40 משחקי מרובי משתתפים הטובים ביותר לאנדרואיד בשנת 2023 בחינם ומשולמים | Beebom, 25 משחקי מרובי משתתפים מקוונים הטובים ביותר לשחק עם חברים | פינקווילה

0

25 משחקי מרובי משתתפים מקוונים הטובים ביותר לשחק עם חברים

Contents

אם אתה חובב כדורגל ואתה משחק הרבה פיפ”א במחשב האישי או בקונסולה שלך, אתה בהחלט צריך לבדוק גם את Efootball 2023 עבור הסמארטפון של אנדרואיד שלך. זהו משחק ענק יחסית לסמארטפון, אבל הוא מגיע עם כל התכונות שאוהד כדורגל יחפש במשחק כדורגל סמארטפון. לא רק שתחוו גרפיקה באיכות קונסולה בסמארטפון אנדרואיד שלכם, אלא שתוכלו גם לחוות גם מצבי שחקן יחיד וגם מרובה משתתפים כאן.

40 משחקי מרובי משתתפים הטובים ביותר עבור אנדרואיד (בחינם ומשולמים)

30 משחקי מרובי משתתפים הטובים ביותר

Android Gaming היה במגמת עלייה, עם מכשירים הכוללים מעבדים כבדים ו- GPUs נהדרים וכמה משחקי פעולה אנדרואיד נהדרים, ואחרים שם בחוץ. אמנם מצבי קמפיין של שחקן יחיד הם כיף גדול, אך מה שבאמת מדהים הוא משחק מרובה משתתפים בסמארטפונים אנדרואיד. יהיה זה עם חבריך או נגד העולם, משחקים מרובי משתתפים מעניקים לך חוויה טובה בהרבה של משחק. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, איזה משחק צריך לבחור? ובכן, לא לדאוג, כמו שאנחנו כאן כדי לעזור. יש לנו את הבחירה הטובה ביותר של משחקי מרובי משתתפים מקוונים לאנדרואיד בשנת 2023. אז בנימה זו, בואו נמשיך לגלות את 40 המשחקים המרובי -משתתפים הטובים ביותר עבור אנדרואיד.

משחקי אנדרואיד מרובי משתתפים מקוונים ביותר בשנת 2023

לצריכה הקלה יותר, חילקנו מאמר זה למספר קטגוריות. . אני בטוח שאתה הולך למצוא את המשחק המקוון הטוב ביותר משתתפים עבור אנדרואיד מהרשימה הזו.

משחקי מרובי משתתפים מקוונים הטובים ביותר לאנדרואיד

1. בינינו

לאחר שחרורם של בינינו, נראה שתקופת הזהב של משחקי אנדרואיד הגיעה באמת. אחד המשחקים הגבוהים ביותר שיחקו, הוא עלה על כמה מהמשחקים הפופולריים ביותר כמו חבר’ה בסתיו ועמד על תרשימים ברחבי העולם. זה משחק מרובה משתתפים מקוון עם א נושא ניכוי חברתי ייחודי. אגב, ניתן לשחק את המשחק גם דרך WiFi מקומי עם 4 עד 10 שחקנים.

מגיע לנושא המשחקים, כאן אתה מכין את החללית שלך ליציאה יחד עם חברי צוות אחרים, אך זכור, יש מתחזים בצוות שלך שרוצים להרוג את כולם. המתחזים משתלבים עם שאר חברי הצוות לבנות אמון, אך בקרוב מתרחש כאוס כשאתה מוצא את גופתו של אחד מחברי הצוות שלך.

משחקי מרובי משתתפים מקוונים הטובים ביותר אנדרואיד בינינו

החשד בקרב חברי הצוות מתגבר וההצבעה נעשית כדי למצוא ו לבעוט את המתחזה מ חללית. . בין כל זה, עליכם להשלים משימות כמו שמירה על דלק החללית, אספקת החשמל ודברים אחרים.

אתה יכול אינטראקציה עם חברי צוות אחרים באמצעות צ’אט טקסט ואם זה לא מספיק טוב עבורך, אתה יכול להשתמש בשרת Discord משלך. במהלך השנים המשחק קיבל מספר מצבי משחק אחרים, כמו מחבואים, מפה חדשה, תפקידים עבור חבר צוות כדי לתבלין משחק, ועוד. בסך הכל, בינינו, הוא אחד המשחקים הטובים ביותר של מרובי משתתפים באנדרואיד כרגע ואינך יכול להרשות לעצמך להחמיץ את זה. במקרה שאתה אוהב את נושא האמון וההונאה אז אתה יכול למצוא עוד משחקים מרשימת הטובים ביותר שבינינו האלטרנטיבות.

ז’אנר, לא של שחקנים: ניכוי חברתי, 4-10 שחקנים

 • נושא ניכוי חברתי
 • בנה אמון והרוג את חברי הצוות שלך
 • שחק עם עד 10 שחקנים

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

. PUBG Mobile

PubG Mobile הוא ללא ספק אחד ממשחקי האנדרואיד המרובי -משתתפים המקוונים הטובים ביותר. . עם זאת, אם אינך אוהב את BGMI, עיין ברשימת האלטרנטיבות הטובות ביותר שלנו ב- PUBG עבור כמה אפשרויות אחרות.

כשהוא מגיע למשחק, זה משחק קרב רויאל בו 100 שחקנים נופלים על אי כדי לאסוף נשק, ולהילחם כדי להפוך לאיש האחרון (או החוליה) שעומד.

מצב לילה נייד של PUBG

למשחק יש מצב סולו, מצב DUOS ומצב חוליה אז תוכלו להתחבר עם חברים ולהילחם על ארוחת עוף. ל- PubG Mobile יש , . בנוסף תמיד יש אירועים חדשים מהנים שמתרחשים במשחק (במיוחד ב- Erangel).

ישנם מגוון כלי נשק בהם תוכלו להשתמש, יחד עם רימוני ידיים, רימוני עשן, ערכות בריאות והרבה יותר. אם אתה חדש לשחק ב- PUBG Mobile, אתה יכול לבדוק את המאמר שלנו על טיפים וטריקים ניידים של PUBG כדי להתחיל בקפיצה בארוחת העוף שלך.

ז’אנר, לא של שחקנים: קרב רויאל, 100

(חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה); הורד את שדות הקרב הודו ניידת (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

3. Fortnite

Fortnite הוא משחק נוסף שאינו זקוק למבוא. זה גם אחד ממשחקי הקרב רויאל הטובים ביותר שממש כיף לשחק באינטרנט מול שחקנים אחרים. Fortnite שונה במידה ניכרת מ- PUBG.

משתמש בגרפיקה מצוירת והרבה אלמנטים מהנים להפוך את המשחק קליל. בנוסף יש כאן מנגנון בנייה שלם ששום משחק מקוון אחר של אנדרואיד מרובי משתתפים. החל משנת 2023, המשחק כולל גם מצב ללא בנייה, שהוא משחק קרב רויאל קלאסי, עם שמועות על מצב בגוף ראשון בפיתוח.

אז לא משנה מתי תיפול לשחק את המשחק, יהיה בזה משהו חדש. זה משחק ממש מדהים, אבל זה יכול להיות די קשה לשלוט בזכות מכניקת האקדח הקשה ומערכת הבנייה שהיא מרכזית במשחקו.

זכור, המשחק אינו זמין בחנות Play ולכן תצטרך להתקין אותו ממקורות אחרים. אתה יכול לעקוב אחר המדריך שלנו ולהתקין את Fortnite באנדרואיד ללא חנות Play.

ז’אנר, לא של שחקנים: קרב רויאל, 100

 • זקוק לאחסון גבוה
 • לא תואם לכל המכשירים

הורד: משחקי אפי, חנות סמסונג גלקסי (בחינם, מציעה רכישות בתוך האפליקציה)

4. גארנה אש חופשית

אם עדיין לא נוח לך לקפוץ למאבק בעל קיבולת גבוהה, Free Fire יכול להיות המשחק המרובי משתתפים שאתה רוצה לנסות קודם. הפקדים כולם על המסך ופשוטים לניווט, אך גולת הכותרת עבורך היא שרק צריך לצאת נגד 49 משתמשים אחרים בחלון של 10 דקות כדי לשרוד עד הסוף. זה משחק מרובה משתתפים מהיר לחדד את כל הכישורים שלך לפני קרב אינטנסיבי.

אש חינם

היסודות של מצב רויאל הקרב כולם נשארים זהים. תוכלו לרדת באי מרוחק ותצטרכו למצוא נשק טוב, כמו גם מדדיות, ותישארו באזור הבטוח כדי לנצח בקרב.

אתה יכול גם ליצור חוליות של 4 איש ולדבר ביניכם עם צ’אט קולי במשחק. הגרפיקה שלהם חלקה, כך שלא בהכרח תעמוד בפני פיגור במהלך המשחק.

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

5. Clash Royale

Clash Royale הוא עוד משחק מקוון מרובה משתתפים שעליך לבדוק בטלפון האנדרואיד שלך. למשחק יש מעריץ ענק בעקבותיו והוא למעשה .

Clash Royale הוא א . . ואם אתה רוצה לשחק יותר משחקים כאלה, עקוב אחר רשימת החלופות המובילות של Clash Royale.

ז’אנר, לא של שחקנים: אסטרטגיה, 4

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

6. היום האחרון עלי אדמות: מלחמה מתה

היום האחרון עלי אדמות: מלחמה מתה היא א יורה זומבי MMORPG בחינם ומשחק אסטרטגיית הישרדות. נקבע בשנת 2027, זיהום בנגיף המגיפה הלא ידוע מחק את מרבית אוכלוסיית העולם.

כל הניצולים מונעים על ידי יעד אחד: הישאר בחיים ושרוד כל עוד אתה יכול במשחק הפוסט-אפוקליפסה הזה ולירות זומבים מתים מהלכים. .

ז’אנר, לא של שחקנים: יורה הישרדותי, 3

 • משחק הישרדות מדהים
 • להרוג זומבים ולהישאר בחיים
 • בנה את המקלט שלך
 • הרוויחו נשק ותגמולים חדשים

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

7. נייד חדש של המדינה

. . זה מוליד פער כלכלי, בו אנשים עשירים גרים במדינות האי הנקראות נסיגות, נהנים מהטכנולוגיות. מצד שני, המסכנים מתגוררים במגה-סורומים, והסיכוי היחיד להימלט מעוני הוא על ידי זכייה בוויזה קרבית, המוענקת לזוכה בשדה הקרב.

מדינה חדשה של PUBG

המשחק עדיין דומה למשחקים של Battle Royale שהוצג על ידי מחשב ה- PUBG המקורי. . עם זאת, מדינה חדשה מציגה תכונות משחק חדשות, כגון שיחות מזל”ט, השתמטות ותמיכה בקשות. יתר על כן, מדינה חדשה כוללת מפות חדשות, משחק אקדח מציאותי המותאם לנייד, ויזואליות מדהימות. מעריצי ה- PUBG Mobile המקורי בהחלט צריכים לנסות את המובייל החדש של המדינה החדשה.

ז’אנר, לא של שחקנים:

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

8. אספלט 9: אגדות

. .

ה המשחקים חלקה, הגרפיקה נראית מהממת עם תוספת של אפקטים נוספים של ניטרו גבר ניאון והחוויה הכוללת היא פשוט בלתי מנוצחת. ? מנגנון בקרה חדש בשם Touchdrive הנשען על Swipes כדי להניע את המכונית והופך את המשחק לקל במידה ניכרת, עם זאת, אתה תמיד יכול לחזור לבקרות ההטיה הישנה ולכובש לכיבוש.

Asphalt 9 בקרות החלקה

כמו כן, אתה כבר לא צריך להאט ולבצע סחף כדי להשיג מעט מיץ ניטרו, שכן האספלט 9: אגדות יאפשרו לך לעשות זאת רק על ידי סיבוב של 360 מעלות במהלך השייט כדי להרוויח את הדחיפה מבלי לאבד את המהירות.

לוח המועדון הוא תוספת חדשה נוספת ובמקרה שאתה תוהה, למעלה מ 60 עונות ו -800 אירועים (עם יותר מתווספים באופן קבוע) ישמור עלך להיות מעורב במשך זמן רב, זמן רב. יש הרבה שאני יכול לכתוב על אספלט 9: אגדות, אבל אז לשחק משחק זה יותר כיף מאשר לקרוא על זה.

ז’אנר, לא של שחקנים:

הורד

. 8 בריכת כדור

משחק מרובה משתתפים מקוון באנדרואיד. הרעיון הוא פשוט, המשחק הוא סימולטור ישיר של חוויית מאגר הכדור 8 במכשירים הניידים של המשתמשים.

8 בריכת כדור

כמו כן, בזכות הביקוש הפופולרי, המשחק הוסיף כעת גם מצב של 9 כדור, מה שמאפשר למשתמשים את הטוב ביותר משני מצבי המשחק. אם אתה נכנס למשחקי בריכה, בריכת הכדור 8 של Miniclip היא המשחק בשבילך.

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק בריכה, 8

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

. כוכבי קטטה

אם אתה אוהב פעולת PVP, Brawl Stars הוא משחק אחד שאתה בהחלט צריך לבדוק. SuperCell, החברה מאחורי משחקים פופולריים אחרים כמו Clash of Clans, Clash Royale ועוד, מפתחת את המשחק. עם שחקנים אחרים להשיג יעדים שונים ולנצח.

Brawl Parets משחקי אנדרואיד מרובי משתתפים

המשחק מציע מספר מצבי משחק שונים, כולל מצב קרב רויאל אם אתה רוצה לקבל תחושות אחרונות של גבר אחרון. מצבי משחק אחרים כוללים אבני חן תפוס, שפע, כדור קטטה והייסט. ישנם גם אירועים מיוחדים שמתקיימים באופן קבוע במשחק שתוכלו להשתתף בהם כדי לזכות בתגמולים. בסך הכל, זה אחד ממשחקי הפעולה של קרב רויאל ומשחקי הפעולה של ה- PVP הטובים ביותר שראיתי. .

ז’אנר, לא של שחקנים: פעולה, 6

. Roblox

40 משחקי מרובי משתתפים הטובים ביותר עבור אנדרואיד (בחינם ומשולמים)

עבור רוב האנשים, Roblox כנראה לא צריך שום הקדמה. עם זאת, למקרה שאתה לא מודע למשחק הזה שהפך במהרה לאחד המשחקים הפופולריים ביותר לפני זמן מה, הנה מה שזה הכל. ב- Roblox, אתה יכול ליצור עולמות וירטואליים משלך ולשתף את החוויות שלך עם חבריך.

המשחק תומך במשחק חוצה פלטפורמות, מה שאומר שאתה יכול לשחק בקלות עם החברים שלך בין אם הם נמצאים באנדרואיד, Xbox, PC או אפילו VR. כפי שציינתי לעיל, המשחק הפך לתופעה תרבותית מסיבית, והוא עדיין מביא חוויות חדשות לשחקניותיו.

 • אחד העולמות הווירטואליים הטובים ביותר
 • לְשַׂחֵק
 • זמן מוגבל אירועים כדי להפוך את הדברים לכיפים יותר
 • יש אנשים שדיווחו על תקלות מצלמה מוזרות בגרסת האנדרואיד של המשחק

12. מיינקראפט

Minecraft הוא משחק הווידיאו המפורסם ביותר בעולם. הכותרת קיימת מאז המחשבים הראשונים והיא הועברה על קונסולות ומכשירים ניידים כאחד. מוגדר בעולם פיקסל, המטרה שלך היא ליצור ולהגן על העולם סביבך, באמצעות הדמיון שלך.

ליצור, לחקור ולשרוד לבד או עם חברים עם המשחק האהוב על כולם. אם אתה אוהב את המשחק הייחודי שלה אז עבר את הרשימה שלנו של משחקי ארגז החול הטובים ביותר כמו Minecraft ובנה את העולם שלך.

מיינקראפט

SANG-SERVIVIVEL, 2

 • משחק ההישרדות הטוב ביותר
 • הגן על עולמך ולאסוף משאבים

13. Call of Duty: Mobile

במהלך מפתיע, Activision הודיעה על Call of Duty עבור אנדרואיד ופלטפורמות סלולריות אחרות ומאז היא צברה פופולריות עצומה. נתח טוב של גיימרים ניידים אפילו מעדיף את Cod Mobile על פני PUBG וזה די מדהים עבור החברה.

? שחק את המפות המרובות משתתפים האייקוניות של OPS Black ולוחמה מודרנית ללא כל חיוב.

אתה יכול גם לשחק את המשחק המולטיפלייר במפת הישרדות רויאל של 100 אנשים או להצטרף לחברים שלך באופן מקומי כדי ליצור חוליה משלך. .

ז’אנר, לא של שחקנים: קרב רויאל, 100

 • 100 שחקנים קרב רויאל
 • כולל גם משחקי מרובה משתתפים אחרים
 • תופס אחסון של 2 ג’יגה -בייט

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

. כדורגל 2023

. זהו משחק ענק יחסית לסמארטפון, אבל הוא מגיע עם כל התכונות שאוהד כדורגל יחפש במשחק כדורגל סמארטפון. לא רק שתחוו גרפיקה באיכות קונסולה בסמארטפון אנדרואיד שלכם, אלא שתוכלו גם לחוות גם מצבי שחקן יחיד וגם מרובה משתתפים כאן.

PES-2021-Android-Multiplayer-Games-1

אתה יכול לשחק משחקים מקוונים בזמן אמת. בין אם אתה רוצה לשחק מקוון מרובה משתתפים או מרובי משתתפים מקומיים, PES 2021 כיסית. .

 • שחקן יחיד ומרובה משתתפים מצבים
 • עדכונים שבועיים המבוססים על התאמות בעולם האמיתי, העברות ועוד
 • גרפיקה מדהימה
 • בקרות אינן כוס התה של כולם
 • יש אנשים שמדווחים על הרבה האקרים ברשת, שיכולים להרוס את הכיף

משחקי אנדרואיד מקומיים-מרביים (ישחקו באותו מכשיר)

15.

אם אתה רוצה לשחק משחק מקומי מרובי משתתפים באנדרואיד אז שום דבר לא מוביל את משחק השחמט. ולמרבה המזל, יש משחק שחמט בחינם לגמרי של AI Factory Limited מאפשר לשני משתמשים לשחק במשחק המושב החם באותו מכשיר. .

1. שחמט מאת AI Factory Limited

מלבד זאת, ישנם רמות רבות במשחק – החל מתחילים למומחה – ותוכלו להתחיל בכל רמה. למתחילים, יש לו משהו שנקרא שחמט מורה שממליץ כשאתה צריך להזיז את החלקים שלך ואיך להימנע מטעויות פשוטות. מה שאני אוהב באפליקציה הזו הוא שהיא די מודרנית, לא מפציצה עם מודעות ומופיעה די טוב.

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק לוח, 2

16. הוקי זוהר 2

עכשיו, מי לא אוהב משחק ישן וטוב של הוקי אוויר, נכון? ובכן, עם תצוגות סמארטפון הולכות וגדולות יותר, הוקי 2 זוהר הוא המשחק המקומי המושלם עבורך עבורך. הרעיון הוא פשוט – אתה שולט בחלוץ והמטרה היא להכות את הפאק לחור היריב. תן למשחק הזה סיבוב אם אתה מפנה הוקי אוויר. אני בטוח שתאהב את זה.

הוקי זוהר 2

ז’אנר, לא של שחקנים: הוקי, 2

.

משחק אסטרטגיה של עד 8 שחקנים באותו מכשיר, תגובת השרשרת היא משחק פשוט אך ממכר לשחק עם חבריך. שחקנים מתחלפים ומציבים את הכדורים שלהם בתא.

ברגע שתא הגיע למסה קריטית, הכדורים מתפוצצים לתאים שמסביב ומוסיפים אורב נוסף וטוענים לתא לשחקן. . נשמע פשוט? ואז הקפד לתת לו מערבולת.

ז’אנר, לא של שחקנים: אסטרטגיה, 2 עד 8 שחקנים

 • מגע לא נרשם לפעמים

18. BOUNDEN

המשחקים לא אמורים לקשור אותך למסכי הסמארטפון שלך, נכון? ובכן, זה המקום בו נכנס. משחק שהוא מסוגו, זהו שילוב של טוויסטר ובלט. אתה משתמש בטלפון שלך כמדריך לריקוד או להסתבך עם מישהו אחר. .

ריקודים, 2

.

כן, קראת נכון, לודו! . הרעיון זהה ללוח לודו של ביצוע האסימון הצבעוני שלך עם זריקת Die. תודה ללודו קינג, אתה וחבריך יכולים בקלות לשחק את המשחק הזה באותו מכשיר. אז למה אתה מחכה? תתגלגל!

לודו קינג

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק לוח, 4

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

משחקי אנדרואיד מרובי משתתפים של Bluetooth (2023)

20.

קרב הים 2 הוא סרט ההמשך לקרב הים, אחד ממשחקי האנדרואיד המרובי -משתתפים בכל הזמנים. יהיו לך ספינות, מטוסים, צוללות, מוקשים, מכ”ם, ועוד הרבה יותר לרשותך.

קרב ים 2

. למרבה המזל, אתה יכול להתחבר בצורה חלקה עם חבריך דרך Bluetooth ולהגיע לשדה הקרב המימי.

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק לוח, 2

 • לתקוף את היריבים שלך

(חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

. כָּפוּל!

DUAL לוקח את הרעיון של משחקי מרובי Bluetooth לשלב הבא על ידי העברת נתונים ממסך אחד למשנהו. .

.

כָּפוּל

ז’אנר, לא של שחקנים:

הורד

22. פלדה אמיתית

בהתבסס על סרט הפלדה האמיתי, אתה צריך להרכיב ולהכשיר רובוט אגרוף מכני משלך לבעוט ולהכות רובוטים אחרים. המשחק עמוס בפעולה והכל על האכזריות המכנית בזירה. אתה יכול לאסוף רובוטים שונים שאפילו האלופים מהסרט זמינים וללכת ראש בראש מול אנשים אחרים במשחקי wifi.

ז’אנר, לא של שחקנים:

23. נורת’גרד

. מכאן שזה בא כמו שאינו מגרש כשאני בעצם מציע את הכותרת הזו ברשימה זו. המשחק מכניס שחקנים לנעליו של אחד משבטי הוויקינג הרבים, עם המשימה להשיג דומיננטיות על המפה. שחקנים יכולים לבנות מבנה, יחידות ונלחם עם חמולות ויקינג יריבות לעליונות על המפה, במטרה של דומיננטיות ושליטה מוחלטת של המשאבים. החלק המרובה משתתפים מציב שחקנים נגד חמישה אחרים, עם שערים דומים, מה שהופך את המשחק לתחרותי. ברגע ששחקן מתגבר על עקומת הלמידה, נורת’גרד הוא סיינק זמן נהדר.

נורת'גרד

,

24.

. יש בו למעלה מחמישים רצועות, עד ארבעה שחקנים מרובי משתתפים דרך Wi-Fi או האינטרנט, ומירוצים מנצחים פותחים מכוניות נוספות שתוכלו להתאים אישית ולמרוץ. .

מירוץ מוטורי מיני

ז’אנר, לא של שחקנים: מירוץ,

 • מגוון עצום של מכוניות והתאמה אישית

25. Bombsquad

Bombsquad הוא תערובת של מיני משחקים שונים שתוכלו לשחק איתם עד 8 שחקנים באופן מקומי על wifi. . .

Bombsquad

זה משחק קשוח ונפיץ מלא בגרפיקה מרגשת ומשחקים ממכרים לכולם. אתה יכול לשחק מיני משחקי כמו הוקי פצצה, ללכוד את הדגל וכו ‘נגד או עם חבריך.

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק מיני, 4

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

. צבא דודלה 2: מיני מיליציה

אם אני צריך אפילו לספר לך על המשחק הזה, אתה בהחלט חי מתחת לרוק. מיני מיליצייה עלתה לתהילה כמעט באופן מיידי, כשהיא מגלמת על ידי גיימרים ניידים בכל העולם. אתה יכול להתחבר לשחקנים אחרים באמצעות WiFi ולקבץ להקים צבא, או ללכת ראש בראש במצב קרב של Deathmatch. .

מיליצייה מיני

ז’אנר, לא של שחקנים: קרב, 6

(חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

27. טרריה

Terraria הוא משחק הרפתקאות דו מימדי שנמצא ברוב הדרכים הדומות ל- Minecraft. . זה משחק מהנה עם המון דברים לעשות וזה לא יהיה קשה לבזבז אחר צהריים לשחק אותו. .

טרריה

. קרוססי-דרך

. המשחק דומה לזה של פרוג’ר. .

דרך קרוססי

המשחק כולל תמיכה בבקר, תמיכה בטלוויזיה באנדרואיד ותמיכה מקומית מרובה משתתפים. .

ז’אנר, לא של שחקנים: ארקייד, 2

הורד

משחקי אנדרואיד להתחרות עם חברים בפייסבוק

.

Zynga היא חברת משחקים מאסיבית שפיתחה כמה ממשחקי האנדרואיד הטובים ביותר למשחקים מרובי משתתפים, במיוחד עם חברים. יש לו סדרת משחקים מאתגרי מילים ועד טיזרי מוח ובניית טירה. .

הזמינו ותאתגרו את חבריכם בפייסבוק ותראו את הציון שלכם . באשר למשחקים, יש את Farmville 2 שכולו עולם החקלאות; אימפריות ובני ברית, מילים ועוד.

. אז הייתי אומר שאם אתה רוצה לאתגר את חבריך בפייסבוק במשחק אנדרואיד מרובה משתתפים, התחל עם המשחקים של זינגה קודם.

חקלאות, מסתורין; 2

 • משחק הווידיאו החברתי הטוב ביותר
 • הזמן את חברי המדיה החברתית שלך

30. מילים עם חברים 2

Scrabble מגיע לאנדרואיד במילים עם חברים 2. אתה יכול לאתגר חברים בפייסבוק לקרב מילים אמיתי בו אתה מתחלף ליצירת מילים דמויות תשבצים על לוח על לוח. האדם עם הכי הרבה נקודות מנצח. זוהי הגרסה הפשוטה ביותר אך המהנה של Scrabble הזמינה בחנות Play שתוכלו לשחק עם החברים בפייסבוק שלכם בקלות.

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק לוח, 2

 • אתגר את החברים שלך בפייסבוק
 • כיף ומהנה

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

31. צייר משהו

כולנו אוהבים לצייר, לא אנחנו? לצייר משהו הוא אחד ממשחקי הרישום הפופולריים ביותר בעולם. אתה יכול ליהנות עם חבריך ובני משפחתך להחליף אמנות מציירים. כמו כן, תוכלו לשרטט יצירת אמנות מושלמת ולהשתתף בתחרויות המשחק. . פשוט התחבר לחברים שלך בפייסבוק וקבל רישום.

 • שיבוש כל דבר
 • הפוך חברים חדשים באמצעות אמנות

הורד

32.

Clash of Clans הוא אחד ממשחקי האנדרואיד הטובים ביותר לשחק עם החברים שלך בפייסבוק במצב מרובי משתתפים. המשחק הזה חורג מהתחרות נגד חברים ומביא משחקי קואופרציה שבהם אתה צריך לשתף פעולה עם חבריך ולבנות כפר ולהגן עליו מפני ברברים.

5. התנגשות השבט

כמו שאומרים, זו מלחמה אפית בין הכפר שלך למכשפים בעלי אש האש. . בכל מחיר, תצטרך להגן על הכפר שלך מפני חיילים אחרים בעולם ההתנגשות.

. . מלבד זאת, תוכלו למצוא עוד משחקים כאלה מרשימת החלופות הטובות ביותר של Clash of Clans.

ז’אנר, לא של שחקנים: אסטרטגיה, 4

הורד (חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

33. פוקר זינגה

. Zynga Poker מציע חווית משחק מעולה עם שרתים כבדים, גרפיקה עצומה ופעולה חלקית מרובה משתתפים עם משתמשים מקוונים עם סגנון פוקר של טקסס. יתר על כן, אתה יכול גם להצטרף לחברים שלך בפייסבוק לחוויה מעשירה יותר.

פוקר זינגה

ז’אנר, לא של שחקנים:

(חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

משחקי אנדרואיד מרובי משתתפים חוצה פלטפורמות

. SpaceTeam

. זה דורש חבורה של עבודת צוות. לכל שחקן יש מכשיר משלו. .

. זה נמשך עד שהאדם יקבל את השילוב הנכון או שהספינה מתפוצצת. .

ז’אנר, לא של שחקנים:

 • משחק מרובה משתתפים מקומי
 • חסוך את עצמך לפני שהספינה מתפוצצת

הורד

35. מירוץ אמיתי 3

ריאל מירוץ 3 הוא הזכיינית עטורת הפרסים של EA שמציבה סטנדרט חדש למשחקי מירוץ ניידים. .

מה שכן, יש גם תמיכה מרובה משתתפים חוצה פלטפורמות, כך שתוכלו לשחק ולהתמודד עם החברים שלכם גם במכשירי iOS. .

ז’אנר, לא של שחקנים:

 • לא מומלץ למכשירים נמוכים

הורד

36. Hearthstone

אחד ממשחקי הדו -קרב הטובים ביותר באנדרואיד הוא Hearthstone. . זה זמין בפלטפורמות מרובות כך שתוכלו לשחק עם אנשים מכל מקום. .

ז’אנר, לא של שחקנים: כרטיס אסטרטגיה, 9

 • כמה באגים בולטים

הורד

. Shadowgun Deadzone

Shadowgun Deadzone הוא משחק יורה בגוף שלישי השואל בכבדות מזכיינית Gears of War. יש לו את הגרפיקה המדהימה ביותר כמו משחק קונסולה ופעולה מעל. מה שכן, הוא שיש גם תמיכה חוצה פלטפורמות. .

Shadowgun Deadzone

ז’אנר, לא של שחקנים: יורה בגוף שלישי, 12

38. Pokemon TCG ברשת

! אתה מבטל את נעילת הקלפים והסיפונים כשאתה משחק כדי לבנות את האוסף שלך ולהכין סיפונים ייחודיים באמת. .

זה מאפשר לך לעבור בין טאבלט לשולחן העבודה בקלות. כמו כן, אתה יכול ללכת ראש בראש עם חברי ה- iOS שלך או שחקנים אחרים מרחבי העולם לקרבות מרובי משתתפים.

פוקימון TCG

ז’אנר, לא של שחקנים: משחק לוח, 4

 • קל לשחק
 • לחדד את הכישורים שלך

39. ראש רויאל

אם אתה נהנה לשחק משחקי הגנת מגדל, Rush Royale יהיה ממש בסמטה שלך. בדיוק כמו ברוב משחקי ה- TD, תמצא את עצמך מוסיף שחקנים ללוח שלך ומנסה להגן על הבסיס שלך מפני להתגבר על ידי מפלצות. אתה מקבל מגוון של תווים שאתה יכול להשתמש בהם תלוי אם אתה רוצה נזקי התזה, חובבים ומפוצצים, ועוד.

יש כאן גם שני מצבי משחק שונים – א . באופן אישי, אני מרגיש שמצב הקואופרציה מתאים יותר לתקופות בהן אתה רק רוצה לבלות קצת זמן בלי לדאוג יותר מדי מהשחקנים שלך. אתה יכול גם לנסות ולנצח עוד יותר תגמולים. .

ז’אנר, לא. של שחקנים: הגנת מגדל, 2

 • דמויות שונות שיתאימו לסגנונות משחק מרובים
 • מצבי PVP ושיתוף פעולה
 • מיקום אקראי של תווים מקשה על אסטרטגיה

הורד

40.

ההשפעה של Genshin אינה המשחק הרב -משתתפים שלך. כדי לבטל את הנעילה של חווית מרובי משתתפים, אתה צריך שחקו והגיעו לדרגת הרפתקאות 16. .

השפעה על גנשין

ה- RPG החופשי למשחק מוגדר בעולם פתוח עם גרפיקה נהדרת. . מוכתר כמשחק האייפון הטוב ביותר של השנה, Genshin Impact יש הרבה על זה שאסור לך לפספס.

ז’אנר, לא של שחקנים:

 • מוזיקת ​​רקע משכנעת
 • משחק חוצה פלטפורמות
 • אמור להגיע לרמה 16 כדי לבטל את הנעילה של מצב מרובה משתתפים

(חינם, מציע רכישות בתוך האפליקציה)

שאלות נפוצות

ש. אילו משחקים אני יכול לשחק עם חברים ברשת?

ישנם המון משחקי מרובי משתתפים מקוונים כמו בינינו, Fortnite, PubG, Clash Royale ועוד. .

ש. ?

. אתה יכול למצוא עוד משחקים כאלה ברשימה שלנו.

. ?

אם אתה רוצה ליהנות ממשחקים כמעט עם חבריך, אתה צריך להתחיל עם פרטי בית, Pictionary, UNO וכו ‘.

. מהם כמה משחקי פאזל לשחק ברשת עם חברים?

כמה משחקי פיתול נפש הם פאזלים, מבוך קינג, שחמט מאת AI Factory, Quizup וכו ‘.

ש. ?

כן, אתה יכול לשחק את משחק המונופול הקלאסי עם החברים שלך בסמארטפון שלך. הורד את משחק המונופול במכשיר האנדרואיד שלך מכאן.

הטוב ביותר במשחקי המולטי -משתתפים של אנדרואיד

. . אבל היה המשחק האהוב עליך ברשימה שלמעלה או שפספסנו את זה? הודע לנו.

כיצד לבדוק את בריאות הסוללה באנדרואיד

השתמש במצב המתנה בטלפונים אנדרואיד

כיצד להשיג מצב המתנה של iOS 17 בכל טלפון אנדרואיד

תאריך השחרור של אנדרואיד 14

תאריך שחרור אנדרואיד 14: הנה כשתקבל את זה

לוגו חדש של אנדרואיד

!

הפוך כל התקן אנדרואיד למכשיר Chromecast

מסך REDMI BOOTLOOP

48 הערות

פשוט הבנתי שלפורטניט יש מצב ארגז חול

לא ראיתי את ראלי פיורי מירוץ קיצוני, אני משחק כבר 3 שנים והמרב -משתתפים שלהם מדהים ותמיד מלא לא משנה מה השעה, עם בסך הכל 8 שחקנים בזמן אמת למירוץ, לובי מתארח למירוץ עם חברים ויש לו מעל 100 מ ‘הורדות

. להלן 25 משחקים בחינם ותשלום שיכולים לשרת את המשמעות של משחק מרובה משתתפים.

.1M
25 משחקי מרובי משתתפים מקוונים הטובים ביותר לשחק עם חברים

משחקי מרובי משתתפים נועדו להיות פעילים בממשקים רבים באותו זמן

משחקי מרובי משתתפים אמורים להיות פעילים בממשקים רבים באותו זמן

הדגשת המפתח

משחקי מרובי משתתפים מקוונים הם הרגילים החדשים. ? . התרחיש שלאחר מכן של המגיפה מנסה להוכיח זאת. . . תאגיד Roblox, כיוצר משחקי מרובי משתתפים הקליט כמעט 2.תוספת של 5x במספר המשתמשים היומיים שלה מאז 2020 והיא בערך יצרנית משחק מרובה משתתפים אחת. . בואו נשאיר את הדיון הזה לשוק אנליסטים ונדבר על הזרמת המשחקים המרובי -משתתפים הטובים ביותר ברגע זה.

הפרמטרים העיקריים לשפוט הם איכות ממשק המשחקים, מספר השחקנים שיכולים להשתתף במשחק בו זמנית ורמת התחרותיות במשחקי מרובי משתתפים. אז המשחקים המרובי -משתתפים שנבחרו הם הבאים:

25 משחקי מרובי משתתפים מקוונים הטובים ביותר

הערך

מספר אחד ברשימת המשחקים המקוונים המובילים שלי לשחק עם חברים יהיה כותרת FPS החדשה יחסית של Riot, FPS FPS. .

שוחרר בשנת 2020, Valorant הוא משחק מקוון מרובה משתתפים בחינם, שזמין כרגע רק למחשבים מבוססי מערכת הפעלה של Windows ו- Mac OS. עם זאת, גיימרים ניידים ישמחו לשמוע ש- Riot כבר אישר להביא את המשחק לאנדרואיד ו- iOS בקרוב.

. עם זאת, לא משנה מה המצב, המטרה העיקרית של חבריך תהיה לחסל את הצוות השני בשרת על ידי הריגת כל חבריהם וגיבוש סיבובים.

למרות שיש כאן הרבה אלמנטים וגורמים אחרים, הדבר הבסיסי ב- Valurant הוא שתזדקק למטרה טובה וידע נכון של המפות המרובות בהן משחק המשחק. .

מפתח: משחקי מהומות

2) PUBG: שדות קרב

ל- PUBG תפקיד גדול בפופולריות של הרעיון של

אחד המשחקים הפופולריים ביותר מקוונים מרובי משתתפים בכל הזמנים, PUBG: Battlegrounds הוא תואר חלוצי שפופולרי בעיקר את הרעיון של משחקי “Battle Royale”. .

עכשיו, באי, אתה צריך להסתובב ולשלל פריטים כמו אקדחים, ערכות בריאות, משקאות אנרגיה ודברים רלוונטיים אחרים שיעזרו לך להילחם באויבים שלך ולשרוד להיות הצוות האחרון שעומד בעמידה. כמו כן, יש מעגל דמיוני שנסגר בזמן על המפה כדי לקרב את כל השחקנים ששרדו יותר ויותר. .

זה מושג מהנה שהיה אהוב מאוד על שחקנים בכל העולם. זו הסיבה ש- PUBG פרח בכל פלטפורמה, בין אם זה במחשב האישי או בתחום המשחקים הנייד. למרות שגרסת המחשב האישי של המשחק נמכרה ב- Steam במחיר לאחר שיצא, Krafton, המו”ל הראשי, הפך לאחרונה את המשחק בחינם למשחק. בנייד הוא תמיד היה זמין בחינם.

מפתח: PUBG Corporation, Krafton.INC

אגדות איפקס היא ביטוי של רבים

התשובה של EA ו- Respawn ל- PUBG: Battlegrounds, Apex Legend. זה דומה ל- Callorant ויש לו מספר דמויות הנקראות “אגדות” שיש להן יכולות ייחודיות משלהן. שחקנים יכולים לבחור מבין הסגל ההולך וגדל של אגדות ואדמות על מפה עצומה עם מאות שחקנים אחרים להיות האיש האחרון שעומד.

Apex Legends זמין גם בפלטפורמות מרובות כפי שציינתי לעיל. למעשה, Respawn ו- EA השיקו את הגרסה הניידת הצפויה של המשחק מוקדם יותר השנה והיא הפכה לאחד המשחקים הפופולריים ביותר מרובי משתתפים בתחום המשחקים הניידים במדינות רבות ברחבי העולם.

לכן, אם אתה וחבריך אוהבים איזו פעולה מהירה, קרב יריות, Apex Legends הוא המשחק ללכת אליו. זהו גם כותרת חופשית להפעלה. עם זאת, אתה יכול להשיג כמה פריטים קוסמטיים חולים כדי להשוויץ לחברים שלך ולהשתמש בהם במשחק שלך.

מפתח: בידור מחדש, משחקי כפתור פאניקה

פלטפורמות (ים):

4) Fortnite

. . כך שתוכלו להתחבר עם שלושה מחבריך ולקפוץ על שדה הקרב לכמה קרבות יריות שאין דומה להן.

כעת, מושג המשחקים של פורטניט זהה למתחרותיה, אם כי יש גורם ייחודי לו. שלא כמו במשחקי רויאל אחרים של קרב כמו PUBG, בפורטניט, אתה וחבריך יכולים להרוס את כל מה שאתה רואה בעולם הווירטואלי, יהיה זה בניין, עץ, בית או מכונית, ולאסוף את כל החומרים כמו עץ, פלדה ובטון. לכן, כאשר, נניח, אתה והצוות שלך מותקפים, אתה יכול להשתמש בחומר שנאסף כדי לבנות מכסים ומבנים משלך עם חלונות ודלתות. קונספט משחק זה דומה למושג המשחקים העיקרי של Minecraft, שהוא עוד כותרת מרובי משתתפים Uber-popular.

לכן, אם אתה חובב ז’אנר הקרב רויאל וכמו את הרעיון של Minecraft, אתה וחבריך בוודאי יכולים לבדוק את Fortnite. מלבד היותו כותרת קרב רויאל גרידא, Fortnite הוא גם המוקד של Epic Games לארגון אירועים חיים וירטואליים שונים כמו קונצרטים מוסיקה עם אמנים פופולריים כמו אריאנה גרנדה, מרשמלו וטרוויס סקוט.

מפתח: משחקי אפי, אנשים יכולים לעוף

פלטפורמות (ים): PC

5) בקרבנו

בינינו ניתן לשחק אפילו במחשבים המרווחים הנמוכים

בינינו הוא משחק מרובה משתתפים מקוון פשוט אך מעניין באמת שניתן לשחק בו על ידי 4-15 שחקנים. .

עכשיו, אני בטוח שנתקלת במונח אימוסטר או את שם הכותרת באינטרנט לפחות פעם אחת בשנים האחרונות ככל שהמשחק הפך לוויראלי במהלך שיא המגיפה Covid-19. למעשה, בשל הפופולריות שלה, Discord, שהיא אחת מפלטפורמות התקשורת החברתית הפופולרית ביותר המשמשת גיימרים, צברה מיליוני משתמשים חדשים כשהם הצטרפו לשחק בינינו עם חבריהם.

יתר על כן, המשחק הוא לגמרי חופשי למשחק וכל מי שיש לו מחשב בינוני עד נמוך יכול לשחק את המשחק. . לכן, אם אתה וקבוצת החברים שלך נכנסים למשחקים מרובי משתתפים מבוססי שיחה, בינינו תהיה בחירה מושלמת.

מפתח: Innersloth LLC, PlayEveryware

PC

6) Minecraft

Minecraft מיועד למי שאוהב לבנות בניינים וירטואליים

אם אתה אוהב לבנות עולמות וירטואליים מאפס, אז Minecraft יהיה המשחק האהוב עליך. . אם כי, ראוי להזכיר שתצטרך לעשות כמה דברים טכניים כדי לשחק במצב מרובי משתתפים של Minecraft. אתה יכול לבדוק את דף התמיכה הרשמי של Minecraft כדי לדעת יותר עליו.

עכשיו, ברגע שתגדיר את זה ותביא את החברים שלך לעולם Minecraft, אתה יכול לעשות הרבה דברים עם החברים שלך. אתם יכולים לכרות משאבים יחד, לבנות מבנים יחד ואפילו לקחת על עצמם מפלצות וירטואליות, עכבישים ושלדים. אז המשך והצטרף לעולם Minecraft עם חבריך לזמן מהנה שמתאים לכל הגילאים.

מפתח:

פלטפורמות (ים): PC

7) סתיו חבר’ה: נוק -אאוט אולטימטיבי

חבר'ה בסתיו לא כוללים שום קרב אקדחים למרות היותם קטגוריית קרב רויאל

סתיו חבר’ה: נוק -אאוט אולטימטיבי הוא משחק רויאל קרב ייחודי שתוכלו ליהנות ממנו עם החברים שלכם. למרות שזה נופל בקטגוריית קרב רויאל, המשחק אינו כרוך בהרג או קרבות יריות. במקום זאת, 60 שחקנים מתחרים זה בזה על מיני משחקי אקראיים מבוססי נוק-אאוט כמו תג או מסלול מכשולים, שם הם צריכים לחסל שחקנים אחרים ולהפוך לאיש האחרון שעומד.

. אז אם אתה אוהב את הרעיון, אתה יכול להתחיל לשחק בחורים בסתיו עם החברים שלך עכשיו דרך הקישור לעיל.

מפתח:

פלטפורמות (ים):

Bod Warzone הוא משחק נוסף של אקשן-הישרדות

תואר קרב רויאל נוסף ברשימה זו הוא Call of Duty: Warzone. . המשחק הוא חלק מסדרת המשחקים הפופולרית Uber-Popular של Activision ומאפשרת עד 150 שחקנים להילחם זה מול זה, אם כי לעתים קרובות המספר עולה ל -200 במצבי משחק מוגבלים בזמן מוגבל.

לכן, אם אתה חובב בקלה או שאתה מכיר מישהו שהוא מעריץ מסיבי של המשחק, אתם צריכים להיפגש עבור COD: Warzone Match ולחוות את התואר. אני בטוח שתאהב להתחבר עם בן הזוג / ים שלך ולהתמודד עם קבוצות אחרות מרחבי העולם. .

מפתח:

פלטפורמות (ים): PC

9) ליגת רקטות

ליגת הרוקט היא משחק ספורט פנטזיה

ליגת הרוקט היא תואר ספורט פנטזיה שתוכלו ליהנות לשחק עם החברים המקוונים שלכם. ? ובכן, זה מה שאתה צריך לעשות בליגת הרוקט!

עכשיו, ניתן לשחק ליגת רקטות ב- LAN או באינטרנט, בהתחשב בכך שתוסיף את החברים שלך לרציף שעליו אתה משחק את המשחק. יתר על כן, הוא זמין בפלטפורמות מרובות כמו פלייסטיישן וקונסולות Xbox, Nintendo Switch ו- PC, ואתה וחבריך יכולים להשתמש בעכבר ומקלדת או בבקר משחק כדי לשחק את המשחק.

PC, PlayStation, Xbox

ליגת האגדות או LOL היא אחד המשחקים הפופולריים ביותר של Multiplayer ונכנסים לקטגוריית המשחקים המולטי -משתתפים Battle Arena (MOBA) של משחקים. למרות שזה מסובך ויכול להיות שקשה להבין אם אתה משחק בפעם הראשונה, לא יהיה שום דבר טוב יותר שאתה וחבריך יאהבו אחרי שתשיג את זה.

אתה יכול להזמין ולהתחבר עם חבריך ליצור צוות בן חמישה חברים ולהצטרף למפה וירטואלית בה תילחם בצוות דומה. אתה וחברי הצוות שלך יכולים לבחור את האלופות שלך, את הדמויות במשחק של LOL עם יכולות ייחודיות, מהסגל ההולך וגדל של המשחק ולהילחם בטקט באויבים שלך בשדה הקרב. המטרה העיקרית של המשחק היא להשמיד את המבנים שצוות האויב שומר על כך שהם משמידים את שלך.

. אם כי אתה יכול גם לנסות את ה- Dota 2 של Valve, העוקב אחר אותו קונספט אך יש לו דמויות שונות ועיצוב מפות. .

משחקי מהומות

פלטפורמות (ים):

Splitgate עוקב אחר מדע בדיוני דמוי הילה

. . .

לכן, אם מעגל החברים שלך נכנס למשחקים ארוזים בפעולה, בקצב מהיר, אתה יכול לנסות את Splitgate מהקישור לעיל ברגע זה. נסה את זה עם החברים שלך והודיע ​​לנו על החוויה שלך בתגובות.

עכשיו, אלה כמה ממשחקי מרובי משתתפים שלדעתי אתה צריך לשחק עם החברים שלך. אני בטוח שאתה נהנה מהזמן שלך עם החברים המקוונים שלך, משחק את המשחקים לעיל. . עם זאת, אתה יכול להצטרף אליהם עם חבריך בזמנך הפנוי מדי יום, ואני בטוח שאתה ישתפר תוך זמן קצר.

פלטפורמות (ים):

12) מבצר צוות 2

למרות היותו משחק בן עשור, Team Fortress 2 עדיין מביא את השמחה דרך שוויון היורים שלה

. המשחק כבר בן עשור ורבות פלטפורמות משחק אחרות חיקו את אותו ממשק בו TF2 הציג גב ארוך וממשיך עם אותו דבר. אבל עדיין, קסם הרטרו של היורים במשחק הזה היה מעבר להישג יד ו- TF2 צבר בסיס פופולריות בקרב הדורות.

הטכניקה של היורה בגוף ראשון (FPS) מחודשת במשחקים רבים כמו Overwatch. . . התנועה של מעמדות שונים משתנה באורך גדול, אם כי.

מדברים על האפקטים, המשחק הזה לא היה קלע יותר מדי. המפות הישנות הזמינות במשחק הן הכי הרבה HECK. . ל- TF2 עדיין יש נוכחות וזו הסיבה שאנשים עדיין מתמודדים עם האירועים המתארחים שלהם והנוכחות המקוונת גם גבוהה מאוד. אתה יכול לשחק את המשחק בחינם בפלטפורמת הזרם.

מפתח:

פלטפורמות (ים):

13) דוטה 2

DOTA 2 הוא אחד הבולטים ביקום MOBA

ההגנה על הקדמונים 2 או DOTA 2 נכנסת למעמד הייחודי בו המשחק מספק את ממשק ה- MOBA (Multiplayer Online Arena). ישנן 111 דמויות משחק. . המבנה הבסיסי של המשחק הוא פחות או יותר מבוסס על תרחיש הלחימה בין שני מחנות לאלה הם קשים וקורנים. . אך זכרו, במשחק הזה, אויבים יכולים להשיב.

כדי לשלוט במומחיות MOBA, DOTA 2 מעניק לך מערך הדרכה ייחודי הכולל בעצם את כל השלבים של המשחק החל מהקרב אחד לאחד. . עם קבלת המומחיות הדרושה, ההדרכה הייתה מציבה אותך נגד כל חדש כדי לתת לשניכם חוויה אמיתית כמו משחק. לאחר השלמת ההדרכה, תתוגמל בפרס או בנקודות. בזמן ההתחלה, אתה תהיה מזווג עם מישהו שהוא גם חדש. לאחר שבילית כמה משחקים, תהיה ראוי לעבור לשלב הבא.

DOTA 2 הוא בחינם לחלוטין ועל ידי השלמת שלבים, אתה יכול להיעזר בנקודות רבות על ידי משחק משחקים בפלטפורמה זו. יש מעבר קרב בינלאומי אחד זמין גם ל 9.99 $. בעזרת הקופון הזה תוכלו גם להשתמש בהשתתפות בלעדית ותגמולים בלעדיים.

מפתח: שסתום

PC

14) Final Fantasy XIV

. המשחק מגיע לשיאו עם רקע עשיר של דמויות בשילוב עם מגוון כוכב של דמויות וציונים מוזיקליים. . הוויזואליות, ההגדרות והדיאלוג המהממות של הדמויות הפכו אותם למרתקים מתמיד.

זה הרקע של הסיפור שהמשחק שוזר, ומשלים כל סיבוב של המשחק. . . כמשחק מבוסס מנוי, אינך יכול לעשות שום צעד לבד.

.. אתה יכול לקחת מקסימום 8 תווים. ליצירת מספר תווים בשרת יחיד, אתה צריך להוציא 14.99 דולר.

ריבוע אניקס

15) פוגע גלובלי נגד השביתה

CS: התקפה גלובלית מגיעה עם פחות נטל על המערכת שלך מאשר Overwatch

אם יש דיון על המשחק הרב-שחקני של זמננו, אז אחד נפוץ כמו שהוא הקרם בווימבלדון. זהו הטבע, תלוי באיזה סטרק (CS) מנסה להישאר בתרבות הפופולרית. CS הפכו להיות זקנים ומפתחי משחק יודעים שקשה לגעת במשחקים אחרים על ידי השוואה בין נושאים. . בחוויה חסרת פרוטות, אין כמעט משחק לוחמי שיכול לתת חוויה דומה כמו ש- CS עושה.

. המצב הסטנדרטי של תרחיש המשחק נסוב סביב שמירת אתר הפצצה או ניצולו. במשחק הזה, שם תקבלו 15 סיבובים בסגנון חיסול והאלופה תוחלט על סמך המסיבה המנצחת. ישנן מסיבות כמו טרוריסטים וטרור נגד. . .

במדעי המחשב: פוגענית גלובלית, משחקי הסולו מורכבים עם 16 שחקנים ואילו משחקי הקבוצה הם עבור 18 שחקנים. .

מפתח: שסתום

PC

16) Grand Theft Auto V (GTA Online)

GTA V הוא כמעט כמו עולם אמיתי עם קמצוץ שחיתות

. לפעמים אתה עלול להרגיש שאתה גנגסטר מאמריקה של שנות ה -80, שם אתה יכול לתכנן גניבה, לבצע גניבה, להירגע ולהתעסק עם לורדי יריבך לורדות הכנופיה. הרקע של המשחק מתחיל בלוס סנטוס, כמעט דומה ללוס אנג’לס. החלקים האחרים הם גם כמה ניסיונות להעתיק את ערי המטרו של ארה”ב.

תראה שהדמויות במשחק כל כך ממוקדות בטלפון נייד. הם משתמשים בטלפונים החכמים שלהם כדי לבצע מבצעים, לשוחח עם חברים ומה לא. אפילו, תוכלו לראות את Life Invader כקופקאט של פייסבוק בטון סאטירי. . מלבד זאת, במשחק יש הרבה אירועים רב-שלבים שבהם ההחלטה שלך יכולה לדחוף אותך למצב כאוטי. ניתן לשחק את כל השלבים של המשחק מספר פעמים ובכל פעם שתוכלו לשנות את ההחלטה שלכם להתחיל ממצב חדש עם צוות חדש ולקוות שלא יונע למצב מרגש יותר.

ל- GTA V יש מעל 500 משימות ופעילויות עולמיות לבלות בהן. .

משחקי רוקסטאר

המוד של גארי שונה ממשחק טיפוסי בו עליכם להגיע ליעד. . . .

אתה יכול לשחק את המשחק במצב יחיד או מרובה משתתפים. . אתה יכול לחולל מכשולים עבורם. אתה יכול גם להצטרף לשרת עם עמיתים ויכול להכין דברים לבד. . .

.

מפתח:

פלטפורמות (ים):

18) ציד: עימות

הסביבה בגיל הוויקטוריאני בהאנט הפכה את המשחק לרטרו ומושך יותר

משחק האנט הוא חוויה שונה לחלוטין מכיוון שהוא יוצר שדים מתוצרת AI ומעניק לך טכנולוגיית עידן ויקטוריאנית כדי להרוג את אלה ולהביס מתחרים אחרים. המשחק יכול להיראות מטעה כמו מחטיפת סניף, אתה יכול לקבל חבורה של מידע להתקדם.

. תקבלו אקדח מטושטש כדי להרוג את הזומבים הקרובים ותזכרו, כאן כל ירייה נחשבת. אז אתה צריך להיות מדויק עם הזריקה שלך והמטרה. יכול להגיע זמן במשחק בו יהיה לך גרזן להרוג אויבים ומיותר לציין שאתה עדיף שלא תפספס את היעד שלך, אחרת, אתה עלול לאבד את חיי הדמות שלך במשחק. האווירה של המשחק נעשתה מעט. תוכלו לראות זומבים מתוצרת AI יחד עם סוסים מתים נרקבים בדרך. .

Crytek הבהיר שהוא לא יביא שום המשך למשחק הזה.

קריטק

פלטפורמות (ים):

19) World of Warcraft

. המשחק חופשי לרמה 20 אך לאחר מכן אתה צריך לשלם 20 דולר כדי לקנות את לקוח המשחק המתנע. אבל זה לא כולל את החלק המהדורה האחרון של המשחק, לגיון. .

WOW מחולק לשני פלגים בעיקר. בשני הפלגים הללו, כלומר הברית והורד, ישנם 6 מהמרוצים בכל סיעה. מירוץ אחד נשאר במאגר ויכול לעבור לכל אחד מהסיעות. אם תבחר בכיתה מסוימת, תשתול בחלק אחר לגמרי של כיתה אחרת.

מדברים על MMORPG, ב- WOW, תוכלו להתחבר בקלות למשתמשים אחרים מממשק המשחקים. עליך ללחוץ על השם או על השמות מהחלונית הצדדית כדי לשלוח בקשות. לאחר קבלת בקשות אלה, תוכלו לעסוק יחד עם המשחק יחד. בצינוקים של המשחק, יש צורך בסיסי בקבוצה בת 5 אינדיבידואלית. במשחק אתה יכול ליצור תקשורת בכל עת בכל פעם שהיא נחוצה. כדי לשפר את הסגנון היצירתי, ב- WOW, תוכלו למצוא 15 מקצועות שונים שבהם תוכלו ליצור פריטים. .

מפתח: סוּפַת שֶׁלֶג

פלטפורמות (ים):

בקשת Six Siege, תוכלו למצוא חוליה בת חמש פרטים. . במצור תקבלו נסיבות חדשות. האתגרים במשחק משתנים מיום ללילה. תתמודד עם מכשולים בצורה אקראית בכל שלב במשחק המצור הזה.

. . לכן משחק הקשת שש המצור יכול לתת לך חוויה כמו אף אחד.

Ubisoft

פלטפורמות (ים): PC, PS, Xbox

21) טבעת אלדן

טבעת אלדן יכולה לתת לך חוויה של העיצובים שנעשו בדמויות דו-ממדיות וגם תלת מימדיות. הצינוק הענק יכול להיות תהילה חזון אבל אתה לא יכול לדמיין מה מחכה לך מאחורי הצינוקים האלה. למעשה, אלה הוסיפו להתרגשות של משחק המשחק הזה.

. אתה יכול להוסיף מגנים ושריון אחר מהאוסף כדי להתקדם במשחק. . . רמת המורכבות מגיעה עם זה. .

מפתח: Fromsoftware Inc.

22) Hearthstone

Hearthstone מספק תהליך הדרכה ייחודי לשלוט במשחק

.. זה בעצם כדי להתחבר למאגר הבידור של Blizzard. . .

כדי לשחק במשחק Hearthstone, עליכם לבחור דמות לוחמת במקור ראשון, המאופיינת בכוחותיה ובאסטרטגיות שלה. . האווטאר שלך יהיה מוצדק גם על סמך הלוחם שבחרת. . אתה יכול לעשות את זה פשוט על ידי תקיפת היריב שלך על ידי הטלת זעמו של מיניונים. . עם זאת, כל אחד מהסכסוכים הללו עולה לך גבישי מאנה. אתה מתחיל עם גביש מאנה אחד ויחיד ומשיג כל אחד עם התקדמות המשחק.

.. .

בידור של Blizzard

23) Mortal Kombat x

ב- Mortal Kombat X, אתה יכול למצוא 23 תווים וסך הכל 3 סגנונות לחימה מובחנים עבור הלוחמים. . . . .

תופעת המשחקים של Mortal Kombat X נדונה כגורם ומדי פעם, התקפות רגילות יכולות גם להיראות לא טבעיות ומסתכנות לחיים. טכניקה זו התקיימה על ידי סופר מטר ובתהליכים רבים, סופר מטר היה מעורב מאוד בכוריאוגרפיה של המשחק. כל פרט שפורסם למשחק כדי להפוך את המשחק לחזון ומפואר יותר עבר את הסורק. יש מצב אינטראקטיבי תלת-ממדי מצמרר בשם קריפט. .

מפתח: אולפני Nether Realm

PC

הרושם הראשוני של נורת’גרד יכול לתת לך תחושה של עידן האימפריות והמתנחלים. אבל המשחק הזה הוא יותר מזה. נקודת המוצא של המשחק מתחילה עם עיירה לבושה עם קרח עם אולמות ובקתות. .

בכל המצב הזה, תצטרך להשתמש באינטליגנציה הבסיסית שלך כדי לשרוד במשחק נורת’גרד. . אתה יכול להשתמש בקבוצות הצבא הישיבות שלך מסיבות רבות. אתה יכול להשתמש בה. .

מפתח:

PC

25) כדורסל אנושי רגיל

שלושה מצבי משחק זמינים במשחק הזה

. מקומי תחרותי מקומי, תחרותי מקוון ומרובי משתתפים מקוונים הם המצבים. . . הפקדים של הרובוטים מעט חלוד בכוונה. .

לכל היותר 10 שחקנים יכולים לקחת חלק במשחק הכדורסל האנושי הרגיל ואם יש לך מספר מכשירי בקרה, אתה יכול לכלול גם את המשפחה שלך במשחק. . .

Powerhoof

פלטפורמות (ים):

. . . . .

שאלות נפוצות

מהם משחקי מרובי משתתפים מקוונים? . ? בעוד שחלק ממשחקי המולטיפלייר המקוונים הם סתמיים, הם עשויים להיות ממכרים בגלל הגורם השיתופי. ? . אז הקפד לבדוק את הפרטים על קמפיינים מרובי משתתפים של המשחקים לפני שנכנסים לזה. שזה המשחק המרובי -משתתפים הטוב ביותר לשחק עם חברים? אמנם זה תלוי בבחירתך של ז’אנר המשחק, אך החביב האישי שלי הוא בעליל.