4 דרכים להגדיר תרומות ב- Twitch – Twitchfollowers, כיצד לקשר את PayPal לטוויץ ‘ – מדריך 2023

0

כיצד לקשר את PayPal לטוויץ ‘

Contents

אז נשען לאחור ותיהנה מהזרם. אם אתה עדיין תוהה כיצד לתרום על טוויץ ‘ב- PS4 בשלב זה, אנו ממליצים לפנות לסוני כדי להוסיף את זה לעדכונים עתידיים – אך קחו בחשבון שהם כנראה מנסים למנוע את ילדכם לעתיד לבזבז 1,000 דולר בערוץ טוויץ ‘קסום בציור חד קרן.

4 דרכים להגדיר תרומות בטוויץ ‘

כיצד להגדיר תרומות בטוויץ ‘

תרומות מעוותות הם דרך פופולרית להרוויח הכנסה עבור Streamers Twitch. . גודל התרומה הוא בדרך כלל ביחס ישיר לערך שהצופה יוצא ממנו. . התפיסה היחידה היא שאתה צריך להיות קהל והקהל חייב לאהוב, לעקוב ו .ערוץ טלוויזיה!

תרומת טוויץ '

במאמר זה תלמד על תרומות מעוותות. כל השאלות שלך כמו איך הם עובדים, איך להגדיר אותן, והשיטות הטובות ביותר לקבלת תרומות נוספות מופיעות כאן. המשך לקרוא.

איך עובדות תרומות מעוות?

תרומות טוויץ ‘הן יותר מסתם הגדרת כפתור תרומה, אימות חשבון תשלום ולהתחיל לקבל תרומות. כדי להגדיר תרומות בחשבון Twitch, צריך לעבור נוהל מוגדר היטב, הכולל אימות חשבון PayPal ואז הגדרת כפתור תרומה באמצעות יישומי צד שלישי כמו Stremlabs Stremstips או תורם.

קנייה-טוויץ 'מעוניינים-גוברים-משחק-משחקי-פורטניט

קבל תרומות של טוויץ ‘: בחר

. למרות זאת, חתיכות טוויץ ‘זמינות רק עבור שותפים לסניפים. לכולם, הם יכולים ללכת עם תרומות ישירות הקשורות לחשבון PayPal או Pripe. למרות זאת, חיובים חוזרים היו נושא עצום בטוויץ ‘, שם הצופה היה תורם קצת כסף לזרם ואז מבקש את הכסף בחזרה לאחר זמן מה. אם יש יותר מדי חיובים חוזרים, ניתן לסמן את חשבון העווית שלך גם בגלל היותו רמאי פוטנציאלי.

קבל תרומות בטוויץ ‘

אתה חייב שיהיה לך טוויץ ‘גולשים ולהגדיל את הערוץ שלך ואנחנו מקלים על תרומות על טוויץ’.

לכן תרומות טוויץ ‘מסובכות מדי בהשוואה למערכות תרומות אחרות כאלה ב- YouTube. בנוסף לכך, אתה צריך גם לדווח עליהם לגוף ממשלת המס המקומי שלך. יותר מדי טרחה, נכון?

הגדרת תרומות בעווית שלך החשבון יכול להיות קל כמו משוואת מתמטיקה פשוטה או מסובכת כמו הבנת תורת היחסות, הכל תלוי במקור. כאן נדון בכל השיטות האפשריות להגדרת תרומות בטוויץ ‘באופן מפורט. לאחר מכן תוכל לשכפל את התהליך בקלות. בלי להתייחס יותר, בואו ניכנס ישר לתהליך.

גדל-עשרת

הוספת כפתור תרומה בטוויץ ‘

ניתן להוסיף את לחצן התרומה במהירות לחשבונך בשלבים פשוטים באמצעות כל אחד מיישומי האינטרנט של צד שלישי כמו Streamlabs, Streambits, תורם, . לעת עתה, נלמד כיצד ניתן להגדיר כפתור תרומה באמצעות תורם. באמצעות תורם, אתה יכול לקבל תרומות באמצעות PayPal, כרטיסי אשראי ואפילו באמצעות העברות בנקאיות בדמי העברה נומינליים. להלן נוהל בן שישה שלבים שיעזור לך להגדיר כפתור תרומה בחשבונך.

תורם

שלב 1) השלב הראשון הוא לבחור תמונה ללחצן התרומה שלך. אתה יכול פשוט לבחור מהתמונות הזמינות שכבר זמינות ב- DROOBBOX או לבחור להשתמש אחת מהמחשב שלך.

תרומות צעדים

שלב 2) עכשיו, כדי לקשר את טופס התורם שלך, עבור להגדרות הערוץ שלך והפעל “ערוך לוחות.”ברגע שתאפשר אפשרות זו, תראה סמל”+”ענק על המסך שלך.

תרומות צעדים

לחץ על סימן “+” ולחץ על “הוסף טקסט או לוח תמונה” אחר כך והזן כיתוב ללוח זה, כמו “תרום” או “תרום כאן.”בעקבות זאת, בחר בתמונת הכפתור ששמרת בשלב הראשון.

קפואות צעד

שלב 4) .

תרומות צעדים

הדבק את הקישור שהעתקת בשלב האחרון לתיבה שאומרת “קישורי תמונה אליו.”הקלד תיאור כדי לספר לצופים שלך מדוע עליהם לתרום לערוץ שלך ולחץ על” הגש.”כבה את פונקציית” עריכת הפאנלים “, ואתה אמור לקבל תרומות בחשבון Twitch שלך.

קפואות צעד

כפתור התרומה יופיע כעת בזרם הטוויץ ‘שלך, וברגע שהזרם שלך יסתיים, תוכל לאסוף את כל התרומות ולמשוך אותן ישירות לחשבון הבנק שלך.

קבלו את צופי העוויתות

.

כיצד להגדיר תרומות מעוותות ללא PayPal?

כיצד להגדיר תרומות בטוויץ ‘עם PayPal?

אחת הגישות הנפוצות ביותר לקבלת תרומות היא באמצעות PayPal, שניתן בקלות לקבוע תוך דקה.

הוסף קטע תרומה לערוץ Twitch שלך על ידי הפעלת אפשרות לעריכה לוחות, אליהם ניתן להגיע על ידי לחיצה על דף ערוץ Twitch שלך. .אני מקשר עם הודעה קצרה שמסבירה מדוע אתה חושב שהצופים שלך צריכים לתרום אותך.

Twitch-bits-usd-get-pame-playing-twitch

עם זאת, אם אתה אין לך חשבון PayPal, כבר דנו בקטע האחרון, כיצד תוכלו להגדיר א כפתור תרום באמצעות תורם. במקרה שאתה לא מרוצה מהביצועים שלה, אתה יכול לבחור ללכת עם Streamlabs, שהוא אחד היישומים הנפוצים ביותר על ידי משתמשי Twitch לקבל תרומות. אותו דבר יידון תחת הכותרת הבאה.

התמקד במה שאתה משחק קשה ומשחק טוב ואנחנו נעזור לך לקבל תשלום, שבוע בשבוע.

כיצד להגדיר תרומות בטוויץ ‘עם זרימות

Streamlabs לא מציע שער תשלום עצמאי. אתה יכול להפעיל את דף התרומה שלך באמצעות Streamlabs. . לעת עתה, נדון כיצד תוכל להגדיר תרומות שישלחו את הכספים שלך ישירות לחשבון PayPal המקושר בארבעה שלבים פשוטים.

תרופות זורמות-אתר

. פתח הגדרות תרומה מלוח המחוונים שלך.

2. כעת לחץ על סמל PayPal כדי שהצופים שלך יוכלו לתרום ישירות לחשבון PayPal שלך, והכסף הממומן יישלח לחשבון הבנק המקושר שלך. אתה יכול גם לבחור אפשרויות תשלום אחרות כמו Skrill וכרטיסי אשראי, אך אנו ממליצים להשתמש ב- PayPal, בהתחשב בשימוש הרחב שלה בקרב משתמשי טוויץ ‘.

3. ראש אל הגדרות תרומה – הגדרות, בחר את המטבע המקורי שלך, וסכום מינימלי שאתה חושב שהמשתמשים שלך צריכים לפחות לתרום. זוהי גישה מצוינת להתמודד עם משתמשים מלהתמודד עם הזרמים שלך בתרומות קטנות.

4. שמור הגדרות בסוף הדף. .com/שם משתמש, העתק קישור זה והדבק בקטע התרומה שלך בדף ערוץ הטוויץ ‘שלך.

הרוויחו כסף על טוויץ ‘בשיטות תרומה אחרות

אתה יכול גם לבחור לקבל תרומות באמצעות ביטקוין וקריפטו -מטבעות אחרים כמו Litecoin ו- Ethereum. למען העובדה, cryptocurrencies אלו מהירות יותר, מאובטחות וחוברות דמי עסקה נמוכים יחסית. פשוט העתק את הקישור של כתובת הארנק שלך ופעל באותו נוהל שצפית בסעיף האחרון.

הרוויחו כסף לזרום טוויץ ‘

כיצד לעודד את צופי העוויתות שלך לתרום?

A-Viewer-Watching-Ninjas-Game-Streaming

אין שום דרך חסרת מעלות שיכולה להבטיח תרומות מהצופים שלך. עם זאת, ישנן כמה שיטות שיכולות לעזור לצופים לדבוק בערוץ שלך ויכולים להועיל לך בטווח הרחוק. להלן כמה נקודות מפתח שזרם צריך להתמקד בהן אם הוא/היא רוצים לצמוח מהר:

. הישאר עקבי

. אם תזרם באופן קבוע, קיימת אפשרות גבוהה שהקהל שלך יתאים לזרם שלך בתדירות גבוהה ויתרום במוקדם או במאוחר. בנוסף, סטרימינג באופן קבוע ייקח לך צעד אחד קרוב יותר להפוך לחלק מתוכנית השותפים של טוויץ ‘.

.

לדוגמה, אם אתה זורם משחקי FPS הרבה זמן, דבק בזה. הצופים שלך לא יאהבו את זה אם פתאום תתחיל להזרים משחקי תפקידים. סוג התוכן שאתה זרם בונה את הקהל הכללי שלך, ואחריותך לספק להם את מה שהם באים.

3. התחבר לקהל שלך

חשוב לתקשר עם הקהל שלך. נסה להתחבר לצופים שלך ברמה האישית. שאלו אותם מה שלומם, קראו הודעה סגורה בכל תרומה, הגיבו אליהם בכל הזדמנות אפשרית ויצרו קשר. ברגע שהצופים שלך יוכלו להתחבר אליך, הם יתרמו לעתים קרובות יותר.

אלה 3 מהנקודות החשובות ביותר שיכולנו לחשוב עליהן בבניית קהל חזק יותר. אתה יכול להתנסות בתוכן שלך כמו גם כיצד אתה ניגש לצופים שלך לתרומות.

צמח את ערוץ הטוויץ ‘שלך

שחק קשה לנצח ואנחנו נעזור לך לגדל את הערוץ שלך יותר כסף, יותר עוקבים ועוד מנויים

תרומות מעוותות שאלות נפוצות לעיתים קרובות

להלן כמה מהשאלות הכלליות שנדונו באינטרנט על תרומות טוויץ ‘.

1. האם תרומות לטוויץ ‘חייבות במס?

כן. כל תרומה שמגיעה מטוויץ ‘חייבת במס כתקני השלטון המקומי שלך.

2. ?

כן, אם צופה שתרם אותך באמצעות PayPal מגיש חיוב חוזר וה- PayPal מעדיף אותו. סכום התרומה הכולל מנוכה מהארנק שלך. במקרה שכבר משכת את הכספים שלך, חומה שלך תשקף ערך כספים שלילי.

3. יכולות לשותפות לשותפות לקבל תרומות?

.

. כיצד לתרום באפליקציית Twitch עם הטלפון?

תרומות בעבודות ניידות קרוב לאופן בו היא עובדת בפלטפורמה מבוססת האינטרנט. .

קנייה עטיפה-עוקבים-תוויץ '

5. מהי הגנת חיוב תרומת טוויץ ‘?

. הוא מכיל רשימת משתמשים שהגישו חיובים שלא כדין. כל המשתמשים כאלה נאסרים לתרום משתמשים שנרשמו להגנה על חיוב חוזר.

. . אם עדיין לא כיסינו משהו, יידע אותנו, ונשמח לענות לך.

רכישת רכישה עם רכישה

להרוויח כסף על טוויץ ‘

התמקד במה שאתה משחק קשה ומשחק טוב ואנחנו נעזור לך לקבל תשלום, שבוע בשבוע.

כיצד לקשר את PayPal לטוויץ ‘

אחת הדרכים הראשונות שזרם מרוויח הכנסות היא באמצעות תרומות PayPal. צופים שמעריכים את תוכנם לרוב יטיפו כמה דולרים אפילו אתה מגיע למצב של שותפים של טוויץ ‘.

יש לציין שכדי להישאר בטוחים, יתכן שלא תרצו לפדות את תרומות ה- PayPal שלכם מייד. היו זמנים שבהם הצופים תרמו מזויפים בטוויץ ‘דרך PayPal רק כדי לבטל את העסקה בהמשך. זה יכול לגרום לעמלות אם כבר הסרת והוצאת את הכסף.

כיצד להוסיף PayPal לטוויץ ‘

להלן כיצד תוכל לקשר את חשבונות ה- PayPal שלך לטוויץ ‘:

 1. שלב 1 הגדרת פרופיל PayPalצור PayPal.חשבון אני. אמנם זה יהיה שונה מחשבון ה- PayPal הבסיסי שלך, אך תוכל להשתמש בכניסות PayPal שלך כדי ליצור אותו.
 2. שלב 2 PayPal יותרלאחר שעקבת אחר השלבים ליצירת חשבון, לחץ על כפתור “יותר” בתפריט.
 3. שלב 3 נהל PayPal ME פרופיל עותק 1בפינה השמאלית התחתונה, לחץ על כפתור “התחל” מתחת לקטגוריה “נהל את ה- PayPal שלך.פרופיל לי.”
 4. שלב 4 כבה אותיודא שה- PayPal שלך.קישור ME פעיל על ידי לחיצה על המגרש למצב ON.
 5. .. לאחר השלמת יצירת ה- PayPal שלך..
 6. שלב 6 העדפות טוויץ 'ערוץ 1בחשבון Twitch שלך, לחץ על האווטאר שלך בצד ימין העליון של המסך, ואז בחר “ערוץ” מהתפריט הנפתח.
 7. שלב 7 אודות לוח.
 8. שלב 8 לוחות טוויץ 'גלול מטה עד שתמצא את האפשרות לערוך את הפאנלים שלך. לחץ על המיתוג.
 9. שלב 9 הוסף לוחלחץ על התיבה עם “+” כדי ליצור קטע לוח חדש, ואז בחר “הוסף טקסט של לוח תמונה” מהאפשרויות הזמינות.
 10. אם יש לך לוח מגניב של טוויץ.”
 11. .אני קישור לקטע “קישורי תמונה ל” בתיבת הפאנל. שקול לכתוב הודעה קצרה ומודה לאנשים על התמיכה הפוטנציאלית שלהם. ואז לחץ על הגש.
 12. שלב 12 לחץ על “עריכת לוחות” כדי לכיבוי כדי לבדוק את הלוח שלך.

האם אתה צריך לקבל תרומות PayPal?

אם אתה מקבל תרומות כזרם תלוי בך. אמנם יש סיכון לקבל תרומות של PayPal כפי שניתן לזכור, אך רוב הצופים לא יעשו זאת. PayPal ופלטפורמות עסקאות מקוונות אחרות מתחילות להבין את ענף הסטרימינג קצת יותר טוב ומדי פעם צידדו לזרם כשמתחלפים תרומות.

אם אינך מרגיש בנוח עם קבלת תרומות דרך PayPal, ישנן אפשרויות נוספות לצופים שלך לתמוך בך בערוץ שלך, כגון הרשמה, מנוי מתנה ועתיקים וקטעים.

סיכום

הגדרת תרומות PayPal היא דרך טובה לעזור לקהל שלך לתמוך בערוץ שלך. זה פשוט יחסית ותוכלו להתחיל להרוויח הכנסה פסיבית לאורך זמן בדרך זו.

אין כפתור קסם בכל מה שקשור להצלחה בגיוס כספים, אבל טוויץ ‘מתקרב. . לעולם אל תפחד, ללא מטרות רווח – יש לנו את התשובות שלך כאן.

ובעוד שהם לא כולם חרוזים, הם יעזרו לך לנווט בגיוס תרומות ותרומות לטוויץ ‘כמו מקצוען. אבל אולי עלינו לגבות שנייה – או אפילו דקה שלמה. פִּרפּוּר? גיוס כספים של Livestream? “האם החנונים האלה מדברים על קלינגון?”אולי אתה שואל את עצמך. .

. טוויץ ‘הוא שירות חיית החיים הפופולרי ביותר בעולם, עם למעלה מ -33 מיליון משתמשי טוויץ’ פעילים ביום (סטטיסטה). . זה בחינם, יש אפליקציה לנייד, ותוכלו להשתמש בה לגיוס כספים – Hurray!

. ואם אתם מחפשים תורמים חדשים, שימו לב ש -70% מהמשתמשים של טוויץ ‘הם בני 18-34 (טוויץ’).

עם זה מהדרך, הנה החדשות הטובות ביותר: כרגע זה שוק יחסית לא מנוצל – אז אתה יכול להיכנס מוקדם (ולהוכיח שאתה סופר ירך). .

כיצד למצוא זרמים לגיוס הכספים שלך

לפני שנגדיר אותך עם כל הידע הזה-בואו נכסה את יסודות העוויתות. להלן גרסת ה- TL; DR של אופן ההתרמה של Twitch Trunding: Grousoffits (aka You!!) התומכים בעניין שלהם. לאנשים האלה כבר יש כוונון בסיס מעריצים מסביב לשעון, אז זה רק עניין של להתיישב לאחור ולתת את הכספים שלך לטוויץ ‘. הצופים יכולים לתרום לעמותה שלך ישירות, או שהזרם יכול לתרום אחוז מהתשלום שלהם.

כדי להתחיל, בואו נפרק את הצעד הראשון המכריע הזה: למצוא את הזרמים שלך.

1. מכיר את הסיפור שלך.

. (ואם אינך מכיר את גבך כל כך טוב, הקדיש זמן לבחון אותה ואז כתוב את הנרטיב שלך.) ליצור מגרש מעליות סופרלטיבי לפני שאתה עושה משהו אחר. היה אותנטי, הפוך אותו לבלתי נשכח והתמקד בהשפעה.

2. הכירו את הזרם.

כגיוס כספים, אתה מכיר את המקדחה: לטפח את הקשר ולהתאים אישית את ההתאמה. בטח, אתה יכול לפנות ל -250 זרמים טוויץ ‘עם אותה הודעה, אבל רוב הסיכויים שרובם לעולם לא יכתבו בחזרה. במקום זאת, פנה לאנשים שנלהבים מהגורם שלך.

“אבל איך אני יודע מי אוהב מה?. זה קל! סטרימרים מניחים את כל חייהם שם למעלה על המסך. בנוסף, יש להם פרופילים גנתיים שימושיים שתוכלו לקרוא כדי ללמוד עוד. השתמש בזה לטובתך. הקדישו זמן לחתוך על טוויץ. עיין בערוץ של כל זרם; אולי תגיד היי בתיבת הצ’אט שלהם כמה פעמים.

כמו כן: אמנם ישנם ערוצי טוויץ ‘לפטפט, יצירה, בישול ומוזיקה, המשחקים הם המלך הלא-מגדר. אז לפני שנכנסים לזה, הבטיחו לנו שתשאיר את כל תפיסות הגיימר שלך בדלת. אחרי הכל, רובנו גיימרים בימינו. היי, מעריצי Wordle ו- Candy Crush!

3. התייחס אליהם כאל בעל עסק – ותורם.

ברגע שיש לך רשימה של שותפים פוטנציאליים, הושיט יד. לרוב הזרמים לטוויץ ‘יש את כתובת הדוא”ל שלהם בפרופיל שלהם, וזו כנראה הדרך הטובה ביותר להגיע אליהם, אך אתה יכול גם לשלוח הודעה ישירה דרך טוויץ’ או לנסות “לחש” אליהם בתיבת הצ’אט שלהם אם הם מקוונים. . אז אתה מבקש ממישהו לוותר על הכנסותיו (או להפחית אותה באופן משמעותי) כדי שתוכל לקבל תרומות. . מעל לכל, אל תבקש יתר על המידה!

4. תישאר בקשר.

לאחר שהושיט יד, אל תיעלם. בקר בזרם הזה למחרת ואמר שלום. שמור על הניצוץ בחיים.

עם זאת, ישנם מיליוני נחלים בים המקוון, כך שאחרי כמה ימים ללא תגובה, אתה בהחלט יכול לשחרר את זה – להיות אחד עם הרוח והשמיים.

5. תגיד תודה.

ברגע שזרם מסכים להיות שותפים לטוויץ ‘וגיוס כספים עבורך, וודא שאתה מראה את הערכתך! . ובתקווה שזו תחילתו של שותפות יפהפייה לטווח הארוך.

ההטבות של אמזון וטוויץ ‘

אתה יודע הכל על מציאת זרמים, אז מה עוד נגיד לך לסייע במסע הטוויץ ‘שלך? ? .

האם ידעת שאמזון הבעלים של טוויץ ‘? המוח מפוצץ, אנחנו יודעים, אבל הכל הבעלים של הכל בימינו (למעט העסקים המקומיים שלך, אז #Shopsmall). עם זאת, להרבה מאיתנו יש חשבונות של אמזון פריים, וזה נותן לנו כמה מעצמות טוויץ ‘.

ראשית, אתה יכול לקשר את חשבון Amazon Prime שלך ​​לחשבון Twitch שלך כדי לגשת ל- Prime Gaming (לשעבר טוויץ ‘פריים), שהיא בעצם חווית טוויץ’ מהודקת יותר. והנה הכותרת: כחבר ראשוני, אתה מקבל מנוי טוויץ ‘אחד בחינם בחודש!

בטח, אתה יכול לקפוץ לערוץ של זרם בכל פעם. אתה יכול לתת להם מעקב כדי לעמוד בקצב האחרון והגדול ביותר שלהם. אבל מנוי מראה שאתה מעריץ אמיתי. . . אבל בחזרה לעולם התרמה: מנוי, המכונה גם “תת” בעולם הטוויץ ‘, הוא דרך נהדרת להראות שאתה רציני בטיפוח מערכת יחסים עם זרם נתון. עם היתרון הזה, אתה יכול ללחוץ על כפתור ההרשמה הזה, ולהעניק לך רגל עם הזרם לבחירתך.

בשלב הבא תקבל גישה למשחקים בחינם (ומוצרי משחק במשחק) בכל חודש. אולי זה לא משנה לך כמקצוען בגיוס כספים עסוק, אבל … אולי זה כן? אחרי הכל, כנראה שתוכל להשתמש בהפסקה מהעבודה. אתה גם מקבל תג כדי להראות כמה אתה לגיטימי כמו גם מרגשים בלעדיים יותר.

עכשיו, על כל זה עסיסי, כיצד לבצע-תכניות-על-תוויות.

איך לתרום בטוויץ ‘עם צדקה של טוויץ’

שים את האוזניות שלך חוסמת רעש, ובואו נתחיל. בשנת 2022 הודיע ​​טוויץ ‘על כלי צדקה חדש שנועד לייעל את תהליך התרומה. עכשיו, צדקה טוויץ ‘היא בשידור חי, מה שמקל על אי פעם לתרום. התפיסה? זה קשור רק לצדקה בארה”ב ורק מקבל תרומות ב- USD. .

בעזרת כלי הצדקה החדש, יוצרים יכולים לבחור צדקה (יש להירשם אוטומטית על ארגוני צדקה מאומתים.”הצופים יידעו מיד אם יוצר מפעיל התרמה מכיוון שהם ישימו לב שכפתור” המנוי “של ערוץ הטוויץ ‘הפך באורח קסום לכפתור” תרומה לצדקה “. בנוסף, יתקיים סרגל התקדמות נמרץ שמוצג בראש הצ’אט שלהם.

לאחר שאישרת שהשדרן אכן מנהל גיוס כספים רשמי, תרומה היא קלה.

1. לעשות חשבון טוויץ ‘

.. אתה לא יכול לתרום אם אתה לא נרשם.

2. היכנס

אתה יכול להיכנס לטוויץ ‘בשולחן העבודה או במחשב הנייד שלך, או שתוכל להשתמש באפליקציה לנייד.

. פתח את ערוץ הטוויץ ‘

מצא את הערוץ של Streamering Streamer ופתח אותו ב- UP.

4. לחץ על כפתור “תרום לצדקה”.

לאחר שתלחץ, תקבל חלון מוקפץ. אם אינך רואה כפתור לתרומות צדקה אבל אתה מכיר את התרמה של הזרם, המשך לסט ההוראות הבא.

5. בחר כמה אתה רוצה לתרום.

בחר סכום סטנדרטי, או התאם אותו על ידי בחירת “אחר.”

6. .

. לאחר סיום הכל, תקבל הודעה בצ’אט שתרמת למטרה – וכל השאר יידעו גם כן! להתחמק בהערצה, ואז המשך לצפות.

הטבה נוספת של כלי הצדקה החדש? קרן מתן PayPal תשלח אוטומטית קבלה לכתובת הדוא”ל שלך.

כיצד לתרום על טוויץ ‘בחמישה שלבים פשוטים

אז מה אתה עושה אם אתה תורם לצדקה מחוץ לארה”ב או אם אתה רוצה לתרום עם משהו אחר מאשר דולר? המשך לקרוא עבור כל אפשרות תרומה.

. לחילופין, זרם עשוי לחלוק ישירות את דף התרומה של עמותה. וזה בעצם זה!

אה, אז תרצה קצת יותר פירוט? אנו נפרק את זה בשיטת התשלום בהמשך, אבל הנה מדריך כללי שלב אחר שלב לשתף עם תורמי הטוויץ ‘השואפים שלך כאשר הם שואלים, “איך אני תורם בטוויץ’?”(אמרו זה היה קל.)

 • לעשות חשבון טוויץ ‘
 • פתח את ערוץ הטוויץ ‘
 • לחץ על כפתור התרומה
 • לִתְרוֹם

1. לעשות חשבון טוויץ ‘

שוב, התחל עם היסודות. לך לטוויץ ‘.טלוויזיה ועשו חשבון.

2. היכנס

שוב, תוכל להתחבר לטוויץ.

3. פתח את ערוץ הטוויץ ‘

בואו ניפגש עם כמה יעדי תרומה!

. לחץ על כפתור התרומה

אם הזרם תורם אחוז מהטיפים שלהם ליום (או סתם לתרום את הכספים ישירות בעצמם), אתה יכול לתרום לזרם דרך כפתור התרומה שלהם. לחלופין, אם הם מכוונים את הצופים לאתר העמותה, פשוט לחץ על קישור התרומה הזה. . אם אינך רואה כפתור תרומה, כנראה שאין להם תרומות.

. לִתְרוֹם

הכניס את פרטי התשלום שלך כדי להשלים את התרומה. זהו זה! עבור כל הפרטים הלא כל כך גמורים על דרכים שונות לתרומה, המשך לקרוא.

כיצד לתרום באפליקציה לנייד טוויץ ‘

רובנו נמצאים בטלפונים שלנו כל היום, כל יום, כך שהרבה מהתורמים שלך יתהו כיצד לתרום כסף ב- Twitch Mobile. למרבה המזל, זה די פשוט ודי דומה לאתר Twitch. אז, צא את הטלפון שלך, ובואו נלמד כיצד לתרום באפליקציה לנייד טוויץ ‘.

1. הורד את אפליקציית Twitch

השג אותך לחנות האפליקציות והורד את אפליקציית Twitch (שהיא בחינם לחלוטין).

2.

אם עקבת אחר ההוראות הכלליות שלנו, יהיה לך חשבון טוויץ ‘מוכן ללכת! היכנס למכשיר הנייד שלך.

3. עבור לדף “בערך” של הזרם שלך

לכל אחד יש קבוצה משלהם של כפתורים מבריקים לדף “בערך” שלהם, ואחד מהם צריך לתת לך אפשרות לתרום.

4. הזן את המידע שלך

בשלב זה, זה רק עניין של בחירת סכום תרומה והזנת פרטי התשלום שלך. עכשיו, חזרה לקנדי ריסוק!

תרומה בטוויץ ‘: מהן האפשרויות?

בעוד שתרומות צדקה מעוותות מוגבלות לכרטיס PayPal, כרטיס אשראי וכרטיס חיוב, ישנן אפשרויות רבות אחרות מעבר לתרומות רשמיות אלה. בטוויץ ‘, אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לתרום אותו. להלן אפשרויות התשלום הרבות שלך בכל מה שקשור לתרומות מעוות.

 • ביטים: קטעי טוויץ ‘הם מטבע שתוכלו לקנות ישירות מ- Twitch. לזרמים צריכים להיות מספר מסוים של עוקבים כדי לקבל חתיכות.
 • כסף: כסף הוא מטבע מוחשי יותר שתוכלו לקבל מכספומט. אתה יכול לתרום כסף באמצעות ספק תשלום של צד שלישי.
 • PayPal: ספק התשלומים הפופולרי ביותר עבור תרומה בטוויץ ‘.
 • .
 • כרטיס חיוב: אתה יכול גם לתרום ישירות לזרם עם כרטיס החיוב שלך.
 • Cryptocurrency: שימוש במטבע וירטואלי לתרומה הווירטואלית שלך הגיוני לנו. אם זרם מאפשר זאת, אתה יכול לתרום באמצעות תשלום cryptocurrency, עם ביטקוין, Ethereum או משהו אחר לגמרי.
 • ספקי תשלומים אחרים של צד שלישי: אם אתה רוצה לתרום בטוויץ ‘ללא PayPal, אתה יכול להשתמש בשירות אחר, כמו Venmo או CashApp.

איך לתרום חתיכות על טוויץ ‘/איך להטות על טוויץ’

אתה תמיד טיפ אחרי שירות נהדר, וטוויץ ‘אינו שונה. אם אתה רוצה לתמוך בזרמים, יש חתיכות טוויץ ‘, מטבע וירטואלי שאתה יכול לקנות ישירות מ- Twitch. ב- Twitch-Land, Tiving Your Content Creator עם Bits נקרא “מריע” ו- “Twitch Bit.”כל כך הרבה לינגו, אנחנו יודעים! . עם מסלול ההתרסקות שלנו על קטעים מהדרך, הגיע הזמן ללמוד כיצד לתרום חתיכות בטוויץ ‘.

1. קנו את הקטעים

לפני שנגיד לך איך לשלוח חתיכות, אתה צריך לקנות חתיכות. עבור לכל ערוץ כדי לתפוס כמה שאתה רוצה. קצת שווה לאלכה, אבל תשלם עיוות עמלה. . ברגע שהקטעים האלה נמצאים בחשבון הטוויץ ‘שלך, אתה יכול ללכת לעיר עם תרומות הסיביות. לבזבז את כולם במקום אחד או לא – הבחירה היא שלך.

2.

כשמדובר כיצד להתנה חתיכות על טוויץ ‘, פנה אל תיבת הצ’אט. גלה ש- Itty-Bitty Bits Icon ולעודד. השתמש ברגשות האלה (Cheermotes אם אתה רוצה להיות טכני), בחר את מספר הקטעים שאתה רוצה לתרום (אנשים בדרך כלל מעודדים במרווחים של 100 סיביות בכל פעם, אבל אתה עושה לך), ושלח את הקטעים שלך למקום טוב יותר.

3. הזהר

הנה משהו שכדאי לזכור: ברגע שאתה מבלה חתיכות, הם מבזבזים. אין כפתור “ביטול”. אז בדוק שוב את ההפצה שלך לפני שאתה חותם על שמך!

4. תיהנו מהסוואג שלכם

מתן חתיכות לעודד על טוויץ.

כיצד לתרום קטעים ב- Twitch Mobile

תרומת חתיכות ב- Twitch Mobile זה ממש כמו לתרום באתר Twitch. הורד את אפליקציית Twitch והיכנס. מצא את סמל BITS בתיבת הצ’אט והוסף הודעה אם אתה רוצה. לאחר מכן, בחר את מספר הקטעים, בדוק שוב את המידע שלך ועודד.

כפי שאתה יכול לראות, תרומת חתיכות על טוויץ.. למקרה שתזדקק לרענון, הנה משחק אחר משחק כיצד לתרום חתיכות ב- Twitch Mobile.

. פתח את האפליקציה, גש לערוץ

התחל כבר בהתחלה: אפליקציה -> דף סטרימר.

2. פנו לצ’אט

פסוק שני, זהה לראשונה: לחץ על סמל BITS, כתוב הודעה והזן את מספר הקטעים. הכל נראה די זהה לגרסת שולחן העבודה.

3. שלח אותו להפסיק

הזן את פרטי התשלום האלה, וזה כל מה שהיא כתבה.

איך לתרום בטוויץ ‘עם PayPal

אמנם יש הרבה שיטות לתרומת טוויץ ‘, אך PayPal היא הדרך הפופולרית ביותר לתרום בטוויץ’. אם לזרם יש חשבון PayPal, פשוט היכנס לטוויץ ‘, עבור לערוץ הזרם המועדף עליך ולחץ על קישור התרומה. אתה ממלא את המידע שלך ומכה “לתרום.”

. בנוסף, שלא כמו ביטים, התורמים שלך לא ישלמו כסף עבור התרומה.

והנה טיפ קצת מאחורי הקלעים: בעוד ש- PayPal מטפל בתשלומים, רוב הזרמים משתמשים בשילוב של צד שלישי כדי לקבל התראות על תרומות ולג’אז את זרמי העווית שלהם. הפופולרי שבהם הוא Streamlabs, שעובד עם כרטיסי PayPal וגם עם כרטיסי אשראי כאחד. זה עובד גם עם Funraise, ומאפשר לעמותה שלך לקבל את כל הנתונים הטובים האלה תוך כדי הפיכת תהליך התרומה הזרם לחלק כמו משי דיגיטלי.

לפרטי האופן בו לתרום בטוויץ ‘עם PayPal!

1. עבור לדף הערוץ של הזרם

.

2. מצא את כפתור התרומה

כל עוד הגדיר את הזרם את זה כדי להתחבר לחשבון PayPal שלהם, לחץ משם.

3.

. זהו זה!

בעוד ש- PayPal הוא ה- Go-To לתרומות טוויץ ‘, אל תדאג אם אתה מורד אנטי-פייפאלי שתוהה כיצד לתרום על טוויץ’ בלי PayPal. מזל עבורך, ישנן אפשרויות רבות לתרום בטוויץ ‘ללא PayPal. בואו נספור את הדרכים ..

1. השתמש בחתיכות טוויץ ‘

!

2.

. Stremer Twitch מקבל קיצוץ כשאתה רוכש כל פריט דרך קישור השותף שלהם – וגם בונוס, ייתכן שתקבל הנחה!

. הירשם

הראה את התמיכה הנצחית שלך (גם אם זה רק כמה חודשים) עם מנוי. אתה יכול לשלם עם כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך. ואל תשכח מהמנוי החינמי הזה עם אמזון פריים!

4.

. תחילה תזדקק לארנק cryptocurrency, אז בדוק את Coinbase כדי לקבל את כל זה.

5. נסה את Venmo, CashApp או שירות של צד שלישי אחר

אם זו וונדטה אישית נגד PayPal, אתה יכול להשתמש בשירות תשלום אחר.

איך לתרום בטוויץ ‘עם כרטיס מתנה

אם יש לך כרטיס מתנה של Twitch, אתה יכול להשתמש בו לרכישת מנויים, קבל ביטים לתרומה לזרמים המועדפים עליך, או אפילו למנויי מתנה לחברים. אתה יכול לרכוש כרטיסי מתנה לטוויץ ‘בטוויץ’.טלוויזיה או מהשותפים הקמעונאיים שלהם, כמו אמזון, בסט ביי, ו- Gamestop.

כרטיס מתנה של טוויץ ‘יכול להחזיק עד 200 דולר. ובמקרה שאתה מודאג, תרומות שנעשו בכרטיס מתנה של טוויץ ‘משולמות בדיוק כמו תרומה שנעשתה ללא אחת. !

. קבל כרטיס מתנה

אולי זו הייתה מתנה, אולי רק רצית להתייחס אליהם.

2. פדה את כרטיס המתנה שלך

פשוט התחבר והזן את הקוד. הכספים יתווספו לארנק הטוויץ ‘שלך, ותמיד תוכל לבדוק את היתרה שלך.

. לתרום משם

.אתר טלוויזיה, והם אף פעם לא יפוגו!

איך לתרום בטוויץ ‘ב- PS4

. אם אתה רוצה לתרום לסטרימרים, עם זאת, יש לך מזל. תצטרך להשתמש בדפדפן או להיות במכשיר נייד כדי לתרום.

. אם אתה עדיין תוהה כיצד לתרום על טוויץ ‘ב- PS4 בשלב זה, אנו ממליצים לפנות לסוני כדי להוסיף את זה לעדכונים עתידיים – אך קחו בחשבון שהם כנראה מנסים למנוע את ילדכם לעתיד לבזבז 1,000 דולר בערוץ טוויץ ‘קסום בציור חד קרן.

אם אתה רוצה לתרום בעווית באופן אנונימי, עליך להשתמש ב- cryptocurrency. אתה יכול גם להשתמש בחתיכות כדי לעודד בעילום שם, שיסתיר את שמך מהצ’אט. עם זאת, הזרם עדיין יראה את שם ה- PayPal שלך כאשר הם מקבלים את התשלום.

אם אתה זקוק למידע נוסף, באטמן, הנה פירוט מקרוב של שתי האפשרויות שלך בכל מה שקשור לתרום בעוויתות בעילום שם.

1. לעודד בעילום שם

אתה יכול לעודד בעילום שם על ידי בחירת האפשרות (המתן לזה) “לעודד בעילומיות”. שמך לא יופיע עם התרומה שלך, ולא תוכל להשתמש ב- EmeTes שלך.

2. השתמש ב- cryptocurrency

אם זרם מקבל את cryptocurrency, אתה יכול לתרום את זה בעילום שם – או לפחות בדוי באופן בדוי. Cryptocurrency אינו קשור לזהות שלך בפועל; במקום זאת, כשאתה יוצר ארנק קריפטו, אתה מקבל כתובת אלפא -נומרית לכל העסקאות. עם זאת, שים לב שאם הזרם היה איכשהו לקבוע את הכתובת הציבורית שלך, הם עשויים לגלות את זהותך בעולם האמיתי.

?

חדשות נהדרות: המגבלה היחידה לכמה שאתה יכול לתרום בטוויץ. אחרת, לטוויץ ‘אין מגבלה על כמה אתה יכול לתרום לזרם כדי להראות את התמיכה שלך.

. עם זאת, אם הם הציבו כובע עליון על טיפים (שהם יכולים לעשות בזרמים זרימים), תוכל רק לתרום את הסכום הזה. אתה עדיין יכול להראות את תמיכתך בדרכים אחרות, כמו הרשמה וקניית מוצרים של שותפים.

.

?

התורמים שלך עושים את זה לטובת הכלל, אבל מדוע אנשים אחרים תורמים לסטרימרים? ובכן, כולנו מוציאים את המזומנים הקשים שלנו בדרכים שונות. זרם טוויץ ‘טוב הוא בידור מוצק עבור רבים, אז ממש כמו שתתן דולר לאסקר בסנטרל פארק, אתה יכול לשלוח כמה קטעים לסטרימרים דרך של סטרימרים. זה מעודד אותם להמשיך להמשיך.

בנוסף, יש את ההטבות. .

לבסוף, יש עזרה. חלק מהזרמים נותנים את כל התרומות שלהם לצדקה, בעוד שאחרים נותנים אחוז. ורוב הזרמים רק מתחילים במסעות הטוויץ ‘שלהם, כך שאפילו $ 1 יכול להיות משמעותי הרבה. בסופו של דבר, הרבה אנשים נהנים להחזיר תוך שהם מקבלים לעצמם משהו קטן בצורה של בידור חי.

?

אתה עכשיו מומחה לתרומת טוויץ ‘. מזל טוב! אין צורך לקרוא לזה כאשר כל אותם התורמים תוהים כיצד לתרום לזרם טוויץ ‘ – יש לך את התשובות שהתורמים שלך צריכים. הנה סיכום מהיר:

 • .
 • סטרימרים פופולריים לרוב יתמקדו בתמיכה בסיבה שאכפת להם, ויתנו אחוז מהתרומות שלהם או יכוונו את הצופים לאתר של עמותה.
 • טוויץ ‘מציע כעת כלי צדקה המאפשר לצופים לתרום לגיוס כספים רשמי ישירות דרך קרן PayPal נותן. לעת עתה, זה עובד רק עבורנו ארגוני צדקה ודולרים אמריקאים.
 • טוויץ ‘מאפשר לך לתרום לזרמים בשולחן העבודה או במובייל, באמצעות טוויץ’ ביטים, PayPal, כרטיס אשראי/חיוב או cryptocurrency.
 • קטעי טוויץ ‘הם המטבע הווירטואלי של טוויץ’. השתמש ב- Twitch Bit.

ועכשיו, אם תסלח לנו, נלך לשחק כמה משחקי וידאו. מי יודע – אם נגיע מספיק מהר במריו קארט, זה יכול להפוך לפרנסה יום אחד!

אתה יכול לתרום לזרמים קטנים?

אתה יכול לתרום לזרמים קטנים בטוויץ ‘על ידי תרומה להם ישירות. .

עם זאת, זרמים קטנים אלה יכולים תמיד להגדיר אפשרויות תרומה דרך אתרי תשלום של צד שלישי. . במקום זאת, תוכל להירשם.

האם סטרימרים מקבלים את התרומה המלאה?

כמה זרמים מקבלים תלוי בשיטת התשלום. בעוד שסטרימרים מקבלים 100% מהקטעים שנתרמו, טוויץ ‘גובה את התורם לקנות אותם מלכתחילה. ובעוד ש- PayPal מחייב זרמים עבור דמי עיבוד, התורם אינו משלם סימון. כך או כך, הזרם לא מקבל את התרומה המלאה.

?

. אז, 1000 ביטים זה 10 $ לזרם. כן, מתמטיקה! עם זאת, הערה אחת: 1000 סיביות עולה יותר מ- 10 $ לרכישה. . עם זאת, לעיתים קרובות יש מכירות, אז השגיחו עין!