קנו נזק 4K ו 20 להרוג את צרור התג |, כיצד להשיג אגדות איפקס 20 תג הרוג: טיפים וטריקים – צ’רלי אינטל

0

איך להשיג אגדות Apex 20 Kill Badge: טיפים וטריקים

בידור מחדש

קנו נזק של 4K ו 20 הרוג צרור גלאי

שירות זה מדורג 4.91 מִתוֹך 5 לפי 533 ביקורות.

2023-09-22-סקירה מאומתת
תגובה מהירה מאוד והם הגדילו אותי 4 פעמים.
2023-09-07-סקירה מאומתת
מאיצים מדהימים! שוב תודה!
2023-09-06-סקירה מאומתת
תקשורת טובה מאוד
2023-08-27-סקירה מאומתת
סופר מהיר וידידותי. בהחלט יחזור בקרוב. תודה על כל העזרה. 10/10
2023-08-24-סקירה מאומתת

פרטים

האם אתה צריך לסמוך עלינו?

הנה העובדות. אנחנו בעסקי Boosting מאז 2015, והתחלנו לפעול כחברה הרשומה MyThicBoost.com בשנת 2016 (ניתן לבדוק זאת על ידי הפעלת בדיקת גיל דומיין). במילים אחרות, יש לנו ניסיון של כ -9 שנים. המוניטין שלנו של בטיחות, שקיפות ויעילות (כפי שניתן לראות מאלפי ביקורות חיוביות) נבנה לאורך שנים של עבודה קשה ואנחנו מתכוונים לשמור על זה. מסיבה זו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שחשבונך בידיים טובות. ערבות הכסף שלנו מבטיחה שתקבל את השירות כמתואר או תקבל פיצוי. כל העובדים שלנו לא נבחרים לא רק לרמת המיומנות שלהם, אלא גם ליכולתם לתקשר ואת אמינותם. זהויות המאיצים שלנו מאומתים בקפדנות.

איך זה עובד?

פָּשׁוּט! לאחר ביצוע ההזמנה, תקבל דוא”ל עם קישור לאזור הלקוח הפרטי שלך. שם, אנו נתקשר, קבע את ההזמנה שלך, ותקבל הודעות על התקדמות בזמן אמת. יש מישהו שיעזור לך 24/7 באזור הלקוח שלך, ובאתר צ’אט.

איך להשיג אגדות Apex 20 Kill Badge: טיפים וטריקים

אגדות Apex 20 Kill Badge

בידור מחדש

ל- Battle Royale של Respawn יש תגים רבים לשחקנים להשיג, אך יתכן והקשה ביותר להרוויח הוא תג האפקס אגדות 20 Kill Badge. להלן הטיפים והטריקים שלנו לשיפור הסיכויים שלך.

אגדות ה- Apex של Respawn נמצאת כעת בעונה 17, והעדכון העונתי הוסיף המון שינויים עבור שחקנים לבדיקה, כמו כמה חובבים ונרפים לאגדות קיימות כמו גם תוספת של הדמות החדשה, בליסטית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כשאתה משחק התאמות של אגדות Apex, תוכל להרוויח תגים לכל אגדה, ותג ההרג של אגדות האפקס 20 הוא אולי התג המבוקש ביותר במשחק. אם אתה רוצה לשים ידיים על זה, הטיפים והטריקים האלה יקל על הדברים הרבה יותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

איך להשיג אגדות איפקס 20 Kill Badge

על מנת להשיג את תג 20 ההרג, השחקנים חייבים להתפוגג 20 הורג במשחק רויאל יחיד קרב יחיד. לרוע המזל, שחקנים לא יכולים להשיג את תג 20 ההרג ברשימת ההשמעה של Mixtape או LTM.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אתם עשויים לחשוב שרק טורפי איפקס ואדונים טובים מספיק כדי להשיג תג כזה. עם זאת, במציאות, לוקח זמן וסבלנות כדי להשיג את תג 20 ההרג, כמו גם קצת מזל.

להלן הטיפים והטריקים שלנו לקבלת תג Apex Legends 20 Kill Badge.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Apex Legends Revenant

אבטחת 20 הרוגים במשחק רויאל יחיד קרב מביא לך אגדות איפקס 20 תג הרוג.

להיות סבלני

אם אתה מתחיל להתחלה טובה במשחק ואסף כמה הרוגים מהטיפה, הישאר סבלני ואל תתחיל לאבד קור רוח. בדוק כמה אויבים נותרו בחיים, גלה תוכנית לחיסול מספר האויבים שאתה צריך, ולהיצמד אליה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

רק קבלת ניצחון יכולה לדרוש כמה ימים באגדות איפקס, אבל סבלנות היא המפתח להשגת המטרות שלך ולקבל את 20 ההרג. בעל מנטליות של לקחת את הזמן שלך ולעבוד להשגת משהו יכול להיות מיושם גם על המשחק שלך.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

להיות עקבי

בדומה להיות סבלניים, השחקנים יצטרכו גם כן להיות עקבי במסע שלהם לקבלת תג 20 ההרג. לא לכל משחק יהיו אותן הזדמנויות, כמה משחקים יסתיימו מוקדם, והסיכוי להשיג 20 הרוגים עשוי להיות רחוק אחרי הסיבוב הראשון.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

חלק מהמשחקים יהיו שונים ויש להם שפע של שחקנים ממש עד המעגלים הסופיים. פשוט הישאר מתמיד ואל תוותר, הלובי המושלם הזה יבוא.

צניחה אסטרטגית

לפעמים השחרור חם עשוי לתת לך את הסיכוי הטוב ביותר להשיג את תג 20 ההרג, במיוחד אם אתה מתחיל להתחלה טובה ולשרוד את הכאוס. עם זאת, לפעמים הכי טוב צניחה אסטרטגית, קבל את השלל שאתה צריך ודחף את האזורים אתה יודע ששחקנים יילחמו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אגדות Apex Gibraltar Munshield

תכנון הירידה שלך במשחק אגדות Apex עוזר לך להתחיל טוב.

אין למלא או למצוא חבר לצוות שיסייע

הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שתהיה קרוב לתג 20 ההרג שלך, וכמה חברי צוות אקראיים מתנפצים פנימה, לוקחים את ההרג הסופי שאתה צריך כדי להגיע למטרה. אתה יכול להימנע מכך פשוט התנתקות “מלאו לחברי הצוות” בלובי, מאפשר לך לשחק משחקים כסולו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לחלופין, אתה יכול להשיג אחד מחבריך שיעזור לך להשיג את התג על ידי מבקש מהם לעזור לך, גורם נזק לאויבים כך שתוכל עדיין להשיג את ההרג.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש לקוות, טיפים אלה יכולים לעזור לך להשיג את תג ה- Apex Legends 20 Kill בתואר Royale Battle. כפי שנאמר, התרגול הופך מושלם, אז המשך לנסות!

למידע נוסף על אגדות Apex, התבונן במדריכים האחרים שלנו למטה: