האפשרות של עונות עתיד, ברנדון סקלנאר, שמככב בסדרה כמשחק הגדול שנראה למלחמה האנטר ספנסר דטון, אמר ל הוליווד ריפורטר שהמופע יגיע למסקנה מוגדרת בסוף עונה 2.

“לא, לא, זה הספרים. [הסדרה] עדיין מוגבלת, אבל אני חושב על זה כקטע אחד – יש רק פיצול באמצע, אבל הכל חתיכה אחת. זה יסכם, “אמר.

נראה כי גם הריסון פורד וגם הלן מירן אישרו את חזרתם.

בעוד ש- Paramount+ טרם פרסמה רשמית פרטים על צוות השחקנים לעונה השנייה של הסדרה, בדצמבר 2022, נראה כי שרידן אישר בידו ידיים ששני השמות הגדולים ביותר של התוכנית יחזרו לחווה לעוד. כשנשאל אם קשה לגרום לפורד ומירן להיכנס לעונה השנייה, אמר שרידן מועד אחרון, “הם התרגשו. הם נחתמו רק במקור לעונה אחת. הם היו כל כך להוטים להמשיך בזה.”

בראיון לפברואר עם הוליווד ריפורטר, פורד לכאורה הדהד את הרגש.

מדבר על עבודתו על 1923 כמו גם סדרת Apple TV+ הִתכַּוְצוּת, פורד אמר, “[הִתכַּוְצוּת] הגיע ואז, מהר מאוד אחרי זה, 1923 הצטרף. לקחתי את העבודה בלי תסריט על שניהם, באמונה שהאנשים שיצרו את הפרויקטים הולכים למסור לי תסריט טוב. באמת לא הבנתי כמה עבודה 1923 היה הולך להיות, ואני בהחלט מרגיש שזה שווה את זה. אני נרגש לעשות עונה נוספת של שניהם.”

גם מירן סיפר מועד אחרון שהחדשות על עונה שנייה הייתה “חדשות שמחות מאוד מבחינתי.”היא הוסיפה,” אני מרותקת לראות לאן קארה הולכת. טיילור אכן אמרה שהיא מאוד מהתקופה שלה, היא מטפלת בבית. זה מה שתפקידה. אבל אז הוא אמר, ‘רגע, הדברים הולכים לקרות.’אז נראה.”

סיפור קשור

באשר לעבודה עם פורד, מירן נפתחה על חיבתה לכוכב המשותף שלה במהלך א מועד אחרון לוח טלוויזיה מתמודדים. “הריסון הוא פשוט כל כך … אני מתכוון שעבדתי איתו בעבר, לפני הרבה שנים שיחקנו בעל ואישה בסרט שנקרא חוף היתושים,” היא אמרה. “הוא פשוט אדם כל כך יפה שאני חייב לומר שזה היה כל כך נהדר לחזור וזה היה כאילו שלושים השנים פשוט לא היו קיימות והנה היינו שוב ביחד כבעל ואישה. אני פשוט לא יכול לומר יותר מדי על הריסון באמת, במובן של אהבתי אליו כי אני חושב שהוא פשוט פנטסטי כאדם.”

עונה ראשונה כיכבו לא רק פורד ומירן, אלא גם את ברנדון סקלנר, דארן מאן, מישל רנדולף, אמינה נייבס, ג’רום פלין וג’וליה שלפרפר. סביר להניח שרבים מהשחקנים האלה יחזרו לעונה חדשה, אך דבר עדיין לא אושר, כך שיש עדיין הרבה ספקולציות קדימה.

טיילור שרידן צופה בעונה השנייה “המחצית השנייה” של עונה אחת.

עונה שנייה, אמר שרידן מועד אחרון , הוא באמת “המחצית השנייה” של עונה ראשונה, ויעטוף את הסיפור. הוא הסביר, “זה שונה מ 1883 איפה היה לי כל העניין בחסום בראשי. זה, לא היה לי מושג מה אני הולך לעשות. פשוט יצאתי למסע בעצמי ואני זה שקיבל את הקריאה לרשת, וזו כנראה השיחה הגדולה ביותר שהם קיבלו אי פעם. היי, אני צריך לעשות יותר פרקים כדי לסיים את הסיפור הזה. אני צריך לעשות את זה בשני בלוקים. חסימת שמונה פרקים וחסימת שמונה פרקים שנייה כדי לעטוף את זה. אני לא יכול לעטוף את זה בשני פרקים ולעשות את הסיפור צדק. מבחינתם זה נהדר מכיוון שהם מקבלים יותר תוכן. בשבילי אני מקבל יותר מסלול מסלול.”

נמשיך לעדכן את הפוסט הזה ככל שמידע נוסף מתפרסם.

צילום ראש של קרוליין הלמן

כמנהלת הדיגיטלית של טאון ומדינה, קרוליין הלמן מכסה תרבות, בידור ומגוון נושאים אחרים

מעריצי ‘ילוסטון’ ייהיו הרוסים על פני עדכון הפרקים של עונה 2 של 1923 עונה 2

למופע Paramount+ יהיו פרקים חדשים, אך יתכן שעבר זמן מה לפני שהוא יחזור.

מאת אדריאנה פרידמן עודכן: 20 בספטמבר 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה של הכל לדעת על 1923

ה ילוסטון יקום ממשיך לצייר מעריצים, והמופע האחרון בזכיינית אינו יוצא מן הכלל.

מתי 1923 הופיעה ב- Paramount+ בדצמבר 2022, הצופים התאהבו מייד עם קבוצה חדשה של דוטונים. הם ראו את יעקב ( הריסון פורד) וקארה דטון (הלן מירן) לשאוף לשמור על אדמות מונטנה בבעלותו של אחיו של ג’ייקוב ג’יימס (ג’ייקוב ג’יימס (טים מקגרו ב 1883) . מה שכן, הם היו עדים לזוג מתמודד עם משפטים ותלאות משלהם, שכללו את השפל הגדול שנמצא מעל ראשם.

הצופים ראו גם את ספנסר (ברנדון סקלנאר) להתאהב על פני המילה באלכסנדרה (ג’וליה שלפרפר) מסביב לעולם. לרוע המזל, השניים התפרקו מהר ככל שהם התכנסו אבל משהו אומר לנו שזה לא האחרון שראינו של הזוג.

למרבה המזל, המעריצים יזכו לראות יותר מג’ייקוב, קארה ושאר בני משפחתם, מכיוון שההצגה התקבלה רשמית לעונה 2. אמנם אין הרבה פרטים לגבי העתיד לבוא, אבל זה בטוח יהיה סיפור שאנשים לא ישכחו בקרוב. הנה מה לדעת 1923 עונה 2, כולל צוות שחקנים, תאריך שחרור, טריילר, חדשות ועוד.

האם יהיה 1923 עונה 2?

ב- 3 בפברואר הודיעה Paramount+ 1923 התחדש לעונה 2. לפי מגוון, האחרון ילוסטון ספין-אוף הפך ל”הבכורה הצפופה ביותר של Paramount+ בכל הזמנים ב- U.ג. עם 7.4 מיליון צופים.”

אמנם אין שום אינדיקציה רשמית שעונה 2 תהיה העונה האחרונה, השחקן ברנדון סקלנאר נראה שחשב אחרת. כשמדברים בשאלות ותשובות עם 1923 שחקנים מתארחים על ידי הכתב ההוליוודי בחודש מאי, לכאורה הוא הסיק כי כל הסיפורים יתקשרו בסוף עונה 2.

“זה [A] Bookend,” אמר במהלך האירוע הווירטואלי. “[הסדרה] עדיין מוגבלת, אבל אני חושב על זה כקטע אחד – יש רק פיצול באמצע, אבל הכל חתיכה אחת. זה יסתיים.”

מי יהיה בקאסט של 1923 עונה 2?

בהתבסס על האירועים מעונה 1, הנה מי שעשוי לחזור 1923 עונה 2:

 • הריסון פורד בתור ג’ייקוב דטון
 • הלן מירן בתור קארה דטון
 • דארן מאן בתור ג’ק דטון
 • מישל רנדולף בתור אליזבת “ליז” שטרפורד
 • ברנדון סקלנאר בתור ספנסר דטון
 • ג’וליה שלפרפר בתור אלכסנדרה
 • בריאן גרגטי בתור קיין דייוויס
 • אמינה נייבס כמי גשם של טאונה
 • ג’רום פלין בתור באנר קרייייטון
 • טימותי דלטון בתור דונלד וויטפילד

ילוסטון 1923 עונה 2 ספוילרים של תאריך השחרור של צוות השחרור

אמרסון מילר/פרמונט+

יש ל 1923 עונה 2 התחילה לצלם?

למרבה הצער, אין תאריך רשמי למתי 1923 עונה 2 תתחיל לצלם. בדו”ח ביוני מ מועד אחרון, נחשף כי הייצור “מתעכב ללא הגבלת זמן” בגלל שביתת סופרי WGA מתמשכת שהחלה ב -2 במאי.

NBC מונטנה ציין כי כשדיבר איתו ביל מלווין ב- 8 ביוני, מנהל המרכז האזרחי בוט, הוא ציין כי ההפקה הייתה אמורה לחזור לעיר בוט ולהתחיל ב -5 ביוני. מה שכן, המופע הוא לשלם לעיירה 75 אלף דולר לחודש כדי להשתמש במרכז האזרחי עד סוף השנה. בעוד שסדרת Paramount+ הגישה בקשות להרחיב את חוזהן עם העיר, הוא נשאר אופטימי שהכל יהיה טוב ללכת אחרי שהשביתה תסתיים.

“אנחנו הולכים לעקוב אחר החוזה כמו שיש לנו. זה כל מה שאנחנו יכולים לעשות, “אמר בראיון אחר.

תהיה בטוח ש לחץ על “שמור” בראש מאמר זה להישאר מעודכנים בחדשות האחרונות על 1923 עונה 2.

האם יש ספויילרים עבור 1923 עונה 2?

נכון לעכשיו, כל סיפורי סיפורים שעלולים להופיע 1923 עונה 2 נמצאים תחת עטיפות בגלל שביתות ה- WGA וה- SAG-AFTRA. אבל בהתבסס על האופן בו הסדרה הפסיקה בגמר העונה 1, יתכן שיש לנו כמה רמזים לאן הדברים יכולים ללכת.

כפי שהצופים עשויים לזכור, הפרק האחרון של עונה 1 הסתיים בקרב בין האנק (מייקל גרייז) ומי גשם של טאונה (אמינה נייבס). בעוד טאונה שרדה את הסבל, זה יהיה מתישהו עד שאנשים ילמדו אם היא הצליחה לברוח מהפנימייה שלה ולא להיתפס על ידי מי שמחפש אותה.

באשר לספנסר (ברנדן סקלנר) ואלכס (ג’וליה שלפרפר), הרומנטיקה שלהם הפכה לטרגית כשנתקלו בארוסה לשעבר של אלכס בזמן שהם היו על הספינה. הוא וספנסר בסופו של דבר נכנסו לדו קרב, מה שהוביל לכך שספנסר הריגה אמר איש. בעוד שהשניים מתפצלים לכאורה בסוף העונה, ככל הנראה הפרק החדש ביותר יראה את השניים מזייפים את דרכיהם נפרדות משלהם לג’ולסטון ובתקווה להתאחד מחדש.

1923 1923 עונה 2 פרקי תאריך יציאה של שחקנים ספוילרים חדשות

האם הריסון פורד והלן מירן יחזרו 1923 עונה 2?

נכון לעכשיו, נראה כי גם הריסון פורד וגם הלן מירן יחזרו 1923 עונה 2. כשיוצר טיילור שרידן דיבר אל מועד אחרון בדצמבר 2022 על האפשרות שהם יחזרו להציג את ג’ייקוב וקארה דטון, הוא הסביר כמה הם נרגשים להמשיך לעשות פרקים נוספים.

“הם היו נרגשים,” אמר לשקע. “הם רק חתמו במקור לעונה אחת. הם היו כל כך להוטים להמשיך בזה … הריסון הגיבה תגובה בשלב מסוים, הוא הולך, ‘טיילור אני חושב שאני עושה את הדבר הכי טוב שעשיתי מזה 20 שנה.’והתגובה שלי אליו הייתה’, מה שה- F — האם עשית לפני 20 שנה טוב כמו זה? מה זה היה? התגעגעתי לזה. מה זה היה?”

בהמשך הגיבה הריסון על חזרה עונה 2 הכתב ההוליוודי בפברואר, מסכים עם הרגשות של טיילור.

“[הִתכַּוְצוּת] הגיע ואז, מהר מאוד אחרי זה, 1923 הגיע “, הסביר על לוח הזמנים של העבודה שלו. “לקחתי את העבודה בלי תסריט על שניהם, על האמונה שהאנשים שיצרו את הפרויקטים הולכים למסור לי תסריט טוב. באמת לא הבנתי כמה עבודה 1923 היה הולך להיות, ואני בהחלט מרגיש שזה שווה את זה.”