1923, Prequel של ילוסטון, תאריכי שחרור בפרק וזמנים ב- Paramount, 1923 חדשות, צוות, תאריך בכורה – כל מה שאנחנו יודעים על פריקוול ילוסטון 1923

0

כל מה שאנחנו יודעים על 1923, סדרת הפריקוול הבאה של ילוסטון

אנו עומדים בהמתנה ארוכה בהתחשב בסטטוס הייצור כרגע, אך, היינו בטוחים, ברגע שנקבל רוח של א 1923 טריילר בעונה 2, אתה תהיה הראשון שידע.

הנה כאשר כל פרק חדש של 1923 טיפות

הלן מירן והריסון פורד כוכבים כדאטונים מתקופת האיסור בזה ילוסטון הקדמוןהקדם.

מאת אמילי בורק פורסם: 3 במרץ, 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט
אייקון הפעל אייקון המשולש שמציין לשחק

תצוגה מקדימה של הכל לדעת על 1923

הלן מירן והריסון פורד הם רשמית חלק מה- ילוסטון עוֹלָם. השחקנים ברשימת A מככבים כג’ייקוב וקארה דטון ב 1923, החדש ביותר ילוסטון הקדמוןהקדם . לפרמונט+, “הסדרה תחקור את המאה העשרים המוקדמת כאשר מגיפות, בצורת היסטורית, סוף האיסור והדיכאון הגדול מכה את ההר מערבה, והדאטונים שקוראים לזה הביתה.”

ג’ייקוב דטון של פורד הוא אחיו של ג’יימס דטון (טים מקגרו), מ 1883, אַחֵר ילוסטון הקדמוןהקדם. “הוא ה- Silverback”, אומר פורד על יעקב. “הוא אחראי לסניף המשפחה ההוא. אלה שני אנשים עם קשר חזק מאוד זה לזה שעומדים בפני נסיבות מסובכות באמת.”

בנישואיהם של יעקב וקארה הוא חולק, “חייהם עטופים זה בזה לחלוטין. יש מעט מאוד שמקיימים אותם מלבד עצמם ואת העבודה הקשה וההשקעה שהם מכניסים לעתיד שלהם ולמשפחתם. אלה חיים קשים, וזה מלא לא רק אתגרים פיזיים אלא גם מוסריים.”

1923

יש שמונה פרקים בעונה הראשונה של 1923, והם שיחררו חצי שבועי בימי ראשון ב- Paramount+. המופע לקח הפוגה קצרה בינואר, אך חזר בפברואר עם המחצית האחורית של העונה.

“להיות מסוגל להיות חלק מזכיינית בעולם שהוא כל כך יחיד בטלוויזיה האמריקאית זה מאוד מרגש. אין שום דבר אחר כמו זה, “אמר מירן הכתב ההוליוודי.

לוח הזמנים לשחרור 1923

כריסטופר סונדרס

להלן לוח הזמנים לשחרור עבור 1923:

  • פרק 1, “1923”: יום ראשון, 18 בדצמבר 2022 צפה עכשיו
  • פרק 2, “הכס הריק של הטבע”: יום ראשון, 25 בדצמבר 2022 צפה עכשיו
  • פרק 3, “המלחמה חזרה הביתה”: יום ראשון, 1 בינואר 2023 צפה עכשיו
  • פרק 4: “מלחמה וגאות טורקיז”: יום ראשון, 8 בינואר 2023 צפה עכשיו
  • פרק 5: “רוח רפאים של זברינה”: יום ראשון, 5 בפברואר 2023 צפה עכשיו
  • פרק 6: “צעד אחד קרוב יותר לגורל”: יום ראשון, 12 בפברואר 2023 צפה עכשיו
  • פרק 7: “הכלל של חמש מאות”: יום ראשון, 19 בפברואר 2023 צפה עכשיו
  • פרק 8 (סיום עונה ראשונה): “שום דבר לא נותר להפסיד”: יום ראשון, 26 בפברואר 2023 צפה עכשיו

עם זאת, המופע לא מסתיים בגמר העונה הראשונה: 1923 יחזרו לעונה שנייה, ובתקווה שרבות מהשאלות לגבי ההיסטוריה המשפחתית של דוטון ייענו. טרם הוכרז על תאריך הבכורה 1923 עונה שנייה.

סיפורים קשורים

אמילי בורק (היא/ה) היא סופרת החדשות של Town & Country, שם היא מכסה בידור, תרבות, רויאלס ומגוון נושאים אחרים. לפני שהצטרפה ל- T&C, היא הייתה סגנית העורכת המנהלת בהיי עלמה, אתר תרבות יהודית. עקוב אחריה @emburack בטוויטר ובאינסטגרם.

כל מה שאנחנו יודעים עליו 1923, הבא ילוסטון סדרת פריקוול

הפרק הבא של ילוסטון היקום יעקוב אחר הדוטונים במהלך האיסור והדיכאון הגדול.

מאת לורן האברד שפורסם: 9 בדצמבר 2022

סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט
אייקון הפעל אייקון המשולש שמציין לשחק

תצוגה מקדימה של הכל לדעת על

חדשות טובות עבור אוהדי דטון, ה ילוסטון היקום הופך להיות גדול עוד יותר.

בפברואר, שירות הסטרימינג Paramount+ הודיע ​​כי בנוסף לאיסוף הפופולרי ביותר 1883 לפרקים נוספים הם הזמינו גם פרק חדש לגמרי מההיסטוריה של משפחת דטון.

התוכנית קיימה את הבכורה שלה בלוס אנג’לס לקראת המהדורה הרשמית בהמשך החודש עם רבים מכוכבי התוכנית, כולל הלן מירן והריסון פורד שהולכים על שטיח הזהב.

“להיות מסוגל להיות חלק מזכיינית בעולם שהוא כל כך יחיד בטלוויזיה האמריקאית זה מאוד מרגש. אין שום דבר אחר כמו זה, “אמר מירן הכתב ההוליוודי באירוע. הכוכב גם נפתח על שרידן עצמו ואמר, “הוא מעוניין להפליא. הוא מציג את התסריט וזה כל כך יוצא דופן שאתה לא רוצה לשנות מילה. אתה רוצה לעשות את זה בדיוק כמו שזה כתוב מכיוון שהוא כתוב בדיוק מדהים אבל מבלי שעובד.”

שרידן עצמו לא השתתף בבכורה, על פי הדיווחים עסוק בחיתוך פרקים חדשים של התוכנית.

מתי כן 1923 הקרנת בכורה?

הפרק הראשון של 1923 יעלה לראשונה ב- Paramount+ ב- 18 בדצמבר 2022.

צפו בטריילר המלא הראשון.

שלושה שבועות לפני הופעת הבכורה הרשמית של התוכנית, 1923 הופיע לראשונה קרוואן מלא, והעניק לנו את המבט המעמיק הראשון שלנו בעידן הבא של החווה המפורסמת שלהם, והצצה לפנייה נבלית מטימוטי דלטון. צפו בטריילר המלא למטה:

בעבר, במהלך הבכורה של עונה 5 של ילוסטון, Paramount+ שיתף כמה הצצות מוקדמות של מה שעומד לפני כן 1923. בדוק את הטיזר כאן:

צוות השחקנים נערם.

כמה שמות גדולים יעברו את צוות השחקנים: הלן מירן והריסון פורד. פורד ישחק את ג’ייקוב דטון, אחיו של 1883ג’יימס דטון, ומירן ישחקו את אשתו, קארה.

זו לא הפעם הראשונה של הצמד לעבוד יחד – הם גם כיכבו בסרט 1986 חוף היתושים. “כשעבדנו יחד לראשונה, הוא היה כוכב קולנוע ענק והייתי כמו אף אחד, אז הייתי מאוד מאוימת”, סיפר מירן מגוון. “למדתי ממנו הרבה כי לא עשיתי הרבה. עשיתי הרבה תיאטרון באותה נקודה, [אבל] לא עשיתי הרבה סרטים. אז צפיתי בו והוא לימד אותי הרבה על משחק קולנוע זה עד היום אני עדיין משתמש.”

פורד הדהדה את הערכה ואמרה “הערצתי אז את עבודתה ואת האדם שלה, ואני מחזיק אותה באותה מידה של הערצה. היא פשוט אדם מקסים, אז זה היה גם תענוג מקצועי וגם תענוג אישי להיות מסוגל לעבוד איתה שוב.”

מירן ופורד לא יהיו הבנים החדשים היחידים במשפחת דוטון שהופיעו, כמובן. גם בין צוות השחקנים שהוכרז הם ג’יימס באג דייל, שיגלם את ג’ון דוטון SR. (הדמות הופיעה כילד ב 1883), כמו גם מארלי שלטון, מגלם את אשתו, אמה דטון, דארן מאן כג’ק דטון, בנם, וברנדון סקלנר, שישחקו את ספנסר דטון, אחיו של ג’ון.

לא היו חדשות על הופעה אפשרית של ג’ון דוטון ג’וניור., שממשיך להיות אביו של ילוסטוןהפטריארך, ג’ון, וכרגע לא ברור אם הוא יופיע בתוכנית.

מישל רנדולף, בריאן גרגטי, אמינה נייבס, סבסטיאן רוש, רוברט פטריק וג’וליה שלפרפר הוכרזו גם כחלק מהקאסטים. ההצטרפות אליהם תהיה ג’רום פלין, אולי הכי טוב לדעת למעריצים כמו ברון מ משחקי הכס, שעל פי הדיווחים ישחק רועה סקוטי ומנהיג מקומי שצפוי להיות אנטגוניסט בסדרה.

התמונות הראשונות מהמופע שוחררו.

קצת יותר מחודש לפני הבכורה של התוכנית, Paramount+ שיתפה את התמונות הראשונות של הכוכבים הריסון פורד והלן מירן באופי כג’ייקוב וקארה דוטון. התבונן בתמונות למטה:

הלן מירן 1923

מירן נפתחה על דמותה ל יריד ההבלים, אומר “אני רואה את קארה כעולה. אחד הדברים שרציתי מאוד היה שהיא תדבר עם מבטא אירי, לא עם מבטא אמריקאי. זה תמיד מעט הרגיז אותי עם המערבונים שיש לך את כל האנשים האלה שמדברים עם מבטאים אמריקאים מודרניים כשלמעשה רבים מהם היו מהגרים די עדכניים.”

הריסון פורד 1923

“אלה שני אנשים עם קשר חזק מאוד זה לזה שעומדים בפני נסיבות מסובכות ממש”, אמר פורד יריד ההבלים. “חייהם עטופים לחלוטין זה בזה. יש מעט מאוד שמקיימים אותם מלבד עצמם ואת העבודה הקשה וההשקעה שהם מכניסים לעתיד שלהם ולמשפחתם. אלה חיים קשים, וזה מלא לא רק אתגרים פיזיים אלא גם מוסריים.”

מירן הוסיף, “הם נשואים הרבה זמן. לא נולדו להם ילדים, כך שלא הייתה להם תחושה של ילדים מחזיקים אותם יחד. . שותפות מדהימה בה אתה יכול להיות כנים זה עם זה, ואהבתך ותמיכתך זה בזה היא מוחלטת, אך יחד עם זאת אתה כבר לא מסונוור מאהבה או על ידי תאווה. אתה הרבה יותר ברור בעיניים ביחס למערכת היחסים שלך, אבל הקשר הופך להיות חזק יותר מאותה סיבה.”

מה זה 1923 על אודות?

המופע נקרא במקור 1932, עם זאת, הנחל הודיע ​​מאוחר יותר כי הוא השתנה 1923. נראה כי ההסמכה האחורית בציר הזמן נועדה לאפשר למופע להתייחס לנפילה ממלחמת העולם הראשונה, כמו גם העידן המוקדם של השפל הגדול. לפי שחרור על שינוי הכותרת, “1923 מתמקד בשני הדורות הבאים של משפחת דאטון כאשר הם נאבקים לשרוד בצורת היסטורית, הפקרות ואיסור ומגיפה של גניבת בקר; כולם נאבקו מתחת לענן של השפל הגדול של מונטנה, שקדמו לאומה כמעט עשור.”

תקציר שפורסם בחודש מאי הצהיר כי 1923 יהיה סיפור מוצא חדש ש”מייגש דור חדש של משפחת דוטון ויחקור את ראשית המאה העשרים כאשר מגיפות, בצורת היסטורית, סוף האיסור והדיכאון הגדול מכה את ההר מערב, והדאטונים שקוראים זה הביתה.”מעבר לזה, פרטי העלילה היו נדירים.

המופע יופק על ידי אולפני MTV Entertainment ואולפני 101, שמפיקים גם הם ילוסטון וכן 1883, בנוסף ל ילוסטון היוצר טיילור שרידן ראש עיריית קינגסטאון.

“עם המוח המבריק וסיפורי הסיפורים המחוננים של טיילור שרידן, יצרנו עולם חדש לחלוטין שאפשר לחקור איתו 1883 תוך התרחבות ילוסטון, ועם 1932 [עַכשָׁיו 1923] אנו נפתח פרק חדש ביקום הצומח במהירות זו, “אמר נשיא ומנכ”ל MTV Entertainment Viacomcbs, כריס מקארתי.

האם תהיה לזה יותר מעונה אחת?

אמנם לא הייתה הודעה רשמית, אך דדליין מדווחת כי ישנן תוכניות להחזיר את המופע לעונה שנייה, כאשר המשא ומתן שכבר השמועה על השמועה להחזיר את צוות השחקנים לטיול נוסף.

איפה זה משתלב בפסוק שרידן?

מאז ההצלחה של ילוסטון, היוצר טיילור שרידן הפך לסחורה חמה, עם כמעט תריסר מופעים כיום ברמה מסוימת של פיתוח או ייצור תחת המטריה של Paramount – סגל שהבורא עצמו מכנה “מוגזם.”

ביחד עם 1883, שתוכניותיו העתידיות אינן ברורות מעבר לסדר הפרקים הנוספים, והעונה החמישית הקרובה עבור ילוסטון, 1923 מצטרף למסתורי עדיין (אך נקרא גם מספרי) 6666, מה שמציע אינדיקציות, יהיה ספין אוף עכשווי של ילוסטון ולא פריקוול היסטורי. פרויקט Bass Reeves שהוכרז בעבר בכיכובו של דייוויד אוילובו בתור המרשל האמריקני Titular, הופיע לסירוגין תחת הכותרות בס ריבס וכן 1883: סיפור הבס ריבס מציע שזה עשוי לתפקד גם כסדרת ספין או או אחות ב ילוסטון יקום גם כן.

מחוץ לעולם הדאטונים, שרידן הוא גם מגרש ראווה על ג’רמי רנר חזית ראש עיריית קינגסטאון, אשר התחדש לעונה שנייה, טולסה קינג, דרמת גנגסטר מודרנית בכיכובו של סילבסטר סטאלון, שגם היא הייתה מוארת לעונה שנייה, מותחן הריגול של זואי סלדנה לְבִיאָה, ודרמת חברת הנפט בכיכובה של בוב בוב ת’ורנטון בשם בשם איש אדמה.

ראש ראש של לורן האברד

לורן האברד היא סופרת פרילנסרית ו עיר ומדינה תורם שמכסה יופי, קניות, בידור, נסיעות, עיצוב בית, יין וקוקטיילים.

1923 עונה 2 תאריך שחרור פוטנציאלי, צוות שחקנים, עלילה, טריילר וכל מה שצריך לדעת על פריקוול ילוסטון

תצוגה מקדימה לשנת 1923 עונה 2 כל מה שאתה צריך לדעת

זה רשמי, הסיפור ימשיך לחבורה נוספת של פרקים משנת 1923.

בעונה הראשונה, ה ילוסטון פריקוול העביר את הדוטונים דרך ההתרחשות והם רק בערך שרדו. אבל עכשיו היה לנו קצת זמן לעבד, נשארנו לתהות מה הלאה למשפחת החווה.

לא רק שיש להם את פרנסתם לדאוג, אלא גם הריגה בזכות ספנסר דוטון, שבטוח יגרש הרבה שיח בעונה הקרובה.

אז מתי 1923 יקבל עונה שנייה? הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

1923 תאריך שחרור פוטנציאלי של עונה 2: מתי זה דולק?

הלן מירן, 1923

1923 האוהדים עומדים לפינוק. Paramount+ כבר אישר כי סיפור המקור של דוטון יקבל עונה שנייה.

הפריקוול קיבל את חדשות חידוש בפברואר 2023 בעקבות עונה ראשונה שוברת שיא, שראתה את התוכנית הופכת לאחת מהבכורה הנצפית ביותר בכבלים בארה”ב בשנת 2022.

העונה הראשונה של 1923 נחת בדצמבר 2022, כך שאוהדים אולי תוהים אם הם יקבלו עונה חדשה בסוף השנה.

למרבה הצער, זה נראה יותר ויותר לא סביר כמו 1923 עונה שנייה מתעכבת כעת רשמית כתוצאה מגילדת שחקני המסך המתמשכת (SAG) וגילדת הסופרים של אמריקה (WGA) מכה בהוליווד.

ביוני 2023 אושר כי ייצור המופע בהריסון פורד והלן מירן, שהיה אמור להתחיל במונטנה, הופך ללא הגבלת זמן.

אי אפשר לדעת בשלב זה כמה זמן הצופים יצטרכו לחכות לעונה השנייה תהיה מוכנה לערוך את הופעת הבכורה שלה לעולם, אך הקפידו לבדוק כאן את כל העדכונים האחרונים.

למזלם של האוהדים 1923 הוא רק חלק מההתפתחות ילוסטון אוסף הכולל 1883 וכן 6666 (עדיין בפיתוח) אבל אם כולכם נקלעים למה שיש שם הצופים יכולים לצפות קדימה לפרק נוסף שיגיע בהמשך השנה.

ה 1883 שפינוף הסיפור של Bass Reeves אמור להגיע ב -5 בנובמבר ונקבע כראשון סדרת האנתולוגיה שתעקוב אחר מסע החוק בדרך להפוך לגיבור הנודע, תוך כדי להתעמק בסיפורן של דמויות היסטוריות אחרות.

Paramount+ כבר פרסמה את התמונות במראה הראשון וטריילר טיזר כדי לשמור על שלך 1923 תיאבון במפרץ בזמן שאתה מחכה לחדשות נוספות עם יציאתו.

1923 שחקנים עונה 2: מי יחזור?

הריסון פורד הולך סוס בג'ולסטון 1923

לא כולם יצאו מעונה אחת של 1923 בחיים. במהלך התערבותו עם ספנסר ואלכסנדרה, ארתור ג’וניור (ארוסתו לשעבר של אלכסנדרה ובנו של הרוזן מסאסקס) הושלכה מעל המסילות אל הים, שם פגש מוות מימי.

ברנדון סקלנאר, המגלם את ספנסר, הצמיד את מותו של ארתור כמקריות, מספר ארצות הברית היום: “זה היה סוג של מהלך ריאקציוני, הבחור הגיע אליו עם אקדח. זה קרה. [ספנסר] לא התכוון במודע להרוג אותו.”

מכוון או לא, ארתור הוא טוסט. עם זאת, אנו מצפים מהבאים יחזרו בעונה הבאה:

• הלן מירן בתור קארה דטון
• דארן מאן בתור ג’ק דטון
• ברנדון סקלנר בתור ספנסר דוטון
• הריסון פורד בתור ג’ייקוב דוטון
• רוברט פטריק כשריף ​​וויליאם מקדואל
• מישל רנדולף בתור אליזבת סטראפורד
• ג’רום פלין בתור באנר קרייייטון
• אמינה ניבס כמי גשם של טאונה
• טימותי דלטון בתפקיד דונלד וויטפילד
• סבסטיאן רושה בתור האב רנוד

הריסון פורד אישר שהוא בהחלט יחזור כפטריארך יעקב, כפי שהוא אמר הכתב ההוליוודי: “באמת לא הבנתי כמה עבודה 1923 היה הולך להיות, ואני בהחלט מרגיש שזה שווה את זה. אני נרגש לעשות עוד עונה.”

בראיון עם עיר ומדינה, הלן מירן, המגלמת את אשתו של ג’ייקוב, חשפה עד כמה היא חוזרת לתפקיד קארה בעונה השנייה, ואמרה שמדובר ב”חדשות שמחות מאוד מבחינתי “.

“ביצוע עבודה מסוג זה הוא מסע אל הלא נודע,” המשיכה. “אני מרותק לראות לאן קארה הולכת. טיילור (שרידן, הראווה של הסדרה) אכן אמרה שהיא מאוד מהתקופה שלה, היא מטפלת בבית. זה מה שתפקידה. אבל אז הוא אמר, ‘רגע, הדברים הולכים לקרות’. אז נראה.”

1923 עלילה עונה 2: מה יקרה?

הריסון פורד והלן מירן חולקים נשיקה בולטת בכפר בג'ולסטון 1923

ובכן, התסריט עדיין בהתהוות, כך שכל דבר יכול לקרות. הגורל יכול להשתנות ברגע זה, אבל הנה מה שאנחנו מניחים שיקרה על סמך מה שחשף הגמר המתוח הזה.

העונה עטופה עם דונלד ויטפילד משלם את הארנונה של חווה ילוסטון. עם החזקת החווה שנחה בידיו, הדאטונים עומדים בפני עתיד די לא ברור – כלומר, אלא אם כן הם יכולים לגרד מספיק כדי להחזיר אותו. מה שהם יצטרכו לפנות אליהם כדי להשיג זאת היא השאלה הדוחקת יותר.

אליזבת בטוחה גם היא במעמקי המהומה הרגשית בעקבות ההפלה שלה, מה שאמור להפוך את הסיפור שלה בעונה הבאה גם רך וגם אינטנסיבי.

עבור הזוג הטרי של אלכסנדרה וספנסר, ירח הדבש הסתיים והנפילה ממותו של ארתור עשויה לעקוב אחריהם לעונה השנייה.

לספנסר יש עוד מה להתמודד מעבר למשפחת המלוכה – או כך מכתב של קארה חושף. בסצנת הסיום של התוכנית העונה, ניתן לראות את קארה קוראת את המכתב שכתבה לספנסר.

כתוב כתוב: “ספנסר, אני חושש שכל מה שההורים שלך נלחמים כל כך קשה לבנות נקרעים מאיתנו. אתה התקווה היחידה שלה; אתה התקווה היחידה שלנו. אתה חייב למהר, ספנסר. או שלא יישאר מה להילחם.”

לאחר מכן היא מתפוררת במכתב לפני שהשליכה אותו בשלג והולכת הביתה.

הלן מירן משקיפה אל הכפר בג'ולסטון 1923

לקאסט יש רשימת משאלות ארוכה למדי לעונה שנייה, כפי שרבים מהם חשפו מוקדם יותר באביב הקרוב.

“אשמח שאלכס יגיע לחווה ויפגוש את המשפחה,” אמרה ג’וליה שלפרפר בכתובת הכתב ההוליוודיS מתנות לוּחַ. “אני מקווה שנראה כמה מעוצמה משלה יוצאת עכשיו שהיא לבד. אני רוצה לפגוש את נשות דוטון. אני חושב שזה יהיה כיף גדול – וטיאונה, כולנו רוצים לפגוש את טאונה.”

“אני רק רוצה ש- Teonna יחוזה איך זה מרגיש להיות ילד ואיך זה מרגיש להיות מוקף באהבה”, אמרה אמינה נייבס. “אני רק רוצה לראות אותה רצה ביער ומשחקת … אני גם רוצה ש- Teonna תפגוש את הדאטונים. אני חושב שזה יהיה מדהים. אני רוצה סצנה עם כל החברים הכי טובים שלי כאן.”

“אשמח לראות את אליזבת מוצאת מטרה שאולי לא תהיה משפחתה,” אמרה מישל רנדולף. “כל הכוח המניע שלה כל העונה הראשונה היא סיפור האהבה שלה ורוצה להיות אמא. ואני חושב שיש כל כך הרבה יותר כוח לאליזבת ממה שהצלחנו לראות עד כה. אז בעונה השנייה, הייתי רוצה לראות אותה יוצאת החוצה, תעלה על סוס, שיהיה לה קצת חצץ.”

ברנדון סקלנר בתור ספנסר דוטון, 1923

אמרסון מילר/פרמונט+

בינתיים, ברנדון סקלנר הקניט כמה שינויים עבור דמותו ספנסר דטון בעונה השנייה, ורמז שהוא יהיה “אדם אחר” כשאנחנו רואים אותו אחר כך (למה אתה מצפה, אחרי היכן שעזבנו אותו?)

“הוא אובדן כזה בשלב הזה, זה כאילו הוא איבד הכל, והוא מרגיש כאילו זו אשמתו,” הוא אמר TVLine.

כשהוא מתייחס לתלאות נוספות והפצלה מאשתו אלכסנדרה בגמר העונה הראשונה, הוא הוסיף: “בסוף שם, כשהם נפרדים, הוא די במקום שהוא לא בטוח שהוא יראה אותה שוב הכל, או אם הוא אי פעם הולך לראות את משפחתו.”

מדבר אל הכתב ההוליוודי, Sklenar אמר גם שהוא מצפה שיהיה שינוי טונאלי בעונה השנייה בגלל הפיצול של ספנסר מאלכס.

“כל מה שאני יודע על חלק שני הוא שאני בטוח שיש שינוי בטון, רק עבור ספנסר והתוכנית עצמה,” אמר. “ההימור מסביב הועלה לרמה חדשה, והכאב והאשמה שהוא נמשך לחלק הבא הזה הולכים לעצב אותו לגרסה של עצמו שעדיין לא ראינו.”

1923 טריילר עונה 2: מתי אוכל לצפות בו?

הריסון פורד הולך סוס בג'ולסטון 1923

אנו עומדים בהמתנה ארוכה בהתחשב בסטטוס הייצור כרגע, אך, היינו בטוחים, ברגע שנקבל רוח של א 1923 טריילר בעונה 2, אתה תהיה הראשון שידע.

כל הפרקים של 1923 זמינים לזרם כעת ב- Paramount+. ילוסטון עונה חמש משודרת באותה הרציף.