לעונה 4 המנדלורית יש כבר תוכנית ברורה: שמועות ותאוריות תאריך שחרור | Den of Geek, תאריך השחרור הפוטנציאלי של מנדלוריאן עונה 4, צוות צוות ועוד

0

תאריך השחרור הפוטנציאלי של המנדלוריאני עונה 4, צוות השחקנים וכל מה שאתה צריך לדעת

מאת ג’ון סאבדרה | 25 באפריל 2023 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

לעונה 4 המנדלורית יש כבר תוכנית ברורה: שמועות ותאוריות תאריך שחרור

כן, עונה 4 המנדלורית מתרחשת, אבל על מה זה יהיה ועל מה הלאה?

מאת ג’ון סאבדרה | 25 באפריל 2023 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בטוויטר (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

מלחמת הכוכבים: סיום המנדלוריאני עונה 3

זֶה מלחמת הכוכבים: המנדלוריאני המאמר מכיל ספוילרים.

מתי המנדלוריאני עונה 3 נסגרה עם גמר אחד, לכאורה מוחלט של דין דג’ארין ו רַעַשׁ גרוגו נהנה מנוחה ראויה היטב על נברו, מיליוני קולות זעקו לפתע בטרור. אחרי הכל, נראה כי סיום העונה 3 עוטף שלוש עונות שווי של סיפורי סיפורים די יפה עבור הגיבורים שלנו.

כאשר מנדלור הוחזר, הדארקסאבר כבר לא נושא, אבא הרשמי של דין עכשיו גרוגו, ומוף גדעון ככל הנראה מחוץ לתמונה-ועם היעדר הגמר של גמר העונה לסצנה שלאחר האשראי כדי להקים את הקשת הגדולה הבאה עבור הדמויות שלנו-חלקם הצופים חששו באופן מובן את הגרוע ביותר לעתיד המופע. וזה נכון, אתה יכול בקלות לטעות בגמר העונה 3 בגמר הסדרה, ובסיום שמח לאתחל, כאשר המסך דוהה לשחור לוני טונס-סִגְנוֹן.

אלא שאנחנו יודעים שזה לא הסוף עבור המנדלוריאני! הראווה ג’ון פברו אישר בעבר שהוא כבר כתב המנדלוריאני עונה 4, מיפוי הרפתקה חדשה לגמרי עבור דין וגרוגו שנראה שנצפה זמן מה אחרי אחסוקה וכן צוות שלד אבל לפני הסרט המנדוברס שהוכרז לאחרונה. ואכן, הסיום משאיר מספיק חוטי עלילה משתלשלים כדי להקים עונה 4.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

אבל ראשית, מתי אנו יכולים לצפות לעונה הבאה של מלחמת הכוכבים סִדרָה?

שמועות תאריך השחרור של המנדלוריאני עונה 4

בזמן שאנחנו יודעים המנדלוריאני עונה 4 בעבודות, זה עדיין יכול להיות קצת המתנה ארוכה לפני שנראה את דין וגרוגו בחזרה למסכים שלנו. ראשית, לוקאספילם יש לוח זמנים של שחרור מאוד וצינור הפקה קדימה, עם מערך של מופעים וסרטים אחרים המגיעים מהאולפן.

על דיסני+, אנחנו יודעים אחסוקה יעלה בכורה באוגוסט השנה, ואילו צוות שלד, הצילומים העטופים בינואר, מיועדים גם הם מתישהו בשנת 2023. זה משאיר את הייצור כרגע האקוליט והעונה השנייה של אנדר. בהנחה ששניים אלה הם 2024 מופעים, וכי דיסני תמשיך לשחרר מופעי סטרימינג בקצב האיטי שרמז עליו מוקדם יותר השנה, זה אומר המנדלוריאני עונה 4 אולי לא פגעה בפועל בדיסני+ עד 2025 לכל המוקדם.

זה עוקב עם דו”ח מהפכת מלחמת הכוכבים, מקור אמין עבור מלחמת הכוכבים דליפות הפקה, הטוענות שצילומים בעונה החדשה לא יתחילו עד אוקטובר 2023. בהנחה המנדלוריאני עונה 4 עוקבת אחר לוח הזמנים הזה, ובהתחשב בעונה חדשה של המופע הזה באופן מסורתי לוקח לפחות שנה או יותר לפוסט-ייצור, עדיף שלא להעלות את תקוותיך לשחרור 2024. זה כמובן כל הספקולציות עד שלוקאספילם נותן לנו עדכון רשמי.

תיאוריית העלילה המנדלורית עונה 4: ריינג’רס של הרפובליקה החדשה

מתי המנדלוריאני עונה 4 כן לחץ על המסכים שלנו, על מה זה אפילו יהיה? כאמור, עונה 3 עשתה עבודה טובה מאוד לשים קשת על מרבית הסיפורים הגדולים של התוכנית. לעת עתה לפחות, בו-קטאן נראה מיושב בתפקיד המנהיג המנדלוריאני, ואילו סיפור העלילה המתקרב הממשמש ובא אחסוקההבעיה. לוק סקייווקר שם בחוץ עושה דברים ג’די, אבל זה בקושי הבעיה של דין וגרוגו עכשיו כשהם אדונים וחניכים אבל בדרך של המנדלור. מה שנשאר לצמד שלנו לעשות כשהם מסתפקים במנוחה ורגיעה על נברו?

סיום העונה 3 למעשה מספק תשובה לשאלה זו בסצנה המתרחשת בחזרה בבסיס הרפובליקה החדש באדלפי. DIN מבקר בשוטר החלל החדש של הרפובליקה קרסון טבה כדי להציע את שירותיו כצייד ראשים יותר מבחין עבור הממשלה הגלקטית המדהימה. במקום לעבוד עבור מי שמשלם הכי הרבה נקודות זכות, סגנון שכירי חרב, דין יהיה פרילנסר עבור קרסון באופן ספציפי, יוריד את החלאה הקיסרית בכל מקום בו הם עשויים להיות מחוברים בשפה החיצונית. זו דרך של דין להכשיר את גרוגו בדרכי ציד שפע אך עם מצפן מוסרי כמו גם דרך לעזור לקרסון להגן על כוכבי הלכת והאנשים שהרפובליקה החדשה עדיין חלשה מדי (ובירוקרטית). בעוד שקרסון מזהיר את העליונים החדשים שלו לרפובליקה שלעולם.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

הסידור החדש הזה בו דין עובד באופן לא רשמי עבור הרפובליקה החדשה, המשמש כמצב צייד צייד בונטי משוטט בזכות זיכויים, לא רק מהנהן למוצא הסמוראים והסרט המערבי של התוכנית, אלא נראה גם דרך להחיות את ריינג’רים של הרפובליקה החדשה קונספט שפינוף שלוקאספילם נגנז בעבר. בדיוק ככה, דין וגרוגו יכולים עכשיו להיות אותם ריינג’רס טיטולרי בכתב העת הקרוב המנדלוריאני עונה 4.

למרות ש ריינג’רס, שעל פי הדיווח. עוד לפני הבכורה של עונה 3, נשיאת לוקאספילם קתלין קנדי ​​הקניטה שחלק מהדברים שהיינו רואים בהם ריינג’רים של הרפובליקה החדשה במקום זאת היה מקופל פנימה המנדלוריאני.

“מעולם לא כתבנו תסריטים או משהו על זה”, אמר קנדי ​​ל- Empire (דרך SYFY) בשנת 2021. “חלק מזה יגלה בפרקים עתידיים, אני בטוח, מהאיטרציה הבאה של מנדלוריאני.”

בטח, עונה 3 צוללת צלילה הרבה יותר עמוקה לחברה הרפובליקה החדשה מתמיד. בעוד שהממשלה הייתה קיימת ברובה על פריפריה של הרפתקאותיו של דין וגרוגו בשתי העונות הראשונות, הרפובליקה החדשה היא קדמית ומרכזית ב”המיר “ומפזרת לאורך כל שאר הסיפור השנה. אנו עוברים טיולים לקורוסנט כדי לראות ממקור ראשון את התכונות הדיסטופיות של תוכנית החנינה של הרפובליקה החדשה כמו גם את הקלטת האדומה שמפגיעה במוסדותיה. כשקרסון מנסה לבקש סיוע לנברו במהלך מתקפת פיראטים, הוא בעצם אמרו למלא טופס בקשה שידחה ככל הנראה בכל מקרה. המערכת בבירור אינה פועלת ויכולה להשתמש בעזרה של מנדלוריאן או שניים שאינם מחויבים בהסכמי הקורוסנט.

בינתיים אנו מתוודעים יותר על אליה קיין, נבל אימתני שפגשנו לראשונה בעונה 2 אבל מי הרבה יותר מבולבל עכשיו כשראינו מה היא יכולה לעשות כסוכן כפול. מעמידה פנים שהיא אימפריאל לשעבר משוקמת המשרתת כעת את הרפובליקה החדשה כמרגל, אליה עובדת למעשה עבור מועצת הצללים, המעגל הסודי השולט על האימפריה בחסותו של אדמירל תורן. כיצד המאמצים המתמשכים של אליה לסכל את מיטימיה הבלתי מודעים לקשרים לכל הנבלים האחרים האלה יכולים להיות משהו שרפובליקה חדשה יותר אופקית יותר המנדלוריאני עונה 4 יכולה לחקור עוד יותר.

למעשה, דין וגרוגו לעומת. מועצת הצללים יכולה להיות דרך לקפוץ להתחיל את השלב הבא של המנדלוריאניהסיפור עכשיו שכל העסק הזה במנדלור הסתיים. כשגדעון יוצא מהתמונה (לעת עתה), הגיבורים שלנו יכולים כעת להפנות את תשומת ליבם למלואנים האחרים שמטפלים בתושבים התמימים של השפה החיצונית. זו הדרך.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

מה הלאה למנדלוריאן אחרי עונה 4?

לוקאספילם חזר לעתים קרובות על תכניתו ל”אנדו -מנדובר “(המונח שלנו, לא שלהם) של מופעים שנקבעו בתקופת הרפובליקה החדשה (חמש שנים אחרי חזרת הג’דיי, במקרה הזה). המנדלוריאני, ספר בובה פט, אחסוקה, וכן צוות שלד כולם אמורים להיות חלקים מכלל, כאשר סדרה אחת מובילה או להקים את האחרת. כבר ראינו המנדלוריאני עשה זאת עבור בובה פט ואחסוקה, בזמן ספר בובה פט הרים חוטים מ המנדלוריאני גם כן. ב אחסוקה, אנו נעקוב אחר החיפוש של הלוחם אחר Grand Admiral Thrawn, סיפור עלילה שהוקם לראשונה בעונה 2 של המנדלוריאני. במילים אחרות, הסדרות הללו מהוות יקום מיני-משותף בו כל ההצגות מתקשרות זו עם זו, וכעת אנו יודעים שהכל מוביל לאירוע קרוסאובר גדול בבתי הקולנוע.

בחגיגת מלחמת הכוכבים 2023, נשיא לוקאספילם קתלין קנדי ​​אישר זאת המנדלוריאני מפיק בכיר ו אחסוקה המוצג דייב פילוני יכיל סרטים שנקבעו בעידן הרפובליקה החדשה, ויאסוף על אשכולות מכל הסדרות האלה (ואולי אפילו לפתור כמה). איזו צורה של הסרט הזה ייקח בסופו של דבר, וכאשר הוא עשוי להכות בבתי הקולנוע, נותר לראות. השמועה ברחוב היא שאירוע הקולנוע הזה עדיין נמצא כמה שנים, וכנראה שלא לפני כן המנדלוריאני עונה 4.

אבל מה המשמעות של האירוע הגדול הזה לעתיד של המנדלוריאני אחרי SEAOSN 4? האם הסרט אמור להיות סיום המנדוברס בכללותו?

“אני לא יודע אם הייתי קורא לזה ככזה,” אמר פילוני IGN בחגיגה. “אני חושב על תקופת הזמן עכשיו, תקופת הזמן הרפובליקה החדשה, וזה משהו שהיה קיים הרבה לפני שאי פעם עשינו המנדלוריאני. הרעיון שאחרי חזרת הג’דיי, הייתה רפובליקה חדשה והגיבורים עדיין נאלצו להגן על כך שהרפובליקה מהאימפריה של השריד, היא רעיון ישן מאוד שהבאנו לעונה הראשונה של המנדלוריאני כי זה מה שהיה תמיד שם.”

תאריך השחרור הפוטנציאלי של המנדלוריאני עונה 4, צוות השחקנים וכל מה שאתה צריך לדעת

תצוגה מקדימה של המנדלוריאן

המנדלוריאני עונה רביעית ככל הנראה קורה, אם כי מלחמת הכוכבים האוהדים לא משוכנעים בהתחשב עד כמה חותם העונה-שלוש סיום הרגיש.

העונה האחרונה של מופע דיסני+ הסתיימה ב -19 באפריל והפרק עטף את הסיפורים לאורך הסדרה עד כה. עם זאת, הראווה ג’ון פברו אישר בעבר שהוא כבר כותב עונה ארבע בחזרה במאי 2022.

כשחשף את החדשות, פברו גם הקניט שיש יותר קרוסאוברים בעתיד דין דג’ארין וגרוגו. “כמו שעושה דייב [פילוני] אחסוקה, זה מאוד ליידע את הכתיבה שאני עושה בעונה ארבע, “הוא הסביר.

מלחמת הכוכבים סרט שישמש כשיאו של כל הסיפורים עד היום מתקופה זו.

אז אנחנו די בטוחים המנדלוריאני עונה רביעית תתרחש, אבל יכול להיות שאנחנו פשוט ממתין. בזמן שאנחנו מחכים, הנה כל מה שאתה צריך לדעת ולהזהיר, יש כמה Mספוילרים של Ajor קדימה לקראת העונה-שלוש סיום.

גרוגו, המנדלוריאני, עונה 3

תאריך השחרור הפוטנציאלי של המנדלוריאני עונה 4: מתי עונה 4 המנדלוריאנית תהיה על דיסני+?

למרות שאנחנו יודעים שזה מגיע, עדיין אין לנו תאריך התחלה מאושר עבור המנדלוריאני עונה רביעית. כל מה שאנחנו באמת יכולים לומר זה שזה בהחלט ישוחרר בדיסני+ כמו העונות האחרות, וכנראה שהוא יכיל שמונה פרקים.

בדרך כלל, היינו אומרים שאפשר לצפות שעונה חדשה תופיע לראשונה בהמשך השנה לאחר שהעונה הראשונה הוקמה לראשונה בנובמבר 2019 והעונה השנייה באוקטובר 2020. עם זאת, הדברים התעכבו בעונה השלישית, שלא החלה עד מרץ 2023, ועכשיו נראה שגם עונה ארבע תתעכב.

לאור השביתה של אגדת הסופרים הנוכחית של אמריקה, נראה כי ניתן לדחוף את הצילומים חזרה מתאריך ההתחלה המתוכנן בספטמבר (דרך מועד אחרון). למרות שלפי הדיווחים, התסריטים הושלמו, היעדר תסריטאי שנקבע היה הופך את השכתוב לבלתי אפשרי.

“אני יודע שג’ון כתב את התסריטים. אני יודע שהוא מתרגש מהמשיך לספר סיפורים בעולם הזה, וכך מתי ואיך זה קורה, בהתחשב בכל דבר, נראה, “סיפר המפיק המנהל ריק פמויייווה . “זה בהחלט בא, אני פשוט לא יודע בדיוק מתי.”

רוזאריו דוסון בתור אחסוקה טאנו, הפרק המנדלוריאני 13

Famuyiwa הרחיב את תהליך הייצור של העונה-ארבע קולידר.

“הייתי בהלם אם הם פשוט יפסיקו להכין אותם בנקודה זו. אבל כן, אני חושב שרק הדרך בה מופעים מתלכדים, והתהליך סביב ההצגות, אני יודע שהם עמוק מתחילים את ההכנה ואת תהליך הקדם-ייצור. עכשיו בדיוק כשזה הולך לעדשה והדברים מתחילים לצלם, אני לא יודע … “

אם השביתה מסתיימת לפני סוף השנה מנדו עונה רביעית מסוגלת להתחיל לצלם כמתוכנן בעבר, נוכל לצפות שהיא תנחת בסוף 2024, אולי בסביבות תאריך אוקטובר/נובמבר של שתי העונות הראשונות.

כמובן שהשביתה של הכותב אינה האתגר היחיד שעומד בפני עונה ארבע. גילדת שחקני המסך (SAG-AFTRA) דנה גם בפעולה-הורחבו שיחות חוזה כדי לנסות למנוע את זה מלהתרחש, אך שביתה עדיין על השולחן. ברור שזה יטחן כל הפקה לעצירה מוחלטת, אלא אם כן העונה מתרכזת לחלוטין בגרוגו.

אבל זו רק ספקולציות מאיתנו לעת עתה, אז אנו נדאג לעדכן את זה כשתדעו יותר.

צוות השחקנים בעונה 4 המנדלוריאנית: מי יחזור לעונה 4 המנדלורית?

ברור שדי דיג’רין וגרוגו חיו להילחם ביום אחר, כך שתוכלו לצפות לפדרו פסקל בחזרה כמנדלוריאן הטייטרלי (אם זה אפילו מתייחס אליו יותר).

לפני שנכנס לתשואות דמויות צפויות אחרות, אזהרה שנכנס לתוכו ספוילר טריטוריה מכאן והלאה. אל תקראו את התצלום אם עדיין לא ראית את סיום העונה שלוש.

המנדלוריאני, עונה 3

לאחר מותו של פז ויזלה בפרק הלפני אחרון, היינו מוכנים למוות קורע לב יותר בגמר – אבל הגיבורים שלנו שרדו כולם.

כעת, כאשר מנדלור חוזר לשליטת המנדלורים, צפו לראות יותר את קייטי סאקהוף כבו-קטן קריזה, אמילי בולעת את השריון וסיימון קאסיאנידים כ- Ax Woves, בין היתר.

אדם אחד ש (ככל הנראה) לא יחזור הוא ג’יאנקרלו אספוזיטו כמוף גדעון, בהתחשב בכוח המשולב של דין, בו-קטאן וגרוגו-כמו גם ספינה בוערת-ראה אותו נשרף לפריך.

תשואות פוטנציאליות נוספות בעונה הרביעית כוללות את קרל ווית’רס בתור גריף קרגה, איימי סדאריס כמוטו פלי ופול סאן-היונג לי בתור קרסון טבה. אם כי כאמור לעיל, שום דבר טרם אושר.

דייב פילוני, פול סאן היונג לי, המנדלוריאן, עונה 3

מגרש העונה 4 המנדלוריאני: איך סיום המנדלוריאני עונה 3 מגדיר עונה 4?

באמת, המנדלוריאניהעונה השלישית הסיום הרגיש יותר כמו עונה אחרונה מאשר משהו שקבע את העתיד לבוא.

לאחר הובס המוף, דין דג’ארין אימץ את גרוגו כבנו. כתוצאה מכך, גרוגו הוא עכשיו דין גרוגו וחניך מנדלוריאני. הצמד חזר לנברו, שם גריף קרגה הכניס להם בקתה מחוץ לעיר לגור בה.

כעת, לאחר שיש לו גרוגו להתאמן, דינג דג’ארין אומר לקרסון טווה שהוא הולך להיות “יותר סלקטיבי” במשימותיו, ומציע לעבוד עבור הרפובליקה החדשה “על בסיס כל מקרה”-אבל זה הסדר ש”המקרה “-זה הסדר” פשוט יישמרו בינו לבין קרסון.

ל- Nevarro יש גם מרשל חדש, אבל זה לא Din Djarin-זה ה- IG-11 שנבנה מחדש (שהושמע על ידי טאיקה ווייטיטי).

וכאן אנו יוצאים מהעונה: עם דין ג’רין וגרוגו מצמררים בביתם החדש.

המנדלוריאני, עונה 3

לעונה ארבע יש צפחה נקייה יחסית להתחיל ממנה, ואנחנו יכולים לצפות ל מלחמת הכוכבים סדרה קדימה לבנות לסרט של פילוני. הסרט העצמאי יקשר את העידן הזה של מלחמת הכוכבים סיפור סיפורים, אך יכול גם להסתובב לסדרות חדשות.

מדבר עם מגוון לאחר ההכרזה בחגיגת מלחמת הכוכבים, פילוני דיבר על מה יהיה השרשור שקושר בין כל סדרות דיסני+ עד היום לסרט.

“ברמת בסיס, הייתי רק אומר את הסכסוך הקרוב, הרעיון ההולך וגדל שהאימפריה לא הובסה כמו שהרבה אנשים רוצים להאמין וכי השריד שם בחוץ,” הוא ציין.

דייב פילוני מ

טוד אנדרסון/דיסני XD דרך Getty Images

“ראינו את זה כבר מההתחלה המנדלוריאני ואיך גדעון זומם. תמיד יש אנשים שמוכנים לערער משהו שהרפובליקה מנסה לבנות ולהחזיר את רגליו.”

פילוני המשיך: “גדלתי עם הרבה סיפורים ביקום המתרחב שבדקתי את מה שקרה אחרי חזרת הג’דיי. היה זה, עבור האוהדים, רעיון שהיה רפובליקה חדשה ואימפריה של שרידים והסכסוך נמשך אחרי חזרת הג’דיי, למרות שהגיבורים ניצחו והיו יותר בשליטה. איך נראתה השליטה הזו?

“ומאז כוח מתעורר זה 30 שנה בחוץ חזרת הג’דיי, יש לנו מקום אז לספר סיפור אחר. זה מה שאני מתגבר לתקופת הזמן הזו.”

ואל תצפו מעונה רביעית להיות סוף המופע הראשי – לא לדברי ג’ון פברו, בכל מקרה (דרך DEN of Geek).

“אני חושב שהיופי בזה הוא שזה פרק אמצעי של סיפור גדול בהרבה”, אמר פברו. “ואף על פי שתהיה לנו רזולוציה לאורך זמן עם הדמויות האלה, אני חושב שאיך הדמויות האלה משתלבות בהיקף ובקנה המידה הגדול יותר, אבל זה לא כאילו יש סיום שאנחנו בונים לזה שיש לי בראש.

“להפך, אני אוהב שהסיפורים האלה ימשיכו ונמשכים. וכך הדמויות האלה יכולות להיות איתנו זמן מה, ואני מאוד אוהבת לספר סיפורים בקולם, ואני אוהבת את האופן בו ההרפתקאות מתפתחות ואני מצפה לעשות הרבה יותר.”

הטריילר של מנדלוריאני עונה 4: כל צילום של עונה 4 המנדלוריאנית?

למרבה הצער לא. למרות ש- Favreau כותב המנדלוריאניהעונה הרביעית מאז מאי 2022, היא עדיין לא התחילה לצלם, אז אין לנו מה להראות לך. כמו תמיד, נודיע לך ברגע שנדע יותר.

עונות 1-3 זמינות לצפייה בדיסני+.