דיאבלו 4: כל מה שאנחנו יודעים על סרט ההמשך הבא של ARPG | מחשב גיימר, דיאבלו 4: תאריך התחלה של העונה הראשונה, מעבר קרב ועוד על סורק הצינוק הכהה יותר – CNET

0

דיאבלו 4: תאריך ההתחלה של העונה הראשונה, מעבר קרב ועוד על סורק הצינוק הכהה יותר

Contents

נוכל | הבנייה הסוררת הטובה ביותר
ב- Blizzcon 2021, Blizzard הוסיף כיתה רביעית לתמהיל, The Rogue, שלא הופיע בשם זה מאז הדיאבלו המקורי. יש לנו כמה פרטים על יכולותיו של הסורר כאן, ותוכלו לסמוך על עבודה מלוכלכת בטווח עם הקשת שלכם, אך גם מקרוב עם פגיונות וסכינים לטווח קצר. הסורר עובד עם מכונאי “נקודות משולבת” שרואה את היכולות שלך בונות את ההתקפות שלך, ויש להם גם התמחות שנקראת “תחום צל”, שם אתה יכול להיות חסין ולגרור אויבים לסולם אפור מפחיד למראה בו אתה מקבל כל מיני עוצמה.

דיאבלו 4: כל מה שאנחנו יודעים

כל האחרונים בשיעורים של דיאבלו 4, משחק, משחק צולב ועוד.

לילית, שד ידוע לשמצה ש

(קרדיט תמונה: Blizzard)

עברנו את בדיקות המשחק בטא עבור דיאבלו 4, מה שאומר שאנחנו מחוץ להזדמנויות לחוות משחק את סדרת התמלוגים ARPG החוזרת עד תאריך השחרור שלה. למרבה המזל, אחרי שנים של המתנה לפני ואחריו גילוי ב- Blizzcon 2019, כמה השבועות שנותרו לפני שדיאבלו 4 להיטים הם בקושי המתנה בכלל. מגלה על הספרה של לחיצה שמאלית; תזדקק לזה.

ערימתנו אוצר של מידע על פרטי פרטים ועדכוני פיתוח כבר חודשים. עם זאת תביא את גוויות השדים, יש לנו את כל הפרטים שתצטרך לירידה הבאה שלך לגיהינום. .

מה תאריך השחרור של דיאבלו 4?

, עם גישה מוקדמת לשחקני הזמנה מראש החל מספר ימים לפני כן ב -1 ביוני.

.

דיאבלו 4 נגררים

הנה הקולנוע הפותח של דיאבלו 4

נחשף בפסטיבל המאוורר של IGN 2023, דיאבלו 4 המבוא של דיאבלו 4 הוא מבולבל כמו שהיית מקווה. הוא מציג את דמות השחקן המשוטטת בחורש הרים קפוא – בכל אופן שתתאים אישית את שלך, הם יופיעו כאן – עד שהם מגלים פסל עם ויברציות כל כך נועזות עד שסוסם בורח נבהל לחושך. מכיוון שזה משחק דיאבלו, הפוני לא מסתדר היטב. נאלץ לחפש מקלט לבד, דמות השחקן נוקטת במערה לנמנם בדיוק בזמן לחלום עליה סימנים כהים ונוראים.

אילו נגררים אחרים של דיאבלו 4 נמצאים שם?

הטריילר המקורי לחשוף היה אחד גֵיהִנוֹם של דרך להכריז על דיאבלו 4. הקולנוע מדהים וחולני, בדיוק כמו שדיאבלו צריך להיות. תאר לעצמך כמה טוב יותר מהעולם יהיה בלי ציידי אוצר בטעות להחיות את הרוע האולטימטיבי.

הטריילר למשחקים הרשמיים הראשונים היה גם גודל נימה נהדר, שהציג שלוש משיעורי הדמויות בקרב, חוצה את העולם הפתוח על סוס, וקצת קואופרציה נגד יצור ביג בוס מסורבל.

הטריילר של תאריך השחרור המוצג לראשונה בטקס פרסי המשחק 2022 מוכיח כי הקבוצות הקולנועיות של Blizzard עדיין יורות על כל הצילינדרים. בראשותו של אנג’ל אנג’ליוס, משלחת צלבנית לגיהינום מוכיחה באמצעות חשיבות גרפית מטורפת כי כוחות מלאכיים יכולים להיות אימתניים כמו עמיתיהם הדמוניים.

שיעורי דיאבלו 4

דרואיד | Build Druid הטוב ביותר
אחת השיעורים הראשונים שהוכרזו עבור דיאבלו 4, דרואידים מסוגלים לרתום את כדור הארץ וסערה קסם. אם זה לא מספיק בשבילך, הם יכולים לעבור בצורה חלקה לצורות זאב וזאב. כאשר דרואידים היו מיומנויות טרנספורמציה מסורות במשחקי דיאבלו קודמים, התמורות בדיאבלו 4 הן מדינות זמניות שניתנו על ידי כישורים רלוונטיים. המשך להשתמש בכישורי Wabear, ותישאר כ- Webear Lord. יש להם גם כמה אפשרויות לוויה של Beast בזאבים וזמנים זומנים..

ברברי | הבנייה הברברית הטובה ביותר
הברברים חוזרים עם כוחם המסיבי וערימות הנשק שלהם. לברברים יש גישה למכונאי “ארסנל”, המאפשר להם להקצות את כישוריהם האישיים להשתמש בנשק ספציפי מארבעת משבצות הנשק שלהם. בנוסף להצעת התאמה אישית של מיומנות גרגירית, מערכת ארסנל מעניקה גם בונוסים תלוי באיזה נשק אתה משתמש, מה שמגדיל ככל שהברברי שלך מבלה יותר זמן באמצעות סוג הנשק הזה.

מכשף | הכישוף הטוב ביותר לבנות
עבור שודדי האיות היסודיים המסורתיים, יש את מעמד המכשף שיכול לזרוק ברקים, קרח וירי על אויבים מרחוק, עם אפשרויות התמחות יסודיות תואמות. בניגוד לקוסם של דיאבלו 3, המכשף ממוקד הרבה יותר בקסם יסודי, אז צפו לתצוגות נוצצות של האלמנטים ושנניגנים ארקניים טהורים. המכשף החדש משתמש גם במערכת הקסם החדשה המאפשרת להם לא רק להשתמש בשישה חריצי מיומנות כמו כולם, אלא שלושה משבצות קסם שהופכות מיומנויות לפסיביות ייחודיות.

נוכל | הבנייה הסוררת הטובה ביותר
ב- Blizzcon 2021, Blizzard הוסיף כיתה רביעית לתמהיל, The Rogue, שלא הופיע בשם זה מאז הדיאבלו המקורי. יש לנו כמה פרטים על יכולותיו של הסורר כאן, ותוכלו לסמוך על עבודה מלוכלכת בטווח עם הקשת שלכם, אך גם מקרוב עם פגיונות וסכינים לטווח קצר. הסורר עובד עם מכונאי “נקודות משולבת” שרואה את היכולות שלך בונות את ההתקפות שלך, ויש להם גם התמחות שנקראת “תחום צל”, שם אתה יכול להיות חסין ולגרור אויבים לסולם אפור מפחיד למראה בו אתה מקבל כל מיני עוצמה.

Necromancer | הבנייה הטובה ביותר של Necromancer
עם מופע מפחיד בתערוכת Xbox & Bethesda 2022, Blizzard חשפה את ה- Necromancer כשיעור החמישי והאחרון של דיאבלו 4. . ה- Necromancer משתמש בגוויות כמשאב, יחד עם המהות דמוית מאנה. אנו אפילו יודעים שאנו רואים את חזרת בית הסוהר של עצמות, למקרה שתרצו ללכוד את אויביכם במקום מכל מיני סיבות מטורפות. כמובן שאם אתה יותר עוסק בהנפשת עצמות להיות החברים שלך, התכונה החדשה “ספר המתים” מאפשרת לך להתאים אישית את המיניונים שלך ולהתפתח אותם לחברי שלד מתמחים שונים, הנה מקווה שיש אפשרות ברדיקה.

לדיאבלו 4 יש התאמה אישית של אופי בפועל

מערכת ההתאמה האישית של דיאבלו 4 תאפשר לשחקנים להתלבש עם הדמויות שלהם עם מאות חתיכות שריון ייחודיות כמו גם מאפייני פנים וגוף מפורטות. יש הרבה ברברים, אבל זה שלך. מערכת צבע מורחבת תאפשר גם לשחקנים להתאים אישית חתיכות שריון בודדות, או תלבושות שלמות, “במגוון צבעים שעדיין מרגישים מקורקעים ומציאותיים בעולם שאנחנו בונים.

אבל זה לא רק שריון. . Blizzard אומר שהדמויות שלך יקבלו זמן מקרוב יותר מתמיד בסדרה, בתפריטים וברצפים קולנועיים.

להלן כל הפרטים ש- Blizzard אזכורים בעדכון הפיתוח שלה ביוני 2021:

. תוכלו גם לשנות את ערכי הצבע של עור, עיניו, שיער/שיער פנים וסימני גוף של הדמות שלכם. חלק מהאלמנטים יהיו ספציפיים בכיתה, כדי לתמוך ברקע הייחודי של השיעורים, אך רבים יחולקו בין שיעורים המאפשרים יותר אפשרויות לערבב ולהתאים.”

משחק דיאבלו 4

להלן חלון ראווה של משחק דיאבלו 4 ביוני 2022

אמנם זה בן כמעט שנה, אך ביוני 2022 ביוני 2022 Diablo 4 מפתחים משחקי התצוגה מדגישים את המערכות והמכניקה שחקנים יתקיימו איתם בעולם הפתוח של דיאבלו 4, כמו אירועים ציבוריים שמטפלים אתכם במאבק באויבים דמוניים מאסיביים לצד כל השחקנים האחרים באזור. זה גם נותן מבט על יצירת אופי ועוד כמה קטעים ובובים אחרים, כמו העובדה שאתה יכול להחזיר אזורים עבור NPC לעבור לגור ולהקים חנות.

אם אתה רוצה גם מבט לאחרונה על קרב RAW, סרטון VFX זה מבלוג העדכון הרבעוני של Blizzard מציג כמה אפקטים חזותיים חריפים כאשר שיעורים שונים מכסחים המוני שדים.

זמן המשחק המקדימה של Diablo 4 שלנו הותיר אותנו עם תקוות גדולות.

כפי שנכתב בתצוגה המקדימה של דיאבלו 4 שלנו, לטיילר שלנו קולפ שלנו היו המון חיוביות לשתף לאחר ששיחק בבניית הדגמה בסוף 2022 של דיאבלו 4, עם שבחים מיוחדים לבחירות ההתאמה האישיות המיידיות והמעורבות. “דיאבלו 4 מזכיר לי מדוע פעולות RPGs אחרים לא עושים את זה בשבילי. זה לוקח זמן רב מדי להרוויח מספיק יכולות כדי לנסח תוכנית או שהם יורדים עליך כל כך הרבה שזה מכריע “, כתב טיילר. “Blizzard יודע בדיוק כמה מהר למלא את פנקס האיות שלך ומתי להציג קמטים חדשים כדי לגרום לך לחשוב.”

. והרשמות הבטא שלנו מזגות אותן

סופי השבוע בטא של דיאבלו 4 במרץ 2023 ו”הסלאם השרת “הבא שלה במאי בהחלט לא התקשה למשוך המוני משקעי שדים להוטים. . חלק מצוות הגיימרים של המחשבים האישיים הסתלק עם התחושה החזקה כי צלעות העיצוב של ARPG של Blizzard קפאו על שמריה ב- Diablo 4, אם לא נסגרו. דרך Server Slam של מאי, איזון כיתת בטא לא עקבי, חוטות יכולת ארוכות, ייצור משאבים קרביים ומטפטפים ואפשרויות מגבילות של סגנון פלייסטים המגיעים לכמה חששות חזקים לגבי כמה כיף אחד מהשיעורים של דיאבלו 4 יהיה בטווח הרחוק – וכל כך קרוב לשחרור, מה שראינו בבטא זה כנראה מה שאנחנו הולכים להשיג, מלבד ציוצים מספריים.

דיאבלו 4 מדגיש בחירה וכיתות זהות

בנובמבר 2022, מנהל המשחקים של דיאבלו 4 ג’ו שיל והמנהל הכללי של דיאבלו, רוד פרגוסון, התיישבו כדי לדבר עם IGN על האופן בו הם עיצבו את משחק הכיתה של דיאבלו 4, והיו להם כמה דברים מעניינים לומר, תוך התמקדות כיצד הם רצו אפילו שני שחקנים של אותה מעמד או תת-סוג כדי להיות מסוגלים להיות ייחודיים:

“התחלנו עם כמה שיעורים והיו לנו כמה רעיונות מגניבים למכניקה בכיתה שיהיו ספציפיים לשיעורים האלה. זה הוכיח שהוא מאוד משכנע לא רק מבחינת המשחק של הכיתה, אלא גם, אם אתה משחק ברברי, ואולי אתה מקובץ עם מכשף, והמכשף משתמש במכונאית הכיתתית שלה, אתה נראה בזה וללכת ‘יש שם המון משחקים מעניינים שאני יכול לבדוק.’באמת רצינו שהשיעורים יאירו בדרכיהם שלהם.”

בין היתר, הם אישרו שתוכלו לפרט מחדש את עץ המיומנות שלך נקודת נקודה אחר נקודה, אם כי תהיה לו עלות זהב שהופכת ליקרה יותר ויותר ככל שתתעמק במשחק, מה שהופך את זה ל”הבחירות האלה יש מַשְׁמָעוּת.”בתחילה, זה תואר כיקר מספיק שבסופו של דבר יהיה לך לעשות דמות חדשה, אבל המנהל הכללי של דיאבלו, רוד פרגוסון, הלך לאחרונה את זה בטוויטר.

דיאבלו 4 מבצע שינויים גדולים בפריטים

Blizzard אומר שהאידיאלים שלה בכל הקשור לפריטים מחזקים זהויות מעמדיות, תמיכה בהתאמה אישית עמוקה יותר ומעניקה לשחקנים רמת עומק שיושבת איפשהו בין דיאבלו 2 ל -3. “אנו שואפים לספק שנים של דברים לגלות ואינספור דרכים לבנות שיעור”, כתב מנהל המשחק לשעבר לואיס באריגה בעדכון פיתוח.

שינויים ספציפיים כוללים תוספת של מהירות נשק ומאפיינים פיזיים מובנים אחרים שתמצאו בכל סוגי הפריטים. לכל מגן, למשל, יהיה תכונה בלוק על כל המאפיינים האחרים שיש להם.

איכויות והדבקות פריט היו גם בכסאות. Blizzard אומר שהיא רוצה להעניק לשחקנים גמישות רבה יותר ולא רוצה שהם ירגישו שהם צריכים להתעלם מכל מה שאינו פריט אגדי. “אנו מגדילים את הכוח הפוטנציאלי של הדבקים בודדים על פריטי קסם”, אמר באריגה. “אנו מגדילים את המספר המרבי של הדבקים על פריטים נדירים וטובים יותר במשחק הקצה. הדבקים אגדיים מתגלגלים כעת באופן אקראי (כן, באמת!) על פריטים אגדיים. ופריטים ייחודיים יחליפו מיתוס.”

נפרד ממלאי טטריס

כן, שמעת נכון. לא עוד דשדש צורות שונות סביב שטח המלאי המוגבל שלך מנסה להחזיר רק עוד אחד קצת השלל. Blizzard אומר שהיא רוצה “להימנע מהפרעה של משחק עם כיסי ניהול מלאי.” יריד.

במקום זאת, כל חתיכת ציוד לבוז בדיאבלו 4 תופסת את אותה שטח. עדיין תצטרך לפורטל בחזרה לעיר כדי לרוקן את שק האוצרות שלך מדי פעם, אך לא תסתובב סביב טבעות כדי לייעל את המטמון שלך לפני כן.

לכל כיתת דיאבלו 4 יש עץ מיומנות

פילוס ב- Diablo 4 מרוויח נקודות יכולת שניתן לבזבז על עץ המיומנות עבור כיתת הדמות שלך, תוך פתיחת יכולות פעילות ופסיביות כמו שאתה עושה זאת. היכולות מקובצות על עץ המיומנות לפי קטגוריה; בתחילה, תוציא נקודות על כישורים ראשוניים – התקפות כפתור עכבר השמאליות שאינן דורשות לבזבז מאנה או אנרגיה. השחרור מספיק נקודות בעץ יאפשר לכם בסופו של דבר לבזבז נקודות על כישורי ליבה-תלות משאבי הלחם והחמאה שלכם-אז כישורי הגנה וכן הלאה.

לאחר ביטול נעילת יכולת עם נקודה יחידה, תוכלו לבזבז נקודות נוספות כדי לשדרג אותה ולבחור בין שינויי זוגות. לדוגמה, לאחר שדרוג מתקפת התזזית של הברברי, אתה יכול לבחור להשיג חובב הפחתת נזקים בערימה בזמן שאתה משתמש בו, או במקום זאת להעניק לכישורים האחרים שלך עליית מהירות התקפה.

Blizzard אומר כי כרגע נועד לשחקנים לפתוח כ-30-40% מהצמתים על עץ המיומנות עד למשחק הקצה, כלומר לשחקנים יהיו בניינים שונים למדי אפילו באותה כיתה.

דיאבלו 4 הוא העולם הפתוח

העולם הפתוח של דיאבלו 4 מכיל חמישה אזורים לחקור. “כל אזור רצוף סכנות מסוג משלה. “מסלולים רבים ופינות נסתרות לחשוף. איך בחרת לפלס את דרכך בעולם העצום הזה תלוי בך. צוותי האמנות והעיצוב בנו עולם רציף בו תוכלו לשוטט מחוף לחוף, או גבוה לרכסים הקרחוניים. עבור צוות האמנות הסביבה, אנו רוצים להבטיח שכל מיקום בעבודת יד יהיה מובחן ומטופל.”

בעזרה, צוות הסביבות ב- Blizzard הפיק שישה סרטונים כדי להתחיל לתת לך מבט מוקדם על מה שתמצא באזורים של דיאבלו 4, שתוכלו לראות בהמשך:

אתה מקבל סוס בדיאבלו 4

למרבה המזל, לא תצטרך לחצות את כל העולם הפתוח של דיאבלו 4 ברגל. מסע במהלך קו העלילה הראשי יבטל את הנעילה של הרכבה שתוכלו לקרוא בכל נקודה בזמן הרפתקאות בעולם העולמי.

הסוס שלך יהיה ניתן לשנות. דיאבלו 4 עשוי להתרחש בעולם מפוצץ בשדים, אבל זה לא אומר שהברברי הגבוה שלך בגובה 7 מטרים לא יכול לגלם את נערת הסוסים הפנימית שלהם.

Diablo 4 יתמוך בבקרים למחשב

Blizzard דיבר בעדכון הרבעוני הראשון שלה על איך הוא מעצב את ממשק המשתמש עם הרבה סוגי שחקנים בראש.

 • עברו בין עכבר/מקלדת לבקר מבלי “לזרוק אנשים לחלוטין מהקילטר”
 • בחר לקבל את סרגל הפעולה במרכז האמצעי או השמאלית התחתונה של המסך
 • פתח מסכי ממשק משתמש באופן עצמאי במצב Co-op Coach
 • מחדש את ההתקפה העיקרית שלך למשהו אחר מאשר לחיצת עכבר שמאל

כרגע אין תוכניות לשכבת כיסוי מפה בדיאבלו 4

שחקני דיאבלו 4 בטא הופתעו לגלות שלמשחק לא היה מה שהפך למתקן במשחקי ARPG: שכבת מפה שקופה. במקום זאת, ניווט הסתמך על התצוגה הלא שלמה המסופקת על ידי המינימום במשחק. אחרת, בדיקת המיקום שלך פירושה לשלוף את מפת העולם המלאה והמסך המלאה, להפסיק את התנועה שלך ולהשאיר אותך חשוף לפגיעה.

המנהל הכללי של דיאבלו, רוד פרגוסון, בתגובה לשאלות אם היו תוכניות לכלול בסופו של דבר, אמר בטוויטר כי אין כוונות עדכניות לכלול כיסוי מפה שקוף.

דיאבלו 4: תאריך ההתחלה של העונה הראשונה, מעבר קרב ועוד על סורק הצינוק הכהה יותר

הנה מה שכדאי לדעת על הכניסה החדשה ביותר בסדרת דיאבלו.

כתב צוות אוסקר גונזלס

אוסקר גונזלס הוא יליד טקסס המכסה משחקי וידאו, תיאוריות קונספירציה, מידע שגוי וקריפטו.

מומחיות משחקי וידאו, מידע שגוי, תיאוריות קונספירציה, cryptocurrency, NFTs, סרטים, טלוויזיה, כלכלה, מניות

7 ביולי 2023 2:11 עמ ‘.M. Pt

Inarius מ- Diablo 4

דיאבלו 4, הפרק האחרון של הסורק הצינוק הפופולרי, יצא בחודש שעבר, והוא עומד לבעוט את העונה הראשונה שלה.

דיאבלו 4 מחזיר את השחקנים לעולם העגום של המקדש, שם כוחות מהשמיים והגיהינום מניפולציות על בני אדם לעשות את הצעותיהם. אם המקדש, לילית, חזרה ומתכוונת להפיץ את הרע שלה ברחבי העולם. על השחקנים לקחת על עצמם את כוחותיה ולעצור אותה לפני שיהיה מאוחר מדי.

בהמשך החודש, העונה הראשונה של דיאבלו 4 תתחיל לתת לשחקנים יותר תוכן, תכונות וחשוב מכך, שלל חדש.

?

המשחק שוחרר ביום שלישי, 6 ביוני. לאלה שהזמינו מראש את הדלוקס או המהדורה האולטימטיבית של המשחק הייתה גישה מוקדמת למשחק החל מה -1 ביוני.

על אילו מערכות זמינות 4 זמינות?

.

איך עובדים דיאבלו 4 עונות?

עונות ייעשו על בסיס רבעוני. לכל עונה תהיה סיפור עלילה ייחודי משלה ששחקנים יצטרכו לעבוד בדרכם או עם דמות שכבר יצרו או מתחילים מאפס עם כיתה חדשה. תכונות וציוד חדשות יועברו גם הם לאורך כל העונה.

מתי מתחילה עונת הממאיר?

העונה הראשונה של דיאבלו 4 תחל ב -20 ביולי ב -10 א.M. Pt (1 עמ ‘.M. ET). הנושא של העונה הוא מפלצות ממאירות, איומים שנשארו על ידי לילית שתוקפים אנשים חפים מפשע ברחבי Sanctuary. השחקנים יצטרכו ללמוד את מקורותיהן של מפלצות אלה תוך שימוש בלבם הממאיר כדי לספק בונוסים ייחודיים לדמותם.

איך עובר קרב דיאבלו 4?

מגיע גם עם עונה של ממאיר הוא דיאבלו 4 מעבר קרב. ישנם שני שכבות – בחינם ופרימיום – ולשניהם יהיו תגמולים שלא ניתן לנעול עבור שחקנים. Premium יעלה 1,000 פלטינה, מטבע המשחקים שניתן לרכוש בכסף אמיתי, שמשווה ל -10 דולר. תשלום הכסף הנוסף יפתח יותר תגמולים מאשר הרובד החינמי, כולל יותר פלטינה. יש גם מעבר קרב מואץ ל -2,800 פלטינה, או כ- $ 25, שיהיו להם 20 שכבות של תגמולים שכבר נעולים.

מהן דרישות המחשב לדיאבלו 4?

הדרישות המינימליות הן:

 • מערכת הפעלה: 64 סיביות Windows 10
 • מעבד: Intel Core i5-2500K או AMD FX-8350
 • זיכרון: 8GB RAM
 • גרָפִיקָה: Nvidia geforce gtx 660 או AMD Radeon R9 280
 • אִחסוּן: כונן מצב מוצק עם שטח זמין של 90 ג’יגה-בייט

המו”ל Blizzard ממליץ על המפרט הבא:

 • מערכת הפעלה: 64 סיביות Windows 10
 • מעבד: Intel Core i5-4670K או AMD R3-1300X
 • זיכרון:
 • גרָפִיקָה: Nvidia geforce gtx 970 או AMD Radeon RX 470
 • אִחסוּן: SSD עם שטח זמין של 90 ג’יגה -בייט

אילו שיעורים זמינים בדיאבלו 4?

יש חמש שיעורים זמינים בדיאבלו 4: ברברי, סורר, מכשף, דרויד ונקרומנסר.

מה הסיפור בדיאבלו 4?

Diablo 4 הוא הכניסה החדשה ביותר בפעולה של צינוקים האגדיים RPG. שחקנים יילחמו נגד עדר המפלצות בשליטת לילית, בתו של מפיסטו, אחת הרעות הגדולות, וכינתה את “האם” של המקדש, העולם בו מתרחשת סדרת דיאבלו.

האם לדיאבלו 4 יש מיקרו -טרנסקציות?

כן זה יהיה, אם כי Blizzard אומר שהם ישמשו רק למטרות קוסמטיות.

האם יש תוכניות להרחבות דיאבלו 4?

מנכ”ל דיאבלו, רוד פרגוסון. .

איך זה?

Diablo 4 גדול וכהה יותר מהמשחקים הקודמים, שהם שדרוג נחוץ מאוד לנוסחת הצינוק שלה.

המקדש מחולק לאזורים גדולים המחולקים אז לאזורים קטנים יותר. לאזורים בדרך כלל יש אזורים פתוחים מלאים במפלצות, כמו גם עיירות ומאהלים שונים בהם שחקנים יכולים לקיים אינטראקציה עם סוחרים או למצוא משימות צדדיות.

המשימות במשחק הן בשפע וישלחו אותך למגבלות הרחוק של המקדש. חלקם ידרשו להרוג מספר אויבים בטבע, בעוד שאחרים מתמקדים בהורדת בוסים שנמצאים בצינוקים.

. ישנם גם ציוני דרך לגלות ואירועי עולם יתר שישלחו גלים של אויבים איומים בדרך שלך.

דיאבלו 4 לא סתם גדול יותר, יש לו גם תחושה אפלה בהרבה ממשחקים קודמים בסדרה. פעם אחר פעם, זחלתי את האירועים שנפרשו במשחק. Blizzard דחף את המעטפה בנבל על ידי הצגת לילית, שמפתה אנשים לאפשר לשד הפנימי שלהם ולעשות דברים איומים. הוויזואליות בדיאבלו 4 עוזרות להעלות את הטון הכהה יותר עם רצפים קולנועיים שמתקרבים לדמויות כדי לתת מבט מקרוב של האימה ולא את נקודת המבט הרחוקה המשמשת לאורך כל המשחק.

מדהים כמו שדיאבלו 4, לבניית הסקירה שחוויתי היו כמה סוגיות שיכולות לתסכל שחקנים. השתמשתי ב- Necromancer בתקופתי. זה היה נהדר שיש חבורת שלדים בבק שלי ולהתקשר שלי, אבל הם נטו לתקוף יעדים שלא הפכו שום נזק, כמו קיר הרסני, תוך התעלמות מהבוס שנלחמתי בו אני נלחמת. המיקוד עצמו יכול להיות מעט מסורבל, במיוחד מרחוק, שכן מיקוד אוטומטי לא תמיד בוחר את האויב האידיאלי לתקוף. חלק מהמיניונים שלי היו פשוט עומדים שם במקום לתקוף, אבל זה היה אירוע נדיר.

ניתן לטעון שההיבט המתסכל ביותר של משחק המשחק היה היעדר כפתור התקפה בסיסי. משום מה, Blizzard הרגיש שעדיף שהשחקנים ישתמשו במיומנות כמתקפת ברירת המחדל. זה אומר שאם יש לי חרב מפוארת או חרמש ענק – אני משחק בכל זאת נקרומנסר – התקפת ברירת המחדל תהיה כל מיומנות ראשונית שבחרתי, במקום שאביא את הנשק שלי שמציידתי. .

דיאבלו 4 עושה הרבה דברים נכון כדי לרומם את הסדרה. זה מציע הרבה תוכן כדי לשמור על שחקנים תפוסים לפרקי זמן ארוכים, אך הוא לא עושה זאת ללא משמעות. המשחק חוזר גם לטון האפל של המשחק המקורי אך מגביר אותו עבור הקהל המודרני.