30 משחקים מפחידים ורדופים שישאירו אתכם משחקים מבוהלים ומפחידים לשחק בחושך

0

הצרור שאתה מחפש מחדש נגמר

זה משחק מטופש לשחק עם חבר ושני מטבעות. . ?”ואז זרוק את המטבעות שלך. אם שניכם מקבלים ראשים, זה כן. פירושו של שני זנבות פירושו “לא.”אם אתה מקבל צדדים מנוגדים, זה” אולי “ותצטרך לשאול, שוב. ברגע שהיא מסכימה לתת לך לשחק, אתה יכול לשאול את שרה שריטה כל שאלה שיש לך. כשתסיים לשחק, תצטרך לצאת מהמשחק ולהפוך את המטבעות שלך, שוב.

30+ משחקים מפחידים ורדופים שישאירו אותך מבועת

משחקים רדופים מפחידים

אם אתה כאן, אתה אוהב דברים מפחידים או שה- Tween שלך עומד לערוך מסיבת ליל כל הקדושים ורוצה שמשחקים מפחידים ישחקו (הם כך מעל משחקי הפעוט אתה ממשיך לדחוף עליהם *הכנס כאן גליל עיניים גדול *). אל תפחד – ובכן, עדיין לא בכל מקרה – מכיוון שגרפנו את האינטרנט כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר המוחלטות למשחקים מפחידים, מעורערים ורדופים לחלוטין שתוכלו לעשות זאת ליל כל הקדושים הזה.

אוסף זה הוא שילוב של מפחלי מסיבות קלאסיות קלאסיות ומנשאות מקושרות לפולקלור. כמבוגר, אתה בטח כבר יודע שככל שאתה מאמין במשחק, כך הוא מפחיד יותר לשחק. . לא משנה מה ההנמקה שלך מאחורי השתלבות בתורת הנסתר, רק זכור: אף אחד מהחרא הזה אינו אמיתי! … או שזה?

1. משחק מעלית

רק כתיבה על המשחק הזה העניקה לנו סיוטים. . כן, זה כנראה חרס של שור אבל …מי יודע? !

2.

זה משחק מטופש לשחק עם חבר ושני מטבעות. לשבת זה מול זה, כל אחד מכם עם מטבע ביד. שאל ביחד, “שרה שריטה מי ייתן להצטרף למשחק שלך?”ואז זרוק את המטבעות שלך. . פירושו של שני זנבות פירושו “לא.”אם אתה מקבל צדדים מנוגדים, זה” אולי “ותצטרך לשאול, שוב. . כשתסיים לשחק, תצטרך לצאת מהמשחק ולהפוך את המטבעות שלך, שוב.

3.

יש להודות, מעולם לא שיחקנו את המשחק הזה. . אם אתה עוסק בביג’סוס יפחד ממך, ריכוז הוא בהחלט משחק מהנה לשחק עם קבוצה.

4. בלאדי מרי

מרי בלאדי היא משחק שינה די קלאסי. אם איכשהו פספסת את ה”כיף “, אבל זה איך אתה משחק. . אם זה עובד, אתה עשוי לראות את פניה. תלוי במה שהיא חושבת עליך, היא יכולה לגרד אותך או אולי אפילו למשוך אותך דרך המראה לעולמה. .

5. קל כנוצה

עוד משחק פשוט, מטופש אך מפחיד, רוב בני הנוער משחקים במסיבות תרדמות.

6. איש החול

זה רק מצמרר מכיוון שאתה צריך ללמוד על עד כמה החברים שלך מעוותים. בזמן שאדם אחד מונח על האדמה עם הפנים כלפי מטה, אדם אחד צריך להיות “הדובר” ולתאר בפירוט כיצד נרצחת ומלאה בחול. הם צריכים להיכנס לפרטים רבים ככל שהם יכולים לגייס בזמן שהם משפשפים בעדינות את הרגליים והזרועות שלך. כשאתה קם, אתה תרגיש שגוף שלך מלא בחול … כל מה שזה אומר.

7. פנים שטן

היכנס לחדר האמבטיה שלך ממש לפני חצות ועמד מול המראה. כבה את האורות ועצם את העיניים. .

.

למשחק סיפורי המזל היפני הזה יש מוניטין מפחיד של משחקי עבר שהשתבשו. אם אתה עדיין עומד לשחק, אנו קוראים לך לזכור שאף אחד לא יכול באמת לחזות את העתיד.

9. ספר אדום

מסתבר שתרבויות רבות מחפשות דרכים לראות לעתיד. תזדקק לספר אדום ונר אדום כדי לשחק במשחק סיפורי המזל המקסיקני הזה.

10. לוח אויג’ה

הנה הדבר שצריך לדעת על לוח Ouija: ברגע שאתה קונה אותו אתה תקוע עם זה. אבל, זה יכול להיות כיף לשחק עם כמה בני נוער “חסרי פחד”. התחיל כמשחק טרקלין בסוף שנות ה- 1800, המשחק פורסם לראשונה כמכשיר קסום שענה על השאלות הבוערות ביותר שלך “על העבר, ההווה והעתיד ברמת דיוק נפלאה.”היא הבטיחה” שעשוע ובילוי שלעולם לא טופלו לכל המעמדות “, קשר” בין הידוע והלא ידוע, החומר והלא לא מהותי..50!

.

. משחק חצות

. התמצית היא זו: אתה עוקב אחר מערך הוראות בחצות כדי לעורר “איש חצות רצחני.”אז הוא ירדוף אותך סביב הבית האפל שלך עד 3:33 א.M. Annnnd, אנחנו בחוץ!

12. גילוי עתידות

בין אם אתה עושה את זה על ידי קריאת דקל או פרוץ את כרטיסי הטארוט, רק בגלל שאלו מצבים נפוצים לספר את העתיד (אם אתה מאמין בדברים כאלה, כלומר) זה לא אומר שזה עדיין לא מפחיד. ברור שמישהו מהקבוצה צריך לדעת לקרוא כפות ידיים כדי שלא יערבבו את קו ההצלה שלך עם חתך הנייר הזה שאתה כרגע ספורט.

טרוצ’יני באיטליה, טארוט בצרפת, ו Königrufenwere באוסטריה, והם לא ממש השתמשו בדרך בה אנו חושבים על הקלפים עכשיו. .

13. איש התשובה

נאמר שאנחנו אוהדים גדולים של כל משחקי מפחידים שכרוכים באנשים אחרים בסביבה. יש מה לומר לבטיחות במספרים! כבונוס, המשחק הזה די פשוט. אתה צריך קבוצה של 10 אנשים (כולל אותך) שעומדים במעגל עם טלפונים ביד. . ואז, במקביל, כולם פוגעים בשליחים. רוב האנשים יעלו איתות עסוק … אבל התקווה (פחד?!. אתה יכול לשאול אותו שאלות, אבל הוא צריך לשאול אותך אחד לכל שאלה שאתה שואל. ואם הוא לא אוהב את התשובה שלך? דברים רעים, חבר.

14. שלושה מלכים

זה משחק בודד … או שהוא? אומרים כי שלושה מלכים מעבירים שחקנים לממד אחר ומציעים בהירות על עברם ובהווה שלהם. חלק מהשחקנים טוענים כי ניהלו שיחות צלולות עם עצמם. .

כך תוכלו לשחק: הגדר שתי מראות זו על זו והישבו בכיסא (כס המלוכה) בין השניים, הקפידו לא להסתכל במראות. על השחקן להחזיק נר מואר ביד שלהם אך הקפד לא להסתכל על הלהבה או לתת לו לצאת. השחקן מייצג את המלך, והמראות האחרות מייצגות את המלכה והטיפש, מבלי לדעת מי הוא איזה. הטקס יכול להתחיל בשעה 3:30 בדיוק א.M., . אם הכל הולך נכון, תהיה תשובה מאחת המראות, אך מכיוון שהאחד הוא הטיפש והשני המלכה, השחקנים חייבים לקחת תשובות עם גרגר מלח.

15. משחק הפינה

אתה תצטרך ארבעה אנשים למשחק הזה. . על כל השחקנים לבצע כמה פעולות עם גופם, ולאגדה יש ​​את זה שהנעה בפינות של חדר חשוך יכולה להוציא שדים מהתקרה. אתה יכול אפילו לראות משהו משתנה בחושך! זה תלוי בך ובחבריך להבין אם זו הפרנויה הקולקטיבית שלך או פולטרגיסטים …

אם משחקי וידאו הם יותר המהירות שלך, אל תפחד – אה, בסדר, פחד הרבה. אך היה סמוך ובטוח שיש הרבה אפשרויות לגיימרים שרוצים לשלוח צינה במעלה עמוד השדרה שלהם. משחקי הווידיאו הבאים מוצגים כמפחידים ומעוררים שם בחוץ (החל מקיף די מצמרר ומטריד לחלוטין):

 1. נְשִׁיָה
 2. מועדון הספרות של דוקי דוקי!
 3. תושב הרשע 2
 4. Resident Evil 7: Biohazard
 5. חמישה לילות אצל פרדי
 6. עליית המתים
 7. ג.T.א…ה.ר ‘.: צלה של צ’רנוביל
 8. הרוע בפנים
 9. מסגרת קטלנית II: פרפר ארגמן
 10. גבעה שקטה
 11. גבעה שקטה 2
 12. האחרון מאיתנו
 13. שטח מת
 14. עמ ‘.T.
 15. לִחיוֹת יוֹתֵר
 16. חזרה
 17. עד השחר

הצרור שאתה מחפש נגמר

משחקים מפחידים לשחק בחושך

הצרור הזה היה חי מ 24 במרץ, 2023 ל 15 באפריל 2023 עם חבילות נמכרו, מה שמוביל ל 55,669 אירו גדל למען צדקה.

קבל אשראי ארנק של עד 10 אירו כדי להוציא על רכישת החנות הבאה שלך!

משחקי מגמה

 • אסטרונר
 • כוח ההגנה על כדור הארץ 5
 • אביר חלול
 • יום המשכורת 3 מהדורת זהב
 • אנגלית
 • 简体 中文
 • דויטש

הקהילה הצנועה תרמה יותר מ -240,000,000 דולר ארה”ב לצדקה מאז 2010, מה שעושה הבדל מדהים למטרות בכל העולם.

© 2011-2022 BUNDLE BUNDLE, Inc. חברת זיף דייוויס. כל הזכויות שמורות. צרור צנוע וחנות צנוע הם סימנים מסחריים רשומים של Burnde Bundle, Inc. .

12 משחקי המפחידים המובילים לשחק לילדים ומבוגרים

משחקים מפחידים

. כמעט כולם, מילדים צעירים למבוגרים, נהנים להיות קצת מפחד. במאמר זה אנו חולקים כמה משחקי מפחידים ישנים ומועדפים, כמו גם כמה שכנראה מעולם לא שמעתם עליהם. לא כללנו משחקים שעלולים להוכיח מסוכנים לא פיזית או פסיכולוגית, מכיוון שאנחנו רוצים רק כאלה שבאמת מהנים. . עם זאת, חלק מהמשחקים שרשמנו עבודה באותה מידה ביום שמש. יש לנו משחקים מפחידים לשחק עם חברים, ורשימה של משחקים מפחידים לשחק ב- Sleepover. תעשה חיים!

תוכן העניינים

משחקים מפחידים לשחק בחושך

אתה לא צריך להאמין ברוחות רפאים כדי לשחק את המשחק המפחיד הזה. . למרות שהמשחק הזה משוחק הכי טוב בחוץ, בית חשוך או חדר יעבדו באותה מידה. . התקשר אליהם ברכות, עודד אותם בחוזקה – השתמש בכל שיטה שתרצה. ! .

מפלצות בחושך

מושא המשחק הזה הוא להפחיד אדם שנשאר לבד בחושך. אדם אחד יושב על כסא בחדר חשוך לחלוטין. כל האחרים עוזבים את החדר. ישנן כמה דרכים לשחק את המשחק הזה:

 • אדם אחד יכול להתגנב ולנסות להפחיד את האדם הישיבה בכך שהוא מבהיל אותו.
 • .
 • אנשים אחד או יותר משמיעים רעשים מפחידים.

המטרה היא לגרום לאדם בכיסא לצרוח או להראות פחד בדרך אחרת. תפנה ישיבה בכיסא ופחד.

לחפש ולהרוג

לחפש ולהרוג, וריאציה של משחקי מחבואים, מוסיפה את אלמנט ההפתעה והפחידות. . . אם תרצה, לכל השחקנים עשויים להיות פנסים, רעיון טוב עם שחקנים צעירים יותר או אם יש פוטנציאל לחפצים מסוכנים בדרך. כל השחקנים פרט לרוצח, מסתתרים אי שם בבית או בחצר. . כל שחקן שהוא מוצא הולך למרכז חדר ייעודי בבית ונשכב כאילו מת. השחקן האחרון עזב, מנצח והופך לרוצח הבא. הדברים שהופכים את המשחק הזה למפחיד הם:

 • כל שחקן צורח כאשר הם מתגלים.
 • מרכז החדר נקרא בית הקברות.
 • המשחק משחק בחושך.

הוסף מוזיקה מפחידה או רעשים כדי להפוך את המשחק אפילו למפוח יותר.

תג זומבי

. כאשר הם עושים זאת, אלה שהם מתייגים הופכים גם לזומבים. המשך לשחק עד שיש רק שמאלה אנושית אחת. הכיף מסתובב כמו אדם לא מת-מפחיד מאוד בלילה מואר ירח.

תג מפלצת

בגרסה זו של תג, כל שחקן הוא מפלצת ומנסה לתפוס שחקנים אחרים. !”כולם מנסים להתגנב על השחקנים האחרים ולתייג אותם. כשהם עושים זאת, הם צועקים, “הביאו אותך!”כל מי שמתויג הוא בחוץ והשחקן האחרון שנשאר מנצח את המשחק.

רוח רפאים בבית הקברות, משחק מפחיד לשחק עם שלושה חברים או יותר בחוץ, הוא וריאציה של מחבואים. אדם אחד מסתתר בזמן שהשחקנים האחרים נשארים בסלע, עץ או אזור מסוים המכונה הבסיס. . .”כל השחקנים מתרוצצים לאובייקט או לאזור המיועד כבסיס. רוח הרפאים מנסה לתייג שחקן אחר לפני שהם מגיעים לבטיחות. אם הוא מצליח לתייג מישהו, השחקן הזה הופך ל”רוח רפאים “למשחק הבא. אם יש לך ילדים צעירים מאוד או באזור בו אתה משחק יש מכשולים כמו עצים, סלעים וצמחים שיש להימנע מהם, אתה יכול לתת לכל שחקן פנס פנס.

משחק סנדמן

. . . השחקן בשטח חייב להישאר ללא תנועה, בעיניים עצומות. . אחד השחקנים משתמש באצבע כדי “לפרוס” פותח כל זרוע ורגל, ממלא אותה בחול ותפור אותה. בסיום התהליך הזה, האדם בשטח צריך להרגיש כבד מכדי לשבת או לזוז. לשחק את המשחק הזה עד שכל אדם עבר תפנית להיות החול. נסה את הסיפור הבא או הכין משלך:

היית בתאונה נוראה ואינך יכול לזוז. אתה מבין שאתה גוסס. עכשיו אתה מת וגופך מתמלא בחול. . . עכשיו, אני אורז את החול בזרועך. .) עכשיו אני תופר את זה. (בצע נגיעות תפירה עם היד שלך.) עכשיו אני עושה את הזרוע השמאלית שלך. .) עכשיו כשסיימתי, גופך מלא לגמרי בחול.

אתה יכול להפוך את המשחק הזה למפחיד יותר אם אתה משתמש בתאורה עמומה ובמוזיקה מפחידה.

משחק נוסף שמשתמש בכוח ההצעה כרוך ברחיבת אדם. אדם אחד שוכב על הרצפה, פנים -אפ, בעיניים עצומות, ונינוח לחלוטין. כל האחרים יושבים סביב האדם המועבר ומציבים שתי אצבעות מתחת לצד גופם תוך שהוא מזמר, “אור כנוצה ונוקשה כמו לוח.”יש אנשים שמציעים שאתה צריך לומר את זה כמו,” נוקשה כמו לוח ואור כנוצה.. !”על האדם המועד לרחף את הרצפה. .

יש לאדם לשכב עם הפנים כלפי מטה על השטיח, עיניים עצומות. . . האדם מרגיש כאילו הוא שוקע באדמה – קבור!

סיפורים מפחידים מהנים ב- Sleepover. אתה וחבריך יכולים ליהנות לראות מי יכול לספר את הסיפור הכי מפחיד. . . העבירו את הפנס סביב כך שכל אדם יוכל להאיר את האור בפניהם תוך כדי סיפור סיפור. נסה את אחד מהרעיונות הבאים של הסיפור המפחיד:

 • אתגר את חבריך לספר את הסיפור הכי מפחיד שהם מכירים.
 • קבל ספר מהספרייה עם סיפורים מפחידים או עיין באינטרנט סיפורים מפחידים.
 • ערוך סיפור מפחיד משלך על ידי חשיבה על מה שמפחיד אותך הכי הרבה וספר סיפור עם האובייקט המפחיד כדמות הראשית. לדוגמה, מה עם סיפור מפחיד הכולל נחש מדבר גדול שמאיים להרוג אנשים?
 • התחל תורות ומוסיף לסיפור שאדם אחד מתחיל. לדוגמה, “ברגע שהייתה ילדה צעירה שעברה דרך בית קברות.”כל אדם הופך את הסיפור לגס או מפחיד ככל האפשר.

משחק האיש המת

המשחק הזה לוקח קצת הכנה מראש, אבל הזמן שווה את זה. הכן כמה כוסות או קערות עם פריטים שמרגישים מצמררים או גסים.

 • ענבים קלופים לעיניים
 • קנטלופ קטן קלוף או עגבנייה גדולה קלופה למוח
 • פסטה קרה מבושלת למעיים
 • אבטיח קלוף ופרוס לשרירים
 • נקניקיות מעושנות קטנות לאצבעות ובבהונות

וודא שהחדר חשוך ואז לעבור סביב כל פריט תוך כדי סיפורים של סיפור או מתאר גופה בקול מפחיד. לדוגמה, “הנה עיניו”, כשאתה עובר סביב הענבים הקלופים.

רצח בחושך

בטח יש לך לפחות חמישה אנשים לשחק את המשחק הזה. הכן חדר גדול על ידי הסרת כל מה שמישהו עלול לטייל בחושך. . הכן מספיק תלושי נייר לכל מי שמשחק את המשחק. על אחד כותב “רוצח” ובאחד כותב “בלש.”לשאר תלושי הנייר נכתבים עליהם” קורבן “. . הבלש מכבה את האור, עוזב את החדר ונשאר בחוץ עד שהוא שומע צעקה. בזמן שהבלש יוצא מהחדר, הרוצח, שנשאר אנונימי, משוטט בחדר הנוגע קורבן אחד או יותר. כשהוא נוגע במישהו, אותו אדם צורח והוא “מת.”כאשר הבלש חוזר, הוא מדליק את האורות. כולם חייבים להקפיא איפה שהם נמצאים. הבלש מנסה לגלות מי הרוצח על ידי שאלת שאלות כמו “איפה היית כששמעת את הצעקה?. אם הוא צודק, הוא מנצח. אם הוא טועה, הוא מפסיד ומשחק קורות חיים עם כל מי שציירו מחדש של תלושי נייר ויש רוצח חדש ובלש חדש. אם יש לך קבוצה גדולה, הרוצח עשוי “להרוג” יותר משחקן אחד בכל סיבוב. כמו כן, אתה יכול להגדיר את מספר השאלות שהבלש מותר לשאול, אם תרצה.

איזה משחק תבחר לשחק, וודא שכל השחקנים מוכנים להשתתף וליהנות. היזהר משחק משחקים מפחידים עם ילדים צעירים מאוד, מכיוון שאתה לא רוצה שהמשחק המפחיד שלך יהיה כה אינטנסיבי עד שפחד אמיתי מתפתח. כמו כן, חשוב על בטיחות לפני שמשחקים משחקי מפחיד. הסר מכשולים, הימנע משימוש בנרות או בכל סוג של אש, והגדר גבולות למשחק.

הערה: למרות שלא שיתפנו בכוונה משחקים שעלולים להיות מסוכנים, אתה עדיין צריך לנקוט בזהירות כשאתה משחק אחד ממשחקי המפחידים ברשימות שלנו. יש אנשים שמפחדים בקלות רבה, אז וודא שכולם מבינים שאתה פשוט משחק משחק. אם מישהו לא נוח או מביע היסוס, תן לו להישאר מחוץ למשחק או לבחור בפעילות אחרת.

פוסטים קשורים

סוזן התלהב באנגלית עם קטינה כפולה במדעי הרוח והעסקים באוניברסיטת אריזונה וזכתה בתואר שני במינהל חינוכי מאוניברסיטת ליברטי. . הנבדקים כללו אנגלית, u.. והיסטוריה וגיאוגרפיה עולמית, מתמטיקה, אדמה ומדע פיזיקה, תנ”ך, טכנולוגיות מידע וכתיבה יצירתית.

סוזן כתיבה פרילנסרית למעלה מעשר שנים, ובמהלכן היא כתבה וערכה ספרים, מאמרים בעיתונים, ביוגרפיות, ביקורות ספרים, הנחיות, תיאורים שכונתיים למתווכים, מצגות נקודת כוח, קורות חיים ופרויקטים רבים אחרים.