אמסטרדם החדשה מקבלת פרידה גדולה בשנת 2023, אבל יש חסרון | CineMablend, מתי היא סיום הסדרה החדשה של אמסטרדם והפרק האחרון?

0

זה כאשר סיום הסדרה הרגשי של ניו אמסטרדם משודר

החיסרון הוא פשוט שאנחנו עכשיו שבוע קרוב יותר לסוף מכפי שנראה לפני ההכרזה על הגמר של שעתיים. בזמן הכתיבה, שבעה מתוך שלוש עשרה הפרקים של העונה האחרונה כבר שודרו, כשנותרו רק שישה פרקים. כעת, המופע יסתיים שבוע מוקדם מהצפוי. בטח, עדיין נקבל את כל שלוש עשרה הפרקים, אבל הסוף יגיע מוקדם יותר.

אמסטרדם החדשה מקבלת פרידה גדולה בשנת 2023, אבל יש חסרון

חדשות נשבו לפני שהעונה הרביעית סיימה את זה אמסטרדם החדשה היה עוטף עם העונה החמישית והאחרונה של שלושה עשר פרקים בלבד. אמנם הביטול המוקדם פירושו שהקבוצה שמאחורי הקלעים תוכל להשתמש בעונה 5 כדי לבנות עד הסוף במקום שתצטרך לטרוף ברגע האחרון, האוהדים נאלצו לצפות בכל פרק בידיעה שהסוף קרוב. כעת, NBC פרסמה הודעה שמשמעותה פרידה גדולה מהדרמה הרפואית … אבל לא הכל חדשות טובות.

אמסטרדם החדשה יזכה לסיים את העונה האחרונה שלה עם סיום סדרה של שעתיים ביום שלישי, 17 בינואר. לא ברור אם המופע יתכנן להפוך אותה לאירוע קולנועי של שעתיים או סתם לאוויר שני פרקים נפרדים גב אל גב, אבל סיום של שעתיים פירושו שהדרמה הרפואית מקבלת קצת טיפול מיוחד בדרכה החוצה, ובתקווה עם סוף טוב! .

החיסרון הוא פשוט שאנחנו עכשיו שבוע קרוב יותר לסוף מכפי שנראה לפני ההכרזה על הגמר של שעתיים. . כעת, המופע יסתיים שבוע מוקדם מהצפוי. בטח, עדיין נקבל את כל שלוש עשרה הפרקים, אבל הסוף יגיע מוקדם יותר.

באופן אישי, אני לא בטוח איך אמסטרדם החדשה יטפטף את כל חוטי העלילה המשתלשלים בשש פרקים נוספים בלבד, אבל צריך להיות כיף לגלות. מקס הצליח להתקדם די מהר אחרי כאב לב של אובדן הלן, ויצר א קשר הולך וגובר עם DR. פרוע יותר. סיבוכי היחסים של איגי לא הסתיימו בהכרזתו למרטין בסיום עונה 4, ונראה כי המופע עשוי לבנות לשניים שחוזרים יחד. זה לא מזמן שנראה איגי כמו שהוא היה זקוק להתערבות!

בנוסף, ריינולדס בניית מערכת יחסים עם אביו הסתבכה גם לאור מאבקי בריאות הנפש של אביו, והוא עדיין לא הצליח למצוא את בן הזוג הרומנטי שיהיה בכושר הנכון. בלום (שהעלילה שלו על הפלה הייתה אחד החזקים ביותר מהפרק על זכויות רבייה) ניסתה להתחבר מחדש עם אחותה, שעדיין נאבקת בבעיות השימוש בסמים שבלום עצמה הצליחה להתגבר מוקדם יותר בסדרה.

אמנם יש יותר שאלות מאשר תשובות על מה שקורה בהמשך, אך נראה כי הבטוח לומר שהפרקים שנותרו לקראת הגמר של שעתיים יהיו די אירועים. . תסתכל:

כוונו ל- NBC ביום שלישי, 15 בנובמבר בשעה 10 עמ ‘.M. ET לתפוס את הפרק החדש הבא של אמסטרדם החדשה . אמסטרדם החדשהההחזר של השנה החדשה יקרה די מוקדם: 3 בינואר, לפני סיום הסדרה ב- 17 בינואר. מצא תאריכים חשובים יותר בשנה החדשה עם שלנו 2023 לוח הזמנים בכורה בטלוויזיה, וביקוש מחדש .

התערובת היומית שלך של חדשות הבידור

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אמסטרדם החדשה . . .

אמסטרדם החדשה .

, אמסטרדם החדשה מגיע לסיומו בינואר 2023 הקרוב.

. “סיפורו של מקס גודווין והמחויבות הבלתי נגמרת שלו לחולים בניו אמסטרדם, הייתה מעוררת השראה”, סיפר ליסה כץ, נשיאת תכנות תסריטים לטלוויזיה וטרימינג של NBCUNIVERIVERIVERSAL, מועד אחרון . “אנו כל כך אסירי תודה ל [היוצר/מפיק המנהל] דייוויד שולנר, [במאי/מפיק מנהלים] פיטר הורטון, ולצוות שלנו וצוותנו על המסירות, הכישרון ושיתוף הפעולה המדהימים שלהם.

מקס ולורן ביער

צילום: פרנסיסקו רומן/NBC

, ידעתי שיש לנו מנצח. הריענו את ההפרעה של מקס בסטטוס קוו והמחאו כפיים כששאל את מטופליו את השאלה הפשוטה אך העמוקה, ‘איך אוכל לעזור?’בארבע העונות האחרונות, דייוויד, פיטר והקאסט המדהים שלנו התמודדו עם סיפורים חשובים ומעוררי מחשבה שנגעו במצב האנושי, אך גם הצחיקו אותנו והתקווה חדורה. אמסטרדם החדשה . בראבו!”

מתי ה אמסטרדם החדשה ?

אחרי הפסקה של שבוע בגלל גלובוס הזהב, .. . המשמעות היא ש- 92 פרקים חדשים של הדרמה הרפואית ישודרו מאז העונה הראשונה שלה בשנת 2018.

למידע נוסף על הרופא האמיתי שהעניק השראה לאמסטרדם החדשה

מה יקרה בגמר הסדרה?

בזמן שההפקה שומרת על שפתיים צמודה, טיילר לאבין (איגי) נשפך לקולנוע משתלב על מה שהמעריצים יכולים לצפות מסוף התוכנית לאחר שקרא את התסריט הסופי.

“הדרך בה אנו עוזבים את המופע מאוד אופייניים [אבל] לא מאוד אופייני לרוב תכניות הטלוויזיה, “אמר. .’זה יותר כמו חיבוק מטפח ואכפתי מאוד, כשאנחנו דוחפים אותך בעדינות אל העולם. יש הרבה טיפול והרבה מחשבות שזה נכנס למה שקורה עבור האנשים האלה. לעולם לא ניתן לספר את כל הסיפור. אנחנו יכולים לתת לך כמה קטעים ולהגיד ‘כאן, קח את זה’, ובתקווה שזה ישמח אותך.”

ובזכות הפרק הלפני אחרון ולגמר אמצע העונה, יש לנו זוג מצוקים שצריך להתייחס אליהם: מקס בחר את וילדר על הלן, איגי ביקש מרטין לדייט לאחר שסיימו את גירושיהם, וריינולדס (ג’וקו סימס) דרכו למצוא אהבה מתמשכת עם גבריאלה.

“ריינולדס רוצה קצת אהבה”, אומר לנו סימס. “הוא רוצה משפחה אמיתית שהוא יכול להיתלות עליה. אז הוא קצת מהסס כי היא אחות נודדת. אבל אני אגיד לך שהוא ‘ייפול בשבילה והוא’ הולך לתת לזה זריקה.

אמסטרדם החדשה עכשיו על טווס.

מדוע בוטלה עונה 6 באמסטרדם החדשה? הסביר

אמסטרדם החדשה היא דרמה רפואית שרצה במשך חמש עונות ב והלך אחרי ד”ר. . גודווין מאמין שלכל מטופל מגיע טיפול רפואי מומחה ונלחם נגד מערכת בריאות הציבור הנוראית. .

, מועד אחרון חשף כי התוכנית בוטלה. .

?

אכן סיימה, עם העונה החמישית שלה שהסתיימה ב -17 בינואר 2023; התוכנית עצמה בוטלה גם היא, כלומר לא תהיה עונה שש בכל עת בעתיד. לרוע המזל עבור האוהדים, לא יהיו עוד עונות של אמסטרדם החדשה בשנת 2023 או בכלל.

זה דווח לראשונה על ידי Deadline במארס 2022. באותה תקופה, התוכנית זכה לשבחים על ידי ארין אנדרהיל, נשיא הטלוויזיה האוניברסלית, כמו שאמרה, “כשאני קורא לראשונה את סקריפט הפיילוט עבור אמסטרדם החדשה, ידעתי שיש לנו מנצח. הריענו את ההפרעה של מקס בסטטוס קוו והמחאו כפיים כששאל את מטופליו את השאלה הפשוטה אך העמוקה, ‘איך אוכל לעזור?’.”

המופע שוחרר ב- NBC, רשת בבעלות יוניברסל. המשמעות היא שהצופים יכולים לצפות מחדש במופע בכל עת שהם רוצים על טווס, שירות הסטרימינג בבעלות החברה.

מדוע בוטלה עונה 6 באמסטרדם החדשה?

הסיבה העיקרית בוטל היה נפילה בדירוגים. הם החליקו ונמצאים מתחת לרוב דרמות ה- NBC המבוססות יותר, אשר בהינתן עלות המופע, מייצרת גלולה מאתגרת לבלוע עבור הסטודיו.

מספרי הצופים לתוכנית נפלו גם עם כל עונה. כאשר שוחרר הטייס בשנת 2018, הוא משך 14 מיליון צופים בריאים. אבל כשעונה חמש סיימה חמש שנים אחר כך, זה ירד כמעט בשני שלישים, ל -5.2 מיליון. .8 לפרק הפיילוט, 0…

תחרות נוקשה ככל הנראה הרכיבה את הבעיות הללו. האנטומיה של גריי עדיין מתחזק אחרי כמעט 20 עונות ושלוש ספין-אוף הקרוב, ו התושב שומר על דירוגו של 1..

?

עונה חמישית התחדשה לעונה אחרונה בשנת 2023, אך בגלל ירידה תלולה בצפייה ודירוגים ותחרות קשה, התוכנית נאלצה להסתיים.

ספירת הפרקים המשתנה היא גורם תורם ככל הנראה לירידה בקהל ובדירוגים שלו. בעונות הראשון וארבע היו 22 פרקים, ולעונה השנייה היו רק 18 פרקים, שירדו ל -14 לעונה השלישית. .

חוסר עקביות זה כנראה לא עזר בשמירה על קהלים.