מותגי עכבר המשחקים הטובים ביותר 2023 | 10 מותגי עכבר המשחקים המובילים, העכבר הטוב ביותר – קיץ 2023: ביקורות.

0

העכבר הטוב ביותר – קיץ 2023 ביקורות

.2 אלפיות השנייה, המובילות בתעשייה. ?

ג'יימס ליילנד

. כולנו משחקים משחקים שונים ומזל להתגורר בתור הזהב של עכברי המשחקים כאשר יצרנים גדולים מכניסים את כוחם ההנדסי למשחק, וכתוצאה מכך שפע של עכברי משחק באיכות גבוהה בשוק לכולם.

בדקנו לא מעט מספרים של עכברים על פי המותגים שלהם בהתאמה. לא נגיד לך איזה עכבר הכי מתאים לך, אך היינו מציעים כמה הצעות שתבחר על פי העדפותיך.

העכבר העליון למשחקים:

עוד מידע

Logitech Pro 910-005940 הדגשים

 • 5 כפתורים 1 x גלגל
 • RF Lightspeed Wireless
 • אוֹפּטִי

Logitech G305 הדגשים

 • 6 כפתורים 1 x גלגל
 • Lightspeed Wireless
 • עכבר משחק

Corsair Saber RGB מדגיש

 • 26,000 חיישן אופטי DPI

SteelSeries יריבות 650

SteelSeries יריבות 650 הדגשים

 • 7 כפתורים 1 x גלגל
 • USB & Bluetooth RF Wireless
 • אוֹפּטִי

הדגשים 1STPLAYER

 • עכבר משחק קל משקל 65 גרם
 • כבל אריגה אולטרה -אור
 • Pixart PMW3325 אופטי

10 מותגי עכבר המשחקים המובילים

בין אם זה עכבר משחק אלחוטי או קווי, יש לנו מכוסה ברשימה שלנו של מותגי עכבר המשחקים הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק.

.

Logitech

עכברי משחק משתלמים מקריבים לעתים קרובות תכונות והופעות רבות שנמצאות בגרסאות יוקרתי גבוהות, אך ה- Logitech אף פעם לא נראה מחובר. באופן מדהים, הם מייצרים את העכברים הזולים ביותר, אך עכברי המשחקים הטובים ביותר של Logitech עדיין מהווים סיכוי להתחרות במותגי עכברים יקרים בהרבה.

הרגישות המרבית של החיישן שלהם נמוכה יותר מזו של דגם יקר יותר – 8,000 dpi (נקודות לאינץ ‘) – אז אם תזדקק לרמת הרגישות הגבוהה ביותר, העכברים שלהם עשויים לא להתאים לך טוב.

עם זאת, הם כוללים לפחות שישה כפתורים, תמיכה בתוכנת ה- G של Logitech, ובאופן חיוני ביותר, RGB תאורות. . כלומר אם אתה רוצה עכברים איכותיים בקצב זול יותר.

SteelSeries

עכברי משחקים של SteelSeries תמיד היו המועדפים על שלנו. כאשר מזכירים את מותגי עכברי המשחק הטובים ביותר, זה לא היה שלם ללא פלדות.

החברה מייצרת עכברים שתמיד יש אווירה כה מרגיעה עם אורות יפים, שאינם רבים מדי, אגב, ומגובים במחירים סבירים ועיצוב מקסים וצנוע.

העכברים האלחוטיים העיקריים של SteelSeries מעוצבים ארגונומית כך שיתאימו למגוון רחב של גדלי ידיים ונטולי כפתורים מיותרים.

הם מיועדים לשימוש ב- Esports מקצועיים, וזה מראה נכון את מטרתו. . .

אתה יכול להיות במרחק של מטר וחצי ממגדל המחשב שלך, וגם כשיש מכשולים בדרך, הגרסה האלחוטית העיקרית לעולם לא מאבדת חיבור או מתחילה לדלג על המסך (גם כשהסוללה נמוכה, מה שלא קורה לעתים קרובות מאוד ).

הוא גם גולש בצורה חלקה כמעט על כל משטח שאתה מניח אותו.

פונקציות פרימיום אלה, ללא ספק, הופכות את SteelSeries לאחד המותגים הטובים ביותר של עכבר המשחקים המתאימים להנאת המשחק שלך.

רייזר

בעכבר המשחקים העליון יש הרבה טכנולוגיה דחוסה בתוכו. מותג Razer אחראי לאחד מאותם עכברים טכנולוגיים ביותר. דוגמה מובנת מאליה להצהרה זו תהיה ה- Razer Viper Ultimate.

יש לו מתגים אופטיים ומהירויות תגובה אלחוטיות של פחות מ- 0.2 אלפיות השנייה, המובילות בתעשייה. הקריטריון המשמעותי ביותר לעכברי משחק הוא ישר: באיזו תדירות אתה מחשיב אותו?

למרות שעכבר טוב למשחקים כולל פונקציונליות שימושית, עכבר משחק פנטסטי צריך להרגיש כמו הרחבה של כפות הידיים שלך.

לא צריך להיות נחוץ שתשקול זאת אם קשה לתפוס את הפונקציונליות. זה אמור להיות פשוט להבנה. כל אלה מונחים בחשבון על ידי צוות רזאר תוך ייצור עכברי המשחק שלהם.

. אנשים ימניים או שמאליים יכולים להשתמש בזה.

למרות שהמותג הוא כבר לא המותג העכבר האלחוטי הכללי הטוב ביותר שלנו, זה עדיין בחירה פנטסטית, וזה אחד מכל מותגי עכבר המשחקים שהעכברים שלהם מגיעים עם מזח טעינה.

Roccat הוא גם אחד הסוגים האהובים עלינו של מותגי עכברים. .

.

. .

Roccat מטפח מערכות יחסים עם שחקנים מכל רמות המיומנות כדי להסתגל לצרכי המשחק המשתנים, להתרחב עם התעשייה ולהתפתח עם מומחיות המשחק שלך.

לעכברים שלהם יש מגוון קצר יותר מכל מותגי עכבר המשחקים ברשימה זו, אבל אם אתה אדם ממוצע ששומר על העכבר שלהם על השולחן שלהם, אתה לא צריך להיות שום בעיות איתם בכלל.

.

.

. החברה מייצרת עכברים שהם עכברי משחקים טובים מסביב לכסף.

מה שגרם לעניין שלנו יותר במותג זה הוא RGB של נחשול אש של היפרקס דופק. הוא מתהדר באורות RGB שתוכלו להתאים אישית, זמני תגובה מהירים, שלדה נוחה וקומץ כפתורים נוספים ממש ליד האגודל שלכם.

.

באופן כללי, המותג Hyperx יוצר עכברים שהם מבצעים במהירות ובמחיר סביר בו זמנית. הם מושכים במיוחד מכיוון שהמותג יוצר מספיק עכברים לציבור הגיימר, מה שהופך אותם לעיתים קרובות למכירה, בלשון המעטה.

הם בהחלט ראויים להיות בין אחד המותגים הטובים ביותר של עכברים למשחקים.

אסוס

ASUS הוא בהחלט אחד מותגי העכבר הטובים ביותר למשחקים. בעוד שמותגים אחרים יוצרים עכברי משחק אלחוטיים שבדרך כלל מפגרים מאחורי עמיתיהם בכבלים, ASUS, ענף המשחקים משנת 2021, נראה שגילה את הקוד למוצא אלחוטי אמין ונמוך-חוק נמוך.

..

.

.

אם ברצונך להחליף את מתגי ה- Asus Rog Keris, הסר שני ברגים מתחתית העכבר ואז מהקליפה העליונה, שלף את המתגים הישנים באצבעותיך והחליף אותם במחלפים המועדפים עליך.

. מלבד התענוגות של התאמה אישית של עכבר, העיצוב הפתוח הקל הופך את שינוי הרכיבים הישנים או השחוקים לרוח.

אפילו בתובענים תובעניים כמו Call of Duty Warzone ו- Cs: Go, שם מתבררים במהירות עכברים מגושמים או מעוצבים באופן מוזר, התברר ה- Asus Rog Keris היטב במבחנים שלנו בשילוב עם החיישן האופטי האחרון של Pix Art 3335 וחוט סגנון Shelace עבור מוסיקה קווית אופציונלית.

ה- Keris Wireless החליף בשקט אפשרויות יקרות עוד יותר כמו Viper המעולה של Razer Ultimate ו- Gogitech Pro X Superlight כעכבר שלנו לשחק במשחקים גרפיים ועמוסים גבוהים ללא פגמים ניתנים להבחנה.

אמנם המפרט אינו פורץ דרך, אך היכולת לפתוח את העכבר ולהתאים אישית את רכיביו היא שימושית ומבדרת כאחד.

תכונות אלה הופכות באופן סופי למותג זה ליצירת מופת שונה מכל מותגי עכבר המשחקים לרשימה זו.

Vaxee

מותג זה אינו פופולרי מדי בקרב גיימרים בהשוואה למותגי עכבר פופולריים אחרים במשחקים ברשימה זו, אבל הם בטוחים ליצור גנגבנגרים בכל מה שקשור לעכברי משחק.

.

עם צורה ארגונומית ימנית ייחודית וכבל קלוע רך, ה- Vaxee Zygen NP-01 הוא עכבר ללא חשיפה לגיימינג מקצועי.

אין תאורת RGB ואין מיתוג יתר ברור מאליו, המעניק לעכבר מראה נקי ואפילו ידידותי למשרד, עם הדגשים שחורים (כפתורים, גלגל גלילה, חוט) על מעטפת לבנה מבריקה. גרסה שחורה מט מלאה זמינה גם אם אתה מעדיף משהו עוד יותר פולשני.

עכבר זה מצטיין במקום בו הוא נחשב עם גלגל גלילה מישוש מאוד, כפתורי מישוש וחיישנים אופטיים מתקדמים של פיקס ארט 3389.

כל הפרמטרים (DPI, מרחק הרמה, קצב הסקרים) נשלטים על ידי כפתורים בתחתית העכבר. לכן אין צורך בתוכנה.

בסך הכל, העכבר הזה הוא שמחה לשימוש והפך במהרה לעכבר השני שלנו, כאשר אנו עובדים בדרכנו בחזרה בשורות Call of Duty במהלך שידוכים.

קורסייר

עלינו לכלול את Corsair ברשימה זו לאנשים עם ידיים גדולות יותר. העכבר האהוב החדש שלנו לאנשים עם ידיים גדולות יותר הוא ה- Saber RGB Pro (£ 50/$ 60) – וה- Saber Pro שאינו RGB (£ 45/55 $) מיוצר על ידי המותג Corsair.

בהשראת מגמת העכבר האולטרה-אור, עכברי סאבר פרו משתמשים בכבלי שרוך סופר-גמישים סופר-גמישים כדי לגרום להם להרגיש אלחוטיים וקלים יותר ממה שאתה יכול לדמיין, ומשקלו רק 74 גרם עבור גרסת ה- RGB ו- 69 גרם עבור ה- RGB סוּג.

הפרופורציות הגדולות למדי של העכבר (129x70x43) הופכות אותו לאידיאלי לאחיזת דקל. אם כי תלוי בגודל היד שלך, גם אחיזת טופר אפשרית. עכברים ארגונומיים אלה קלים יותר לשימוש מכיוון שהם מנחמים עקומות בכפתורים ויש להם תחושה גסה יותר בצדדים, אידיאלי לתנועות נמוכות-DPI, במהירות גבוהה.

העכברים תומכים גם בשיעור סקרים מתקדמים של 8000 הרץ, אשר הוכח בבדיקות עצמאיות לשיפור ההיענות באופן שולי מעל שיעור הסקרים הרגיל יותר של 1000 הרץ – במחיר של אחוז קטן של ביצועי המערכת, מה שסביר להניח שנראה רק על מכונות נמוכות.

התוצאות מרשימות, במיוחד אם אתה כבר משתמש בציוד היקפי או רכיבים של Corsair למראה מסונכרן טוב. תוכנת ICUE של Corsair נותרה אחת הטובות ביותר בעסק להקמת הגדרות תאורה, פקודות מאקרו ועכבר בהתאמה אישית עם אפקט מרשים ביותר.

.

בלי קשר לאיזה מסלול שתעבור, תישאר עם אפשרות מצוינת לכל מי שיש לו ידיים בינוניות עד גדולות במחיר נוח מאוד עבור כל גיימר.

מְפוֹאָר

.

הדגם O הוא עכבר משחק מודרני שמשקלו 68 גרם בלבד בזכות בניית חלת הדבש שלו, אך הוא מרגיש בנוי ונוח ביד מוצק ביד.

.

הכבל בדגם O הוא גם ייחודי, מכיוון שהוא עשוי מחומר דמוי פרקורד גמיש ביותר ולא מהגומי הנפוץ יותר או כבל קלוע. זה נותן לעכבר את המראה של להיות אלחוטי.

.

התוכנה מתאימה גם היא, ומספקת שליטה מלאה על ההגדרות שאתה זקוק לו וקצת יותר כדי לתפוס את זמנך. .5 “רוחב, עם עיצוב סימטרי (חסוך לכפתורי הצד) שצריך להתאים כמעט לכל מימין ושמאל למשתמשים בידיים שמאליות.

.

כתוצאה מכך, הדגם O הוא בקלות עכבר המשחקים הגדול ביותר שניסינו אי פעם. לפיכך, Allorious הוא אחד ממותגי עכבר המשחקים הטובים ביותר שחקרנו עליהם אי פעם.

BENQ

BENQ יוצר עכברי משחקים פנטסטיים שלמרות גודלם וסגנוןם הם תמיד קלים יחסית.

. למרות שאנשים עם ידיים קטנטנות אולי אין את השליטה הטובה ביותר, לגוף העכבר יש דבשת אחורית גבוהה למדי, ורוב האנשים לא צריכים להיות בעלי בעיה להשתמש בעכבר זה עם אחיזה כלשהי.

אין RGB בעכבר המשחקים הזה, ויש לו מראה פשוט מאוד. זה מתפקד בצורה מעוררת הערכה ובעל חביון קליקים מעט מאוד, גורם לזה להרגיש מרושע.

לעכבר Benq Zowie S2 יש מראה פשוט מאוד. . עם זאת, אין לו אזורי תאורה, בניגוד לעכברי משחק רבים כמו Adder Death Razer ו- SteelSeries מתחרה 3.

החיסרון היחיד בעכבר המשחקים הזה הוא שאנשים עם ידיים קטנות, כמו אלה שמשתמשים באחיזות האחרות, עשויים להתקשות ללחוץ על הכפתורים עם אחיזת טופר.

.

. .

מה שמאפיין מותג עכבר משחק נהדר?

זה יותר מאשר רק ליצור עכברים עם אורות RGB. כמה תכונות מבדילות בין מותגי עכבר משחקים טובים ממותגי עכבר רגילים רגילים המייצרים עכברי משחקים המחוברים למחשב.

יצירת עכברים עם חיישנים אופטיים רגישים במיוחד

לעכברי משחק צריכים להיות חיישנים אופטיים רגישים יותר מאשר עכברים סטנדרטיים, מה שמאפשר להם לאתר תנועות קטנות יותר מהר.

למותגי העכבר הטובים ביותר למשחקים בדרך כלל יש תשומות אלה על העכברים שלהם.

יצירת עכברים עם כפתורים נוספים

עכבר משחק טוב צריך לכלול גלגל גלילה הניתן ללחיצה, לחצן התאמת רגישות ושני כפתורי מנוחה של אגודל, לכל הפחות.

במשחקים תחרותיים, כפתורי האגודל הנוספים יכולים להיות מצילי חיים. .

יצירת עכברים עם כפתורים איכותיים

זה לא חדשות שמותגי עכבר גיימינג טובים צריכים ליצור עכברים שיש להם כפתורים באיכות גבוהה יותר וכפתורים יותר מאשר עכבר עסקי רגיל, כאמור במאפיינים הקודמים ברשימה זו.

המותגים צריכים להיות בעלי עכברים שיש להם גם את המתגים שלהם פנימה, מכיוון שיש למתוח את כפתורי השמאל והימין שלהם כדי לאתר קליקים מהירים ולחזק כדי להתנגד ללחיצות תכופות יותר מאשר העכברים של מותג סטנדרטי.

מתגים מכניים בלעדיים נמצאים בדרך כלל בעכברי המשחק העליונים, ומעניקים להם תחושה מישושית יותר כשאתה לוחץ.

יצירת עכברים בהתאם לרמת DPI הסטנדרטית

נקודות לאינץ ‘(DPI) היא מדידה של הרגישות הכוללת של העכבר. . המשמעות היא שהעכברים שלהם עשויים להשיב מהר יותר עם DPI גבוה יותר, מועיל במשחקים מקוונים תחרותיים.

. כתוצאה מכך, יותר DPI לא תמיד טוב יותר.

בחירת עכבר המשחק הטוב ביותר לפי המותג שלו

השלב הראשון הוא בדרך כלל להבין אילו משחקים אתה משחק הכי הרבה.

אתה יכול לשחק את רוב הז’אנרים עם כל עכבר. ובכל זאת, משחקים תחרותיים כמו PUBG, Counter-Strike, Dota 2, Starcraft 2 ו- Fortnite דורשים דיוק רב יותר מהעכבר, מה שהופך עכברים עם חיישנים אופטיים מדויקים ועיצובים קלים יותר רצויים יותר.

באופן דומה, משחקי רב-משתתפים מקוונים (MMO) מאסיביים כמו World of Warcraft ייהנו מכך שיש מספר גדול יותר של כפתורים לקשירת הכישופים והיכולות המשומשים ביותר שלך מהרגיל.

אנו ממליצים על Logitech, SteelSeries, Razer ו- Roccat עבור עכברים למשחקי FPS ו- MOBA, אך Hyperx מעצב במיוחד עכברים עבור MMOs או משחקים אחרים עם מספר גדול של מקשים חמים.

אבל אם אתה משחק משחק שאינו באחד מהז’אנרים האלה, כל אחד מהמותגים ברשימה יספיק לך לבחור.

שנית, גודל הידיים שלך ישפיע על כמה נוח עכבר ישתמש.

רוב האנשים יסתפקו בעכבר בינוני, הכולל את Logitech ו- SteelSeries, בעוד שאלה שבפריפריה של עקומת הפעמון צריכים להתחיל בהמלצות העכבר שלנו לידיים קטנטנות וידיים גדולות.

שמור את האצבעות יחד ומדוד מקצה האצבע הארוכה ביותר שלך לפרק כף היד כדי לקבוע את גודל היד שלך.

 • ידיים שאורכו פחות מ -170 מ”מ נחשבות קטנות “(6.
 • ידיים בגודל בינוני הן בין 170 ל -195 מ”מ (6.7 ” – 7.7 “)
 • ידיים באורך של יותר מ -195 מ”מ “(7.7 “)

אתה יכול גם למדוד את רוחב היד שלך מלמטה, דרך מפרקי האצבעות שלך, ולעבור את האגודל שלך. אתה יכול להשוות את האורך והרוחב של שני אלה עם העכבר שאתה שוקל.

לגודל היד שלך, עכבר שהוא בערך 60% בשני הממדים צריך להספיק.

טכניקות אחיזה שונות יכולות להשפיע גם על גודל העכבר האופטימלי שלך; אחיזות טופר וקצות האצבעות הן בערך 60%, אך אחיזות דקלים מחמיאות. לפיכך עכברים שקרובים יותר ל 70% מגודל היד שלך ירגישו בנוח יותר.

הגדרת סוג משחק וגודל יד צריכה להפחית משמעותית את מספר החלופות האפשריות. .

Benq, Logitech ו- SteelSeries הם חלק מהיצרנים הידועים ביותר, אך עכברים מקורסייר ורזקר כולם פופולריים יותר וכדאי לקחת בחשבון מכל מותגי עכבר המשחקים בבחירת הגודל.

יש כמובן כמה מפרטים ומאפיינים שאינם רלוונטיים ויש לבחון אחרונים בבחירת עכבר.

היינו מכניסים הגדרות DPI מקסימליות גבוהות, תאורת RGB ותוכנה מוסמכת בקטגוריה זו עבור רוב האנשים. עם זאת, שלוש התכונות רצויות.

אפשרויות DPI גבוהות במיוחד (> 3200) אינן מעידות על חיישן הגון, כף היד שלך בדרך כלל חוסמת את תאורת ה- RGB, ורוב תוכנות העכברים כוללות יכולת דומה עם דרגות שונות של שימושיות.

סיכום

. אנו מציעים למדוד את המרחק בין קצה האצבע האמצעית לתחתית כף היד, ואז מסתכלים על מידות העכבר כדי לאתר את זה קרוב לאורך זה.

אתה יכול לעשות את אותו הדבר ברוחב היד שלך כדי לוודא שהעכבר שאתה קונה אינו רחב מדי או צר מדי. מציאת המותג הטוב ביותר של עכבר המשחקים עבורך יכולה להיות משימה גוזלת זמן ועם זאת מתגמלת.

לכן אתה צריך לדעת את מותגי עכבר המשחקים הטובים ביותר כדי להאיץ את המחקר שלך. . !

שאלות נפוצות על מותגי עכבר המשחקים הטובים ביותר

איזו כמות של DPI אצטרך?

זה תלוי במשחקים שאתה נהנה לשחק, אבל לרוב, 3600 DPI צריכים להספיק. אימון עצמך להשתמש ב- DPI נמוך יותר, כגון 400, 800 או 1200, עשוי להועיל לדיוק.

מהן האפשרויות עבור גיימר מחשב שמאלי?

התשובה הקצרה היא שכל כך הרבה גיימרים שמאליים שורדים עם עכברים סימטריים, עם מעט עכברי משחק שמאליים אמיתיים זמינים. כללנו כמה מהעכברים המשומשים לעתים קרובות על ידי גיימרים שמאליים לעיל, ואנחנו עדיין עשויים לחפש עכברים שמאליים בפועל כדי לבדוק ולכלול ברשימה זו בעתיד.

כמה אמינות המותגים האלה עכברים?

ראשית, הן חברות רשומות כראוי הפועלות במשך שנים תוך סיפוק צרכיהם של הצרכנים שלהן. .

העכבר הטוב ביותר – קיץ 2023 ביקורות

עכברים מיועדים לשימושים שונים, ולכן מציאת העכבר הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלך יכולה להיות מאתגרת ללא הדרכה מסוימת. אם אתם מחפשים עכבר משרדי, ארגונומיה טובה חשובה מכיוון שתשתמשו בו במשך שעות בכל יום. אם אתם מחפשים עכבר משחק, תזדקקו לאפשרות עם חביון לחיצה נמוכה וביצועי חיישנים נהדרים כך שהוא מרגיש מגיב ומדויק. אתה יכול גם להעדיף משהו אלחוטי כדי להיפטר מעומס הכבלים. לא לכל העכברים יש שימוש זהה או משתמש בחשבון, ולכן חשוב לדעת מה אתה מחפש.

בדקנו למעלה מ -300 עכברים, ומטה ההמלצות שלנו לעכבר הטוב ביותר לשימושים שונים. אם אתה מחפש באופן בלעדי עכברי עבודה, ראה את ההמלצות שלנו לעכבר הטוב ביותר לעבודה. לחלופין, אם אתם מחפשים אפשרויות משחק, עיינו בהמלצות שלנו לעכבר הטוב ביותר משקל, MMO Mouse הטוב ביותר, או עכבר ה- FPS הטוב ביותר.

עכבר המחשב הטוב ביותר

Logitech MX Master 3S תמונה בסגנון

תמונת לחצני Mx Mast 3S של Logitech MX

Logitech MX Master 3S עכבר רגליים

Logitech MX Master 3S תמונת ניידות

קישוריות אלחוטית

עכבר המחשב הטוב ביותר שבדקנו הוא Logitech MX Master 3S, הגרסה החדשה ביותר במערך MX Master של Logitech. לעכבר זה יש את כל התכונות הבולטות של דגמים קודמים בסדרה, כולל צורה ימנית ארגונומית, כפתור מחווה במנוחת האגודל, ושני גלגלי גלילה ייעודיים. גלגל הגלילה המותקן בצד מטפל בגלילה אופקית, ואילו גלגל הגלילה בחלקו העליון עובר אוטומטית בין מצב גלילה מדויק של חריץ לבין מצב גלילה חופשי הרבה יותר מהיר. אתה מחבר את Logitech באופן אלחוטי דרך Bluetooth או מקלט ה- USB שלו, והוא תומך בזיווג מרובי מכשירים עם עד שלושה מכשירים בו זמנית. התכונות החדשות דגם זה מביא לטבלה כוללות לחצני לחיצה שקטים יותר וחיישן משופר המאפשר לך להגדיר רמות רגישות גבוהות יותר. זה מועיל לתצוגות של 4K עם צפיפות פיקסל גבוהה בהרבה הדורשות רמות רגישות גבוהות יותר לייצור תנועות סמן במהירות נוחה. הוא משתמש במקלט ה- USB החדש ביותר של Logitech ולא במקלט המאחד הישן יותר. המקלט החדש הזה תואם לאחור עם כמה מכשירי Logitech אך לא כל כך, כך שעדיין ייתכן שתצטרך לחבר את שני המקלטים אם אתה משתמש גם במקלדת Logitech ישנה יותר.

העכבר הטוב ביותר לטווח הבינוני העליון

Logitech MX Master 2S תמונה בסגנון

Logitech MX Master 2S IN-TEST

Logitech MX Master 2S לחצני

Logitech MX Master 2S עכבר רגליים

רשומות אחרונות בסדרת MX Master של Logitech דומות זו לזו, כך שאם אינך זקוק לכל התכונות של הגרסה החדשה ביותר ומחפשים אפשרויות בנקודת מחיר עליונה בינונית, אנו ממליצים על Logitech MX Master 2S . Logitech הפסיקה את המודל הזה בשווקים בצפון אמריקה, אך הוא עדיין במלאי באמינות מכמה קמעונאים מקוונים. עם זאת, התמחור יכול להשתנות, וזה בערכו הטוב ביותר כשסביב לציון של $ 60. כמו כן, שימו לב שחלק מהקמעונאים עשויים לרשום דגמי 2017 וגם 2022 של עכבר זה, אך אין הבדלים ביניהם, גם אם הם עשויים להתומחר אחרת. בסך הכל, ל- MX Master 2S יש כמה הבדלים חזותיים קלים מה- Logitech MX Master 3s החדשים יותר, וכפתורי הצד שלה וגלגל הגלילה המותקן בצד נמצאים במקום אחר ואל תבלטו עד רחוק. יש לו גם לחצני קליקים חזקים יותר ומשתמש בכבל מיקרו-USB ישן יותר לטעינה ולא כבל USB-C עם דגמים חדשים יותר. אחרת, אותן תכונות שהפכו את ההרכב הזה לפופולרי כל כך פופולריות כאן. יש לו צורה ארגונומית, ימנית, גלגלי גלילה כפולים וזיווג רב מכשירים עם עד שלושה מכשירים בו זמנית. בדומה לגרסאות אחרות, מנוחת האגודל שלה כוללת גם כפתור המאפשר בקרות מחוות, וגלגל הגלילה העיקרי שלו מתחבר בין מצב מדויק, מחורץ ומצב גלילה חופשי בהרבה.

העכבר הטוב ביותר לטווח הבינוני

תמונה בסגנון Razer Basilisk V3

תמונה של Razer Basilisk V3 במבחן

תמונת כפתורי Razer Basilisk V3

תמונת רגליים עכבר של Razer Basilisk V3

תמונת ניידות של Razer Basilisk V3

אם אתם מחפשים אפשרות בינונית המציעה ביצועי משחק יוקרתיים מאוזנים עם פונקציונליות לשימוש יומיומי ועבודה קלה, אנו ממליצים על Razer Basilisk V3 . . . לעכבר זה יש גם כפתורים הניתנים לתכנות יותר מאשר אפשרויות אחרות ברשימה זו. באמצעות תוכנת המלווה, אתה יכול לתכנת מחדש את הכפתורים הללו, להתאים במדויק את רמות הרגישות שלך ולהתאים אישית את שלושת אזורי התאורה של RGB כדי להוסיף קצת צבע להגדרתך. מבחינת ביצועים, יש לו ביצועי חיישנים מדהימים ואביסת לחיצה נמוכה, כך שמשחקים בכל ז’אנר מרגיש מגיב מאוד. לגלגל הגלילה יש כניסות הטיה שמאל וימין ומאפשר לך לעבור בין מצב גלילה מחורץ לבין מצב גלילה מהיר בהרבה, המסייע לך לנווט במהירות דרך אתרים או מסמכים. אם אתם מחפשים אפשרות אלחוטית, Razer Basilisk V3 X HyperSpeed ​​הוא עכבר דומה באותו מערך שתוכלו להתחבר למקלט ה- USB שלו או באמצעות Bluetooth. עם זאת, זה קצת יותר יקר מ- Basilisk V3 ויש לו פחות כפתורים הניתנים לתכנות או גלגל גלילה עם מצב גלילה חופשית.

העכבר התקציבי הטוב ביותר

Logitech G305 Lightspeed תמונה בסגנון

Logitech G305 Lightspeed בתמונת מבחן

Logitech G305 Lightspeed Puttons

Logitech G305 Lightspeed עכבר רגליים

קישוריות אלחוטית

בנקודת מחיר תקציב, אנו ממליצים על Logitech G305 Lightspeed. על הנייר, זהו עכבר משחק כמו Razer Basilisk V3 למעלה, אבל זו גם אפשרות אלחוטית יוצאת מן הכלל לגלישה יומיומית ועומסי עבודה קלים. . ובכל זאת, זה מספק מחיר אלחוטי ללא תחרות לביצועים. יש לו מראה מאופק שמתאים בקלות לסביבות מקצועיות או משרדיות ביתיות ולצורה נוחה דמויי ביצה, כמעט לכל גדלי היד. קל גם להחליק לשקיות מחשב נייד או לכיסים לשימוש תוך כדי תנועה. הוא משתמש במקלט USB המאחד של Logitech כדי להתחבר באופן אלחוטי ויש לו חיי סוללה מפורסמים של מעל 250 שעות באמצעות סוללת AA יחידה. אתה יכול גם להתאים אישית שפע הגדרות באמצעות תוכנה התואמת ל- Windows ו- MacOS. אם אתה מעדיף מודל תקציב ממוקד יותר בעבודה, עיין בטריאתלון Logitech M720. . למרות שזה לא נראה או מרגיש כפרמיום, יש לו בשקט מספר תכונות שמורות בדרך כלל לאפשרויות ימיות גבוהות יותר, כולל זיווג מרובי מכשירים עם עד שלושה מכשירים, צורה ימנית ארגונומית עם כפתור מחווה משולב וגלילה גלגל עם מצב גלילה חופשית.