טד לאסו עונה 4: האם תהיה עונה חדשה או ספין אוף? מדריך טלוויזיה, יהיה טד לאסו עונה 4?

0

האם יהיה יותר טד לאסו? מה שאמר צוות השחקנים על עונה 4 וספינופים פוטנציאליים

לפני טד לאסו עונה 3 הוקרנה בבכורה ב- MAR. בִּמְפוּרָשׁ ברור אם זה יהיה האחרון של הסדרה.

?

, עקבו אחר השיאים והמורדות (ולעיתים נמוכות נמוכות) של AFC ריצ’מונד, קבוצת כדורגל פרמייר ליג בדיונית. כאשר סדרת הקומדיה של Apple TV+ הוקמה לראשונה באוגוסט 2020, הצופים נשבו מייד על ידי הכותרת טד לאסו (בגילומו של ג’ייסון סודיקיס) והלב הגדול שלו והקסם המערבי. הוא הועבר על ידי צוות הדמויות המדהים של הדמויות הסובבות אותו והשחקנים שמשחקים את הדמויות האלה – מה שהוביל לכך שהתוכנית קיבלה פרסים רבים, כולל שני פרסי אמי על סדרות קומדיה מצטיינות.

אבל כשעונה 3 שיחקה באביב 2023, האוהדים הפכו לא מרוצים יותר ויותר מהסיפורים האחרונים של התוכנית. זה, יחד עם העובדה שהיו רק שלוש עונות של המופע, הותירו רבים מרגישים שהסדרה הסתיימה מוקדם מדי. כאשר הפרק האחרון שודר ב -31 במאי 2023, האוהדים נותרו תוהים: יכול להיות שתהיה עונה 4 של טד לאסו? יכול להיות שיש טד לאסו ? הנה מה שאנחנו יודעים עד כה.

ברנדן האנט, ברט גולדשטיין, ניק מוחמד וג'ייסון סודיקיס, טד לאסו

  • התוכניות והסרטים הטובים ביותר ב- Apple TV+
  • המופעים הטובים ביותר לזרום עכשיו

הייתה עונה 3 בעונה האחרונה של טד לאסו?

לפני . ברור אם זה יהיה האחרון של הסדרה.

. אבל זה לא היה מידע חדש: הוא אמר בידור שבועי ביוני 2021 כי הסדרה חזקה עם קשת שלוש עונות בראש.

במרץ 2023 אמר המפיק המנהל ברנדן האנט (שמככב גם כמאמן בירד) לדדליין: “זה לאו דווקא סוף הסדרה. סביר להניח שזה סוף הסיפור הזה כי תמיד ראינו אותו דבר של שלושה חלקים.”האנט המשיך ואמר,” יהיה סוג כלשהו של סגירה לקצב הזה אבל הסגירה היא לא בהכרח הסוף.”

יום לפני שהגמר אמור היה לרדת על Apple TV+, חנה וודינגהאם, המגלמת את רבקה וולטון, הופיעה מופע קלי קלארקסון. . האם זה הקצה?”וודינגהאם הגיב,” ובכן, אני לא יודע. כלומר, ג’ייסון אומר שזה הסוף של קשת שלוש העונות ההיא.”

סִדרָה סִיוּם.

בפרק האחרון, טד החליט לחזור ל- U.ג. . לאחר שנפרד מהקבוצה שלו, הוא מסר חובות אימון ראשי לרועי קנט (ברט גולדשטיין). דרך לאסו . “זה לא עלי,” אמר לו טד. “זה מעולם לא היה.

אז אם הייתה עונה 4 של , יכול להיות שזה קצת מוזר להוציא את טד לאסו מהתמונה. ובעוד שייתכן ש- TED יכול לחזור ל- U.ק. לעונה רביעית, נראה שסביר יותר שיהיה ספין-אוף של המופע.

טד לאסו ?

. עם טד שוב בקנזס, רוי, המאמן בירד, ונאט שלי (ניק מוחמד) מתקדמים לקחת על עצמם סדרה משלהם. למעשה, נראה שזה מה שהזרם רוצה שהאוהדים יחשבו. שבוע לאחר ששודר הגמר, אפל טלוויזיה צייצה תמונה של השלישייה עם הכיתוב, “מריח כמו פוטנציאל.”

אבל אל תתרגש יותר מדי: אמר מוחמד שגם הוא נתפס על המשמר כשראה את הציוץ הזה. . 14, 2023.

.

דבר אחד נראה בטוח: השמועות סביב א טד לאסו טד לאסו הספין-אוף ימשיך להסתובב עד שאפל TV תאשר רשמית או תכחיש את מה שיקרה עם AFC ריצ’מונד.

איפה לצפות

כל שלוש העונות של טד לאסו זורמות כעת ב- Apple TV+.

האם יהיה יותר ‘טד לאסו’ ? מה שאמר צוות השחקנים על עונה 4 וספינופים פוטנציאליים

סקיילר קארוסו הוא סופר וכתב של אנשים בידור דיגיטלי. היא הצטרפה לאנשים בשנת 2021, אך יש לה שמונה שנים של ניסיון בעבודה בפרסום דיגיטלי עם דגש על חדשות בידור ותרבות פופ.

פורסם ב- 14 במרץ 2023 03:50 אחר הצהריים EDT

ג'ייסון סודיקיס ב

טד לאסו האוהדים שורשים לעוד!

מאז שאפל טלוויזיה+ חידשה את הקומדיה בהנהגת ג’ייסון סודיקיס לעונה 3 באוקטובר 2020, אוהדי הסדרה (וקבוצת הכדורגל הבדיונית AFC ריצ’מונד, כמובן) שאלו אם יותר עונות היו באופק.

למרות שהמופע המרכזי בספורט נועד תמיד להיות סדרה ארוכה של שלוש עונות, היו תשובות סותרות מה- טד לאסו צוות שחקנים והפקה לגבי יותר עונות.

Sudeikis, יוצר הסדרה וכוכב הטיטולרי, נשאר במיוחד מעורפל טד לאסוהעתיד – לספר לכתבים לאחר שזכתה בפרס אמי ברציפות בספטמבר 2022, “אני לא יודע, זה תלוי יותר גורמים ממני.”

עם זאת, המפיק המנהל והקוסטאר של סודיקיס, ברט גולדשטיין (שמגלם את רוי קנט בתוכנית) הקניט ביוני למה האוהדים יכולים לצפות מהפוטנציאל טד לאסו .

בנוסף, מספר רמזים הוטלו על ספינופים מבוססי אופי. (אולי משהו בקווי הפרק של מאמן ברנדון האנט של ברנדון האנט בעונה 2?

תודה לדמויות מעניינות בנפרד, כמו לאסו – נחשב “בלתי נשכח” מאת צ’אנינג דונגי, יו”ר ומנכ”ל וורנר ברוס. . “יש גם דרך לפצח דלת,” אמר דונגי “אם הם בר מזל מספיק כדי לעשות יותר.”

הנה כל מה שהקאסט הקניט על העתיד של טד לאסו.

האם יהיה טד לאסו עונה 4?

שמועות לכך טד לאסו היו מסתיימים לאחר ששלוש עונות היו מסתחררים מאז שסודיקיס אמר כי “הייתה בדיוק הדרך בה הם הגו את” המופע ביולי 2021, ולכאורה Saturday Night Live .

. עם זאת, Sudeikis המשיכה במיוחד עם שפתיים על הנושא.

הקוסטאר שלו וחבריו EP גולדשטיין הקניטו עוד יותר את מסקנת המופע כשדיברו עם סאנדיי טיימס, מציע שהעונה השלישית נכתבת כאחרון של התוכנית.

ברט גולדשטיין ב

“אנחנו כותבים את זה ככה,” אמר לשקע. “זה תוכנן כשלוש. התראת ספוילר: כולם מתים, “הוא התבדח.

לאחר שהקניט בעבר הוא “לא ידע” על עתידה של התוכנית בספטמבר 2022, סודיקיס אישר לכאורה כי העונה הקרובה של טד לאסו יהיה האחרון. “זה סוף הסיפור הזה שרצינו לספר, שאנחנו מקווים לספר, שאנחנו אוהבים לספר”, אמר למועד האחרון במרץ 2023.

מה היית עושה טד לאסו ?

ברנדן האנט פנימה

Sudeikis מאמין שסיום העונה 3 של אשאיר את המעריצים בספק עם העטיפה של הסדרה, אך אמרו, “עד שתגיע הזמן הזה, אעריך את הסקרנות מעבר למה שעלינו עד כה.”

! למעשה, גולדשטיין הציג בבדיחות הצעה עלילה בעונה 4 כשדיבר למועד האחרון במרץ 2023.

“הנה האמת,” החל גולדשטיין. “חמש מהדמויות הראשיות מתות בסוף. ?’זה בגלל שזה תלוי אם ג’ייסון פתוח לעשות רוח רפאים.”

הוא שיתף, “הוצאתי לו את זה והוא אמר שהוא יחשוב על זה אבל אני לא בטוח איך אפל תרגיש לגבי הרעיון. אני חושב שמה שעשינו כצוות יצירתי הוא אנשים מפתיעים ללא הרף ואני לא חושב שמישהו חושב שעונה 4 תהיה רוח רפאים שרדפה את הארונות.”

האם יהיה טד לאסו סדרת שפינוף?

עם זאת טד לאסו עונה 3 עשויה להיות האחרונה של המופע, עמיתו EP ו- Costar Hunt, חשפו “זה לאו דווקא סוף הסדרה” כשדיברו למועד האחרון במרץ 2023.

“סביר להניח שזה סביר. “אף פעם לא ידענו אפילו בוודאות שנוכל לספר את כל שלושת החלקים – ופתאום, הנה אנחנו. אז, יהיה סוג כלשהו של סגירה לקצב זה אבל הסגירה היא לא בהכרח הסוף.”

באופן דומה, וורנר ברוס. .”

מה יהיה א סדרת שפינוף תהיה בערך?

טד לאסו, חנה וודינגהאם, 'קשת', (עונה 2, פרק 205, שודר 20 באוגוסט 2021)

. “כן, אני חושב שהגדרנו את השולחן לכל מיני אנשים … כדי להשיג את הסיפור נוסף על הסיפורים האלה,” הוא אמר.

ניק מוחמד, המגלם בידור שבועי: “אני מרגיש שהכותבים היו ממש פתוחים בהתחלה ואמרו שבראשם הם מיפו קשתות שלוש עונות. אבל זה לא אומר שזה בהחלט צריך להסתיים. . . אני מקווה שיש עוד, אבל מי יודע.”

. .”

. .

וחנה וודינגהאם אישרה למועד האחרון כי אין “שום תוכניות” לדמותה רבקה וולטון תקבל סדרה שפינוף משלה כרגע, אך אמרה, “יש את ההזדמנות והמספוא לכמה מהדמויות להסתובב בהן שלהם כיוון משלו..”