אווטאר 2: דרך המים 4K ו- Blu-ray תאריך שחרור ופרטים-dexerto, מתי ‘אווטאר: דרך המים’ שמגיעה ל- Blu-ray?

0

מתי ‘אווטאר: דרך המים’ שמגיע לבלו-ריי

עבור אוהדי בריטניה, זה לא יפגע במדפי החנויות עד 26 ביוני. באשר למועד בו דרך המים תתחיל לזרום על דיסני+, גלה עוד על כך כאן.

אווטאר 2: דרך המים 4K ו- Blu-ray תאריך שחרור ופרטים

לקח 13 שנים לג’יימס קמרון להחזיר את הקהל לפנדורה – אבל זה היה שווה לחכות.

בסקירה שלנו אמרנו שזה “כמעט מרגיש כמו הצצה לעידן שאנחנו לא מוכנים אליו – ולו רק בגלל שלעולם לא נרצה לעזוב. הכחולים שלאחר הפנדורה חוזרים, וניתן לרפא אותם רק עם הגורם: דרך המים היא אסקפיזם מסך גדול במיוחד.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

כמובן שזה לא נועד בלעדית לקולנוע – בקרוב, כולנו נוכל לצלול לים הנוצץ והחלומי של פנדורה כמה שאנחנו רוצים. אז הנה פירוט של מה שאתה צריך לדעת על האווטאר: דרך המים Blu-ray, ותאריך השחרור שלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אווטאר: דרך המים 4K & Blu-ray תאריך שחרור

Avatar 2 יהיה זמין ב- 4K Ultra HD, Blu-ray, Blu-ray 3D ו- DVD החל מה 20 ביוני 2023.

עבור אוהדי בריטניה, זה לא יפגע במדפי החנויות עד 26 ביוני. באשר למועד בו דרך המים תתחיל לזרום על דיסני+, גלה עוד על כך כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אווטאר: דרך המים 4K & Blu-ray הזמנות מראש

Best Buy מציעה ספר פלדה בלעדי של 4K Blu-ray שזמין כעת להזמנה מראש כאן.

בוולמארט תוכלו להבטיח הזמנות מראש עבור כל גרסה של אווטאר: דרך המים, אך נראה כי לקמעונאי יש ספר פלדה או מהדורה מוגבלת של משלו.

.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

מתי ‘אווטאר: דרך המים’ שמגיע לבלו-ריי?

דיסני תשחרר אווטאר: דרך המים בבתי הקולנוע החל מ -16 בדצמבר 2022.

באופן טבעי, אווטאר: דרך המים צפויה מאוד מכיוון שהיא מגיעה 13 שנים אחרי הסרט המקורי, אבל מתי בדיוק תוכל לצפות באווטאר: דרך המים בפלטפורמות דיגיטליות וב- Blu-ray מהנוחות של הבית שלך? המשך לקרוא לכל הפרטים!

אווטאר: דרך תאריך השחרור של מים Blu-ray

נכון לעכשיו, דיסני לא סיפקה עדכונים רשמיים לגבי זמינותו של אווטאר: דרך המים בפורמטים של מדיה פיזית כמו DVD, Blu-ray או Ultra HD. עם זאת, אנו יכולים לבצע ספקולציות מושכלות על ידי בחינת דפוסי השחרור של סרטים דומים.

אווטאר: דרך המים יהיה זמין ב- DVD, Blu-ray או Ultra HD בשני מאי או יוני. אנו נעדכן מאמר זה עם כל מידע רשמי מדיסני.

עדכון, אווטאר: דרך המים ישחרר בפורמטים פיזיים של Blu-ray ו- 4K UHD ביום שלישי, 20 ביוני. רק קחו בחשבון שזה לא תאריך רשמי מדיסני.

עדכן 5/22/23 – אווטאר: דרך המים גִלגוּל מגיע לראשונה ב- 4K UHD בטווח דינמי גבוה לקמעונאים דיגיטליים ובדיסק Blu-ray ב- 20 ביוני 202.

אווטאר: דרך תאריך השחרור הדיגיטלי במים

דיסני טרם פרסמה הודעה רשמית על שחרורו של אווטאר: דרך המים בפלטפורמות דיגיטליות כמו iTunes, Google Play ו- Amazon Store.

בהתבסס על מהדורות קודמות, אנו מצפים שאווטאר: דרך המים תהיה זמינה דיגיטלית עד מרץ או באפריל 2023, אולי אפילו מאוחר יותר.

ההצלחה של הסרט בקופות תמלא תפקיד משמעותי בקביעת כמה מהר הוא יהיה זמין ליציאה דיגיטלית.

. לאחר מכן, דיסני תתכונן לשחרור דיגיטלי כדי לנצל את גל המכירות הבא. בהתחשב בעלות הייצור הגבוהה של אווטאר: דרך המים, דיסני צפויה לתעדף ריצה תיאטרלית ארוכה להשגת החזר קופות גדול.

בדרך כלל, סרטים הופכים לזמינים בפלטפורמות דיגיטליות בסביבות 45 יום לאחר המהדורה התיאטרלית שלהם לשחרורים אחרונים. עם זאת, עבור אווטאר: דרך המים, דיסני החליטה על חלון תיאטרלי מורחב כדי למקסם את הרווחים הקופות שלה.

עדכון: דיסני אישרה כי אווטאר: דרך המים תהיה זמינה מכל הקמעונאים הדיגיטליים הגדולים, כולל פריים וידאו, אפל טלוויזיה, וודו וסרטים בכל מקום ב -28 במרץ.

אווטאר: דרך המים דיסני בתוספת תאריך השחרור

אנו מצפים לראות אווטאר: דרך המים מגיעה לדיסני+ במרץ או באפריל 2023. עם זאת, דיסני לא אישרה רשמית תאריך שחרור. תוכלו לקרוא פרטים נוספים על אווטאר: דרך המים המגיעים לדיסני+ כאן.

עדכון: אווטאר: דרך המים מגיע לדיסני+ ב- 7 ביוני 2023.

מה זה אווטאר: דרך המים סביב?

ג’ייק סולי חי עם משפחתו החדשה שהוקמה על פני כוכב הפנדורה. ברגע שאיום מוכר חוזר לסיים את מה שהחל בעבר, ג’ייק צריך לעבוד עם Neytiri והצבא של מירוץ Na’vi כדי להגן על כדור הארץ שלהם. אווטאר: דרך המים (2022) מביים ג’יימס קמרון ותשוחרר ב- 16 בדצמבר 2022.