Genshin השפעה קודי קודי 2023 | 20 משאלות בחינם, עדכון ההשפעה של Genshin 3.5 מביא את דהיה, מיקה, ומעל 20 משאלות בחינם | Gamesradar

0

עדכון ההשפעה של Genshin 3.5 מביא את דהיה, מיקה ומעל 20 משאלות בחינם

אם אתה רוצה לדעת כיצד תוכל לממש קודי פדיון של Genshin Pimpte

Genshin השפעה קודי קודי 2023 | 20 משאלות בחינם

שלום חברים, ברוך הבא חזרה ל- OyeleCoupon. הנושא של היום שלנו הוא משחק האימפקט של Genshin. לאחר התייחסות למשחק הזה, הוא הופך למשחק תפקידי האקשן הפופולרי ביותר בקרב כל גיימר. משתמשים יכולים להוריד את Genshin Imppan. יש הרבה תגמולים ותכונות פרימיום זמינים במשחק זה. משתמשים יכולים גם לקבל 20 משאלות בחינם. עם. ועם המדיום של מאמר זה, אני אומר לך את הטוב ביותר של 100% עובד קודי פדיון ללא שימוש במשחק האימפקט של Genshin. כמו כן, אני נותן לך את הצעד אחר צעד להפעלת קודים אלה בדף הפדיון. אם אתה רוצה לקחת את היתרונות של קודי Genshin Impact Sude, אתה רק צריך להיות עם המאמר הזה עד הסוף.

Genshin השפעה על קודי גאול
Genshin השפעה על קודי גאול

אודות קודי גאולה של Genshin

כפי שציינתי קודם, אתה צריך לעבוד קודי פדיון כדי לקבל את ההרפתקה המלאה ובידור מלא של משחק האימפקט של Genshin. מכיוון שקודי פדייה יעזרו לכם להשיג את מתנות הפרימיום ולממש תגמולים בתשלום אחרים בחינם. אבל, עליכם לזכור, שצריך להשתמש בקוד הפדיון. כאן, במאמר זה, אני מעדכן את קודי הפרידה האחרונים של השפעת Gehshin. בכל פעם שמי שבא ראשית יכול ליהנות מתגמולים ומתנות בחינם.

כיצד להפעיל קודי השפעה של Genshin | דף פדיון [שלבים]

אם אתה רוצה לדעת כיצד תוכל לממש קודי פדיון של Genshin Pimpte

  • בשלב הראשון, להגיע לרמת הרפתקאות 10 כדי להיות זכאי לגאול כל קודי הפרומו של ההשפעה של Genshin
  • לאחר שהגיע לרמת הרפתקאות 10, בקר בדף הפדיון של Genshin Impact

כיצד להפעיל קודי השפעה של Genshin | דף פדיון

  • בדף זה, עליך להזין את פרטי המשחק כמו, בחירת שרת, כינוי תווים
  • לאחר ביצוע הצעדים הנתונים, עליך להעתיק כל אחד מקוד הפדיון העובד ממאמר זה
  • הדבק את הקוד הזה, אל ‘הזן קוד פדיוןקטע
  • לאחר מכן, לחץ על הלחץ על ‘לִפְדוֹתכפתור
  • עכשיו, בדוק את קטע הדואר במשחק
  • משם אתה יכול בהצלחה ליתרונות הקוד שמשמעותו תגמולים בחינם של פרימיום

Genshin השפעה 100% קודי פדיון לא בשימוש 2023 [האוסף האחרון]

אם אתה רוצה ליהנות מקודי פדיון ללא שימוש ללא שימוש של Genshin Impact, אתה רק צריך לקרוא את הקודים שהוזכרו הנתונים, פשוט גלול מטה וליהנות מקודי הגאולה של Genshin.

עדכון ההשפעה של Genshin 3.5 מביא את דהיה, מיקה ומעל 20 משאלות בחינם

עדכון ההשפעה של Genshin 3.5 נחשפו, וכותרות הכותרות הן כמה עשרות גורל שזורים זה בזה כדי לבזבז על באנרים מוגבלים, ובאופן ניגוד, תוספת בלתי צפויה לבריכת הדמויות הסטנדרטית של באנר: dehya.

דהיה היא הדמות החדשה של חמישה כוכבים של עדכון 3.5 והיא תתווסף לרשימה הסטנדרטית עם שחרור עדכון 3.6. היא מפאי פיירו מחוץ לשטח שיכול לספוג נזק לחברי צוות בשטח ולשחרר אגרופים לוהטים במהלך פרץ אלמנטרי קצר. לדאהיה מצטרף מיקה ארבעה הכוכבים החדשה, שחויבה כדמות תומכת במיוחד עבור EULA (ואולי תער), אם כי EULA נעדרת באופן מוזר מה -3.5 באנרים.

דהיה תעלה לראשונה במחצית הראשונה של הטלאי לצד שידור חוזר עבור סינו, כאשר המחצית השנייה מציגה חוזרים של קריאו אולסטארס איאקה ושנה. זה יהיה השיבה הראשונה של שננה, ומיקה מופרזת על הכרזות השנייה למרות היותה תמיכה נזק גופני. כתזכורת, גם אם אתה לא מושך את דהיה ברגע.

אם אתה מסתמך על המשאלות החינמיות הנזכרות לעיל למשוך תווים חדשים עדכון זה, תרצה להדביק את המשימות של ארצ’ון. כל מעשה ארצ’ון Quest יעניק כעת גורל אחד זה בזה, שלושה שנינות של גיבור (דמות סגולה XP), שלוש מהות מקלטות (חפץ סגול XP) ושש עפרות שיפור מיסטיות (נשק כחול XP). זה לפי גרפיקה המוצגת בזרם החשיפה, אך תגמולי הבונוס עשויים להשתנות. ובכל זאת, המשיכה החופשית המובטחת היא החלק החשוב.

בנוסף ל -3 החדשים.5 משימות ארכון הכוללות Dainsleif, תגמולים אלה יוענקו למפרע על כל הקווסטים של ארצ’ון שסיימת עד כה. אם אתה מעודכן עם כל האזורים, אתה יכול לצפות כמעט לשני תריסר משיכות בחינם בעדכון 3.5 (תלוי אם הויוברס סופרת גם משימות פרולוג ומקדמים). אתה יכול לתבוע תגמולים אלה דרך דף מדריך הטיולים בספר היד של ההרפתקן.

עדכון 3.5 יכלול גם נשק בחינם, ארבעה כוכבים שנשלחו קליימור, כחלק מפסטיבל Windblume האחרון של מונדסטאדט. אירועים אחרים כוללים שידור חוזר של תבלינים מהמערב, אירוע אילם פטריות נוסף משולב עם מצב ההגנה של תיאטרון מכניקוס מגדל ומשולב לאיזה סוג של בלוח אוטומטי, ושחזור מחדש עבור הכפפה הפופולרית של אימות ויברו-קריסטל.

בעודו מתוכנן טכנית ל -1 במרץ, עדכון 3.5 ייצא בסוף יום שלישי, 28 בפברואר עבור מרבית השחקנים המערביים, עם התזמון המדויק תלוי בהשבתה של התחזוקה.

יש לנו את כל קודי ההשפעה של Genshin אתה צריך ממש כאן, כולל הזמן המוגבל 3.5 פדיונות.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אוסטין ווד

אוסטין פרילנזין כמו מחשב גיימר, Eurogamer, IGN, Sports Illustrated, ועוד תוך סיום תואר העיתונאות שלו, והוא היה עם GamesRadar+ מאז 2019. הם טרם הבינו שתפקידו ככותב צוות הוא רק חיפוי לטור הגורל המופרע בקריירה שלו, והוא המשיך את התהום עם התמקדות בחדשות ובמאפיין מדי פעם.

Super Mario 64 Speedrunners מוצאים את החיסכון הגדול ביותר בזמן 20 שנה עם טריק אגדי שנחשב כמאמה

הכישוף הטוב ביותר של שער בולדור 3 הוא כבר נושא את צוות ה- RPG דרך קמפיין ה- D&D שלהם, מהגליל הראשון שלהם