שולחנות המשחקים הטובים ביותר 2023 – פורבס נקבע, שולחנות המשחק הטובים ביותר באמזון, וולמארט, וויפיר ועוד | Wghn

0

גם שולחנות עבודה מתכווננים, כך שתוכלו לעבור בין משחק יושב לעמידה כדי לעזור לשמור על תנוחה טובה. יש אפילו שולחן כתיבה עם מקום לבנות בתוכו מחשב-DK-04F של LI LI זה משהו די מיוחד.

שולחנות משחק אינם גימיק שיווקי גרידא. . ווים של אוזניות, מחזיקי שתייה, משטח רחב למסכי מסך גדולים, ואפילו מחצלות עכבר של משטח שולחן העבודה המכסים את כל פני השטח הם כולם גיימרים תוספים שימושיים נהנים מהם – הכל תוך כדי ליהנות משולחן יציב ומושך ממנו תוכלו לעמוד באדמה ולהנצח אתכם אתגרים במשחק.

מגנוס Secretlab הוא שולחן משחק מושך ורב -תכליתי עם תאורת RGB ומגנטי שימושי . .

גם שולחנות עבודה מתכווננים, כך שתוכלו לעבור בין משחק יושב לעמידה כדי לעזור לשמור על תנוחה טובה. יש אפילו שולחן כתיבה עם מקום לבנות בתוכו מחשב-DK-04F של LI LI זה משהו די מיוחד.

כדי להרכיב רשימה זו, הסתמכנו על החוויה ממקור ראשון שלנו עם כמה מהשולחנות המובילים בעולם וערכנו מחקר מעמיק של כל מה שלא בילינו איתו באופן אישי. .

 • SecretLab מגנוס
 • דלפק המשחקים העומד ביותר:הרמה של קלאסיקות של סביליה
 • שולחן המשחקים של ארוזי ארנה
 • דלפק המשחקים הטוב ביותר עבור בוני מחשב משחק DIY:Lian Li DK-04f
 • יוריקה ארגונומית Z1-S
 • דלפק המשחקים הטוב ביותר להמרה:Varidesk Pro Plus 36

10 אתרי הנופש הטובים ביותר בבאלי

דלפק המשחקים הטוב ביותר בסך הכל

שולחן שולחן מתכת של SecretLab

גודל (l x w): 59.1 x 27. גוֹבַה: 29 – 29. חוֹמֶר: מגבלת משקל: 220 פאונד

הכי טוב בשביל: .

. יש לו איכות בנייה חזקה ועם מעקה האביזר המגנטי הנוח שלה סביב הקצה, תוכלו להוסיף בקלות תוספות מ- SecretLab כמו מחזיקי כוס, ניהול כבלים, תאורת RGB ועוד. . .

. כדי להתאים את הגובה, תצטרך להסיר את הכל מהשולחן כדי לבצע את התאמות הגובה לרגליים. . . ה- SecretLab מגנוס נראה חכם ומקצועי, בין אם אתה גיימר תחרותי, חובב או איש מקצוע בעבודה שרוצה ליהנות ממשחקים בשעות הפנאי שלך.

יתרונות:

חסרונות:

 • לוקח שני אנשים להרכיב
 • רק מינורי, מסורבל ליישום התאמות גובה

פקדי מגע קלאסיים ועיצוב יציב

סביליה קלאסיקות מטיבות אוויריות שולחן עמידה חשמלית

גודל שולחן (l x w): .6 x 24 אינץ ‘| גוֹבַה: 27.5 – 46.5 אינץ ‘|

.

. . זה נתמך על ידי מסגרת פלדה יציבה להרבה תמיכה – גם אם ברצונך להוסיף הגדרות משחק שולחניות גדולות יותר עם צגים מרובים. זה מתכוונן לגובה על פני מגוון רחב של גבהים, ותוכלו לחסוך אותם בתיבת הבקרה המובנית של מסך המגע כדי להקל על החזרה לגבהים המועדפים עליכם. יש לו גם תכונת נעילת ילדים למניעת חבלה.

שולחן שולחן זה כולל גם יציאות USB-A שימושיות בלוח הקדמי, מה שהופך אותו למהיר וקל להטענת כל המכשירים החכמים שלך. .

 • גע בפקודות SIT/Stand
 • יציאות USB שימושיות בלוח הקדמי

חסרונות:

 • זכוכית מציגה טביעות אצבעות בקלות

נוחות ושליטה על פני השולחן כולו

שולחן משחק ארוזי ארנה מעוקל

גודל שולחן (l x w): .9 – 31.9 אינץ ‘| חומר פני השטח: כרית עכבר בד | 176 פאונד

הכי טוב בשביל: משחק נוח בין אם אתה שמאל או ימין.

זירת ארוזי היא שולחן משחק מסיבי – והיא מביאה את רוב שולחנות המשחקים האחרים. . יש לו גם משטח מחצלת בד רחיצה, משוקללת ועמידה במים, המכסה את השולחן מקצה לקצה. ג אינך זקוק למזרן נפרד משלך, ואתה יכול לשחק בקלות שמאלה או ימנית מבלי להתאים דבר. חומר המחצלת מגיע במגוון של אפשרויות צבע, כמו גם באפשרות שחורה טהורה שתטלה חלק מהסטיילינג למראה מאופק יותר.

. . .

 • משטח ענק למשחקים רב-מוריים
 • גזרות לניהול כבלים שימושי

חסרונות:

 • בקרת גובה מוגבלת

דלפק המשחקים הטוב ביותר לבוני מחשב משחק DIY

בנה את המחשב שלך בתוך השולחן שלך

27. זכוכית הניתנת להחלפה מופעלת | מגבלת משקל:

יש מחשב שולחן ומשחקים הכל באחד.

ה- Lian Li DK-04 FX הוא שולחן משחק ייחודי מכיוון שהוא לא רק תומך בכל מסכי המשחקים שלך, אלא גם יכול להכיל את מחשב המשחקים שלך. . בפנים, לשולחן העבודה יש ​​מערכות קירור מרשימות, כולל קירור מים. ומשטח הזכוכית המופעל יכול להסתיר או לחשוף את רכיבי המחשב בלחיצת כפתור – טריק מסיבות נהדר ושימושי להימנעות מהסחת דעת תוך כדי עבודה או משחק משחקים. . כרית הבקרה מעניקה לך גם גישה מהירה לתאורת RGB ובקרות מאוורר לכוונון עדין של המערכת שלך תוך כדי תנועה.

השולחן עצמו מיוצר מאלומיניום ובעל מגבלת משקל של 176 פאונד-אופייני לסוג זה של שולחן משחק, אבל גבול המשקל הוא מעבר לכל רכיבים שתכניסו לשלדת המחשב המובנית של השולחן, כך שזה משקל מרשים יותר גבול מרוב. .

יתרונות:

 • שטח בפנים לבניית מחשב משחק גדול
 • משטח זכוכית מופעל על ידי Nifty

חסרונות:

 • הרבה יותר יקר מרוב שולחנות המשחק

דלפק המשחקים התקציבי הטוב ביותר

גודל שולחן (l x w): 44 x 24 אינץ ‘| גוֹבַה: 30 אינץ ‘| חומר פני השטח:

הכי טוב בשביל: גיימרים שרוצים דלפק משחקים במחיר תקציבי ומלא.

ה- Eureka Ergonomic Z1-S עשוי לגרום לך לשאול מדוע לכל שולחנות המשחק האחרים יש תגי מחיר מנופחים כאלה, מכיוון שנראה שיש לו כל מה שאתה יכול לרצות. . זה מגיע גם עם אביזרים שימושיים כמו מחזיק כוס מובנה וו אוזניות.

עם זאת, נקודת מכירה מרכזית של שולחן המשחקים הזה היא המחיר שלה. קצת יותר מ -200 דולר זה זול בהרבה מרוב התחרות שלה, למרות שעשו את מה שהם עושים כמעט טוב. .

יתרונות:

 • קצוות פלסטיק נראים זולים

הפוך כל שולחן משחק לשולחן משחק עומד

Varidesk Pro Plus 36

.8 אינץ ‘| גוֹבַה: חומר פני השטח: מגבלת משקל: 35 פאונד

הכי טוב בשביל: הפיכת שולחן המשחקים הקיים שלך לשולחן עמידה.

. ה- Varidesk Pro Plus 36 מאפשר לך להפוך כל שולחן כתיבה לשולחן עמידה להמרה. כל שעליכם לעשות הוא לקפוץ את המסך, המקלדת והעכבר שלכם על המגשים השונים של ה- VariDesk Pro ואז להרים אותו כשרוצים לעמוד ולהוריד אותו כשרוצים לשבת. זה קל משקל וקל לתמרן בעודו עדיין יציב מספיק כדי לתמוך ב -35 קילו ציוד. זה לא יחזיק בנוחות את מגדל שולחן העבודה שלך, Mind, אבל זה מספיק לצג גיימינג בגודל טוב ולציוד היקפי.

אתה יכול להגדיר אותו למגוון של גבהים שונים, ומגש המקלדת תמיד יושב קצת מתחת למדף העליון, כך שכל גובה שתגדיר אותו, תמיד תהיה לך עמדה נוחה למשחק, ועוזרת לשמור על תנוחה טובה. יש גם מדיניות החזרה בחינם של 30 יום עם משטח השולחן הזה, והיא מגיעה עם אחריות לחמש שנים, כך שאתה מכוסה לכל פגמים פוטנציאליים.

יתרונות

 • הופך כל שולחן כתיבה לשולחן משחק עומד
 • אחריות נרחבת

חסרונות

 • לא מסודר כמו שולחן משחק מלא

מה אתה צריך לחפש בשולחן משחק?

בחירת שולחן משחק אינה שונה מדי מלבחור כל סוג אחר של שולחן כתיבה. אבל איפה ששניהם צריכים להיות בעלי משטח נוח ומושך שהוא מספיק גדול בשביל מה שאתה רוצה לשים עליו, יש כמה תכונות ספציפיות למשחקים שאולי תרצה להשגיח עליהן.

?

האם ניסית אי פעם למשחקים בשולחן העבודה? זו דרך די נוחה לשחק ואם אתה נוטה לתנוחה לקויה, אז שולחן משחק עומד יכול לעבור דרך ארוכה לעזור לך לשפר את זה. .

אתה יכול להשיג שולחנות משחק עומדים שעולים ויורדים בלחיצת כפתור, או שיש שולחנות להמרה, כמו זה שלמעלה, המאפשרים לך להתאים ידנית שולחן כתיבה קיים למצב ישיבה או עמידה. אתה יכול לדלג על כל זה אם אתה רק רוצה דלפק משחקים למשחקים ישיבה (אפשרות הרבה יותר משתלמת), אך אל תוזיל כמה טוב יכול להיות שולחן כתיבה טוב למשחקים.

RGB

. כמה שולחנות עבודה מגיעים עם תאורה מאחור, כמו נורת הטיה למוניטור שלך. . זו תכונה נחמדה לחלוטין למי שרוצה אותה, מכיוון שאין שולחן עבודה צרכי .

. . במקרים מסוימים, יציאות אלה יכולות להתחבר גם למחשב שלך, ולאפשר לך להעביר ביתר קלות קבצים ותיקיות בין מכשירים. .

אביזרים

מכיוון ששולחנות המשחק אינם בדרך כלל זֶה . . . תצטרך לשפוט את אלה לפי מקרה לגופו, אך אם אתה נקרע בין שני שולחנות עבודה, ראה אילו יש את האביזרים הטובים ביותר.

הוא שולחן משחק שווה את זה?

אתה בהחלט לא צריך שולחן משחק, אבל אין הרבה שולחנות סטנדרטיים שיש להם סוג של תכונות ששולחנות המשחק עושים. לא תמצאו יציאות USB בשולחנות רבים שאינם משחקים, וגם לא תמצאו כאלה עם שולחן העבודה המובנה בשולחן העבודה עצמו. .

ובכל זאת, אם אתה רק רוצה לשחק משחקים בשולחן העבודה שלך ולא צריך שום דבר מפואר, אתה לא צריך שולחן משחק. פשוט תפוס את השולחן הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך.

?

בהחלט. אנשים רבים עושים את זה כל הזמן וזו הדרך המועדפת עליהם לשחק. למרות שזה לא אופייני, זה באמת יכול לעזור לתנוחה ולבריאות הגב שלך, במיוחד אם אתה משחק שעות בכל פעם ללא הפסקות. רק וודא שאתה לובש הנעלה נוחה ויש לך מחצלת שולחן עמידה או נדנדה כדי לעזור להוריד את הלחץ מכפות הרגליים, מכיוון שהם יכולים להתעייף למדי לאחר שהפגישות הארוכות קמו.

דלפק המשחקים הטוב ביותר 2022

שולחן משחק מתכוונן למחשב Homall גובה

מותג המשחקים Gtracing מציע שולחן גדול זה שיש לו גם עליון עכבר, הנשלף. . רגלי השולחן יונקות על האדמה כדי לסייע במניעת שפיכות שתייה.

השתמש בקוד Easter8 בקופה כדי לחסוך 8 דולר נוספים במחיר ההוזל כבר.

WADE LOGAN JURGENNENSE

Jurgensen הפיכה של שולחן מחשב משחקי L-Shape

שולחן המשחקים בצורת L זה זמין בשלושה צבעים, כולל אדום (בתמונה). יש לו מדפי עץ מהונדסים ומנפחים. . השולחן כולל מחזיק כוס צמוד וו וו לאוזניות המשחק שלך. ניתן להשתמש בכל ההתקנה ליצירת שני חללי שולחן שונים.

שולחן משחקי מחשב בצורת Lacoo Z

שולחן כתיבה זול עם רגלי צורת Z, הזמין דרך וולמארט, יש מחזיק כוס וו אוזניות.

“היה קל להרכיב והוא מאוד יציב”, אומר סוקר וולמארט. .”

דלפק מחשב משחקי יסודות אמזון

דלפק מחשב משחקי יסודות אמזון

. לשולחן העבודה הזה תאי אחסון לבקרים, אוזניות ורמקולים, בתוספת מחזיק כוס. . . עמדת המסך המשנית שלה יכולה להתאים לצגים עד 32 אינץ ‘. מצא אותו בשלושה צבעים.

שולחן משחקי משחקי שבע לוחמים

. יש לו רפידות רגליים כדי למנוע מהשולחן להתנדנד. שולחן עבודה זה כולל עליון עכבר, מחזיק כוס, וו אוזניות, מתלה ידיות משחקי USB חכמים עם ארבע יציאות טעינה ושתי לומדי כבלים.

אדון.

. מצא אותו בארבעה צבעים באמזון.

תוכן קשור ב- CBS Essentials

 • ?
 • המבצעים הטובים ביותר למחשב הנייד באמזון לקראת יום ראש הממשלה אמזון
 • המבצעים הטובים ביותר באמזון לקראת יום ראש הממשלה אמזון
 • הטלוויזיה ‘המסגרת’ של סמסונג משנת 2022 היא 200 $ הנחה ברגע זה