מקדונלד’ס פותחת את המסעדה האוטומטית הראשונה שלה בטקסס, מקדונלד חדש. אני. מערכת כונן-טרו ​​אינה הולכת כמתוכנן

0

מקדונלד חדש. אני.

באתר המדיה החברתית, Tiktoker @Resinsbiren שבר את החוויה שלהם עם א.. מערכת, שיתוף הסיפור כיצד קולה דיאטה שלא היה צריך להוסיף להזמנתם הפכה לתשעה תה מתוק.

מקדונלד’ס פותחת את המסעדה האוטומטית הראשונה שלה בטקסס

מסעדה אוטומטית

מקדונלד’ס פתח מסעדה אוטומטית חדשה מאוד בטקסס, והעניק ללקוחות מבט ראשון על העתיד הפוטנציאלי של מזון מהיר.

. גם מספר האנשים שהזמינו באמצעות שירותי משלוחים זינק.

.

.

.

מסעדה אוטומטית

במקום לבצע הזמנה דרך האפליקציה הניידת ואז להיכנס למסעדה או לחכות בנתיב כונן או נקודת חניה על שפת המדרכה כדי להשיג את האוכל שלהם, הלקוחות יכולים לאסוף אותו בנתיב הכונן-טרו-אקספרס הייעודי של החנות, שם זה יועבר באמצעות מסוע.

מכיוון שאף אחד בנתיב זה לא יעלה הזמנה או ימתין לייצור אוכל, התקווה היא שהיא תנוע הרבה יותר מהר מאשר נתיבי הכונן המסורתיים.

פנים המסעדה האוטומטית מאוד קטנה ממוצרי ה- MCD הממוצעים. . .

“הטכנולוגיה במסעדה זו לא רק מאפשרת לנו לשרת את הלקוחות שלנו בדרכים חדשות וחדשניות, היא מעניקה לצוות המסעדות שלנו את היכולת להתרכז יותר במהירות ההזמנה ובדיוק, מה שהופך את החוויה למהנה יותר לכולם,” אמר קית ‘וונקק, הזכיין מפעיל את מסעדת המבחן.

בשורה התחתונה: חלקם מתחו ביקורת על המסעדה האוטומטית החדשה ביותר, וטענו כי מקדונלד’ס בוחרת להתקין מערכות אוטומציה יקרות כדי להחליף עובדים.

.

נשמח לשמוע ממך! אם יש לך תגובה על מאמר זה או אם יש לך טיפ לסיפור עתידי של FreeThink, אנא שלח לנו דוא”ל לכתובת [מוגן בדוא”ל] .

מקדונלד’ס חדש.אני. מערכת כונן-טראו אינה תקלה ואנשים בטיקוק מאבדים אותה

תצוגה מקדימה ל -9 דברים שכדאי לדעת על מקדונלד'ס

מקדונלד’ס הוא כנראה המקום האחרון שהיית מצפה לסרט על בינה מלאכותית שהשתלב נורא נורא, אבל זה בדיוק מה שקורה בכונן הרשת של הרשת. מכיוון שחלק מהמקדונלד’ס מתחילים להפעיל מערכת הזמנה חדשה המשתמשת בבינה מלאכותית כדי לקבל את ההזמנות של הלקוח, הטכנולוגיה גרמה קצת מהומה. וכן, הכאוס נלכד בטיקטוק להנאת הצפייה שלנו.

.. .

“אז, אתה יודע איך זה 2023 והרובוטים הם כמו להשתלט על העולם”, התבדח הטיקוקר. “בכל מקרה, הבוקר ניסיתי ללכת למקדונלד’ס ולקבל את המנה היומית של קפאין וקצת ארוחת בוקר. היא מוסיפה את קולה הדיאט מהשורה הבאה למסך שלי. !”

בסרטון טיקטוק אחר מצחיק מ- @typical_redhead_, אתה יכול לשמוע מישהו מתחנן בפני א.אני. מערכת להפסקת כ- 20 ארוחות מקנוגט של 20 חלקים מתווספות להזמנתן.

בסרטון אחר ששיתף @THAT_USA_GUY, המשתמשים הגיעו להגנת ה- A.אני. מערכת הזמנה, תשאול מדוע Tiktoker המתוסכל היה מזמין טל הר במסעדה שמוכרת באופן בלעדי מוצרי קוקה קולה. “בהחלט אתה, לא AI … מתי מכר מקדונלד’ס מוצרי פפסי. “אמר פרשן אחד.

סליחה.. רובוטים, נראה שאולי בני אדם זכו בסיבוב הזה.

עורך סוף שבוע/סופר תורם

דניאלה הארלינג היא סופרת פרילנסרית מבוססת אטלנטה עם אהבה לחלל מעוצב צבעוני, קוקטיילים מלאכה וקניות חלונות מקוונות (בדרך כלל לעקבי מעצבים מתנפצים בתקציב). .