Scekmate – אביזר הסכין של הצבא השוויצרי עבור סיפון הקיטור שלך, סקירת סיפון: הנשק הסודי החדש של Steam Deck – Dexerto

0

ביקורת על סמן הסיפון: הנשק הסודי החדש של Steam Deck

הגבירו את זמן המשחק שלכם בשעות עם ארגונומיה טובה יותר

חבר לסיפון

מגוון. ארגונומי. החזרות חינם קנה את הצרור

מערכת סיפון שלמה

מדוע למעלה מ -10,000 אנשים בחרו בחבר הסיפון

נוֹחַ

הגבירו את זמן המשחק שלכם בשעות עם ארגונומיה טובה יותר

ניתן להרחבה

מערכת עצומה שתשתמש בסיפון הקיטור שלך בדיוק איך שאתה רוצה

עובד כמעט עם כל מקרה אחר שוק או עגינה

לְהַחלִיק

מהונדס לחוזק מדהים מבלי להתפשר על רזון

ביקורת על סמן הסיפון: הנשק הסודי החדש של Steam Deck

חומר סיפון סיפון קיטור

דקסרטו

חבר הסיפון עשוי להיראות כמו חבורה של גאדג’טים מפלסטיק כדי לקפוץ בכל סיפון הקיטור שלך, אבל היתרונות הולכים לפנות רק לקומץ.

פתיחת ערכת החברים המלאה, נפגשת עם שפע של פלסטיק, עטוף בפלסטיק אחר. זוהי ערכה ייחודית, אם נישה להפליא ומגיעה עם כמה אפשרויות ביזאריות הכלולות בערכה המלאה.

אנו שואלים את זה מכיוון שזה לא כמו שחבר הסיפון בנוי בצורה לא טובה, או חסר תועלת לחלוטין. זהו ניסיון אמיתי לייצר אביזרים לסיפון הקיטור על ידי חבר של הקהילה פעם ש- Valve בנתה סביב כף היד.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, זה רעיון טוב מאוד. צור מערכת שתאפשר לכל אחד להשתמש ברכישות שכבר נרכשו, או מתוכננות, עם סיפון הקיטור. זה מוצק, משתלב היטב עם המכשיר ויש לו שימוש מעשי כלשהו.

עיצוב ותכונות

עמדת חמוד הסיפון

חתיכת הליבה, אחיזה שמצהרת על הסיפון, היא מה שתגזז את שאר חבר הסיפון לתוכו. מלבד החריץ שבגב, היצירה הזו מאפשרת לך לאחסן שני כרטיסי microSD כשאתה בדרכים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

נושא עצום עם החלק הזה של המערכת הוא שבעוד שכרטיסי ה- SD מרגישים בטוחים, אין כיסוי עבורם. ללא מכסה קטן לחתוך בחלקו העליון, יש בעיה מסיבית עם כרטיסי מיקרו פוטנציאליים שאבדו. אם הסיפון או אפילו חבר הסיפון עצמו היו יורדים, זה יכול להיות ולמה שמחפש את מצבה המשקפיים כדי למצוא את כרטיס ה- MicroSD עם כל המשחקים שלנו עליו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לצד זה, הקבצים המצורפים האחרים של חבר הסיפון כוללים עמדה נוקשה למדי. יש לזה את החסנות הבלתי מעורערת הזו, מה שגורם לנו לאחל שזה היה חתיכת פלסטיק רחבה יותר, בדומה למתג ה- OLED. עם זאת, נדרש קצת מאמץ ‘בטעות’ לגרום לזה להפיל את זה פעם אחת.

עמדת סיפון הקיטור הדלוקס הזו עושה את ההבדל העצום

מעולם לא הייתי מנחש כמה עמדת בעיטה ניתנת לניתוק יכולה לשפר את הסיפון

פורסם ב -26 בספטמבר 2022
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

סיפון קיטור, נראה מאחור, נשען לאחור על עמדת הסיפון המחוברת שלו

בעוד שסיפון הקיטור, מחשב מיני מרופד של Valve, מציע שפע של חוויות משחקים בפורמט נייד, היעדר עמדת בעיטה היה נקודה כואבת. היכנס לחבר הסיפון: סוגר פלסטי פשוט ומאפשר לך לצרף לא רק עמדת בעיטה שימושית מאוד, אלא גם כמה פתרונות הרכבה מיוחדים אחרים לחלק האחורי של הסיפון.

עשרת המשחקים המובילים ביותר שיחקו על סיפון קיטור: מהדורת מרץ 2023
אביר חלול: סילקסונגהקרוואן החדש של המשחקים הוא חי ללא שכר דירה במוחנו
תודה לך, PS Plus, שהפכת את הצבר שלי לגדול עוד יותר

חבר הסיפון הוא פרי המוח של מהנדס עיצוב המוצרים סירי ראמוס. ראמוס תיאר כיצד ההתלהבות והתמיכה של קהילת Steam Ste. למען האמת, האהבה של הקהילה לפרויקטים קטנים בסגנון יצרנים ניכרת רק מגלילה דרך R/SteamDeck . חבר הסיפון התפתח מסדרת אבות-טיפוס וחלקים מוקדמים בתלת מימד לתוצר סופי בתחושה מקצועית. עכשיו לאחר שהשתמשתי בו במשך כמה שבועות, זה מרגיש כמו הרחבה טבעית מאוד של הסיפון שלי, אחד עם כמה הפתעות משלו.

במרכז “המערכת” של חבר הסיפון, כפי שהיצור מכנה אותה, נמצא “האחיזה”, טופר פלסטי פשוט, ובכן, אוחז בחלק האחורי של המיני-PC כמו פיתוח ראש על זומבי ענין. וכמו אתר הראש ההוא, זהו קובץ מצורף חלק למדי, כזה שלא מפריע למקרה מגן המניות של המערכת. האחיזה יכולה גם להחזיק שני כרטיסי SD חילופיים, וכמו פיתוח ראש, סביר להניח שתרצה להישאר במקום שאתה מציב אותו. העברתי אותו לסיפון קיטור אחר רק פעם אחת, וכיפוף גב הפלסטיק כדי להוריד אותו מרגיש כמו משהו שאני רק רוצה לעשות קומץ פעמים לכל היותר.

הקליפים נראים בחלקו התחתון והתחתון של המכשיר כשמסתכלים עליו מקדימה, אך הצבע והמרקם של הפלסטיק משתלבים היטב עם הסיפון. אני בקושי שם לב לזה יותר, ולא מרגיש את זה בידיים שלי כשמשחקים.

סיפון קיטור עם אחיזת הסיפון מחוברת שכיבה מול הפנים

סוגר האחיזה עצמו לא עושה הרבה. במקום זאת, זה מאפשר למגוון “הרכבים” לחרוק בחלק האחורי של המכשיר. אלה ננעלים במקומם עם זוג קפיצים. תופעות זמינות כוללות את עמד הבעיטה הנוח להפליא, “פאקים” עם דבקים כדי להדק סוללה או רכזת USB-C, תקעי קיר ואפילו הר VESA 75 מ”מ כמו שאתה רואה על גבם של מסכי מחשב אישי.

בזמן שהשתמשתי באחד מה- Pucks שלי לרכזת USB-C שימושית שאפשרה לי לחבר מגוון מכשירי USB יחד עם כבל Ethernet כדי להאיץ את ההורדות, ה- Kickstand הרגיש לי הכי חיוני עבורי.

יתכן שלא תחשוב הרבה על עמדות בעיטה; זה מכשיר ומושג בסיסי מאוד. אבל בהתחשב בגודל ובמשקל של סיפון הקיטור, היכולת לחבר אחד לגב הייתה כמו גידול זרוע שלישית, במיוחד כשמשחקים על ספה או מיטה.

זה עלה עלי כשהחלטתי לירות ספיידרמן: מחדש מחדש לילה אחד. כשכבתי במיטה, עם העמדת הבעיטה במקום, יכולתי פשוט לנוח את המכשיר מולי כדי לצפות בקצץ הפתיחה, ואז להרים אותו כשהייתי מוכן להתחיל להתנדנד סביב אי מנהטן. זה אולי לא נראה כל כך מתגלה אם לא הכנסת יותר מדי שעות על סיפון, אז תן לי לתת קצת הקשר.

סיפון הקיטור יושב זקוף עם עמדות בעיטה מחבר הסיפון

סיפון הקיטור הוא כבד בערך כמו שהוא נראה. זה מכשיר גדול! ומשחק לפרקי זמן ממושכים, לפחות בשבילי, די גורם לי הידיים שלי להיות עוקצניות ואז, קהות. היכולת להפחית את זה עם המסך שעדיין פונה אלי ולתת לי הפסקה במהלך גזרות לא אינטראקטיביות אפשרה לי לבלות יותר זמן במשחקים. ל- Kickstand יש גם כמות יפה של התאמה. זה יכול להזיז 120 מעלות מלאה, וזה אף פעם לא מרגיש כמו אותה חתיכת זבל רופפת ידועה לשמצה המחוברת למתג נינטנדו, שתמיד נראה שהוא מאיים להצמיד מייד. עמדת הסיפון סיפון אידיאלית גם להניח את היחידה על שולחן העבודה ולחיבור מקלדת.

תועלת אחת בלתי צפויה כוללת את תפוקת החום הגבוהה של הסיפון. היכולת להציע את זה עם מאוורר הפליטה שמצביע לכיוון אנכי יותר מרגיש כמו דרך טובה יותר להפחית את המכשיר בזמן שהוא מוריד משהו או משחק קיצוץ אינטנסיבי גרפי. אם יש להאמין ברדיט, יתכנו גם יתרונות ארומתראפטיים ליהנות .

. כתוצאה מכך, הידיים שלי לא עשו את העבודה של גם משחק המכשיר והחזקתו. בסך הכל, חבר הסיפון עם אביזר ה- Kickstand בדיוק הפך את הסיפון למכונה נעימה יותר עבורי.

אף על פי שמצאתי את עמדת העילון ככוכבת המופע, אחרים עשויים למצוא יותר תועלת בהרכבה אביזרים נוספים על הדבק פאקס. כפי שמזהיר האתר של חבר הסיפון, הדבק המשמש בפאקים אלה הוא כמעט קבוע. אז אם אתה רוצה לדבוק חבילת סוללות גדולה או רכזת USB או כל דבר אחר, שימו לב שאתה יוצר קשר די קבוע בין קובץ המצורף של פאק לאביזר. הם הולכים להיות חברים לכל החיים.

החלק האחורי של סיפון קיטור מציג רכזת USB-C המוחזקת במקום עם הר הפאק של חבר הסיפון

קיימים כמה אזהרות אחרות. אם יש לך איזשהו מארז בסגנון סמארטפון עטוף סביב הסיפון שלך, ובכך מגדיל את עוביו, כנראה שתושבת ה- G Rip לא תשתלב סביבו. למרבה המזל, מתאם של חותם הסיפון הספורט את אותו דבק של 3 מ ‘כמו שה- Pucks מציע אמצעי חלופי שבאמצעותו להדק את ה- G Rip לחלק האחורי של מקרה של צד שלישי. . .

אתה יכול גם להשתמש בהר אחד בלבד בכל פעם, כך שאם ברצונך להשתמש בשני העמידה ולהטעין את המכשיר באמצעות סוללה חיצונית, תצטרך לבחור מי מתחבר למכשיר. אמנם, אם אתה משתמש ב- Kickstand, כנראה שיש לך משטח שטוח למנוח את הסוללה הזו בכל מקרה.

סיפון הקיטור יושב ליד קבצים מצורפים שונים של סיפון. הכבל בצד מציג סימנים של פוטושופ iffy

באופן ביקורתי, אם אתה משתמש במרכז USB-C, עליך לשים לב זהיר לאורך הכבלים, במיוחד כשאתה מקבל את ההחלטה הסופית לדבוק בפאק לרכזת. במקרה שלי, אני חושד שדבקתי בפאק קצת נמוך מדי על הרכזת שלי, וכתוצאה מכך, לכבל ה- USB-C יש קצת יותר מדי מתח כשמגיע עד ליציאת ה- USB-C של הסיפון שלי. סביר להניח שאני אנסה למקם את זה מחדש, אבל בהתחשב בכך שהדבק הוא דבר שימוש חד פעמי, אני בטח אצטרך להיות יצירתי. מוסר של הסיפור: מדוד את אורכי הכבל שלך ועשה שימוש במתאמים בזווית הימנית במקום שהוא הגיוני.

לאחר מנותק, עמדת הפתיחה וכל מכשירים מצוידים בפאק יתאימו בקלות למארז האחסון שהסיפון מגיע איתו. אתה יכול פשוט לתפוס אותו לתא ההוא בחלק התחתון שמשתמש בסיפון Steam מצא שימושים יצירתיים עבורו. עם זאת, אם צרכי האביזר שלך נרחבים למבקש משחק, מקלדת ובכל זאת ציוד היקפי אחר, תזדקק לתיק גדול יותר. לתקופות ההן שאתה רוצה לנסוע אור, אתה יכול פשוט לנתק את תושבי החבר ולהשאיר את סוגר “האחיזה” בקושי בולט.

חלקי חבר הסיפון משתלבים בתא התחתית של מארז המניות של סיפון הקיטור

אם אתה רק רוצה להשיג את ה- Kickstand, תצטרך את סוגר האחיזה, שרץ תמורת 20 $ ואז ה- Kickstand עולה על עצמה תמורת 15 דולר נוספים. פאקים בודדים הם 7 $ כל אחד. . אמנם אתה בהחלט יכול למצוא אפשרויות בעיטות זולות יותר באמזון ובמקומות אחרים, אך מערכת הסיפון מרגישה יציבה ואמינה. יושב את הסיפון עם עמדת הסיפון בעיטה, זה אף פעם לא מרגיש שהוא הולך להפיל (כל עוד הזווית מוגדרת נכון). .

אתה יכול גם לעבור את מסלול DIY על ידי הורדת הקבצים הדיגיטליים של חבר הסיפון ולהדפיס אותם בעצמך. אני מתאר לעצמי שזה ייקח ניסוי וטעייה, אבל הקבצים הם בחינם ומופצים, כמו שכל הדברים צריכים להיות, תחת רישיון Creative Commons.

בסך הכל, חבר הסיפון, במיוחד עם עמד הבעיטה שלו, הוא אביזר סיפון קיטור נהדר שמרחיב היכן (ואיך) אני יכול לשחק עליו משחקים. זה איכותי, נראה טוב ומשתרע יפה עם רוח ה- DIY של המכשיר. עם כל מזל שנראה פרויקטים ייחודיים ואיכותיים יותר מסוג זה ככל שהסיפון מסתדר בנוף הרחב יותר של חומרת המשחקים.