הסקירה הנבחרה של נטפליקס: הזרם אותה או דלג עליה?, הנבחר: עיבוד הטלוויזיה של נטפליקס של ישו האמריקני של מארק מילאר

0

הנבחר: נטפליקס מגדיר עיבוד טלוויזיה של ישו האמריקני של מארק מילאר

אבל ההתקדמות הזו שוכבת בג’ודי שמנסה פשוט להבין מי כאדם. . זה הסגנון הקרוב הזה שהתעורר דברים זרים יותר .

הזרם אותו או דלג עליו: ‘הנבחר’ בנטפליקס, דרמה מקסיקנית על נער שמבצע ניסים דמויי ישו

מדריך צוות השחקנים ‘הנבחר’: מי מי בסדרה החדשה של נטפליקס?

הזרם אותו או דלג עליו: ‘שעון’ על הולו, פסיכו-מותח סאטירי כל-כך שהוחזק יחד על ידי דיאנה אגרון

סיום ‘שעון’ הסביר: האם דיאנה אגרון מתה בסוף?

הנבחר, סדרה חדשה של נטפליקס שצולמה בסור באג’ה קליפורניה במקסיקו, הייתה לייצור בעייתי; השחקנים ריימונדו גרדונו קרוז נהרגו בתאונת דרכים, מה שגרם לייצור הייצור באופן זמני. לפעמים טרגדיה כזו גוררת לחלוטין הפקה, אך בפעמים אחרות השחקנים, הבמאי והצוות מתמודדים סביבם והופכים להיות יותר הדוקים יותר. ?

ה- Choen One: הזרם אותו או דלג עליו?

צילום פתיחה: אנו רואים שעון קיר מתקתק כאשר אישה מנסה להתרחק מתוקף אלים. תינוק בוכה בחזית.

האישה, שרה מיטשל (דיאנה אגרון), מצליחה להפיל את התוקף, והיא תופסת את התינוק ונוסעת מהמוטל בו הם נשארים. היא נעצרת על ידי שוטר, אבל משהו מכריח את השוטר כדי לתת לה להמשיך; היא חוצה את הגבול המקסיקני לחצי האי באחה בקליפורניה, ובמחבוא היא שורפת את מה שנראה כמו הדרכון שלה.

בשנת 1999, ג’ודי מיטשל בת ה -12 (בובי לוהנוב) ממשיכה לחלום שבו רוח אומרת לו “בוא”; הרוח היא בצורת הומנואיד מימי, ויש טיפות דם בחלום. אבל כששרה שואלת אותו אם הכל בסדר, הוא פשוט מגבה את זה עד חלום רע.

בפסטיבל המקומי בסנטה רוזליה, ג’ודי נפגש עם חבריו: שכנתו מגדה (אמלי סיורדיה) והחברים וגנר (אלברטו פרז ג’אום) והיפוליטו (חורחה חאבייר ארבולו אוסורניו). הם מקבלים כמה זיקוקים מספק מזון בשם אלביס (אלביס זמורה), שהוא חבר של שרה; לאחר המפוצץ של חבית, היפוליטו מגן על מגדה מפני התקדמות בריון מקומי בשם אנג’לו (פטריסיו סרנה מיזה).

חברם טוקה (חואן פרננדו גונזלס) אומר להם שדודו לא חזר מהעבודה כדייג באותו לילה; הוא בסופו של דבר מופיע, אבל נראה כאילו הוא עבר מתנדנד. הוא אומר לטוקה כי צפירה גרמה לו לנטוש את סירתו; הוא אפילו קיבל מנעול של שיער הצפירה. הקבוצה מסכימים כולם לצאת לאוקיאנוס כדי לאחזר את הסירה ולחפש את הצפירה כביכול. היפוליטו יודע שאם הם עוקבים אחר צינור על פני דירות המלח, הם יגיעו לים.

לפני שהם יצאו לדרך, ג’ודי מקבל עצות: אם הוא מקריב משהו חשוב למדבר, המדבר יחזיר בחזרה. זה נכנס לפעולה כאשר הקבוצה הולכת לאיבוד ביום השני לטיול; הוא מקריב את התליון שרה נתנה לו, חתך את ידו כדי לפלט מעט דם, ופתאום מופיע שחף.

הקבוצה מוצאת את המים, כמו גם את הסירה של דודו של טוקה, אבל נס גדול בהרבה עומד לקרות כאשר הקבוצה עושה את דרכם חזרה לעיר.

? הנבחר משחק כמו גרסה מקסיקנית של דברים זרים יותר, נשוי לנושאים הרוחניים מ הנבחר.

הנבחר מבוסס על הרומן הגרפי ישוע אמריקאי מאת מארק מילאר ופיטר גרוס; אוורדו גאוט מייצר ומנחה את הסדרה. לעיתים, למופע יש ויברציות על טבעיות, באחרים זה צולל לרוחניות ודת. אבל לרוב, זה מרגיש כמו דרמה מתקרבת, אם כי אחת שבה האדם שבא לגיל עשוי להיות בואו השני של ישוע המשיח.

מה שאנחנו יודעים בסוף הפרק הראשון הוא ששרה נאלצה לרוץ לבאחה קליפורניה סור כדי לברוח מי שרצה את התינוק ג’ודי בציפורם שלהם. אנו גם יודעים שלג’ודי יש כוחות מסוג כלשהו, ​​אבל אנחנו לא בטוחים מה הם. כאשר הוא מרגל נשר בטיול חזרה מהאוקיאנוס, נהג משאית מרגל את אותו נשר ומניע את המשאית מעל שפת הגשר. זה נופל על ג’ודי אבל איכשהו הוא יוצא מזה לא רק חי, אלא ללא פגע. בפרק השני, מילה של “ילד הנס” מסתובבת בעיר, מקבלת את תשומת ליבו של הכומר קרוז (קרלוס ברדם), שנראה כי התפצל מהכנסייה הקתולית כדי להקים קהילה משלו. אבל אז ג’ודי מתחיל לבצע ניסים בפועל.

אבל ההתקדמות הזו שוכבת בג’ודי שמנסה פשוט להבין מי כאדם. שרה מסרבת לספר לו על אביו; הוא היה מחץ את מגדה מאז שהיו ילדים, אבל הוא לא מסוגל לפעול על כך; בריונים כמו אנג’לו מטרידים אותו על היותו גרינגו. זה הסגנון הקרוב הזה שהתעורר דברים זרים יותר בשבילנו; באמצע המהלכים העל -טבעיים הם חבורה של ילדים שגדלים במהירות.

כימיה זו בקרב קבוצת החברים היא מה שמושך אותנו לתוכנית. היחסים בין ג’ודי לאמו שרה, שמדברת אנגלית זה עם זה למרות ששניהם שוטפים בספרדית, הוא גם המפתח. שִׂמְחָה, משחקת את שרה כמו בשליטה, אפילו מול ג’ודי מרדתי נגד החיים המוזרים והנווודים שהקימה להם. אבל, כמו ג’ויס של ווינונה ריידר ב דברים זרים יותר, שרה של ארגון טובה יותר כשהיא מקבלת זמן עלילה משמעותי אך הסיפור שלה לא מאפיל על מה שעושה קבוצת החברים.

דבר אחד שאנחנו מקווים שהמופע ממשיך איתו הוא הדרך בה ג’ודי מנסה להבין את חייו ואת ההיסטוריה שלו בזמן שהוא מגלה את הכוח שיש לו בפועל. בדרך זו, הניסים שהוא מבצע לא יצטרכו לשאת את הסיפור. עד כה, זה המצב, וזה בסדר איתנו.

סקס ועור: אף אחד.

יריית פרידה: בחושך שמתחת לטריילר הטרקטור ההרוס, אנו רואים את ג’ודי פוקחת את עיניו.

המג’דה של לילית אמלי סיורדיה מג’יה היא נוכחות מרגיעה בחייה של ג’ודי, למרות כמה חייה הסוערים; אחיה נעלם כמה שנים קודם לכן, וחיי המשפחה שלה מעולם לא התאוששו. אבל אנחנו יכולים לראות בביצועים של מג’יה כמה אכפת לה מג’ודי ואיך היא רוצה להיות שם בשבילו. זו סוג של אהבה בוגרת מאוד, למרות גילה הצעיר יחסית.

קו הטייס ביותר: כשג’ודי מגיעה להגנת טוקה, מוציאה מציפה על ידי אנג’לו על היותה יליד, אנג’לו מושך סכין על ג’ודי. אנו מבינים שהסצנה מראה כמה אנג’לו אלימים יכול להיות, מה שעשוי לבשר משהו אחר כך, אבל בזמן אמת זה מרגיש כמו קצת סצנה מיותרת.

השיחה שלנו: . הנבחר לוקח קצת זמן להגיע ללב הנחת היסוד שלה, אך הנסיעה שם הופכת לקלה יותר על ידי הכימיה בין חברי קבוצת החברים ובין לוהנוב לאגרון.

ג’ואל קלר (@joelkeller) כותב על אוכל, בידור, הורות וטכנולוגיה, אבל הוא לא ילד עצמו: הוא נרקומני טלוויזיה. כתיבתו הופיעה ב”ניו יורק טיימס “, צפחה, סלון, אבן מתגלגלת.com, יריד ההבלים.com, חברה מהירה ומקום אחר.

הנבחר: נטפליקס מגדיר עיבוד טלוויזיה של ישו האמריקני של מארק מילאר

נטפליקס הודיעה רשמית על הופעת הבכורה הקרובה של סדרת הפעולה החיה של הנבחר, מבוסס על טרילוגיית הרומן הגרפי של מארק מילאר ופיטר גרוס שכותרתו ישוע אמריקאי. סדרת האימה הקרובה מגיעה אחרי כמעט שנתיים מאז שהסטרימר ביטל את זה מורשתו של יופיטר הִסתַגְלוּת.

“מעבר ישוע האמריקני למקסיקו הופך את המיתולוגי לאותנטי בהרבה והאפוקליפטי ליותר אמיתי”, אמר מילאר בהצהרה.

הנבחר היה בפיתוח מאז 2021 בעקבות רכישת חברת נטפליקס לשנת 2017 של חברת מילאר, Millarworld. העיבוד של ישוע אמריקאי מופק כסדרה ספרדית/אנגלית שתעקוב אחר ילד בן שתים-עשרה שמגלה לפתע שהוא חזר כישוע המשיח.

במהלך האירוע של נטפליקס טודום 2022, אושר כי פנתר שחור: וואקנדה לנצח כוכב Tenoch Huerta ו- שִׂמְחָה . אוורדו גאוט וליאופולדו גאוט משמשים כמתמודדים משותפים ומפיקים מנהלים בסדרה, כאשר גם גאוט מכוון.

“ג’ודי, ילד בן שתים עשרה בבאחה קליפורניה, לפתע מגלה שיש לו כוחות דמויי ישו: הוא יכול להפוך מים ליין, לעשות את ההליכה הנכה, ואולי אפילו להעלות את המתים!,”קורא את התקציר. “מכיוון שמנהיגי האוונגליסטים והמנהיגים היאקי בעיר מנסים לגרום לו להשתמש בכוחותיו כדי להציל את האנושות, כל מה שג’ודי רוצה לעשות זה להרשים את הילדה שהוא אוהב ולעמוד בבריונים שלו. כאשר ג’ודי נאבק ובסופו של דבר מסתפק בגורלו, הכל נזרק לולאה כשהוא מבין שהוא מגלה את האמת סביב זהותו.”

. מלבד היותה חובבת של סרטים ומופעים של גילאים, היא גם נהנית לצפות בדרמות K ומאזינה לקבוצות ה- K-Pop האהובות עליה. אובססיות הטלוויזיה הנוכחיות שלה כרגע הן ה- FX של ה- FX והאנימה הפופולרית שלי האקדמיה הגיבור.

מארק מילאר מכריז על עיבוד ישו נטפליקס האמריקני הנבחר

העיקרי שנבחר

למרות שהיה לו הון מעורב עם התאמת עבודתו לסדרת נטפליקס ( הייתה עונה אחת מבוימת אבל אחרים בעבודות), Millarworld של מארק מילאר הוא עדיין חלק מעולם הענק של הסטרימינג. ישוע אמריקאי שקוראים לו הנבחר.

הלהיט הראשון שנוצר על ידי מילאר והאמן פיטר גרוס, הלהיט הראשון קומיקס עומד בשנת 2004, אך זו הייתה עבודת אהבה ושנים שהצמד יסיים את הסדרה-ובשלב מסוים, הולך להיות סרט בבימויו של לכסח‘מתיו ווהן.

עבור גרסת נטפליקס, הסיפור מועבר למקסיקו. ג’ודי, ילד בן שתים-עשרה, מגלה לפתע שיש לו כוחות דמויי ישו: הוא יכול להפוך מים ליין, לעשות את ההליכה הנכה, ואולי אפילו להעלות את המתים! מכיוון שהמנהיגים האוונגליסטים והמנהיגים היאקי בעיר מנסים לגרום לו להשתמש בכוחותיו כדי להציל את האנושות, כל מה שג’ודי רוצה לעשות זה להרשים את הילדה שהוא אוהב ולעמוד בבריונים שלו. כאשר ג’ודי נאבק ובסופו של דבר מסתפק בגורלו, הכל נזרק לולאה כשהוא מבין שהוא גילה את האמת על זהותו ..

“מעבר דירה ישוע אמריקאי למקסיקו הופך את המיתולוגי לאותנטי בהרבה והאפוקליפטי ליותר אמיתי “, אומר מילאר.

הפוסטר הנבחר

אל אלגידו, מה שמתרגם ל הנבחר), ובהנחה שהוא יישאר זהה, יופיע פנתר שחור: וואקנדה לנצחTenoch Huerta, דיאנה אגרון וקרלוס בארדם (כן, אחיו הגדול של חאבייר).

.

רק כדי שתדעו, בעוד שאנו עשויים לקבל עמלה או פיצוי אחר מהקישורים באתר זה, אנו לעולם לא מאפשרים לכך להשפיע על בחירות המוצר – קראו מדוע עליכם לסמוך עלינו

  • מידע משפטי
  • מדיניות הפרטיות
  • API
  • עלינו
  • אל תמכור את המידע שלי

© 1962- 2023 Bauer Media Group

Bauer Consumer Media Ltd, החברה מספר 01176085; Bauer Radio Limited, מספר החברה: 1394141; משרד רשום: בית מדיה, פארק העסקים של פיטרבורו, לינץ ‘ווד, הוצאת Peterborough PE2 6EA ו- H Bauer, מספר החברה: LP003328; משרד רשום: הפנס, דרך המפסטד 75, לונדון NW1 2PL

. מע”מ מס ‘918 5617 01

הוצאת H Bauer מורשית ומוסדרת לצורך תיווך אשראי על ידי ה- FCA (REF NO: 845898)