כל אתגרי הפשיטה בגורל 2 שורש פשיטת סיוטים – נקודה, כל הידיים מאתגרות, שורש הסיוטים – Destiny 2 | Shacknews

0

כל הידיים מאתגרות, שורש הסיוטים – Destiny 2

השורש המומוכן השבוע של נשק הסיוטים הוא רובה העקבות של דחיית האקאסיה (ADEPT).

כל האתגרים של RAID בשורש Destiny 2 של PIDMARES RAID

Destiny 2’s שורש הסיוטים RAID הושק זמן קצר לאחר ה- Lightfall הרחבה, מביא שחקנים נגד אל הכאב האחרון בעצמו. אם אתה אמיץ מספיק כדי להסתכן בספינת הפירמידה של העד, תצטרך להשלים ארבעה מפגשים, עם ההבטחה של השלל בסוף כל אחד – ועוד יותר יירד אם אתה יכול לסיים את אתגרי הפשיטה.

כמו פשיטות אחרות ב גורל 2, לשורש הסיוטים יש אתגר מסתובב שבועי שמתגמל שחקנים עם טיפה נוספת אחת אם הם משלימים את המפגש תחת קבוצה ספציפית של תנאים. לדוגמה, פינוי קמרון המפגש הטמפלרי של גלאס מבלי לאפשר לבוס טלפורט לסיים את האתגר מחוץ לדרך ומעניק לשחקנים חזה נוסף עם שלל מפגש.

ביצוע האתגרים בגרסת האב של שורש הסיוטים מביא גם מערך של תגמולים ייחודיים: כלי הנשק החמקמקים החמקמקים, הזמינים רק לשחקנים שיוצאים ללא פגע בפעילות פינקל כמו פשיטות מאסטר, רדת הלילה של גרנדמאסטר, והופכים אותו למגדלור במגדלור במגדלור במגדלור במגדלור ניסויים של אוסיריס. כלי נשק מיומנים משיגים שתי נקודות לכל סטטוס לאחר עבודת מופת, וחשוב מכך, יכולים לצייד מודלים מיומנים. מצבים אלה יכולים להעניק דחיפות שטוחות לסטטיסטיקה כמו טווח, מהירות טענה מחדש או אפילו רדיוס פיצוץ, ושחקנים יכולים להשיג אותם על ידי ביצוע פעילויות מתקדמות.

אם אתה נאבק לקבל סופיות מותנית, שורש הסיוטים אקזוטי, מסיים אתגרי פשיטה (וניצחונות שונים אחרים בפשיטה) יגדיל גם את סיכוי הירידה האקזוטי בפשיטה. בין המזל הנוסף לבילוט כפול, יש המון סיבות לעסוק בשורש הסיוטים באתגר באותו שבוע.

להלן שורש אתגרי הסיוטים ותיאור קצר כיצד להשלים אותם. אתגרי הפשיטה שהושקו ב- 28 במרץ וישתנו כל שבוע, ויביאו אתגר חדש לתמהיל. אמנם איננו יודעים את כל האתגרים הפשיטה, הנה אלה שאנחנו יודעים עליהם. .

כיצד להשלים את כל שורש הסיוטים האתגרים גורל 2

  • ייסורים מוארים (Cataclysm, מפגש ראשון): השחקנים צריכים להרוג רק את הייסורים אם יש להם תחום חובב אור.
  • Crossfire (Scission, מפגש שני): השחקנים חייבים לירות בקריסטלים המפעילים כרית בצד השני. לדוגמה, Light Player מפעיל את כרית ההשקה עבור הרץ האפל והפגירון האפל מפעיל אותו לרץ האור.
  • שיווי משקל קוסמי (Macrocosm, מפגש שלישי): שחקנים צריכים למקם את כוכבי הלכת הקלים בצד ימין ואת כוכבי הלכת הכהים בצד שמאל (ההפך ממה שהוא אמור להיות במפגש הרגיל).
  • כל הידיים (נזרק, מפגש רביעי): שחקנים צריכים לירות לפחות צומת אחד על כל צדדים אור וחשוכים, ושני הצמתים הסופיים לפני שיש להפעיל את שלב הנזק ברצף מהיר.

מניסיוני, אתגר הייסורים המואר יכול להיות מעצבן מכיוון שהוא מוסיף קצת צעד נוסף למפגש מתוזמן, אבל זה לא אמור להיות הרבה טרחה. האתגר Crossfire למפגש הקפיצות, לעומת זאת, לא ממש מוסיף איום רב, במיוחד אם הרצים שלך נמצאים בנקודה. מכיוון שההוספת ברורה על המפגש הזה לא קשה מאוד, לוקח כמה שניות לירות בצומת שמולך הוא משב רוח והוא יותר צעד בירוקרטי. כאשר הצוות שלי ואני ניסינו את האתגר הזה, הפלטה השגויה של המשגרים הייתה האיום בפועל בו.

עם זאת, שיווי המשקל הקוסמי של מקרוקוסמ. Macrocosm מחייב אותך להפוך את המכניקה, ויישור שתי קבוצות כוכבי לכת במקום אחת לפני שתלך לצלחות האמצעיות. על אדון, הוסף ברור הופך להיות חשוב עוד יותר, מכיוון שהאויבים שאתה צריך כדי לסיים את המכונאי קשורים כמה מהר הצוות שלך יכול להרוג את המאה.

לבסוף, האתגר של נזארק מוסיף גם כמה צעדים נוספים, כאשר כל השחקנים צריכים לטבול את רגליהם בתפקיד הרצים. זה יכול לקחת קצת כיפוף בכל מה שקשור לתפקידים כדי להבטיח שאתה לא מבוטל על ידי תוספות או מוקפץ בשנאתו של נזארק.

בסך הכל שורש הסיוטים נתקל באתגרים וניצחונות מציגים טרחה קטנה בהרבה מכמה פשיטות אחרות, לפחות בקושי הבסיס. הייתי צריך לזלזל בניצחונות ואתגרים הרבה יותר קשים כשנארים, וכמה אתגרים מהנפילה של קינג ונדר התלמיד נתנו לי זמן קשה יותר משורש סיוטים. זה לא אומר שהאתגרים יהיו ניצחון אוטומטי, אבל אם הצוות שלך מכיר את המפגשים ואת התפקידים שלהם, זו כמעט ירידה חופשית, גם אם זה לוקח כמה מגבונים.

פדרו הוא סופר הגורל הראשי של נקודה. הוא היה סופר פרילנסר מאז 2019, ולאגדה יש ​​את זה שאתה יכול לזמן אותו על ידי הצבת R-301 או הזמנתו לנהל פשיטה בגורל 2 (אם כי כנראה שיש לו מזל RNG גרוע יותר ממה שצוות D2 שילב). כשהוא לא יורה בשקעים, אתה יכול לראות אותו מגדל את המתים בדיאבלו הרביעי או מקבל את המפלגה השלישית ב- DMZ. מצא את ההפלטות שלו בטוויטר שלו @ggpedroperes.

כל הידיים מאתגרות, שורש הסיוטים – Destiny 2

כל הידיים מאתגרות, שורש הסיוטים - Destiny 2

השלם את האתגר Nezarec, כל הידיים, בשורש הסיוטים כדי להרוויח קצת שלל מיומן.

26 באפריל 2023 1:55 בבוקר

אתגר כל הידיים למאבק Nezarec בשורש סיוטים יבחן את יכולת הצוות שלך לנהל את כל המשימות. אלה שקיבלו על ידי ניקוי מוסיפים, עכשיו זה הזמן להגביר ולהכיר את רצף הצומת ואפילו לטפל בנקודות התורפה של נזארק. עם זאת, נקה את האתגר הזה ותקבל לעצמך נשק מובטח וניצחון.

כל הידיים מאתגרות – Nezarec

האתגר של כל הידיים Nezarec דורש כל שלב נזק/שלב בניית רשת. אם שחקן מקשר יותר מכל אחד מכל צבע בשלב, האתגר ייכשל. יצירת מקלט אור או חושך לא נחשבת. נראה גם כי יש להפעיל את הצמתים הסופיים של רצף.

המפגש של נזארק בשורש הסיוטים

כנראה שהדרך הקלה ביותר להשלים את האתגר הזה היא לפצל את הצוות שלך לשתי קבוצות. שלח שלושה שחקנים שמאלה ושלושה שחקנים ימינה. ברגע שאתה מפעיל צומת בצד שלך בחדר, עבור לצד השני.

זה יכול לעזור להקצות לכל שחקן מספר לכל צד של החדר. השחקן הראשון שמפעיל את הצומת בצד ימין יהיה השחקן הרביעי להפעלת צומת משמאל. באופן דומה, השחקן השני שהפעיל צומת משמאל יהיה השחקן החמישי להפעלת צומת בצד ימין.

הקושי בא בצורך לנהל את כל מה שקורה במהלך המפגש. מכיוון שסביר להניח שתעבור לאט יותר מאידיאלי, אתה חייב ליצור סירוג. מסיבה זו, הקצה שני שחקנים להיות אלה שיוצרים מקלט. .

בדרך כלל, ייווצר מקלט בין הפעלת הצומת השלישית והרביעית. על קושי מאסטר, באר זוהר תבטיח שלא תסתלק על ידי Nezarec ואויבים אחרים.

מכוון לנזארק

נוסף. אם יש לך שחקן אחד בקבוצה שלך האחראי על כך, כל האחרים יכולים להתמקד בפינוי אויבים. רובי צלפים עם נזק גבוה יביאו את העבודה במהירות. ארבלסט עובד, אך הוא סובל ממצב ארוך יותר.

אתגר כל הידיים למאבק Nezarec קל להבנה אך קשה לביצוע, במיוחד במאסטר. רק וודא שכולם מפעילים אור אחד וצומת חושך אחד בכל שלב בודד ותתרחק עם כמה נשק מסודר. התבונן בשורש הסיוטים שלנו לוח הזמנים הנשק המיומן כדי לראות מה עולה אחר כך ומדריך האסטרטגיה של Destiny 2 שלנו לעוד פשיטות דרך פשיטות.

סם צ’נדלר מביא מהארץ מתחת, מביא מעט מחצי הכדור הדרומי ליצירתו. לאחר הקפץ סביב כמה אוניברסיטאות, הבטחת תואר ראשון ונכנס לתעשיית משחקי הווידיאו, הוא מצא את משפחתו החדשה כאן בשקניוס כעורך מדריכים. אין דבר שהוא אוהב יותר מאשר לעצב מדריך שיעזור למישהו. אם אתה זקוק לעזרה במדריך, או שימו לב למשהו לא ממש בסדר, תוכלו לצייץ אותו: @samuelchandler

שורש הסיוטים מאתגר השבוע: סיבוב ומדריכים

כמה מהנשק הטוב והייחודי ביותר בגורל 2 מגיעים מפשיטות, ובאמצעות אתגרי קושי מאסטר, התגמולים משתפרים עוד יותר. שורש הסיוטים אינו יוצא מן הכלל.

מדריך זה מכסה את כל מה שיש לדעת על אתגרי האב משורש הפשיטה של ​​הסיוטים: הסיבוב שלהם, התגמולים שלהם, והכי חשוב, כיצד להשלים אותם.

אתגר שורש הסיוטים השבוע: 19 בספטמבר 2023

שורש האתגר הראשי של סיוטים השבוע הוא “מדורה” ממפגש הביקוש.

אומנות אתגר RAID פְּגִישָׁה תיאור
שורש מפגש עם סיוטים אֵשׁ צוֹלֶבֶת SCISSICTION שומרים יכולים רק לירות בקריסטלים של משגר (להפעלת רפידות הקפיצה) בצד הנגדי.

סיבוב עונה 22

שָׁבוּעַ אתגר פְּגִישָׁה שבוע
22 באוגוסט 2023 אֵשׁ צוֹלֶבֶת SCISSICTION שבוע 1
29 באוגוסט 2023 תֵבֵל שיווי משקל קוסמי שבוע 2
5 בספטמבר 2023 כל הידיים Nezarec שבוע 3
12 בספטמבר 2023 ייסורים מוארים שבוע 4
19 בספטמבר 2023 אֵשׁ צוֹלֶבֶת שבוע 5
26 בספטמבר 2023 שיווי משקל קוסמי שבוע 6
3 באוקטובר 2023 כל הידיים Nezarec שבוע 7
10 באוקטובר 2023 ייסורים מוארים שׁוֹאָה שבוע 8
17 באוקטובר 2023 אֵשׁ צוֹלֶבֶת SCISSICTION שבוע 9
24 באוקטובר 2023 תֵבֵל שיווי משקל קוסמי שבוע 10
31 באוקטובר 2023 כל הידיים Nezarec שבוע 11
7 בנובמבר 2023 ייסורים מוארים שׁוֹאָה שבוע 12
14 בנובמבר 2023 אֵשׁ צוֹלֶבֶת SCISSICTION שבוע 13
21 בנובמבר 2023 תֵבֵל שיווי משקל קוסמי

שורש מיומן של נשק סיוטים השבוע

השורש המומוכן השבוע של נשק הסיוטים הוא רובה העקבות של דחיית האקאסיה (ADEPT).

שָׁבוּעַ אומנות נֶשֶׁק סוּג אֵלֵמֶנט שבוע

סיבוב שבועי. בכל שבוע נתון, רק אתגר אב אחד זמין לחווה. נ.ב: השבוע מתאפס רשמית ימי שלישי בשעה 9 בבוקר PDT, זמן האיפוס הרשמי של Destiny 2.

דרישות רמת כוח

אם אתה מעוניין בחקלאות את האתגרים של רון, וודא שלפגרון שלך יש את רמת הכוח המתאימה (כולל כוח הבונוס של החפץ שלך):

קושי רמה מומלצת
נוֹרמָלִי 1770
לִשְׁלוֹט 1840

Destiny 2 Ron Master Rewards

עם כל הקושי הנוסף ש- Master Mode מביא, במיוחד עם האתגרים, זה יכול להיות קשה להבין מדוע אתה אפילו תדרוך בו רגל. אבל יש למעשה טונות של סיבות שונות להתמודד עם אתגרי אב, כולל תגמולים קוסמטיים ומשחקים ממוקדים במשחקים.

אתגרים במצב רגיל

השלמת אתגרים במצב רגיל תגמול שחקנים עם שלל כפול למפגש שהאתגר פעיל

אתגרים במצב אב

במצב מאסטר, ללא קשר לשאלה אם אתה משלים את האתגרים, תקבל חומרי עבודת מופת כפרס. השריון הגבוה של Spiky High Stat מגיע גם ממצב Master, והסטטוס הממוקד משתנה מדי שבוע.

בנוסף, אם תשלים את האתגרים, תתוגמל בנשק RAID מיומן משופר. כפי שאושר על ידי בונגי:

כפי שיישמנו עם שורש הנשק המיומן של סיוטים, כלי הנשק המיומנים שאתה מקבל בסוף קרוטה מאפשרים גם שיפור נשק – זה ייתן לו רמת נשק, תאריך יצירה ושקע מזכרת.

אלה כל כלי נשק מיומנים משופרים שיכול לרדת ממצב הראשי של רון:

דחייתו של אקסיה רובה עקבות אדפטיבי אגדי מיוחד סוֹלָרִי Lightfall כן מיוחד סוֹלָרִי

PVE שורש פשיטת סיוטים

PVE שורש פשיטת סיוטים

– שורש פשיטת סיוטים

PVE

PVE שורש פשיטת סיוטים

PVE שורש פשיטת סיוטים

כלי נשק פשיטה סטנדרטיים כבר גדולים. עם זאת, לגרסאות מיומנות יש גם יותר הטבות בעמודה, נותנים סטטיסטיקות עוד יותר בעת עבודות מופת ויכולות לקבל מודלים מיומנים ייחודיים. בנוסף, אם אתה רוצה ללכת על כותרת ה- RAID, תצטרך להשלים את כל ארבעת האתגרים בקושי מאסטר.

אז עם כל התמריצים האלה, איך משלימים את האתגרים האלה? המשך לקרוא, מכיוון שיש לנו מדריך לכל אחד, המכסה גם עומס ואסטרטגיה.

אתגרי אב: מדריכים ועומסים

אומנות אתגר RAID פְּגִישָׁה תיאור
שורש הסיוטים Cataclysm מפגש Destiny 2 ייסורים מוארים שׁוֹאָה כל המייסרים חייבים להיהרג על ידי מישהו עם שדה חובב אור.
שורש מפגש עם סיוטים אֵשׁ צוֹלֶבֶת SCISSICTION שומרים יכולים רק לירות בקריסטלים של משגר (להפעלת רפידות הקפיצה) בצד הנגדי.
מקרוקוסמוס נתקל בשורש סיוטים שיווי משקל קוסמי תֵבֵל השומרים חייבים להזיז את כל כוכבי הלכת הכהים לצד שמאל וכל כוכבי הלכת הקלים לצד ימין.
Nezarec נתקל בשורש של פשיטת סיוטים כל הידיים Nezarec על האפוטרופוסים להשלים צומת מכל צד, בהיר וחושך (יש להשלים את שני הצדדים בערך באותו זמן).

שורש הסיוטים Cataclysm מפגש Destiny 2

1. אתגר Cataclysm: ייסורים מוארים

לעיתים קרובות נמתחת ביקורת על Cataclysm על כך שהיא מחייבת רק שחקן אחד למכניקה, אך אתגר הייסורים המואר פותר חלקית את הבעיה.

כדי להשלים ייסורים מוארים, כל המייסרים חייבים להיהרג על ידי מישהו עם שדה חובב האור. כמו בכל דבר בגורל 2 שמזכיר “להרוג”, האתגר הזה רק בודק את מי שמקבל את המכה הסופית.

ישנן כמה דרכים לבצע סיום ייסורים מוארים. הראשון הוא פשוט: האם נגן המכניקה המיועד שלך ייקח רגע להרוג ייסורים ברגע שהם נמוכים. אמנם זה מאט את זרימת המפגש, אך זו אסטרטגיה קלה שלעולם לא נכשלת.

האפשרות הנוספת הנמצאת בשימוש נרחב תהיה שמקלדת מודעות אחת או יותר להשיג שדה אור בנוסף לשחקן שעושה מכניקה. אסטרטגיה זו מאפשרת לשחקן המחבר בין הזרעים לעשות הכל כרגיל בעוד שמודעות ניקוי אלה עדיין יכולות להרוג ייסורים (מכיוון שיהיו להם תחום חובב האור).

עומסים

עומסים אינם דבר מיוחד כאן; רק שכולם ירצו משהו עם DPS גבוה יחסית כדי לפרוץ את המייסר לרסיס של בריאות. ואז, האם הרוצח המייסר המיועד שלך ינהל את הנטל של איזנאגי, רובה פיוז’ן ליניארי, או משהו דומה לסיים את הדברים בקלות. לבסוף, וודא שכולם נמצאים על DPS פרץ או תמיכה סופר כדי לגרום למפגש לרוץ בצורה חלקה ככל האפשר. אם Ad Clear הופך לנושא, יש לאדם אחד החלף ל- ArcStrider או Dawnblade.

ברגע שאתה מקבל את זה, ייסורים מוארים לא מרגיש שונה ממפגש הבסיס. אם אנשים אחד או שניים יודעים מה הם עושים, השלל הנוסף מהאתגר צריך להיות חופשי.

עוד גורל 2 מדריכי אתגר RAID:

שורש מפגש עם סיוטים

2. אתגרי SCISSIVE: Crossfire

קצת יותר מעורב מאשר ייסורים מוארים, Crossfire דורש כמות ניכרת של תקשורת נוספת בין חברי Fireteam שלך.

כדי להשלים את האתגר של Scission, שחקנים לא יכולים לירות בקריסטלים משיקים בצד שהם נמצאים כרגע. אם אתה צריך לחצות את הפער בכל נקודה (כולל מעבר לשלב הבא), אפוטרופוס מהצד הנגדי חייב לירות בגביש בשבילך.

הערה חשובה היא שאי אפשר להדליק את Crossfire על ידי החלקה על חרב או טסים לצד השני. האתגר ייכשל אם כל שיטה אחרת מלבד ירי גבישים של זה משמשת לחציית הפער.

עומסים

בדומה לייסורים מוארים, ישנן מספר דרכים להשלים אתגר זה. הראשון הוא פשוט שהרצים יורים בקריסטלים של זה בעת הצורך. אמנם זה מאפשר לשחקנים ברורים למודעות להמשיך להתמקד בעבודות הרגילות שלהם, אך זה גם מניח ששני הרצים שומרים על אותו קצב במהלך כל המפגש (שאולי לא נכון).

אם במקום זאת אתה רוצה להיות מעורב של שחקנים אחרים, פשוט הקצה מודעה אחת ברורה יותר מכל צד עם התפקיד הנוסף של יורה קריסטל. בכל פעם שמישהו מהצד ההפוך צריך לחצות את הפער, האפוטרופוסים האלה צריכים לירות בקריסטל כדי לשמור על שחקנים לנוע. אמנם אסטרטגיה זו מקלה על לחץ לא מבוטל של הרצים, אך לעיתים היא יכולה לגרום לנקות מודעות פחות יעילה.

Crossfire יכול להיות מעצבן את הפעמים הראשונות, אבל זה אתגר נהדר שמוסיף שכבה של תקשורת שחסר מפגש הבסיס.

מקרוקוסמוס נתקל בשורש סיוטים

3. אתגרי Macrocosm: שיווי משקל קוסמי

שיווי משקל קוסמי עוקב אחר המגמה של להיות מורכב יותר מהאתגר הקודם. בעוד שהוא פשוט במושג, הוא דורש מהשחקנים לנוע במהירות עם מעט טעויות.

כדי להשלים שיווי משקל קוסמי, עליכם להעביר את כל כוכבי הלכת האפלים שמאלה וכולם אור ימינה. אמנם זה אולי נשמע רגיל, אך רוב הצוותים עושים את ההפך, ומעבירים כוכבי לכת כהים ימינה וקלילה משמאל.

האתגר הזה כל כך קשה פשוט בגלל האופן בו המפגש עובד. כאשר מתחיל שלב חדש של המפגש, תראה ארבעה כוכבי לכת כהים ושני קלילים בצד ימין (ולהיפך משמאל). בדרך כלל, שחקנים מעבירים את הסטים של שני כוכבי לכת לצדדים מנוגדים כדי להימנע מלהיות יתר על המידה דברים. עם זאת, עם שיווי משקל קוסמי, האפוטרופוסים חייבים להחליף את הקבוצות של ארבע (כהות מימין, אור משמאל).

האסטרטגיה כאן היא מסבירה עצמית יחסית: האם כל שחקן יחליף כוכבי לכת לבחור באחד משני הלא-תואמים בצלחתם. . כאן האתגר בועט: תצטרך לעשות את זה פעמיים. אתה לא יכול להזיז את כל שמונת כוכבי הלכת בבת אחת, כך ששתי קבוצות של ארבע הן האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, זה עולה זמן, כלומר טיימר הניגוב יהיה פחות משמעותי לטעויות.

אם מפגש הבסיס לא קשה מדי עבור קרם האש שלך, שיווי משקל קוסמי לא אמור להיות יותר מדי צעד למעלה. עם זאת, אתגר זה חושף בקלות קישורים חלשים בקבוצה, אז הקפידו לסמוך על ארבעת השחקנים במכניקה!

Nezarec נתקל בשורש של פשיטת סיוטים

4 . כל אתגרי הידיים: Nezarec

כל הידיים הן שורש האתגר התובעני ביותר של סיוטים מציעים, המחייב את כל מי שנמצאים במעורבים. עם זאת, האתגר הזה הופך להיות פשוט יחסית עם קצת תכנון.

כדי להשלים את כל הידיים, כל חבר ב- Fireteam שלך חייב לירות בצומת אחד כהה ואחד בצומת קל במהלך כל שלב. יש שישה להכות מכל צד, מה שהופך את העבודה הזו בצורה מושלמת; אם מישהו יורה יותר מאחד באותו צד לכל מחזור נזק, האתגר ייכשל.

לרוב, יצירת סיבוב ספציפי לאתגר זה היא מיותרת. אם אתה משחק עם אפוטרופוסים שיודעים מה הם עושים, תקשורת תוך כדי תנועה על דברים זה לא עניין גדול.

אם הצוות שלך נאבק בתקשורת, עם זאת, פיתוח סיבוב יכול לעזור לגרום לדברים להיות חלקים יותר. תכנן איזה מספר צמתים כל שחקן יורה. למשל, יש לשחקן אחד המיועד לצלם צומת אחד על השרשרת הקלה וצומת ארבעה על השרשרת הכהה. להלכה, תכנון זה עם כולם צריך להפוך את המפגש לרוח.

. מכיוון שתסתובב כל כך הרבה, ההגעה לשלב הנזק כנראה ייקח קצת זמן נוסף. עם זאת, סביר להניח שתצטרך לעצור את מכונאי הניגוב של הבוס פעם או פעמיים, אז תקשר עם הצוות שלך על איזה מקלט אתה צריך.

ככלל, כל הידיים לא קשה מדי לאתגר. עם זאת, זה אכן מעורב במכניקה, כך שייתכן שתצטרך ללמד אנשים מסוימים לפני שאתה דוקר את זה.

לפני שתלך…

שורש הסיוטים הוא אחת הפשיטות הקלות ביותר שקיימות, וזו הסיבה שאתגרי המאסטר שלה נגישים במיוחד.