כיצד להכין את כל המתכונים של ארוחות 5 הכוכבים – מדריך עמק Dreamlight דיסני – IGN, 7 מתכוני ארוחות 5 כוכבים קלים להכנה בעמק דיסני Dreamlight – Dot Esports

0

7 המתכונים הקלים ביותר לארוחות 5 כוכבים להכין בעמק דיסני Dreamlight

Contents

עם מעל 20 ארוחות חמישה כוכבים לפתיחת הנעילה, אנו ממליצים לשמור על מדריך מתכונים זה שימושי, מכיוון שהוא מספק מבט מקיף על כל המרכיבים הדרושים להכנת כל מתכון של 5 כוכבים בעמק דיסני Dreamlight Valley.

כיצד להכין את כל מתכוני ארוחות 5 הכוכבים

ארוחות חמישה כוכבים בעמק האור של דיסני הן המתכונים המורכבים ביותר, מכיוון שהם דורשים חמישה מרכיבים להכנה. בהתחשב בכך שהארוחות הללו הן באיכות הטובה ביותר, הן מציעות את שיקום האנרגיה הגבוה ביותר ורצון למכור עבור סכום הכסף הכי הרבה.

עם מעל 20 ארוחות חמישה כוכבים לפתיחת הנעילה, אנו ממליצים לשמור על מדריך מתכונים זה שימושי, מכיוון שהוא מספק מבט מקיף על כל המרכיבים הדרושים להכנת כל מתכון של 5 כוכבים בעמק דיסני Dreamlight Valley.

מחפש מתכון מסוים של 5 כוכבים? לחץ על הקישורים למטה כדי לגלול אליהם.

 • כל מנות ראשונות 5 הכוכבים
 • כל המנות 5 הכוכבים
 • כל הקינוחים 5 הכוכבים

כיצד לבשל ארוחות בעמק האור החלומות

כדי לבשל מתכונים, פשוט אסוף את מרכיבי הארוחה שלך ואינטראקציה עם כל כיריים. מהתפריט, הכניסו את החומרים הנדרשים לסיר והתחל לבשל. תוך רגעים, הארוחה שלך תהיה מוכנה בצורה מושלמת.

כל המתכונים של 5 כוכבים בעמק דיסני Dreamlight

כל מתכוני ארוחות הכוכבים – דיסני Dreamlight Valley

ארוחות 5 כוכבים הן המורכבות ביותר להכנת עמק Dreamlight של דיסני, מכיוון שהן דורשות חמישה מרכיבים. בהיותם הארוחות באיכות הגבוהה ביותר שקיימות, הם מציעים את שיקום האנרגיה הגבוה ביותר וימכרו עבור סכום הכסף ביותר. מדריך ארוחות זה יספק מבט מקיף על המרכיבים הדרושים להכנת כל מתכוני 5 הכוכבים בעמק Dreamlight

כדי לבשל את מתכון ההרינג שנבחר ארנדליאן, תזדקק למרכיבים הבאים: 1 הרינג, לימון 1, בצל אחד, שום 1, כל עשב (ג'ינג'ר, נענע, אורגנו, בזיליקום או שום)

כדי לבשל את המתכון הגדול של פלטת פירות ים, תזדקק למרכיבים הבאים: 4 פירות ים (דוגמה: שרימפס, דיונון ולובסטר), לימון אחד כדי לבשל את מתכון מרק כרישה תפוח אדמה, תזדקק למרכיבים הבאים: 1 כרישה, 1 תפוח אדמה, 1 חלב, 1 בצל, 1 שום כדי לבשל את המתכון Bouillabaisse, תזדקק למרכיבים הבאים: 2 פירות ים (דוגמה: שרימפס, דיונון, לובסטר), 1 שרימפס, 1 עגבנייה, 1 ירק (דוגמה: גזר, צמח ביצה, כרישה, תירס, חסה) כדי לבשל את מתכון קריאולי הדגים, תזדקק למרכיבים הבאים: דג אחד (דוגמה: פורל, סלמון, דניס, הרינג), ירק 1 (דוגמה: גזר, צמח ביצה, כרישה, תירס, חסה), 1 שום, 1 אורז 1 , 1 עגבנייה

כל מנות ראשונות 5 הכוכבים

להלן המרכיבים הדרושים לייצור כל מתכוני המתאבן של חמישה כוכבים ב- DLV.

7 המתכונים הקלים ביותר לארוחות 5 כוכבים להכין בעמק דיסני Dreamlight

עמק Dreamlight של דיסני הוא משחק סימולציה עם נושא דיסני בו עליכם לעזור בהסרת החושך שהטריד את עמק החלומות, לעזור לאזרחים לשחזר את זיכרונותיהם ולהחזיר את האבודים לעמק.

תוך כדי חקר האדמות ופתיחת הנעילה של התחומים, תגלו מרכיבים רבים בהם תוכלו להשתמש במתכונים. ארוחות אלה יכולות לעזור לך לשחזר אנרגיה, יכולות לשמש כדי להגדיל את רמת הידידות שלך עם תווים ואף ניתן למכור. ובמקרה של עורבים הם דורשים ארוחות חמישה כוכבים כדי שתתיידד איתן.

אז מהן הארוחות הקלות ביותר של חמישה כוכבים בהן תוכלו ליצור עמק Dreamlight של דיסני?

שבע הארוחות הקלות ביותר בחמישה כוכבים ב עמק Dreamlight של דיסני

הארוחות הקלות ביותר בהן תוכלו ליצור עמק Dreamlight של דיסני תלוי באילו אזורים שלא נעילתם, כמה מהדוכנים הדביליים שלא הוסכמתם בכל אחד מהאזורים הללו, והאם ביטלתם את הנעילה או לא.

אם לא נרתמת את רמי, היכנס לטירה ופתח את תחוםו, מכיוון שהוא נחוץ לרכוש מרכיבים חיוניים, כולל חמאה, ביצים וחלב. ואם אתה יכול, ביטול נעילת כל האזורים כדי לגשת לכל המרכיבים.

ברגע שיש לך את המרכיבים שלך, עליך ללכת לתחנת בישול, להוסיף ידנית את המרכיבים ולהתחיל לבשל. אז, אלה הארוחות הקלות ביותר של חמישה כוכבים בהן תוכלו ליצור עמק Dreamlight של דיסני.

1) העוגה של אורורה: מרכיבים ואיך להכין אותה

העוגה של אורורה מחייבת אותך רק לנעול את הרמי והחוף הסנוור, מה שהופך אותה למתכון קל יחסית לחמישה כוכבים.

אתה יכול לרכוש חיטה מהדוכן הדבילי באחו, קנה סוכר מהדוכן הדבילי בחוף הסנוור, אתה יכול להשתמש בכל פרי כמו פטל, ביצים וחלב ניתן לרכוש מרמי בתוך בית הקפה.

המרכיבים למתכון זה כוללים את הדברים הבאים:

 • חיטה אחת
 • קנה סוכר אחד
 • ביצה אחת
 • חלב אחד
 • פרי אחד
 • פחם אחד

2) עוגת חתונה: מרכיבים ואיך להכין אותה

עוגת החתונה היא עוד מתכון קל לחמישה כוכבים, מכיוון שאתה צריך רק לנעול רמי, חוף מסנוור, והרמה המוארת השמש.

אתה יכול לרכוש חיטה מהדוכן הדבילי באחו, קנה סוכר מהדוכן הדבילי בחוף הסנוור, ניתן לקצור וניל מהפלטה המוארת, וניתן לרכוש את החומרים שנותרו ברמייה בבית הקפה שלו.

המרכיבים לעוגת החתונה כוללים את הדברים הבאים:

 • חיטה אחת
 • חמאה אחת
 • קנה סוכר אחד
 • וניל אחד
 • ביצה אחת
 • פחם אחד

3) קרם מאפה ופירות: מרכיבים ואיך להכין אותו

קרם מאפה ופירות הוא סופר פשוט להכנה, ואתה רק צריך להיות ננעול של חוף רמי וסנוור כדי להכין אותו.

ניתן לרכוש את קנה הסוכר מדוכן של גופי בחוף מסנוור, ניתן למצוא את הפירות באחו, ותוכלו לקנות חלב מרמי בבית הקפה.

המרכיבים לקרם מאפה ופירות כוללים את הדברים הבאים:

 • קנה סוכר אחד
 • חלב אחד
 • שלוש פירות
 • פחם אחד

4) עוגת יום הולדת: מרכיבים ואיך להכין אותה

כדי להכין את עוגת יום ההולדת, בטח נעילתם של רמי, הפלטה המוארת והחוף הסנוור.

אתה יכול לקצור קקאו מעצי קקאו בפלטה מוארים שמש, ניתן לרכוש קנה סוכר מהדוכן הדבילי המסנוור, ניתן לרכוש חיטה מהדוכן האחוזה של האחו, וניתן לקנות את החומרים הנותרים מרמי.

המרכיבים שאתה צריך להכין עוגת יום הולדת כוללים את הדברים הבאים:

 • קקאו אחד
 • חיטה אחת
 • קנה סוכר אחד
 • ביצה אחת
 • חמאה אחת
 • פחם אחד

5) פיצה צמחונית: מרכיבים ואיך להכין אותה

להכנת פיצה צמחונית, אתה צריך שיהיה לך חוף מסנוור ורמי לא נעול. אתה יכול להשיג זרעי עגבניות או עגבניות מדוכן של גופי בחוף מסנוור, ניתן לרכוש חיטה וירקות מהדוכן הדבילי באחו, וניתן לרכוש גבינה מרמי.

המרכיבים הדרושים לך לפיצה הצמחונית כוללים את הדברים הבאים:

 • עגבנייה אחת
 • גבינה אחת
 • חיטה אחת
 • שני ירקות
 • פחם אחד

6) Bouillabaisse: מרכיבים ואיך להכין אותו

להכין את Bouillabaiss עמק Dreamlight של דיסני, כל מה שאתה צריך לפתוח הוא חוף מסנוור.

אתה יכול להשיג שרימפס על ידי דיג את מקומות הדייג הכחולים בחוף מסנוור, ניתן לקנות עגבניות מדוכן דבילי בחוף מסנוור, ופירות ים כמו צדפות, צדפות צדפות, ואויסטרים ניתן למצוא לאורך החוף בחוף מסנוור.

אתה יכול לרכוש ירק, כמו גזר או חסה, מהדוכן הדבילי באחו.

המרכיבים שאתה צריך להכין Bouillabaisse כוללים את הדברים הבאים:

 • שרימפס אחד
 • עגבנייה אחת
 • שני פירות ים
 • ירק אחד
 • פחם אחד

7) מגש פירות ים גדול: מרכיבים ואיך להכין אותו

קלה להכנה של פלטת פירות הים הגדולה ומחייבת אותך לנעול חוף מסנוור או את יער החיל או גלידת האמון.

אתה יכול להשיג פירות ים כמו צדפות, צדפות או צדפות צדפות לאורך החוף בחוף מסנוור, וניתן לקצור לימון מעצי לימון ביער החיל או בגלידת האמון.

המרכיבים שעליכם להכין את פלטת פירות הים הגדולה כוללים את הדברים הבאים:

 • ארבעה פירות ים
 • לימון אחד
 • פחם אחד

אם אתה מוכן להתחיל לבשל, ​​אלה הם שבעת המתכונים הקלים ביותר של חמישה כוכבים עמק Dreamlight של דיסני.

היילי הוא גיימר, סופר וסופר עם רקע בעסקים. היילי סיים תואר כפול בניהול עסקי וניהול משאבי אנוש באוסטרליה. היא בילתה שנים רבות בעסקים עד שהיא מצאה את התשוקה שלה לכתיבה יצירתית ותעשיית המשחקים. כשהיא לא מתפנקת באנימה האחרונה, ניתן למצוא אותה קוראת או משחקת משחקי וידאו.

20 מתכונים בבית שנראים כאילו הם ממסעדה של 5 כוכבים

גלריית מתכוני מסעדות בבית

לא תמיד יש לנו את הזמן, האנרגיה או הכסף לבזבז במסעדה של חמישה כוכבים, אבל זה לא אומר שלא מגיע לנו להתייחס לעצמנו מדי פעם. אולי יש לך אירוע מיוחד, כמו יום הולדת או יום הולדת, שאתה צריך לחגוג. או אולי, כמו רבים מאיתנו, אתה והאחר המשמעותי שלך מאופיינים זמן רב לערב תאריך. הרשו לנו להציע פיתרון: קבלו את כל הבונים, הדליקו כמה נרות והתכוננו לחוויה של חמישה כוכבים בתאריכים בנוחות משכנו עם מתכוני מסעדה בבית.

לְהַלָן, ריכזנו רשימה של 20 מתכונים להכין בבית שירגישו שהם ממסעדת חמישה כוכבים האהובה עליכם. ומכיוון ששום ארוחת ערב ברמת המסעדה בבית לא הושלמה ללא כוס יין טעימה (או שתיים!), אנו גם מספקים לכם את זיווגי היין המושלמים לרבים מהארוחות המופיעות. בעזרת השף המנהל של לה קרמה, טרייסי שפוס סנאמי!]

מתכון למסעדה בבית זיווגי יין

20 מתכוני מסעדה בבית

מנות עיקריות

1. אגס, ברי ובייקון לחם שטוח

רק בגלל שאתה אוכל בבית לא אומר שאתה צריך לדלג על השיתוף הנוסף. לחם שטוח האגס, ברי ובייקון הוא התוספת המושלמת לחוויית האוכל שלך עם חמישה כוכבים.

אגס, ברי ובייקון לחם שטוח

2. קל coq au vin

ירכי עוף רכות ברוטב יין אדום זה בדיוק מה שאתה צריך כדי לטפל בעצמך בבית. המנה הקלאסית הזו הופכת לקלה עם מתכון פשוט, אך אל תדאג, לא תפספס אף אחד מהטעמים הטעימים.

קל coq au vin

3. פיקטה עוף קרמי אחד

יכול להיות שאני ממציא את זה, אבל כל דבר שעליו צלפים מרגיש לי אוטומטית. מתכון פיקקאטה עוף שמנת זה נראה מרשים מכדי להיות כל כך פשוט, אבל סמוך עלינו, זה לא טוב מכדי להיות אמיתי. בנוסף, אנחנו תמיד יכולים להעריך מתכון שלם 30!

קרם אחד פיקצטה עוף

4. תרד וריקוטה רביולי

הרביולי האלה ממולאים בתרד וריקוטה הם פשוט אלוהיים. הפוך את הפסטה כחלק מפעילות הליל שלך בתאריך ותאם אותם עם רוטב הפסטה הביתי האהוב עליך. אולי רק תרצה לנשק את השף!

רביולי

5. ריזוטו דלעת

אף על פי שדלעת היא בדרך כלל שם נרדף לסתיו, מתכון ריזוטו זה הוא למעשה מנה מושלמת לכל עונה בגלל התכונות המלוחות והנוחות שלו, דמויי האוכל. להתכרבל עם קערה של זה אחרי יום ארוך לכל הוויברציות להרגיש טובות.

ריזוטו דלעת

6. מדליוני חזיר עם רוטב גבינה כחולה

מדליוני חזיר בסגנון גורמה אלה הם דקדנטיים וטעימים, ורוטב הגבינה הכחולה מוסיף טנגיות שלא תוכלו להשיג מספיק. אנו יודעים שזו תהיה ארוחה שתחלום עליה עוד חודשים הבאים.

מדליוני חזיר עם רוטב גבינה כחולה

7. מתלה כבש בגריל

עקוב אחר המתכון הזה למתלה כבש בגריל ותשאיר לך ארוחה רכה, עסיסית וטעימה לחלוטין. המרינדה מיוצרת עם שום ורוזמרין, כלומר אתה עומד לערב טעים.

מתלה כבש בגריל

8. דגים אפויים איטלקיים קלים

מתכון הדגים האפוי האיטלקי הזה הולך בצורה מושלמת עם הפסטה האהובה עליך למנה פשוטה כמו שהיא טעימה.

מתכון דגים איטלקי

9. צלעות כבש סוכר חום בלסמי

שום דבר לא אומר חוויה של חמישה כוכבים ממש כמו צלעות כבש, ועדיין לא מצאנו מנה מושכת יותר מהמתכון הסוכר החום הבלסמי הזה. אנו יודעים שצלעות הטלה האלה יגרמו לך לרצות להפוך את ליל תאריכים בבית למופע רגיל.

צלעות כבש סוכר חום בלסמי

10. וניל לבן כמהין טבעי וגבינה

כאשר ימיכם מלאים הרבה יותר קראפט מק וגבינה מכפי שאי פעם חשבתם שאפשר, זה רק נכון שתפנו לעצמכם לקערת גורמה מדי פעם. אנחנו אוהבים שמתכון Mac וגבינה הזה הוא טבעוני (וטעים)!

וניל ווניל גבינה לבן כמהין

11. חזיר ממולא קל

המתכון של חזיר חזיר זה נראה פשוט טוב מכדי להיות אמיתי – אבל אנחנו כאן כדי לומר לך, אתה יכול להכין את זה במטבח שלך! אך הוזהרתם, יתכן שתכונים שף ראשי במשק הבית שלכם למשך שאר הזמן לאחר ששכללת את המנה הזו.

חזיר ממולא מתכוני מסעדה בבית ביתי

12. סלמון מזוגג בורבון מייפל

שילוב קלאסי של מתוק ומלוח אף פעם לא מאכזב, אבל הסלמון המזוגג הזה מעלה אותו חריץ. הבורבון והמייפל מייצרים את התערובת המושלמת של טעמים במתכון זה.

מייפל בורבון מזוגג במתכוני מסעדה בבית

13. סטייק חמאת שום מטוגן עם תפוחי אדמה פריכים ואספרגוס

מי אמר שלא ניתן להשיג את ארוחת הסטייק המושלמת בבית? אנחנו כאן כדי לאתגר את הרעיון הזה עם מתכון הסטייק המטוגן הזה. לאחר שתשכלל סטייק בבית, יהיה קשה לחזור למסעדה ולהוציא שוב את הכסף הנוסף!

סטייק עם תפוחי אדמה ומתכוני מסעדות אספרגוס בבית

14. ניוקי גבינת עיזים עגבניות

אין כמו צלחת שמנת של ניוקי – זה אוכל הנוחות המפואר האולטימטיבי. מתכון זה מוסיף סיבוב ייחודי למנה קלאסית על ידי שילוב השמנתיות החמאה של גבינת העיזים לרוטב.

מתכוני מסעדה בבית

15. גלישה ודשא (סטייק בסגנון אוסקר)

אינך צריך לפנות לחוף הים כדי לקבל גלישה גורמה וארוחת דשא. הפוך אותו לנוחות הבית שלך עם המתכון הזה בגובה חמישה כוכבים.

מתכוני מסעדה בבית

16. סלמון עם קרום אגוז

מעדן אמיתי, הטעמים הייחודיים הרבים ברשת המתכון הזה יחד בהרמוניה מושלמת. אנחנו מדברים על זעזוע, מתוק, טנגי ועוד – אקה, כל מה שאי פעם תרצה במנה.

אגוז קרום סלמון מתכונים למסעדות הבית

קינוחים

17. טירמיסו איטלקי קלאסי

ומכיוון שלא הייתם באמת מתייחסים לעצמכם בלי לבחור משהו מתפריט הקינוחים, תצטרכו לתכנן דרך מתוקה לסיים את הארוחה שלכם. טירמיסו האיטלקי הקלאסי הזה הוא בדיוק מה שאתה צריך כדי למלא ארוחת ערב קסומה בתאריך בבית.

מתכוני מסעדות טירמיסו איטלקיות קלאסיות בבית

18. טארט שוקולד ללא אפייה

הסיבות לאהוב את הקינוח הזה הן די אינסופיות. לא רק שהוא עמוס בטוב שוקולד טעים, אלא שהעובדה שזה מתכון ללא אפייה פירושו שתקדישו פחות זמן לבישול ויותר זמן להתפנק.

אין טארט שוקולד אופה

19. טריפל אוכמניות לימון

כשאתה לא במצב רוח שוקולד ויכול ללכת על משהו עם טוויסט, קח בחשבון את המתכון הזה. מלא בלימון ואוכמניות, חצרות ומתיקות נפגשים באיחוד מושלם בכל פעם עם המנה הטעימה הזו.

מתכוני מסעדה בבית

20. עוגת פחזניות

זה אולי נשמע כמו ההכללה המפוארת ביותר ברשימת מתכוני המסעדה בבית שלנו, אך סמוך ובטוח: זה לא מגיע עם טונות של עבודה. קח 3 דקות בבוקר כדי להרכיב את העוגה הסגנון הדקדנטית של Eclair לפני שתתיר לה להתקרר במקרר עד לשעת ארוחת הערב.