מערך המשחקים הטוב ביותר בשנת 2023: כיצד לבנות תחנת עבודה רוצחת-Dexerto, מחשב המשחקים הטוב ביותר בונה: תקציב, המלצות בינוניות והמלצות יוקרה | גיימר מחשב

0

מיטב מחשב המשחקים בונים: המלצות תקציב, טווח בינוני והמלצות מתקדמות

Contents

כשמסתכלים על ציוד היקפי למחשבים הטובים ביותר למערך המשחקים הטוב ביותר, הדברים הופכים להיות קצת יותר אישיים. כשמדובר באיכות טהורה, אתה פשוט לא יכול לנצח את התצוגות המיני-בהובלות של קו אודיסיאה של סמסונג של צגי המשחקים. .

מערך המשחקים הטוב ביותר בשנת 2023: כיצד לבנות תחנת עבודה רוצחת

.

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר שהחלטת על הגדרת המחשב האישי שלך, עליך למצוא את השולחן, הכיסא, המוניטור, המקלדת, העכבר המושלם ועוד. המשמעות היא שזה יכול להיות אתגר מפחיד. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן הרשימה שנבחרה ביד של הטובים ביותר. אנו גם מפרשים את המפרט המדויק שאתה צריך לחבר יחד את הגדרת המשחקים של חלומותיך.

אכפת לך, אם אתה מסתכל על מערך ללא פשרות, עליך לכוון את הטוב ביותר ולא להסתכל כל הזמן על הסכום הכולל שהוצא. תצטרך רק לרוקן את הארנק.

הגדרת המשחקים הטובה ביותר שתוכלו לקנות בשנת 2023

חומרת מחשב

 • מעבד: אינטל Core I9 13900K
 • GPU: ASUS ROG STRIX RTX 4090
 • לוח האם: Asus Rog Maximus Z690 קרחון קיצוני
 • אחסון: 4TB Rocket NVME SSD
 • קריר: Cooler MasterLiquid PL360 שטף
 • PSU: 1200W ASUS ROG Thor Platinum II
 • מקרה: סיקור עיצוב פרקטלי ATX

עבור חומרת המחשב הטובה ביותר, אתה יכול לקנות ברגע זה, אתה בהחלט צריך לחפש כדי להערים את כל המערכת שלך באמצעות מערכת בה אנו מעמידים פנים שכסף אינו אובייקט לך. זו כנראה אחת המערכות המהירות ביותר מחוץ למדף שתוכלו לבנות ברגע זה, והיא תוכל להתמודד עם רוב עומסי העבודה שתזרקו עליהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש אפילו קצת מקום נוסף לעוד זיכרון RAM אם 64 ג’יגה-בייט של DDR5 מהיר בוער הוא לא הריבה שלך. .

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

ציוד היקפי למחשב

 • מקלדת: SteelSeries Apex Pro / לוח בנוי בהתאמה אישית
 • אוזניות: SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless
 • Mousepad: Mountain Nunatak

כשמסתכלים על ציוד היקפי למחשבים הטובים ביותר למערך המשחקים הטוב ביותר, הדברים הופכים להיות קצת יותר אישיים. כשמדובר באיכות טהורה, אתה פשוט לא יכול לנצח את התצוגות המיני-בהובלות של קו אודיסיאה של סמסונג של צגי המשחקים. עבור שמע, זהו גם חור ארנב עמוק, כך שלדעת הקלות הורדנו את ה- Arctis Nova Pro Wireless, שהוא אחד מאוזניות המשחקים הטובים ביותר שבדקנו אי פעם.

עם זאת, כשמדובר בדברים כמו העכבר, המקלדת והפקח שלך, אתה צריך לחשוב מה הולך להיות שימושי ביותר עבורך. לדוגמה, אינך רוצה לוח מכני שנבנה בהתאמה אישית לחלוטין אם אתה רוצה לחסל עיכוב של DebUnce, לשם כך אתה צריך ללכת אופטי. כמובן שיש גם

חשיבה דומה נכנסת לאיזה עכבר אתה בוחר להרים, אם אתה לא קופץ ראשים, אזי Logitech G Pro X Superlight עשויה להיות לא האפשרות הטובה ביותר. במקום זאת, ייתכן שתרצה להרים רוזר נגה פרו לשימוש רב -פונקציונלי, או עכבר אחר ברשימת עכברי המשחקים הטובים ביותר שלנו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בנוסף, הצבנו כאן רק המלצת צג יחיד, אך אם אתם רוצים להתיז, קבלו מספר מרובים של סמסונג אודיסיאה ניאו G8 למשחקים לחוויה הטובה ביותר כרגע.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

רְהִיטִים

 • יו”ר: Secretlab Titan Evo 2022

. כרגע SecretLab Titan Evo 2022 הוא אחד מכסאות המשחקים הטובים ביותר שתוכלו לקנות, עם המון אפשרויות זמינות לחומרים וצבעים. אם אתה רוצה לזלוג קצת יותר, אתה תמיד יכול לתפוס את הכיסא של Logitech X Herman Miller, שהוא פחות גיימר-y ועדיין מספק חוויה מצוינת.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עבור דלפק משחקים, תרצה להשיג משהו שישתלב סביבך ואת חייך, אז אתה צריך להמשיך ולקבל שולחן עמידה. ה- Flexispot Pro Plus E7 יהיה אחת האפשרויות הטובות יותר בשוק, כלומר תוכל לצאת להתאים את גובה הטבלה לתוכן ליבך.

עם זאת, אתה תמיד יכול לבחור להכין שולחן משלך או לבנות אחד אחר עם אפשרויות אחרות זמינות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

אתה יכול אפילו לכבות את הקירור שלך לפיתרון מבוסס ICUE אם אתה רוצה שהכל יסנכרן ממש יפה עם כל השאר.

אם אתה משתמש בפלטפורמות RGB מרובות, אתה יכול גם לאחד אותן באמצעות OpenRGB, חתיכת תוכנה בחינם, קוד פתוח שעוזרת לך לסנכרן את כל הגובינס הזה יחד. RGB הוא מרכיב מרכזי בקבלת מערך טוב למראה, רק וודא שהוא תואם את החדר שאתה נמצא בו, כן?

התאם אישית לתוכן הלב שלך

מערכי המשחקים הטובים ביותר כוללים צורה כלשהי של התאמה אישית. אתה לא מתכוון לקבל את מערך המשחקים הטוב ביותר רק על ידי התבוננות ברשימת חלקים, או אילו מערכים אחרים נמצאים באינטרנט, כדי לקבל את מערך המשחקים הטוב ביותר, אתה באמת צריך להסתכל על מה שמתאים לצרכים שלך, ואת שלך אסתטיקה אישית משלו.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

דוגמה נהדרת לכמה ממגמות המשחקים הטובות ביותר שתוכלו למצוא ממנה על Reddit AT /R /Battlestations. כאן תמצאו כל מיני הגדרות שונות מבחינה אסתטית ופונקציונלית שמספקות בדיוק את מה שאתה רוצה. בטח, רשימת חלקים היא לא דרך רעה להתחיל, אבל אתה צריך להתחיל להיות קצת יצירתי כדי להפוך אותה באמת לשלך.

כמו כן, הקפד לבדוק את המדריכים האחרים שלנו:

מיטב מחשב המשחקים בונים: המלצות תקציב, טווח בינוני והמלצות מתקדמות

. . זה יכול להיות ידע מועיל להפליא אם אי פעם תצטרך לשדרג או לפתור את המכונה שלך.

השלב הראשון לבניית מחשב משלך הוא בחירת הרכיבים שלך. להלן תמצאו שלושה בנייני מחשב משחקים, החל מבניית תת-$ 900 $ למתקן יתר על המידה על מעל 4,000 $. כל החומרה במדריך זה הם החלקים שהייתי בוחר אם הייתי בונה מחשב משלי, ומשתמשת בניסיון שלי ובביקורות המומחים שלנו כדי להנחות אותי. רכיבי המפתח נבדקו על ספסל הבדיקה שלנו כדי להבטיח שהם עומדים בציפיות.

אם זה לא מה שאתה מחפש, אתה יכול לדלג על כל עניין הבנייה ולקבל את אחד ממחשבי המשחק הטובים ביותר שנבנו מראש או לחטוף מחשב משחק זול במקום זאת. . .

הבנייה הטובה ביותר למשחקים תקציביים

קטגוריה חֵלֶק מחיר נוכחי (ארה”ב) מחיר נוכחי (בריטניה)
ASROCK B660M Pro Rs 115 ליש”ט
מעבד אינטל Core I5 ​​13400F 208 דולר
Nvidia geforce rtx 4060 300 דולר
מְצַנֵן Laminar RM1 שורה 3 – תא 3
זיכרון קבוצת צוות T-Force Vulkan Z 16GB 33 דולר £ 40
ספק כוח ! כוח טהור 12 מ 550 וואט 95 דולר 91 ליש”ט
SSD 33 דולר £ 35
שורה 7 – תא 2
60 $ £ 32

. זה שבב מרוט בהתחשב בנקודת המחיר שלו, ואינטל נתנה במספר הליבות האלקטרוניות על השבב בהשוואה למודל ה- Gen ה -12. זה הופך אותו למעבד הגון רב-חריף, ובמקביל ליבות ה- p המהירות יותר המועדפות למשחקים שומרים על דברים חמאים חלקים חכמים חכמים.

. בימינו, DDR5 הוא זיכרון הבחירה עבור מכונות יוקרתיות, אבל כשאתה יורד לרמת תקציב זה לא ממש זול. .

ניסיתי לחסוך כמה שיותר מזומנים בבנייה זו כדי להוציא את הכסף הזה על רכיב מפתח אחד: כרטיס הגרפיקה. RTX 4060 של NVIDIA הוא סיבוב הגון בכסף, ובעוד שנשמח שזה יהיה קצת זול יותר, זה אכן מגיע עם היתרון של DLSS 3 וריי מעקב אחר צלעות מעקב טוב.

יש כמה בחירות GPU אלטרנטיביות: או שהולכות זולות יותר עם GPU 2 GPU אחרון כמו RX 6600 XT או מתנגשים ל- RX 7700 XT שנמצא בבניית המחשב הבינוני שלנו, אם כי האחרון הוא בסביבות 150 $ יקר יותר מאשר ה- RTX 4060, ולמען האמת, אנו מאחלים שזה היה ה- RX 7800 XT. .

לצורך בנייה זו אני רוצה למסמר ביצועים 1080p. ה- RTX 4060 עושה בדיוק את זה.

רכיב מפתח אחד שאני לא ממליץ לך לדלג עליו הוא אספקת החשמל. פעם היה לנו PSU זול יותר של XPG במדריכי הבנייה שלנו, ה- Pylon 450, אבל זה בעיקר לא זמין בימינו – לפחות במחיר הוגן. ! כוח טהור 12 מ 550 וואט – יצרנית PSU אחרת שבדקנו היטב בשנים האחרונות. . תהיה בשקט! .

באשר לאחסון, בחרתי ב- SSD האהוב עלינו בצד הזול יותר של הדברים: ה- WD Black SN770. . זה הולך להיות כונן אתחול מעולה וחצוף, ואתה באמת לא יכול להאשים את זה במחיר. במקור היה לי נסיעה של 500 ג’יגה-בייט לכאן, לצד HDD 1TB, אבל מכיוון ש- 1TB SN770 אינו הרבה יותר כסף אז הרגתי את ה- HDD לאחסון המוצק הגדול יותר. .

. . העניין הוא שזה לא המקרה הקל ביותר למצוא בארה”ב, ואפילו בבריטניה נראה שהוא נמצא בתהליך של החלפת דגמים חדשים יותר. . .

. . . .

חֵלֶק
MSI MAG B660M מרגמה מקס WiFi 177 פאונד
208 דולר
AMD Radeon RX 7700 XT 449 דולר 430 פאונד
מְצַנֵן שורה 3 – תא 3
זיכרון 40 $ £ 36
! 105 דולר 107 פאונד
42 ליש”ט
שורה 7 – תא 2 שורה 7 – תא 3
NZXT H7
שורה 9 – תא 1 1143 דולר 1091 ליש”ט

. כן, אני דבק בתותחים שלי כאן, ויש סיבה טובה לזה. אני רוצה את היתרון של המעבד הזול יותר הזה ו- RAM DDR4 מנוסה בכסף כדי לשמור הרבה מזומנים בצד לכרטיס הגרפי.

במקור בחרתי ב- RTX 4060 TI לבנייה זו. בעיקר מכיוון שבאותה עת, זה היה ה- GPU של הדור הנוכחי היחיד בסוגר המחירים הנכון, וחשוב מכך הכה את כרטיסי RTX 30-סדרת RTX ו- RDNA 2 שהוא התמודד איתו אך ורק. .

. . .

.

. זו ערכה מהירה ואמינה שנראית נחמד לאתחל.

מכיוון שאנחנו צריכים קצת יותר תקציב כוח לבנייה זו לעומת בניית התקציב, הלכתי עם השקט! כוח טהור 12 M 650W כאן. . אתה בהחלט לא רוצה לצבוט יותר מדי פרוטות כשמדובר באספקת החשמל שלך – שיכולות להיות בעלות השלכות קשות. הכי טוב לשחק בזה בטוח ולבלות קצת תוספת לשקט נפשי.

ה- SN770 השחור של WD מסובב את הבנייה הזו. .

. . ה- NZXT הוא פעלול מוחלט, והוא גמור היטב להיראות נהדר מתחת לשולחן העבודה שלך או עליו. היתרון הנוסף הוא ניהול הכבלים הנהדר של NZXT בחלק האחורי של המקרה והכריכים המסודרים מקדימה, מה שאומר שאתה לא צריך לדאוג ליותר מדי קשרי רוכסן או כבלים מכוערים גלויים דרך לוח הצד הזכוכית המחוסמת שלו.

בניית מחשב המשחקים המתקדמים ביותר

החלק לגלילה אופקית

699 דולר 715 ליש”ט
מעבד AMD RYZEN 9 7950X3D 682 דולר 669 ליש”ט
מְצַנֵן 155 פאונד
ז.מיומנות Trident Z5 RGB 32GB (2X 16GB) 118 פאונד
ספק כוח 310 דולר 340 ליש”ט
WD שחור SN850X 2TB 110 ליש”ט
HDD מכריע p5 פלוס 2TB
Corsair 5000D 155 $

זהו, אבא של המחשב בונה. . Oof. .

. מה השבב הזה לא יכול לעשות? .

. השבב הזה מגיע עם 128 מגה -בייט של מטמון L3, כפול מהריזן הרגיל 9 7950x. . זה השבב המושלם להתאים לכרטיס גרפי יוקרתי, ויש לי רק את הדבר בראש.

ה- RTX 4090. ? ברור שלא. . בעודם משווים את הסכום שחלקם מוציאים על מכונית, זהו כרטיס גרפי מיומן במיוחד שעושה עבודה קצרה של משחקי 4K.

. ..0 כונן. .. .

. .

ה- PSU חשוב הרבה עם הבנייה הזו, מכיוון שזהו אורך החיים של כל הרכיבים היקרים האלה. בחרתי ל- TX-1000 העונתיים Prime TX-1000 כדי להבטיח פלטפורמה חזקה עם יעילות גבוהה במיוחד.

כל מה שעטוף ב- Corsair 5000D: מקרה מקסים למראה עם טונות של חדר הרחבה. . כך או כך, יש המון זרימת אוויר שמגיעים לאותם חלקים בעלי ביצועים גבוהים.

.

צגים, ציוד היקפי ושאר חתיכות חשובות

. למידע נוסף על האופן בו אנו מעריכים משחקים וחומרה.

.

אם אתה גיימר קשה, אנו בטוחים שהיית קופץ על ההזדמנות להקים את מערך המשחקים המושלם הזה-אסדת המשחקים הבלתי מנוצחת, ציוד היקפי הרוצח ונוריות LED רב צבעוניות. אל תסתכל רחוק יותר מאחר שנביא לך כמה מהרעיונות הטובים ביותר להגדרת המשחקים שיעזרו לך להתחיל!

החל מהקלחות נוצצות ועד מערכי משחק מינימליים, אצרנו את 31 הרעיונות הגדולים ביותר למשחקי וידאו מאינסטגרם ועד Reddit, עם טיפים לגילוי שטח המשחקים הבלתי נשכח הזה. המשיכו לגלול וקבלו השראה למערך חדר המשחקים 2023 שלכם!

. .

. באופן כללי, עדיף ללכת עם צבע ראשוני אחד ואז לנקב את החלל בצבע מבטא אחד או יותר לערעור חזותי נוסף. .

חדר המשחקים שלך אמור לשקף את האישיות שלך, אז הוסף כמה נגיעות מיוחדות כדי להפוך אותו לשלך! אמנות קיר, פריטי אספנות למשחקים, פסלים וצעצועים יכולים כולם לעזור להפוך את מרחב המשחק שלך להרחבה של מי שאתה. .

ניהול כבלים הוא המפתח עבור הגדרת משחק חדה. . . .

? או אולי אתה מעדיף ללכת רטרו עם מכונות פינבול, משחקי וידאו ישנים וארקיידים? . אתה יכול להתחיל לתכנן את ההתקנה שלך ברגע שאתה יודע לאיזה כיוון תרצה ללכת.

בין אם זה זרם, משחק או יוטיוב, שולחן כתיבה נקי מאפשר לך להתמקד בפרויקט החשוב ביותר העומד לרשותך. . .

האם ההתקנה שלך מרגישה קצת חסרת חיים? ! . .

יש לך את המחשב העליון, יש לך את המשחקים האהובים עליך, אבל האם יש לך את כסא המשחק הכי טוב? ! .

רעיונות להגדרת משחק כדי לקבל השראה

. . כל חדרי המשחקים הללו עצרו אותנו ברצועות שלנו תוך כדי עיון באינסטגרם (ו- Reddit) לאחרונה. מתחילים!

הגדרת חדר המשחקים של בובה פט

ההתקנה הנושאת עם בובה פט עושה את זה בשבילנו! . . דבר אחד שהוא חסר? !

ההתקנה הזו מ- @jroams.טק מתהדר בסגנון מינימליסטי שמספק פונקציה ויוצרים. . המארגן Nifty מחזיק מספר דברים מספרים, צמחים ואפילו אביזרי טק!

חדר המשחקים של קווי קאוואי

מערך המשחקים של פסטל קוואי

הנה, במלוא הדרו, מערך משחקי קאוואי פסטל מ- @shryma ! השולחן הצף, כיסא המשחקים המקצוענים וכרית הג’וג’ו כולם מהשורה הראשונה, אבל מה שבאמת גונב את ההצגה הוא שלט קירבי ניאון בהתאמה אישית. אי אפשר לראות את הפאוטבול הוורוד ולא לומר “aww” – הוא חמוד מדי!

הגדרת משחקי שחור ולבן

בעולם של הבטחות קרב אקסטרווגנטיות, חדרי משחק מינימליסטיים טסים לרוב מתחת לרדאר. אבל לא בשעון שלנו! . מהשטיח במצוקה ועד לאמנות הקיר המינימלית, הוא משתמש בתכנית הצבעים בשחור-לבן כדי לאפקט נהדר!

הגדרת חדר משחקים אסתטית

. Instagrammer @slee! ?

הגדרת משחקי מערת מערת גבר עם מכונית

. אנחנו אוהבים איך שולחן העבודה מעץ ומגירות האחסון הלבן קופצים על קיר המבטא השחור!

הגדרת משחק ורוד

אם רצית לצאת עם הגדרה ורודה אבל התחייבת, תחנת המשחק המלוטשת הזו של @ Zeralune עשויה לתת לך את הדחיפה שאתה צריך! .

. @TheMagitech השתמש בגימור עץ לשולחן העבודה שלו והוסיף צמחים לתערובת לתחושה ארצית. .

הגדרת משחקים מבוססת צמחים

אנו מצדיעים להתקנה מרגיעה זו מ- @mylifewithgames_ . מהטפטים הבוטניים והעציצים בעציצים, החלל הקטן הזה ארוז כל כך הרבה ירק ועלווה שהוא דומה לחיק הטבע הגדול. התבונן מקרוב בפרטים היקרים כמו כוסות המפתח הירוקות והמתאימים למתמחים ירוקים!

אורות בהשראת Synthwave וכיסא משחק בסגנון ביצה הופכים את חדר המשחקים הזה למרחב המושלם לשחק משחקי וידאו ולהזרמתם כל היום. אם אתה רוצה שאזור המשחקים שלך ייראה כאילו הוא שייך לסרט מדע בדיוני באמנות, תן רעיון זה צילום!

חוֹלמָנִי חדר משחקי אנימה

הגדרת משחקי אנימה

כל בחורה אוטאקו הייתה אובססיבית למערך המשחקים הזה של אנימה. קטיפות פוקות, אמנות קיר גנשין ושולחן המשחקים הוורוד הופכים את החלל הקטן והעדין הזה לחמוד ביותר על הבלוק. ? .

מערך המשחקים הסגול בגאלאור

אנחנו לא יכולים שלא להתעסק על השימוש בתאורה צבעונית בסביבה בהגדרה זו. @babyraptorxx השתמשו לוחות אור RGB ושלטים של ניאון בשילוב עם מקרן כוכב לייזר ליצירת תוכנית תאורה מהפנטת. !

.

הגדרת משחקי תקרת ענן

שילוב עננים מזויפים בעיצוב הבית התחיל לפני כמה שנים בטיקוק (איפה עוד?) עם קיר ענן DIY. .

. .י.Snaps הוסיפו קומץ עציצים ואורות חמים כדי להאיר את המרחב השחור המגרש ולקזז את חוסר האור הטבעי.

הגדרת משחק נעימה

! . ?

הגדרת משחקי מרתף

. .ח’ל החזיר את המרתף שלו והפך אותו לגן עדן של גיימר, שלם עם אורות צבעוניים, צגים מרובים ואמנות קיר מגניבה.

הגדרת משחקי גיטרה LED

! . !

הגדרת מחשב זוגית זו לצד זו

הגדרת משחק זוגית

? ! .

הגדרת משחקים נקייה כתומה

יש הרבה מה להתפעל בתחנת המשחק המינימליסטית הזו מ- @drew.קוברט . רק היסודות משמשים על השולחן, ותוכלו לראות איך הוא שמר כמעט כל מה שסביבו בשחור לבן, למעט כמה התזות של כתום שמוסיפים פופ צבע לחלל הכהה אחרת.

הגדרת משחקי מחשב ותחנת מירוץ

הגדרת משחקי מירוץ

! הכן את עצמך להתפוצץ על ידי ההתקנה הזו מ- @ITZAME.. כסא ה- PlaySeat, ערכת הצבעים האפורה הכסף, ולוחות האור המשושה התואמים הופכים אותו לחלל המושלם במשך שעות על שעות של חריפה חמה ומירוץ מקוון.

הגדרת חדר משחקים קטנה

הגדרת משחקי ארונות

. Reddit משתמש @weppe1983 הפך את הארון הזעיר שלו לחדר משחקים חלומי מוסתר בחדר השינה, והרעיון כל כך מגניב!

מלחמת הכוכבים חדר המשחקים RGB

מערך המשחקים של מלחמת הכוכבים

נושא הוא דרך נהדרת לקשור את הגדרת המשחקים שלך יחד – ומבחינת חדרי המשחקים הנושאים – זה לא משתפר הרבה יותר ממלחמת הכוכבים! .

תחנת משחקים לבנה לזרם ילדה

הנה הגדרה כל כך בתולי שתרצה לשטוף ידיים עשר פעמים לפני כל משחק משחק. .

. . .!

הגדרת משחקי סלון אלגנטיים של PS4

הגדרת משחקי סלון

עכשיו, זהו מרכז הבידור הביתי המושלם ממש כאן. Instagrammer @Thetechhaven..

הגדרת משחקים מונוכרום

כדי ליצור מראה מאוזן, מצא מוקד לכל ההתקנה וסדר את פריטי הרהיטים והעיצוב משני צדיו. !

. . אנחנו אוהבים את קסדות הסערה מאחורי משענות הראש של הכיסאות. !

הגדרת משחקי ארונות מדרגות

הנה רעיון נוסף להגדרת משחקים לחדר קטן. .

CottageCore

אם אתה חושב ששיגעון CottageCore מיועד רק לארון הבגדים שלך ולעיצוב הבית שלך, חשוב שוב. אסתטיקה חלומית זו יכולה גם להרחיב את מערך המשחקים שלך – פשוט תסתכל על המסתור הנעים הזה מ- @kayleens_coffee . !

תחנת משחקי עליית גג מינימלית

אם אתה גיימר מושבע עם עליית גג לחסוך, הפוך את המרחב הנוסף שלך לאזור משחק מהשורה הראשונה! זה נכון. . .

!

כל תחנות המשחקים שהוזכרו ברשימה שלנו לא נבנו ביום. למעשה, חלקם ארכו חודשים ואפילו שנים! אז אל תתייאש מהדרישות הגבוהות של יצירת חדר המשחקים החלומי שלך. !

אם במקרה הייתם בשוק של כרזות קיר עם גיימינג, עיין בפורטפוליו ההולך וגדל של התצוגה של עיצובים מורשים רשמית מהזכיינות האהובים עליכם כמו Hearthstone, The Elder Scroll טנקים, Cyberpunk, Creeds Assassin, ועוד.

? יידע אותנו בתגובות למטה!