40 הסרטים הטובים ביותר ב -4 ביולי לצפייה – סרטים פטריוטיים לזרם, 15 הסרטים הטובים ביותר ביולי הטובים ביותר לצפייה בחג זה | CMG

0

15 הסרטים הטובים ביותר ב -4 ביולי לצפייה ביום העצמאות הזה

ה- 4 ביולי הוא חג יוקרתי שבמרכזו חגיגת אמריקה ואת החופש שלה ושם תריסר ואחד של 4 ביולי שאנשים משתתפים בהם כדי להנציח את היום הפטריוטי! אתה יכול להשתתף ב -4 ביולי ברביקיו, להקשיב לפלייליסט הפטריוטי האהוב עליך או להתיז במסיבות הבריכה המיוחלות שלך! אבל אם אתם מחפשים משהו קצת יותר נמוך, אנו בהחלט ממליצים לבדוק את רשימת סרטי ה- 4 ביולי הטובים ביותר בדיוק בזמן לחג! למעשה, יש לנו רשימה של 40 שקוראים את שמך!

40 סרטי ה- 4 ביולי הטובים ביותר שיצאו את הגאווה הפטריוטית שלך

כמה מהבהבים מעוררי ההשראה האלה ראית?

מאת ארין קווטו פורסם: 12 ביוני, 2023

הסרטים הטובים ביותר ביולי

ה- 4 ביולי הוא חג יוקרתי שבמרכזו חגיגת אמריקה ואת החופש שלה ושם תריסר ואחד של 4 ביולי שאנשים משתתפים בהם כדי להנציח את היום הפטריוטי! אתה יכול להשתתף ב -4 ביולי ברביקיו, להקשיב לפלייליסט הפטריוטי האהוב עליך או להתיז במסיבות הבריכה המיוחלות שלך! אבל אם אתם מחפשים משהו קצת יותר נמוך, אנו בהחלט ממליצים לבדוק את רשימת סרטי ה- 4 ביולי הטובים ביותר בדיוק בזמן לחג! למעשה, יש לנו רשימה של 40 שקוראים את שמך!

אקדח עליון או סרטי שנות ה -70 כמו גריז. . אולי אפילו תמצא השראה לכותרות האינסטגרם 4 ביולי שלך כשאתה צופה בסרטים האלה! בינתיים, חובבי היסטוריה יסומנו על ידי ביופיקס בהשראת סיפורי החיים האמיתיים של דמויות אמריקאיות מפורסמות כמו מרטין לותר קינג ג’וניור., רות באדר גינזבורג והארווי מילק. אם אתם מחפשים סרט טוב-טוב לצפייה אחרי הזיקוקים, אנו ממליצים לשים לב דמויות נסתרות אוֹ ליגה משל עצמם. ואם כל השאר נכשל, אתה תמיד יכול לצפות חול החול שוב – אנחנו לא נשפוט.

15 הסרטים הטובים ביותר ב -4 ביולי לצפייה ביום העצמאות הזה

הצפייה בסרטים הייתה מזמן בילוי פופולרי. הם משעשעים ואינפורמטיביים, והם פעילות המליטה המושלמת למשפחות וחברים. יום העצמאות הקרוב הזה, הקדיש זמן עם יקיריך או לבד על ידי צפייה בסרטי הרביעי של יולי הטובים ביותר.

סרטי רביעי של יולי מרגש כדי להצית את רוח הפטריוטיזם

אם מנגלים בחצר האחורית ופיקניקים בחוץ לא פונים אליך, יש למרתון סרטים ביום העצמאות הקרוב הוא הדבר הבא הכי טוב. הדבר הנהדר בסרטים הוא שיש משהו לכולם, ואתה יכול לצפות בהם עם אנשים אחרים או לבד. בקנה אחד עם החג הקרוב, הנה הסרטים הטובים ביותר ב -4 ביולי להוסיף לתור שלך.

1. חיל האוויר הראשון

בקלאסיקה זו משנת 1997, הריסון פורד מגלם את הנשיא ג’יימס מרשל, ותיק בטיסה חזרה לארצות הברית לאחר ביקור דיפלומטי ברוסיה. על סיפון חיל האוויר הראשון איתו הם משפחתו וכמה מחברי הממשלה שלו. אבל, בזכות שומה, קומוניסטים בראשות אגור קורשונוב (גארי אולדמן) מצליחים לחטוף את המטוס. בזמן שסגנית הנשיא קתרין בנט (גלן קלוז) מנהלת משא ומתן מחדר המצב של הבית הלבן, מרשל צריך לרוץ נגד השעון כדי להציל את כולם.

2.

סרטי יום העצמאות

שוחרר בשנת 1995, “אפולו 13” מספר את סיפורם של האסטרונאוטים ג’ים לאוול, ג’ק סוויגרט ופרד הייז במשימתם לירח בחללית אפולו 13. המשימה הייתה כביכול השלישית לגרום לנחיתה של ירח, אך פיצוץ אמצע הטיסה זורק מפתח ברגים לתוכניות שלהם. ללא כוח והמלאכה שנגמרה מהחמצן, שלושת האסטרונאוטים, יחד עם בקרי הטיסה של נאס”א, חייבים לאלתר פתרונות מדעיים ומכניים על מנת לחזור הביתה בבטחה. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי וכוכבים טום הנקס, קווין בייקון וביל פקסטון.

3. נולד ברביעי ביולי

“נולד ברביעי ביולי” הוא דרמה ביוגרפית המתארת ​​את סיפורו של סמל רון קוביץ ‘(טום קרוז) מעל 20 שנה. החל מילדותו של קוביץ ‘, הסרט מראה את שירותו בצבא, שיתוקו לאחר מכן במהלך מלחמת וייטנאם, ומחויבותו בסופו של דבר לאקטיביזם נגד המלחמה. .

4. קפטן אמריקה: הנוקם הראשון

סרטי רביעי ביולי

אמנם סרטי מארוול אינם בדרך כלל הדבר הראשון שרוב האנשים חושבים עליו לרביעי ביולי, “קפטן אמריקה: הנוקם הראשון” הוא יוצא מן הכלל. הסרט מתואר באמצע מלחמת העולם השנייה, הסרט מתאר את סטיב רוג’רס (כריס אוונס) ואת מסעו להפוך לגיבור -על.

רוג’רס נדחה לגיוס צבאי מספר פעמים בגלל בריאותו, מסכים להיות נושא לניסוי מסווג כדי להפוך לסופר-חייל הראשון בעולם. אף על פי שהניסוי הוא הצלחה, רוג’רס יורד לביצוע מבצעים למלחמה במקום להילחם בו. אבל, נחישותו וכוחו החדש מוביל אותו להביס את הידרה, אך לא בלי לאבד כמה דברים שחשובים לו.

. פורסט גאמפ

שוחרר בשנת 1994, “פורסט גאמפ” מככב את טום הנקס כדמות הכותרת ומתאר את חייו במשך כמה עשורים, בעקבותיו לאורך ילדותו, שנות העשרה, השירות הצבאי ומאמצים אחרים. סרט קומדיה-דרמה זה בוחן נושאים ומקומות שונים של פורסט באמצע כמה מהאירועים המשמעותיים ביותר בהיסטוריה. הנקס זכה בפרס האוסקר על הצגתו של פורסט גאמפ. בסרט מככבים גם רובין רייט, גארי סיניס, מיקלטיי וויליאמסון וסאלי פילד.

6. טיול בנות

הסרטים הטובים ביותר ביולי

הרביעי של יולי אינו מוגבל לסרטי מלחמה, ו”טיול בנות “הוא דוגמה ראשונה לכך. הסרט הזה לשנת 2017 מככב את רג’ינה הול, המלכה לטיפה, טיפאני הודיש וג’אדה פינקט סמית ‘כארבעה חברים שפונים לניו אורלינס כדי להשתתף בפסטיבל המוזיקה Essence בסוף השבוע 4 ביולי. לאחר שהתפרקו לאורך השנים, ארבע הבנות מנצלות את ההזדמנות להתחבר מחדש ולמצוא חברים לכל החיים זה בזה.

7.

סרט נוסף שמציג כישרון נשי, “דמויות נסתרות” מככבים טראג’י פ. הנסון, אוקטביה ספנסר וג’נל מונה כמתמטיקאים שעבדו אצל נאס”א במהלך מרוץ החלל. הנסון מגלם את קתרין גובל, מתמטיקאית שחישוביה שימשו תפקיד מפתח בהצלחתו של טיף החלל הראשון, אפולו 11, ומשימת מעבורת החלל. בינתיים, דורותי ווהן של ספנסר הייתה המפקחת האפרו-אמריקאית הראשונה של נאס”א ומרי ג’קסון של מונה הייתה המהנדסת האפרו-אמריקאית הראשונה של נאס”א.

8. יום העצמאות

סרטים פטריוטיים

כשמדברים על סרטי יום העצמאות, קשה להשאיר את הסרט באותו שם. הסרט שיצא בשנת 1996, מתאר את סיפורם של קבוצות שונות של אנשים כאשר כדור הארץ מתמודד עם התקפה חוצנית. Worlding יחד, העולם משיק התקפת נגד על החייזרים ברביעי של יולי. בסרט מככב צוות אנסמבל המציג את וויל סמית ‘, ג’ף גולדבלום, ביל פולמן, ג’אד הירש, רנדי קווייד, מרי מקדונל, רוברט לוגיה, ויויקה א’. שׁוּעָל.

. לסתות

למרות שזה לא בדיוק סרט פטריוטי, חלק של “לסתות” אכן מתקיים בסוף השבוע ב -4 ביולי. הסרט פורץ הדרך הזה, שיצא בשנת 1975, עוקב אחר מפקד המשטרה מרטין ברודי, הביולוג הימי מאט הופר, ודייג הכרישים המקצועי קווינט כשהם צדים כריש לבן גדול שמאפיין אימה על חופי איימי אייטי. בסרט מככבים רוי שיידר, ריצ’רד דרייפוס ורוברט שו.

10. לינקולן

סרטי רביעי ביולי

כפי ששמו מרמז, “לינקולן” מספר את סיפורו של הנשיא אברהם לינקולן במהלך ארבעת החודשים האחרונים של חייו כשהוא דוחף לעבור את התיקון השלוש עשרה ולבטל את העבדות. . חברי צוות שחקנים אחרים כוללים את סאלי פילד, ג’וזף גורדון-לויט, אדם דרייבר וטומי לי ג’ונס.

11. אוצר לאומי

לטעם של הרפתקה, “אוצר לאומי” הוא הסרט בשבילך. סרט זה משנת 2004 עוקב אחר ההיסטוריון בנימין פרנקלין גייטס (ניקולאס קייג ‘) כשהוא מחפש אחר האוצר האבוד של הבונים החופשיים האמריקאים על ידי פענוח ובעקבות מפה בגב הצהרת העצמאות. לרוע המזל, גייטס אינו היחיד שמחפש את האוצר הלאומי. בסרט מככבים גם שון בין, דיאן קרוגר, ג’סטין ברתה, ג’ון ווייט, הארווי קייטל וכריסטופר פלאמר.

12. חוסך ריאן פרטי

סרטי יום העצמאות

בכיכובו של טום הנקס כמו שאתה.ג. קפטן ריינג’רס של הצבא ג’ון ה ‘. מילר, “הצלת פרטי ראיין” מתרחש במהלך הפלישה לנורמנדי במלחמת העולם השנייה. הסרט עוקב אחר מילר ואת החוליה שלו כשהם מחפשים את אחיו היחיד ששרדו של משפחת ראיין שיביא אותו הביתה. . בבימויו של סטיבן שפילברג, הסרט ידוע בזכות התיאור המחריד שלו של מלחמה ואלימות.

.

סרט מלחמה היסטורי נוסף, “הפטריוט” נקבע במהלך מלחמת המהפכה האמריקאית בשנת 1776. זה עוקב אחר בנימין מרטין (מל גיבסון), חקלאי שלא רוצה לצאת למלחמה עם בריטניה הגדולה, מכיוון שהוא נאלץ להוביל את המיליציה הקולוניאלית לאחר שאחד מבניו נרצח על ידי הקולונל הבריטי וויליאם טאבינגטון (ג’ייסון אייזאקס). אם אתה רוצה סרטים פטריוטיים, זה לא מקבל יותר פטריוטי מאשר “הפטריוט.”

14. אקדח עליון

הסרטים הטובים ביותר ביולי 4 ביולי

. הסרט שיצא בשנת 1986, מתאר את טייסי חיל הים כשהם מתאמנים ב- U.ג. בית הספר לנשק קרב של חיל הים, הידוע גם בשם טופגון, ומתמודד על גביע טופגון. הסרט עוקב אחר פיט “מאבריק” מיטשל (טום קרוז) כשהוא מכוון את מיומנותו, מתאהב ולומד כמה שיעורים בדרך. “טופ אקדח” הפך לקלאסיקה פולחן ואפילו הוליד סרט המשך 36 שנה אחר כך.

. אפס אפל שלושים

שוחרר בשנת 2012, “אפס אפל שלושים” ממחזר את הציד והרגו של מנהיג אל-קאעידה אוסאמה בן לאדן אחרי כמעט עשור. זה מככב בג’סיקה צ’סטיין כאנליסטית המודיעין של CIA מאיה האריס, שהציור שלה זכה לה במועמדות לפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר. הסרט גם זיכה את קתרין ביגלו את המועמדות לפרס האוסקר השני שלה לבמאי הטוב ביותר, אותה זכתה בעבר עבור “The Hurt Locker.חברי צוות שחקנים אחרים כוללים את ג’ייסון קלארק, כריס פראט, ג’ואל אדגרטון, ג’ניפר אהל, מארק סטרונג, קייל צ’נדלר, ג’יימס גנדולפיני ומארק דופלס.

צפייה מהנה!

יום העצמאות הקרוב הוא הזמן הטוב ביותר להתכרבל על הספה עם קערת פופקורן ולצפות בסרט. אם אינך יכול לבחור בין סרטי הרביעי ביולי אלה, לכו על מרתון סרטים. כך או כך, יהיה לך זמן מפואר.

מאמרים קשורים:

  • 7 פרויקטים של קיץ עבור HOA כדי להתחיל