Gen-2 | מסלול מסלול, Runaway Gen 2 AI הוא Chatgpt לסרטונים ותוכלו לנסות את זה עכשיו – dexerto

0

Runaway Gen 2 AI הוא Chatgpt לסרטונים ותוכלו לנסות את זה עכשיו

. דמיין בקשת טקסט מקורית, או התחל לכתוב אחת ולקבל השראה מההצעות האוטומטיות שלנו.

Gen 2 AI

מחקר מסלול מסלול מאפשר את הבלתי אפשרי. המשימה שלנו היא לבנות מערכות AI רב -מודליות שיובילו עידן חדש של יצירתיות אנושית.

צור סרטונים בכל סגנון שאתה יכול לדמיין עם טקסט לדור וידאו. אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול ליצור אותו.

כיצד להשתמש ב- Gen-2

אם אתה יכול לכתוב את זה, אתה יכול ליצור אותו. דמיין בקשת טקסט מקורית, או התחל לכתוב אחת ולקבל השראה מההצעות האוטומטיות שלנו.

השתמש בהגדרות מתקדמות באינטרנט כדי לכוונן את הדורות שלך. שמור את מספרי הזרעים שלך לדורות הבאים, הפעל גודל של רזולוציית וידאו משופרת, או השתמש באינטרפולציה כדי להחליק מסגרות.

. מכאן, הורד דורות למחשב שלך, או מצא אותם שנשמרו בנכסי המסלול שלך לשימוש מאוחר יותר.

יסודות Gen-2

למד את היסודות של שימוש ב- Gen-2 במסלול מסלול.

למה מסלול מסלול?

תכונות אינסופיות

חקור את כלי הקסם של 30+ AI שלנו לצד עורך הווידיאו שלנו עם ציר זמן מלא. . נפרד מתוספים של צד שלישי מגושם ותוכנות חיצוניות-במסלול יש לך את הכל.

חדשנות מתמדת

המחקר נמצא בבסיסו של מסלול המסלול. . החל משחרור מחקר למודלים של גישה מוקדמת כמו Gen-1 ו- Gen-2, להיות חלק ממסלול מסלול שומר אותך בחזית החדשנות ב- AI Creative.

בענן

לאסוף עבודה מכל מקום בעולם. לשתף פעולה בזמן אמת. שמור על הנכסים שלך ריכוזיים ופשוט לחיצה משם. השתמש במסלול מסלול פשוט על ידי פתיחת הדפדפן שלך וכניסה – אין צורך בהורדות תוכנה או אחסון כונן קשיח.

Runaway Gen 2 AI הוא Chatgpt לסרטונים ותוכלו לנסות את זה עכשיו

יער בורח 2 יער

לברוח

Gen 2 Runaway זמין כעת בפומבי. כלי ה- AI מאפשר לך ליצור קליפ בן ארבע שניות המבוסס על בקשת טקסט כמו ChatGPT וזמין לנסות בחינם.

למתקפת כלי הבינה המלאכותית אין סימני עצירה, עם כלים כמו Dall-E, Chatgpt ויותר הופכים פופולריים יותר ויותר. כעת, הכלי האחרון של Runaway, ששמו בפשטות “Gen 2” זמין בחינם, ומאפשר לך ליצור עד 105 שניות של וידיאו באמצעות ממשק הטקסט לווידיאו שלו. זה משווה לכ- 26 סרטונים בסך הכל, בהתחשב במגבלת הכלי לסרטוני ארבע שניות באמצעות חשבון בחינם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Runaway Gen 2 AI

Runaway Gen 2 AI שומר כמעט על כל מה שהפך את ChatGpt להצלחה, כולל ממשק משתמש ותיבת טקסט פשוטה בה אתה מזין בקשה על מנת לייצר פלט מה- AI עצמו. בנוסף, אם רצית מראה מסוים, אתה יכול גם להעלות תמונה עבור ה- AI לרשום ממנו הערות. לאחר השלמתו, הכלי ייצר סרטון שאתה יכול לשמור בפרופיל חשבונך, ומקומי.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

פירטנו את התהליך המלא למטה:

קָשׁוּר:

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • הירשם לחשבון בורח
  • פנו לכלי Gen 2
  • הזן את ההנחיה שלך
  • אופציונלי: הוסף תמונה לשימוש כ”השראה “
  • המתן ל- AI לייצר את התפוקה

זה תהליך פשוט יחסית, אבל התוצאות שלנו היו מעורבות לחלוטין. הנחיות ללא מנה נוספת של השראה יכולות להראות מדי פעם פשוטות, ואחרים יש בהם מעט מאוד תנועה או אנימציה. עם זאת, נראה כי התמיכה בכך ב”השראה “של ה- AI תסתכל עליה שיפרה את התוצאות.

מצאנו הצלחה מסוימת כשניסינו לייצר נופים, בזמן שהוא נאבק להנפיש נושאים בודדים. הנחיות הכרוכות בנושאים סוריאליסטיים יותר כמו “איש צפרדע” גם לא הסתדרו טוב מדי. כשמנסים לשרטט הנחיה של “אדם זועם” עם הפנים שלי מחוברים, זה גם שינה את מרוץ הנושא בסרטון שנוצר, ומטפל בשאלה אם הטיה גזעית ב- AI היא אכן נושא לתעשייה הצעדה או לא.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

AI מיושם בכל מקום החל מ- Windows לפוטושופ ועוד, ונראה כי הטקסט לווידיאו של Gen 2 של Runaway הוא רק צעד נוסף לכיוון של דומיננטיות AI הקרובה, שם מומחים דחקו ליותר ויסות בענף בכללות.