למה לצפות בסרט הת’ור הבא (ת’ור 5)? מוסבר, ת’ור 5 שמועות תאריך שחרור: מתי זה יוצא?

0

ת’ור 5 שמועות תאריך שחרור: מתי זה יוצא

? ? במאמר זה אנו מתמודדים עם השאלות הללו ומסתכלים על האפשרויות הרבות לפרק החמישי בסאגה של אל הרעם.

למה לצפות בסרט הת’ור הבא (ת’ור 5)?

תור 5 הוא אולי הפרויקט הצפוי ביותר ביקום הקולנועי של מארוול, כאשר השחקן כריס המסוורת ‘משחק בעקביות את הדמות מאז 2011. להיות האחרון.

סרט ת’ור 2022 היה חוויה מדהימה עבור המעריצים והמבקרים כאחד. כריסטיאן בייל זעזע את העולם בכך שהכריז על כניסתו ל- MCU על ידי משחק את גור הקצב של האל. הדמות קשה במיוחד בקומיקס אך אינה כל כך אימתנית בסרט.

זה מעלה את השאלה: למה המעריצים יכולים לצפות בסרט הת’ור הבא? ? .

האם יהיה סרט ת’ור הבא ?

נכון להיום, אין שום הודעה רשמית לסרט הת’ור הבא עד כה. עם זאת, בסוף אהבה ורעם, אנו רואים קופץ “ת’ור יחזור” על המסך. זה רק עניין של זמן עד שנראה .

וכן אהבה ורעם הבמאי טאיקה ווייטיטי שוחח עם פורבס בנושא ואמר שהוא יגיע לסרט אחר של ת’ור, אך רק אם כריס המסוורת ‘יחזיר את תפקידו:

“עכשיו, אני לא יודע מה יהיה הבא. בהחלט הייתי עושה [ת’ור 5] אבל רק אם כריס היה עושה את זה. . כמו מה יהיה הצילום החדש? . .”

זו תהיה נטייה מעניינת על הסאגה של ת’ור, ובלתי סבירות, חותמת. . .

זוויות אפשריות עבור תור 5

1) Hercules מופיעה יותר ב- MCU

אהבה ורעם . ראסל קרואו שיחק את התפקיד של זאוס, אל הברק השחצן, שמוריד. בסצנה שלאחר הקרדיט, אנו מגלים שהרקולס מוטל על הורדת אודינסון. מגלם על ידי ברט גולדשטיין, הרקולס הוא האנטגוניסט הברור ביותר האפשרי עבור תור 5.

עם זאת, מעניין שהרקולס מעולם לא היה נבל ביקום מארוול. הוא יותר יריב לאל הרעם, מתחרה איתו בכל סיכוי שהוא מקבל.

טאיקה ווייטיטי רוצה לעשות סרט שבו זה פשוט ת’ור יוצא לטיול בכביש, וייתכן שהוא יוכל לכלול את הרקולס, שבהתחלה מתחיל קצת בעיות, אך בסופו של דבר מתקשר עם ת’ור. השניים עשויים להילחם יחד במערכה האולטימטיבית נגד נבל אחר. עשוי להפוך למקרה אחר לאותו.

2) היווצרות של חולית אלוהים

התוכנית הראשונית בסרט הרביעי הייתה לאחד את האלים בקרב נגד גור, מכיוון שהוא היה איום על כולם. עם זאת, התוכנית נכשלה ונשמטה מייד. כאשר הרקולס יעשה כניסה אפשרית, זו תהיה הזדמנות נהדרת להוציא דף ישר מהקומיקס ולהקים חוליית אלוהים פנימה .

בקומיקס של מארוול, בסגל היו חברים כמו סרסי (הנצח), אמדאוס צ’ו, גלקטוס, והגולש הכסף שלו מבשר,. אלה כמה דמויות ענקיות שניתן לשלב במסגרת MCU הגדולה יותר תור 5.

3) NercoSword מרמז על קיומו של Knull ב- MCU

מילת המילה הייתה נשק בו השתמש גור בניסיונו להרוג את האלים. . תור 5, .

4) תור 5: דור חדש

הפליק הרביעי הסתיים בכך שאודינסון לקח על עצמו לגדל את בתו של גור, אהבה. היא מגלמת על ידי בתו של המסוורת ‘, הודו רוז. עם ההתחלה החדשה הזו, נוכל לקבל יורש נוסף לאל הרעם עצמו. אם לא, אנו עשויים לראות את הסרט ווייטיטי רוצה לבצע עם תפקיד משמעותי מהאהבה ככל שהסיפור שלה מתקדם.

מחשבות סופיות

אהבה ורעם לא היה הסרט שרצינו, אבל הוא זרע את הזרעים של מה שיכול להיות אפשרי בעתיד. עם שומרי הגלקסיה כרך. 3 ממש מעבר לפינה, יכול להיות שיש לנו תור 5 בקרוב לעבור פיתוח.

. נראה שהוא אחד הנוקמים המקוריים האחרונים שעדיין פעילים בשורה של חובה. תור 5 יכול להיות שהסיכוי היחיד שלו לשפר עוד יותר את מורשתו המלטה כבר.

ת’ור 5 שמועות תאריך שחרור: מתי זה יוצא?

תאריך השחרור של ת'ור 5

עם השמועות האחרונות, ה תאריך השחרור של ת’ור 5 האוהדים הצפינו מאוד על ידי האוהדים. אהבה ורעם קבעו את זה בצורה מושלמת כשזאוס משימה את הרקולס לנקום בת’ור על מה שהוא עשה לו. אז ת’ור והרקולס אמורים להתעסק על המסך הגדול בסרט הבא. אבל מתי יוצא הבא של ת’ור?

הנה כל מידע על תאריך השחרור של Thor 5 שאנו מכירים עד כה, וכל הפרטים עליהם הוא יוצא.

האם יש תאריך שחרור של Thor 5?

ת’ור 5 תאריך השחרור צפוי להגיע עד 2026 או תחילת 2027.

מעמדו של ת’ור 5 לא אושר עד שהציטוט של טאיקה ווייטטי בת’ור: אהבה ורעם הספר המיוחד של הסרטים הרשמיים התברר לאחרונה. סקופרי מארוול אמינים ומבקרי תעשייה כמו Mytimetoshinehello אישרו גם את הסרט שנמצא בפיתוח.

חיזוי תאריך השחרור שלה הוא מסובך. עד כה, אין אישור אם הסרט יתרחש לפני או אחרי הנוקמים: שושלת קאנג (1 במאי 2026). .

אם הסרט מתרחש לפני הנוקמים 5, הוא יכול להגיע בתחילת 2026, במשבצת של מארוול ב -13 בפברואר. .

. . במקרה כזה, זה יכול גם להשתמש באפשרות השלישית, שהיא משבצת המוקדמת של מארוול 2027.

. . אז הסרט הזה עשוי לקחת את משבצת 13 בפברואר 2026 במקום Thor 5.

תאריכים אלה הם אומדן המבוסס על המידע שיש לנו עד כה.

כריס המסוורת ‘וטסה תומפסון בהחלט צפויים לחזור. יחד איתם, הודו רוז המסוורת ‘תחזור כאהבה, וטייקה ווייטיטי צריכה לחזור גם כקורג.

אבל ת’ור: אהבה ורעם הקימו שידוך בין הרקולס לת’ור. מכאן שברט גולדשטיין יחזור לחזות את תפקידו כהרקולס ואפילו ראסל קרואו יכול היה לחזות את תפקידו כזאוס.

איפה ת’ור 5 יוצא?

.

במאי יום המזל שלך מכבד את ענן הכוכב המנוח אנגוס לקראת יציאת הסרט

לוח הזמנים של דיסני פלוס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של דיסני פלוס ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את הפרק השביעי של מלחמת הכוכבים: אחסוקה ו ..

חיי העבר ביקורת Blu-ray: הופעת הבכורה של סלין סונג היא קנייה חובה

לוח הזמנים של נטפליקס 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של נטפליקס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של נטפליקס לספטמבר 25-אוקטובר 1 כוללים את Castlevania: Nocturne, Choona, Power Rangers: Cosmic Fury, ו-…

Vansh הוא סופר SEO תורם עבור Comingsoon. התשוקה שלו לקולנוע ולז’אנר גיבורי העל היא שהפכה אותו לסרט/אנליסט סדרה. בזמנו הפנוי ניתן למצוא את ואנאש צועק על המסך שלו בזמן שצפה בקריקט מתאים או מתנשא לכל מיני תוכן סטרימינג כדי להבריח את הידע הבידור שלו.