., מתי פורזה אופק 6 יוצא?

0

עצוב לראות שמשחק הווידיאו המרחיב עד כדי גיחוך ארוך עד כדי גיחוך ארוך עד כדי גיחוך מירוץ מירוץ סוף סוף מסתיים בשנת 2025 על פי דליפות. היה לנו נסיעה די ארוכה וזה היה הרבה כיף.

פורזה אופק 6 יפן

. שמענו את זה בעבר וזה לא ממש מתקיים בכל מה שקשור לזכיינות משחקי וידאו, אבל זה עשוי להיות באמת המקרה כאן כריצה הארוכה ביותר הזוכה בפרסים פורזה סדרה עשויה סוף סוף להסתיים עם שלה .

פוזה ללא ספק הפכה לאחד הזכיינות המצליחים ביותר של צד ראשון בשנים האחרונות. פורזה אופק 5 הוא הכניסה האחרונה לזכיינית והיא ללא ספק משחק המירוץ הארקייד הטוב ביותר שהגיע לקונסולות Xbox.

פורזה אופק 6 להיות הכניסה האחרונה לזכיינית

נראה כי משחק הפורזה הבא מתוכנן ל 2023. , שזה ניגוד מוחלט מאופי הארקייד המטופש והמהנה של משחקי פורזה אופק. .

עצוב לראות שמשחק הווידיאו המרחיב עד כדי גיחוך ארוך עד כדי גיחוך ארוך עד כדי גיחוך מירוץ מירוץ סוף סוף מסתיים בשנת 2025 על פי דליפות. .

. בעוד שהופק מעולם לא היה משחק ארקייד בסגנון רכס רכס, הוא היה די נגיש לצורך העניין שכן הפיזיקה הרגישה מעט מבוססת והיה הבדל בטיפול במכוניות השונות במשחק. .

עם זאת, נראה כי הזכיינית של פורזה אופק עשויה להסתיים בלתי צפויה עם הפרק הסופי לזכיינית שהוא פורזה אופק 6. שמועה חדשה צפה מדלף ידוע בשם של מי טוען שפורזה אופק 6 יהיה המשחק האחרון של פורזה אופק.

הדולף טוען גם כי הכניסה הסופית לסדרה תוגדר ישן טוב יפן. א 2025 תאריך השחרור הועלה לשערות עבור פורזה אופק 6, שזה רק שנתיים אחרי פורזה מוטורספורט.

הגדרה. המשחק זרק לך הרבה מבחינת מכוניות, משימות צד, פעילויות, מירוצים חדשניים, גפרורים וכל מה שאתה יכול לחשוב עליו ולקוות אליו. המשחק הציג גם מירוצים ומשימות מעודכנות מדי יום ושבועות, ואם היית מפספס שבוע מזה, לשחקנים לא היה מושג מה קורה מבחינת הכמות העשירה של התוכן שנוסף למשחק.

. ? . . הרגשתי כמו צעד בכיוון הנכון הדומה לתוספות הגלגלים החמים שחזרנו אליו 2017. .

ברחבי הסדרה, השחקנים גם נאלצו לחוות תוספות גלגלים חמים לזכיינית פעמיים עם האיטרציה השנייה עבור פורזה אופק 5 שלוקח את המשחק לגבהים חדשים פשוטו כמשמע . השחקנים נהנו גם ממבחר מכוניות גלגלים חמים איקוניים וזה הרגיש כמו כל גלגלים חמים שבעלי יצקה חולמים.

.

זה נראה כמו מהלך די מסוכן . בעוד שזכיינית פורזה עושה כמיטב יכולתו לדחוף את גבולות הדמיון עם משחקי האופק, אופי הארקייד של המשחק פונה לקהל רחב בהרבה מכפי שפורזה מוטורספורט תוכל אי פעם להשיג באופן ריאליסטי, כך שאם מיקרוסופט תנקוט בגישה להתמקד בסימולציה של מירוץ, החברה יכולה ביותר להפסיד על נתח טוב של בסיס נגן פורזה.

. ענף המשחקים עבר בהדרגה לגישה בשירות חי ומיקרוסופט הופכת להיות די מוכרת ונעימה עם הז’אנר הזה.

אנו מקווים כשאנו אומרים שהזכיינית תופעל מחדש בסופו של דבר עם פסטיבל חדש ביצירות שאינן פסטיבל האופק האהוב שהתרחש בעשור האחרון. עד אז, פורזה 6 עשויה להיות מעודכנת עד לאתחול מחדש הבלתי נמנע של הזיכיון. פורזה מוטורספורט ראה גורל דומה עם אתחול מחדש של הכניסה הקרובה, כך שגורל דומה לסדרת האופק או סדרה עצמאית חדשה לגמרי לא היו מפתיעים מדי.

פורזה אופק 6 יפן

בעוד שהמעריצים אולי לא בדיוק מתרגשים מהחדשות האלה, בידיעה שזכיינית המירוץ הארקייד המועדפת עליהם עשויה להסתיים, זה בטוח לומר שהזכיינית הולכת להיות די חזקה ברגע זה.

כרגע, פורזה אופק 5 התקבל היטב בצורה יוצאת דופן, כאשר הוא גייס בסיס שחקנים של Over Over . המפתח, .

? יידע אותנו בתגובות למטה. אנו מעלים מדי יום בתפוקנים, אז הישאר מעודכן לעוד. עד אז, נתראה מאוחר יותר ונפרד.

?

מתי יוצא פורזה אופק 6?

. . ? ובכן כן, כי אנו שומעים מעריצים תובעניים מתי פורזה אופק 6 יוצא?

. אולי זה החופש הגדול בהסתובבות, אולי המבחר הגדול של כלי רכב העומדים לרשותך ומעגלים להמשיך אותם, אולי המנוע הגרפי המוצק … יהיה זה ככל שיהיה, יש בהחלט אנשים שכבר משועממים עם התואר החמישי ו רוצה יותר.

? אין סייר, בטח שאנחנו לא יכולים! מתי פורזה אופק 6 יוצא .

?

, אנו יכולים לצפות שפורזה אופק 6 ייצא מתישהו בתחילת 2024.

בהחלט מוקדם לדעת איזה סוג של תכונות חדשות הפרק השישי העתידי בסדרה יביא אותנו. . . רק הזמן יגיד.

. בינתיים, ללא פרק שישי באופק, אתה בהחלט יכול לבזבז את זמנך בבדיקת מדריכי פורזה אופק 5 שלנו או אולי אתה רוצה לעבור לגראן טוריסמו 7?