איך להשיג מטבעות בפוקימון גו? (אוקטובר 2022), מרוויח את בונוס המגן – מרכז עזרה של פוקימון גו

0

השיעור המרבי של הרווחים במטבעות בפוקימון GO הוא 50 פוקקוינים כל 24 שעות, הסכום פחות משמעותי ממה שאתה יכול להשיג תמורת $ 1 של כסף אמיתי בלבד. אתה יכול להרוויח מטבע אחד כל 10 דקות, שמגיע לשש לשעה. .

? (אוקטובר 2022)

המטבע במשחק של פוקימון גו, Pokecoins, תמיד ביקוש גבוה מכיוון שהם הופכים את כל החוויה לקצת יותר מהנה לשחקנים. . אלה משמשים לרוב לקניית פריטים שניתן לרכוש רק על ידי טחינה או משחק רגיל.

שחקנים יכולים להרוויח pokecoins בשני אופנים, או לשים זמן ומאמץ על ידי טחינה עבורו או על ידי השקעת הכסף שלך. . פעולה זו במשך 10 דקות תרוויח לך פוקקוין אחד במשחק מבלי שתצטרך להשתמש בכסף אמיתי.

הרוויחו מטבעות באופן אורגני מבלי לבזבז כסף על פוקימון גו

השיעור המרבי של הרווחים במטבעות בפוקימון GO הוא 50 פוקקוינים כל 24 שעות, הסכום פחות משמעותי ממה שאתה יכול להשיג תמורת $ 1 של כסף אמיתי בלבד. אתה יכול להרוויח מטבע אחד כל 10 דקות, שמגיע לשש לשעה. הפוקימון שלך צריך להגן על חדר הכושר למשך שמונה שעות ו 20 דקות רצופות כדי להרוויח את הסכום המרבי של 50 פוקקוינים.

המגבלה עשויה להיות קשה למדי עבור מאמנים חדשים, אך אין דרך אחרת להרוויח מטבעות באופן אורגני, והם יצטרכו ללכת כל הזמן לחדר הכושר ולהשאיר פוקימון של Defender כדי לבצר אותו.

. . אתה צריך להשאיר מאחור מפלצת כיס המסוגלת להרוויח לפחות מטבע אחד על ידי חציית סף של 10 דקות זה.

. למרות הגנה על כמה מהם עם לוחמים, שיטה זו מבטיחה את הדרך המהירה ביותר להרוויח את המגבלה המרבית של 50 פוקקוינים, לא יותר מזה. לאחר שתרוויח את הגבול שלך, הזן את פירות יער לפוקימון שעדיין פעילים בחדרי הכושר ושמור עליהם בחיים עד למחרת.

. . .

הבנת איזה סוג לוחמים כבר יש לחדר הכושר ולהניח מפלצת כיס לכיסוי חולשותיו זו האסטרטגיה הטובה ביותר. זה מספק כיסוי טוב יותר לכל המגינים.

קנו פוקקוינים מהפוקימון Go Shop

תקבלו 100 מטבעות מחנות המשחק במחיר של $ 1 בלבד, והערך רק עולה ככל שסכום הכסף עולה.

  • .
  • .
  • 9 $.
  • 19 $.
  • 39 דולר.99 עבור 5,200 פוקקוינים
  • 99 דולר.

.

למרות שיש להם את כל הצרורות האלה לקנות בפוקימון גו, ישנם עדיין פריטים שאינם דורשים הרבה מטבעות לרכישה. אתה לא צריך להשקיע את הכסף שלך בכמויות קטנות של פוקקוינים, מכיוון ששחקנים עם 500 בלבד יכולים לקנות בקלות שמונה ביצי מזל.

זה פשוט לוקח כמה ימים של טחינה והגנה על חדרי הכושר. ניתן להשתמש ב- Pokecoins בחנות במשחק לרכישת מגוון פריטים, אם כי רצוי לשחקנים לחסוך לקופסאות ולצרורות המוצעים במהלך אירועים מיוחדים הכוללים לפעמים פריטים נדירים כמו TMs עלית וחממות סופר.

ה . ככל שהפוקימון שלך מגן על חדר הכושר, כך אתה יכול להרוויח יותר פוקקוינים. .

אתה יכול לראות איזה פוקימון מגן כרגע על חדר כושר ועל ה- CP הנותר שלהם .

. אם הם יביסו את הפוקימון שלך בקרב בחדר הכושר, הפוקימון שלך יאבד קצת CP. .

. .

קחו בחשבון שיש מגבלה יומית של 50 פוקקוינים ללא קשר לכמה זמן הפוקימון שלכם מגן על חדר כושר או כמה פוקימון חוזר מפני כושר מגנים באותו יום.

עֵצָה .

לא מקבל את בונוס המגן?

לאחר שהגעת למגבלה היומית של 50 פוקקוינים, לא תוכל להרוויח עוד פוקקוינים עד למחרת.

המגבלה היומית הזו חלה אם יותר מפוקימון אחד חוזר מחדרי כושר ביום אחד או אם פוקימון חוזר לאחר מספר ימים בחדר כושר. נוף היום .

שימו לב שמגבלת הבונוס המרבית נתונה לשינוי ועשויה להשתנות מעת לעת.