יוצר מחשב 2 – טייקון מחשב – אפליקציות ב- Google Play, סרט ההמשך לסימולטור בניין מחשב מרגיש כאילו הוא עדיין בבנייה – ה- verge

0

לאחר שתגדיר את סביבת העבודה שלך, באופן טבעי אתה צריך לבנות כמה מחשבים. , PCBS2 . מרבית הרכיבים הם מיצרנים פופולריים והם כמעט זהים לעמיתיהם בעולם האמיתי שנעשה על ידי NZXT, MSI ו- Cooler Master יותר. , PCBs עשתה עבודה מצוינת לשמור על רשימות חלקים מעודכנות בעדכונים בחינם, שאינה משימה פשוטה, בהתחשב בכך שראינו שורה של חומרה חדשה מ- NVIDIA ו- AMD, שלא לדבר על כרטיסי הגרפיקה החדשים של אינטל של אינטל.

יוצר מחשב 2 – טייקון מחשב

מחשב יוצר 2 הוא 2 משודרג 2.0 גרסה של יוצר מחשב סימולטור משחק. במשחק זה תוכלו לנסות את עצמכם כבונה מחשב, בעל חוות הכרייה וחנות מחשבים כמו טייקון עסקי בו זמנית. במהלך תהליך המשחק, עליך להשלים את הזמנות הלקוח של השירות שלך. אתה מספק כמעט את כל השירותים, המתייחסים למחשב: בנה מחשב מחשב מהיסוד, התקן תוכנה או משחק, החלף מחשב, הזמנות מלאות, הפוך לכורה של ביטקוין או Dogecoin Miner והרבה יותר.

ממשק ידידותי למשתמש

○ גרפיקה חדשה לגמרי HD
○ מיקום אלמנטים נוחים

כמו כן, יש לנו כמה שינויים גדולים עבורך שיגרמו לך לרצות לשחק יותר ויותר לגלות תכונות חדשות בטייקון הכרייה הזה ובחלקים של מחשב מחשב זה.

★ קורסים חיים אמיתיים עבור Bitcoin Miner, Dogecoin Miner ו- Ethereum Miner מעריצי טייקון הכרייה
★ ועידות על זה בהן חברות מציגות לך מוצרים חדשים, כך שתוכל לפתוח ולהשתמש בהם למחשבים שלך לאחר השלמת משחקי מיני מהנים

★ פלטפורמת סחר ענקית!
.
★ הוספה מערכת ההפעלה החדשה של כרום
★ הזמנות באמצעות שליחים ודיאלוגים. עכשיו אתה יכול לנהל משא ומתן על המחיר לעבודה שלך עם לקוחות
★ התאמה אישית של פרופיל מעודכן
כולם, שהוזכרו לעיל, פותחו לשליטה נוחה בכל תהליכי המשחק והכורה סרק.

צור את המחשב שלך מאפס
PC Creator 2 נותן לך את ההזדמנות הייחודית לבנות מחשב, החל מבחירה של חלקי מחשב וגימור בהתקנת מערכת ההפעלה, לבחון תוכנות ומשחקים שונים. אז, בניית מחשב, התקנת מערכות הפעלה, מנהלי התקנים, משחקים ותוכנה נמצאת בידיים שלך. כמו כן, תוכלו לסחור ככורה ביטקוין או כורה של Dogecoin.

בחירה רחבה של אביזרים
אם יש הרבה חלקי מחשב ב”מחשב יוצר 2 “בחינם, אך כעת ישנם אלפי פרטי מחשב אמיתיים. הרבה יותר רכיבי מחשב מחכים לך. .

שפר את מרכז השירות שלך
במהלך המשחק אתה צריך להשלים את עמלות הלקוחות של מרכז השירות שלך. . עם כל משימה חדשה, תעבירו צעד אחר צעד לרכישת ציוד מודרני, משרד ושדרוג מרכז השירות שלכם.

למד כיצד לשפר את המחשב האישי שלך
בהתבסס על העובדה שיוצר מחשב 2 פותח ככל האפשר מציאותי, כך שזו הזדמנות נהדרת ללמוד כיצד לנער את הבאגים, לשפר את המחשב שלך. תלמד גם כיצד לבחור חלקי מחשב חדשים, חזקים יותר ותואמים. יתר על כן, המשחק שלנו ילמד אותך לתקן את המחשב שלך, לנקות אותו מוירוסים, להפוך לכורה ביטקוין והרבה יותר.

ההזדמנות להתקין מערכות הפעלה פופולריות
לינוקס, MacOS, Windows, מערכת ההפעלה של Chrome זמינים להתקנה במשחק שלנו. ניסינו להכין את כל תהליכי ההתקנה מציאותיים מאוד.
הדמיה של תוכניות
יש סימולטור מובנה של עבודות מחשב, שעזרתו הפונקציות הבאות: פונקציות הבאות:
○ התקנת מערכות הפעלה
○ התקנה, הדמיה של תוכנה ומשחקים

. אבל המשחק שלנו יוכיח את ההפך וישנה את דעתך.

קהילה
. יוצר מחשב גם מספק לך הזדמנות להשתתף בתחרויות ולזכות בכמה פרסים יקרי ערך.

29 באוקטובר, 2022, 18:00 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

התרגשתי באופן בלתי סביר לשחק את המעקב סימולטור בניית מחשב. . לצערי, מכפיל כמה מההיבטים המטרידים יותר תוך הוספת קומץ קטן של תכונות רדודות.

כמו במשחקי סימולטור רבים, PCBS2 עוסק בהערכה היומיומי. אנשים רגילים לא אובססיביים לגבי ההבדלים בין NVME SSD או 2.כונן קשיח בגודל 5 אינץ ‘או כוונון עדין של המתח ב- GPU, אך אלה הם הפרטים שחובבי בניית המחשבים חושקים.

כמו המשחק המקורי, PCBS2 . אתה מתחיל עם סכום כסף קטן וקומץ משרות שנמסרו באמצעות דואר אלקטרוני. , . למרבה המזל הדרכה מועילה עוברת אותך בתהליך שלב אחר שלב.

. ההדרכה תעבור אותך מה לעשות בכל פעם שתיתקל במשרה ספציפית לראשונה. .

המשרות שאתה לוקח עליה נעות בין ניקוי האבק ממחשבים ישנים וכל. בסופו של דבר, ממש כמו המשחק המקורי, המשרות הופכות במהרה לתרגול בהבנת הנקרא. קבור בכל דוא”ל, תמצא בקשות אופציונליות שכאשר מרוצה, אתה ניגש למשרות ברמה גבוהה יותר. זה פשוט מצער שאין מגוון יותר ביעדים, הדומים מאוד למה שראינו במקור PCBs. כמה יעדים נוספים מחוברים להתאמה אישית של מחשבים של לקוח עם מדבקות ומשרות צבע שונות או שימוש ברכיבים חדשים, אך PCBS2 .

המשימות שלך נעות בין יומיומי לסבוך, אך אינן יציאה דרסטית ממה שראינו במקור.

PCBS2, מאפשר לך להפוך כל שולחן עבודה לסמל משחק אסתטי פוגעני. אתה יכול למרוח שילובים בשכבות של עורות ויניל, מדבקות בודדות וצבע ריסוס על כל מחשב. כלי ההתאמה האישית הם מגושמים, ובעוד שתפתחו עטיפות ויניל חדשות ומדבקות ככל שתפסידו, אין כרגע דרך להשתמש בנכסים מותאמים אישית, וזה מאכזב.

תכונות ההתאמה האישית נמשכות גם לסדנה שלך. המשחק המקורי איפשר לך להתאים אישית את שטח המשרדים שלך, אך אתה יכול לקבל יותר גרגירים הפעם, עם היכולת להחליף עיצובים של שולחן, תפאורה, קירות ורצפות. אין הרבה אפשרויות התאמה אישית, אבל תכונה זו היא נגיעה נחמדה. .

לאחר שתגדיר את סביבת העבודה שלך, באופן טבעי אתה צריך לבנות כמה מחשבים. למרבה המזל, PCBS2 אוניות עם רשימה מרשימה של רכיבי מחשב עכשוויים, החל מ- GPUs וכלה בלוקים ומארזים של קירור מים. . בעבר, .

אחת התכונות הבולטות האחרות שמשנות את האופן בו אתה מתקשר עם חומרה היא הצגתו של התאמת חסימות קירור מים מותאמות אישית ללוח האם שלך, RAM או GPU. הכניסה לכמה מההיבטים הטכניים יותר זה הצעד הנכון PCBS2, ו- De-Lidding Cpus הוא תכונה שככל הנראה נמצאת על מפת הדרכים.

ברור שהמפתחים נוקטים צעדים לייעול החוויה הכוללת של PCBS2. חלק מתכונות איכות החיים המוקדשות במשחק המקורי מחזירות מבורכת, כלומר מערכת הטאבלט, המאפשרת לך לגשת לרוב הפונקציות שבמקור דרשו ממך לחזור למחשב המשרד שלך. כמה תוספות חכמות אחרות כוללות קישור בין חלקים שנרכשו למשרות המתקדמות שלך, שנמצאות שימושיות כאשר מלהטט מספר פרויקטים פתוחים. כמה תכונות חדשות ספציפיות ל PCBS2 כלול אפליקציית הדמיה תרמית המאפשרת לך לפתור בעיות רכיבים מסוימים ומחשבון מתח זיכרון RAM במשחק לזיכרון Overclocking Overclocking.

השיטה המאושרת היחידה ליישום עיסה תרמית תמונה: אליס nowcome-beill

עם זאת, בהתחשב בכמה זמן אתה מבלה בתפריטים PCBS2, . . תאר לעצמך לנווט בשולחן העבודה שלך ללא יכולת לשנות את גודל החלונות או להשתמש באחד מקיצורי הדרך אליהם אתה רגיל; ככה זה מרגיש PCBS2.

כל זה לא נעזר בעובדה ש PCBS2 הוא באגי להפליא. . . עם זאת, המעצבן ביותר היה באג שהאפשר לקיים אינטראקציה עם GUI על המסך של המשחק. חלק טוב מהעבודות שלך דורש התקנת אפליקציות או שינוי ה- BIOS במכונה נתונה, וזה בלתי אפשרי אם אינך יכול לקיים אינטראקציה עם המסך.

אתה יכול להתעסק עם ה- BIOS של לוח האם ברוב המכונות, בתנאי שממשק המשתמש על המסך לא נשבר

. עם זאת, כרגע אין מספיק תוכן כדי להחזיר אותי. קיימת מערכת הישגים סוערת, אבל אין מספיק מטגום כדי לשמור על השקעתך לאורך זמן רב. . .

כרגע המשחק לא מוסיף מספיק או עושה דברים אחרת מספיק כדי להצדיק “2”, בהתחשב כמה המקור PCBs השתנה מאז השקתו, אני נרגש לראות איפה PCBs יהיה בעוד שנה בערך. , PCBS2 .

PCBS2 לא קיבלתי את הווים שלה באותה צורה כמו המקור, אבל למרות החרקים והחוסר התוכן הכללי שלו, אני לא יכול להתעלם מהפוטנציאל של המשחק ככלי חינוכי מצוין. לפני שמנגן את המקור , . אבל משחק לאורך זמן נתן לי את הביטחון לבנות כמה שולחנות עבודה בעולם האמיתי. ובעוד שאני לא מתכוון לקיר את ה- GPU או לוח האם שלי בקרוב, בהחלט העביר את סקרנותי.

סימולטור בניין מחשב 2 .

סימולטור בניין מחשב 2

אפשר לומר שבית ספירלה הפיל אותו מהפארק עם סימולטור בניין מחשב 2. . קרא סקירה מלאה

Impulsegamer

המשחק הזה ארוז ריבה מלא בתוכן והוא סים נהדר אם אתה מעוניין בסוגי המשחקים האלה. . קרא סקירה מלאה

סימולטור בניין מחשב 2 מגדיר אמת מידה חדשה למשחקי סימולציה. תשומת הלב לפרטים הקטנים, קלות המשחק, המצגת – הכל ללא תחרות, ואנחנו לא יכולים להשיג מספיק.

מִגזָר.

. . הכוונון השתפר, וכך גם העיצוב של חנות המחשבים שלך. בסך הכל, Simulator 2 PC Simulator 2 הוא משחק מעוגל ומורחב מאוד לעומת הראשון. סקירה בסלובק | קרא סקירה מלאה

HU3BR

למרות שהייתי שמח לראות מכניקה ומינוח מורכבים יותר, מצב הקריירה של בניית מחשב 2 הוא לא רק דרך נהדרת ללמוד על בניית ותחזוקה של מחשב, אלא גם משחק מרגיע מאוד לעטוף את היום שלך. . ! סקירה בפורטוגזית | קרא סקירה מלאה

Geeks & com

. גם אם סימולטור בניין מחשב 2 לא מביא הרבה חידושים, הכותרת מצליחה לצמצם את מה שכבר היה הצלחה לפני כן. בין אם זה במשחקים או בעיבוד הוויזואלי שלו, המשחק מדויק יותר וכולל הרבה יותר פירוט. עם זאת, החוויה אינה מושלמת ונשארת חוזרת על עצמה. . . עם זאת, כבר ביליתי שעות רבות ואני מתכוון להמשיך בהרפתקה שלי.

Gfinity

. זה כלי למידה פנטסטי, אבל בסך הכל דרך מדהימה להירגע ולבנות משהו. קרא סקירה מלאה

חומרה של טום איטליה

סימולטור בניין מחשב 2 הוא סרט המשך לגיטימי לתואר 2019, משתפר במצבים שכבר קיים ומוסיף אלמנטים שהופכים את המשחק למהנה יותר. סקירה באיטלקית | קרא סקירה מלאה