‘הנבחר’ של נטפליקס מוכיח (שוב) מדוע אנו עדיין זקוקים לסרטים מבוססי אמונה, העונה 2 שנבחרה בנטפליקס: סטטוס חידוש ומה שאנחנו יודעים עד כה – מה S בנטפליקס

0

העונה 2 שנבחרה בנטפליקס: סטטוס חידוש ומה שאנחנו יודעים עד כה

בתמונה: דיאנה אגרון (משמאל) ובובי לוהנוב (מימין) – נטפליקס

‘הנבחר’ של נטפליקס מוכיח (שוב) מדוע אנו עדיין זקוקים לסרטים מבוססי אמונה

דת לא מנותקת

(סקירה) נטפליקס מבזבזת את הנחת היסוד המבריקה שלה ומסתיימת טוויסט בטיפול רדוד בדת שמאפשרת אסירי תודה על כך שקיימת אלטרנטיבה בתעשיית הקולנוע המבוססת על אמונה.

“הנבחר” היא סדרת טלוויזיה המבוססת על החלק הראשון של הרומן הגרפי טרילוגיה “ישו אמריקאי” מאת סופר ספרי הקומיקס האגדי מארק מילאר (“אולטימטים”, “בעיטה-אס”, “מלחמת אזרחים”, “קינגסמן”, ” “סופרמן: סן אדום” ו”רצון “). העונה הראשונה בת שישה חלקים מבוססת על הרומן הגרפי הראשון בטרילוגיה, תחת הכותרת “נבחר”, ועוקב אחר ילד בן 12 בשם ג’ודי שזכה לכוחות שדומים לישו מהבשורות ומתחיל להאמין שהוא יכול להיות הבאה השנייה בעצמו.

קראתי את “ישו האמריקני חלק 1: שנבחר” כנער לפני שנים רבות. . הרעיון של ילד שגדל על גיבורי על – וסיפורי “בחר אחד” כמו “מלחמת הכוכבים” ו”שר הטבעות ” – מתוך אמונה שזה לא רק שקרה לו, אלא שהוא היה האדם שכל כך נבחר” המודרני ” הטרופ אחד “התבסס על, ישו, היה דרך יחסית להתייחסות להחתרת שורה שלמה של ז’אנרים. זה גם עשה את השאלות שישוע מציב כשהוא מתעמת עם אנשים הזקוקים למושיע יותר אישי יותר.

זה כמובן הדהד אותי יותר עמוק מכיוון שהייתי מעריץ גיבורי על ונוצרי – משהו ששיתפתי במשותף עם הסופר או עם סדרת הרומן הגרפי המקורי.

“כילד עשיתי ציור לאמא שלי בלב הקדוש של ישו עם חלוק אדום על כתפיו – וחשבתי, ‘זה נראה כמו הכף של סופרמן’. זה בטח היה ישו הכי קשור לשרירים אי פעם, אבל אמא שלי עדיין העלתה את זה. הוא נראה כמו האלק. גיבור-על הוא בחור שמנסה לעזור לאנשים וישנו מרכיב מתמיד של הקרבה עצמית כך ששני האידיאלים לא הרגישו כל כך רחוק זה מזה. מצאתי את אותו אתוס בקומיקס מארוול שמצאתי בבית ספר קתולי.”

כשההצגה נוטה להנחת היסוד הזו של ילדים רגילים שכנראה היו קוראים ספרי קומיקס הופכים למשיח ותלמידים, זה באמת עובד. ג’ודי וחבריו הם להקת סאמפיות רסקה כמו שהיית רואה ב”דברים זרים “או בסרטי ה -80 של המאה ה -80 שהיוו השראה למופע הזה. כשאנחנו רואים את הילדים האלה ואת מערכת היחסים שלהם מנסים להתמודד עם המשיח הפוטנציאלי של חברם, והדרכים שבסופו של דבר זה קורע אותם, זה נוקב ומשפיע.

כאשר אנו רואים את כל חברי העיירה עם רמות משלהם של אמונה דתית או גסות כללית נתקלת במושיע שאליו הם כמעט מתייחסים כאגדה עד שהם נתקלים בו אמיתי (ואיך הם מגיבים לזה) אנו מקבלים שיקוף של עצמנו והדרכים היפות והרעילות שאנו מנסים לגרום לכל משיח פוטנציאלי לענות על הצרכים שלנו.

זה די ברור מדוע זה יהיה סיפור מושלם לספר היום. מה עם אוונגליסטים בטלוויזיה הטוענים לכוח נבואי לחזות אירועים עתידיים שזכו לאלפי עוקבים (גם לאחר שהם טועים בנבואותיהם) ומנהיגים פוליטיים שמתייחסים אליהם כאל משיח על ידי המצביעים שלהם, ובוחנים בצורה עמוקה כיצד הצורך העכשווי שלנו במשיח יכול לצייר את הטוב והגרוע ביותר מאיתנו הוא כמעט גמי.

למרבה הצער, למרות שיש לו דרך יותר זמן להרחיב את הסיפור מאשר הקומיקס המקורי, המופע מרגיש הרבה פחות מפותח ופחות יחסי מהמקור. כמו כל כך הרבה מהטיפול בהוליווד בנושאים דתיים, הדמויות והנושאים נלקחים ברמה רדודה, פני השטח ואינם משקפים עמוק את רוב השאלות שאנשים אמיתיים היו במצב כזה. לדמויות שכולן יש בעיות משלהן עם אלוהים או זו עם זו ונאלצות להתעמת. זה אומר הרבה ממה שמעניין בחקר ישוע בימינו המודרני מבוזבז. (“מסה של חצות”, גרוע כמו שהיה, עושה עבודה טובה בהרבה.) וביציאה מוזרה מהקומיקס, ג’ודי וחבריו לא מדברים על תרבות הפופ של גיבורי העל ו”מלחמת הכוכבים “שמסגרו את הבנתם את סיפור ישוע שהם חושבים שהם נמצאים בהם.

זה נכון במיוחד עם הטוויסט הסופי (התראת ספוילר!.

. זהו טוויסט מבריק מכיוון שהוא מאפשר לסיפור לחקור מה הוא היה רוצה להיות ילד רגיל שצריך להתמודד עם משיח מבלי להיכנס לשטח התיאולוגי המבולגן של ישוע בהכרח חוטא. זה גם מגיש בחוכמה את הקהל על כך שהוא מאמין כל כך בקלות שמישהו יכול להיות הנבחר בהרפתקה מיתית נהדרת ולא בנבל או את הצדדי – באותה דרך שקלאסיות כמו “דיונה” ו”לייד ראנר 2049 המודרני “עשו.

אבל המופע מקציף את ההתגלות הזו הן על ידי הטלת ידו מוקדם מדי והן על ידי ממהר לתגובה לחשיפה. (כדי להיות הוגן, הרומן הגרפי המקורי מיהר גם את הסוף). . ובסופו, במקום לתת לג’ודי זמן להגיע למימוש זה ולתת לו להתמודד עם כל התפיסה העצמית שלו שהתנפץ לפני שהוא מגיע לקבלה, הוא מייד מקבל את תפקידו הרע החדש.

זה מאכזב במיוחד מכיוון – אם הם עושים יותר עונות – זה לא ישתפר עבור הנוצרים קדימה. הפרק הבא של הטרילוגיה של הרומן הגרפי מציג את בואו השני האמיתי של ישו. והיא ילדה. המשמעות היא שרוב הנוצרים הרואים את ישוע “הבן”, אמירה משמעותית ביחסים עם האב, לא יוכלו לקחת ברצינות את הסדרה הזו.

וזה מגיע מדוע סרטים דתיים שנעשו על ידי התעשייה מבוססת האמונה הם חשובים. מכיוון שהסיפורים האלה חשובים והוליווד מוסרת מדי מהאמונה של רוב האנשים שבאמת יש להם סרטים על זה.

זו הסיבה שתעשיית הקולנוע מבוססת האמונה התחילה מלכתחילה. כפי שהסביר טיילר סמית ‘בסרט התיעודי שלו “פדיון סליל”, הנוצרים שמחו בתחילה מאוד שהוליווד יספרו סיפורים על אמונתם, מ”עשרת הדיברות “ועד” בן חור “ל”הגלימה.”הוליווד זה היה קרוב מספיק תרבותית לדמיונם של נוצרים יומיומיים כדי לספר סיפורים שהם יכירו ומקבלים את עצמם. אבל עם “הפיתוי האחרון של ישו” המציג את ישוע כאדם חוטא, נוצרים והוליווד התגרשו רשמית. הנוצרים התחילו אז את התהליך הארוך של יצירת אלטרנטיבה מבוססת אמונה משלהם.

גם בימינו, ככל שאני סוטה על סרטים מבוססי אמונה (ואמשיך לעשות זאת), אף אחד לא יכול להכחיש שהם מתמודדים עם השאלות שקטע גדול של נוצרים בפועל מתמודד איתם כשהם מתמודדים עם אמונתם – בין אם זה רגשות של שוליים תרבותיים (“אלוהים לא מת”), אבהות (“אמיצה”), סלח להורים שלך (“אני יכול רק לדמיין”), מדוע אלוהים לפעמים לא עונה לתפילה (“אני עדיין מאמין”), הפלה ואימוץ (“לא מתוכננים” ו”סימן חיים “), תשוקה לתחייה (” מהפכת ישוע “), לוחמה רוחנית (” נמרצת “), כיצד לאזן בין אמונה עם חלומות (” אנדרדוג אמריקאי “) או חששות לסחר במין (” ” צליל חופש “).

לעתים קרובות אני לא מסכים עם הטיפול של הסרטים האלה בנושאים אלה. אני גם לא יכול להכחיש שיש להם את הדופק שלהם על הדאגות של הקהילה מבוססת האמונה בפועל, וזה דבר הומניז וראוי עצמו.

הייתם חושבים שהוליווד יכולה למצוא נוצרים ואנשים דתיים אחרים לבוא לכתוב או ישיר סיפורים מבוססי אמונה. אבל בהוליווד יש דרך למשוך או להקים אנשים שלא “יקבלו” חיים דתיים אמיתיים ושאלות באותו אופן שהם לא. מילאר, למשל, טוען לנצרות בעצמו. .

זו הסיבה שזה כל כך גדול שלמרות שיש להם דרך ארוכה-סרטים מבוססי אמונה משתפרים. דאלאס ג’נקינס תחת הכותרת “הנבחר” הוכיח שאפשר ליצור סדרה איכותית על ישו שסוגי ההוליווד אוהבים ונוצרים עדיין מרגישים מייצגים אותם.

כל עונה עשתה את מה ש”הבחר “ניסה לעשות, אך נכשל, על ידי לקיחת אדם שטוען שהוא המשיח וראה את כל האנשים שמתקשרים איתו, כולם בדרכם שלהם, עם הגסות שלהם והציפיות שלהם משלהם , נאלצים להתחשב עם עצמם כשהם חושבים איתו.

בני אדם הם אנשים דתיים. זו הסיבה שסיפור כמו “הנבחר” כל כך מרגש. אבל בדיוק כמו שבדרך כלל לוקח לקולנוענים שחורים כדי לומר בצורה הטובה ביותר לחוויה השחורה או לקולנועיות נשי כדי לספר את החוויה הנשית, דרוש אנשים הקשורים לאמונותיהם ולקהילותיהם הדתיות כדי לספר סיפורי אמונה.

אז הנה להזכיר מדוע קיים תעשיית הקולנוע מבוססת האמונה. הנה מקווה שזה יעלה יותר ויותר להבטחתו.

העונה המלאה הראשונה של “הנבחר” זמינה לזרם בנטפליקס.

ג’וזף הולמס הוא קולנוען ומבקר תרבות מועמד לפרסים המתגורר בעיר ניו יורק. הוא מארח משותף של הפודקאסט “The Oversinkers” ואתר המלווה שלו Theoverthinksjournal.com, שם הוא דן באמנות, בתרבות ובאמונה עם חבריו להודעת. ניתן למצוא את עבודותיו האחרות ופרטי הקשר שלו באתר האינטרנט שלו Josephholmesstudios..

נטפליקס טרם חידשה את ‘הנבחר’ לעונה שנייה.

מאת ג’ייקוב רובינסון · @jrobinsonwon · זמן קריאה: 6 דקות
פורסם ב- 18 באוגוסט 2023, 13:30 EST

נטפליקס שנבחרה בעונה 2 נטפליקס

תמונה – בובי לוהנוב ב”נבחר – תמונות קומיקס / מילארוורלד הפקות / נטפליקס

סיום יוצא דופן לעונה הראשונה של הנבחר היה למוחם של מנויי נטפליקס מסתובבים, ארה”ב כללה. רבים מקווים לראות עונה שנייה של הנבחרת בנטפליקס, עם זאת, עדיין לא נראה חדשות משירות הסטרימינג. לעת עתה, נעקוב אחר כל מה שקשור לעונה שנייה פוטנציאלית של הנבחר בנטפליקס.

הנבחר הוא עיבוד מקורי של נטפליקס חי של ספר הקומיקס של מארק מילאר אמריקאי ישו, ולא להתבלבל עם סדרת נטפליקס הברזילאית עם אותו שם שרץ במשך שתי עונות. את הסדרה מביים אוורארדו גאוט (The Forever Purge), שהפיק גם את הסדרה לצד לאופולדו גאוט וסטייסי פרסקי. Millarworld Productions, Redrum ו- Image Comics הם אולפני ההפקה שמאחורי הסדרה.

סרטונים מוצגים – המאמר ממשיך להלן.

הנבחר מעביר את הסיפור מארה”ב למקסיקו. הסיבה מאחורי שינוי זה נאמר על ידי היוצר מארק מילאר:

“מעבר ישוע האמריקני למקסיקו הופך את המיתולוגי לאותנטי בהרבה והאפוקליפטי ליותר אמיתי.

Glee’s דיאנה ארגון, פנתר שחור: וואקנדה לנצח כוכב Tenoch Huerta והחדש בובי לוהנוב.

הנבחר עונה 2 סטטוס חידוש נטפליקס

סטטוס חידוש נטפליקס רשמי: ממתין (עודכן לאחרונה: 18/08/2023)

בזמן הכתיבה, הנבחר טרם התחדש על ידי נטפליקס לעונה שנייה. מכיוון שהסדרה רק שוחררה בנטפליקס, אנחנו לא מופתעים שלא היו חדשות.

במהלך השבועות הקרובים, נטפליקס תפקח הנבחרים ביצועים. הדרך הטובה ביותר ללמוד עד כמה הסדרה מבצעת היא לפקוח עין על הדו”ח השבועי שלנו על הסרטים והמופעים המובילים בנטפליקס. אם הנבחר מבצע היטב את זה יוצג בעשרת הסטטיסטיקה העולמית העולמית שעדכונים נטפליקס על בסיס שבועי.

סימנים מוקדמים לכך שהסדרה מתחילה טובה היא פיצוח ה- U.ג. העשירייה הראשונה בשמונה עמדות אחרי מספר ימים בלבד.

לעת עתה, נעקוב אחר הנתונים השבועיים, ומשם נוכל לקבוע את הסבירות שהנבחרה תתחדש.

האם הסיפור זקוק לעונה שנייה?

לאחר שכביכול מצא שלום בתוכו, וקיבל את האחריות לכוחותיו, ג’ודי הצליח להחיות את טוקה. עם זאת, לאחר שעזבה את העיירה, ג’ודי פוגשת סוף סוף את לילית, שם היא מגלה שהוא לא בן האלוהים ובואו השני של ישו, אלא בנו של השטן, מה שהופך אותו לאנטי-כריסט. במקום להידחות בגלל התגלות זו, ג’ודי חושף את טבעו האמיתי ומחייך לחדשות.

חתכנו כמה שנים אחר כך שם ג’ודי הוא כיום נשיא ארצות הברית של אמריקה, ועומד להוביל את ה- U.ג.. .

טבעו האמיתי של ג’ודי היה מוסתר בפלאשבקים של שרה

. בפרט, כאשר היה לו שליטה על חבריו לתלמידים ומורה וניסה להשתמש בהם כדי לשרוף את הכיתה. אנו מובילים להאמין שהוא רק עשה זאת כדי להעניש את המורה, עם זאת, ברור עכשיו שאופיו הרע הוצג.

הנבחר בובי לוהנוב נטפליקס עונה 2

תמונה: בובי לוהנוב בתור ג’ודי ב”נבחר – נטפליקס

מה הייתה המשימה של שרה?

זו הייתה המשימה של שרה לשמור על ג’ודי מוסתר מסדר הנוצרים שניסו לאתר את האנטי-כריסט. שנית, זו הייתה המשימה שלה למנוע מג’ודי להשתמש בכוחותיו, לא רק מתוך הפחד להיתפס ותשומת הלב שהיא מביא, אבל ג’ודי היה אמור לחכות עד שהוא יהיה בן 13 לפני שהוא יעבור את אימוניו. . זו הסיבה ששרה השתמשה בתרופות כדי לשמור על כוחותיו של ג’ודי רדומים.

הנבחרת דיאנה אגרון נטפליקס עונה 2

בתמונה: דיאנה אגרון (משמאל) ובובי לוהנוב (מימין) – נטפליקס

לפני הריונה המופלא, שרה ביקרה על ידי מלאך שנפל בשנתה. כאן היא לומדת על המשימה הראשונה שלה;

“הנבחר צריך להיות אנושי קודם כדי להפוך למי שהוא אמור להיות.

המשמעות היא שאם ג’ודי יגשים את גורלו, שרה תצטרך לטפח את הצד האנושי בו ולשמור על הצד השטני שלו במפרץ. למרות שיטותיה הפגומות שרה השיגה את המשימה שלה, עם זאת, זה גם בזכות מערכת היחסים של ג’ודי עם חבריו שהפסיקו את השחיתות שלו לאחר שגילה את כוחותיו.

האם יש בוא שנייה של ישו?

יש כבר רמזים כבדים לקיומו של בוא השני האמיתי של ישו.

ממה שלמדנו נראה כי משימתו של למואל הייתה למצוא את קיומם של בואם השני של ישו וגם האנטי-ישו. אנו יודעים שלמואל הזכיר ילדה שדיבר איתה, והוא אפילו קיבל הערה שהוא כתב מרחבי העולם על ידי הטוקה שקמה לתחייה לאחרונה, שנשארה אחריה ג’ודי. .

הנבחר בובי לוהנוב ג'ודי נטפליקס עונה 2

תמונה: בובי לוהנוב בתור ג’ודי ב”נבחר – נטפליקס

ה- U.ג.א. מכנה את מלחמת העולם השנייה?

דלג בזמן חשף כי ההכשרה של ג’ודי הייתה מוצלחת, והוא הצליח למצוא את דרכו למשרד הסגלגל ולהפוך לנשיא ארצות הברית של אמריקה. כמפקד וראש הכוח המזוין של ה- U..א., הוא באופן רשמי האדם החזק ביותר בעולם.

מלחמה קדושה תתפרץ כעת כשג’ודי ייקח את כוח ה- U.. כוחות מזוינים ופולש לארץ הקודש של ירושלים.

הנבחר ?

מצלם עבור הנבחר החל ב- 25 באפריל 2022 והסתיים ב- 18 ביוני 2022. החל מהצילומים החל לתאריך יציאתו של נטפליקס הוא תקופה של שישה עשר חודשים.

בהנחה ש הנבחר מחודש, אנחנו לא מצפים שהייצור יתחיל בשנת 2023 בגלל שביתות ה- WGA /SAG AFTRA המתמשכות.

לכל המוקדם, האוהדים יכולים לחכות עד 2025 לעונה השנייה של הנבחר בנטפליקס.

האם תרצה לראות עונה שנייה של הנבחרת בנטפליקס? יידע אותנו בתגובות למטה!

מאמר מאת יעקב רובינסון

. . מתגורר בבריטניה. איש קשר: [email protected]

המאמרים החדשים ביותר – חדשות נטפליקס ותצוגה מקדימה

2 סרטי ג'ורדן פלה נוחתים על נטפליקס ארה

2 סרטי ג’ורדן פלה נוחתים בנטפליקס ארה”ב באוקטובר 2023

7 הסרטים והתכניות הטלוויזיה החדשות הטובות ביותר שנוספו לנטפליקס השבוע: 22-24 בספטמבר, 2023 מאמר טיזר צילום

7 הסרטים והתכניות הטלוויזיה החדשות הטובות ביותר שנוספו לנטפליקס השבוע: 22-24 בספטמבר 2023

חינוך מיני עונה 4 סיום הסביר

חינוך מיני עונה 4 סיום הסביר