מה שמאחורי מחלוקת מסקרה של מיקיילה נוגרה, משפיע טיקוק מגה מיקיילה נוגירה תחת אש על שקר במודעת איפור, לכאורה לבוש ריסים שווא במהלך ביקורת מסקרה של L Oréal | מגזין אווי

0

מסקרה לוריאלית מיקיילה

! הירשם לניוזלטר השבועי שלנו ולקבל תוכן אוצר מדי שבוע!

ביום שלישי, המשפיע ילידי Tiktok מיקיילה נוגרה קידם את מסקרה ההרמה הטלסקופית של לוראל פריז לה 14.4 מיליון עוקבים. בסרטון, Nogueira משבח את המוצר ומפגין יישום שני מעילים ממנו על עין אחת מבוטלת, לפני שחתכה לצילום פרופיל של הריסים המוארים שלה. עכשיו, היא עומדת בפני מטח האשמות כי הצילום “אחרי” כולל ריסים כוזבים.

. באופן יחסי, המספר הממוצע של הצפיות וההערות בשבע הפוסטים הקודמים שלה הוא 6.7 מיליון ו -3,116 בהתאמה. מבין ההערות, הרוב הוא שלילי, כאשר רבים מאשימים את נוגירה בשימוש בוויספיות ארדל. פרשן אחד קובע, “ובכן, אני לא אקנה את המסקרה, אבל הוספתי את ארדל וויספיות לעגלה.

נציגי Nogueira ו- L’Oréal Paris לא הגיבו לבקשת התגובה. Nogueira, הידועה בחלקה במבטא הבוסטוני העמוק שלה, בנתה מוניטין של יחס ללא שטויות ועם זאת קליל לבדיקות מוצרים. סרטון משנת 2021 שפרסמה עבור ריסים פו ממותג היופי נשיקה אפילו קוראת את הטקטיקה הנפוצה של מותגי מסקרה באמצעות ריסים מזויפים כדי להפגין עליונות המוצר.

זו לא הפעם הראשונה שמסקרה נקלעת לפרסום כוזב. בין 2007 ל -2017, לפחות חמישה u.ק. מודעות מסקרה נמשכו לשיפור שווא של ריסים. המותגים המפורסמים היו דיור, CoverGirl, Maybelline ו- Rimmel פעמיים, בשנת 2007 ו -2017. . אבל מה שלא נבדק באותה תקופה, בעיקר בגלל אי-גס, היה התפקיד המשפיעים על הפרסום והפגנת אותנטיות, והסיבה לטיולי-אפים גורמים למבול של התנגשות.

“לאנשים יש כל כך הרבה אמון עבור היוצרים והמשפיעים שהם עוקבים אחריהם, ולא את המודעות שהם רואים בטלוויזיה. זה [חלק מהסיבה] הם מסתכלים כלפי יוצרים לספר להם איזה מסקרה ללבוש או אילו מוצרים לקנות. אז זה מרגיש כמו הפרה של האמון הזה, “אמר זאבן נהפטיאן, מייסד משותף של פלטפורמת המדיה החברתית נישה, שנועד לעודד קהילות מקוונות אותנטיות יותר. “אבל אתה יכול לקבל חסויות ושותפויות אותנטיות למותג. ככל שאנו עוברים לעידן חדש של מדיה חברתית ושיווק, זה הופך להיות חשוב יותר עבור מותגים [ומשפיעים] לפתח מערכות יחסים עם הקהילות שלהם.

לאחר הסרטון הראשוני של יום שלישי, החדשות תפסו תאוצה, כאשר גם העוקבים של נוגירה וגם משפיעים אחרים שוקלים. Tiktoker Anania Williams (@Anania00), שיש לו 2.מיליון עוקבים, הגיבו לסרטון של נוגרה עם “הו ילדה.”כוכב ג’פרי – שנוי במחלוקת בעצמו – העלה על עצמה טוויטר הערה קלות על חזרה לבחינת מוצרי איפור בשבוע הבא לאחר שהרגישו נגעלים שיוצרי תוכן” לא יכולים להפסיק לשקר לקהלים שלהם.. משפיע ומייסד אורות המותג לקים לכה קתלין אורות, שיש לה 7 מיליון עוקבים ברחבי יוטיוב, אינסטגרם וטיקטוק, פרסמו ביום רביעי סיפור באינסטגרם שהביעו את התסכול שלה מיוצרי תוכן אחרים המגזמים או מזייפים ביקורות על מוצרים. .

יוצר Tiktok מדיסון לואיס (@mads.יו; עם 12.? ? ?. נראה כי הסרטון נמחק מאז.

“[יופי] הוא ענף שעוסק בתמונת. אז, במידה מסוימת, אתה תמיד הולך לראות פרסום ויודע שיש יוקרה או ברק זוהר, “אמר דאגלס ברונדג ‘, מנכ”ל סוכנות היצירה קינגלנד. “אבל [זה] קשור למה שמותג או אדם אתה באמת טוען. אתה לא רואה את מקדונלד’ס אומר, ‘זה [המבורגר] בריא בשבילך.”

. ברונדג ‘אמר שהוא מרגיש שה- IRE Nogueira קיבלה מעוקבים ויוצרים אחרים היא תגובה חלקית לתחושה חודרת זו כי לא ניתן לסמוך על כולם וכל דבר. Nogueira חזר באופן זמני באופן זמני מהתקשורת החברתית בסוף 2022 כדי לפנות לטיפול בבריאות הנפש, בעקבות זעקת מדיה חברתית שונה ביחס להערותיה על חיי העבודה של משפיעים.

. . אנשים מוטרדים מנוגרה כי זה נראה כאילו יש דבר חדש כזה שיוצא כל יום. אנו חיים גם בתרבות שבה, ברשת, כולם רוצים לקרוא הכל כבעיה. אבל זה לא בריא.”

ברונדג ‘טען שצריך להתקיים תקנות נוספות ומפורטות יותר של ועדת הסחר הפדרלית וגופי רגולציה אחרים. לדבריו, יצירת תרבות ארגונית המתמקדת באותנטיות ובאתיקה חזקה יכולה למנוע מקרים כאלה בפרסום בבעלות מותג או להגן עליה מפני שיהוקים משפיעים דומים.

נראה כי המנצח היחיד במקרה זה הוא ארדל יופי. ארדל מקיים חשבון Tiktok עם 25,500 עוקבים ופרסם שלושה סרטונים בהתייחס לסבך בסאגה. הסרטון הראשון, עם הכיתוב, “ההודעות שלנו במהלך השעות האחרונות”, מראה אדם שמקבל מספר מכריע של הודעות. השני, שפורסם ביום חמישי, הוא סרטון לא מילולי עם צילום מקרוב של עיניו וריסים של נוגירה, לפני שהוא מציג דף מוצר עבור ארדל דמי וויסיות. הכיתוב נכתב, “העלמה דמי וויספס היא אוהבת את אור הזרקורים.”השלישי מקדם קמפיין מתנה חדש עבור ארדל וויסיי. חברת האם אמריקאית אינטרנשיונל לא הגיבה לבקשת התגובה.

המשפיע על טיקוק מגה מיקיילה נוגרה תחת אש בגלל “שקר” במודעת איפור, לכאורה לובש ריסים שווא במהלך ביקורת מסקרה לוריאל

משפיעת טיקוק מגה ומשפיעה ומאפור גורו מיקיילה נוגירה נמצאת כעת באש על כך שלפי דיווחים לובשים ריסים שווא בסרטון בו היא סוקרת את המסקרה הטלסקופית של לוריאל פריז.

מאת ניקול דומיניק 27 בינואר 2023 2 דקות קריאה

סימניה למועד מאוחר יותר

מיקיילה נוגירה, אמן איפור בן 24 עם למעלה מ -14 מיליון עוקבים בטיקטוק, עלה לאחרונה באש בגלל שלכאורה לבש ריסים שווא בסרטון ביקורת. לפני יומיים פרסמה נוגירה סרטון על המסקרה הטלסקופית של לוריאל פריז. ניתן לראות את המילים “שותף לוריאל” בשמאל התחתון של המסך.

בתחילת הסקירה שלה ניתן לראות את המשפיע לובש מסקרה בעין אחת כדי להראות את ההבדל הגדול שהוא כביכול עושה. “זה ממש פשוט שינה את חיי,” אמרה נוגירה. “זה נראה כמו ריסים שווא. זה מה? אֵיך?!. היא לובשת מעיל שני, והיא חותכת אותה מסתובבת לצדדים כדי להראות את האורך – אבל הריסים נראים ארוכים ומלאים יותר בהשוואה לקליפ הקודם.

משתמשי Tiktok הפכו ספקנים לגבי התוצאה, כך שחלקם ממש התקרבו לעיניו של נוגואריה, ונראה שהיא לובשת שפל. @maceyfrazzini העיר, “רגע אתה לא לובש שביעות בסוף?”אליו הגיבה נוגירה,” Noooo omg Loreal לעולם לא יאפשר זאת בפוסט שותף. אבל אתה תוכיח את הנקודה שלי.”

@Bubblem17 עשה סרטון של ריסים של נוגרה כדי שהצופים יוכלו לבחון אותם מקרוב. “אוקיי, תסתכל על הריסים – תראה אותם מקרוב,” אמרה. ? גברתי, bfr. להיות f*cking for Real. כי זה לא מסתכם.

אינספור Tiktoks מבקר ביקורת על הסקירה של נוגרה נעשתה על הרציף, והקהל מפוצל עליו. @sam_d0ll החליטה לשתף את ההופעה שלה על הפיאסקו, והסבירה שהניסיון ההמוני לבטל את נוגירה על צינור מסקרה הוא “מביך ופתטי.”

“אני לא יודע אם אי פעם בוטלת; אולי אין לך מספיק עוקבים כדי לבטל. בוטלתי פעמיים, “אמר @sam_d0ll. היא הוסיפה, “זה מתיש. זה כאילו, מותק, אתה תתייחס אליי כאילו אני האדם הגרוע ביותר בעולם, כאילו הרסתי את חייך באופן אישי. “

סגירת מחשבות

משפיעים לעתים קרובות מקבלים עסקאות מותג ומבצעים סרטוני ביקורת כתוצאה מכך – כך הם משיגים את כספם. אבל פרסום כוזב ופרסומות מטעות מתרחשות כל הזמן, לא רק עם Tiktokers! . במקביל, על הצרכנים להישאר זהירים בשותפויות המותג בעתיד.

! ולקבל תוכן אוצר מדי שבוע!

המסקרה הזו לוריאל עפה מהמדפים אחרי דרמת טיקטוק

מה כל המהומה במסקרה הוויראלית הזו?

עודכן ב- 31 בינואר 2023

מסקרה של טיק טוק

מרגריטה Hirapetian ארה”ב סופרת השותפים לוס אנג’לס

לאחר משפיע יופי Mikayla Nogueira L’Oreal Paris Telescopic Makara, היא שיחררה טירוף למסקרה וזה לגמרי עף מהמדפים! למרבה המזל, זה רק 11 $.. אז במה כל המהומה?

ובכן, יש קצת דרמה, שכן מיקיילה הואשמה בשימוש בזלזול כדי “לשפר” את המסקרה מראה. היוצר לא התייחס להאשמות או להתנגשות, תהינו אם אולי המסקרה באמת כל כך טובה. מאז הטיקטוק הוויראלי, אנשים ממהרים לרכוש אותו כדי לבדוק זאת בעצמם.

. ראשית, אתה מוסיף את המעיל הראשוני עם הצד המעוקל של השרביט, ואז אתה נכנס למעיל שני על ידי הדפדוף השרביט לצד ומשתמש בקומבומטר כדי להפריד את הריסים שלך לנפח ועוצמה.

מיקיילה סיכמה את הביקורת שלה באמירה: “אני חסרת מילים ואני לא בטוח שמישהו יוכל להתמודד אי פעם עם המסקרה הזו.” מילים מודגשות? אבל מיקיילה, גורו היופי העוקב ביותר של טיקטוק, בהחלט היה יודע. אתה פשוט תצטרך לנסות את זה בעצמך!

מסקרה לוריאלית

מסקרה להרים טלסקופית של לוריאל פריז, הייתה 14 $.99 עכשיו 11 $.99, אמזון

קנה עכשיו

שלום!הבחירה היא עריכה ונבחרת באופן עצמאי – אנו כוללים רק פריטים שהעורכים שלנו אוהבים ומאשרים אותם. שלום! רשאי לאסוף נתח מכירות או פיצוי אחר מהקישורים בדף זה. דף שאלות נפוצות.