כיצד לערוך טיפים של Tiktok Steeers להכנת טיקטוקס מושלמים, כיצד לערוך קטעי וידאו של Tiktok | מגמות דיגיטליות

0

אנו נשתף כמה טיפים כיצד לערוך סרטוני Tiktok ללא שום ידע קודם. .

תמונה מושלמת: כיצד לערוך קטעי וידאו של Tiktok

כאשר שיווק במדיה החברתית המריא, זה הספיק לכתוב כיתוב שנון תחת תמונה – עכשיו, ככל שיותר ויותר חברתיים מתמקדים בסרטונים, עריכת וידיאו וכישורי הפקה הם חובה.

כשאתה חדש ב- Tiktok, הפלטפורמה יכולה להיות מבלבלת. תוכלו למצוא סרטונים של 3 דקות של מהלכי ריקוד ערוכים בצורה מושלמת, שינויי בגדים ואשליות אופטיות. נראה כי Tiktokers אחרים, כמו אדיסון ריי אוסטרלינג וצ’רלי ד’אמליו, לעתים קרובות תופסים את הטלפון שלהם, לוקחים סרטון ומפרסמים כל מה שיוצא – והם אלה שהרוויחו הכי הרבה כסף .

כיצד לערוך סרטוני Tiktok ללא שום ידע קודם. אתה יכול להשתמש ברעיונות אלה ללא קשר אם אתה איש מקצוע שיווקי שמשתמש בטיקוק למטרות עסקיות או מישהו שרוצה להגביר את חשבונם האישי.

לפני תחילת העריכה

למרות ש- Tiktok היא לא פלטפורמת המדיה החברתית הראשונה שמתמקדת בסרטונים, אף אפליקציה לא הצליחה להשיג פופולריות כזו ולהפוך את העריכה והפרסומים של סרטונים לכל כך קל ומהנה.

בעוד שאחרים ניסו לחקות את זה (מסתכלים עליך, סלילי אינסטגרם), טיקטוק הפך פופולרי בכך שהוא מאפשר למשתמשים לבטא את היצירתיות שלהם באמצעות אפקטים קלים לשימוש-אם זה מדבקה או מדגם קול שהם יכולים לסנכרן שפתיים כדי.

עריכת סרטוני Tiktok ויישום אפקטים שונים זה מה שיהפוך את ההודעה שלך לטובה או רעה. עם זאת, זה לא אומר שאתה יכול ליצור יצירת מופת עם אפקט יחיד שנוסף-הסרטון המקורי עדיין צריך להיות באיכות גבוהה יותר.

כדי ליצור סרטון איכותי, עליכם לשקול שני אלמנטים מכריעים:

אמנם אינך צריך להיות מצלמה מקצועית שעולה 10,000 דולר, אך עליך להבטיח שהתוצר הסופי לא יצא פיקסל וקשה להסתכל עליו. .

הקסם של סרטון איכותי קורה מאחורי המצלמה. תאורה חיונית עבור טיקטוק מהשורה הראשונה, וזו הסיבה שהפופולריות של אורות הטבעת עברה את הגג לאחרונה. הם זולים והם יתנו לך אפילו תאורה, ומגדילים את ערך ההפקה של הסרטון שלך ואת שיעורי האירוסין שלו .

כיצד לערוך סרטוני Tiktok-עריכה באפליקציה

כשאתה דואג לתפאורה ולציוד הולם, הגיע הזמן להכין את הווידיאו שלך לטיקוק . זה אולי נראה פשוט מדי, אבל תכונות העריכה בתוך האפליקציה יכולות לדאוג ל 99% מהצרכים שלך לעריכת Tiktok שלך.

כשאתה פותח את האפליקציה ומקש על . אלו כוללים:

 • הוסף צליל – אתה יכול לבחור רצועה שתוסיף לסרטון שלך. אם אתה משתמש בחשבון עסקי, Tiktok יציג רק “צלילים מסחריים” שהם ללא תמלוגים עבור פוסטים ממומנים
 • לְהַעִיף – השתמש בזה כדי לעבור בין הגב למצלמת Selfie
 • מְהִירוּת אפשרות זו מאפשרת לך להאט או להאיץ את ההקלטה
 • פילטרים – אתה יכול לבחור בין קטגוריות שונות, כולל דיוקן, נוף, אוכל ואווירה
 • להגביר – זו תכונה יפה. זה מאפשר לך להחליק ולארץ את הפנים שלך, להלבין את השיניים ולהוסיף אפקטים של איפור
 • שָׁעוֹן עֶצֶר -תכונה זו מאפשרת לך להתחיל עם ספירה לאחור ומאפשרת לך לבחור את משך הסרטון, ומאפשר לך להקליט ללא ידיים
 • תשובה —קביל שאלה מהקטע והתשובות לסרטון שלך

כשאתה מוסיף את כל האלמנטים האלה יחד, תקבל סרטון טיקטוק שנמצא במרחק של קילומטרים מהקטעים המקוריים.

תבניות ואפקטים

השפעות וכן תבניות .

ישנם אלפי אפקטים שתוכלו להשתמש בהם בסרטונים שלכם-מרקע של מסך ירוק ועד סקרי ראש.

 1. צור אפקט משלך והניח אותו כאן באמצעות פרסום Tiktok, שיכול להיות דרך נהדרת לקדם את המותג שלך

תבניות קיימות אם אתה רוצה ליצור פוסט במהירות ואין לך הרבה רעיונות יצירתיים כרגע. זה אומר לך מה להעלות (למשל, הוסף 5-7 תמונות), והוא יוצר סרטון בפני עצמו, באמצעות אותן אנימציות מראש מראש.

עריכה לאחר הצילומים

לאחר שתיצור את הסרטון שלך, אתה יכול להוסיף צלילים, אפקטים, טקסט, מסננים ומדבקות נוספים. האפקטים הקיימים לאחר סיום הצילומים שונים מהאפשרויות הראשוניות – בשלב זה, תוכלו להוסיף מעברים בין סצינות שונות או להוסיף פילטרים ושכבות על קטעים שונים, אך אינכם יכולים לשנות איך נראה הסרטון שלכם בצורה דרסטית כמו עם האפקטים הקיימים במסך הרשומה.

כשיש לך את כל הצילומים הגולמיים עבור Tiktok שלך ולקש על כפתור סימן הג’קודור כדי להמשיך, תהיה לך גם סיכוי להשתמש בשלוש תכונות חדשות:

 1. —קבלת את הווידיאו שלך וקצץ את הווידיאו שלך, כמו גם לשלב קליפים מרובים שהוקלטו מראש
 2. אפקטים קוליים —לאטרס את השמע בסרטון שלך עם למעלה מ 20 אפקטים לבחירה, כולל בריטון, רובוט, מפחיד והד
 3. קריינות . אפשרות זו נהדרת לספר (לדוגמה, במדריכים), ומומלץ להשתמש במיקרופון כדי לשפר את האיכות הכוללת של הסרטון שלך

תלוי בגרסת האפליקציה שיש לך, ייתכן שתראה גם אפשרות לשפר אחרת, אשר מתאימה אוטומטית מספר הגדרות וידאו כדי לגרום לפוסט שלך להיראות טוב יותר.

עריכה לאחר פרסום

אם אתה מפרסם סרטון שאתה לא לגמרי מרוצה ממנו, אינך יכול לערוך אותו עוד יותר במקום. מה שאתה יכול לעשות הוא:

 1. בֶּרֶז תקליט
 2. גש לסרטון שהורד מהספרייה

הסרטון שהורדת ישמור על כל העריכות הקודמות שהוחלת בתהליך העריכה הראשוני. כשאתה מוסיף את כל האלמנטים האחרים, אתה יכול לפרסם את ה- Tiktok החדש ולמחוק את הישן.

אם אינך מרוצה לחלוטין ממגוון העריכה שהאפליקציה מציעה, אתה תמיד יכול להשתמש בעורך וידאו חיצוני של Tiktok. למרות שיש להם עקומת למידה קטנה להם, הם אינטואיטיביים וקלים לשימוש, ולא תצטרך אימונים כדי לשלוט בהם.

להלן מספר אפליקציות ותוכניות לעריכת וידאו שתוכלו לנסות אם תמצאו טיקטוק חסר תכונות:

 • סנכרון אוטומטי עורך למוזיקה
 • סרטוני הדגשה אוטומטיים
 • נהדר לשילוב סרטונים מרובים
 • נוח לגיזום, חיתוך ופיצול סרטונים
 • ספריית מוסיקה מורשית
 • תבניות בחינם
 • סרטוני מלאי ותמונות
 • אפקט היפרלס
 • קולאז’ים/מונטאז’ים
 • ספריית אפקטים גדולה

עורך וידיאו של Tiktok

ראוי גם להזכיר שלטיקטוק יש עורך וידיאו משלו, נפרד מהאפשרויות בתוך האפליקציה. עורך הווידיאו של Tiktok נוצר לעסקים שרוצים להכין סרטון אותנטי בעת יצירת מודעה, וניתן למצוא אותה ב צור סרטון תפריט ב- מנהל מודעות Tiktok לוח מחוונים (או ב יצירת מודעות תפריט זמין בעת ​​הגדרת קמפיין בתשלום).

כדי להשתמש בעורך זה, עליך:

 1. בחר את קטעי הווידיאו שלך
 2. הוסף פסקול
 3. השתמש בכלים שלאחר הייצור כמו:
 4. מחק אובייקטים
 5. השפעות
  • עריכה רב שכבתית
  • יבול לגודל
  • פיצול מסלול שמע

אתה יכול גם להפעיל את מִסוּך .

סרטוני מעבר פופולריים ב- Tiktok וסביר יותר כי הם בסופו של דבר בדף בשבילך. .

אתה יכול ליצור קטעי וידיאו נפרדים באותו פוסט עם מעבר ספציפי בחשבון ולהוסיף אפקט מעבר לאחר שתצלם את כל הקליפים.

כמה מהרעיונות הפופולריים ביותר לסרטוני מעבר כוללים:

 • קפיצות חתכים – זה הקל ביותר. פשוט הקלט קליפ אחד אחרי השני בלי שום השפעות בין לבין
 • מצליפות אצבעות . חשוב למקם נכון את האצבעות כדי לגרום לעריכה להיראות חלק. סרטונים המשתמשים בנושא זה משלבים בדרך כלל קצת מוזיקת ​​רקע פופולרית
 • —כקר את המצלמה שלך עם יד או שמיכה כדי לעבור מעבר בין הגדרות שונות. זה משמש לעתים קרובות בסרטוני אופנה ואיפור, שם יוצרים תלבושות או המראה הסופי

מכיוון שסרטוני המעבר כל כך פופולריים, אתה תמיד יכול להסתכל על האתגרים המגמה כדי לעורר אותך ולתת לך רעיונות נוספים לתוכן העתידי שלך. לדוגמה, בדוק אוֹ .

עריכת וידאו של Tiktok לעסקים

אם אתה משתמש ב- Tiktok כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך במדיה החברתית, תהליך עריכת הווידיאו שלך אינו צריך להיות צעדים מיוחדים השונים ממה שמשתמשים כלליים עושים בעת פרסום באפליקציה זו. אמנם אתה רוצה ליצור סרטונים באיכות גבוהה, וודא שאתה לא עושה יותר מדי בפוסט אחד.

לטיקוק יש תחושה מחוץ לשרוול, אלא אם כן אתה זאק קינג, ערך הייצור העליון יכול למעשה לעבוד נגדך. זה לא אומר שאתה צריך להוציא משהו שצולם עם טוסטר, אבל אתה לא צריך (ואסור) להעלות גם יצירת מופת קולנועית של 4K.

Tiktokers מעריכים את הספונטניות וסביר להניח שתתעצבן עם חברה שמפרסמת מודעה שצולמה בצורה מושלמת במקום אתגר ריקוד מוזר עם Blooper בתוכו.

טיפ נהדר לעסקים הוא להכין טיקטוק שהוא סרטון לולאה. . סרטוני לולאה – אלה שבהם הסיום תואם באופן מושלם את ההתחלה – הם מספקים באופן מוזר.

עם סרטון לולאה קצר, יש לך הזדמנות לגרום לאנשים לצפות שוב ושוב בסרטון שלך, ולהעניק לך יותר צפיות באופן מיידי ולשפר את שיעורי האירוסין שלך. שיעור ההשלמה שלך יהיה גבוה יותר, והאלגוריתם של Tiktok ימליץ על התוכן שלך בדף עבורך, שהוא הצעד הראשון להליכה ויראלית ולהגיע לעוקבים חדשים .

עקוב אחר סלבריטאים של Tiktok

. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם אלה שיוזמים אתגרים וריקודים טרנדיים.

אתה יכול גם להשתמש – תכונה לעריכה המאפשרת לך לקחת חלק מהסרטון שלהם ולהגיב אליו בפוסט שלך. כלי עריכה פופולרי נוסף הוא מצב המסך המפוצל שנקרא דוּאֵט , מושלם לשחזור אתגרים שכן הוא מראה את הסרטון המקורי ואת התגובה שלך אליו בו זמנית.

קידום המותג שלך ב- Tiktok דרך שיווק משפיעים היא עוד אפשרות נהדרת, במיוחד אם אין לך מספיק זמן להתמודד עם עריכת סרטונים לבד. משפיעי Tiktok הם יוצרי תוכן מצליחים עם עוקבים גדולים שמרוויחים כסף ב- Tiktok דרך תוכנית קרנות היוצרים של הפלטפורמה או על ידי מכה עסקאות עם מותגים ויצירת פוסטים ממומנים.

כעסק, אתה יכול ליהנות מהפופולריות של המשפיע – אתה תגיע לקהל גדול, ומעריצים רבים יתמכו בחברות התומכות ביוצרים האהובים עליהם.

אתה יכול להשתמש בשוק היוצר כדי למצוא משפיע שמתאים ביותר לצרכי המותג שלך.

כשאתה מסכים על פוסט ממומן, אתה יכול לבחור איזה סוג תוכן אתה רוצה שהמשפיע שלך ייצור או ייתן להם חופש יצירתי מוחלט אם התוכן שלהם כבר תואם את כוונת המותג שלך.

קשה לעבור לאפליקציית מדיה חברתית חדשה, במיוחד כזו שממוקדת לדור החדש. עליכם ליצור גישה ייחודית ותוכן פוסט שתוכנו משתמשי Tiktok יתייחסו אליו-העתקו את אותו החומר בו אתם משתמשים במדיה חברתית אחרת לא תעשה את העבודה.

. החלק הגרוע ביותר הוא שאם אתה הולך לצערוך מלא ויוצר סרטון מדהים עם איכות יוצאת דופן, אתה תגזיז בו ותחמיץ את הנקודה של Tiktok, וזה להיות ספונטני ופוסט סרטונים במהירות.

אם יש לך מנהל מדיה חברתית פנימית, הם בטח צריכים לדאוג ליומני תוכן ובקמפיינים של מודעות, לקיים אינטראקציה עם עוקבים וליצור תוכן לפלטפורמות מרובות-לא סתם Tiktok. ובכל זאת, לבניית מודעות למותג בפלטפורמה זו, אתה זקוק למישהו שיכול להגיב במהירות לטרנדים ויראליים חדשים ולהכניס פוסט בעל ביצועים גבוהים ללא עיכובים.

זו הסיבה שמותגים רבים נופלים בקלות מאחור כשמדובר בנוכחות Tiktok שלהם.

אנו יודעים ליצור סרטוני Tiktok מרתקים

Kubbco הוא שותף לטיקוק וסוכנות מדיה חברתית שיש לה ניסיון איתה קמפיינים מצליחים של Tiktok ויודע להפיק סרטונים שמתאימים באופן מושלם לנושא ולהתאים את האווירה של הרציף.

כשאתה מתחיל לעבוד עם Kubbco, יהיה לך צוות של יוצרי תוכן, מפיקי וידיאו, מעצבים, אנימטורים ומהנדסי קריינות וקול לרשותך – כולם מוכנים ומחכים להגיב להזדמנויות המגמות האחרונות בטיקוק ולהגיב ל האתגר האחרון שלוקח את הרציף בסערה.

כאשר אנו יוצרים תוכן ללקוחותינו, אנו משתמשים בערוצי קידום בתשלום וגם באורגני כדי לעזור במודעות למותג, במכירות או לייצור לידים – הכל תלוי במה שאתה רוצה.

 1. אסטרטגיית שיווק אורגנית מחושבת ביסודיות
 2. השתלטות מלאה של ניהול מדיה חברתית, החל מיצירת לוחות שנה לתוכן ואינטראקציה עם הקהל לתזמון פוסטים והרכבת דוחות נתונים
 3. קמפיין מודעות שיבצע אופטימיזציה של ההשקעה שלך
 4. צוות ייעודי של מפיקי תוכן המוכנים ליצור סרטוני Tiktok, תמונות לתמונות אינסטגרם, פודקאסטים, סרטוני יוטיוב, אינפוגרפיקה או כל סוג אחר של תוכן שאתה צריך

אתה יכול הירשם לניוזלטר שלנו בחינם לקבל את כל הטיפים והטריקים האחרונים לגבי אסטרטגיות עסקיות עבור Tiktok ולכל הפלטפורמות האחרות של המדיה החברתית.

עם Kubbco לצידך, אתה צריך לדעת רק מה אתה רוצה להשיג עם חשבון Tiktok שלך. אנו נתכנן את כל השאר ונבצע את הקמפיין על פי הודעות המותג שלך וננתח בזהירות נתונים. יצרנו סרטונים ויראליים מרובים עבור הלקוחות שלנו מכיוון שאנו יודעים מה נדרש לתוכן Tiktok להצליח!

תוך חמישה שבועות בלבד, יחד עם אולפלקס, העלינו 28 סרטונים, קיבלנו 5.!

עיין במספרים אלה שממחישים את הצלחת הלקוחות שלנו:

בת זוג סרטונים פורסמו העוקבים צברו
אוכלים של נטורי 23 שבועות 112 20 6.2 מיליון 5,200
Essence Cosmetics שנתיים חודשיים 556 73 מיליון 386,000
אולפלקס 5 שבועות 28 5.מיליון 22,000
מטאס 8 שבועות 25 8 5.6 מיליון

כשאתה קופץ על הסיפון, אנו נעזור לך למצוא את הגומחה המושלמת למותג שלך ולהפיץ את ההודעה שלך על ידי פרסום תוכן באיכות גבוהה בעקביות. אנו נבטיח שלסרטונים שאנו מפרסמים יש משהו ייחודי שלך ומציג את החברה שלך באור הטוב ביותר.

צור קשר ולגלות איך נראה תהליך האסטרטגיה שלנו בפירוט וכיצד אנו יכולים לעזור לך לבנות את חשבון Tiktok שלך.

כיצד לערוך סרטוני Tiktok

אם אתה מפרסם סרטונים משלך בטיקוק, סביר להניח שתצטרך לערוך את הסרטונים שלך בשלב מסוים. אמנם אתה יכול לערוך את הסרטונים שלך ב- Tiktok, אבל אתה לא מוגבל לכל כלי העריכה Tiktok מציע באפליקציה שלו.

 • כיצד לערוך סרטון טיקטוק
 • איזו אפליקציה היא הטובה ביותר לעריכת וידיאו של Tiktok?
 • אתה יכול לערוך קליפ בטיקוק?

במדריך זה נעבור על אפשרויות עריכת הווידיאו שלך בטיקוק, נראה לך כיצד לערוך את הקליפים שלך באפליקציית Tiktok, ונענה.

מה אתה צריך

 • סרטון Tiktok שברצונך לערוך
 • האפליקציה לנייד Tiktok
 • חשבון Tiktok
 • אפליקציית עריכת וידאו של Tiktok כמו Funimate

כיצד לערוך סרטון טיקטוק

כשמדובר בעריכת סרטוני Tiktok, יש לך כמה אפשרויות. .

כלי עריכה בתוך Tiktok

Tiktok לא רק להקלטה ופרסום סרטונים. אתה יכול להשתמש ב- Tiktok כדי לעשות קצת עריכת וידאו קלילה. לאחר שהקלטת קליפ וידיאו או העלית אחד ל- Tiktok, תוצג לך מסך שמציע כמה אפשרויות עריכה. על המסך הזה, Tiktok מאפשר לך לעשות דברים כמו להוסיף טקסט, להוסיף מדבקות, להשתמש באפקטים, להוסיף פילטרים ולגזום את הסרטון שלך.

עריכת סרטוני Tiktok עם אפליקציות לעריכת וידאו של צד שלישי

אתה יכול גם להשתמש באפליקציה של צד שלישי כדי לערוך את הסרטונים שלך ואז לפרסם אותם לטיקוק. לאפליקציות אלה נוטות להיות כלי עריכה מוצגים יותר אך הם גם נוטים לבקש מכם לשלם כדי לגשת לכלי הפרימיום יותר ולעשות דברים כמו להסיר סימני מים מהמוצר הסופי שלכם.

מסך עריכת הווידיאו של האפליקציה הסלולרית ההנפנית

?

. בסך הכל, אנחנו אוהבים את האפליקציה Funimate. זה בחינם לשימוש וזמין גם לאנדרואיד וגם ל- iOS. הממשק של Funimate קל לשימוש ולהבין. יש לו מגוון רחב של השפעות, שכבות -על ומעברים. וכשמדובר בעריכת קטעי הווידיאו שלך, יש לך אפשרויות נוספות כאן כמו פיצול, גיזום, חיתוך והתאמת המהירות שלו.

כשאתה מוכן לשתף את הסרטון שלך, אתה יכול לעשות זאת לאפליקציות אחרות כמו Tiktok, Instagram או YouTube. .

עם זאת, יש חסרונות לאפליקציה זו: למרות שהיא בחינם להוריד ולהשתמש בה, Funimate יוסיף סימן מים לסרטונים שלך אלא אם כן אתה משלם כדי להסיר אותם או לצפות במודעה כדי להסיר אותם מסרטון. בנוסף, רבים מההשפעות והפילטרים דורשים מנוי בתשלום כדי לגשת אליהם או שאתה צריך לצפות במודעה כדי לגשת אליהם.

?

כן, אתה יכול לערוך קטעי וידיאו בטיקוק. הנה איך לעשות את זה:

שלב 1: פתח את אפליקציית Tiktok וצילם סרטון עם Tiktok או העלה סרטון קיים לאפליקציית Tiktok.

שלב 2: לאחר מכן תועבר למסך עם מספר סמלים לבנים בצד ימין. סמלים אלה מייצגים אפשרויות עריכת וידאו שונות בהתאמה אישית. כאן תוכלו להוסיף טקסט, להוסיף מדבקות, להוסיף אפקטים, להוסיף פילטרים, להתאים (לקצץ) את קליפ הווידיאו שלך, להוסיף כותרות, להתאים הגדרות פרטיות, או להוסיף אפקטים קוליים או אפקטים קוליים.

לצורך מדריך זה, נתמקד כיצד לקצץ את קליפ הווידיאו שלך.

מסך העריכה של אפליקציית Tiktok לאחר העלאת הסרטון

 • כיצד להגדיר את עדכון הפייסבוק שלך כדי להציג את הפוסטים האחרונים
 • Tiktok תובע את מונטנה בהצעה לבטל את איסור האפליקציות הממלכתי
 • Tiktok עומד בפני איסור על הסף ב u הראשון.ג. מדינה

שלב 3: בחר את התאם קליפים אייקון. אייקון זה נראה כמו כפתור משחק לבן עם פיצול אנכי.

שלב 4: על התאם קליפים מסך, תראה תצוגה מקדימה של הסרטון שלך בראש המסך וציר זמן של הסרטון שלך בתחתית (המלבן שמציג את כל מסגרות הווידיאו שלך). ציר הזמן מוקף בגבול אדום עם שתי ידיות עבות בצד שמאל וימין. הזז את הידיות הללו שמאלה או ימינה כדי להתאים את אורך סרטון ה- Tiktok שלך.

מסך CLIPS התאמה באפליקציית Tiktok

להציל בפינה השמאלית העליונה כשתסיים לגזום את הקליפ שלך.

אתה יכול להוסיף סרטונים ותמונות מרובים לפוסט וידאו של Tiktok – פשוט תועבר למסך עריכה מסוג אחר (אחד ללא הסמלים הלבנים). על המסך הזה, בחר ב בְּרִירַת מֶחדָל כרטיסייה. ואז הקש על כל קליפ וידיאו כדי לערוך אותם בנפרד. הזז את הידיות האדומות באזור ציר הזמן כדי לקצץ את הקליפים שלך. ואז בחר ב- סימן צ’ק סמל בפינה השמאלית התחתונה כדי לשמור את העריכות שלך.

המלצות העורכים

 • כיצד להוריד תמונות אינסטגרם (5 דרכים קלות)
 • כיצד לבטל את חשבון האינסטגרם שלך (או למחוק אותו)
 • משתמשי Tiktok תובעים כדי לבטל את האיסור הממלכתי של מונטנה
 • טוענים לשעבר של Byestance Thin
 • . הנה איך לצפות

כיצד לערוך סרטוני Tiktok: 20+ טיפים ליצירת התוכן הטוב ביותר שלך

טמילור אולדיפו

בזכות כלכלת הקשב, כל מי שרוצה לגדל קהל מקוון צריך להיות יוצר רב-פנים. כדי להתבלט בים של דברים שנלחמים על תשומת ליבם של הצופים שלך, עליך ללמוד כיצד לכתוב, להשתמש ב- SEO, לעצב גרפיקה, ועם עליית התוכן לטופס קצר, ערוך סרטונים.

כלי העריכה בתוך האפליקציה של Tiktok הם די חזקים, ויוצרים מוציאים מהם הרבה קילומטראז ‘(קייטי שו עורך את כל הסרטונים שלה באפליקציה). .

. בעזרת כלי העריכה הידידותי למשתמש של Tiktok, כל אחד יכול להפוך לעורך וידיאו, ולהפוך קטעי גלם לתוכן שובה לב.

החל מהוספת מוזיקה ואפקטים ועד יצירת מעברים חלקים, הנה כיצד לערוך קטעי וידאו וטיפים של Tiktok להפיכת הסרטון הבא שלך לטוב ביותר עד כה.

איך לערוך בטיקוק

.

החל מההחלטה על אורך הסרטון שלך ועד הוספת הנגיעות הסופיות לפני הפרסום, אנו נעבור אותך בתהליך שלב אחר שלב.

מצלם את הסרטון שלך

 • פתח את אפליקציית Tiktok ולחץ על כפתור “+” כדי להתחיל ליצור סרטון חדש.

 • בחר אורך וידאו. החלט את משך הווידיאו שלך (15 שניות, עשר דקות וכו ‘.) על ידי בחירת האפשרות המתאימה בתחתית המסך.

ערוך סרטוני Tiktok

 • לחץ והחזק את לחצן ההקלטה כדי ללכוד את הצילומים שלך. אתה יכול להקליט קטעים מרובים על ידי שחרור ולחיצה על הכפתור שוב.

עריכת הקטעים שלך והוספת אלמנטים יצירתיים

 • לאחר ההקלטה, בחר את סמל “עריכה” כדי להתחיל לגזום חלקים לא רצויים ולסדר מחדש את הקליפים בסדר הרצוי.

כיצד לערוך סרטוני Tiktok

 • חקור את הכרטיסייה “אפקטים” כדי להוסיף פילטרים חזותיים וקוליים, מעברים ואפקטים מיוחדים המשפרים את הסרטון שלך.

מסנני טיקטוק

 • שלוט על מהירות ההפעלה של קליפים ספציפיים או החל אפקטים של תנועה איטית/תנועה מהירה באמצעות הכלי “מהירות”.
 • השתמש בכלי “טקסט” כדי להכניס כותרות, כותרות או הערות. התאם אישית את הגופן, הצבע והמיקום לפי הצורך.

 • הקש על “הבא” כדי לצפות בווידיאו הערוך שלך ולהבטיח שהכל ייראה מושלם.
 • כתוב תיאור קליט, כלול hashtags רלוונטיים ותייג משתמשים אחרים אם ישים.

 • שנה את ההגדרות המתקדמות להעדפתך-לדוגמה, בחר כותרות שנוצרו אוטומטית כדי שכל אחד יכול לקיים אינטראקציה עם הסרטון שלך.

 1. .
 • הקש על “הודעה” כדי לשתף את הסרטון שלך מייד.
 • אם אינך מוכן לפרסם, הקש על “טיוטות” כדי לשמור את העבודה שלך ולחזור אליו בהמשך.

21 טיפים לעריכת סרטוני ה- Tiktok שלך

מתכנון התוכן שלך לניתוח הביצועים שלו, טיפים אלה ינחו אתכם בכל שלב בתהליך יצירת הווידיאו.

אמנם התוכן שלך לא צריך להיות מעורב במיוחד (לפעמים הסרטונים הטובים ביותר שקורים באופן ספונטני), גישה אסטרטגית היא חיונית לעקביות המסמנת את היוצרים המובילים. להלן כמה טיפים שיעזרו

הכנה ותכנון

שלב התכנון כרוך בהמחשה של מה שאתה רוצה ליצור ולהניח את היסודות כדי לגרום לזה לקרות – זה המקום בו היצירתיות שלך עוברת צורה. כמה טיפים ליישום בתהליך היצירה שלך הם:

 • לתאר את התוכן שלך: לשרטט מתווה לפני ההקלטה. יש יוצרים שכותבים סקריפטים – אלה נהדרים להגדרת כותרות לסרטונים שלך בתהליך העריכה. מחולל הסקריפט של Tiktok הוא גם כלי שימושי לייצור סקריפטים משלך.
 • בחר את אורך הווידיאו הנכון: אין “האורך הכי טוב” עבור טיקטוק – אתה יכול לצלם עד 10 דקות או קצר עד 15 שניות. מה שחשוב זה לבחור את הזמן הנכון להכניס את כל התוכן שלך לסרטון מבלי לקצר. בחר 30 שניות לטיפים מהירים או עד שלוש דקות להדרכות מפורטות.
 • ודא שההגדרות והציוד שלך פועלות כראוי: הפרעות לא נובעות רק מאי בחירת האורך הנכון – שימוש בהגדרות הלא נכונות, או אפילו סוללת טלפון נמוכה יכולה לשבור את הזרימה היצירתית שלך. בחר מראש את ההגדרות שלך ובדוק שהציוד שלך (טלפון, חצובה, אולי אורות או מיקרופון) עובד כמו שצריך.

טכניקות הקלטה

הקלטת סרטון ה- Tiktok שלך היא יותר מאשר רק לחיצה על הכפתור האדום הגדול. העיתוי, הזוויות, הפורמט והציוד הנכונים יכולים להעלות את התוכן שלך רגיל ליוצא דופן. להלן מספר טיפים ללכידת תוכן שמהדהד עם הצופים שלך.

 • השתמש בטיימר: הגדר טיימר להקלטה ללא ידיים ותזמון מושלם בין קליפים.
 • התנסו בזוויות: נסה זוויות מצלמה שונות כדי להוסיף דינמיקה חזותית.
 • : הקלט בפורמט אנכי (עם הטלפון שלך כפי שאתה בדרך כלל מחזיק אותו) כדי לייעל את הצפייה הניידת.
 • שילוב צילומי B-Roll. זה פופולרי בקרב Vloggers באורח החיים, שלעתים קרובות מראים את העוקבים שלהם כיצד בילו את יומם עם קריינות.
 • הקלט עם המצלמה האחורית שלך, לא קדמי. אז אם המיקוד שלך הוא בקבלת הסרטונים האיכותיים ביותר, בחזרה היא הדרך ללכת.
 • אם אתה דואג לנתק בסרטונים קצרים יותר, עקוב אחר ההדרכה של יוצר זה להרחבת הסרטונים שלך.

עריכה ושיפור

תהליך הפוסט-ייצור יכול לקחת כל דבר משלוש שניות (אם תחליט לפרסם מייד) לשלוש שעות. להלן כמה טיפים שיעזרו לך, לא משנה סגנון העריכה שלך.

 • : ערוך חלקים מיותרים כדי לשמור על הסרטון תמציתי.
 • : שילוב צלילים מגמות מהספרייה הנרחבת של מוזיקה ודיאלוג. קצה פרו, אם מוקד הסרטון שלך מחייב אותך לדבר לאורך כל הדרך, אתה עדיין יכול להשתמש בצליל מגמה אך לשמור אותו כמוזיקת ​​רקע. ככה, הסרטון שלך יופיע תחת הצליל הזה בטיקוק. אתה יכול גם למצוא צלילים מגמה עליונים ועולים במרכז היצירתית Tiktok.
 • : תיהני עם הספרייה הנרחבת של Tiktok של פילטרים ואפקטים.
 • הוסף טקסט וכיתובים: רשמו הערה לשילוב טקסט תמיד בתוכן הווידיאו שלכם כדי לשפר את הנגישות ולהדגיש נקודות מפתח בסרטון שלכם. זה גם עוזר להגביר את ה- SEO שלך ב- Tiktok.
 • צור את התכונות של Tiktok כדי לשפר את שיתוף הפעולה שלך: שתף פעולה עם יוצרים אחרים כדי להרחיב את טווח ההגעה באמצעות תכונות הדואט והתפירה של Tiktok.

#סטטש עם @ijustine יהיה ג’נר אלפא יהיה הנגן האמיתי? כך עשויה אפל להתפתח כדי לזכות בהם על פני #genalpha #genz #millennials #boomer #playerone

♬ צליל מקורי – קוקו מוקו

 • השתמש ב- CapCut כדי לערוך את הסרטון שלך: למרות שעורך האפליקציה של Tiktok הוא די הגון, אתה יכול להוציא יותר מהאפליקציה הספציפית לעריכה שלה. אתה יכול גם לערוך את הסרטון שלך בשולחן העבודה לאחר שתצלם בטיקוק, שמאפשר לך לעשות זאת
 • השתמש בקולנוע או לספר עם טקסט לדיבור. אתה יכול לרומם את התוכן שלך על ידי הוספת קריינות על גבי צילומי B-Roll או להשתמש בתכונה של טקסט לדיבור של Tiktok עבור אפקט קומי.
 • כלול קריאה לפעולה: משתמשי Tiktok החלקה כל כך מהר שזה ניצחון אם אתה יכול לגרום להם לשים לב אליך על משך הווידיאו שלך. .
 • השתמש באפקטים של מסך ירוק: מסנן Tiktok זה ראוי לקטע משלו מכיוון שהוא מאפשר לך לשפר את סיפור הסיפור והיצירתיות שלך על ידי שילוב רקע שונה בסרטון שלך.

לאחר פרסום וניתוח

יצירת סרטון Tiktok לא מסתיימת עם לחיצה על כפתור הפרסום. שלב הפוסט-ייצור והניתוח הוא המקום בו אתה מכוון את הנגיעות הסופיות ועוסק בקהל שלך כדי למקסם את ההשפעה של התוכן שלך.

 • בחר תמונה ממוזערת מרתקת: בחר תמונה ממוזערת המייצגת את הסרטון – נצל את תבניות שכבת הטקסט Tiktok מציע.
 • : סקור באופן קבוע את ביצועי הווידיאו ב- Tiktok Analytics שלך כדי להבין מה מהדהד.
 • . כמו כן, אינך צריך לצוד רעיונות אם אתה נשאר בקנה אחד עם העיסוק בתגובות – אתה יכול להשיב לתגובות עם סרטונים חדשים.
 • חוצה פוסט וקידום סרטונים בפלטפורמות אחרות: שתף את סרטוני ה- Tiktok שלך במדיה חברתית אחרת לצורך טווח הגעה רחב יותר.

קבעו את סרטוני ה- Tiktok שלכם באמצעות חיץ

אם אתה רוצה לתרגל עקביות, אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להשתמש בכלי תזמון כדי לפרסם סרטונים בזמנים אופטימליים – כלי תזמון כמו חיץ.

. .