חדר דרישה – הארי פוטר לקסיקון, מדריך המוגללס להארי פוטר/מקומות/חדר דרישה – Wikibooks, ספרים פתוחים לעולם פתוח

0

מדריך המוגללס להארי פוטר/מקומות/חדר דרישה

טום רידל האמין בשחצנות שהוא האדם היחיד שעבד את החדר, והחליט עליו כמקום מצוין לאחסן את הורקרוקס שעשה מהדיאדם האבוד של רוונה רבנקלאו. למרבה הפלא, הארי נתקל מאוד בשנה זו שנה לפני שידע שזה הורקרוקס, תוך שהוא מסתיר את העותק שלו יצירת שיקוי מתקדמת מסנייפ פנימה נסיך חצוי דם קרוב להפליא. הארי התגשם רק במהלך קרב הוגוורטס. הוא בטח היה בועט בעצמו אם הוא לא היה קצת עסוק.

חדר דרישה

. אל תמשיך לקרוא אם לא ראית את הסרט. הגן על הסודות!

“לפעמים זה שם, ולפעמים זה לא. “

חדר הדרישה הוא חדר קסום בטירת הוגוורטס שיכול לגלות רק מישהו שזקוק לו. זה נקרא חדר Come and Go על ידי אלופי הבית של הוגוורטס. החדר ממוקם בקומה השביעית, מול שטיח שטיח המציג את ברנבאס הברמי שמנסה ללמד טרולים לרקוד את הבלט. .

. באותה תקופה זה היה חדר ספרטני עם המראה מכוסה בקטיפה שחורה (CG73).

דמבלדור קרה פעם בחדר הדרישה מוקדם בבוקר אחד כאשר שלפוחית ​​השתן שלו הייתה מלאה במיוחד. כשמצא את זה, הוא היה מלא בסירי קאמרית. (GF23)

.

פילץ ‘מוצא לפעמים אספקה ​​נוספת של מוצרי ניקוי בחדר כשהוא פועל (OP18).

דובי מביא לשם את וינקי לישון את זה אחרי התקף מגעיל במיוחד של חמאה; במקרים אלה החדר החזיק תרופות נגד חמאה ו”מיטה בגודל שדון נחמד “(OP18).

הארי מצא חדר מוכן להוראת הגנה מפני שיעורי האומנויות האפלים. הוא מכיל ארונות ספרים, כריות, ואפילו, כשהארי הבין לפתע שהוא צריך אחד, שריקה (OP18). הארי גילה, רגע לפני חג המולד, שדובי קישט את החדר עם קישוטים לחג המולד הנושאים את פניו של הארי והמילים “יש חג המולד הארי מאוד!”גם האף הבית תלה גם דבקון באמצע החדר, ואחרי ה- D.. בפגישה, הארי היה הנשיקה הראשונה שלו מתחתיה (OP21).

. (HBP21) הארי מבין שמעולם לא הופיע במפה של המארודר, והרמיוני מעריכה שהיא לא ניתנת לניתוח. אי אפשר לדובי לעקוב אחר דראקו בפנים, או להארי להיכנס בלי לדעת באיזו מטרה החדר משרת באותה תקופה.

נואש למקום להסתיר את העותק של הנסיך חצי הדם , . זה נראה כמו “עיר עם קירות מתנשאים”, מלאה בחפצים המוסתרים על ידי דורות של תושבי הוגוורטס. (HBP24)


ריהוט שבור ופגום
אלפים ואלפי ספרים
מעוטרים מכונפים
פריזבים נטועים
בקבוקי שיקויים סנויים
כובעים
תכשיטים
גלימות
מה שנראה כמו קליפות דרקון
בקבוקים פקקיים שתוכנו עדיין נצץ מפואר
כמה חרבות חלדות
גרזן כבד ודם דם.
טרול ממולא עצום,
ארון ההיעלמות השבור (בו מונטאג הלך לאיבוד בשנה הקודמת (OP28), ואילו דראקו מאלפוי מתקנים ושימושים כדי לאפשר אוכלי מוות להוגוורטס דרך התאומה שלו בבורגין ובורקס (HBP27))
הארי הסתיר את הספר בארון גדול שנראה כי פני השטח של שלפוחית ​​על ידי חומצה; מאחורי כלוב שהחזיק שלד של יצור עם חמש רגליים.
כדי לסמן את המיקום בו הסתיר את הספר, הוא הניח חזה של וורלוק ישן ומכוער על גבי הארון, הניח פאה ישנה מאובקת ונזר מוכה על ראש הפסל (HBP24). .

Sibyll Trelawney משתמש בחדר הדרישה כדי להסתיר את בקבוקי השרי הריק שלה. באחד הביקורים שלה היא נתקלה בחדר שכבש דראקו מאלפוי שרק תיקן בהצלחה את ארון הנעלמות. הוא השתמש באבקת חושך מיידי פרואני וזרק אותה מהחדר, שם הארי היה במסדרון. (HBP25)

החדר הפך את עצמו למעונות מאולתרים עבור התלמידים בהוגוורטס שנלחמו בחזרה נגד אוכלי המוות ונזקקו למקדש (DH29).

הארי, רון והרמיוני נכנסו לחדר הדרישה בצורת המחסן שלו כדי למצוא את דיאדם של רייבנקלו. הם בדיוק קיבלו ידיים על זה כשמלפוי, קרבבה וגויל הוסיפו אותם. Crabbe הציב את החדר עם Fiendfyre, שהרס את הדיאדם והרג את Crabbe. .

המדריך של מוגלס להארי פוטר/מקומות/חדר דרישה

חדר הדרישה הוא חדר בקומה השביעית של טירת הוגוורטס שמופיע כשמישהו נזקק לזה מאוד, ומכיל את מה שאדם צריך באותה תקופה.

תיאור מורחב עריכה

אזהרת מתחילים: עקוב אחר פרטים שאולי לא תרצה לקרוא ברמה הנוכחית שלך.

חדר הדרישה ממוקם בקומה השביעית של הוגוורטס, מול שטיח הברנבאס הברמי.

. . ..

. הוא מזכיר שהוא מצא פעם חדר מלא בסירי קאש, אך לא הצליח למצוא אותו שוב מאז. לאחר שנודע כיצד החדר עובד, אנו עשויים להניח בבטחה שהוא הלך קדימה ואחורה באולם ההוא, הזקוק לשירותים.

כאשר הארי זקוק למקום סודי לצבא של דמבלדור כדי להיפגש, דובי שדון הבית מספר לו על החדר הזה, ומתאר אותו כ”חדר שאדם יכול להיכנס רק כאשר יש להם צורך אמיתי בזה. ..”דובי אמר שהוא השתמש בזה כמקום לתת לווינקי לישון מההשפעות של חמאה. הארי הציע להשתמש בו כמקום מפגש לצבא של דמבלדור ב , הגזמת האזכור הקודם של דמבלדור לכך כדרך לשקט את דאגותיה של הרמיוני מהתאמתה. כל הפחדים של הרמיוני משומנים כאשר היא למעשה נכנסת לחדר, ומוצאת שהוא מצויד בספריה שלמה של ספרי לימוד נגד ג’ינקס. כשפרד וג’ורג ‘רואים את זה, הם מעירים שהם נהגו להסתתר מהפילץ’, אך אז זה לא היה גדול יותר מארון מטאטא. .

ב , . הארי משתמש ללא ידיעה באותו היבט של החדר כדי להסתיר את ספר השיקויים שלו. . .

ב הארי פוטר ואוצרות המוות, הצבא של דמבלדור המחודשת משתמש בחדר הדרישה כמקום מסתור. בסופו של דבר זה די נוח, ואפילו, כשנדרש, יוצר מנהרה שמסתיימת בחדר בקומה העליונה בפונדק Head’s Head’s Hog. בנוסף, לבקשתו של נוויל, היא משנה את נקודת הכניסה שלה באופן אקראי, כך שמשימות גרילה המנפקות מחדר הדרישה לא תמיד מתחילות באותה נקודה בטירה.

סמוך לסוף הספר 7, הארי גורם לחדר לחזור למצב מחסן הזבל שלו כדי לאתר ולהשיב את הדיאדם האבוד של רוונה רוונקלב, שהופך להורקרוקס. . במהלך הקרב שלהם, Crabbe מציב את Fiendfyre, הצורך את תוכן החדר, כמעט כולל את הארי, רון, הרמיוני, דראקו וגויל, ואכן צורכים קראבה.

ניתוח עריכה

בתחילה נראה שהחדר הזה יכול להיות כל הדברים לכל האנשים, תמיד יש בדיוק את מה שצריך למאמצי היום. עם זאת, נראה כי יש לו מספר תצורות סטנדרטיות, כפרופסור טרלאווני (שרוצה להסתיר את שרי שלה), הארי (שצריך מקום להסתיר את ספר הלימוד שלו), ודראקו (שצריך מקום להסתיר בזמן שהוא עובד על הארון שנעלם), כולם בסופו של דבר באותו החדר, מחסן עצום של דברים שבורים ונסתרים. זה למעשה צפוי; כדי שזה יהיה שימושי כמקום מפגש, כל מי שרוצה להיפגש שם חייב להיות מסוגל להיכנס לאותו החדר, שהוא עושה על ידי רצון אותו סוג של דברים. סיבה אפשרית אחת שהארי אינו מסוגל להיכנס לחדר כשדראקו נמצא שם עובד היא שדראקו, בהיותו בחדר, נעל אותו למצב “מחסן הזבל” שלו, וכפי שהארי לא חושב שהוא מחפש מחסן זבל , הוא אף פעם לא מסוגל להיכנס לזה בזמן שדרקו נמצא שם. . איכות זו שימשה שוב כאשר החדר שימש את נוויל בספר השביעי. עם זאת, כנגד זה עלינו לקבוע את העובדה שפרופסור טרלאווני מעד את דראקו כשחיפשה מקום להסתיר את השרי שלה, בדיוק כשדראקו השלים את בדיקת התיקונים שלו.

יש לציין כי החדר הזה אינו סטטי; כאשר הארי מוביל את השיעור הראשון שם, הוא מגלה שמה שהוא באמת צריך זה שריקה, ומגלה מיד אחד על המדף לצידו. ב הארי פוטר ואוצרות המוות, נוויל, אז תושב בחדר הדרישה, מסוגל לשכנע אותו לספק לו נוחות יצורים רבה, אם כי הוא אינו מסוגל לייצר אוכל; זו הסיבה שהיא יוצרת מנהרה לראשו של חזיר, כדי לאפשר לנוויל להשיג את האוכל שהוא צריך משם. הדרישה לחשוב על מה שאתה צריך שלוש פעמים ככל הנראה נמשכת רק לדלת החדר; פעם אחת בחדר, נראה כי מחשבה אחת, אם היא באה לידי ביטוי בדחיפות, מספיקה. .

שאלות לימוד נועדו להשאיר לכל תלמיד לענות; אנא אל תענה להם כאן.

אזהרת ביניים: עקוב אחר פרטים שאולי לא תרצה לקרוא ברמה הנוכחית שלך.

דבר אחד שמוזכר בדיון שלנו בחדר זה, במאמר בפרק 27 של הארי פוטר וסדר הפניקס, איך דראקו היה מודע לקיומו של החדר הזה. בטוח שהוא לעולם לא היה נודע על קיומו מאלפי הבית, כמו שהארי עשה, ולא סביר שהוא היה מסתובב בקומה השביעית ומחפש להסתיר משהו, כך שלא היה סביר להיתקל בו בטעות. אמנם זה אף פעם לא אושר בספרים, אך התיאוריה המועדפת על כך שנאמר לדראקו כיצד להיכנס לחדר הדרישה על ידי וולדמורט. . . אם דראקו היה רוצה מקום להיות הסדנה שלו, ואם היה מודע לאופי המרובה של החדר, הוא היה מבקש, והשיג, סדנה קסומה מצוידת וכתוצאה מכך הייתה יכולה להשלים המשימה שלו הרבה יותר מהר. זו הסיבה שזה קריטי לסיפור הארי פוטר והנסיך חצוי הדם שזה מישהו שאינו דראקו, במקרה זה פנסי, שמחזיר את רשימת החברות של צבא דמבלדור מהחדר ב הארי פוטר וסדר הפניקס; אם דראקו היה מודע לאופי הרב-נכבד של החדר, בכך שהוא רואה אותו תחילה כהגנה מפני כיתת האמנויות האפלות ובהמשך כמחסן זבל, סביר להניח שהוא היה מבין שאפשר להתאים אותו טוב יותר למה שהוא נָחוּץ. . עם זאת, ב , . נראה שלא סביר שוולדמורט היה רוצה לעזור לדראקו בכלל אם לא היו לו ציפיות שדראקו יצליח. יתר על כן, זה לא יהיה באופי של וולדמורט לחלוק סודות של הוגוורטס, במיוחד כשחשב שבביתו. יתכן שדראקו, לאחר שנודע על קיומו של החדר כשסייע לתפוס את צבאו של דמבלדור ב הארי פוטר וסדר הפניקס, ניסה את החדר במחשבה שהוא צריך מקום להסתיר משהו (לא ספציפית סדנה).

חיבורים הרבים בסיפור הם סימן ההיכר של עבודתו של מחבר זה. נציין כי חדר הדרישה הוזכר לראשונה בספר 4, ומילא תפקידים גדולים בכל ספר ברציפות; אנו גם מציינים כי אופי החדר, ויכולתו להיות רק דבר אחד בכל פעם, היו נקודות עלילה מרכזיות בספר 6. מכאן, אנו מאמינים כי המחבר בוודאי ביצע את אופי החדר בפירוט משמעותי בתחילת כתיבתה על ספר 5, כדי שלא למנוע בטעות את השימוש בו על ידי דראקו בספר 6 או נוויל והארי בספר 7.

. יתכן שזה הורס לחלוטין את כל ההיבטים של החדר, אך איננו יכולים להיות בטוחים מכיוון שאף דמות לא מנסה להיכנס מחדש לחדר ברגע שהוא נסגר על ה- Fiendfyre. . זה בטוח באותה מידה להניח שכל ממצאים שנותרו במחסן, ומופיעים בעבר בהיבטים אחרים של החדר, אבודים כעת גם הם. האם ה- Fiendfyre, שלדעתנו הוא קסם יוצא דופן, להיות אחד מקומץ הדברים בלבד המסוגלים להרוס הורקרוקס, ישפיע על פעולת חדר הדרישה, צריך להישאר לא בטוח.

כל מה שאתה צריך לדעת על חדר הדרישה

לדברי דובי, חלק מהאנשים ידעו זאת כ’בואו והלכת ‘, או’ המקום בו הכל מוסתר ‘. לא עבר זמן רב והכרנו את המקום המסתורי ביותר בהוגוורטס כחדר הדרישה: פינה שימושי מאוד כפי שהתברר. הנה כל מה שלמדנו אי פעם על חדר ההוגוורטס הסודי הזה.

אנחנו די בטוחים שאלבוס דמבלדור מעד על זה

. ב סדר הפניקס, זו הייתה ההערה הזו שהארי נזכר כשדובי הסביר לו את חדר הדרישה לראשונה. יכול להיות שדמבלדור מעד בטעות על אחד החלקים המרגשים ביותר של טירת הוגוורטס? אחרי הכל, החדר הופיע רק כאשר לאדם היה צורך בו אמיתי – ותמיד הגיע מצויד למטרת המחפש. כל מַטָרָה…

זה היה דובי שלימד אותנו לראשונה על החדר

הארי נודע לראשונה על ‘החדר המדהים ביותר’ מדובי, שהשתמש בו בעצמו כשחברו של ביתו וינקי היה שיכור מאוד והיה זקוק למקום להתאושש (החדר סיפק תרופות נגד חמאה ומיטה בגודל שדוד), וכן ידע זה הוכיח לא יסולא בפז לגיבורנו כאשר השתמש בו כדי להרכיב את צבאו של דמבלדור ממש מתחת לאף של פרופסור אומברידג ‘החשוד.

הארי הייתה שם את הנשיקה הראשונה שלו

כן, מי יכול היה לשכוח כשהארי נהנה מנשיקה מוכתמת למדי עם צ’ו צ’אנג לאחר מפגש הצבא של דמבלדור בחדר הדרישה. ובכן, אם יש משהו שילד מתבגר דורש, זה קצת חיבה מכתום.

Pmarchive-wb f5 Harry Cho Snog HP5-TL-0757R 4OCEAOCJSUKEQ6KSKY6GM-B2

בחדר היו כללים

היופי בחדר הדרישה היה שהוא מותאם לניואנסים. אפילו המפה של Marauder לא יכלה להגיד לך מי היה בתוכה. אבל החדר היה די ספציפי באופן בו הוא הגיב לדרישה, ומי שהשתמש בו חייב להיות בטוח לסגור את כל הפרצות. לדוגמה…

אתה יכול להיכנס לגרסת אנשים אחרים לחדר

מכיוון שחדר הדרישה יכול להפוך כמעט לכל דבר, ניתן להניח שהחדר תמיד שונה לכל משתמש. כמובן, לפעמים אנשים זקוקים לאותו דבר. למשל, הארי, דראקו ואפילו לורד וולדמורט השתמשו פעם אחת בחדר הדרישה כדי להסתיר משהו; מאוחר יותר הוא נקרא המקום ‘איפה הכל מוסתר’.

הארי מצא שם הורקרוקס בלי להבין

טום רידל האמין בשחצנות שהוא האדם היחיד שעבד את החדר, והחליט עליו כמקום מצוין לאחסן את הורקרוקס שעשה מהדיאדם האבוד של רוונה רבנקלאו. למרבה הפלא, הארי נתקל מאוד בשנה זו שנה לפני שידע שזה הורקרוקס, תוך שהוא מסתיר את העותק שלו יצירת שיקוי מתקדמת מסנייפ פנימה נסיך חצוי דם . הארי התגשם רק במהלך קרב הוגוורטס. הוא בטח היה בועט בעצמו אם הוא לא היה קצת עסוק.

נשימתו הייתה רועשת באוזניו, ואז נראה כי עצם נשמתו רועדת: הנה זה היה, ממש קדימה, הארון הישן המנוחל בו הוא הסתיר את ספר השיקויים הישן שלו, ומעל זה, האבן המסומנת על ידי הפוק וורלוק לובש פאה ישנה ומאובקת ומה שנראה כמו נזר עתיק ולא צבעוני.
הארי פוטר ואוצרות המוות

הארי מסתיר את העותק שלו של ייצור שיקוי מתקדם בחדר הדרישה

החדר מילא תפקיד חיוני במשימתו של דראקו מהלורד וולדמורט

דראקו בילה את רוב השנה השישית שלו בחדר כחלק מתוכנית שנרקמה בהוראותיו של וולדמורט לרצוח את דמבלדור, כפי שכולנו יודעים בצורה טראגית מדי. בעזרת ארון הנעלמות, שנשפך שם במשך כמה שנים לפני שמאלפוי גילה זאת, הוא יצר מסלול בין ארון אחד לתאום שלו ששהה בבורגין ובורקס כדי לתת לאוכלי מוות גישה בלתי מוגבלת לחוגי הוגוורטס. גילוי החדר של דראקו החל את אפקט הדומינו שבסופו.

אבל זה גם תרם לניצחון וולדמורט

אבל רק עד שנוויל לונגבוטום נדרש לזה שחדר הדרישה באמת הצטיין בעצמו. עם הוגוורטס תחת מוות אוכל אוכל ואוויל מוביל את התלמידים במרד נגד הקארו, החדר הפך למקום בטוח להתנגדות, והעניק מקומות להירדם וגישה למנהרה מתוך הוגוורטס שיכולים לשמש לרכישת אוכל (אם אתה יודע חמשת החריגים העיקריים שלך לחוק של גמפ, תזכור שהחדר עצמו לא יכול לייצר אוכל) ובסופו של דבר לאפשר להארי, ד ‘.א. וסדר של חברי הפניקס לבית הספר להילחם בוולדמורט.

Pmarchive-wb f5 dumbledores צבא HP5D-2921 4OceaocjsukeQq6ksky6gm-b6

ברגע שהארי אחזר את Diadem Horcrux, החדר הוצף על ידי Fiendfyre שהתחיל על ידי Crony Vincent Crabbe של מאלפוי. הלהבות הרגו את הסרטן המטופש, אבל רון חשד שה- Fiendfyre היה כל כך חזק, הוא עלול היה לפגוע לנצח בחדר שהקוסמים זקוקים להם ביותר.

‘איפה ג’יני?’הוא אמר בחדות. ‘היא הייתה כאן. היא הייתה אמורה לחזור לחדר הדרישה.’
‘בליימי, אתה מעריך שזה עדיין יעבוד אחרי האש ההיא?שאל רון.
הארי פוטר ואוצרות המוות