אי מת 2: האם זה יהיה ב- Game Pass? מחיר וכמה זה ב- Xbox – Meristation, אתה יכול לשחק Dead Island 2 ב- Xbox Game Pass?

0

האם אתה יכול לשחק Dead Island 2 ב- Xbox Game Pass

אי מתים 2 ניתן למצוא בשלוש מהדורות שונות במחירים הבאים:

אי מת 2: האם זה יהיה ב- Game Pass? מחיר וכמה זה ב- Xbox

לאחר המתנה ארוכה, סרט ההמשך שפותח על ידי אולפני Dambuster סוף סוף נמצא בידינו, אבל כמו כותרות אחרות, האם זה יגיע למשחק מעבר? אנו עונים לך.

עדכון: 21 באפריל, 2023 16:08 EDT

הזומבים חוזרים. אחרי המתנה ארוכה מאוד של כמעט 7 שנים, סוף סוף יש לנו את Dead Island 2, סרט ההמשך לכותרת שיצא במקור בשנת 2011. כעת, לאחר שיש לו את תאריך השחרור שלה, השאלה נותרה האם התואר הזה, כמו רבים אחרים, יקפוץ על המגמה של להיות ב- Xbox Game Pass ולהיות מהיום הראשון של השירות, כאן אנו מסבירים.

?

התשובה הישירה היא לא. לרוע המזל למנויים של שירות זה, הכותרת המופצת על ידי כסף עמוק לא תגיע לשירות וכנראה שאין אינדיקציות לכך. .

אי מתים 2 ניתן למצוא בשלוש מהדורות שונות במחירים הבאים:

אי מת 2: האם זה יהיה ב- Game Pass? מחיר וכמה זה ב- Xbox

סיפורים קשורים

אי מת 2: מיהו הקוטל הטוב ביותר במשחק? הבדלים ותכונות

כל ציון ביקורת של אי 2 מת: האם ההמתנה לשבע השנים הייתה שווה את זה?

כדי להיות מסוגל להגיב עליך להיות רשום ולחבר. שכחת את הסיסמא?

האם אתה יכול לשחק Dead Island 2 ב- Xbox Game Pass?

האי המת 2 באפריל 2023 משחקים

אי מת 2 סוף סוף נמצא כאן אחרי המתנה של כמעט עשור. עם זמן פיתוח כל כך ארוך, חלק מנויי משחקי ה- Xbox Pass עשויים להסס לשלם מחיר מלא עבור המשחק. לרוע המזל, למי שמעוניין לבדוק את המשחק, כנראה שהוא לא יופיע ב- Xbox Game Pass בזמן הקרוב.

משחק משחק באפריל

מיקרוסופט כבר אישרה את מערך ה- Xbox Game Pass שלה לאפריל, ו אי מת 2, המשחרר ב- 21 באפריל, אינו ברשימה. לכן אנו יכולים לשלוט במשחק כולו להשקת משחק יום אחד. גם אם שחרורים מרכזיים אחרים חיברו את שירות המנויים עם שחרורו, אי מת 2 לא ינקוט בגישה זו.

אי מת 2 זומבי על החוף

יתר על כן, קשה לומר אם או מתי אי מת 2 אי פעם יהיה ב- Game Pass. לחלק מהמפרסמים והמפתחים יש רקורד מוצק של הוספת המשחקים שלהם לשירות המנויים של מיקרוסופט לאחר פרק זמן מסוים. למרות זאת, אי מת 2 הרשומה של המו”ל Deep Silver היא ספוטית. המשחק האחרון שלו, , שיצא באוגוסט 2022, עדיין לא הגיע לשירות של מיקרוסופט.

אי מת 2 כדי לעבור את המשחק כרגע, המשחק בודק היטב. אם אתה עדיין לא בטוח אם המשחק שווה לקנות במחיר מלא, בדוק מה היה לכריס מויזה שלנו לומר על זה כאן.

לחלופין, Ghostwire: טוקיו פגע במשחק החודש, שעשוי לשרוט את גירוד האימה הפתוח. הוא כולל בילוי מרהיב של טוקיו מלא באויבים זומביים להביס. זוהי השקה של יום אחד ב- Game Pass עבור שחקני Xbox ו- PC.

מאט קוק הוא סופר משחקי וידאו מנוסה. כאשר הוא לא כותב על משחקים, ניתן למצוא אותו משחק כל דבר, החל מ- NES ועד ה- PS5 ומתעסק עם קונסולות רטרו. ניתן למצוא אותו בטוויטר @360cookie.

הוא האי המת 2 על מעבר משחק Xbox? איך לשחק את המשחק ביום המהדורה

Island 2 Dead 2 הוא אחד משחרורי ה- AAA הגדולים ביותר לפגיעה בקונסולות החודש, והמנויים רוצים לדעת אם הוא נכלל ב- Xbox Game Pass.

אי OD אי מת 2 2

Island 2 Dead עבר זמן רב, אבל השחקנים רוצים לדעת אם זה מגיע ל- Xbox Game Pass (

יוצר תוכן המשחקים של אהרון פוטר

 • 10:17, 21 באפריל 2023

Slasher הזומבי המיוחל של Deep Silver מהגוף הראשון שוחרר סוף סוף כמעט עשור לאחר הכרזת-אך הוא מת מתה 2 ב- Xbox Game Pass Pass?

היום סוף סוף הגיע. לאחר שנחשף בתחילה עם קרוואן CG ידוע לשמצה במהלך E3 2014, Dead Island 2 שרד מספר עיכובים ושינויים מפתחים מרובים כדי להשיק סוף סוף ב- PS4, PS5, Xbox Series X | S, Xbox One ו- PC היום. זה אומר ששחקנים כבר לא צריכים לחכות כדי להתחיל לחתוך, להתנער ולפרק המוני אינסופיים של המתים עם חברים מתחת לשמיים הסחורים של “לעזאזל-א”.

עם זאת, בתור שחרור AAA בעל פרופיל גבוה, גיימרים ב- Xbox תוהים אם המשחק ניתן לשחק ב- Xbox Game Pass. אחרי הכל, רק בגלל ש- Dead Island 2 אינו בלעדי לקונסולה של מיקרוסופט לא אומר שזה לא אפשרי, כך שלנשים יש כל זכות לסקרן אם יש דרך נוחה יותר לקפוץ למשחק של דמבסטר סטודיו להרבה פחות מ- RRP.

?

למרבה הצער, Island 2 Dead 2 אינו זמין לשחק ב- Xbox Game Pass ביום הראשון. גם אנו יודעים זאת זמן מה, מכיוון שזה לא נכלל במשחק ה- Xbox Pass Apprime 2023 ההכרזה של מערך. זה לא אומר ש- Slasher הזומבי המיוחל לא יגיע בסופו של דבר לשירות. . המשמעות היא שהדרך היחידה שלך לשחק היא על ידי איסוף עותק בקמעונאות.

הגרסה הסטנדרטית של Dead Island 2 היא בעלת מחיר טיפוסי של 59 פאונד.99 /69 $.99 / AU 109 $.96. ברור שהרבה יותר ממחיר מנוי של Xbox Game Pass, אבל כנראה שווה את זה לשחקנים בכל פלטפורמה שרוצה דרך לשחוט המוני אוכלים בשר עם חברים. לחלופין, בחזיתות דיגיטליות, תוכלו לאסוף את Dead Island 2 Deluxe המהדורה תמורת 64 פאונד..99 / $ 117.95, ואילו המהדורת הזהב של Island 2 Dead 2 תחזיר לך 79 פאונד.99 /89 $.99 / AU 145 $..

.

אי מתים 2 תכולת מהדורת דלוקס

 • אי מתים 2 משחק בסיס
 • חבילת תווים 1 – כוכב הכסף ג’ייקוב
 • חבילת תווים 2 – סלייר סייבר איימי
 • חבילת נשק זהב

אי מת 2 תוכן מהדורת זהב

 • אי מתים 2 משחק בסיס
 • אי מתים 2 מעבר הרחבה
 • חבילת תווים 1 – כוכב הכסף ג’ייקוב
 • חבילת תווים 2 – סלייר סייבר איימי
 • חבילת נשק זהב
 • זיכרונות של חבילת Banoi

בסקירת האי המתים שלנו 2 קראנו לזה “טוב יותר מכל הבחינות” שניתן להעלות על הדעת “בהשוואה למקור 2011. למרות שזה לא היה זמין במשחק Xbox מעבר ליום השחרור, זו דרך מהנה לשחרר קצת תסכול על ה- La Undead עם חברים.