קמרת סודות גיאומטריה של קודי סודות (ספטמבר 2023) – מדריכי משחק פרו, קודי קמרון גיאומטריה מקף (ספטמבר 2023): ביטול נעילה של אייקונים בחינם, עב”מים ועוד – Dexerto

0

קודי קמרון גיאומטריה מקף (ספטמבר 2023): ביטול נעילת סמלים בחינם, עב”מים ועוד

Contents

* הקלד את מספר הכוכבים שיש לך. כדי לגלות זאת בתפריט הראשי, לחץ על כפתור שלושת הסורגים משמאל לטנק. מצא כוכבים שנאספו, השלישיים למטה מלמעלה, והקליד את המספר בתיבת הטקסט.

קמרון קודי של גיאומטריה של סודות (ספטמבר 2023)

מי אומר שמתמטיקה משעממת? בגיאומטריה דאש הייתי כיכר, לא בגלל שאני מיושן, אלא בגלל שהייתי ממש כיכר! ומהו זמן המעבר המועדף על ריבועים? ככל הנראה, זה קופץ מעל משולשים, מעגלים וצורות גיאומטריות אחרות. אמנם זה נשמע קל, זה רחוק מזה. השלמת רמות יכולה להיות מאתגרת; אפילו גואלים גאומטריה קמרון מקוונים של קודי סודות הוא סדר גבוה.

בעוד שתביעת קודים אינה פשוטה, זה חלק מהקסם של המשחק, מכיוון ששום דבר לא בא קל כאן. קודי קמרון הם בעיקר קוסמטיקה, אך במקרים מסוימים תפתח רמות מסוימות ותקבל חינם מרתקים. אם אתה אוהב אתגר משחקים, עליך לבדוק את קודי SSSNaker כדי להפוך את המשחק שלך למהנה יותר.

כל קמרון ה- Geometry Dash של רשימת קודי הסודות

קודי כספת גיאומטריה מקף – הכספת (פעיל)

 • לני– סמל לני.
 • Blockbite– הפך עבור ה- UFO.
 • מפחיד– הפך את אייקון הבחור הביישן.
 • שלא נגמר– הפך עבור עב”ם.
 • פֶּרֶד– ספינה לספינה.
 • קָדִימָה– הפך לגל.
 • Gandalfpotter.
 • SPARKY– הפך למטבע סודי.
 • * (שם המשתמש שלך) – פרם לעין.
 • *** 8 16 30 32 46 84– הפגום לגל האילומינטי.

* זה שם המשתמש שלך במשחק. כדי לגלות זאת, לחץ על כפתור הפנים משמאל לכפתור ההפעלה ואז שם ברירת המחדל הוא נגן.

** עבור קמרון מקף גיאומטריה זו של קודי סודות, הקלד כל מספר ולחץ על שומרי הכספת. אז 8> לחץ על Face> 16> לחץ על FACE> 30> לחץ על FACE> 32> לחץ על FACE> 46> לחץ על FACE> 84> לחץ על FACE. לאחר הזנת 84, הקוד יימנע.

קודי כספת גיאומטריה מקף – קמרון קודי סודות (פעיל)

 • רובוטופ– פרם לרובוט.
 • אוקטוקוב-פריד עבור האייקון בצורת התמנון.
 • כוח מוחי-סמל בצורת המוח.
 • שבע– סמל פין (זמן הרפתקאות).
 • TheChickenisonfire– הפך לצבע ירוק ביצה.
 • האתגר– Relemeem for the Vaulterse Rese.
 • – הפך לצבע אדום כהה.
 • * (מספר הכוכבים שלך) – Relemeem עבור אייקון.
 • *** זה פאזל– סמל לאייקון.
 • *** glubfub– הפך למטבע סודי

* הקלד את מספר הכוכבים שיש לך. כדי לגלות זאת בתפריט הראשי, לחץ על כפתור שלושת הסורגים משמאל לטנק. מצא כוכבים שנאספו, השלישיים למטה מלמעלה, והקליד את המספר בתיבת הטקסט.

*** אחרי שאתה מקליד, זה פאזל. הקלד את Cod3breaker הבא. שישה מספרים יבהבו אליך ממש מהר, אז או שתקליט את המסך באמצעות Snapchat או מצא דרך להאט אותו. המספרים של כל אדם שונים זה מזה, אך הקוד נשאר זהה.

כדי לפתור את הפאזל, המספרים שלי היו 39 40 116 119 125 171, למשל. אתה חייב מינוס המספרים. בצע את הפעולות הבאות: 40-39 = 1; 116 – 40 = 76; 119 – 116 = 3; 125 – 119 = 6; 171 – 125 = 46. במקרה זה, 1763646 הוא הקוד. הקלד את הקוד בשדה הטקסט כדי לפתור את הפאזל.

*** לחץ על קמרון הפנים של סודות מבלי להיכנס לכספת מקף גיאומטריה של קודי סודות, והוא ידבר איתך. המשך לחיצה עד שהוא מדבר על ספוקיס. הזן את הכספת הראשונה ולחץ על פניו עד שהוא מזכיר את GlubFub. המשך ללחוץ עד שהטקסט הופך שוב לבן. חזור לכספת הסודות והקליד את GlubFub.

קודי כספת גיאומטריה מקף – לשכת הזמן (פעיל)

 • הַר גַעַשׁ– הפך לגל.
 • נהר– הפך לצבע ירוק כהה.
 • שתיקה—רד עבור סמל ברירת מחדל אלטרנטיבי.
 • חוֹשֶׁך– סמל פנים.
 • רעב– סמל רעב.

כיצד לממש את קמרת הקו של גיאומטריה של קודי סודות

אתה צריך לנגן את הגרסה המלאה של Dash Geometry כדי לתבוע תגמולים. כדי לממש גיאומטריה מקף קמרון של קודי סודות, עליך לפתוח את שלושת הכספות על ידי משחק המשחק. אתה לא יכול פשוט לפתוח את קודי הכספת מההתחלה.

כיצד להשיג עוד קודי קמרון מקף גיאומטריה

אנו נעדכן אותך בקודים נוספים ברגע שהם ישוחררו. עליך לממש את אלה בהקדם האפשרי מכיוון שלעולם לא תדע מתי הם יוכלו לפוג! כל הקודים הללו נבדקו מאז שיצא פוסט זה. אם אתה מוצא פג תוקף, אנא הודע לנו על הקוד המדויק בתגובות למטה כדי שנוכל להסיר אותו!

מדוע קודי הכספת של הגאומטריה שלי לא עובדים

קמרון הקודים של גיאומטריה של סודות לא עובד על שום גרסת משחק בחינם, במקרה זה, Geometry Dash Lite. הכספות סגורות, כך שאין דרך להיכנס אליהם, להשתמש בקודים. עם זאת, הקודים עובדים על כל גרסת משחק בתשלום, כולל גרסת Steam. הקפד להזין את הקוד בדיוק כפי שהוא מופיע, או שהוא אולי לא יעבוד נכון!

כיצד לפתוח קמרונות בגיאומטריה מקף

כיצד לפתוח את הכספת הראשונה בגיאומטריה מקף

הכספת הראשונה נעולה מאחורי 10 מטבעות משתמש כסף. כדי להשיג את המטבעות האלה, עליכם לשחק ברמות מקוונות בהשתתפות ולאסוף את שלושת המטבעות בכל רמה. עם זאת, עליכם לאסוף את שלושתם בשלב אחד מבלי למות. . לחץ על מנעול זה כדי להיכנס לכספת. ואז הקלד את הקודים לשדה הטקסט.

כיצד לפתוח את הנעילה של ה- VAאולטה של ​​סודות בגיאומטריה מקף

הכספת השנייה, ה קמרון סודות, נעול מאחורי 50 יהלומים. ברגע שמתקבלים 50 יהלומים. . שוב, התבונן בפינה הימנית העליונה של המסך, ותראה עוד נעילה לא נעולה. לחץ על מנעול זה כדי להזין את קמרון הסודות. ואז הקלד את הקודים לשדה הטקסט.

כיצד לפתוח את חדר הזמן בגיאומטריה מקף

הכספת השלישית, לשכת הזמן, ממוקמת מאחורי דברים רבים, וזה ייקח זמן עד שתוכל לפתוח אותו. ראשית, בטל את הנעילה של הכספת השנייה והשתמש בקוד האתגר. זה יפתח רמת אתגר מיוחדת, אבל זה יעלה לך 200 יהלומים להיכנס. לאחר השלמתו תוכלו להיכנס לדלת מתחת לרמה זו ולדבר עם האדם שנלכד בכלא. ואז לחץ על שלושת חורי המקשים המופיעים.

אתה צריך ללכת למפלס הראשי בחר ולעבור לדף הסופי, שאומר שיגיע זמן קצר לאחר האצבע. לחץ על הכחול i בפינה הימנית העליונה של המסך; יופיע חלון אחר; עם חלון זה למעלה, לחץ על האדמה שמתחת לתיבת הטקסט, ודלת תופיע.

כיצד להשיג סמל אדון בגיאומטריה דאש

לחץ על הדלת, וקול יגיד לך קבל את סמל הראשי. עם זאת, כדי לפתוח את החנות בה נמצא סמל המאסטר, אתה צריך 500 יהלומים. לאחר שרכשת 500 יהלומים, עבור אל כפתור הכלי מימין לכפתור ההפעלה בתפריט הראשי.

שוב, התבונן בפינה הימנית התחתונה של המסך, ותראה דלת. לחץ על דלת זו כדי להוביל אותך לחזה רבים שאתה זקוק למפתחות כדי לבטל את הנעילה. לחץ על השמאל על המסך הראשון כדי לראות חבל ירוק; לחץ על חבל זה כדי לפתוח חנות סודית.

בחנות הסודית הזו תוכלו לקנות את סמל הראשי עבור 1000 כדורים. רכוש אותו ואז חזור לרמה הקרובה, בחר ולחץ על הדלת. זה ייפתח בגלל שיש לך את סמל הראשי. והנה הכספת השלישית, לשכת הזמן. הזן את הקודים לשדה הטקסט.

מה זה דאש גיאומטריה?

Geometry Dash הוא משחק פלטפורמה בו האינסטינקטים הם המפתח להצלחה. המשימה העיקרית שלך היא לקפוץ מעל המכשולים, אבל אם תעשה רק טעות אחת, תמות ותחזור להתחלה. ישנן מספר גרסאות של המשחק, כאשר כל אחת מציעה אתגרים שונים. אז אם אתה מוצא את עצמך תקוע, חזור לגיאומטריה קמרון מקף זה של מדריך לקודי סודות.

אם אתה מחפש קודים למשחקים אחרים, יש לנו רבים בשלנו קודי משחק Roblox הודעה! אתה יכול גם להשיג חבורה של דברים בחינם דרך שלנו קודי פרומו של Roblox עמוד.

עקוב אחרינו בטוויטר ובפייסבוק כדי לקבל עדכונים על המשחקים המועדפים עליך!

על הסופר

Nebojša Prijić הוא סופר צוות במדריכי המשחקים המקצוענים. הוא עיתונאי משחקי בית ספר ישן שאוהב אסטרטגיות בזמן אמת, יורים ו- RPG. הוא זוכר את דיאבלו הראשון, משחקי מחשב בדיסק תקליטונים יחיד ומשחק את Mortal Kombat במקלדת.

קודי קמרון גיאומטריה מקף (ספטמבר 2023): ביטול נעילת סמלים בחינם, עב”מים ועוד

משחקי רובטופ

אם אתם מחפשים קודי קמרון של גיאומטריה מקף, לרשימה המעודכנת שלנו יש את כל הקודים הפעילים העומדים לרשות הכספת, הכספת של הסודות וחדר הזמן בספטמבר 2023.

לעתים קרובות נחשב לאחד המשחקים המוזיקליים המורכבים ביותר, גיאומטריה דאש יכולה להיות חוויה מפתה למדי עבור כל מי שמשחק אותה – קמרון הסודות וחדר הזמן יכול להיות משימה מפחידה להפליא. להלן, המדריך שלנו יעזור לך לעבור את כל הקשיים שיש למשחק להציע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למרות שקודי הכספת של גיאומטריה מקף יאפשרו לך לפתוח חבורה של חינם במשחק, עליך לציין כי ניתן לממש את הקודים הללו רק בגרסה המלאה, כלומר אלה שנמצאים בגרסה החופשית של המשחק (Geometry Dash Lite) אינם מסוגלים כדי לקבל את התגמולים האלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הקפד לבדוק את רשימות הקוד האחרות שלנו עבור כמה ממשחקי הנייד הטובים ביותר, כמו Raid Shadow Legends, Legends Mobile: Bang Bang, Genshin Impact, ואפילו להחליק IO, כדי להתעדכן עם כל התגמולים האחרונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עודכן 31 באוגוסט 2023, כדי לבדוק אם יש קודים חדשים. לא נמצאו קודים חדשים.

תוכן

 • קודי כספת גיאומטריה מקף (ספטמבר 2023)
 • רשימה מלאה של קודי הכספת שפג תוקפם
 • כיצד לממש קודי קמרון גיאומטריה של מקף
  • הכספת
  • קמרון הסודות
  • לשכת הזמן

  צילום מסך במשחק הכולל את המשחק של דאש הגיאומטריה

  פדיון קודי קמרון גאומטריה של גיאומטריה יכולים להעניק לך משאבים רבים במשחק בחינם.

  קודי כספת גיאומטריה מקף (ספטמבר 2023)

  להלן רשימה של כל קודי הכספת הגיאומטרית הפעילה כרגע. קודים אלה נבדקו במשחק נכון 31 באוגוסט 2023.

  למרות שקודים חדשים לא נחשפו בחודשים, הפופולריות של דאש הגיאומטריה ממשיכה להניע שחקנים חדשים למשחק. זה מבטיח שכל הקודים הזמינים במשחק יישארו רלוונטיים.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  עם 11 זמין כרגע ואין מהדורות חדשות תוך זמן רב, נראה שלא סביר שיותר קודי קמרון ישוחררו בזמן הקרוב במשחק. עם זאת, אנו נדאג לעדכן את החלק הזה ברגע שיש התפתחויות חדשות, לכן הקפד לבדוק בקרוב אם אתה מחפש עוד:

  קָשׁוּר:

  11 עורות CSGO היקרים ביותר בשנת 2023: סכינים, AK-47, AWP ועוד

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  “>

  קוד תגמולים
  לני לני אייקון
  Blockbite עצם בלתי מזוהה
  מפחיד אייקון בחור ביישן
  שלא נגמר עצם בלתי מזוהה
  פֶּרֶד ספינה
  קָדִימָה גַל
  Gandalfpotter שביל
  SPARKY מטבע סודי ומשאבים אחרים במשחק
  רובוטופ רוֹבּוֹט
  (הכנס שם משתמש) עַיִן
  8-16-30-32-46-84 (*) גל אילומינטי

  כאשר מצוין על ידי (*), קוד זה ידרוש ממך להקליד כל מספר בנפרד ואז לחץ על פני שומר הכספת. לדוגמה, הזן 8 ולחץ על פני שומר הכספת, הזן 16 ושוב לחץ על הפנים וכן הלאה עד 84, מתי תקבל את התגמול.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  הקודים המפורטים לעיל הם זמין רק בכספת הראשית ולא בחדר הזמן:

  “>

  קוד תגמולים
  הַר גַעַשׁ גַל
  נהר צבע ירוק כהה
  שתיקה סמל ברירת מחדל אלטרנטיבי
  חוֹשֶׁך אייקון פנים
  רעב אייקון רעב

  רשימה מלאה של קודי קמרון גיאומטריה פג תוקפה

  “>

  קוד תגמולים
  אוקטוקוב אייקון בצורת תמנון
  כוח מוחי אייקון בצורת מוח
  שבע אייקון פין
  TheChickenisonfire ביצה צבע ירוק
  האתגר רמת שומרי הכספת
  Gimmiethecolor צבע אדום כהה
  (מספר הכוכבים שיש לך בחשבונך)

  כיצד לממש קודי קמרון גיאומטריה של מקף

  מלבד העובדה שאתה זקוק לגרסה המלאה של המשחק כדי לממש קודי קמרון, תצטרך גם בטל את נעילת כל שלושת הכספות בגיאומטריה דאש: הכספת, קמרון הסודות, וכן לשכת הזמן.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  כדי לפתוח את כל הכספות הללו באופן אינדיבידואלי, פירקנו את כל מה שאתה צריך לדעת, צעד אחר צעד, למטה.

  הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
  פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

  הכספת

  זה ללא ספק הכספת הפשוטה ביותר לפתיחת הנעילה בגיאומטריה. כל מה שאתה צריך לעשות כדי לפתוח את הכספת הוא אסוף 10 מטבעות משתמש כסף. ניתן לאסוף מטבעות אלה מהר מאוד על ידי משחק ברמות מקוונות בהשתתפות בגיאומטריה מקף.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  לכל אחת מהרמות הללו שלושה מטבעות משתמש כסף המוצעים. עם זאת, תצטרך להשלים את כל הבמה מבלי למות אם ברצונך לאסוף את שלושת המטבעות מאותה רמה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  • לאחר שאספת את 10 מטבעות המשתמש הכסף, לחץ על אייקון COG בתחתית המסך כדי לפתוח את תפריט הגדרות.
  • תראה א סמל נעילה שנראה שהוא לא נעול בנקודה זו על הפינה הימנית העליונה של המסך שלך.
  • לחץ על הסמל ותוכל להזין את הכספת כדי לממש את כל הקודים הפעילים כרגע.

  תיאור חזותי של קמרון הסודות בגיאומטריה מקף

  קמרון הסודות כפי שנראה בגיאומטריה מקף.

  קמרון הסודות

  הכספת השנייה בגיאומטריה דאש, קמרון הסודות, תדרוש בסך הכל 50 יהלומים כדי לבטל את הנעילה. בהתחשב במגוון השיטות שמהן תוכלו לתבוע יהלומים בגיאומטריה דאש, איסוף 50 מהם לא צריך לקחת יותר מדי זמן. להלן רשימה של כל המקורות שממנו תוכלו להשיג יהלומים במשחק:

  בנוסף, עליכם לציין כי משחק ברמות קושי גבוהות יותר יעניק לכם יותר יהלומים מאשר ברמות נמוכות יותר.

  המאמר נמשך לאחר המודעה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  • לאחר שתצליח לאסוף 50 יהלומים, תצטרך ללחוץ על כפתור הכלים, ממוקם מימין של הפעל כפתור בתוך ה תפריט ראשי.
  • הדף שנפתח לאחר לחיצה על כפתור הכלי יהיה דומה סמל נעול בפינה השמאלית העליונה של המסך. לחיצה על סמל זה תאפשר לך להזין את קמרון הסודות ולממש את הקודים שלך.

  צילום מסך במשחק מ- Geometry Dash

  פעילויות יומיומיות מלאות בגיאומטריה מקף לתבוע יהלומים ומאנה כדורים.

  לשכת הזמן

  כדי לבטל את נעילת לשכת הזמן, הכספת השלישית בגיאומטריה מקף, תצטרך לפתוח אתגר סודי מכספת הסודות באמצעות קוד ספציפי.

  תצטרך להיות גם 700 יהלומים וכן 1,000 כדורי מאנה בהישג יד. ניתן להשיג כדורי מאנה באותה דרך בה תוכלו לאסוף יהלומים. לאחר שתאספת את מספר המשאבים הנדרש, הנה הצעדים שתצטרך לעקוב אחריה כדי לפתוח את לשכת הזמן:

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  1. פנו אל קמרון הסודות והכניסו ‘האתגר‘בתיבת הקוד.
  2. זה יפתח את הנעילה של מסע סודי שמוביל לחדר הזמן. מכאן, תצטרך לשלם 200 יהלומים כדי להתקדם במסע זה.
  3. בשלב הבא עליכם להיכנס לדלת מתחת לרמה זו ולדבר עם האדם בתוך הכלא.
  4. לחץ על שלושת חורי המפתח המופיעים לאחר שדיבר עם האדם בתוך הכלא.
  5. אחרי זה, עבור אל כפתור הכלים זמין בתפריט הראשי ולחץ על הדלת הנראית בפינה השמאלית התחתונה של המסך.
  6. אחרי שפנה דרך הדלת, לחץ על שמאלה על המסך הראשון להכין א חבל ירוק לְהוֹפִיעַ.
  7. לחיצה על החבל הירוק תפתח חנות סודית שממנה תוכלו לרכוש את סמל הראשי עבור 1,000 כדורי מאנה.
  8. אחרי זה, עבור אל דף בחר ברמה הראשית וגלול לזה שאומר בקרוב. דף זה כולל גם אצבעות אצבע.
  9. הקלק על ה כחול ‘אני’ בפינה השמאלית העליונה של המסך כדי להופיע חלון חדש.
  10. בעוד חלון זה גלוי, לחץ על הקרקע שמתחת לתיבת הטקסט.
  11. לאחר מכן זה יגרום להופיע דלת. ניתן לפתוח את הדלת הזו רק כשאתה ברשות סמל הראשי.
  12. פתיחת דלת זו תעניק לך גישה ל לשכת הזמן לממש את כל הקודים שלך.

  למרות שכל התהליך לפתיחת כל שלושת הכספות הוא מעט מסובך וגוזל זמן, בהתחשב בכל התגמולים שאתה יכול לממש באמצעות קודי הכספת של הגאומטריה, זה שווה את כל הבעיה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  אז, שם יש לך את כל מה שאתה צריך לדעת על קודי קמרון גיאומטריה של מקף לספטמבר 2023.

  לקבלת טיפים וטריקים נוספים לנייד, הקפד לבדוק את המדריכים שלנו: