הספיידרמן המדהים 3 | סרטי מארוול | Fandom, הספיידרמן המדהים 3: כל מה שאנחנו יודעים – dexerto

0

הספיידרמן המדהים 3: כל מה שאנחנו יודעים

לומר ששני סרטי “ספיידרמן המדהים” הראשונים היו מחולקים בקרב המעריצים והמבקרים היו משהו של אנדרסטייטמנט. . חלקם אפילו הרגישו שהם אפילו לא הבינו את דמותו של ספיידרמן, עם העגומים שלהם, Dark לוקח את חומר המקור שלא מתלהב עם הרבה מעריצים ותיקים של הקומיקס.

הספיידרמן המדהים 3

הספיידרמן המדהים 3 היה סרט ההמשך המתוכנן ל הספיידרמן המדהים 2. .

תוכן

ללהק [ ]

 • אנדרו גארפילד בתור פיטר פרקר/ספיידרמן
 • פול ג’יאמאטי בתור Aleksei Sytsevich/Rhino
 • כריס קופר בתור נורמן אוסבורן/קינג גובלין
 • דיין דהאן בתור הארי אוסבורן/גובלין ירוק
 • שיילין וודלי בתור מרי ג’יין ווטסון
 • סאלי פילד כמו שפרקר
 • אמה סטון בתור גוון סטייסי
 • דניס לירי כג’ורג ‘סטייסי

הפקה [ ]

 • .

טריוויה []

 • . אם כי, ווב טען שהוא עדיין יהיה מפיק בכל סרטי המשך עתידיים.
 • .
 • זה היה הסרט הראשון של ספיידרמן בו נבל חוזר מהסרט הקודם. פול ג’יאמאטי אישר כי הקרנף יחזור בסרט השלישי, אך לא ידוע אם היה לו תפקיד מרכזי.
 • , הספיידרמן המדהים 2 . למרות, מכיוון שחוזהו של אנדרו גארפילד היה פג לאחר הסרט הזה, והוא רמז מאוד פעמים שהוא לא יאריך אותו, ייתכן שהמפיקים לא הייתה ברירה רבה בעניין.
 • . ואני כן מאמין שאנחנו יכולים לעשות את זה. . אין לי תשובה, אבל אני חושב שזה בעצם מהלך חשוב באמת. אני חושב שזה מהלך ממש יפה וחשוב. אני רוצה שזה ירגיש כמו מעגל. אני רוצה ששני הקצוות יצטרפו, איכשהו. אני עדיין לא יודע מה זה אומר. אני לא יודע מה זה אומר מבחינת הכמות של סרטי ספיידרמן שאני עושה. אבל אני יודע שאני לא רוצה במיוחד להיות ספיידרמן בן 40. [צוחק] אני יודע שהזמן חולף.”
 • סרט ההמשך הזה, יחד עם סרט רביעי, הוכרז על אחד עשר חודשים לפני כן הספיידרמן המדהים 2 יצא בבתי הקולנוע.
 • כשהגיבה על חזרתו של גוון בסרט הזה לאחר שנהרגה בסרט הקודם, אמה סטון אמרה למסך Rant: “אני לא יודע, יש את כל קו העלילה הזה, כך שזה יכול לקרות, נוכל להחזיר אותה.”
 • אנדרו גארפילד בסופו של דבר ישחזר את תפקידו של פיטר פרקר/ספיידרמן ב ספיידרמן: אין דרך הביתה. שחקני נבלים מ ספיידרמן המופלא וכן הספיידרמן המדהים 2, Rhys ifans ו- Jamie Foxx חזרו גם כקורט קונורס/לומתה ומקס דילון/אלקטרו.

תמונות []

קישורים חיצוניים [ ]

הפניות []

לִרְאוֹת: הספיידרמן המדהים 3 על וויקי .
סרטי ספיידרמן
כדור הארץ -96283 ספיידרמן | ספיידרמן 2 | ספיידרמן 3
כדור הארץ -120703 ספיידרמן המופלא | הספיידרמן המדהים 2
כדור הארץ -1999999 ספיידרמן: שיבה הביתה | ספיידרמן: רחוק מהבית | ספיידרמן: אין דרך הביתה
אנימציה אל תוך הפסוק העכביש | נתפס בחמאה | מעבר לפסוק העכביש | העכביש בפנים
מעבר לפסוק העכביש
מבוטל ספיידרמן 4 | השישה המרושעת | הספיידרמן המדהים 3

תוכן קהילתי זמין תחת CC-BY-SA אלא אם כן צוין אחרת.

הספיידרמן המדהים 3: כל מה שאנחנו יודעים

הצילום האחרון של הספיידרמן המדהים

תמונות סוני

ל- Spider-Man 3 המדהים היו הרבה תוכניות לפני שהוא נחרט על ידי סוני, אז הנה כל מה שאנחנו יודעים על הסרט מבוטל של גארפילד.

ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש סוף סוף בחוץ, ולומר שאנשים ציפו לסרט הזה יהיה אנדרסטייטמנט. כמו ספיידרמן: בשום דרך הביתה, זיכיון העכביש-פסוק איחד מערך של עכבישים, שכמובן כלל את ההתחלה של אנדרו גארפילד המוקדמת של אנדרו גארפילד.

הזכיינית המדהימה של ספיידרמן המדהימה של מארק ווב נראתה כמו ספין חדש נהדר על הדמות כשהסרט הראשון יצא בשנת 2012. למרבה הצער, הדברים לא המשיכו כך. הריצה של אנדרו גארפילד כפיטר פרקר נחתכה כאשר ספיידרמן 3 המדהים והספין-אוף שלו נחרטו על ידי סוני.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, עדיין היו הרבה תוכניות עבור ה- Threquel, ועם גארפילד קומו בפרויקטים רבים של ספיידרמן, אולי זה יכול לאתחל מחדש את הזיכיון שלו. אנחנו ב- Dexerto – שהגנו מזמן על הזכיינית המדהימה – היינו רוצים לראות את זה, אז הנה ההיסטוריה של מה שיכול היה להיות, ומה שעדיין יכול להיות.

האם הספיידרמן המדהים 3 קורה?

לא, למרבה הצער, ספיידרמן 3 המדהים לא קורה כמו לכתיבה. זה נראה שהדבר הכי קרוב שנקבל הוא המראה של אנדרו גארפילד בספיידרמן של ה- MCU: אין דרך הביתה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כידוע, ב- 10 בפברואר 2015, לפני שה- MCU הציג את טום הולנד בתור ספיידרמן, ריצה של גארפילד בוטלה, למרות שהספיידרמן המדהים 3 כבר היה ביצירות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה נבע ממגוון גורמים, כי היותו הספיידרמן 2 המדהים שהתקבל בצורה לא טובה על ידי המבקרים-יש לו כרגע ציון של 51% על עגבניות רקובות-וביצוע בביצועים בקופות, שנפתח ל 91 מיליון דולר בלבד בסוף השבוע הראשון שלה.

זה היה גם בתקופת המחלוקת Fox-MCU-Disney, ועם מארוול רצתה להכניס את ספיידרמן ליקום הקולנועי שלה, נראה היה שגארפילד-ששיחק את התפקיד תחת סוני-יצטרך לתלות את המסכה.

הספיידרמן המדהים 3 – האם זה יקרה אי פעם?

אלקטרו, פיטר פרקר וגוון סטייסי

גיבור העל של ספינת הדגל של מארוול, ספיידרמן היה אחד משיכות הקופות הגדולות ביותר מאז הופעת הבכורה שלו בסרט העלילתי בשנת 2001, שם שיחק על ידי טובי מגווייר. עם זאת, לאחר שלוש הצלחות מאסיביות של שובר קופות, סיבוכים מאחורי הקלעים הובילו לכך שסוני הפעלה מחדש את הזיכיון במקום לייצר סרט המשך נוסף של Maguire. לאחר מכן, סוני התחילה מאפס עם שחקן חדש, אנדרו גארפילד, משחק את פיטר פרקר ב -2012 “הספיידרמן המדהים.”

בהשראת הטרנד של סרטי גיבורי על מבוססים ומציאותיים, “הספיידרמן המדהים” היה נטייה רצינית יותר על סיפורו של ספיידרמן השכונה הידידותית של מארוול. זה הציב את פיטר פרקר באמצע תעלומה סביב מות הוריו והציג נבל חדש, הלטאה. נפגש עם כמה ביקורות סולידיות וניצול קופות בריא-אם לא מכריע-קופות, הסרט ראה סרט המשך בשנת 2014 “הספיידרמן המדהים 2 המדהים.”

אך לאחר שהסרט ההוא לא הצליח לשפר את קודמו וקיבל תגובה ביקורתית לקויה, הסדרה הושמה בהמתנה. אף על פי כן, היו רעש חוזר ונשנה לאורך השנים ש- ThreeQuel אינו מת לגמרי, ונשאר לנו לתהות . האם “הספיידרמן המדהים 3” יקרה אי פעם?

מדוע עדיין לא קורה הספיידרמן 3 המדהים?

ספיידרמן זהירות

כשסוני קיבלה את ההחלטה לבטל את “ספיידרמן 4” של סם ריימי ולהתקדם עם אתחול מחדש, הם בטח הייתה תוכנית מפוארת להמשיך את הזיכיון לאורך זמן רב. כשנה לאחר יציאתו של “ספיידרמן מדהים” של אנדרו גארפילד בכיכוב. “ספיידרמן 2 המדהים” כבר היה מואר ירוק והיה בעיצומה, אבל עכשיו הם נטעו דגלים לסרט שלישי ורביעי, שיצא ב -2016 ו -2018.

אולם שחרורו של “הספיידרמן המדהים 2” בשנת 2014 לא עמד בציפיות. זה היה מפעיל על ידי המבקרים, והוא הרוויח פחות משמעותית מקודמו, שבעצמה כבר הייתה ירידה תלולה מ”ספיידרמן 3 “של ריימי בשנת 2007. איימי פסקל של סוני לא בטוחים כיצד לתקן את הספינה, קיבלה את ההחלטה חסרת התקדים לא רק לגרוט תוכניות לסרטי ההמשך, אלא להצטרף לאולפני מארוול על אתחול מחדש חדש שיקים בחוזקה של ספיידרמן כחלק מהיקום הקולנועי מארוול.

לרוע המזל, זה הביא למחיקה מוחלטת של סדרת “ספיידרמן מדהים”, עצרה פרק שלישי והחליפה את אנדרו גארפילד בטום הולנד בתור ספיידרמן. אף על פי שהשחקן כבר כבר היה באאוטס – עם שמועות על יריו עוד לפני האתחול מחדש – הסדרה הושבה על משהו של מצוק לקהלים, שעכשיו נאלצו לתהות אם הם אי פעם יקבלו סגירה. ולפני חזרתו של גארפילד בסרט “ספיידרמן: אין דרך הביתה”, לא נראה שיש דרך קדימה עבור ThreeQuel.

איך הספיידרמן 3 המדהים עדיין יכול לקרות

ספיידרמן מגיע דרך פורטל

בשנת 2016, ה- MCU הציג פיטר פארקר חדש, צעיר יותר, צעיר יותר, שגילם טום הולנד בסרט “קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים”, לקראת סרט הסולו שלו. חביב מעריצים מיידי, נראה כי לקהל אין שום בעיה להיפרד מאנדרו גארפילד ויקום “הספיידרמן המדהים”. זה הוצב עוד יותר מההצלחה העצומה של “ספיידרמן: שיבה הביתה” ו- “ספיידרמן: רחוק מהבית”, שהאחרון היה הסרט הראשון עבור ספיידרמן שיעביר מיליארד דולר בקופות.

אבל אם גארפילד חשב שהוא לא אהוב בתפקיד, הוא היה נמצא בהלם כאשר התבקש להחזיר את ההפתעה בהרפתקה הרב-גוונית “ספיידרמן: אין דרך הביתה.”איחוד כוחות עם גרסאותיו של טום הולנד וגם של טובי מגווייר ל- WebSlinger, גארפילד החזיר את ניצחונו, ותגובת המעריצים הייתה מהממת. למעשה, עתירות מעריצים מרובות צצו בשינוי.אורג לעודד את “הספיידרמן המדהים 3”-כולל אחד שהסתכם יותר מ -30,000 חתימות-בעוד שמועות החלו לפתע להסתחרר כי ThreeQuel יכול סוף סוף לקרות.

בשנת 2022 דיבר עורך הדין לשעבר של מארוול פולש סרקר עם טיימס מונפשת ואמר כי-מבחינה משפטית-לא היה שום דבר בדרך של סוני קפצה בחזרה לזכיינית “ספיידרמן מדהים”. אבל בעוד שסוני לא הגיבה רשמית על הסיכוי לחזור לסדרת הסרטים ההיא, זה נראה כעת כאילו “ספיידרמן מדהים” יכול להיות אפשרות אמיתית לאחר שנים של חוסר תקווה.

מה שאמר צוות השחקנים על הספיידרמן המדהים 3

אנדרו גארפילד עם אמה סטון

במהלך השנים, כמעט כל מי שמעורב בסדרת הקולנוע “ספיידרמן המדהימה” נשאל על סרט שלישי. גם לאחר שאולפני מארוול הפעל מחדש את הדמות ל- MCU, לכאורה כל מי שמעורב בזכיינית גארפילד נחקר על מעקב אפשרי, האם הם היו מעוניינים לחזור ומה הם עשויים לרצות לראות את הפרויקט הופך להיות.

עם “שום דרך הביתה” פותחת את הדלת, כדאי לבדוק את מה שהיה להם לומר, החל מחוסר העניין לכאורה של סאלי פילד כדי להביט את תפקידה כדודה מאי. היא אמרה ל”הוליווד ריפורטר “בשנת 2016 כי” קשה למצוא בו דמות תלת מימדית “, מה שהופך את הופעתו בסרט שלישי לא סביר, אם כי אולי סיפור חדש ותסריט טוב יותר יכולים לשכנע אותה לחזור.

מה שאנחנו כן יודעים הוא שהכוכב המשותף דיין דהאן, שגילם את הארי אוסבורן-הגובלין הירוק הנבל-נראה שהוא ישמח לעשות קאמבק. “אני בהחלט אשמח לעשות איזשהו סרט כזה שוב”, אמר השחקן רדיו טיימס בשנת 2021 כשנשאל על שמועות שהוא עשוי להופיע בספיידרמן של מארוול: בשום דרך הביתה הביתה.”

באשר לכוכב אנדרו גארפילד, הוא אמר שהוא שוב תורם את סטרץ ‘אך רק בנסיבות הנכונות. “אני בהחלט פתוח לזה,” הוא אמר לפודקאסט המבולבל העצוב המאושר בשנת 2022, והוסיף, “זה יהיה צריך להיות משהו מאוד ייחודי, מיוחד מאוד ושירות לקהל, של השירות לדמות.”

מה ניתן לבחון בספיידרמן המדהים 3

אדי ברוק לובש כובע

בין אם “הספיידרמן 3 המדהים” קורה ובין אם לא, השאלה שרוב המעריצים סביר להניח שהיא לאן הסיפור הולך אחרי מה שראינו ב”ספיידרמן המדהים 2 המדהים?”גוון סטייסי נפטר ופיטר פרקר נותר להתמודד עם צערו ואשמתו, ואילו סצנה מפתה הקניטה שלל נבלים חדשים. כאשר הגובלין הירוק של דיין דהאן יודע כעת כי זהותו האמיתית של ספיידרמן ודמות מסתורית ככל הנראה הרכיבה צוות כדי להביס את וולקרר, נראה שהם מקימים כמה סיפורי סיפורים חדשים גדולים.

“דיברנו על ששת הסיבוב”, אמר הבמאי מארק ווב. “כריס קופר עמד לחזור ולשחק את הגובלין [נורמן אוסבורן]. התכוונו להקפיא את ראשו ואז הוא יוחזר לחיים.”עם זאת, כל זה יכול לקרות? כל דבר אפשרי, אבל עם יותר מעשר שנים מאז יציאת הסרט, סביר להניח שמשהו חדש יחולם. ואם זה תלוי באנדרו גארפילד, זה יהיה משהו שונה מאוד מהתוכניות הראשוניות של ווב.

בזמן שדיבר עם הפודקאסט המבולבל המאושר, גארפילד נראה נרגש יותר מהרעיון להתמודד עם הארס האנטי-גיבור של טום הארדי, ומתאר את זה כ”רעיון מגניב.”בהתחשב בשנאניגנים המולטי -מגוונים ב”שום דרך הביתה”, אפשרויות הסיפור לסרט שלישי הן למעשה אינסופיות.

מי יככב בספיידרמן המדהים 3?

ספיידרמן מחזיק את גוון סטייסי

יכול להיות שקל להניח שסרט “ספיידרמן מדהים” שלישי פשוט יחזיר את צוות השחקנים של שני הרשומות הקודמות, אבל הוא לא ממש פשוט כמו שהוא נשמע. בתור התחלה, גוון סטייסי נפטר בשיאו של הסרט הקודם ויוצרי הקולנוע כבר שוקלים להכניס את שיילין וודלי לסרט ההמשך בתור מרי ג’יין ווטסון בשלב מסוים, כך שיהיה קשה להחזיר את אמה סטון לסדרה. ועם יותר מעשר שנים שכבר עברו מאז “הספיידרמן המדהים 2”, לא כולם עשויים להיות להוטים להחזיר את התפקידים שלהם.

בנוסף, עם כמה רשומות חדשות בפינה של סוני עצמה ביקום הקולנועי של ספיידרמן-כולל “ארס”, “מורביוס”, “קרבן האנטר”, ו”אדאם אינטרנט “-הזדמנויות חדשות יכלו להציג את עצמן. ראינו כבר נבלים אלקטרו (ג’יימי פוקס) והלטאה (רייס איפאן) חוזרים בחזרה “בשום דרך הביתה”, ובעוד שהמופעלים הם יכולים לעשות קאמבק כבעלי ברית לאינטרנט נגד איום מתעורר מסוכן. ויש עוד הרבה מה לבחירה, בין אם זה הארס של טום הארדי, הנשר של מייקל קיטון, ב ‘.י. Alistair Smythe של נובאק-נראה בסרט “הספיידרמן המדהים 2”-או אפילו הקרנף, שיחק בקצרה על ידי פול ג’יאטטי.

עם זאת, מסלול אחר עשוי להיות לסרט המשך שיכלול צוות תומך חדש לגמרי, בזמן שהוא מתמודד מול אויב חדש לחלוטין שטרם ראינו על המסך. זו עשויה להיות גם הדרך החכמה ביותר ללכת, על מנת לעזור לסדרה להפריד את עצמה מהתשלומים הקודמים של Dealluster.

הספיידרמן המדהים 3 יכול לתקן טעויות עבר

פיטר פרקר מחזיק את גוון

לומר ששני סרטי “ספיידרמן המדהים” הראשונים היו מחולקים בקרב המעריצים והמבקרים היו משהו של אנדרסטייטמנט. בעוד אנדרו גארפילד, אמה סטון ושאר צוותי הסרטים זכו לשבחים ברובם על הופעותיהם, שני הסרטים נפגשו בביקורת מצד סוקרים על חלקות אפויות, מסובכות מדי. חלקם אפילו הרגישו שהם אפילו לא הבינו את דמותו של ספיידרמן, עם העגומים שלהם, Dark לוקח את חומר המקור שלא מתלהב עם הרבה מעריצים ותיקים של הקומיקס.

תגובת המעריצים המדהימה לחזרתו של גארפילד ב”שום דרך הביתה “, עם זאת, מוכיחה שיש תיאבון ברור לעוד סיפורים שנקבעו ביקום ההוא, וסרט שלישי יהיה הזדמנות לסוני סוף סוף לעשות זאת נכון. זו תהיה גם ההזדמנות שלהם להוכיח שהם יכולים לעשות סרט “ספיידרמן” נהדר בפעולה חיה-בלי סם ריימי או אולפני מארוול-הדרך בה הם עשו באנימציה עם “אל העכביש-פסוק.”בנוסף, סיפור חדש יכול גם לתקן טעויות של העבר, כמו מותו של גוון סטייסי או הפרשנות החדשה המביכה של הגובלין הירוק.

עם הצגת ה- Multiverse, למשל, נוכל לפגוש סטייסי של גוון ממציאות אחרת (אולי אפילו ספיידר-גוון בפעולה חיה). לא רק שזה יאפשר לאמה סטון להופיע שוב, אלא שזה גם יספק דרך מוחשית לגרסתו של גארפילד של פיטר פרקר לבוא לעובדה אל פנים עם האבל והכאב שנגרם בגלל מותה.

איך יהיה פיטר פרקר בספיידרמן המדהים 3 המדהים?

פיטר פרקר מציל את MJ

במהלך “ספיידרמן: אין דרך הביתה”, אנו לומדים שהשנים האחרונות היו די קשה על פיטר פארקר של אנדרו גארפילד. לאחר שאיבד את גוון סטייסי, פיטר לא הצליח לסלוח לעצמו, ובעוד שהוא ניסה להיות גיבור השכונה הידידותי, הוא למעשה הפך לדמות כהה הרבה יותר כועסת. “בשלב מסוים”, מגלה פיטר, “הפסקתי למשוך את האגרופים שלי.”

עם זאת, אירועי “אין דרך הביתה” עוזרים לגיבור הטראומה של גארפילד לרפא, והשחקן מאמין שהדמות שלו תהיה שונה מאוד בפעם הבאה שנראה אותו. בספר האמנות הרשמי של “אין דרך הביתה” (דרך הישיר), גארפילד מרחיב קצת על זה, ואמר כי אירועי הסרט הצוות של MCU שינו את חייו של פיטר. “הוא חוזר בידיעה שיש לו אחים”, אומר גארפילד. “הוא חוזר בהשראת מחדש לעקוב אחר גורלו, קריאתו-מטרת חייו. על ידי תפיסת MJ, הוא נאלץ לפצות על טרגדיה נוראית שניסה להימנע בעולמו.”

גארפילד מאמין גם שפיטר עיניו נפקחו על תעלומות המולטיברס, והסביר, “אני חושב שהוא חוזר עם נפש מפוצצת על הקוסמוס והיקום ותורת המיתרים וממדיות מרובה. הוא חוזר מחדש להפליא.”אז אם אי פעם נוכל לראות את הגרסה הזו של פיטר בחזרה בעולמו שלו, הוא לא יכה את הרעים די קשה, והוא אולי מנסה לחפור עמוק יותר במולטי -גביס – לטוב ולרע.

איך מארוול מרגישה עם הספיידרמן המדהים 3?

כולם עכביש יחד

בהתחשב בכך שאולפני מארוול מעבירים את ראש הקיטור המלא על סרטים נוספים בסדרת “ספיידרמן” משלה. לכן ראוי להזכיר שקווין פייג ‘של מארוול-בחזרה כאשר העסקה להכניס לראשונה את העסקה של ספיידרמן ל- MCU-לא הייתה עניין להמשיך בסדרה, על פי הספר “סיפור אולפני מארוול: עשיית המארוול יקום קולנועי.”

למעשה, סוני ראש הונצ’ו איימי פסקל ככל הנראה תמיד התכוונה ל”ספיידרמן 3 מדהים “לעקוב אחר העסקה עם אולפני מארוול, רק עם קלט ישיר יותר מהם כדי להבטיח הצלחה. אולם פייג ‘, אילץ את ידה של סוני לאתחל מחדש את הזיכיון ולא להכניס את אנדרו גארפילד לקפל. כיום, בהתחשב בהצלחתו של מארוול עם המולטיברס-שם גרסאות מאותה דמות יכולות להתקיים יחד והקהלים מעריכים בבירור סיפורים מרובים החיים זה לצד זה-פייג ‘ומארוול עשויים להיות בניגוד כמו שאתה יכול לחשוב. לפחות, לא אם אתה שואל את השחקן טום הולנד, שברור שאין לו מקום לקנאה.

“הייתי שמח לראות את ‘הספיידרמן המדהים 3’,” אמר הולנד בראיון לספר הקומיקס.com. “אני חושב שמה שהיה כל כך נפלא היה איך אנדרו [גארפילד] הצליח לתקן את התיקון עם הדמות והסטודיו, אתה יודע, כדי לזכות בציבור הרחב בחזרה. . אז סוני צריכה להחליט לעשות זאת, תהיה להם את התמיכה המלאה שלי, וכמובן, כך גם אנדרו.”