משחקי הנייד הטובים ביותר משנת 2019 – CNET, 20 משחקי ניידים ממכרים שעליכם להוריד עכשיו | PCMAG

0

20 משחקי ניידים ממכרים שאתה צריך להוריד עכשיו

Contents

כמו משחקי התרבות האחרים, 6 עוסק בבניית האימפריה שלך מתקופת האבן, לשדרג את עצי הטכנולוגיה שלך כדי להעביר את התרבות שלך לעידן המודרני ולהשתמש באסטרטגיה כדי להילחם באויבים שלך. אתה יכול לשחק כ 20 מנהיגים היסטוריים שונים כולל רוזוולט לאמריקה וויקטוריה לאנגליה, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שונים בזמן שאתה מוביל את האימפריה שלך לניצחון.

המשחקים הניידים הטובים ביותר משנת 2019

מחפש משחק חדש לשחק בטלפון או בטאבלט שלך? להלן הבחירות שלנו למשחקים הניידים הטובים ביותר.

17 במאי, 2019 11:10 א.M. Pt

אַלט

1 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

סנובורד במהירות גבוהה מעולם לא היה מרגיע כמו שהוא בהרפתקה של אלטו. פקדים פשוטים מאוד לנגיעה אחת מאפשרים לך להנחות את אלטו (ועוד כמה תווים ניתנים לנעילה) במורד ההר תוך קבלת אוויר גדול, טחינת קצוות ומבצעים מרובים אחוריים.

נוף הרים אינסופי יפה, מעברים מדהימים לילות ופסקול מהפנט (אתה בהחלט צריך ללבוש אוזניות) להפוך את זה לחובה בכל מכשיר.

מחיר: 5 $ | Au 8 $ | £ 5 (iOS); חינם (אנדרואיד)

PUBG Mobile

. אבל מה שיפה בגרסה הניידת של המשחק הפופולרי ביותר הזה במחשבים האישיים הוא שנראה שהוא פועל אפילו טוב יותר בסמארטפון. במילים אחרות, זהו לעזאזל אחד של יציאה.

בדיוק כמו המקור, תצלח פנימה, שלל בניינים כדי להתאים, ותעשה כמיטב יכולתך כדי לשרוד עד הסוף. אתה יכול ללכת לסולו, או ליצור חוליה של עד ארבעה שחקנים אם אתה רוצה לנסות מאמץ קבוצתי. עם זאת, היזהר, המשחק הזה ממכר להפליא.

3 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

אודיסיאה של אלטו

סרט ההמשך להרפתקה של אלטו נקרא אודיסיאה של אלטו, ולמרות שהמקור עדיין מדהים-המעקב עשוי להיות אפילו טוב יותר. אתה מקבל טריק חדש להוסיף לארסנל שלך עם טיולי קיר, מה שמאפשר לקבל שליטה רבה יותר על הקומבואים שלך. ישנן סביבות חדשות לחקור ותוכלו לשחק במצב זן שמאפשר לכם פשוט לקחת את המראות והצלילים של המשחק.

אם יש משחק כלשהו שאתה מוריד מרשימה זו, אודיסיאה של אלטו קל מאוד להמליץ.

פלטפורמות: iOS בלבד (לעת עתה)

גיבורי סגה

. למען האמת, מערכת ההתקדמות המבוססת על מיקרו-טרנזיסטה “אופציונלית” היא כיבוי עצום. אבל זה המשחק במשחק 3 בפועל והקרס הנוסטלגיה של Sega, שמכיל אותי כל כך לאובססיבי לזה.

אם אתה חובב סגה בבית ספר ישן, אתה באמת צריך לנסות את זה.

5 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

אגדות Shadowgun

אתה לא יכול באמת לשחק משחק גורל איכותי ברמת הקונסולה באייפון שלך, אבל עם אגדות Shadowgun, זה קרוב ככל שתוכל להשיג. היורה בגוף ראשון זה עשוי להיות הטוב ביותר בכל חנויות האפליקציות, עם מחנה בסיס (זה יותר עיר) בה תוכלו לפגוע בחנויות לקנות נשק ושריון, מקום להמר לעוד מטבע במשחק, א שוק שחור לפריטים חדשים, וכל כך הרבה יותר. יש כאן טונות של רכישות בתוך האפליקציה, למען האניין, אבל אתה יכול בקלות להימנע מהן.

המשחק עצמו מצוין כשאתה חורש באמצעות משימות סיפור, מבטל את הנעילה של חידות ומפוצץ את דרכך באויבים כדי להשיג תהילה גדולה יותר ויותר. מצא כלי נשק חדשים כשאתה משחק עם אקזוטיקה ייחודית וכלי נשק אחרים שיזכירו לך את הגורל. למרות שזו תפאורה אחרת לגמרי, Shadowgun Legend.

6 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

Battlelands

רוצה לתקן את המשחקים שלך ב- Battle Royale ללא כל המורכבות? Battlelands Royale הוא המשחק בשבילך. בחר את נקודת הירידה שלך על מפת האי לפני כן, ואז מצנח פנימה כדי למצוא נשק ומגנים. אתה יכול גם לרדוף אחרי טיפות נשק לכלי נשק מתקדמים יותר כמו משגרי טילים. משם אתה יכול להסתתר בבניינים ושיחים כשאתה שוכב במחכה ליריבים להיכנס לדרך שלך.

מה שמאוד נהדר ביורה הפשוט הזה של הישרדות מקל כפול הוא שמשחק כמעט ולא נמשך יותר מעשר דקות. המשחק החינמי הזה מהנה בפני עצמו, אך אתה יכול גם להשתמש ברכישות בתוך האפליקציה כדי לקנות עורות חדשים ויש לו אפילו מעבר קרב (לה פורטניט) שאתה יכול לקנות כדי להרוויח פריטים קוסמטיים בזמן שאתה משחק.

7 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

Riptide GP: Renegade

Riptide GP: Renegade הוא אחד מאותם משחקים שנראים כאילו זה בלתי אפשרי בנייד, הגרפיקה פשוט כל כך מדהימה לסתות. סרטון מירוץ בסגנון Jetski, הוא רואה אותך, אלוף לשעבר מבויש, מתמודד מול מרוצים אחרים, מבצע פעלולים ומנצח את הבוסים על סיכוי להחזיר את תהילתך לשעבר. הוא בנוי על המנוע של היזם עצמו, ובאמת משחק כמו חלום.

מחיר: $ 3 | Au 4 $.50 | £ 3 (שניהם)

8 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

Superbrother. זה משחק הרפתקאות מוזר, יפה, עצוב וניסיוני על לוחם במסע מסתורי. סגנון האמנות הפיקסלי שלו, פסקול מדהים ומכניקת משחק ייחודי.

מחיר: 8 $ | Au 10 $ | £ 8 (iOS); $ 5 | Au 8 $ | £ 5 (אנדרואיד)

9 מתוך 43 Blizzard Entertainment

Hearthstone

הפורמט הנייד מושלם למשחקי קלפים דיגיטליים, ואם אתם מחפשים את חווית משחקי הקלפים האספנית הטובה ביותר, אינכם יכולים לעבור על פני Hearthstone, המיוצרים עם כל הפולנית והבליזארד של Blizzard Can.

המשחק מבוסס על World of Warcraft, ולכל אחד מתשעת המעמדות יש סיפון המבוסס על המקבילה של WOW שלו, המאפשרת מגוון סגנונות משחק. . בקיצור, זה מאוד תכליתי ואתה יכול לשחק אותו בכל אופן שאתה אוהב. קשה לדמיין חווית CCG דיגיטלית מושלמת יותר.

ההתרחבות האחרונה, ה- Witchwood מגיע ב -9 באפריל.

10 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

Plague, inc.

המשחק הזה סימן את הפעם הראשונה בחיי שמצאתי את עצמי אומר, “לעזאזל כן, נמק!”זה מושג פנטסטי למשחק. אתה שולט במגיפה, והמטרה שלך היא להפיץ אותה ברחבי העולם ולהרוג את כולם לפני שהאנושות יכולה לפתח תרופה.

יש לך מגוון כלים העומדים לרשותך כדי להשתנות את הנגיף שלך: היכולת להוסיף תסמינים, כולל קטלניות; שיטות תקשורת, כולל נוזלי נטולי בעלי חיים, מוטסים ונוזלי גוף; והתנגדות. ניתן לבנות כל אחד מאלה בעצים המחוברים את זה, מה שהופך את הנגיף שלך לחזק. וככל שהנגיף שלך מתפשט, אתה משיג נקודות DNA שאתה יכול להוציא על יכולות נוספות. זה מרגש להפליא, במיוחד כאשר הנגיף שלך מתחזק מספיק כדי להשתנות מעצמו, כשאתה מתיר נגד התפתחות תרופה.

השמדת כל בני האדם מעולם לא היה כל כך כיף.

.50 | £ 1 (iOS); חינם (אנדרואיד)

דנדרה

דנדארה היא פלטפורמה שמאפשרת את עצמך משטח לפני השטח כשאתה חוקר עולם עצום. זוהי כותרת מרובי -פלטפורמות שאתה יכול לקבל גם על קונסולות, מה שכנראה מסביר מדוע זה לא מעט יקר יותר מרוב המשחקים לטלפון שלך.

אם אתה יכול לעבור את המחיר, עם זאת, ל- Dandara יש עולם ענק לחקור עם גרפיקה מגניבה למראה, טונות של יצורים מיסטיים ופסקול מצוין כשאתה מנסה להציל את עולם המלח. אוהדי המשחקים של פלטפורמה בהחלט צריכים להרים את זה או לצפות בירידות מחירים בעתיד, מכיוון שזה משחק נהדר שיש בטלפון שלך.

12 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

סדרת BMX שאיבה

אם אתה אוהב את הרעיון לצאת לקפיצות חולה על אופני BMX, סדרת BMX המשאבה היא כנראה הטובה ביותר בכיתה שלה. אתה משתמש בכפתור המשאבה כדי להאיץ, הג’ויסטיק השמאלי כדי לבחור טריק בזמן שאתה מקבל אוויר, ואז לחץ על כפתור הספין, הטה את האייפון שלך או שניהם כדי לשלוף טריקים מטורפים. הזהירו, אם כבר לא ברור, הפקדים יכולים להיות מורכבים, אך לאחר תרגול כלשהו, ​​הנחיתה של טריק אוויר גדול זה בהחלט מספק.

לפני שתורידו BMX 3 שאוב (קישור למטה), חשוב לציין שב- BMX 1 ו -2 שאוב, הרצועות קצת יותר סלחניות, כך שאם תרצו להקל במשחקים האלה, אולי נסו את אחד הקודמים הקודמים. כולם טובים.

מתבונן

Beholder מגיע למקום של כבוד לצד כותרות דיסטופיות מבריקות כמו העתק, ניירות, בבקשה והמלחמה שלי שלי. . אתה יכול לבחור לשחק לפי הכללים של הממשלה או לעזור לאנשים בסתר על הטיפול שלך, אך בסיכון גדול. לכל פעולה יש השלכות, עם הימור גבוה וסיומות מרובות כדי לבטל את הנעילה.

מחיר: 5 $ | Au 8 $ | £ 5 (שניהם)

נהג אצבע

כמה ממשחקי הטלפון הטובים ביותר הם אלה שאתה יכול להרים ולשחק כמה דקות בכל פעם, בין אם אתה על הנסיעה שלך או סתם מחכה בתור בבנק. נהג האצבע הוא אחד המשחקים האלה. יש לך הגה קטן בתחתית המסך, ואתה פשוט מכוון מכונית במורד מסלול, מנסה ללכת למרחק.

למשחק יש משימות כמו “אסוף ארבע מטבעות שלוש פעמים ברציפות” או “סע 400 מ ‘שלוש פעמים”, שנותן לך תשלום מטבע ברגע שתשלים אותם. . זה משחק ממש פשוט, אבל זה שאני כל הזמן חוזר אליו בגלל התכונות המרגיעות שלו.

מחיר: $ 1 | Au 1 $.50 | £ 1 (iOS); חינם (אנדרואיד)

15 מתוך 43 משחקי חסין אש

סדרת החדר

סדרת החדר של FireProof היא, כולם יכולים להסכים, אחת מסדרות הפאזל המרהיבות ביותר שהופקו אי פעם בכל פלטפורמה. . .

כל שלושת המשחקים בסדרה פגעו במקום המבריק והחמקמק הזה בין מאתגר נפשית ומספקת. והם מישוש להפליא, מעוצבים להפליא עד לפרט הטוב ביותר. אני ממליץ על טבילה מלאה: חדר חשוך, זוג אוזניות וללא הסחות דעת אחרות.

16 מתוך 43 החדר: חטאים ישנים

החדר: חטאים ישנים

החדר הוא משחק פאזל בהשראת Steampunk שעשוי פשוט לזחול אותך החוצה. סדרת החדר של FireProof היא, כולם יכולים להסכים, אחת מסדרות הפאזל המרהיבות ביותר שהופקו אי פעם בכל פלטפורמה. עכשיו כשחטאים ישנים בחוץ, אני יכול לומר בביטחון שהם גדלים הן בהיקף והן במורכבות ככל שהסדרה מתקדמת. .

כמו המשחקים האחרים בסדרה, חטאים ישנים פגעו במקום המבריק והחמקמק הזה בין מאתגר נפשית ומספקת. בזה, אתה מחפש באחוזה וולדגראבה אחר חפץ חמקמק לאחר שהמהנדס נעדר פתאום. אתה תסתכל בבית בובות מצמרר, עליית הגג ועוד שפשוט עשוי לתת לך את הצמרמורות.

כל המשחקים מיושנים להפליא, מעוצבים להפליא עד לפרטי הפרט הטוב ביותר. אני ממליץ על טבילה מלאה: חדר חשוך, זוג אוזניות וללא הסחות דעת אחרות.

עמק האנדרטה

עמק משחקי הפאזל בהשראת Escher הוא חור ארנב מוזר, מקסים ומתגמל עמוק של חוויה. אתה שולט בנסיכה הזעירה אידה על משימה מסתורית במקום שנקרא עמק מונומנט, המורכב ממבנים לא אוקלידים שמאוכלסים על ידי ציפורים שחורות לוחמניות. אופי המשימה שלה הוא חלק מחוויית הגילוי המפוארת המובנית במשחק כשאתה מדריך את אידה סביב המונומנטים, מתפתל ומחליק כדי לשנות נקודות מבט על מנת לפלס את דרכך ברמות.

כל כך הרבה טיפול הוכנס לכל היבט בודד של המשחק כדי להפוך אותו לחוויה נפלאה עבור שחקנים, ויהיה לך קשה מאוד לא ליפול על עקבים מאוהבים בזה. אם כן, סביר להניח שתרצה לבדוק את מונומנט עמק 2 (iOS | אנדרואיד).

מחיר: 4 $ | Au 6 $ | £ 4 (שניהם)

ציידי גיבורים

היורה בגוף שלישי זה מאפשר לך להשתמש בכיסוי כשאתה נלחם בשודדי שודדים ובשודדים בנוף עירוני פוסט-אפוקליפטי. אתה יכול לשחק נגן יחיד בקמפיין או להכניס את חבריך לפעולה במצב שיתופי פעולה.

מה שממש מגניב במשחק הזה בשחקן יחיד הוא שאתה יכול לפקוד על צוות גיבורים, שכל אחד מהם תאסוף כשאתה משחק (ישנם 40 גיבורים ייחודיים שונים לאיסוף). . כל זה קורה בזמן אמת, כך שעבר לשחקנים הנכונים לתפקיד העומד לרשותו הוא חלק מהכיף.

מחיר: חינם (שניהם)

19 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

נְשִׁיָה

. זה הרפתקאות הפאזל המגלגלות הצדדיות של ילד חסר שם שמחפש את אחותו האבודה, שהיא כשלעצמה אינה מקורית במיוחד. אבל המשחק מסוגנן בדרך מוזרה, מונוכרומטית ומינימליסטית שמזכירה סרטים ישנים וספרי ילדים מצמררים. . סרט ההמשך הרוחני, בפנים זמין ב- Xbox One.

מחיר: 4 $ | Au 6 $ | £ 4 (iOS); $ 5 | Au 8 $ | £ 5 (אנדרואיד)

20 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

שוק ההגנה על המגדל במובייל, אפשר לטעון, הוא די מחולק. אבל אם יש לך רק משחק TD אחד (או סדרת משחקים) במכשיר שלך, ממש קשה להסתכל מעבר לשלושת המשחקים בסדרת הממלכה Rush. הם בני כמה שנים עכשיו, אבל הם עדיין טובים כמו שהז’אנר מקבל.

המשחק הראשון, שנקרא בדיוק ממלכה ראש, הוא בחינם, כך שתוכלו לבדוק את המים לפני שצוללים לאורך כל הדרך עם הממלכה Rush: Frontiers (iOS | Android) וממלכת Rush: Origins (iOS | Android)

21 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

שלשות

. זה נקרא 2048, והנה העניין: זה היה שיבוט של משחק הרבה יותר מהורהר ששוחרר חודש קודם לכן בשם שלשות!

! . יחידות הבסיס שלך הן אלה וכותב, שתוכלו לדחוף יחד כדי ליצור שלוש. משם, אתה צריך למקם מספרים תואמים אחד ליד השני, ואז לדחוף אותם יחד כדי ליצור מספר יחיד ומוכפל.

הרעיון הוא להעלות את המספר גבוה יותר ויותר, עד שתגיע למספר הגבוה ביותר שניתן להשיג במשחק-6144-ברשת 4 על 4. זה נראה פשוט, אבל המשחק היה מאוזן בקפידה מאוד כדי לספק אתגר והתקדמות, ולוכד את החמקמק הזה “. רק עוד אחד הולך.”

מחיר: $ 3 | Au 4 $.50 | £ 3

22 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

Bowmasters

קל ללימוד Bowmasters. . אבל יש כמה דמויות שונות לשחק וטונות של אויבים ייחודיים, שלכל אחד מהם כלי נשק שונים המניבים תוצאות שונות עם להיט מוצלח.

הכל נעשה עם סגנון אמנות דמוי קריקטורה, אבל אל תתנו לגמירות להטעות אתכם. מקרי המוות יכולים להיות די מגוריים. ובכל זאת, בזבוז זמן מצוין ומצחיק.

מחיר: $ 1 | Au 1 $.50 | £ 1 (iOS); חינם (אנדרואיד)

23 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

קרב הפוליטופיה

משחק אסטרטגיה מבוסס תור זה חולק כמה קווי דמיון עם התרבות, אך מפשט את הרעיון למשחק נייד נהדר. בחר מכמה מירוצים שונים עם חוזקות וחולשות שונות ואז משתלט לאט לאט על העולם כשאתה משדרג את הטכנולוגיות שלך, פתח את הנעילה של יחידות חדשות ומביא את מתנגדיך לברכיהם. המשחק מגיע עם כמה מירוצים לבחירה, אך אתה יכול לקבל יותר דרך רכישות בתוך האפליקציה.

אל תדאג הרבה לעקומת הלמידה מכיוון שהמשחק עוזר לך ללמוד את החבלים בזמן שאתה משחק, אך בקרוב תגלה את הדרך הטובה ביותר לתפוס טריטוריה וללכת על התוצאות הגבוהות ביותר. אתה יכול לשחק לבד נגד ה- AI או נגד חבריך. אחד הדברים הטובים ביותר במשחק הוא שאתה יכול לשחק משחק שחקן יחיד תוך פחות מ -30 דקות. בסך הכל, קרב הפוליטופיה הוא פשוט דרך נהדרת לקבל את תקנת המשחקים האסטרטגית שלך לנייד.

24 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

הרפתקאות ריימן

משחקי ריימן לאורך כל השנים היו פיצוץ עין של צבעים מדהימים-ובאמת כותרות ארקייד מהנות להפעלה בפני עצמם. . המטרה בכל רמה היא לאסוף LUMS – לא סיכוי לא פשוט כמו שזה נשמע – על מנת לפתוח רמות חדשות, דמויות חדשות ויצירות אמנות, כך שיש למעשה תמריץ לאסוף ציון מושלם. פירוש הדבר שתבקר מחדש את רמות כמה פעמים כדי להשיג את זה נכון, אבל כיף לשלוט בהן.

ברגע שאתה מתחבר, הקפד לבדוק את ריימן: פיאסטה ריצה (iOS | אנדרואיד), ריימן: ג’ונגל רץ (iOS | אנדרואיד) ואפילו הגרסה המחודשת של המקור, ריימן: קלאסי (iOS | אנדרואיד). המשחקים האלה כולם באיכות גבוהה מאוד ונהדרים שיש לך בטלפון שלך.

25 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

האסקפיסטים

במשחק הזה אתה תקוע בכלא מרצה זמן קשה. אבל כשאתה עוסק בשגרה היומית שלך, אתה מבין לאט לאט שעם הכלים הנכונים, תוכנית טובה והזדמנות, אתה יכול לפרוץ.

האסקפיסטים משתמשים בגרפיקה של בית הספר הישן, אבל זה לא מוריד מהמורכבות של המשחק כשאתה מנסה לחבר את הדרך הטובה ביותר לברוח מכמה בתי כלא שונים. תוכלו לרכוש כלים על ידי גניבת כלים מאולם הבלגן, תשלמו לאסירים שיודעים להשיג דברים מבחוץ ועשיית משרות כדי לגייס כסף כדי לשלם עבור הכל.

על פניו זה נראה פשטני, אבל האסיפיסטים הם מפסק זמן מהנה ומאתגר שהוא נהדר לכל מי שאוהב לפתור חידות.

מחיר: 4 $ | Au 6 $ | £ 4 (שניהם)

26 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

כנפיים קטנטנות

המפתח הגרמני אנדראס איליגר הוציא רק אי פעם משחק אחד לנייד, אבל איזה משחק זה. אתה צריך לשמוע על הכנפיים הזעירות של 2011, משחק מגע אחד שראה אותך מירוץ ציפור זעירה על פני איים שנוצרו באופן פרוצדוראלי כדי להגיע לכמה שיותר לפני רדת הלילה. בשנים שחלפו, איליגר המשיכה לתחזק ולעדכן את המשחק, והיא נותרה חביב אהוב על התפאורה המקסימה והמשחקים היעילים שלו – דוגמה מוקדמת כיצד להכין משחק נייד בדיוק נכון.

מחיר: $ 1.99 | Au 2 $.90 | £ 1.50 (iOS)

27 מתוך 43 משחקי 3 דקות

עוֹרֵק הַחַיִים

. אתה לא גיבור הסיפור. וההחלטות שלך יכולות להרוג את הגיבור.

טיילור הוא הניצול היחיד של התרסקות הווליה, על ירח עקר אי שם בסביבתו של טאו סטי. טיילור, מושיט את ידו על Comms, מסוגל למצוא אדם יחיד, קו הצלה יחיד. אתה. כפי שטיילור קובע לחקור את הסביבה הבלתי -אפשרית, תעזור לקבל החלטות מה לעשות הלאה. החלק המטריד הוא שאף אחת מההחלטות אינן טובות והמהלך שגוי אחד יכול להנחית את טיילור בצרה קשה.

המכניקה היא המבדילה את חבל הצלה. זה מסתדר בזמן אמת, מודיע לך דרך התראות הטלפון שלך, דרכם אתה יכול גם להגיב ולקיים אינטראקציה עם טיילור, מה שהופך את זה למשחק הנייד הראשון שאני יודע עליו ניתן לשחק באמצעות מסך הנעילה. זה גם תואם ל- Apple Watch, שם אתה יכול לקבל התראות כאשר טיילור מוכנה לדבר.

וזה מפתיע באופן מפתיע את הלב כשאתה מתחיל לפתח קשר עם טיילור, בידיעה שהתקווה להישרדות היא, במקרה הטוב, סלים.

אם אתה מצליח לא להרוג את טיילור, ההרפתקה ממשיכה בחבל הצלה: לילה שקט וחבל הצלה: באמצע האינסוף.

מחיר: 2 $ | Au $ 3 | £ 2 (שניהם)

28 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

האקדמיה לגיבור 2

.

האקדמיה של גיבור 2 משתפרת במקור עם אנימציות וגרפיקה מלוטשות יותר, אתגרים חדשים השומרים על משחקיות מעניינות וחדשות “סיפונים” אתה יכול להרוויח או לקנות כדי לנסות צבאות שונים. רק התחלתי לחקור את המשחק, אבל זה כבר המון כיף, ממש כמו המקור.

29 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

Xenowerk

Xenowerk הוא יורה מלמעלה למטה, כפול מקל, שמפוצץ מוטציות בעקבות ניסוי מדעי שהשתבש להחריד. תצטרך להעמיק ועמוק יותר לרמות מרובות של מתקן מדעי תת -קרקעי כשאתה יורה בדרך שלך ליעדים, לתפוס נשק חדש ולפנות את דרכך ליציאה. יש לך גם מספר מיומנויות נוספות שעושות דברים כמו להקפיא את האויבים שלך כדי להאט אותם ולרפא את עצמך כשהחום יגיע יותר מדי.

הפסקול המוזר והרמות הכהות – עם רק הפנס שלך שידריך אותך – הפוך את המשחק הזה למפחיד יותר מהרוב, אבל אפקטים של התאורה ופעולה קבועה כמעט הופכים אותו למושלם עבור מעריצי משחקי האקשן.

מחיר: $ 1 | Au 1 $.50 | £ 1 (iOS); חינם (אנדרואיד)

הישרדות ארון התפתחה

זה לא מעט מעורב יותר מכמה מהמשחקים האחרים כאן, אבל זהו משחק הישרדות נהדר שמאתגר אתכם להתחיל בכלום, ואז לאט לאט לחשוף את סודות האדמה המיושבים על ידי דינוזאורים.

תלמד כיצד לבנות אש לחום, כיצד לצוד אוכל ובסופו של דבר לעצב נשק ובגדים כדי להגדיל את סיכויי ההישרדות שלך. מערכת יצירה עמוקה ושכבות מאפשרת לך לעבוד בדרך שלך לבגדים וכלי נשק טובים יותר, ותוכל לבנות מבנים מתקדמים יותר כדי לנסות להישאר בחיים בין סכנות מהאלמנטים, הדינוזאורים ועוד.

31 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

ילד בייסבול

משחק פגיעה בבייסבול בחינם הוא עוד אחד מאותם משחקים פשוטים שמושלמים כאשר יש לך רק כמה דקות להרוג. אתה משתמש בבקרות מגע אחד כדי ליישר את הלהיט שלך, ואז תנדנד את הכדור כדי לראות כמה רחוק אתה יכול להכות אותו.

זה יהיה די פשוט, אבל הנה מה שמעניין: אתה זוכה בכסף עם כל להיט, שתוכל לבזבז על תכונות כדי לגרום לך לפגוע בכדור עוד יותר. אחרי כמה שדרוגים, פתאום אתה מכה אותו בגובה 1,500 רגל ונראה ממש מגניב לראות את הכדור שלך משגר מעל גגות העיר.

כדי להיות ברור, המשחק הזה הוא קצת כמו אלה ללחוץ על משחקים שבהם אין הגבלה עד כמה אתה יכול ללכת, ואין הרבה מיומנות. זה גם נתמך על ידי מודעות ותצטרך לשלם 3 דולר כדי להיפטר מהם. .

מחיר: חינם (שניהם)

32 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

נחתים ברזל

אם אתה אוהב את סגנון ההגנה על המגדל, סדרת הממלכה Rush עושה כל כך טוב, אתה בהחלט אוהב את נחתים ברזל. המשחק הזה הוא מאמץ חדש יותר מאותם אנשים, אולפן המשחקים של Ironhide, ולוקח הרבה מאותה פעולה גדולה לעתיד. במקום אבירים וקשתים, תשחק עם חיילים עתידניים וצלפים. להילחם בחייזרים ובמכאס כשאתה אסטרטגיית הדרך הטובה ביותר לנצח את הרמה בהישג יד. אבל מה שמגניב בגרסה הזו, הוא שיש עוד יותר התמקדות בדמויות מיוחדות – גיבורים בודדים עם יכולות ייחודיות שתוכלו להביא למאבק עם היחידות האחרות שלכם.

.

מחיר: 5 $ | Au 8 $ | £ 5

33 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

רַברְבָנוּת

אוהדי MOBA שמחים: Vainglory הוא משחק זירת קרב סולידי להפליא לטלפון שלך. זה נהדר גם לשחקנים מתחילים וגם למומחים של MOBAs מכיוון שיש לו דמויות מגניבות עם יכולות פגיעות כבדות, המון אסטרטגיות לשלוט וזה מגיע עם הדרכה מפורטת כדי לפרט איך הכל עובד בשבילך.

אני צריך לציין שזה משחק שאתה צריך להתחייב לשחק מכיוון שאתה צריך לשחק במשחק המלא (בערך 20 דקות) רק כדי שלא תגרום לחברי הצוות שלך.

עם זאת, ממש כמו משחקים כמו דוטה 2 וליגת האגדות, Vainglory האם אתה מתחיל טריים בכל משחק, מתקדם לאט דרך רמות הדמויות ואז חזור לבסיס לקנות פריטים כדי לשנות את היכולות שלך. כשכל זה נאמר ונעשה ולבסוף אתה רואה את הבסיס של צוות האויב מתפוצץ, זה מספק מאוד.

34 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

פאקו 2

משחק הנהיגה הזה משחק כנהג המילוט במסע פשע רציף כשאתה מסיע את קבוצותיך הפליליות לחופש. הבעיה היחידה היא שהשוטרים מגיעים והם לא יפסיקו לרדוף אותך עד שהמכונית שלך תתפוצץ.

לפאקו 2 יש בקרות קלות של מסך מגע כדי להניע את המכונית שלך כשאתה מתחמק טונות של שוטרים שמנסים להוריד אותך. כל “עבודה” עוזרת לך להרוויח כסף כדי שתוכל לקנות מכוניות גדולות וטובות יותר שיעזרו לך להימשך זמן רב יותר – ולשלוף יותר הייסטים.

בסך הכל, זה פשוט משחק כאוטי להפליא שמביא את ליבך לשאוב כשאתה מנסה לעשות את המפלט שלך.

Pako 2 הוא מהדורה עדכנית והיא עדיין לא זמינה עבור אנדרואיד. על משתמשי אנדרואיד לבדוק את סימולטור המרדף המקורי של PAKO.

מחיר: 2 $ | Au $ 3 | £ 2

35 מתוך 43 צילום מסך מאת ג’ייסון פרקר/CNET

סוף העולם

זו סוג של מבחר ייחודי בכך שאלמנטים המשחקים של סוף העולם הם לא הסיבה שאנחנו מוסיפים אותו לרשימה זו. למעשה, אתה יכול לשחק לאורך כל המשחק בישיבה אחת. במקום זאת, תוספת זו היא באמת יותר יצירת אמנות אינטראקטיבית הבוחנת את כאב האובדן ומראה כיצד משחקים יכולים להיות דרך נהדרת לנתח אפילו את הסיפורים החמורים ביותר.

הוקם בניוקאסל, אנגליה, אתה מניח את התפקיד של אדם עצוב שעולמו התהפך בגלל אובדן אהבת חייו. פקדים פשוטים מאפשרים לך לחקור את העולם המעוצב להפליא (גם אם קטן).

. בזמן שזה פורסם, המשחק עלה 1 $, £ 1 או AU 1 $.50.

מחיר: $ 1 | Au 1 $.50 | £ 1

קפיצת סליל

Helix Jump by Voodoo הוא משחק פאזל מישוש שמטעה להפליא בפשטותו. המטרה היא להקפיץ כדור במבוך על ידי נפילה אסטרטגית דרך הסדקים בכל רמה מבלי ליפול על אזור אדום. נשמע קל, נכון? . עם התסכול המהנה שהגיע עם משחקי ברז וגרירה כמו ציפורים מפוארות ורבים אחרים מאז, Helix Jump תגרום לך לצרוח על המסך, ואז תחזור ל “רק עוד אחד.”התגובה האפטיית כאשר הכדור מקפיץ הוא גם מגע נחמד.

37 מתוך 43 פיקוד וכובשה: יריבים

פקודה וכובשה: יריבים

השחקן הזה לעומת. משחק נייד שחקן מפשט את משחק האסטרטגיה הקלאסי שהכרנו במשך שנים, מה שהופך אותו למעין משחק דמוי רויאל התנגשות. זה חוזר למשחקי בנייה ותקיפה ישנים, אבל עם התכונה המגניבה של היכולת אסטרטגיה נגד אנשים אמיתיים ברשת. מושא המשחק הוא לבנות יחידות וללכוד סילו טילים בזמן שהיריב המקוון שלך עושה את אותו הדבר. לכידת סילו מלאה משגרת טיל בבסיס היריב שלך. ברגע שאתה מפוצץ את הבסיס, אתה מנצח את המשחק. לאחר ניצחון, אתה אוסף נקודות זכות ויכול לפתוח ציוד חדש כדי להפוך את הכוח הצבאי שלך לחזק את היריב הבא.

הגרפיקה לא טובה כמו משחקי ניידים אחרים מהשורה הראשונה, אבל זה ממש לא מוריד מהכיף. הפשטות של המשחק המייעל הראש בראש מאפשרת לשחקנים להתרכז בצעד הבא שלהם בקרב, מה שמאפשר למשחק תחושה מוחית יותר. אולי הכי טוב זה שאתה יכול לשחק משחק בפרק זמן קצר יחסית, מה שהופך אותו נהדר למשחק מהיר כשאתה בדרכים.

מחליק הפוך

אם סקייטבורד הוא הריבה שלך, או שאתה רוצה שזה היה, החלקה על הפליפ מקלה על גרוס על חצי צינור. בזמן שהחלקה בחיים האמיתיים מסובכת, עם המשחק הזה אתה רק צריך לגעת ולהחזיק על המסך כדי להתחיל את המחליק שלך מסתובב כשאתה עוזב את המחצית, ואז שחרר כשאתה נפל חזרה כדי ליישר את הלוח שלך לנחיתה נקייה. כשאתה מתקדם ומרוויח מטבעות, תוכל לבחור מבין כמה מחליקים, לוחות שונים וכמה מיקומים שונים, החל מיאמי ביץ ‘ועד לייק באיקל. . אמנם זה לא משחק מסובך, אך מחליק הפוך מושלם לתקופות שאתה רוצה להיכנס, לשחק כמה משחקים ולצאת.

טרריה

Terraria on Mobile נשאר נאמן למשחק ההרפתקאות המקורי במחשב האישי ומנחם עם אותה גרפיקה מקסימה, אותם עולמות אדירים לחקור ואותה מערכת יצירה מורכבת. .

ל- Terraria היו מאז עדכונים רבים עם אינספור תוספות למשחק הליבה המקורי ולגרסה הניידת יש את כל אותן התכונות. אם אתה מחפש משחק עמוק שאתה באמת יכול ללכת לאיבוד בו בטאבלט או באייפד בזמן חופשה או אפילו בטיסה ארוכה, Terraria היא בחירה מצוינת.

מחיר: 4 $.

NBA 2K Mobile (iOS רק לעת עתה-בקרוב לאנדרואיד) מאפשר לך לבנות את צוות החלומות שלך ולשחק מול הטובים ביותר במשחקים 5 על 5, אתגרים ואירועים בזמן אמת. כדי להיות ברור, לא תבחר מקבוצות NBA, אלא להרכיב את הקבוצה שלך עם שחקני NBA הנוכחיים. כשאתה עולה בדרגות, אתה יכול לאסוף תרגילים הבאים, להשתמש במקדחות כדי לאמן את השחקנים שלך ולהרוויח כרטיסי נייר כסף של שחקנים טובים יותר כדי להגביר את המשחק שלך.

הגרפיקה על זה טוב יותר ממה שראינו במשחקי 2K ניידים בעבר וזה כמעט מרגיש כמו לשחק משחק קונסולה בטלפון שלך.

41 מתוך 43 נשמות סוררות

נשמות סוררות

משחק Roguelike הנייד הזה חוזר לימים של משחקי הרפתקאות פיקסלים של יור, אבל עם טוויסט מודרני. זה בקצב מהיר ובעל רמות צינוקים שנוצרו באופן פרוצדוראלי שהופך את המשחק שונה בכל פעם שאתה משחק. .

. כשאתה משוטט בצינוק, אתה נלחם בטונות של מפלצות שונות כדי לפתור חידות ולחקור את האזור לחדרים סודיים שעשויים להכיל פריטים טובים יותר לדמות שלך.

תכונה נהדרת נוספת היא שאתה יכול לשחק נשמות Wayward מבלי להיות מחוברות לאינטרנט, לתת לך משחק נהדר לשחק בלי להשתמש בנתונים.

חור.io

בחור המשחק.io אתה משחק ברשת עם שחקנים אחרים כחור שחור עורב שטרוף את הכל באופק. . כששתי דקות מתקתקות מהשעון, תעבור מבני אדם למכוניות לבולע בסופו של דבר בניינים שלמים. כל מה שאתה צריך לעשות זה לגרור את החור סביב המפה כדי לשלוט. ככל שהפריטים שאתה מוצץ, כך תקבל יותר נקודות והחור שלך יהפוך גדול יותר. קבל הכי הרבה נקודות ואתה מנצח את המשחק.

חור.IO קל לאסוף ולשחק, שכל מפגש נמשך רק 2 דקות לכל משחק כך שזה הסחת דעת מהנה ומהירה.

43 מתוך 43 תוכנה אינטראקטיבית של Take-Two

ציוויליזציה 6

כמו משחקי התרבות האחרים, 6 עוסק בבניית האימפריה שלך מתקופת האבן, לשדרג את עצי הטכנולוגיה שלך כדי להעביר את התרבות שלך לעידן המודרני ולהשתמש באסטרטגיה כדי להילחם באויבים שלך. אתה יכול לשחק כ 20 מנהיגים היסטוריים שונים כולל רוזוולט לאמריקה וויקטוריה לאנגליה, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שונים בזמן שאתה מוביל את האימפריה שלך לניצחון.

במהלך המשחק, תצטרך לבצע בחירות כיצד תתפתח התרבות שלך להתמקד בכלים שתצטרך להשיג ניצחון תוך כדי לחימה באויבים שמטרתם להרוס אותך. אתה יכול גם ליצור בריתות אסטרטגיות עם מנהיגים אחרים רק כדי להפעיל אותם כאשר הזמן נכון להפוך את הגאות והשפל לטובתך. ציוויליזציה, כמו תמיד, היא משחק אסטרטגיה בבסיסו ותתאים ביותר למי שמוכן לצלול בראשו ולהשתלט על העולם.

קישור (זמין רק ב- iOS)

20 משחקי ניידים ממכרים שאתה צריך להוריד עכשיו

אם אתם מחפשים משחקי ניידים שיעזרו לכם להעביר את הזמן, האפליקציות הללו ישדרו אתכם במשך שעות.

https: // www.PCMAG.COM/PICKS/ממכח-מובייל-משחקים-אתה צריך להוריד-NOW-NOW

אתה יכול לשחק משחקי וידאו מכל מקום בימינו – קונסולה ביתית, מחשב משחק, מוזרם דרך האינטרנט או בסמארטפון או בטאבלט שלך. . 1 כדי להעביר את הזמן במהלך נסיעת בוקר, במשרד רופא או על הספה. אולם לפעמים, משחק טלפון קטן ומטופש הופך לשעות של משחק ללא הפסקה. אם אתם מחפשים את המשחקים הכי ממכרים תוכלו לשחק בטלפון האייפון או האנדרואיד שלכם, עיינו ברשימה למטה. בהצלחה מנסה לעשות כל דבר אחר!

AFK Arena

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

AFK Arena הוא לוקח את שמו פשוטו כמשמעו, AFK Arena הוא משחק RPG סרק בו אתה אוסף שלל ומפלס גם כשאתה רחוק מהמקלדת. . הצטרף לגילדות, להילחם בשחקנים אחרים או להמשיך במסע האפי שלך.

ציפורים זועמות 2

הזכיינית Angry Birds התרחבה לרחבה, עד כדי כך שקשה למצוא משחק עכשיו שלא פונה לגיימרים ניידים. אבל אנחנו אוהבים להישאר עם הקלאסיקות. ציפורים זועמות 2 נותנות לך בדיוק את מה שאתה רוצה ממשחק ציפורים זועם: ירי בציפורים לעבר חזירים מרושעים.

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

זכור את הפריצה של משחק הארקייד הקלאסי? אמנם Ballz אינו בדיוק שיבוט של המשחק, אך הוא פועל על חלק מאותם עקרונות. יש לך מבחר בלוקים לשבירה, ועליך להשתמש באוסף הכדורים שלך כדי לשבור אותם. זה מערבולת זמן מהנה ומהפנטת.

כוכבי קטטה

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

. בטל את הנעילה ושדרג תווים שונים, משימות שלמות, אוספים פריטים והפעלה, תפוס עורות ייחודיים וגלה מיקומים חדשים.

סאגה של Candy Crush Saga

.00 בחנות אפליקציות של אפל

עם Saga Crandy Crush Friends, מכניקת הממתקים וההתאמה נשארים שלמים, אבל חברים סאגה מציגה גם עיצובים מעודכנים ומשחקים חדשים שמשלבים את דמויות הסדרה. במעלה המשחק שלך עם מדריך הטיפים שלנו.

דרך צבע!

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

דרך צבע! הוא מושג מספיק פשוט – שליטת כדור מתגלגל בזמן שאתה אוסף כדורים באותו צבע ונמנע מאלו שהם צבעים שונים. אבל רמת הקושי מתרוממת במהירות תוך כדי.

צייר משהו

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

מחפש משחק מסיבות מהנה? לצייר משהו דומה ל- Pictionary, שם שחקן אחד מושך ואחרים צריכים לנחש מה המילה אמורה להיות. לצייר משהו קלאסי זמין בחינם; גרסה בתשלום (iOS, Android) מבטלת מודעות מהאפליקציה תמורת 2 דולר.99. צייר משהו מקצוען לאייפד הוא 4 $..

אימפריות וחידות: משחק אפי 3

. . שחקנים יכולים להשתתף בקרבות פשיטה מקוונים או לאתגר אחרים בדו -קרב PVP.

זרימה חופשית

Flow Free הוא משחק פאזל שליו המבקש מכם להתאים צבעים וצינורות יחד לכיסוי הלוח כולו. האפליקציה כוללת מאות רמות ואפילו מצב משחק ניסיון בזמן.

דאש גיאומטריה

גיאומטריה דאש היא פלטפורמת פעולה מבוססת קצב, שם אתה מקיש על המסך כדי לקפוץ ברגעים הנכונים. משתמשי iOS ו- Android יכולים ליהנות מגרסת לייט בחינם, או לקנות את האפליקציה (iOS, Android) תמורת $ 1.99.

הגן של לילי

. תוך כדי משחק, תקשט את הגן, תשתמן פרחים, יגלה אזורים נסתרים ותמצא חפצים נסתרים.

תשבצים של ניו יורק טיימס

0 $.

אוהב את התשבץ של ניו יורק טיימס? . לאחר כמה חידות הדגמה בחינם, עליך להירשם ל -3 דולר..97 בשנה. הניו יורק טיימס מציע גם דבורה באיות, סודוקו ומשחקים אחרים ברשת.

צמחים לעומת. זומבים 2: הגיע הזמן (לאייפד)

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

צמחי משחק ההגנה הפופולריים של מגדל לעומת. . החזק את הפולשים כדי להשלים כל רמה.

נחש לעומת בלוק

הנח את הנחש שלך דרך מכשולים כשאתה מוסיף קטעים נוספים ושובר בלוקים חדשים בנחש לעומת בלוק.

גולשי הרכבת התחתית הוא רץ אינסופי בו אתה רץ או סקייטבורד דרך רכבת מטרו כשאתה מנסה להתחמק מלכידה. .

טון פיצוץ

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

Toon Blast הוא כמו Candy Crush, אלא שאתה צריך לפוצץ דברים במקום להתאים סוכריות. החלק הטוב ביותר הוא היכולת לשלב חשמל כדי לשחרר שילובים ולסיים כל רמה.

שתי נקודות

לחבר נקודות יחד על מנת לחסל מכשולים ולהגשים את המטרה שלך. המשחק הזה אולי נשמע פשוט, אך הוא מתקשה יותר ברגע שמתווספים דרישות חדשות והמהלכים שלך הופכים מוגבלים יותר.

וודוקו

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

. נקה שורות מרובות בכל פעם או נקה חסימות בכל סיבוב כדי להשיג נקודות נוספות. כמה נקודות תוכלו להשיג לפני שאין עוד מהלכים לעשות?

מילים עם חברים 2

0 $.00 בחנות אפליקציות של אפל

איפשהו בדרך, מילים עם חברים הפכו למשחק החברתי האולטימטיבי למילים תחרותיות. בטל את האותיות ולשחק את המילים הטובות ביותר נגד חברים, משפחה, זרים או אפילו את עצמך במצבי משחק מרובים.

נופי מילים

אם המשכת ממילים עם חברים, רוב הסיכויים שהם נופי מילים יחזרו אליך. המשחק מבקש מכם לפתור חיפוש מילים על מנת למלא תשבץ; פשוט אך ממכר.

כמו מה שאתה קורא?

להירשם כדי לקבל את הביקורות האחרונות וייעוץ המוצרים המובילים שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

עלון זה עשוי להכיל קישורי פרסום, מבצעים או סניפים. הרשמה לניוזלטר מציינת את הסכמתך לתנאי השימוש שלנו ולמדיניות הפרטיות שלנו. אתה יכול לבטל את המנוי לעלון הידיעין בכל עת.

תודה על ההרשמה!

המנוי שלך אושר. השגיח על תיבת הדואר הנכנס שלך!

תפוח עץ

לקריאה נוספת

מגמה

על ג’ייסון כהן

עורך, עזרה וכיצד

ג'ייסון כהן

כעורך PCMAG כיצד לתוכן, אני צריך לכסות מגוון רחב של נושאים וגם להנגיש את הסיפורים שלנו למשתמשים יומיומיים. בהתחשב בהיסטוריה שלי כסופר טכני, קופירייטר ופרילנסר מסביב המכסה בייסבול, קומיקס ועוד בשקעים שונים, אני רגיל להפוך את עצמי למומחה.

קרא את האחרון מג’ייסון כהן

 • משחקי האייפון הטובים ביותר לשנת 2023
 • משחקי האייפד הטובים ביותר לשנת 2023
 • 25 מתנות גאדג’ט מהשורה הראשונה ליום האב
 • מתנות הטכנולוגיה הטובות ביותר של יום האב מתחת ל 100 $
 • עוד מג’ייסון כהן

הסיפורים הטובים ביותר שלנו בתיבת הדואר הנכנס שלך

ביקורות כנות, אובייקטיביות ונבדקות במעבדה

PCMAG.COM היא סמכות מובילה בנושא טכנולוגיה, המספקת ביקורות עצמאיות מבוססות מעבדה על המוצרים והשירותים האחרונים. ניתוח ענף המומחים שלנו ופתרונות מעשיים עוזרים לך לקבל החלטות קנייה טובות יותר ולקבל יותר מהטכנולוגיה.

 • לוגו Askmen
 • לוגו ExtremeTech
 • לוגו ing
 • לוגו Lifehacker
 • לוגו Mashable
 • מציע לוגו
 • לוגו SpeedTest

PCMAG תומך בקבוצת שחור ובמשימה שלה להגדיל את המגוון הגדול יותר בקולות תקשורת ובעלות על מדיה.

© 1996-2023 זיף דייוויס, LLC., חברת זיף דייוויס. .

PCMAG, PCMAG.מגזין COM ו- PC הם בין הסימנים המסחריים הרשומים הפדרלית של זף דייוויס ואינם יכולים לשמש צדדים שלישיים ללא אישור מפורש. הצגת סימני מסחר של צד שלישי ושמות מסחריים באתר זה אינה בהכרח מצביעה על שיוך או אישור של PCMAG. אם אתה לוחץ על קישור סניף וקנה מוצר או שירות, יתכן ששולמו לנו תשלום על ידי אותו סוחר.

 • על זיף דייוויס
 • מדיניות הפרטיות
 • תנאי שימוש
 • לְפַרְסֵם
 • נְגִישׁוּת
 • אל תמכור את המידע האישי שלי
 • לוגו אמון