כולם ראו סרטים לפי הסדר: כיצד לצפות באופן כרונולוגי | עגבניות רקובות, הנה סרטי המסור לפי הסדר – היכן להזרים את סרטי המסור

0

הנה כל סרטי המסור בסדר

אחד, שניים, פאזל מגיע בשבילך.
שלושה, ארבעה, חוטאים פגעו ברצפה.
חמש, שישה, לשחות בבור מחט.
.
ראה x: ג’יגי שוב כאן!

כולם ראו סרטים בסדר: כיצד לצפות באופן כרונולוגי או על ידי שחרור

אחד, שניים, פאזל מגיע בשבילך.
שלושה, ארבעה, חוטאים פגעו ברצפה.
חמש, שישה, לשחות בבור מחט.
שבע, שמונה, פיתולי עלילה מטורפים (באמת, רק החומר הכי מטורף שם) מחכים.
ראה x: ג’יגי שוב כאן!

. ראה סרטים עכשיו בספרות הכפולות, זה מציב את פאזל (טובין בל) בחברת אייקוני אימה אחרים כמו פרדי, ג’ייסון ומר. מאיירס. לא רע עבור בחור שכוחו העיקרי הוא בֶּאֱמֶת טוב במלכודת עכבר.

בין אם אתה ותיק או חדש במודוס פאזל של פאזל להעניש את הרשעים במלכודות ומשחקים אירוניים, הנה איך לצפות ב סרטים לפי סדר, על ידי שחרור סדר או כרונולוגית.

ראשית, הנה צו השחרור, המאפשר לכל פיתולי העלילה ו- TimeLine SwitchRoos (ויש הרבה) לעוף לעברך כפי שנוצר במקור:

ואז להלן ראה סרטים לפי סדר כרונולוגי, בשורה על ידי האירועים כשהם נפרשים ביקום. אנחנו נמנע מכאן ספוילרים, אבל לענות על השאלה הבוערת: ראה x מוגדר בין המקור ראה וכן מסור II.

ציוץ ציר זמן עיקרי נוסף שהסדרה שנעשתה כוללים פאזל שמתרחש בעיקר לפני הראשון ראה (איפה שאנו רואים את קרמר מחוקק את אחת המלכודות המוקדמות ביותר שלו), ו מסור III ראה iv .

וכמובן, כמעט כל אחד ראה לסרט יש פלאשבקים שחושפים יותר כיצד קרמר גייס את הקנאים שלו (שווני סמית ‘וקוסטאס מנדלור), חיי המשפחה שלו עם אשתו (בטסי ראסל), וסיפור המוצא שלו. . לא יכול לחכות לרוצח קרנות הפנסיה הנעלמות הבא!

ראו סרטים בסדר כרונולוגי

תצוגה מקדימה של 15 מסרטי האימה הטובים ביותר

ראה. ? . הוא המשיך לביים סרטים ב ערמומי וכן מעלה Sagas, כמו גם שוברי קופות-הרפתקאות פעולה זועם 7 וכן אקוומן. ולחשוב שהכל התחיל עם רוצח סדרתי בדיוני עם בובה מצמררת ש-.

אחרי שהסרט הראשון שהוקרן בבכורה, היה פרק חדש שפוגע בבתי הקולנוע בכל שנה בשש השנים הבאות. . עכשיו, יש סרט עשירי המצטרף לזכיינית, המיועד לבכורה בהמשך השנה.

עם כל כך הרבה סרטים בקבוצה – ובאופן מילולי של פיתוח הסיפור האחורי והדמויות של ממש – אכן צופה בסרטים בסדר כרונולוגי של שחרורם התיאטרלי הגיוני ביותר להבין את הסיפור? בכנות, כן. כפי ש קולידר ראה זיכיון הוא משחק מעוות משלו.”הסרטים עדיין הגיוניים לחלוטין אם אתה צופה בהם בהזמנת תאריך יציאה, אפילו עם כל הפלאשבקים בסרטים מאוחרים יותר. ה סאגה היא מהנה (ומגנינה), אבל זה לא בדיוק עץ החיים, .

ניתן לטעון שההבדל הגדול ביותר הוא שהאירועים למחצית של פאזל (2017) מתקיימים לפני אירועי ראה . לאחר מכן היית צופה ראה, ראה x , מסור II, מסור III, , , ראה VI, וכן ראה תלת מימד, פאזל. סְלִילִי לא מציין את השנה בה היא מתרחשת, אך ניתן לומר כי האירועים מתרחשים לאחר ההתרחשויות הנוכחיות ב פאזל. ראה סרטים למטה. אזהרה: בזמן שניסינו להימנע מכלל ספוילרים, הסרטים שזורים זה בזה זה בזה, עד שלא ניתן פשוט להימנע מקלקול כמה רגעי מפתח.