? | טלוויזיה | האפוטרופוס

0

מבט מאחורי הקלעים על האנשים שעושים תוכנית כבלים לילי-חדשות. הסדרה מתמקדת בעוגן רשת, המפיק החדש שלו, צוות חדר החדשות והבוס שלהם, עוקב אחר המשימה הקוויקסוטית שלהם לעשות את החדשות היטב לנוכח מכשולים ארגוניים ומסחריים-לא להזכיר את ההסתבכויות האישיות שלהם.

תאריך השחרור של חדר החדשות בעונה 4 ב- Amazon Prime Video – תוכנית טלוויזיה

נראה שאתה אוהב את חדר החדשות, מה לא מפתיע אם ניקח בחשבון את צוות השחקנים ואת הפרקים האחרונים, ומכאן שאתה יכול לתהות אם שחרור התצוגה של הטלוויזיה S4 . חדר החדשות הוא תוכנית טלוויזיה שאנשים רבים נהנים מאוד עבור מעריצים רבים ללא תנאי של דְרָמָה, השיקה את השנה .

. .

לתוכנית הטלוויזיה הזו, ללא ספקות, יש צוות שחקנים שיפוצץ את דעתך: ג’ף דניאלס, אמילי מורטימר, ג’ון גלאגר ג’וניור., .

. מכיוון שהסכמתה הודגשה בזכות כך, העונה 4 תתייחס לאותם נושאים.

? האם אנו מכירים את תאריך השחרור של העונה הרביעית של תוכנית הטלוויזיה חדר החדשות? האם הבכורה הזו תהיה בסרטון אמזון פריים או שזה יהיה בפלטפורמות אחרות?

הבכורה בחדר החדשות עונה 4

תוכלו לצפות בסדרה זו בפלטפורמות המפורסמות הבאות: . כרגע אנו מודעים לכך שהם הולכים לומר את תאריך השחרור של העונה הרביעית בקרוב מאוד. .
כתוצאה מכך, כדאי לשים לב מאוד לחדשות מכיוון שאנחנו הולכים לעדכן ברגע שזה ידוע. .

.

.

תפסיק! אל תדאג, השאירו דואר ונודיע לכם ברגע שהם מאשרים זאת.

בואו נסיים בשאלות שאתה שולח לדואר האלקטרוני של FB שקשור לתאריך יציאה של חדר החדשות בעונה 4 ב- Amazon Prime Video-תוכנית טלוויזיה.

ריצ’רד, בן 31, הולך לשאול אותנו:

אחר צהריים טובים לכולכם, תודה שהיית כל כך שימושי, קראתי אותך לזמן קצר יחסית. האם זה הולך לבכורה בווידיאו של אמזון פריים? אני לא יכול לקלקל, אבל למי שסיים את זה אתה מבין למה אני מתכוון אם אני אומר: זה אגוזים. ? תודה שיש לך את הגב ונתראה.

מיה, בת 26, אומרת:

. ? בבקשה, אתה יכול לתת לי המלצות על תכניות טלוויזיה דומות מאוד? מה הקצר המונפש המועדף? .

אחר צהריים טובים לכל הקוראים, אני מודה לך מאוד על הכל, תודה על הכל, ביקרתי אותך מאז שהתחלת. ? ? האם אותן דמויות יהיו בעונה הרביעית של חדר החדשות? .

חדר החדשות: האם אהרון סורקין מאיים להחזיר את המופע הגרוע ביותר שלו?

מורשת סטיוארט

הדבר האחרון שמישהו רוצה מהתקשורת בשנת 2019. חדר החדשות

ארון סורקין היה אחד התסריטאים הדרמטיים המוערכים ביותר בעולם כל עוד כל אחד יכול לזכור, ובכל זאת הוא ייזכר רק לדבר אחד. עבודה אחת העומדת בראש וכתפיים מעל לכל דבר אחר; עבודה מרתקת בזמן שכישפה אומה שלמה כשהיא נדרשת אותה ביותר. .

אוי בחייך. . זה רץ לשלוש סדרות ב- HBO בין 2012 ל -2014 וזה היה בערך חדר חדשות. אה, יאללה, אתה כן זוכר את זה. הייתה לה בדיוק אותה סצנה ראשונה כמו שכל השאר שכתב שסורקין כתב, שם דמות בגיל העמידה של הסמכות הלבנה מאבדת את מגניבו ויש לה התמוטטות בסגנון האוורד בציבור בציבור. .

בסדר, בסדר, אתה לא זוכר את חדר החדשות. . . “היו כל כך הרבה שקרה בחדשות ובתקשורת שנוכל באמת לדבר עליהם, וזה באמת יהיה מעניין לראות מה ההופעה שלו תהיה על זה ומה חדר החדשות יעשה היום,” אמרה.

בעיקרו של דבר, נראה כי מון אומרת שהיא רוצה סדרה חדשה בחדר החדשות על דונלד טראמפ. עם זאת, שום שינוי מיקוד לא ישנה את ההיגיון המרכזי של התוכנית. אם צפית בחדר החדשות – אלא אם כן היית עיתונאי שחיפש להתבכיין על משהו בטוויטר, לא עשית – אתה תזכור שחדר החדשות נקבע בעבר האחרון, כך שהוא הצליח להראות לנו איך התקשורת כיסיתי אירועים שהתרחשו בחיים האמיתיים, כמו שפיכת אופק המים העמוקים או מותו של אוסאמה בן לאדן. פירוש הדבר היה שכל פרק בודד ירד כטיפה ודידקטי וזחיח, והדבר האחרון שמישהו רוצה מהתקשורת בשנת 2019 הוא הטפה דידקטית זחיחה יותר. . מדוע מישהו על כדור הארץ יראה את זה, אלא אם כן הוא שונא את עצמו בתשוקה אלימה?

בזמן, מרתק ומכבל. האגף המערבי

עכשיו, מילה של זהירות שמחה: חדר החדשות כנראה לא מתגלה. .

למעשה, לסורקין יש תוכניות מוחשיות כיצד להחזיר את האגף המערבי. בשנה שעברה תיאר חזון בו סטרלינג K בראון מגלם את הנשיא ו”יש סוג של ריבה, מצב חירום, מצב עדין מאוד הכרוך באיום המלחמה או משהו, וברטלט, מזמן פרש, נועץ באופן בו הצעת החוק קלינטון נהגה להתייעץ עם ניקסון “.

סורקין לא התפרסם עם תוכניות שהוא אולי או לא היה לו כיצד להחזיר את חדר החדשות, אבל אלא אם כן התוכניות הללו “פשוט משתמשות בשעה כדי לשדר שני פרקים חוזרים ונשנים של חדשות נהדרות”, אני מקווה שהוא לא יטרח.