אגדות סלולריות: הרפתקה בחנות האפליקציות, אגדות סלולריות: Wiki Adventure | פנדום

0

הרפתקאות אגדות ניידות

אני אוהב את המשחק הזה כל כך הרבה דמויות לבחירה שאני אוהב להיות מסוגל לצייד פריטים שונים ולשדרג אותם וגם לפרק דמויות אני אוהב גם את התכונה בה תוכלו להחזיר את כל החומרים בה השתמשתם כדי לשדרג דמות ולהשתמש בו על דמות אחרת זה טוב יותר או שרצית יותר מזה שיש לך בכל מקרה בסך הכל אני אוהב את קו המשחקים קו השיחות וסצינות הלחימה הן חלקות מאוד. שלא לדבר על מהלכים מיוחדים די מגניבים ואני צריך לומר אחרי שיש לי את זה במשך שלושה חודשים. זה עדיין מציץ את העניין שלי ואתה יודע כמה מהר מאוד מאיתנו מאבדים עניין בהרבה ממשחקי Gatcha / Fremium �� BC אחרי קצת זמן אתה לא באמת יכול להתקדם רחוק במשחק אלא אם כן אתה מוציא כסף על כרטיסים או חלקם סוג של פריטים להמשיך לשחק במסע. אבל אני צריך לומר ששמרתי על זה יותר זמן מרוב המשחקים האחרים מלבד משחק אקונומיקה אחד וכמה משחקים מבוססי Final Fantasy/ Tactic. ובכן בכל מקרה מספיק שאני מסתובב עליך לפחות צריך לנסות את המשחק הזה.

אגדות ניידות: הרפתקאות 12+

אני אוהב את המשחק הזה כל כך הרבה דמויות לבחירה שאני אוהב להיות מסוגל לצייד פריטים שונים ולשדרג אותם וגם לפרק דמויות אני אוהב גם את התכונה בה תוכלו להחזיר את כל החומרים בה השתמשתם כדי לשדרג דמות ולהשתמש בו על דמות אחרת זה טוב יותר או שרצית יותר מזה שיש לך בכל מקרה בסך הכל אני אוהב את קו המשחקים קו השיחות וסצינות הלחימה הן חלקות מאוד. . זה עדיין מציץ את העניין שלי ואתה יודע כמה מהר מאוד מאיתנו מאבדים עניין בהרבה ממשחקי Gatcha / Fremium �� BC אחרי קצת זמן אתה לא באמת יכול להתקדם רחוק במשחק אלא אם כן אתה מוציא כסף על כרטיסים או חלקם סוג של פריטים להמשיך לשחק במסע. אבל אני צריך לומר ששמרתי על זה יותר זמן מרוב המשחקים האחרים מלבד משחק אקונומיקה אחד וכמה משחקים מבוססי Final Fantasy/ Tactic. ובכן בכל מקרה מספיק שאני מסתובב עליך לפחות צריך לנסות את המשחק הזה. כלומר, אם בסופו של דבר לא תאהב את זה אתה יכול פשוט למחוק את זה אז באמת שאין לך מה להפסיד ואולי שיהיה לך משהו להשיג תקווה שזה עוזר למישהו לקבל החלטה להוריד את זה או בשום דרך או לא לשלום את חברי הגיימרים שלי

בעיקרון Basix, 11/12/2021

עדכונים חדשים עשויים להרוס את המשחק הזה

ראשית, אני אוהב את המשחק הזה הרבה. אני משחקת את זה כבר 6 חודשים ושחררתי את דרכי לראש השרת שלי. . אבל, העדכונים האחרונים שעברו את זה כך שזה אפילו לא משנה אילו דמויות אתה מצייר עכשיו. קיבלנו את עץ הנשמה לאחרונה שמאפשר לך לפתוח משבצות כדי לאפשר לך למעשה להפוך כל דמות לסוג הזמנה, ובכך לגרום לו להתאים לכל שאר הפלגים. . Martial הוא טוב בסך הכל, אבל אם אתה יכול להכין קבוצה מכל דמויות במשחק ועדיין להשיג את החובב הטוב ביותר, מדוע אי פעם היית נכנס לגמרי לכל סיעה? שינויים מסוג זה מציבים שחקנים כמוני בעמדת נחיתות והייתי ממש מאחל שהם יפסיקו. שלא לדבר, זה גם נותן דחיפה עצומה עבור שכר כדי לזכות בשחקנים מכיוון שזה כבר לא משנה מה הם מושכים כי הם יוכלו להחליף משהו להרכב הקבוצה שלהם מבלי שיצטרכו להשקיע טונות של כסף כדי להשיג בנייה ספציפית. מה שיש להם כרגע זה בסדר, אבל הלוואי שהם יעצרו כאן לפני שהפלגים יאבדו כל משמעות שהם עזבו.

האדם הלגיטימי @ דירוג, 07/11/2022

הרשה לי להסביר

משחק נהדר אבל הגעתי להבין שהמשחק הזה הוא לקנות כדי להמשיך או לחכות. אין ממש טחינה למשחק הזה מה שהופך אותו לקצת משעמם. . מלבד כל זה, ישנם המון אנשים אחרים שנתקעים ברמה מסוימת והם צריכים לחכות או לקנות פריטים נוספים באמצעות כסף. . . . חוץ מזה שהעסקאות מלאות! . כדוגמה, קיבלתי רמה מסוימת והציעה לי דמות של 4 כוכבים שלא הייתה שווה את זה עבור 1.99 אולי יותר. כולל 100+ אבני חן שתוכלו להרוויח יותר מיום. . עכשיו אני יכול לדבר בעד כולם. לפחות תן לנו טחינה כדי לשמור על פילוס הדמויות/הגיבור שלנו. . תודה שקראת, אני מקווה שהמשחק שלך ישתפר!

בית

אגדות ניידות: הרפתקה הוא משחק גאצ’ה של גיבור גיבור חופשי להפעלה, עם מערכת קרב המבוססת על כוח קרב, הצטברות אנרגיה ופריסת גיבור טקטי, וגם היבטי PVP תחרותיים שמאפשרת משחק דינאמי וגלגול. . .

בעוד שחלק גדול מצמיחתו של שחקן תלויה במכונאי הגאצ’ה ובסרק, ישנם עדיין אלמנטים אסטרטגיים לבניית גיבורים, וכמה רכיבים פעילים במשחק הדורשים מעורבות, כמו אירועים כמו מיראז ‘כהים.

שימוש באתר זה

  • DarkMode בלבד (נושא ברירת מחדל)
  • לחץ
  • .

שלח לי הודעה אם יש בעיות עיצוב חריגות.

דפי הערה

  • שולחן גיבורים – רשימת גיבורים למיון
  • סוגי גיבורים – סקירה כללית של סוגי הגיבורים
  • מקדש היתוך – מפרט נוסחאות היתוך של גיבור
  • היסטוריה של תיקון – היסטוריה של עדכוני משחק