כל מה שאנחנו יודעים על אדוני סרט ההמשך שנפל: פלטפורמות, טריילר, עוד – דקסרטו, לורדי הנופלים (2023) תצוגה מקדימה – טרנספורמציה מרגשת – מודיע משחקים

0

לורדי הנופלים (2023)

בסך הכל, לורדי הלחימה של הנופלים מרגיש נהדר. פעולתו מהירה ומגוונת, תזמון הפרייה הוא נדיב, כמו גם ההשפעות של חסימות, והעולם מלא בהפתעות וסודות, שניהם “האויב ההפתעה קופץ להפחיד אותך”, ו”או, חזה אוצר ” מגוון.

כל מה שאנחנו יודעים על אדוני סרט ההמשך הנופלים: פלטפורמות, טריילר, עוד

אדוני הנופלים 2

משושים

לורדי הנופלים יקבלו בקרוב סרט המשך/אתחול מחדש.

לורדים חדשים של המשחק שנפל הוכרז ב- Gamescom 2022, הנה כל מה שאנחנו יודעים על סרט ההמשך/אתחול מחדש עד כה.

הלורדים המקוריים של הנופלים היו משחק דמוי נשמות שיצא בשנת 2014. השחקנים שלטו על הרקין כשניסה לעצור כוחות דמוניים כשפלשו לעולם. כעת הוכרז על משחק שני בזכיינית ויקרא גם הוא, לורדי הנופלים. בעודו מעוצב כאתחול מחדש, המשחק הוא סרט המשך למקור מבחינת הסיפור ויוגדר למעלה מאלף שנה אחרי המשחק המקורי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הסדרה מוציאה השראה ממשחקים של Fromsoftware ומשחקת הרבה כמו אלדן רינג, Dark Souls ו- Demon Souls. בדומה לסדרת Souls, המשחק כולל קרב טקטי, אפשרויות כיתות שונות ומשחקים לא לינאריים. שחקנים גם מאבדים התקדמות כאשר הם מתים, אך יש להם סיכוי לאחזר את החוויה האבודה שלהם.

אתה יכול לראות מה חשבנו על שעות הפתיחה בתצוגה המקדימה של לורדי התצוגה המקדימה המפורטים שלנו.

תוכן

  • האם לורדי הנופלים יש תאריך שחרור?
  • באילו פלטפורמות יתקיימו לורדי הנופלים?
  • לורדי הטריילרים שנפלו

לורדי הטריילר שנפל

הטריילר הקולנועי רואה את הגיבור שנהרג בקרב, רק כדי להחיות ולנסות שוב.

?

כן, משחקי ה- CI של המו”ל אישרו תאריך השקה לכותרת ה- RPG החדשה. לורדי הנופלים מתוכננים רשמית שחרור ביום שישי, 13 באוקטובר 2023.

פרטי לורדי הפלטפורמות שנפלו, הזמנה מראש ומהדורה

לורדי הנופלים ישתחררו PS5, Xbox Series X ו- PC.

לורדי הנופלים

. (טינקטים יאפשרו לשחקנים לשחזר פריטים לבישים למטרות התאמה אישית.

לורדי הנופלים

Lords of the Fallen יושק גם עם מהדורת Deluxe, במחיר של 80 דולר לעומת תג המחיר של הגרסה הסטנדרטית של 70 $.

קָשׁוּר:

11 עורות CSGO היקרים ביותר בשנת 2023: סכינים, AK-47, AWP ועוד

מי שרוכש את מהדורת הדלוקס יכול לצפות לקבל את הטובים הבאים: Lords of the Fallen Game, Viewer Model 3D, Crusader Dark Tarkt

טריילרים

מסופר על ידי Stranger Things כוכב ג’וזף קווין, הטריילר לחשוף הוצג ב- Gamescom 2022. .

הטריילר ליווה גם את האם הפופולרית של בלדת הרוק הפופולרית של דנציג:

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

משחקי CI הבטיחו עולם פתוח גדול פי חמישה ממשחק 2014 המקורי. סרט ההמשך כולל גם מצב מקוון- CO OP ללא הפרעה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

ב- 18 במאי, המו”ל שיחרר קרוואן לחשיפת משחק, שאורכו כמעט ארבע דקות. הצילומים המכוונים יותר לפעולה לא פועלים פנימה עד לסימן 1:40.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחרונה, ב27- ביולי חשף משחקי המו”ל CI.

חלון הראווה המסיבי הציג קרבות בוס, פרטי סיפור, קואופרציה חלקת ושפע של דוגמאות ללורדי הנפילה על נפש כמו קרב.

אחריו טריילר סיפור שמאפשר למעריצים יותר רעיון למה לצפות מהעלילה של המשחק, ונראה שזה להיט עם אלה שממתינים בדאגה לחדשות נוספות על התואר.

משחק ועלילה

Lords of the Sequent/Roote מחדש נראה כהה הרבה יותר מהמקור, עם טון דומה ל- Dark Souls 3. המשחק המקורי שיחק גם כמו משחק Dark Souls. עם זאת, Lords of the Fallen יציעו גם חוויה אוצרת יותר חזק יותר לא כולל עולם פתוח כמו שעשתה טבעת אלדן.

. הארקין והאירועים מהמשחק הראשון נפלו לאגדה ואדייר, אל שד יתעורר שוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

השחקנים יעברו בארץ האפלה של Mournstead במסע קדוש “להחזיר את Radiance לששת משואות הזקיפים”, בעוד שאנחנו לא בטוחים מה זה אומר שאנחנו מצפים שכל משואה תוגן על ידי כמה בוסים ענקיים ועוצמתיים.

המשחק יאפשר גם נסיעה בין שני העולמות המקבילים, תחום האקסיומה החיה, ומומברל, תחום המתים. כשאתה נהרג, תהיה לך סיכוי סופי לשרוד על ידי הבסת אויבים במאמברל שמשנה לא רק את מראה העולם אלא את המראה והמאפיינים של הבוסים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לורדי הנופלים (2023)

Lords of the Fallen באוקטובר 2023 משחקי תצוגה מקדימה של מחשבות ידניות

הלורדים הראשונים של Fallen שוחררו בשנת 2014, תקופה בה מסדרת Dark Souls של התוכנה כללה שני משחקים. Bloodborne לא היה בחוץ, ואלדן רינג עדיין לא הגדיר מחדש את מה שז’אנר הפעולה RPG יכול להיות. . זה לא פגע בשבילי והנחתי את זה אחרי כמה שעות. זה היה איטי, מגושם, ואיפשר לחדר התנודדות הקטן בסגנון משחק. כמה.

לורדי המפיק המנהל שנפל סול גסקון אומר שהמשחק הראשון יצא כאשר תת -הסובנרה הדומה לנשמה הייתה עדיין נישה למדי, והיא נועדה לשרת את קהל הגומחה הזה נאמנה. אבל ככל שהז’אנר גדל, כך גם רצונותיהם של האנשים שנהנים מהמשחקים האלה.

Lords of the Fallen 2 ידיים על משחק תצוגה מקדימה מחשבות אוקטובר 2023

. למרות התפתחות סלעית עם מספר אולפנים והפקה מחדש, זה אחד המשחקים המרתקים ביותר ששיחקתי זה שנים. גסקון אומר כי משושים התמקדו בתשובה, “כיצד אנו מרחיבים את הערעור [של הז’אנר], לא מודעים לאופן בו טבעת אלדן תשנה את הנוף באופן טקטוני?”הוא אמר שהצוות די מרוצה מההחלטות שהתקבלו לאור מה שעשה התוכנה לז’אנר.

לא רק שההמשך מתהדר במגוון טוב של שיעורים, ומאפשר תארסי משחקים שונים במהירויות שונות על פני תגרה ולחימה טווחים, אלא שהוא כולל שני תחומים מובחנים שיש לשחק בהם; כלומר, Lords of the Fallen, תיקנה את הבעיה הגדולה ביותר שלי עם קודמו, תוך הוספת ספין משלה לתת -מן הנשמות – גורם חשוב יותר ויותר ככל שהז’אנר ממשיך להיות צפוף יותר.

“איך התחלנו [לעבוד על לורדי הנופלים (2023)] עבדתי על לורדי הנפלים 2”, אומר לי מנהל הקריאייטיב סזאר וירטוסו, והסביר כיצד הצוות מיפה שיפורים, תכונות חדשות ועוד על בסיס קהילה ולחץ ביקורת. . אם אתה משחק את המשחק הראשון, תרגיש היכרות עם החוף, אבל אם אתה חדש בזכיינית הזו, אתה תרגיש בבית בכל מקרה.”

אני מתחיל את המסע שלי עם ריינג’ר Blackfeather, המתעדף את הרבגוניות בגישה של מיקוד יחיד והוא גם האנטר הנישא בדם שנראה בנגררים שונים. באופן לא מפתיע, הריינג’ר הזה מהיר וזריז, בעזרת גרזן מלוטש ומגן קטן.

בסך הכל, לורדי הלחימה של הנופלים מרגיש נהדר. פעולתו מהירה ומגוונת, תזמון הפרייה הוא נדיב, כמו גם ההשפעות של חסימות, והעולם מלא בהפתעות וסודות, שניהם “האויב ההפתעה קופץ להפחיד אותך”, ו”או, חזה אוצר ” מגוון.

מה שמבדיל את לורדי הנופלים משאר הז’אנר, ומה שהכי נרגש לי לקראת המהדורה המלאה, הוא המערכת הדו-עולמית שלה. Axiom הוא עולם החיים, שמנהל הקריאייטיב סזאר וירטוסו אומר לי שקשור לחלוטין דרך קיצורי דרך, נתיבים נסתרים ועוד. זה מתכת כמו לעזאזל, מלא בקטקומבות כהות וקתדרלות גותיות מפחידות שנדלפות על אווירה. אבל לפעמים זה גם בהיר, חושף נוף יפהפה מנוקד בפסגות טירה וספירי מוזוליאום אני מקווה להגיע מאוחר יותר למסע שלי. במונחים הפשוטים ביותר, זה העולם שאתה מצפה ממשחק כזה.

Lords of the Fallen באוקטובר 2023 משחקי תצוגה מקדימה של מחשבות ידניות

מה שהכי מפתיע אותי, עם זאת, הוא אמברל. זהו תחום המתים וקיים במקביל לאקסיומה. ניתן לגשת אליו כמעט בכל עת, בזמן אמת. . אמנם אתה יכול לבחור לחקור אמברל בעצמך, לורדי הנופלים יביאו אותך לשם כמעט בכל פעם שאתה מת. גסיסה נותנת לך הזדמנות שנייה באומברל, שם, אם אתה שורד, אתה יכול להגיע לתחום האקסיומה פעם נוספת. זה מקל על האתגר הרגיל של הז’אנר – אכפת לך, לורדי הנופלים עדיין קשוחים ביותר – אך גם פותח גן שעשועים ייחודי לחידות שאני מברך.

בעזרת מנורת השומר, אני מאיר את השומר בזמן האקסיומה. השער הזה חוסם את דרכי לחזה באקסיומה אינו קיים באומברל. אני מגלה את זה עם תאורת מנורה מהירה ובקלות עוברים דרך חור שבו, חזרה לאקסיומה, השער קיים. מנורה זו גם מקיימת אינטראקציה עם הסביבה כדי לפרק מחסומים, למשוך פלטפורמות לעברך ועוד. זה לא הופך את החוויה למשחק פאזל, אבל זה מרכיב מבורך של תנועה ומעבר שהופך את לורדי הבדיקה של הנפילה למרגשת ומגוונת.

Lords of the Fallen באוקטובר 2023 משחקי תצוגה מקדימה של מחשבות ידניות

אני גם משתמש במנורה זו בקרב כדי לשלוף את הנשמה מאויבים, עם מהלך שנקרא הנשמה פליי. לאחר שנחשף, כל נזק שאני גורם לנשמה ההיא מוכפל באופן אקספוננציאלי כשהוא מתרסק בחזרה לגוף האויב, עושה עבודה מהירה של אויבים קטנים יותר ומוציאים נתחי בריאות נוחים מבוסים. עם זאת, זוהי מערכת לשימוש מוגבל, שמונעת מכונאי זה להיות חזק מדי, למרבה המזל.

. זה גולת הכותרת של זמן הידוי שלי, ממש מעל מאבק בוס נהדר נגד אביר מעופף מדמם ומהיר ששלח את נשמתי לאומברל יותר מכמה פעמים.

Lords of the Fallen באוקטובר 2023 משחקי תצוגה מקדימה של מחשבות ידניות

“ה- RPG התרחב פי עשרה”, אומר וירטוסו. “למשחק הראשון לא היה הרבה מגוון, למרבה הצער. .

אני מתרשם מכמה לורדים גדולים מהנופלים מרגישים לשחק וכמה ייחודי עולמו ומערכותיו לקיים אינטראקציה. Hexworks עושה צעדים גדולים בכדי לגרום לו להתבלט לא רק מקודמתו לשנת 2014 אלא בשאר הז’אנר, ואני משבח את המאמצים. אמנם שעתיים של משחק אינן מספיקות בכדי לקרוא לזה הצלחה, אך אני מקווה שהחבילה הסופית תתלכד לחביב נפש חדש. לעת עתה, כמעט עשור לאחר שחרורם של הלורדים הראשונים של הנופלים, הצוות מתרגש ממה שהוא בנוי.

“אנחנו די שמחים. . “אבל יש לנו בסיס איתן.”

לורדי יצירות האמנות שנפלו

לורדי יצירות האמנות שנפלו 016

RPGFAN הוא אתר משחקים המתמקד במשחקי תפקידים וז’אנרים קשורים כמו הרפתקאות גרפיות, רומנים חזותיים ורוגואליקים. אנו מכסים זיכיונות, יוצרים, פנדום, וכל מה שביניהם.

Playwire

© 2023 אמרלד Shield Media LLC | עוצב על ידי סטודיו Valkyrie ו- MPT Creative.

. על ידי לחיצה על “קבל”, אתה מסכים לשימוש בכל העוגיות.

מדיניות פרטיות ועוגיות

סקירה כללית של פרטיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן שאתה מנווט באתר האינטרנט. מתוך העוגיות הללו, העוגיות המסווגות לפי הצורך מאוחסנות בדפדפן שלך מכיוון שהן חיוניות לעבודה של פונקציות בסיסיות באתר האינטרנט. . העוגיות הללו יאוחסנו בדפדפן שלך רק בהסכמתך. יש לך גם אפשרות לבטל את הסכמתם של העוגיות הללו. אך לבטל את הסכמתם לחלק מהעוגיות הללו עשויה להשפיע על חווית הגלישה שלכם.

עוגיות הכרחיות חיוניות לחלוטין כדי שהאתר יתפקד כראוי. קטגוריה זו כוללת רק עוגיות שמבטיחות פונקציות בסיסיות ותכונות אבטחה של האתר. עוגיות אלה אינן מאחסנות מידע אישי.

כל עוגיות שאולי אינן נחוצות במיוחד כדי שהאתר יתפקד ומשמש באופן ספציפי לאיסוף נתונים אישיים של משתמשים באמצעות ניתוח, מודעות, תוכן משובץ אחר מכונה כעוגיות שאינן נחוצות. חובה לרכוש הסכמת משתמשים לפני הפעלת העוגיות הללו באתר שלך.