מחירי התפריט של מקדונלד (עודכנו בספטמבר 2023), כמה זה עוף מקדונלד מקדונלד מק’נגטס – מטבח העצלן K

0

“כמה זה עוף מקדונלד’ס עוף מקדונלדס מקדונלס”

. חברה זו צמחה משמעותית עם השנים; מתפריט מפושט של המבורגרים, צ’יפס תפוחי אדמה ומיץ תפוזים, הם מגישים כעת מגוון המבורגרים, סלטים, עטיפות, פריטי ארוחת בוקר וקינוחים.

תחילה רשומים כשירות מסעדות כניסה, הם התפתחו לכלול שירותי אוכל ומוצא בנוסף להיבט הקלאסי של הכניסה הקלאסית. “מערכת השירות Speedee” שלהם הייתה אחת התורמות הגדולות ביותר לתעשיית המזון המהיר כפי שאנו מכירים אותה כיום. .

ארוחות בעלות ערך נוסף

הארוחות כוללות צ’יפס בינוני או סלט ושתייה קלה

ביג מק 3 דולר.99 ביג מק – ארוחה 5 $.992 צ’יזבורגרים 2 $.002 צ’יזבורגרים – ארוחה 4 $.89 פאונד רובע עם גבינה 3 $.79 פאונד רובע עם גבינה – ארוחה 5 $..79 רבע קילוגרם עם גבינה – ארוחה 6 דולר.המבורגר 69 BACON המבורגר 4 $.49 BACON CLUBHOUSE BURGER – ארוחה 6 $..39 עוף פריך של חלב – ארוחה 6 $..39 מארטיזן עוף בגריל – ארוחה 6 $.39PREMIUM MCWRAP CHICKE.39PREMIUM MCWRAP CHICKE.39PREMIUM MCWRAP CHICKEN & RANCH (בגריל או פריך) 4 $.39PREMIUM MCWRAP CHICKEN & RANCH (בגריל או פריך) – ארוחה 6 $.39PREMIUM MCWRAP CHILI CHILI SWEET (צלוי או פריך) 4 $.39PREMIUM MCWRAP CHILI CHILI SWEET (בגריל או פריכה) – ארוחה 6 $.39 Filet-O-Fish 3 $.79 פילט-או-פיש-ארוחה 5 $..79 פילה-או-דוד-ארוחה 6 $…49

נאגטס

עוף מקנוגטס 10 מחשב.4 $.49 צ’יקן מקנוגטס – ארוחה 10 מחשב.6 $.49CCYCKEN MCNUGGETS20 PC.5 $.00CCYCKEN MCNUGGETS40 PC.8 $.99

סלטים

סלט דרום -מערב 4 $.סלט חווה של 79 באקון 4 $.59

McPick 2 תמורת 2 דולר

Entree (McDouble או McChicken) & Side (צ’יפס קטן או 3 מחשב. מקלות מוצרלה) 2 $.00snacks & sideschicken חווה חטיפים חטיפים (בגריל או פריך) $ 1.69 פרנץ ‘פריסמאל $ 1.39 פריזמדיום של 39 $ 1.79 פרנץ ‘פריזלאג’ $ 1.89 Mozzarella Sticks3 PC.$ 1.19

תפריט McValue ועוד

תפריט ארוחת בוקר של McValue

שייק (אננס מנגו, בננה תות, או רימון אוכמניות) קטן 2 $.39smoothie (מנגו אננס, בננה תות, או רימון אוכמניות) בינוני 2 $.89smoothie (אננס מנגו, בננה תות, או רימון אוכמניות) גדול 3 $.39frappe (מוקה, קרמל, או שוקולד צ’יפס) קטן 2 $.39frappe (מוקה, קרמל או צ’יפס צ’יפס) בינוני 2 $.89frappe (מוקה, קרמל או צ’יפס שוקולד) גדול 3 $.39SPRESSO ושוקולד (מוקה, מוקה קרמל, מוקה קר, מוקה קרמל קר, לאטה, שוקולד חם, מוקה שוקולד לבן או שוקולד חם) קטן 2 $ 2 $ 2.39SPRESSO ושוקולד (מוקה, מוקה קרמל, מוקה קר, מוקה קרמל קר, לאטה, שוקולד חם, מוקה שוקולד לבן או שוקולד חם) בינוני 2 $ 2 $ 2.89SPRESSO ושוקולד (מוקה, מוקה קרמל, מוקה קר, מוקה קרמל קר, לאטה, שוקולד חם, מוקה שוקולד לבן או שוקולד חם) גדול 3 $ 3 $.39premium צלוי קפה קפה 1 $.00premium צלוי קפה קפה 1 $.29premium צלוי קפה קפה 1 $.49 קפה עם $ 1 $ 1.39 קפה קפה 1 $.79 $ קפה קפה 1 $..00 Sweet ForeDium 1 $.29sweet tealarge 1 $.49 Soft DrinkSmall 1 $.00Soft Drinkmedium 1 $.29Soft Drinklarge 1 $.49 מיץ כבוד קטן 1 $….00Dasani Waterbottle 1 $.00

פינוקים מתוקים

לנער (שוקולד, וניל או תות) קטנים $ 2.19shake (שוקולד, וניל או תות) בינוני 2 $.59shake (שוקולד, וניל או תות) גדול 2 $.99shamrock Shake (זמן מוגבל) קטן 2 $.19Shamrock Shake (זמן מוגבל) מדיום 2 $.Shake Shake 59 Shamrock (זמן מוגבל) גדול 2 $..29 אפל פאי 0 $.99cone (וניל) $ 1.00mcflurrysnack $ 1.79mcflurryregular 2 $.39soft Compact Chip Comeie Cookie1 PC.0 $..$ 1.00Strawberry & Creme Pie (זמן מוגבל) 0 $.99

ארוחה שמחה

כולל ילדים צ’יפס, צד ומשקה
עוף McNuggets4 PC.3 $.29 Hamburger 2 $.49Cheeseburger 2 $.

ארוחה אדירה לילדים

כולל צ’יפס קטן, צד ושתייה
עוף מקנוגטס 6 מחשב.3 $.

ארוחות ארוחת בוקר

הארוחות כוללות חום חשיש וקפה קטן

.79egg White Delight McMuffin – ארוחה 3 $.99EGG MCMUFFIN 2 $.79egg McMuffin – ארוחה 3 $.99sausage mcmuffin עם ביצה 2 $.99sausage mcmuffin עם ביצה – ארוחה 4 $..19BACON, ביסקוויט ביצה וגבינה – ארוחה 4 $.39sausage ביסקוויט עם ביצה 2 $.ביסקוויט 79sausage עם ביצה – ארוחה 3 $.99sausage רוטב וביסקוויט 2 $.89sausage רוטב וביסקוויט – ארוחה 4 $.89bacon, ביצה וגבינה מקרידלס 3 $.29 בייקון, ביצה וגבינה מקרידלס – ארוחה 4 $.49sausage, ביצה וגבינה מקרידלס 3 $….49 בייקון, ביצה וגבינה בייגל 3 $.29 בייקון, ביצה וגבינה בייגל – ארוחה 4 $..99steak, ביצה וגבינה בייגל – ארוחה 5 $.192 נקניק בוריטוס 2 $.392 נקניק בוריטוס – ארוחה 4 $.29

.ארוחת בוקר של 49 ציורים 3 $.69sausage רוטב וביסקוויט 2 $.993 עוגות חמות עם נקניק 3 $.193 עוגות חמות 2 $.49

קְוֵקֶר

הִיסטוֹרִיָה

ניתן לייחס את ההיסטוריה של החברה לשנת 1940, כאשר האחים ריצ’רד ומוריס מקדונלד החליטו לפתוח מסעדת ברביקיו בסן ברנרדינו, קליפורניה. מהר מאוד הבחינו שהפריט הרווחי ביותר שלהם היה ההמבורגרים שלהם ובשנת 1948 הם המירו את המסעדה שלהם לדוכן המבורגר.

זה היה בשנת 1948 שהם הציגו את “מערכת השירות Speedee” שלהם, שהייתה לחולל מהפכה בתעשיית המזון המהיר וליצור את התוכנית של מודל התעשייה כיום. מקדונלד’ס היה עסק שגדל במהירות ובשנת 1953 החברה החלה בזכיינות והזכיינית הראשונה נפתחה בפניקס בשנת 1953. .

. לאחר חילוקי דעות שונים בין קרוק למקדונלד’ס, קרוק קנה אותם מהחברה לחלוטין והחל בהרחבה עולמית. ‘קשתות הזהב’ המפורסמות נעשו לוגו של סימנים מסחריים של החברה בשנת 1953, עם הגרסה הנוכחית שאנחנו מכירים ואוהבים להיות מסומנים בשנת 1968.

במהלך השנים הם נותרו נאמנים לערכי הליבה שלהם: מתן אוכל נוח, טעים ונוח. עם סניפים ב -119 מדינות, הם הוכיחו את המשך הפופולריות שלהם פעם אחר פעם.

סקירה

למקדונלד’ס יש מגוון פריטי תפריט לכל המשפחה: המבורגרים, צ’יזבורגרים, המבורגרים עוף, עוף, צ’יפס, משקאות קלים, מילקשייק, שייקים, כריכים, עטיפות, אפשרויות דגים, סלטים, פירות, קינוחים ועולמם טווחי ארוחת הבוקר המפורסמים בעולם שלהם. בטווח ארוחת הבוקר שלהם תוכלו לצפות למגוון פנקייקים, נקניק, קפה ומיץ תפוזים. לעתים קרובות יש להם תפריטים מיוחדים המשתנים ממיקום למיקום.

מסעדה זו היא ללא ספק חביבה על המשפחה, עם פינות ישיבה מודרניות ונוחות. בנוסף, רוב המיקומים מסוגלים גם לספק את מסיבות יום ההולדת של הילדים. בין אם אתם אוכלים או פונים אל הכונן דרך הצוות הם תמיד ידידותיים, מועילים ויעילים.

בפעם הבאה שתפסיק לנסות את ביג מק הידוע לשמצה שלהם, זה אהוב על יציב וטעים לחלוטין, לא אחד שלא יפספסו. לחלופין, אם אתה מרגיש קצת יותר הרפתקני נסה את המומחיות שלהם אנגוס צ’יפוטלה BBQ BACON BURGER, זה תענוג לבלוטות הטעם. חברה זו מילאה את מקומה כמועדף משפחתי על ידי שמירה על מחיריה סבירים, במיוחד בהשוואה לרשתות ידועות אחרות. ארוחה הכוללת המבורגר, צ’יפס ומשקה קל הוא סביב סימן 5 $.

מקדונלד’ס מילאה את מקומה בלבם ובבטן של המדינה במשך 76 השנים האחרונות. בעוד שהרשת ספגה ביקורת על כך שהיא לא בריאה ותרומה למגפת ההשמנה העולמית; הם המשיכו לצמוח ללא קשר. הם יצרו מוניטין מוצק כרשת מזון מהיר שמספקת ארוחות מהירות וזולות שמלאות בטעם והם מספקים הבטחה זו בכל 36,000 המיקומים העולמיים שלהם.

 1. מחירי תפריט טעימים של מעדנייה
 2. מחירי התפריט של בוב אוונס
 3. מחירי התפריט של קולבר
 4. מחירי תפריט סרטנים רותחים

כמה עולה עוף מקדונלד’ס עוף מקדונלדס

קופסת מקדונלד'ס עוף מקנוג'טס עם רטבים בצד

מכל המסעדות של רשת המזון המהיר, אני מאמין שמקדונלד’ס היה הראשון שאכלתי בה כשהייתי צעיר! וזה היה רק ​​בגלל שהתחלתי לעבוד שם כשהייתי בן 16! “כמה זה עוף מקדונלד’ס עוף מקדונלדס מקדונלס”

אני יודע, אתה יכול להאמין שהייתי בן 16 לפני שאכלתי באחת המסעדות של מקדונלד’ס.

הילדים שלי ידעו מה היו “קשתות הזהב” לפני שהם הצליחו לדבר, חחח! מי יכול להתנגד להעלות חיוך על פניהם של הילד שלהם על ידי קבלת ארוחה מאושרת, מלאה בנאג’טס עוף של מקדונלד, צ’יפס קטן ומשקאות קלים או כל משקאות מזרקה?

בנוסף, עכשיו יש רשתות מזון מהיר של מקדונלד לא רק בארצות הברית, אלא בכל מקום שיש מיקומי מקדונלד’ס של מקדונלד. לדוגמה, יש 1,270 מסעדות מזון מהיר של מקדונלדס בבריטניה בלבד!

. להורדת האפליקציה יש את כל מחירי התפריט הנוכחיים.

רק לאחרונה הצטרפנו לתגמולים של mymcdonald והתחלנו להרוויח נקודות על Faves בחינם. . תוך דקות ספורות האוכל שלנו מועבר! כמה קל זה יכול לקבל? חחח

קשתות הזהב של מקדונלד'ס חותמות בשמיים

App App App

האם למקדונלד’ס יש אפליקציה? כן, עבור לחנות האפליקציות שלך והורד את האפליקציה של mymcdonald.

? כן, האפליקציה תקבל Google Play, Venmo ו- PayPal.

כיצד אוכל להרוויח הזמנה חינם של עוף בן שישה חלקים מקנוג’טס? אתה מרוויח נקודות מהרכישות שלך לקבלת אוכל בחינם או ארוחות בחינם, למשל: הזמנת נאגט חינמית של שישה חלקים, לקבל חבילת המבורגר או עסקת בוגו.

? זה כרטיס של מקדונלד שמעניק לבעל הכרטיסים בחינם מקדונלד’ס לחיים.​

מה עם אותם נאגטס טעים של מקדונלד?

ממה עשוי מקדונלד עוף מקנוגט? מקנוג’טס עוף מיוצרים עם בשר חזה עוף בפועל, טרנזרים ובשר צלעות. אבל, הכל עוף לבן ללא עצמות.

מה המרכיב העיקרי במקנוג’טס של מקדונלד’ס? המרכיב העיקרי בנאגט עוף הוא עוף בשר לבן (עוף אמיתי)

? כמה עוף יש בנאגטס? .

הם מקדונלד’ס עוף נאגטס 100% עוף? .

עוף מקנוג'טס טבול ברוטב על שולחן חום

במה מטגנים מק’נוג’טס של מקדונלד? .

מדוע מקדונלד’ס מקנוגטס טועמים כל כך טוב? .

הנחם כולל חומצה פולית, קמח מועשר, קמח חיטה מולבן, פוספט נתרן אלומיניום, מונוקלציום פוספט, קמח תירס צהוב, מונוניטרט תיאמין, פירופוספט חומצת נתרן, עמילן ירקות, לקטט סידן ותמצית שמרים.

האם McDonald’s משתמש ברפש ורוד במקנוג’טס שלהם? לא! .

? בלילת טמפורה היא בלילה המורכבת מקמח, ביצה ומים קרים. כן, מקדונלד’ס אכן משתמשת בבלילת טמפורה עבור Nuggets של מקדונלדס. .

האם נאגטס של מקדונלד’ס טובים יותר מהנאגטס של ונדי או בורגר קינג? ובכן, יש מחלוקת על נאגטי העוף האלה, חחח. זו באמת העדפה אישית ואין לו צד מנצח!

“כמה זה עוף מקדונלד’ס עוף מקדונלדס מקדונלס”

צלחת שחורה עם צ'יפס מקדונלד'ס ומקנוג'טס עוף עם רוטב בצד וסכין

הפריטים החדשים של מקדונלד, חלקם הצליחו וחלקם נכשלו!

 • עקיצות גבינת שום
 • איירו מקפלורי
 • מעבר לבשר (החל בריצת ניסיון 2023)
 • Nugget Onion (הופסק)
 • טבעת בצל בגודל נשיכה (מופסקת)
 • מקנוגטס חריף (מבצעים זמן מוגבלים).

איך אוכל לקבל אוכל בחינם מהרשת הזו של מזון מהיר בשם מקדונלד’ס? מקדונלד בחינם התקשר לתגמולים שלי? אלה היו התגמולים שלי השבוע!

 • חרוט וניל
 • כריכי מקצ’יקן
 • צ’יזבורגרים
 • Big Macs
 • רבע קילו עם גבינה
 • צ’יפס בינוני, צ’יפס גדול
 • בוריטוס נקניק
 • נקניק מקמופין עם ביצה
 • פרפה גדולה
 • קפה קר גדול
 • ביסקוויט בייקון, ביצה וגבינה
 • McNuggets בחינם עם שישה חלקים או נאגטס בחינם (רק נאגטס רגיל, ללא עוף חריף מקנוגטס)
 • בכל יום שישי, צ’יפס בינוני בחינם עם מינימום רכישה של $ 1

איך אני מרוויח תגמולים של mymcdonald?

הורד את האפליקציה של מקדונלד והירשם כדי להרוויח נקודות כדי לפדות אוכל בחינם. המחיר הזול של ארוחה של מקדונלד מעניק לך את התמורה ביותר לכסף שלך, אז הורד את האפליקציה עוד היום!

? מחירי התפריט של מקדונלד!

עבור 20 PC McNuggets זה 6 $.. (מחיר נוכחי נכון ל- 08/2023)

? ?

52 גרם חלבון (יש לו הרבה חלבון)

51 גרם פחמימות כוללות

אתה יכול גם לקנות 2 מתוך 10 הקופסאות של מקדונלד’ס עוף מקנוגט ב -4 דולר.69 (זה מיועד לנאגט עוף אחד בן 10 חלקים), בתוספת מס. .

עסקת ארוחות מגיעה במקנוג’טס 6 חלקים וב- 10 חתיכות מקנוג’טס עם צ’יפס ומשקה. .

טווח המחירים הזה נמצא באוקלהומה, כך שהם עשויים להשתנות! .

כמה הם קופסת מקנוגטס של מקדונלד’ס 40 חלקים?

! אתה פשוט לא יכול לנצח את הערך הגדול שלהם, ובנוסף לשמח את בלוטות הטעם שלי! .

המחיר הנוכחי עבור 40 מקדונלד’ס צ’יקן מקנוגגס במסעדת מקדונלד המקומית שלי הוא 11 $.

. הפינוקים הטעימים האלה יאכילו הרבה ילדים קטנים או כמה בני נוער!

מה הרטבים יש למקדונלד’ס עבור העוף הטעים שלהם מקנוג’טס?

 • קטשופ
 • מנגל
 • חַוָה
 • !)
 • באפלו פיקנטי

אילו פריטי עוף נמצאים בתפריט של מקדונלדס?

 • Ranch Bacon McCrispy או Bacon Ranch Deluxe McCrispy
 • מקריספי או דלוקס מקריספי
 • מקריספי מקריספי או דלוקס פיקנטי מקריספי (פריט פופולרי מאוד!
 • מקצ’יקן
 • מקצ’יקן חם וחריף
 • מקדונלד’ס עוף מקנוגגס-ארוחה מקנוג’ט 4 חלקים מגיעה עם מטגנים צרפתיים קטנים ומשקה קטן, ארוחה מקנוגט 6 חלקים, ארוחה מקנוגט של 10 חלקים וארוחת מקנוגט של 20 חלקים-לרוטב סופר מאוורר נסו את כל הרטבים השונים

כמה פינוקים אחרים לתפריט של מקדונלד’ס!

 • נקניק מקרידלס
 • ביג מק
 • פאי תפוחים
 • !

שאלות ותשובות של מקדונלד’ס!

מה זה פריצה של מקדונלד? . . . !!

פריצה נוספת, איך להשיג מקי! .

! לעולם אל תקנו מקנוגט בן 10 חלקים תמורת 4 דולר..19. .50 נוספים תקבלו 10 McNuggets נוספים!

האם מקדונלד’ס מוכר מקלות מוצרלה? .

האם מינהל תרופות המזון מסדיר את מקדונלד’ס? .ג. .

כיצד אוכל לקבל נאגטס עוף בחינם? הורד את האפליקציה של מקדונלד כדי לקבל הזמנה בחינם של שישה חלקים של עוף מקנוגטס.

כמה עולה מקנוגטס 4 חלקים? עבור מקנוג’ט של מקדונלד’ס 4 חלקים זה 2 $.69, בתוספת מס (מחיר נוכחי החל מה- 08/2023)

? עבור מקנוג’ט של 6 חלקים מקדונלד זה 3 $.39, בתוספת מס (מחיר נוכחי החל מ- 08/2023). לארוחה של מקדונלד’ס מקדונלד של 6 חלקים זה 5 $.79, בתוספת מס (מחיר נוכחי החל מ- (08/2023).

כמה זה מקנוגטס 10 חלקים? עבור מקנוג’ט של מקדונלד’ס 10 חלקים זה 4 $.69, בתוספת מס (מחיר נוכחי החל מה- 08/2023). .39, בתוספת מס (מחיר נוכחי נכון ל (08/2023).

איך לחמם מחדש נאגטס עוף של מקדונלד’ס? .

הם יכולים לספק לצרכים פרטניים ולצרכים תזונתיים מיוחדים של פריטי מזון מסוימים, למשל, אתה יכול להזמין את הצ’יפס שלך ללא מלח עבור אלה בדיאטת נתרן דלה.

. הטיפול הגדול של מקדונלד בביקוש הלקוחות וזה פריטי התפריט הטעים הגדולים שומרים על שרשרת האספקה ​​וספקי המזון עסוקים, עסוקים!

.

כמו כן, כדי להישאר מעודכן בהודעה לעיתונות האחרונה שלהם או בהודעה לחדשות (ענקיות מזון מהיר)

“כמה זה מנה של 20 חלקים של מקדונלד’ס צ’יקן מקנוגטס”

. הלכתי לאתר המקוון שלהם ולא יכולתי למצוא אותו. הרבה פוסטים בבלוג באינטרנט אומרים שיש “ארוחת נאגטס בגודל משפחתי של וונדי”, עם זאת לא יכולתי למצוא את זה בוודאות.